Fixtures - April 22, 2017
Bayern
2:2
Mainz
Hertha
1:0
Wolfsburg
Hamburger SV
1:2
Darmstadt
Ingolstadt
2:4
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
3:1
Augsburg
Mönchengladbach
2:3
Dortmund
Arsenal Kyiv
0:1
Bukovina Chernovtsy
Mariupol
1:0
Naftovyk-Ukrnafta
FC Poltava
1:2
FC Kobra Kharkiv
FC Sumy
1:2
FK Mykolaiv
Girnik-Sport
2:0
FC Ternopil
SFC Desna Chernihiv
2:0
FC Avangard Kramatorsk
Zaglebie
1:1
Slask
Lech
3:0
Ruch Chorzow
Gornik Leczna
3:1
Wisla Krakow
Korona
0:1
Bruk-Bet Termalica
Piast
0:1
Jagiellonia
Arka
1:1
Wisla Plock
Cracovia
1:2
Legia
Pogon
3:1
Lechia
CS Maritimo Madeira
3:0
Belenenses
Tondela
2:0
Nacional
GD Estoril Praia
3:0
Vitória Setúbal
Sporting CP
1:1
Benfica
Krystal Kherson
0:0
FC Nyva-V Vinnytsia
Sudnobudivnyk Mykolaiv
1:0
Illichivets' II
FC Balkany Zorya
2:4
Enerhiya Nova Kakhovka
FC Kremin Kreminchuh
1:1
FC Arsenal Bila Tserkva
Myr
0:0
Rukh Vinnyky
FC Nikopol
2:1
Prykarpattya
FC Zhemchuzhyna Odesa
2:0
Inhulets II
Zorya Luhansk U21
0:2
Chornomorets Odessa U21
Stal Kamianske U21
2:1
Zirka Kropyvnytskyi U21
Karpaty Lviv U21
4:2
Olimpik Donetsk U21
Skala Stryi U19
0:2
Volyn Lutsk U19
Olimpik Donetsk U19
0:3
Dynamo Kyiv U19
Chornomorets U-19
4:0
Vorskla U19
Karpaty Lviv U19
3:0
Zirka Kropyvnytskyi U19
Brentford
3:1
Queens Park Rangers
Bristol City
3:2
Barnsley
Burton Albion
2:1
Leeds United
Huddersfield Town
1:4
Fulham
Nottingham
3:2
Reading
Rotherham United
1:0
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
2:1
Derby County
Wigan Athletic
0:0
Cardiff City
Wolverhampton
0:0
Blackburn
Rizespor
3:3
Basaksehir FK
Alanyaspor
0:1
Osmanlıspor
Gençlerbirliği
2:1
Kayserispor
Antalyaspor
0:3
Trabzonspor
Toronto
3:1
Chicago Fire
Philadelphia Union
3:3
Montreal Impact
Houston Dynamo
2:0
San Jose Earthquakes
Portland Timbers
2:1
Vancouver Whitecaps
FK Teplice
1:0
MFK Karvina
FC Hradec Kralove
0:1
Slovan Liberec
Zbrojovka Brno
2:3
FK Mlada Boleslav
Bohemians Prague 1905
0:2
Zlín
San Lorenzo
0:1
Temperley
Aldosivi
0:3
Newell's Old Boys
Racing Avellaneda
4:3
Atletico Tucuman
Banfield
2:0
Quilmes
Defensa y Justicia
1:0
Lanus
Jeju United
4:2
Daegu
Gangwon
1:2
Suwon Samsung Bluewings
Jeonnam Dragons
5:0
Ulsan Hyundai
Seoul
3:0
Incheon United
Urawa Reds
3:2
Consadole Sapporo
Ventforet Kofu
1:1
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
3:3
Vegalta Sendai
Kashima Antlers
0:3
Jubilo Iwata
