Fixtures - April 08, 2017
Tottenham
4:0
Watford
Man City
3:1
Hull City
Middlesbrough
0:0
Burnley
Stoke City
1:2
Liverpool
West Brom
0:1
Southampton
West Ham
1:0
Swansea City
Bournemouth
1:3
Chelsea
Freiburg
1:0
Mainz
RB Leipzig
1:0
Leverkusen
Schalke
4:1
Wolfsburg
Köln
2:3
Mönchengladbach
Hamburger SV
2:1
Hoffenheim
Bayern
4:1
Dortmund
Arsenal Kyiv
0:0
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
Girnik-Sport
0:0
Bukovina Chernovtsy
FC Sumy
0:2
Mariupol
FC Avangard Kramatorsk
0:1
Kolos Kovalivka
SFC Desna Chernihiv
2:0
FC Ternopil
Krystal Kherson
0:0
FC Podillya Khmelnytskyi
FC Balkany Zorya
1:1
Prykarpattya
FC Kremin Kreminchuh
2:2
FC Nyva-V Vinnytsia
FC Zhemchuzhyna Odesa
2:1
Rukh Vinnyky
FC Nikopol
0:0
Inhulets II
Sudnobudivnyk Mykolaiv
1:3
Real Pharma Odessa
Dynamo Kyiv U21
5:0
Olimpik Donetsk U21
Shakhtar Donetsk U21
4:0
Chornomorets Odessa U21
Karpaty Lviv U21
1:2
Zorya Luhansk U21
Karpaty Lviv U19
3:2
Zorya Luhansk U19
Oleksandria U19
2:0
Zirka Kropyvnytskyi U19
Chornomorets U-19
2:2
Volyn Lutsk U19
Skala Stryi U19
0:4
Dynamo Kyiv U19
Dnipro Dnipropetrovsk U19
2:3
Stal Kamianske U19
Olimpik Donetsk U19
2:1
Arsenal Kyiv U19
Birmingham City
1:2
Derby County
Blackburn
0:2
Barnsley
Bristol City
3:1
Wolverhampton
Burton Albion
1:1
Aston Villa
Cardiff City
2:1
Brentford
Fulham
3:1
Ipswich Town
Leeds United
3:0
Preston North End
Norwich City
7:1
Reading
Nottingham
2:0
Huddersfield Town
Wigan Athletic
3:2
Rotherham United
Sheffield Wednesday
2:1
Newcastle
Inverness CT
0:3
St. Johnstone
Celtic
3:1
Kilmarnock
Hearts
1:0
Dundee
Hamilton
1:1
Ross County
Partick Thistle
1:0
Motherwell
LA Galaxy
2:0
Montreal Impact
Chicago Fire
1:0
Columbus Crew
New England Revolution
2:0
Houston Dynamo
DC United
2:1
New York City
1 FC Slovacko
1:0
1 FK Pribram
Bohemians Prague 1905
1:0
FC Vysocina Jihlava
FK Teplice
3:1
Slovan Liberec
MFK Karvina
1:2
Slavia Praha
Aldosivi
1:4
Estudiantes de La Plata
Colon
1:0
Godoy Cruz
Rosario Central
2:1
Atletico Tucuman
Arsenal de Sarandi
0:1
Newell's Old Boys
San Lorenzo
1:0
Sarmiento
Atletico de Rafaela
1:1
Huracan
Gwangju
1:1
Ulsan Hyundai
Seoul
0:0
Jeju United
Suwon Samsung Bluewings
0:0
Gimcheon Sangmu
Gangwon
1:1
Jeonbuk Hyundai Motors
Kawasaki Frontale
1:1
Ventforet Kofu
Kashima Antlers
0:1
Cerezo Osaka
Omiya Ardija
0:2
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
0:2
Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu
3:0
Albirex Niigata
Consadole Sapporo
2:1
Tokyo
Yokohama F. Marinos
2:1
Jubilo Iwata
Spezia Calcio
1:0
Bari 1908
AS Cittadella
1:0
Benevento
US Avellino 1912
1:0
Carpi FC
Pisa
0:1
Cesena
Ascoli
1:1
Frosinone
Trapani Calcio
3:0
Perugia
Ternana Calcio
1:0
Salernitana
Pro Vercelli
1:0
Virtus Entella
Latina
0:1
Vicenza
MKS Sandecja Nowy Sacz
3:1
Bytovia Bytow
Gornik Zabrze
2:1
Olimpia Grudziadz
Podbeskidzie
2:0
Znicz
MKS Kluczbork
0:4
Zaglebie Sosnowiec
KS Wisla Pulawy
0:3
Katowice
AFC Wimbledon
0:1
Bristol Rovers
Bury
0:2
Bradford City
Charlton Athletic
2:1
Southend United
Chesterfield
1:0
Port Vale
Coventry City
1:0
Peterborough
Gillingham
1:1
Millwall
Northampton Town
1:2
Sheffield United
Oldham Athletic
2:0
Fleetwood Town
Scunthorpe United
1:0
Bolton Wanderers
Shrewsbury Town
1:0
Rochdale
Swindon Town
1:1
Milton Keynes Dons
Walsall
1:1
Oxford United
Accrington Stanley
3:2
Crewe Alexandra
Barnet FC
0:1
Luton Town
Blackpool
1:3
Grimsby Town
Cambridge Utd.
3:0
Leyton Orient
Carlisle United
1:2
Notts County
Colchester United
4:0
Stevenage
Crawley Town
1:2
Plymouth Argyle
Doncaster Rovers
1:0
Mansfield Town
Morecambe FC
1:1
Hartlepool United
Portsmouth
3:1
Yeovil Town
Wycombe Wanderers
3:3
Cheltenham Town
Exeter City
0:1
Newport County
Shakhter Karagandy
1:4
FC Kairat Almaty
FC Kaisar Kyzylorda
0:0
Tobol Kostanay
FC Taraz
2:1
FC Ordabasy
FC Aktobe
1:1
Akzhayik
FK Atyrau
0:1
Astana
FC Okzhetpes
0:2
FC Irtysh Pavlodar
FC Black Stars
1:3
Baden
Mendrisio
2:0
Balzers
FC Wettswil-Bonstetten
2:2
Bellinzona
Usv Eschen-Mauren
1:0
FC Red Star Zh
FC Azzuri 90 LS
0:1
Fribourg
FC Echallens Region
3:2
Lancy
Etoile Carouge FC
1:4
Stade Lausanne Ouchy
SC Buochs
0:3
Wangen
FC Gossau
1:1
Winterthur II
Yverdon
3:1
Martigny Sports
Düdingen
2:3
Young Boys II
FC Solothurn
3:2
Zug 94
Vevey Sports
1:2
Lausanne Sport II
SR Delemont
3:0
FC Schotz
FC Locarno
0:2
FC Seuzach
St. Gallen II
0:0
FC Seefeld Zh
FC Bassecourt
1:2
FC Munsingen
HNK Orasje
0:3
FK Tuzla City
NK Travnik
2:0
NK Bosna Visoko
Bratstvo Gračanica
0:1
HNK Capljina
NK Jedinstvo Bihac
4:1
Bosna Sema
Radnički Lukavac
2:1
Goražde
Rudar Kakanj
4:0
NK Novi Travnik
FK Buducnost Banovici
3:0
FK Velez Mostar
FK Zvijezda 09
1:0
FK Slavija Sarajevo
FK Drina Zvornik
1:2
FK Borac Banja Luka
Sutjeska Foča
3:3
FK Kozara Gradiska
FK Borac Šamac
1:1
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Rudar Prijedor
5:1
Sloga Doboj
Tekstilac Derventa
1:1
Podrinje Janja
FC St. Margrethen
0:5
FC Kreuzlingen
FC Frauenfeld
0:2
FC Linth 04
Wil II
2:1
FC Uster
Lerchenfeld
3:0
FC Prishtina Bern
SC Binningen
2:3
Dornach
FC Colombier
4:2
FC Richemond
Portalban / Gletterens
6:1
Le Locle Sports
FC Uzwil
3:4
FC Kosova Zurich