Kashiwa Reysol
2:0
Yokohama F. Marinos
Albirex Niigata
0:3
Tokyo
Sagan Tosu
1:0
Vissel Kobe
Real Valladolid
2:1
Elche
Rayo Vallecano
2:0
CD Lugo
Cadiz
1:1
Levante
Getafe
1:1
Gimnàstic Tarragona
Girona
1:2
UCAM Murcia
Ascoli
0:0
Brescia
AS Cittadella
4:1
Carpi FC
US Avellino 1912
1:1
Cesena
Ternana Calcio
2:0
Frosinone
Bari 1908
0:2
Hellas Verona
Trapani Calcio
1:0
Pisa
Pro Vercelli
0:0
Salernitana
Latina
1:2
Spal 2013
Spezia Calcio
2:0
Virtus Entella
MKS Sandecja Nowy Sacz
1:0
Chrobry
Pogon Siedlce
1:2
Chojnice
Stal
3:3
Katowice
Tychy
2:2
Oks Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziadz
3:1
Zaglebie Sosnowiec
MKS Kluczbork
2:2
Bytovia Bytow
KS Wisla Pulawy
0:1
Podbeskidzie
Bradford City
3:0
AFC Wimbledon
Bury
3:0
Northampton Town
Chesterfield
1:2
Charlton Athletic
Coventry City
1:0
Walsall
Gillingham
2:3
Fleetwood Town
Millwall
0:3
Oxford United
Milton Keynes Dons
0:3
Sheffield United
Oldham Athletic
1:1
Rochdale
Peterborough
4:2
Bristol Rovers
Port Vale
0:2
Bolton Wanderers
Shrewsbury Town
1:0
Southend United
Swindon Town
1:2
Scunthorpe United
Blackpool
3:0
Cheltenham Town
Colchester United
0:0
Plymouth Argyle
Crawley Town
3:3
Carlisle United
Crewe Alexandra
3:0
Leyton Orient
Exeter City
3:1
Morecambe FC
Grimsby Town
4:2
Yeovil Town
Hartlepool United
0:2
Barnet FC
Luton Town
2:1
Notts County
Newport County
1:0
Accrington Stanley
Portsmouth
2:1
Cambridge Utd.
Stevenage
0:1
Mansfield Town
Wycombe Wanderers
2:1
Doncaster Rovers
Dinamo Minsk
1:0
FC Neman Grodno
FC Dnepr Mogilev
4:0
Naftan Novopolotsk
Slutsksakhar Slutsk
1:1
FC Gorodeya
FC Shakhter Soligorsk
3:0
FC Brest
Zenit
2:0
FC Ural Yekaterinburg
Rostov
3:0
Spartak Moscow
Lokomotiv Moskva
3:3
Amkar
Akhmat
0:1
FC Anzhi Makhachkala
FC Schotz
3:1
FC Bassecourt
Baden
3:3
Thun II
Zug 94
0:2
FC Sursee
Balzers
1:3
FC Gossau
FC Red Star Zh
1:1
St. Gallen II
FC Seefeld Zh
1:4
Bellinzona
Martigny Sports
1:2
Lancy
Fribourg
1:2
FC Echallens Region
Wangen
2:2
FC Black Stars
FC Seuzach
1:0
Mendrisio
Young Boys II
1:2
Vevey Sports
Marumo Gallants
0:4
Mbombela United
Royal Eagles
0:0
Thanda Royal Zulu FC
Magesi
3:0
Ubuntu Cape Town
Mthatha Bucks
1:2
Witbank Spurs
FK Velez Mostar
3:0
FK Tuzla City
HNK Orasje
2:0
NK Novi Travnik
NK Jedinstvo Bihac
3:1
NK Zvijezda Gradacac
Rudar Kakanj
2:0
HNK Capljina
Bratstvo Gračanica
1:3
NK Bosna Visoko
Radnički Lukavac
3:0
Bosna Sema
FK Borac Šamac