FC Wohlen II
2:2
FC Dietikon
Liestal
2:0
Pajde Mohlin
FC Rothrist
1:1
FC Olten
FC Ugs
1:1
FC Sierre
Collex-Bossy
1:0
FC Perly-Certoux
FC Signal
0:4
FC Monthey
SV Muttenz
5:1
FC Grünstern
FC Bern
0:2
FC Langenthal
FC Allschwil
3:1
FC Moutier
FC Konolfingen
2:1
Tavannes / Tramelan
Kickers Luzern
1:0
Vedeggio Calcio
Stade Payerne
1:0
FC Dardania Lausanne
Perlen-Buchrain
0:1
FC Brunnen
US Terre Sainte
1:2
Servette II
FC Lugano II
3:0
FC Eschenbach
FC Ticino
3:5
FC Bulle
Farvagny / Ogoz
1:0
FC Echichens
FC Ibach
3:2
SC Zofingen
FC Meyrin
3:0
FC Conthey
FC Aigle
1:4
CS Interstar
Bramois
1:3
CS Chenois
FC Thierrens
3:2
FC Vallorbe-Ballaigues
Horizont Turnovo
3:1
FK Metalurg Skopje
FK Teteks Tetovo
1:0
FK Euromilk Gorno Lisice
GFK Tikvesh 1930
2:1
Novaci
FK Vardar Negotino
1:1
FK Skopje
KF Vellazerimi 77
1:1
FK Akademija Pandev
SK Odeva Lipany
3:0
MSK Rimavska Sobota
FK Poprad
2:0
Haniska
Partizan Bardejov
1:1
FC STK 1914 Samorin
MFK Skalica
2:0
Spisska Nova Ves
FC Spartak Trnava II
1:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Svätý Jur
0:1
MFk Dukla Banska Bystrica
POX
2:1
Iraklis Yerolakkou
Peyia
0:0
Ethnikos Latsion
Ormideia
2:0
MEAP Nisou
Olympiada Lympion
3:2
Elpida Xylofagou
Ahironas
2:2
Leivadiakós / Salamína Leivadión
Krasava
1:4
Digenis Oroklinis
AEN Agíou Georgíou Vrysoúllon Acherítou
1:2
Halkanoras
Apep Pitsilias
3:1
Digenis Akritas
Werder Bremen II
0:0
Chemnitzer FC
Wehen Wiesbaden
0:0
Rot-Weiss Erfurt
Fortuna Köln
3:0
Sportfreunde Lotte
FSV Zwickau
2:1
VfR Aalen
Paderborn
3:0
FSV Frankfurt
VfL Osnabrück
1:2
Hallescher
MSV Duisburg
2:1
SG Sonnenhof Grossaspach
NK Bilje
2:1
Tolmin
Adria
2:0
Primorje
NK Avto Rajh Ljutomer
2:0
NK Tromejnik Kuzma
Šmarje pri Jelšah
3:2
Videm
NK Rogaska
4:1
NK ZU-VIL Brunšvik
NK Dravograd
2:1
Dobrovce
NK Fuzinar Ravne
6:0
Šmartno
Dravinja
0:2
NK Maribor II
Lenart
2:2
Mons Claudius
Šobec Lesce
2:1
ŠD NK Kolpa
NK Bled Hirter
5:2
Sava Kranj
NK Zagorje
1:1
NK Ilirija
Brinje Grosuplje
4:3
NK Velesovo
NK Nafta Lendava
5:2
NS Mura
SK Aritma Prague
1:0
FC Viktoria Marianske Lazne
TJ Sokol Libis
1:1
Nový Bor
Mostecký
1:5
SK Sokol Brozany
SK Steti
1:0
SK Uvaly
FC Chomutov
1:0
Meteor Prague
N. Byskovice
0:3
Tj Slovan Velvary
Sokol Čížová
3:2
Sušice
TJ Tatran Rakovnik
3:1
Cesky Brod
Tj Slovan Bzenec
4:1
Slavoj Polna
Breclav
2:0
FK Pelhimov
Sfk Elko Holesov
3:1
FSC Stara Rise
FK Nove Sady
1:1
1.fc Viktorie Prerov
Rymarov
1:1
Tj Lokomotiva Petrovice
FK Novy Jicin
4:1
SK Hranice
FC Msa Dolni Benesov
1:2
SC Pustá Polom
SK Klatovy 1898
0:1
FK Slavoj Cesky Krumlov
MFK Dobris
2:1
Malše Roudné
SK Senco Doubravka
1:1
FK Ostrov
Sportovni Sdruzeni Ostra
3:0
FK Nachod
Letohrad
5:0
Kutna Hora
Vysoke Myto
1:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
FC Predni Kopanina
1:1
FK Caslav
Tj Sokol Zivanice
1:0
FK Kratonohy
Libertad
2:0
Defensores de Pronunciamiento
San Jorge Tucumán
0:0
Concepción FC
Desamparados San Juan
1:2
Juventud Unida Universitario
SV Grodig
0:1
VfB Hohenems
FC Juniors OO
1:3
Sturm Graz II
Dornbirn
1:1
FC Hard
TSV St. Johann
7:0
Eugendorf
FC Stadlau
0:1
Traiskirchen FCM
Lafnitz
2:0
SC Weiz
Paysandu PA
1:1
Aguia de Maraba PA
Pinheirense
0:2
Castanhal EC PA
Cametá
2:0
Independente PA
Paragominas PA
1:1
Remo PA
Palmeiras
3:0
Gremio Novorizontino
Sao Paulo SP
5:0
Atletico Linense SP
Ituano FC SP
1:1
EC Santo Andre
Red Bull Brasil
4:1
Ferroviaria
EC Sao Bento
1:1
Mirassol FC
Albany Creek
0:0
Capalaba
Holland Park Hawks
2:2
Eastern Suburbs
Rochedale Rovers
3:1
Peninsula Power
Souths United SC
3:1
Logan Lightning FC
Cnaps Sport FC
1:1
Recreativo do Libolo
Kampala City Council
1:0
Al Masry
Young Africans
1:0
MC Alger
Bidvest Wits FC
0:0
Smouha
CF Mounana
2:1
ASEC Mimosas
Dalian Transcendence FC
1:0
Zhejiang Greentown
Yunnan Flying Tigers FC
2:2
Nei Mongol Zhongyou
Harbin Yiteng
2:1
Wuhan Zall
Guizhou Renhe
1:0
Baoding Yingli Yitong FC
Beijing BSU
0:0
Cangzhou Mighty Lions
Shanghai Shenxin
2:1
Xinjiang Tianshan
Meizhou Hakka
0:1
Shenzhen
FK Sutjeska
4:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Grbalj
0:1
FK Decic Tuzi
OFK Petrovac
3:1
FK Zeta Golubovci
FK Rudar Pljevlja
0:1
OFK Titograd
FK Iskra Danilovgrad
1:0
FK Buducnost
FK Bokelj Kotor
0:1
FK Lovcen
Phnom Penh Crown
1:3
Western Phnom Penh FC
Boeung Ket
4:0
Electricite du Cambodge
United CMAC
0:7
Svay Rieng
SS San Giovanni
1:1
SP Cailungo
SS Folgore Falciano Calcio
3:0
SS Pennarossa
SS Murata
0:2
AC Libertas
FC Domagnano
0:1
Tre Penne
Espirito Santo ES
1:0
Rio Branco ES
Desportiva ES
2:0
Linhares
São Mateus
1:3
Doze Futebol Clube
Atletico ES
3:1
Real Noroeste ES
Esporte Clube Tupy
0:1
Vitoria ES
Once Caldas
0:0
Jaguares d. Cordoba
Millonarios
0:1
Atletico Nacional Medellin
Envigado
0:0
Alianza Petrolera
Greenock Morton
1:1
Hibernian
St. Mirren
1:1
Dumbarton
Ayr United
0:2
Queen of The South
Dundee United
1:1
Falkirk
Dunfermline
1:0
Raith Rovers
Afk Chrudim
1:2
Loko Vltavin
FK Litomericko
3:1
Táborsko II
FC Pisek
2:0
SK Prevysov
FK Kraluv Dvur
4:0
Vysehrad
MFk Vyskov
1:3
SK Spartak Hulin
FC Odra Petrkovice
1:0
SK Lisen
1 HFK Olomouc
1:1
FC Velke Mezirici
Třebíč
1:0
FK Apos Blansko