0:3
Sutjeska Foča
FK Zvijezda 09
0:2
Sloga Doboj
FK Drina Zvornik
2:1
FK Rudar Prijedor
Tekstilac Derventa
0:1
Podrinje Janja
Vidar FK
4:1
Honefoss BK
Fana
1:2
Bryne FK
Nest-Sotra
3:0
Vard Haugesund
Kjelsaas
1:2
Finnsnes IL
Follo
0:1
Nybergsund IL-Trysil
Baerum SK
1:1
Alta IF
Grorud IL
3:2
KFUM Oslo
Hodd
1:1
Fram Larvik
Notodden FK
0:1
Egersund IK
Chur 97
1:0
FC Uzwil
FC Linth 04
5:0
FC Schaffhausen II
FC Sirnach
4:1
FC St. Margrethen
FC Dietikon
4:2
FC Iliria
Team Aargau
4:6
FC Dulliken
SV Hongg
2:0
FC Rothrist
FC Olten
1:0
Blue Stars Zürich
Subingen
3:2
Liestal
Servette II
2:0
FC Ugs
Tavannes / Tramelan
2:5
SC Binningen
FC Kreuzlingen
2:0
FC Ruti
FC Winkeln
2:4
FC Freienbach
AS Castello
2:5
FC Hergiswil
FC Uster
0:1
FC Frauenfeld
FC Echichens
0:4
Portalban / Gletterens
SC Zofingen
4:2
Goldau
FC Hochdorf
1:3
Perlen-Buchrain
Perly-Certoux
3:1
Bramois
AS Timau Basel
2:3
SV Muttenz
FC Grünstern
1:1
Lerchenfeld
Stade Payerne
1:1
FC Thierrens
CS Chenois
3:3
FC Meyrin
Schöftland
0:3
FC Lenzburg
Pajde Mohlin
2:1
FC Wohlen II
Le Locle Sports
1:1
FC Colombier
FC Vallorbe-Ballaigues
3:3
FC Ticino
FC Bulle
4:1
FC Genolier-Begnins
FC Brunnen
4:0
AC Taverne
Ascona
2:1
Kickers Luzern
Vedeggio Calcio
4:1
FC Lugano II
FC Eschenbach
0:0
FC Ibach
FC Sierre
2:3
FC Signal
FC Conthey
2:4
US Terre Sainte
Prishtina Bern
4:4
FC Konolfingen
FC Richemond
0:1
Dardania Lausanne
FK Euromilk Gorno Lisice
3:3
FK Metalurg Skopje
Horizont Turnovo
2:2
Novaci
FK Teteks Tetovo
0:1
FK Skopje
GFK Tikvesh 1930
1:3
FK Akademija Pandev
FK Vardar Negotino
0:0
KF Vellazerimi 77
SK Odeva Lipany
1:3
FK Poprad
MSK Rimavska Sobota
3:0
Haniska
MFK Skalica
1:2
Partizan Bardejov
Lokomotiva Zvolen
4:1
MSK Zilina B
AFC Nove Mesto Nad Vahom
0:1
MFk Dukla Banska Bystrica
FC Spartak Trnava II
2:0
Slovan Bratislava II
Fomat Martin
1:3
Svätý Jur
FC Nitra
2:0
Spisska Nova Ves
Digenis Oroklinis
5:2
Digenis Akritas
Leivadiakós / Salamína Leivadión
4:1
Krasava
Elpida Xylofagou
2:1
Ahironas
MEAP Nisou
1:0
Olympiada Lympion
Ethnikos Latsion
2:1
Ormideia
Iraklis Yerolakkou
2:0
Peyia
Halkanoras
1:1
POX
AEN Agíou Georgíou Vrysoúllon Acherítou
1:1
Apep Pitsilias
Holstein Kiel
2:0
Chemnitzer FC
Paderborn
3:1
Sportfreunde Lotte
VfL Osnabrück
1:0
VfR Aalen
MSV Duisburg
3:2
FSV Frankfurt
Mainz II
3:2
Hallescher
Magdeburg
2:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Werder Bremen II