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0:0
FC Hlucin
FK Tachov
4:3
SK Benesov
FK Horovicko
0:3
Olympia Hradec Kralove
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
0:1
Middelfart
Kolding IF
1:1
Brabrand IF
Kjellerup IF
1:2
Avarta
Dalum IF
3:2
Aarhus Fremad
BK Frem
3:1
Jammerbugt FC
Naesby BK
1:3
VSK Århus
FC Sydvest 05
2:2
Odder IGF
Vejgaard BK
3:1
HIK Hellerup
Hvidovre IF
1:2
Marienlyst
Brønshøj
2:3
Greve
Thisted
1:0
B 93
FC Sønderborg
3:0
Fredericia FF
Tarup-Paarup IF
4:1
SSV Højfyn
Lystrup IF
0:1
Vatanspor
Skanderborg
4:2
Skjold Sæby
GVI
1:1
LSF
Avedøre
3:0
Karlslunde
B 1908
3:1
Herlufsholm GF
Kastrup BK
6:0
Kalundborg GB
Virum-Sorgenfri BK
1:0
Taastrup
Vanløse
0:0
Jægersborg BK
Fremad Valby
3:3
Rishøj BK
KFUM Roskilde
1:0
Stenløse BK
Esbjerg fB II
1:1
Ringkobing IF
Lyseng
2:0
Aarhus Fremad II
Varde IF Elite
0:0
Oure Fodbold Akademi
AB Tårnby
0:2
Skovshoved
Dvs 33 Ermelo
1:0
Vvog
FC Lisse
2:1
Scheveningen
Harkemase Boys
3:1
Odin 59
Volendam II
0:0
Almere City FC II
Stedoco
1:3
FC Rijnvogels
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
2:0
Huizen
FC Groningen II
0:0
VV Capelle
ONS Sneek
1:4
VV IJsselmeervogels
Quick Boys
3:4
Rijnsburgse Boys
Quick '20
0:1
JVC Cuijk
Täfteå
0:4
Piteaa IF
Assyriska Turab.
0:3
Tvaakers IF
Vinberg
1:3
Hittarps IK
Eskilsminne IF
0:1
Sävedalen
Torslanda
3:1
Varbergs GIF
Aspudden-Tellus
2:0
Norrtälje
Boo
0:1
Södertälje FK
Berga
2:1
Österlen
Kvarnby IK
1:3
Räppe
IFK Hässleholm
0:5
Asarum
IFK Malmo
4:3
Torns IF
Lunds BK
1:0
KSF Prespa Birlik
Valbo FF
4:0
IFK Östersund
IS Halmia
1:1
Lindome GIF
Dalstorps
3:1
Tenhults IF
Lidköping
1:0
Vårgårda
FC Trollhattan
6:0
Nordvärmland
Lerums IS
1:2
Skoftebyns IF
Vänersborgs IF
0:2
Stenungsunds IF
Grebbestads IF
1:1
Karlstad BK
FBK Karlstad
2:2
IK Gauthiod
Lindsdals IF
1:1
Vimmerby
Morön
3:2
Gällivare Malmbergets FF
Härnösands FF
2:4
Skelleftea FF
Bodens BK
1:1
Anundsjö IF
Höganäs BK
3:2
Ullared
Kumla
0:0
Assyriska IF
FC Linkoping City
3:1
Örebro Syrianska
Motala AIF
7:0
Haninge
IF Sylvia
1:0
Huddinge IF
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
1:1
Rivière-Pilote
Club Colonial
6:0
AS Excelsior
Aiglon Lament
2:1
JS Eucalyptus
Case-Pilote
3:1
New Star
Club Franciscain
1:0
Essor-Préchotain
Mushuc Runa
2:1
L.D.U. Portoviejo
CD Colon FC
3:2
Tecnico Universitario
Manta FC
1:1
Aucas
CD Olmedo
1:0
Cds Santa Rita
Imbabura Sporting Club
1:1
CD America de Quito
Gualaceo
0:1
L.D.U. Loja
Transvaal
1:2
Robin Hood
PVV
2:1
SV Notch Moengo
Inter Moengo Tapoe
2:2
SV Walking Boyz Company
Voorwaarts
2:0
Jong Rambaan
Botopasie
0:1
Surinaams National Leger
Balk
1:0
Drenthina
Blauw Wit '34
3:1
vv Omlandia
VV Buitenpost
2:1
HZVV
PKC '83
0:2
Drachtster Boys
vv Zuidland
0:3
Oude Maas
GRC 14
2:3
Almkerk
SHO
5:1
VV Kloetinge
WNC
2:0
VVGZ
Rijsoord
1:4
LRC
Nieuw Lekkerland
1:2
SV MZC '11
Zuidvogels
4:0
VVZ '49
De Merino's
1:2
DTS Ede
Rkav Volendam
2:1
Roda '46
Zwaluwen '30
1:0
Woudenberg
FC Aalsmeer
2:1
SVL
Montfoort
5:2
AFC '34
Sportlust '46
2:1
SV Alphense Racing Club
Vitesse Delft
1:1
SV Deltasport
RKVV Westlandia (Zat)
6:2
Voorschoten '97
SVC '08
1:5
Sportclub Feyenoord
Nootdorp
0:3
FC Xerxes
Forum Sport
1:3
Brielle
FC S-Gravenzande
4:1
Neptunus-Schiebroek
KHC
1:1
FC Zutphen
ZVV De Esch
1:2
VV Hulzense Boys
Berkum
3:0
Nunspeet
Vroomshoopse Boys
3:0
SVZW
DOS '37
2:2
Whc
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
0:4
Leeuwarder Zwaluwen
vv VEV '67
2:1
Winsum
VV Gorecht
1:3
Olde Veste '54
Oranje Wit
1:3
Heinenoord
Bennekom
2:2
Go Ahead
DUNO
4:1
DETO Twenterand
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
2:2
JSV
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
1:0
Fortuna Wormerveer
LSC 1890
2:3
Hoogeveen
Susteren
1:2
Wittenhorst
Aldershot Town FC
1:1
Torquay United
Barrow AFC
2:2
Woking FC
Braintree Town FC
1:2
Dover Athletic FC
Bromley FC
4:3
Wrexham
Chester FC
0:2
York City FC
Eastleigh FC
0:1
Lincoln City
Gateshead FC
1:2
Maidstone United FC
Guiseley FC
0:1
Forest Green Rovers
Macclesfield Town
1:4
Dag & Red
North Ferriby Utd
2:4
Boreham Wood FC
Sutton United FC
2:2
Southport FC
Tranmere Rovers
9:0
Solihull Moors FC
Chelmsford City
3:0
Poole Town
Concord Rangers
0:5
Bath City FC
Dartford FC
4:3
Eastbourne Borough
Maidenhead United FC
2:1
East Thurrock United
Oxford City
0:5
Hampton & Richmond
St Albans City
1:1
Margate FC
Truro City FC
1:1
Ebbsfleet United FC
Wealdstone FC
1:1
Hemel Hempstead
Welling United
4:0
Gosport Borough
Weston Super Mare FC
5:0
Bishop's Stortford
Whitehawk
1:2
Hungerford Town FC
Altrincham FC
1:3
Brackley Town FC
Boston United FC
3:0
AFC Telford United
Bradford Park Avenue AFC
0:0
FC United of Manchester
Darlington 1883
3:2
Tamworth FC
Halifax Town
1:0
Alfreton Town FC
Gainsborough Trinity
0:1
Stockport County
Gloucester City
1:2
Kidderminster Harriers FC
Harrogate Town FC
3:3
Salford City
Nuneaton Town FC
1:1
Chorley FC
Stalybridge Celtic
2:1
AFC Fylde
Worcester City
1:1
Curzon Ashton FC
Guernsey
2:3
Horsham FC
Leek Town
0:1
AFC Rushden & Diamonds
Aveley FC
3:0
Heybridge Swifts
Bowers & Pitsea
0:0
Thamesmead Town
Brentwood Town
3:1
Haringey Borough
Brightlingsea Regent
4:1
Romford
Bury Town FC
2:1
Cheshunt FC
Maldon & Tiptree
2:2
Dereham Town FC
Norwich United
4:1
VCD Athletic FC
Phoenix Sports
1:2
Soham Town Rangers
Tilbury FC
1:1
Wroxham FC
Waltham Abbey
0:1
AFC Hornchurch
Ware FC
1:0
Great Wakering Rovers
Newcastle Town
2:3
Shaw Lane AFC
Lincoln Utd
0:2
Stocksbridge Park Steels
Rugby Town FC
0:1
Loughborough Dynamo
Stamford
2:3
Basford United
Bedworth United
0:2
Belper Town
Sheffield FC
1:2
Northwich Victoria
Carlton Town
1:1
Romulus FC
Gresley FC
0:2
Witton Albion
Kidsgrove Athletic FC
0:1
Spalding United
Brighouse Town
2:0
Bamber Bridge
Colne
4:1
Tadcaster Albion
Farsley Celtic
4:0
Radcliffe
Hyde United FC
4:4
Clitheroe
Lancaster City
1:0
Goole
Mossley AFC
0:3
Colwyn Bay
Ossett Albion
0:4
Droylsden FC
Prescot Cables
7:2
Glossop North End FC
Ramsbottom United
0:5
Ossett Town
Scarborough Athletic
5:0
Burscough
Trafford FC
2:2
Kendal Town
Chipstead FC
0:1
Chatham Town
East Grinstead Town
1:4
Ramsgate
Godalming Town FC
0:2
Faversham Town
Herne Bay
0:0
Dorking Wanderers
Hythe Town
1:1
Whyteleafe FC
Lewes FC
2:3
Corinthian Casuals
Molesey
1:2
Greenwich Borough
Sittingbourne FC
1:0
Carshalton Athletic
Tooting & Mitcham United
1:0
Three Bridges
Walton Casuals
3:5
South Park
AFC Dunstable
1:2
Egham Town
Arlesey Town FC
0:2
Aylesbury FC
Ashford Town Middlesex
3:1
AFC Kempston Rovers
Aylesbury Utd
2:3
Chalfont St Peter
Barton Rovers FC
0:1
Farnborough
Beaconsfield Town
0:0
Northwood FC
Fleet Town
1:1
Royston Town
Hanwell Town
4:1
Petersfield Town
Histon FC
3:2
Uxbridge FC
Marlow
3:1
Bedford Town Football Club
Potters Bar Town FC
0:3
Kidlington
Barnstaple Town
2:1
AFC Totton
Bishop's Cleeve
3:0
Bridgwater Town
Didcot Town
2:0
Wimborne Town
Evesham United
1:0
Mangotsfield Utd
Paulton Rovers
3:1
Shortwood United
Salisbury
7:0
Wantage Town
Slimbridge
2:0
Bideford FC
Swindon Supermarine
2:2
Tiverton Town
Taunton Town
1:1
Hereford FC
Winchester City FC
0:0
Larkhall Athletic
Yate Town
3:2
North Leigh FC
AFC Sudbury
0:4
Bognor Regis Town
Billericay Town
2:4
Enfield Town
Folkestone Invicta
1:2
Hendon FC
Harlow Town
5:0
Grays Athletic
Harrow Borough
0:2
Burgess Hill Town
Dulwich Hamlet
3:1
Lowestoft Town
Havant & Waterlooville FC
2:0
Tonbridge Angels
Leiston FC
1:0
Leatherhead FC
Merstham
0:2
Wingate & Finchley
Metropolitan Police
2:1
Needham Market FC
Staines Town
1:1
Canvey Island
Worthing FC
0:0
Kingstonian FC
Chesham Utd
1:2
Biggleswade Town
Cinderford Town
1:2
Banbury United
Cirencester Town
0:3
Cambridge City
Dorchester Town
1:1
Kings Lynn FC
Frome Town
1:0
Dunstable Town FC
Hitchin Town
1:3
Chippenham Town
Kettering Town
3:0
Slough Town FC
Leamington FC
0:0
Kings Langley
Redditch United
2:2
Basingstoke Town
St Ives Town
1:2
Weymouth FC
St Neots Town
2:3
Merthyr Town
Skelmersdale United
3:1
Frickley Athletic
Warrington Town
1:2
Stafford Rangers
Nantwich Town
3:2
Ashton United FC
Hednesford Town
0:2
Matlock Town
Marine FC
1:3
Mickleover Sports
Barwell
0:2
Workington AFC
Blyth Spartans AFC
3:0
Halesowen Town FC
Buxton FC
2:1
Coalville Town
Corby Town
0:2
Whitby Town
Ilkeston
1:2
Stourbridge FC
Sutton Coldfield
1:0
Spennymoor Town
Grantham Town
2:1
Rushall Olympic
Goytre United
1:0
Barry Town United FC
Cambrian & Clydach
3:1
Haverfordwest County
Monmouth Town
1:1
Taffs Well
Penybont
5:2
Caerau (Ely)
Port Talbot Town
4:0
Afan Lido
Risca United Football Club
3:2
Caldicot Town
Undy Athletic
3:1
Ton Pentre
Mold Alexandra
0:1
Penrhyncoch
Llanfair United
1:4
Prestatyn Town
Guilsfield
1:2
Porthmadog FC
Holywell
3:3
Buckley Town
Flint Town United
1:2
Gresford Athletic
FK Fotbal Trinec
4:0
FK Varnsdorf
Pardubice
2:1
FK Usti Nad Labem
SK Dynamo Ceske Budejovice
2:5
SK Sigma Olomouc
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:2
SFC Opava
Mas Taborsko
1:1
FK Banik Sokolov
MFK Vitkovice
3:0
1 SC Znojmo FK
1.SK Prostejov
0:2
FC Banik Ostrava
HB II
3:3
AB Argir
NSÍ II
7:1
FC Suduroy
Víkingur II
2:0
Tofta Itrottarfelag B68
FF Giza / FC Hoyvík
5:2
B36 II
ÍF Fuglafjørdur
2:4
KÍ II
TB / FCS / Royn III
4:1
B68 II
KÍ III
1:0
EB / Streymur II
Skála II
3:1
AB II
NSÍ III
1:1
B71 Sandoy
Víkingur III
3:1
07 Vestur II
Dunajska Streda
1:0
Slovan Bratislava
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:2
MFK Zemplin Michalovce
Spartak Myjava
MFK Ruzomberok
Santa Rita
0:2
Académica do Lobito
Sagrada Esperança
1:0
Desportivo Huíla
Petro Luanda
0:0
Primeiro de Agosto
Achilles Veen
vv Haaglandia (Zaterdag)
Argon Mijdrecht
2:3
Ajax Amateurs
DFS
1:0
Hoek
VV Noordwijk
1:1
Sliedrecht
VV Smitshoek
3:1
RVVH
Spijkenisse
1:0
Jodan Boys
Swift
0:2
Ter Leede
VV Zwaluwen Vlaardingen
3:1
Breukelen
ASV Dronten
0:2
Oranje Nassau
Dovo Veenendaal
2:1
SDV Barneveld
VV Eemdijk
4:2
SDC Putten
Excelsior '31
4:2
NSC
Staphorst
2:0
Azsv
Apeldoorn CSV
2:2
Flevo Boys
Sparta Nijkerk
2:2
Genemuiden
Urk
0:1
ACV Assen
VV Gemert
1:3
RKSV Nuenen
VV Gestel
0:5
Blauw Geel 38
Harland and Wolff Welders FC
2:0
Annagh United FC
Knockbreda FC
4:0
Larne
Lurgan Celtic
0:2
Armagh City FC
Ballyclare Comrades FC
1:0
Loughgall
Dergview FC
2:0
Warrenpoint Town FC
Institute
1:1
Psni FC
Blekitni Stargard S.