0:2
Hansa
Wehen Wiesbaden
1:1
Jahn Regensburg
Adria
0:1
Tolmin
NK Dravograd
1:4
NK Maribor II
NK Zagorje
3:0
NK Velesovo
NK Tabor Sezana
11:0
NK Ilirska Bistrica
NK Bilje
2:0
Vipava
NK Avto Rajh Ljutomer
2:1
NK Turnisce
Šmarje pri Jelšah
3:1
NK ZU-VIL Brunšvik
NK Rogaska
7:0
Šmartno
NK Fuzinar Ravne
1:3
Korotan Prevalje
Dravinja
0:1
Mons Claudius
Šobec Lesce
4:0
NK Jevnica
ASK Bravo
5:0
NK Rudar Trbovlje
NK Nafta Lendava
6:1
NK Bogojina
SK Aritma Prague
1:0
Sušice
TJ Sokol Libis
2:1
SK Kladno
Mostecký
2:0
SK POLABAN NYMBURK
SK Steti
0:2
Meteor Prague
Sokol Čížová
0:1
Motorlet
FC Rokycany
3:2
FK Slavoj Cesky Krumlov
TJ Tatran Rakovnik
0:1
SK Uvaly
Tj Slovan Bzenec
3:1
FK Pelhimov
Breclav
1:1
FC Slovan Rosice
Sfk Elko Holesov
2:0
Zdar Nad Sazavou
FK Nove Sady
2:1
Tj Lokomotiva Petrovice
1.fc Viktorie Prerov
1:1
Tj Valasske Mezirici
FK Novy Jicin
1:1
SC Pustá Polom
FC Msa Dolni Benesov
1:0
MFK Havirov
SK Klatovy 1898
1:2
Malše Roudné
MFK Dobris
5:2
FK Ostrov
SK Senco Doubravka
1:0
Jankov
TJ Spartak Chrastava
5:3
FK Nachod
Letohrad
2:3
FK Caslav
Vysoke Myto
4:0
Pardubice II
FC Predni Kopanina
2:0
FK Kratonohy
Nový Bor
0:2
Cesky Brod
Banik Sous
0:1
Tj Slovan Velvary
JSM Skikda
4:0
AIN Fakroun
ASO Chlef
1:4
USM Blida
JSM Bejaia
2:0
MC El Eulma
AS Khroub
0:3
RC Arbaa
ASM Oran
2:4
US Biskra
CA Bordj Bou Arreridj
1:2
Paradou AC
WA Boufarik
2:0
MC Saida
Amal Bou Saâda
3:0
GC Mascara
Sportivo Las Parejas
1:1
Deportivo Madryn
Sportivo Patria
1:1
Union Villa Krause
Villa Mitre
2:2
Union Sunchales
SV Grodig
3:3
FC Hard
TSV St. Johann
0:0
Dornbirn
FC Pinzgau Saalfelden
0:1
FC Wacker Innsbruck II
ATSV Stadl-Paura
0:1
Wolfsberg
FC Juniors OO
0:3
Hartberg
FC Stadlau
0:0
SC Parndorf
Austria Salzburg
0:3
VfB Hohenems
SV Allerheiligen
4:2
SC Weiz
Lafnitz
2:0
Union Gurten
FC Beliata-Viteks
1:1
FC Molodechno Dussh4
Energetik-Bgatu
0:1
Smiavtotrans
FC Chist
0:1
Yuas-Stroy
Victoria Maryina Gorka
0:0
Sdushor-8 Gomel
Sputnik Rechica
0:1
Kletsk
FC Oshmyany
4:0
Sdushor-3 Pinsk
Peninsula Power
1:0
Souths United SC
Logan Lightning FC
5:0
Ipswich Knights SC
Grange Thistle
1:4
Holland Park Hawks
Eastern Suburbs
3:3
Lions
Yunnan Flying Tigers FC
1:3
Shanghai Shenxin
Baoding Yingli Yitong FC
2:1
Zhejiang Greentown
Meizhou Hakka
1:1
Nei Mongol Zhongyou
Harbin Yiteng
1:1
Shenzhen
Qingdao Hainiu
2:0
Cangzhou Mighty Lions
Beijing BSU
0:4
Guizhou Renhe