2:2
ZKS Stal Stalowa Wola
Puszcza
2:1
MKP Kotwica Kolobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
2:0
KS Polonia Bytom SA
KS Legionovia Legionowo
0:0
Polonia
Rozwoj Katowice
1:0
Olimpia Zambrow
Gryf Wejherowo
1:4
PKS Olimpia Elblag
GKS Belchatow
1:0
Warta
Wisła Kraków II
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Świt Skolwin
1:0
LKS Pogoń Lębork
Śląsk Wrocław II
1:2
Stal Brzeg
MKS Trzebinia Siersza
0:1
Resovia
Elana Torun
3:3
Sokół Kleczew
MKS Elk
1:0
Jagiellonia II
Przodkowo
1:0
LKS Vineta Wolin
KS Wda Świecie
2:0
Pogoń Szczecin II
Karpaty Krosno
0:0
JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik
0:0
ZKS Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszow
2:2
KS Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska
2:1
LKS Cosmos Nowotaniec
Rks Garbarnia Krakow
3:0
Spartakus Daleszyce
Rekord Bielsko-Biała
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra
1:0
Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierzoniow
0:0
GKS Jastrzebie Zdroj
Lech Poznań II
0:1
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
1:3
BKS Chemik Bydgoszcz
Jarota Jarocin
3:2
KS Chwaszczyno
MKS Wierna Małogoszcz
2:4
Motor
KS Motor Lubawa
0:4
Legia Warszawa II
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
1:1
Ursus Warszawa
MKS Kaczkan Huragan Morag
1:1
LKS
HKS Ruch Zdzieszowice
0:0
Górnik Zabrze II
Piast Żmigród
1:0
Ślęza Wrocław
KKS 1925 Kalisz
1:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Sokol Ostroda
3:0
PWKS Huragan Wołomin
Al Karkh
1:2
Al Shorta
Amanat Baghdad
1:0
Al Zawra'a
Al Najaf
0:0
Zakho
Naft Maysan
1:0
Al Hussein SC
Naft Al Wasat
2:1
Al Kahraba
Renofa Yamaguchi
1:1
Tokushima Vortis
Matsumoto Yamaga FC
3:0
V-Varen Nagasaki
Nagoya Grampus
2:1
Kamatamare Sanuki
FC Gifu
2:1
Mito Hollyhock
JEF United
1:1
ThespaKusatsu
Yokohama
2:0
Kyoto Sanga
Avispa Fukuoka
1:3
Machida Zelvia
Fagiano Okayama
0:1
Zweigen Kanazawa
Gyeongju Citizen
2:2
Icheon Citizen
Cheongju
2:1
Yangju Citizen
Pocheon
1:0
Chuncheon
Hwaseong
1:0
Cheongju City
Yangpyeong
1:0
Jeonju
Paju Citizen
3:1
Gimpo
Bylis Ballsh
1:1
KS Lushnja
KS Kastrioti Kruje
3:1
Adriatiku Mamurrasi
Terbuni Puke
2:1
KF Iliria Fushe-Kruje
Apolonia Fier
2:0
Dinamo Tirana
KF Elbasani
2:2
Sopoti Librazhd
KF Erzeni
4:3
FK Shenkolli
KS Pogradeci
0:0
Shkumbini Peqin
Altenmarkt
0:6
SV Wals-Grunau
FC Zell am See
4:0
Bischofshofen
Union Mauer
0:1
Gersthofer SV
Bleiburg
0:5
VST Voelkermarkt
Austria Lustenau II
7:0
Admira Dornbirn
USV 1960 Berndorf
4:1
Golling
Maria Saal
1:2
Feldkirchen
TUS Bad Gleichenberg
1:2
TuS Heiligenkreuz
ÖTSU Hallein
3:2
Straßwalchen
Hallwang
2:0
Bürmoos
Neumarkt
0:0
Bergheim
Kirchbichl
3:2
Silz / Mötz
SV Innsbruck
3:1
SVG Reichenau
Gmünd
1:3
ATUS Ferlach
SV Dolomit Eberstein
0:4
Annabichl / Austria II
Brauerei Egg
3:2
Andelsbuch
Horitschon
0:3
SV Eltendorf
SV Eberau
1:2
SV Oberwart
SC St Margarethen
1:1
SC ESV Parndorf 1919 II
SV Post Vienna
5:1
Young Style SC Wienerberg
FC Mauerwerk
4:1
Wiener Viktoria
ASK Elektra
3:1
Admira Landhaus
UFC St. Peter in der Au
0:2
Spratzern
Rohrendorf/Gedersdorf
2:1
Waidhofen / Thaya
Stripfing
0:0
SCU Ardagger
SV Gaflenz
1:2
ASK Kottingbrunn
FC Kitzbuhel
4:1
Union Innsbruck
Bad Schallerbach
1:2
SV Gmunden
Grün Weiß Micheldorf
4:2
ASKO Donau Linz
Fügen
0:1
SV Hall
Lauterach
1:1
FC Kennelbach
Imst
3:0
Völs
Kematen
2:3
Telfs
SC Zwettl
2:1
SV Haitzendorf
SV Schattendorf
2:6
Markt Allhau
Klingenbach
2:0
Neuberg
SC Pinkafeld
0:4
ASV Drassburg
SC Team Wiener Linien
3:0
Simmeringer SC
FC Zeltweg
1:2
Lebring
USV Weindorf St. Anna am Aigen
2:2
SC Furstenfeld
Shabab Al Sahel
0:1
Al Tadamon Sour
Tripoli
2:0
Racing Beirut
Al Ahed
2:0
Al Safa
Al Akhaa Al Ahli
4:1
Al Egtmaaey Trablos
Sepsi OSK
3:0
Unirea Tărlungeni
CS Luceafarul Oradea
4:1
Acs Asu Politehnica Timisoara
CS Şoimii Pâncota
CS Balotesti
AS Municipal SR Brasov
Berceni
CS Sportul Snagov Sa
3:0
CSM Râmnicu Vâlcea
Acs Dacia Unirea Braila
4:1
Acs Foresta Suceava
Asc Daco-Getica Bucuresti
1:0
AFC Dunarea 2005 Calarasi
CS Afumati
0:0
UTA Arad
SC Bacău
ACS Atletico Vaslui
Sporting Lieşti
0:2
Hărman
Olimpic Cetate
1:0
Csikszereda
Sportul Chiscani
0:1
Odorheiu Secuiesc
Metalosport Galaţi
0:2
Avântul Valea Mărului
Comuna Recea
1:1
Metalurgistul Cugir
Hermannstadt
2:0
AS Viitorul Ulmeni
ACS Comunal Recolta Dorolț
3:0
ACS FC Bistriţa
Industria Galda de Jos
2:0
ACS Poli Timişoara II
Gloria Lunca Teuz Cermei
0:1
Performanța Ighiu
ACS UTA Bătrâna Doamnă II
1:4
Ripensia Timisoara
Resita
4:0
CS Millenium Giarmata
Pucioasa
2:0
Viitorul Pandurii
FCSB II
2:1
Flacăra Moreni
Alexandria
2:1
Sporting Roşiori
Podari
0:3
Filiaşi
Dinamo Bucureşti II
2:0
CS Viitorul Domneşti
FC Delta Dobrogea Tulcea
3:1
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
Înainte Modelu
2:1
Tunari
Popești-Leordeni
3:0
Astra II
Axiopolis
3:3
Viitorul Constanţa II
Olteniţa
3:0
ACS Arsenal Malu
Unirea Slobozia
3:1
Metaloglobus
Lija Athletic
3:1
Zebbug Rangers
Rabat Ajax
1:1
Gharghur
Senglea Athletic
1:0
Mqabba FC
Fgura United
1:2
Naxxar Lions
Mineros de Zacatecas
3:1
Potros UAEM
Atlante FC
0:0
Cimarrones de Sonora
Correcaminos UAT
4:3
Oaxaca (old)
Venados
0:2
Juárez
Cafetaleros
1:0
Lobos BUAP
Murciélagos
1:3
Dorados de Sinaloa
Ujpest
1:1
Paksi
Fehervar
1:2
Vasas
Debrecen
2:1
Gyirmot
MTK
2:0
Mezokovesdi
Haladas
0:1
Honved
Ferencvaros
1:1
Diosgyor
Penzugyor SE
0:2
Komlói Bányász SK
Pecs
3:0
Gyulai Termál
Mórahalom
4:1
Dabas-Gyón
Jászberényi
2:2
Tiszaujvaros
Rakospalotai EAC
0:3
FC Hatvan
Tállya
3:3
Kazincbarcika
Hajdúböszörményi TE
1:2
BSS Monor
Sarvar
2:1
III Ker Tue Upe
Kaposvari Rakoczi FC
0:0
Hévíz FC
Andráshida
2:1
Veszprem FC
FC Tatabanya
Érdi VSE
Diósdi TC-SELECT
0:2
Csornai SE
Mellieha
1:1
Gudja United
Saint Georges Cospicua
0:0
Zejtun Corinthians
Ghaxaq
0:4
Mgarr United
Swieqi United
2:1
Birzebbuga
Zabbar Saint Patrick
4:0
Attard
San Gwann FC
1:1
Qrendi
BSG Wismut Gera
3:0
SV Merseburg
Carl Zeiss Jena II
2:3
Askania Bernburg
VfL Halle
2:0
SV Schott Jena
FSV Barleben
2:0
VFC Plauen
TSV Kropp 1946
0:1
Holstein Kiel II
Altenholz
2:1
Union Neumünster
Flensburg
5:2
Flensburger SpVgg 08
VfB Eichstatt
1:1
FC Amberg
Viktoria Aschaffenburg
8:0
VfL Frohnlach 1919
FC Unterfohring 1927
2:1
Dachau
BCF Wolfratshausen
1:1
Ismaning
Sonthofen
5:0
Hankofen-Hailing
Heimstetten
0:0
Jahn Regensburg II
Landsberg
3:2
Rain/Lech
Hansa Rostock II
0:2
Malchower SV 90
Mecklenburg Schwerin
1:2
Altglienicke
Göppinger
1:1
SC Freiburg II
Kilia Kiel
0:3
TSG Concordia Schönkirchen
Eltersdorf
0:0
Aubstadt
Arminia Ludwigshafen
0:2
Karbach
FSV Jaegersburg
1:2
SV Morlautern
TSV Schilksee
3:5
Oldenburger
Ansbach
2:1
Ammerthal
Neumarkt
1:0
DJK Bamberg
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
2:5
Blumenthaler SV
OSC Bremerhaven
2:1
SAV
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:2
Altona
Albanischer Klub Kosova Hamburg
4:1
Halstenbek-Rellingen
SV Pullach
2:2
Kottern
TSV 1883 Bogen
2:4
Kirchanschöring
Vilzing
0:0
TSV Schwabmunchen
SV Grün-Weiß Brieselang
2:2
Hertha 06
FSC Lohfelden 1924
3:0
Viktoria Kelsterbach
Lehnerz
0:2
Bayern Alzenau
Rot-Weiß Hadamar
2:0
FC Viktoria 09 Urberach
Sportfreunde Seligenstadt
4:0
Hessen Dreieich
KSV Baunatal
1:3
SG Rot-Weiss Frankfurt
SC Borussia 04 Fulda
1:2
Eintracht Stadtallendorf
OSC Vellmar
2:4
SV Steinbach
Viktoria Griesheim
1:1
FC Ederbergland
Stuttgarter Kickers II
3:2
Oberachern
Borussia Neunkirchen
0:2
TUS Rot-Weiss Koblenz
Mechtersheim
1:0
SV Saar 05 Saarbrücken
Diefflen
4:0
FK Pirmasens II
FSV Salmrohr 1921
0:5
Rochling Volklingen
Spvgg Burgbrohl
0:17
SC Hauenstein
Offenburger FV
0:1
SSV Reutlingen
Bahlinger SC
0:1
Bissingen
FV Ravensburg
0:2
SV Spielberg
SpVgg Neckarelz
0:3
Balingen
SV Sandhausen II
2:1
Pforzheim
Jeddeloh
1:4
Bersenbrück
Eintracht Northeim
3:1
Arminia Hannover
Spelle-Venhaus
4:1
SVG Göttingen
FC Würzburger Kickers II
3:0
SV Erlenbach am Main
TSV Grossbardorf
2:0
Sand
SV Alemannia Haibach
3:0
SpVgg Weiden
Club River Plate Asuncion
1:0
Sportivo Iteno
CA 3 de Febrero
2:0
22 de Septiembre
General Caballero
1:2
Deportivo Santani
Club Fernando de La Mora
0:1
Deportivo Liberacion
Martin Ledesma
4:1
Deportivo Caaguazu
Nacional SP
2:1
São Carlos FC
Desportivo Brasil
3:1
AA Flamengo
Portuguesa Santista
3:0
Independente FC Limeira
CA Taboão da Serra
4:2
Monte Azul
Energetik Bgu
1:2
FC Smorgon
FC Orsha
0:1
FC Volna Pinsk
FC Smolevichi-Sti
3:1
FC Lida
FC Slonim
2:0
FC Torpedo-MAZ Minsk
FC Granit Mikashevichi
2:1
FC Khimik Svetlogorsk
FC Belshina Bobruisk
3:0
FC Osipovichi
Luch Minsk
3:1
Lokomotiv Gomel
Banbridge Town
2:1
Sport / Leisure
Donegal Celtic FC
0:0
Dundela FC
Lisburn Distillery FC
3:3
Tobermore United
Newington Youth
0:3
Moyola Park FC
Queens University
2:0
Bangor FC
Newry City
4:0
Limavady United FC
NK Vitez
1:1
NK Siroki Brijeg
FK Mladost Doboj Kakanj
2:2
FK Olimpic Sarajevo
FK Radnik Bijeljina
0:1
FK Sloboda Tuzla
FK Zeljeznicar
1:0
FK Krupa
Hapoel Haifa
3:3
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Raanana FC
0:2
Hapoel Ashkelon FC
Bnei Yehuda
1:0
Hapoel Kfar Saba
Beitar Jerusalem
3:0
Bnei Sakhnin
Bulawayo City FC
2:1
Chicken Inn
FC Platinum
3:2
Bantu Rovers FC
Black Rhinos
1:0
Chapungu United
How Mine FC
1:1
Tsholotsho FC
Coleraine
2:0
Cliftonville
Glenavon
3:0
Ballymena United
Linfield
1:0
Crusaders
Ards FC
4:1
Dungannon Swifts
Ballinamallard United FC