FK Decic Tuzi
2:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Sutjeska
1:2
FK Zeta Golubovci
OFK Grbalj
0:0
OFK Titograd
OFK Petrovac
1:0
FK Buducnost
FK Rudar Pljevlja
2:0
FK Lovcen
FK Iskra Danilovgrad
0:0
FK Bokelj Kotor
Dundee United
3:2
St. Mirren
Dunfermline
1:2
Falkirk
Queen of The South
1:2
Dumbarton
Greenock Morton
1:1
Ayr United
Deportes Magallanes
3:4
CD Cobreloa Calama
Puerto Montt
0:0
Union San Felipe
Rangers de Talca
3:3
Union La Calera
Tj Jiskra Domazlice
2:1
Loko Vltavin
Afk Chrudim
3:1
Stechovice
FK Litomericko
3:2
Vysehrad
FC Pisek
1:2
Olympia Hradec Kralove
FC Viktoria Otrokovice
0:0
SK Sigma Olomouc B
FK Kraluv Dvur
2:0
FK Horovicko
1 HFK Olomouc
0:1
FC Hlucin
FC Odra Petrkovice
1:1
FK Apos Blansko
Třebíč
2:3
FK Mohelnice
FK Tachov
5:1
Táborsko II
VSK Århus
1:1
FC Sydvest 05
Kolding IF
3:0
Aarhus Fremad
Dalum IF
1:1
Kjellerup IF
BK Frem
1:2
Odder IGF
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
0:1
Naesby BK
FC Svendborg
0:2
HIK Hellerup
Jammerbugt FC
1:4
Middelfart
Brønshøj
0:2
Brabrand IF
B 93
1:3
Marienlyst
Oure Fodbold Akademi
2:1
FC Sønderborg
B 1913
1:0
Tarup-Paarup IF
Randers SK Freja
3:0
Skanderborg
Aalborg BK II
2:1
Aarhus Fremad II
GVI
2:1
B 1908
Jægersborg BK
0:2
Kastrup BK
Vanløse
1:0
Herlev
Skjold Sæby
0:3
Lyseng
LSF
0:1
Avedøre
Taastrup
2:1
Stenløse BK
Vatanspor
0:0
Holstebro
Herlufsholm GF
3:1
AB Tårnby
SSV Højfyn
0:4
Esbjerg fB II
Skovshoved
3:1
Fremad Valby
Rishøj BK
0:0
Karlslunde
Hillerød
1:1
KFUM Roskilde
VSK Aarhus II
0:0
Lystrup IF
VV Capelle
2:1
Stedoco
FC Rijnvogels
1:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Huizen
0:3
Volendam II
Odin 59
2:4
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
2:2
Quick Boys
Vvog
4:1
Harkemase Boys
Almere City FC II
2:1
FC Groningen II
ONS Sneek
1:3
Dvs 33 Ermelo
VV IJsselmeervogels
0:2
FC Lisse
Den Bosch II
1:2
ASV de Dijk
JVC Cuijk
4:1
UDI '19
Valbo FF
0:4
Skelleftea FF
Tvaakers IF
1:0
Lindome GIF
Höganäs BK
1:0
Dalstorps
Eskilsminne IF
5:0
Tenhults IF
Torslanda
1:2
Ullared
Vinberg
1:2
Sävedalen
FBK Karlstad
1:4
Vänersborgs FK
Stromsbergs IF
0:1
FC Gute
Aspudden-Tellus
0:2
Skiljebo SK
BK Forward
3:0
Lidingö
Sundbyberg IK
2:0
Norrtälje
Räppe
0:2
Österlen
IFK Malmo
1:2
Lindsdals IF
Lunds BK
5:1
Hassleholms IF
IFK Hässleholm
1:2
Torns IF
Kvarnby IK
2:1
KSF Prespa Birlik
Berga
4:1
Asarum
Morön
4:0
Anundsjö IF
Assyriska Turab.