3:0
Glentoran
Portadown
2:1
Carrick Rangers
Levadia Tallinn
3:1
Narva JK Trans
Paide Linnameeskond
3:2
Parnu JK Vaprus
FC Flora Tallinn
2:0
JK Sillamae Kalev
Cienfuegos
0:0
Isla Juventud
Guantánamo
1:1
Ciego de Ávila
Villa Clara
3:1
Sancti Spiritus
La Habana
0:3
Santiago de Cuba
Camagüey
1:1
Artemisa
Las Tunas
0:0
Granma
Palestino
0:0
Universidad Católica
Universidad Chile
2:2
Colo Colo
Huachipato
0:0
Antofagasta
Everton de Vina Del Mar
0:0
Deportes Iquique
Voorwaarts Zwevezele
0:1
Oostnieuwkerke
Oostkamp
7:2
Kortemark
White Star Adinkerke
4:4
Oostduinkerke
Sassport Boezinge
2:1
Damme
Marloie Sport
3:0
Wellin
Vlug en Vrij Houtem
1:2
Stade Bierbeek
Borght
2:4
Hoeilaart
Bastogne
0:5
Habay-la-Neuve
Libramont
1:0
La Roche
Melreux
2:2
Meix-Devant-Virton
SS Jeanne D Arc
0:1
RC Saint Benoît
Saint-Denis
0:0
AS Sainte-Suzanne
SS La Capricorne
1:1
Petite-Île
AS Les Marsouins
2:1
Saint Denis École Football Association
Garching
0:0
Augsburg II
Wolfsburg II
4:2
Oldenburg
Sprockhövel
1:3
Mönchengladbach II
Wattenscheid
3:0
Bonner SC
RW Oberhausen
3:1
Wiedenbruck
Verl
0:2
Rot Weiss Ahlen
Alemannia Aachen
4:1
Rodinghausen
Borussia Dortmund II
1:1
RWE
Köln II
2:0
Viktoria Koln
Sportfreunde Siegen
1:0
Wuppertaler SV
TuS Koblenz
2:1
TSV Steinbach
Wormatia
0:0
Elversberg
FC-Astoria Walldorf
3:3
Waldhof
Ingolstadt II
1:0
FV Illertissen
1860 Munich II
1:1
Schweinfurt
TSV 1860 Rosenheim
3:0
Schalding-Heining
Unterhaching
1:1
SV Seligenporten
BSV Rehden
0:2
Weiche Flensburg
Meppen
3:0
Eintracht Norderstedt
Luch Vladivostok
0:0
Spartak Nalchik
SKA Khabarovsk
2:3
Dinamo Moskva
FC Sibir Novosibirsk
1:2
FC Tyumen
Spartak-2 Moscow
0:0
FC Volgar Astrakhan
FC Sokol Saratov
0:0
Krasnodar
Tosno
4:1
FC Zenit-2 St Petersburg
Khimki
2:2
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Mordovia Saransk
1:0
FC Shinnik Yaroslavl
FC Fakel Voronezh
3:2
Neftek. Nizhnekamsk
Zenit St. Petersburg U21
6:3
Anzhi Makhachkala U21
Akhmat Grozny U21
0:1
Arsenal Tula U21
Ufa U21
1:6
Spartak U21
Lokomotiv Moskva U21
4:0
Rostov U21
Airdrieonians
3:1
Brechin City FC
Albion Rovers FC
3:0
Stranraer
Livingston
2:1
Alloa Athletic
Queen's Park
2:0
Peterhead
Stenhousemuir
3:1
East Fife
Berwick Rangers
0:1
Stirling Albion
Clyde
2:1
Annan Athletic
Edinburgh City
1:1
Cowdenbeath FC
Elgin City
1:1
Montrose
Forfar Athletic
1:1
Arbroath
Sportkring Sint-Niklaas
0:1
Sporting West Harelbeke
K Olsa Brakel
5:0
Toekomst Menen
Thes Sport
0:1
KV Woluwe-Zaventem
Hades
4:0
Spouwen-Mopertingen
Ur Namur
1:7
Couvin-Mariembourg
Union Royale La Louviere Centre
3:1
RRC Hamoir
RUW Ciney
6:4
Solières Sport
KRC Gent
1:1
Sint-Eloois-Winkel
Torhout 1992 Km
1:2
Vk Ieper
FC Gullegem
0:0
KSV Bornem
Eendracht Aalst
2:1
KSV Temse
Hoogstraten VV
2:6
K Rupel Boom FC
KVK Tienen
1:3
Royal Cappellen FC
Lala FC
1:1
Petroleros de Anzoátegui
Gran Valencia Maracay FC
0:1
Academia Puerto Cabello
Unión Atlético Falcón
1:0
Caracas II
Yaracuyanos FC
3:5
Yaracuy
ULA
3:0
Zamora II
Real Frontera
1:2
Urena SC
US Cremonese
1:0
Lupa Roma FC
Lupa Castelli Romani
2:1
Olbia
Siena
0:1
AC Renate
US Arezzo
3:3
AS Giana Erminio
Como 1907
2:0
Tuttocuoio
Pontedera
0:0
Livorno
US Alessandria Calcio 1912
2:2
Prato
Carrarese Calcio 1908
1:1
Viterbo Calcio
AC Pistoiese
1:1
AS Lucchese Libertas 1905
Piacenza
4:0
Pro Piacenza
Asd Lanusei Calcio
1:0
Avezzano Calcio A.S.D
Aquila
1:1
Muravera
USD Grumellese
1:4
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
Belluno
1:0
Mestre
Triestina Calcio
1:1
AC Abano Terme
FC Calvi Noale
0:0
Virtus Verona
Verbania
0:3
Borgosesia
AC Nardo
0:0
USD Alto Tavoliere San Severo
Baník Prievidza
0:1
Zl. Moravce-Vrablé II
FK Puchov
2:0
FC Neded
KFC Komarno
4:0
Veľké Ludince
Nové Zámky
3:1
Veľký Meder
Čadca
3:1
Žarnovica
Stráža
ŽP Šport Podbrezová II
Novohrad Lučenec
3:1
Detva
Lokomotíva DNV
2:0
Dunajská Lužná
FK Inter Bratislava
0:0
Báhoň
Chippa United
2:0
Polokwane City
Mamelodi Sundowns
0:1
Golden Arrows
Free State Stars FC
1:4
Orlando Pirates
Celta de Vigo B
6:0
UD Somozas
CE Lhospitalet
1:2
UD Cornella
Valencia CF Mestalla
1:1
UE Llagostera
CD Lealtad
2:0
CA Osasuna B
Racing de Ferrol
2:1
SD Ponferradina
Union Mutilvera
1:0
Arandina CF
Cordoba CF B
1:0
CD El Ejido 2012
SD Leioa
0:1
UD Socuellamos CF
SD Gernika Club
1:1
SD Zamudio
CD Guijuelo
4:1
Caudal Deportivo
Recreativo Huelva
1:1
Merida UD
Atletico Sanluqueno
0:1
FC Cartagena
Real Jaen
2:0
Marbella FC
SD Amorebieta
2:1
Athletic Bilbao B
CD Izarra
0:2
Real Valladolid B
CD Linares
2:1
La Roda CF
Pontevedra CF
2:2
Cultural Leonesa
Real Madrid Castilla
1:3
Arenas Club de Getxo
Smederevo 1924
2:0
Budučnost Krušik
Zlatibor Čajetina
3:0
FK Polet Ljubić
Loznica
1:2