2:2
Varbergs GIF
IS Halmia
3:1
Hittarps IK
Lerums IS
0:2
IK Gauthiod
Eskilstuna City
1:2
Karlslunds IF
Örebro Syrianska
4:0
Södertälje FK
Bodens BK
2:0
IFK Östersund
Täfteå
1:0
Bollnäs GIF FF
Skoftebyns IF
0:1
Vårgårda
Grebbestads IF
2:0
Nordvärmland
Lidköping
1:2
Stenungsunds IF
Håbo FF
0:3
Gamla Upsala SK
Motala AIF
1:0
Kumla
Värmdö
2:0
Huddinge IF
FC Linkoping City
1:1
IK Sleipner
Boo
2:0
Rynninge IK
Golden Lion
0:0
Club Colonial
Rivière-Pilote
3:2
Aiglon Lament
New Star
0:4
Club Franciscain
JS Eucalyptus
1:1
US Diamantinoise
Essor-Préchotain
1:0
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
Balk
3:2
vv Omlandia
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
1:5
Drachtster Boys
Drenthina
1:0
Blauw Wit '34
PKC '83
2:2
Olde Veste '54
Leeuwarder Zwaluwen
1:3
vv VEV '67
Winsum
1:2
HZVV
Oude Maas
3:1
SHO
SV MZC '11
2:4
Almkerk
Heinenoord
1:0
Nieuw Lekkerland
vv Zuidland
0:3
VV Kloetinge
WNC
0:1
LRC
Rijsoord
5:0
GRC 14
KHC
2:4
Go Ahead
De Merino's
0:2
Rkav Volendam
JSV
0:0
Zuidvogels
Woudenberg
2:1
Roda '46
FC Aalsmeer
2:1
DTS Ede
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
2:0
VVZ '49
Montfoort
5:1
SVL
ZVV De Esch
2:2
Vroomshoopse Boys
Neptunus-Schiebroek
1:4
Forum Sport
Vitesse Delft
1:0
Sportlust '46
RKVV Westlandia (Zat)
2:1
SV Deltasport
SVC '08
2:2
Voorschoten '97
FC S-Gravenzande
3:1
Brielle
Sportclub Feyenoord
2:1
Nootdorp
Whc
1:2
DUNO
FC Zutphen
1:2
Berkum
AFC '34
1:1
Zwaluwen '30
DOS '37
3:2
DETO Twenterand
Nunspeet
1:4
SVZW
Bennekom
2:3
VV Hulzense Boys
VV Gorecht
0:2
VV Buitenpost
Oranje Wit
2:0
VVGZ
FC Xerxes
2:1
SV Alphense Racing Club
RKTVV Tilburg
0:0
't Zand
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
0:1
Brøndby Women
KoldingQ Women
1:3
Skovbakken IK Women
Vejle BK Women
0:3
Fortuna Hjørring Women
Arterivo Wakayama
2:3
Maruyasu Okazaki
Iwaki
8:2
Norbritz Hokkaido
Parceiro Nagano
1:0
Suzuka Point Getters
Blaublitz Akita
1:2
Kokushikan University
Tonan Maebashi
1:0
Tokyo Int. University
Gifu Keizai University
1:3
Niigata UHW
Tochigi Uva
6:1
FC Parafrente Yonezawa
Nara Club
0:1
Vanraure Hachinohe
Miyazaki Sangyo-keiei University
2:1
Tokuyama University
FC Tokushima
1:2
MD Nagasaki
Hokuriku University FC
0:2
Cento Cuore Harima
FC Azul Claro Numazu
1:0
Saurcos Fukui
Osaka
4:1
Saga University
Lincoln City
2:1
Macclesfield Town
Forest Green Rovers
2:2
Maidstone United FC
North Ferriby Utd
0:3
Aldershot Town FC
Solihull Moors FC
2:0
Eastleigh FC
Sutton United FC
5:2
Chester FC
Tranmere Rovers
4:1
Southport FC
Woking FC
1:1
York City FC
Wrexham
0:1
Dag & Red
Boreham Wood FC
0:4
Gateshead FC
Braintree Town FC
0:2
Barrow AFC
Bromley FC
1:1
Guiseley FC
Dover Athletic FC
1:2
Torquay United
Chelmsford City
3:1
Bath City FC
Concord Rangers
2:2
Gosport Borough
Dartford FC
4:0
Bishop's Stortford
Maidenhead United FC
1:2
Ebbsfleet United FC
Oxford City
1:0
Margate FC
St Albans City
2:2
East Thurrock United
Truro City FC
2:1
Hemel Hempstead
Wealdstone FC
3:0
Hungerford Town FC
Welling United
1:2
Hampton & Richmond
Weston Super Mare FC
2:0
Eastbourne Borough
Whitehawk
2:0
Poole Town
Altrincham FC
1:1
Alfreton Town FC
Boston United FC
0:3
AFC Fylde
Bradford Park Avenue AFC
0:2
Stockport County
Darlington 1883
1:0
AFC Telford United
Halifax Town
3:0
Curzon Ashton FC
Gainsborough Trinity
1:1
Kidderminster Harriers FC
Gloucester City
2:2
Chorley FC
Harrogate Town FC
1:2
Brackley Town FC
Nuneaton Town FC
1:4
FC United of Manchester
Stalybridge Celtic
0:4
Tamworth FC
Worcester City
1:2
Salford City
AFC Hornchurch
1:4
Bowers & Pitsea
Cheshunt FC
2:2
Brightlingsea Regent
Dereham Town FC
2:3
Tilbury FC
Great Wakering Rovers
1:4
Bury Town FC
Haringey Borough
2:1
Norwich United
Heybridge Swifts
3:2
Phoenix Sports
Romford
0:0
Aveley FC
Soham Town Rangers
4:3
Maldon & Tiptree
Thamesmead Town
1:2
Brentwood Town
VCD Athletic FC
2:0
Ware FC
Witham Town
2:1
Waltham Abbey
Wroxham FC
0:2
Thurrock FC
AFC Rushden & Diamonds
5:1
Carlton Town
Basford United
6:0
Newcastle Town
Belper Town
3:3
Chasetown FC
Leek Town
5:1
Gresley FC
Loughborough Dynamo
4:1
Market Drayton Town
Romulus FC
4:1
Lincoln Utd
Rugby Town FC
1:3
Kidsgrove Athletic FC
Shaw Lane AFC
3:1
Stamford
Spalding United
3:1
Northwich Victoria
Stocksbridge Park Steels
1:1
Bedworth United
Witton Albion
1:0
Sheffield FC
Colne
0:0
Droylsden FC
Bamber Bridge
3:1
Ossett Albion
Burscough
0:2
Ramsbottom United
Clitheroe
3:1
Brighouse Town
Colwyn Bay
0:1
Scarborough Athletic
Glossop North End FC
2:5
Lancaster City
Goole
0:0
Hyde United FC
Kendal Town
0:5
Farsley Celtic
Ossett Town
1:1
Trafford FC
Radcliffe
1:5
Prescot Cables
Tadcaster Albion
2:3
Mossley AFC
Carshalton Athletic
3:1
East Grinstead Town
Chatham Town
0:0
Lewes FC
Corinthian Casuals
5:1
Godalming Town FC
Dorking Wanderers
1:0
Tooting & Mitcham United
Faversham Town
2:2
Cray Wanderers
Greenwich Borough
4:0
Guernsey
Hastings United
3:3
Chipstead FC
Horsham FC
0:1
Hythe Town
Ramsgate
5:1
Molesey
South Park
2:0
Sittingbourne FC
Three Bridges
2:4
Walton Casuals
Whyteleafe FC
3:0
Herne Bay
Aylesbury FC
5:0
Fleet Town
Bedford Town Football Club
3:2
Aylesbury Utd
Chalfont St Peter
0:4