FK Mihajlovac 1934
FK Karadjordje Topola
0:0
FK Šapine Smoljinac
FK Šumadija 1903 Kragujevac
2:0
Mokra Gora
Sloga Požega
2:1
FK FAP Priboj
Omladinac NB
4:1
FK Sloga Temerin
FK Radnički Šid
1:1
Cement Beočin
Feniks
3:2
FK Vršac
Bačka 1901
0:0
Dunav Stari Banovci
Radnički Sr. Mitrovica
1:1
Radnički Nova Pazova
FK Tsc Backa Topola
0:0
FK Crvena Zvezda Novi Sad
FK Sopot Beograd
2:2
Polet Dorćol
IMT Novi Beograd
5:1
IM Rakovica
Radnički Obrenovac
2:1
Crvena Zvezda MML
Dunav Prahovo
1:1
FK Tabane Trgovački
FK Jedinstvo Bošnjace
1:1
FK Pukovac
Ozren Sokobanja
3:1
Vlasina
Sinđelić Niš
2:0
FK Sloga Despotovac
River Melilla CF
2:1
UD Dos Hermanas San Andres
Platges de Calvia
4:1
Felanitx
CF Torre Levante
0:3
Silla CF
CE Sabadell FC II
1:1
Olot
Cultural Guarnizo
1:1
Bezana
Penya Ciutadella Esportiva
3:0
CE Campos
Ciudad de Ibiza CF
1:1
UD Poblense
Huarte
1:2
Burladés
CD Vitoria
4:1
Balmaseda
Pasaia KE
2:2
Real Sociedad III
UD San Pedro
1:1
UD Almeria B
Pobla de Mafumet CF
1:1
Figueres
Numancia II
3:2
CD Cristo Atletico
Burgos Promesas
0:1
Atletico Bembibre
CD Virgen Del Camino
2:0
Zamora CF
Cortes
1:2
CD Idoya
Cantolagua
1:1
CD Oberena
Leganés II
1:2
Santa Ana
CF Rapid de Murillo
1:2
River Ebro
Deusto
2:0
Sodupe
Lourdes
3:2
Subiza
UD San Fernando
1:1
CD El Cotillo
Alcúdia
1:0
CD Son Cladera
CD Almazora
1:0
UD Alzira
CD Segorbe
0:3
CD Olimpic de Xativa
Ub Conquense
2:1
Albacete II
Alhaurín
0:0
Rincón
Sporting Club Uxama
0:0
Mirandés II
CD Villaralbo
0:2
La Baneza CF
Unionistas CF
5:1
CD San José de Soria
CA Valtierrano
1:3
CD Iruña
Valle de Egues
2:2
Pamplona
Santa Úrsula
3:1
Arucas
Beasain
1:0
Scd Durango
Basconia
1:2
Tolosa CF
Zalla
0:3
CD Getxo
Bermeo Futbol Taldea
1:2
Deportivo Alaves B
Alfaro CD
0:2
Agoncillo
CD Villamuriel
0:2
Real Avila CF
Atletico Astorga FC
5:3
Bupolsa
Ardoi
1:2
Txantrea
Orihuela CF
0:2
UD Rayo Ibense
Lorca Deportiva
1:1
La Unión Atlético
Martos CD
2:1
Guadix CF
Antequera CF
0:2
CD Loja
Ceuta
0:2
Real Betis B. B
AD Alcobendas Levitt CF
0:2
AD Alcorcon B
Jerez
1:0
Extremadura UD II
Ceares
3:3
Club Atlético de Lugones SD
UD Logroñés II
3:0
SD Oyonesa
Arnedo
0:2
Calasancio
UD Rotlet Molinar
1:1
Esporles
CD Cieza
1:2
Lorca FC II
UM Escobedo
0:0
RS Gimnastica de Torrelavega
AD San Juan Pamplona
3:0
River Ega
Trival Valderas A.
0:1
RSD Alcala
CD AZUQUECA
2:1
Madridejos
Atlético Espeleño
3:1
Gerena
Sisaket FC
3:3
Nakhon Ratchasima
Ratchaburi
1:0
Samut Prakan City
Suphanburi
0:1
Chonburi
Sukhothai
1:1
Navy Football Club
Super Power Samut Prakan FC
1:4
Muang Thong United
Warnant
2:3
Herstal
KSC Dikkelvenne
3:1
Jong Lede
KFC Merelbeke
1:2
K Eendracht Wervik
Eendracht Zele
0:2
OMS Ingelmunster
Koninklijk Diegem-Sport
1:2
FC Helson Helchteren
Ninove
1:2
FC Pepingen
Betekom
4:2
KFC Turnhout
Leopoldsburg
3:0
Nijlen
RWD Molenbeek 47
0:0
Boussu Dour Borinage
Racing Jet Wavre
1:4
RFC Tournai
KSC City Pirates
6:0
Diest
Genly-Quévy
0:1
CS Onhaye
RFC Huy
3:0
FC Jeun Lorr Arlonaise
RES Durbuy
1:1
FC Richelle United
Longlier
0:2
Aische
Đakovo-Croatia
1:1
Belišće
NK Vukovar 91
1:0
Mladost Ždralovi
NK Osijek II
8:0
Višnjevac
Slavonija Požega
1:2
Bijelo Brdo
Marsonia Brod
1:1
Slavija Pleternica
Oriolik Oriovac
1:1
VSNK Varazdin
NK Medimurje Cakovec
6:0
Bedem Ivankovo
Bjelovar
3:2
Koprivnica
Jadran Poreč
1:0
NK Samobor
Trnje
1:0
Krk
Dugo Selo
3:1
NK Stupnik
HAŠK
3:5
Opatija
Segesta Sisak
3:1
NK Vrapce
Kustosija
1:0
Maksimir Zagreb
NK Vrbovec
4:1
Zagorec Krapina
Hrvace
1:1
Neretvanac Opuzen
Primorac Biograd
2:1
NK Zadar
Kamen Ivanbegovina
1:1
Jadran LP
NK Orkan Dugi Rat
2:0
Zmaj Blato
Neretva Metković
2:1
HNK Val Kaštel Stari
Zmaj Makarska
4:0
Otok
Chernomorets Balchik
4:0
Dorostol
Svetkavitsa Tg
0:0
Kubrat
FK Spartak Varna
0:3
PFC Dobrudzha Dobrich
Kariana Erden
7:0
FK Juventus Malchika
Belasitsa
2:0
PFC Pirin Gotse Delchev
FK Germaneya Sapareva banya
2:0
Chavdar Etropole
Marek
2:1
Botev Ihtiman
FK Svoboda 2011 Peshtera
1:3
Pirin Razlog
Strumska Slava
0:0
Minyor Pernik
FK Chepinets Velingrad
0:2
Hebar Pazardzhik
Velbazhd
0:1
Septemvri Simitli
Balkan Botevgrad
0:1
PFC Rilski Sportist Samokov
Slivnishki geroy
0:2
PFC Vihren Sandanski
FK Elhovo
2:2
Rakovski 2011
Karnobat
6:0
FK Evrokolezh Plovdiv
Svilengrad
1:0
Maritsa Plovdiv
FK Atletik Kuklen
0:1
Borislav 2009
Gigant Saedinenie
2:2
FK Vereya Stara Zagora II
Rozova Dolina
0:3
Zagorets
FK Arda Kurdzhali
2:0
Dimitrovgrad
RVVH Women
1:0
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging Women
BVV Barendrecht Women
1:1
Woezik Women
DTS Ede Women
0:1
ADO Den Haag II Women
Ter Leede Women
3:0
Alkmaar Zaanstreek II Women
SC Buitenveldert Women
3:0
Wartburgia Women
Eldenia Women
1:3
Saestum Women