Potters Bar Town FC
Egham Town
2:0
Barton Rovers FC
Farnborough
6:1
Beaconsfield Town
AFC Kempston Rovers
4:1
Histon FC
Kidlington
1:2
Ashford Town Middlesex
Northwood FC
1:1
AFC Dunstable
Petersfield Town
2:3
Arlesey Town FC
Royston Town
2:0
Hanwell Town
Uxbridge FC
1:2
Marlow
AFC Totton
2:4
Evesham United
Bideford FC
0:1
Salisbury
Bridgwater Town
1:2
Yate Town
Hereford FC
4:0
Winchester City FC
Larkhall Athletic
3:1
Swindon Supermarine
Mangotsfield Utd
2:3
Didcot Town
North Leigh FC
1:0
Taunton Town
Shortwood United
1:0
Barnstaple Town
Tiverton Town
3:1
Paulton Rovers
Wantage Town
0:2
Bishop's Cleeve
Wimborne Town
3:1
Slimbridge
Bognor Regis Town
1:1
Metropolitan Police
Lowestoft Town
2:0
Harrow Borough
Burgess Hill Town
2:1
Merstham
Canvey Island
2:2
AFC Sudbury
Enfield Town
1:1
Leiston FC
Grays Athletic
0:3
Folkestone Invicta
Hendon FC
1:1
Staines Town
Kingstonian FC
0:0
Havant & Waterlooville FC
Leatherhead FC
3:2
Harlow Town
Needham Market FC
1:2
Billericay Town
Tonbridge Angels
2:1
Worthing FC
Wingate & Finchley
0:3
Dulwich Hamlet
Banbury United
1:2
Kettering Town
Basingstoke Town
1:1
Hitchin Town
Biggleswade Town
4:1
Frome Town
Cambridge City
3:0
St Neots Town
Chippenham Town
2:0
St Ives Town
Dunstable Town FC
2:0
Cinderford Town
Kings Lynn FC
3:1
Chesham Utd
Kings Langley
1:0
Cirencester Town
Merthyr Town
4:0
Hayes & Yeading United F.C.
Slough Town FC
1:1
Redditch United
Stratford Town FC
1:1
Dorchester Town
Weymouth FC
4:0
Leamington FC
Blyth Spartans AFC
5:1
Grantham Town
Skelmersdale United
1:1
Stafford Rangers
Ashton United FC
1:0
Ilkeston
Coalville Town
4:1
Corby Town
Halesowen Town FC
1:2
Rushall Olympic
Marine FC
5:5
Buxton FC
Matlock Town
1:1
Warrington Town
Mickleover Sports
3:0
Frickley Athletic
Spennymoor Town
2:0
Barwell
Stourbridge FC
4:2
Nantwich Town
Whitby Town
1:0
Hednesford Town
Workington AFC
0:0
Sutton Coldfield
Oskarshamns AIK
2:1
Husqvarna FF
Team TG FF
0:2
Vasteraas SK
Qviding FIF
0:3
Angelholms FF
FK Karlskrona
1:0
FC Rosengaard 1917
Utsiktens BK
2:1
Mjallby AIF
Skovde AIK
0:2
Ljungskille SK
IK Oddevold
1:0
Kristianstad FC
Mold Alexandra
0:2
Holywell
Cambrian & Clydach
0:1
Barry Town United FC
Monmouth Town
4:2
Risca United Football Club
Penybont
2:1
Goytre
Taffs Well
1:0
Cwmbran Celtic
Goytre United
2:4
Afan Lido
Caerau (Ely)
1:1
Ton Pentre
Llanfair United
0:2
Guilsfield
FK Banik Sokolov
1:0
FK Fotbal Trinec
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:0
FK Varnsdorf
Fotbal Frydek Mistek
0:0
Pardubice
FK Usti Nad Labem
3:0
1.SK Prostejov
SK Sigma Olomouc
1:0
MFK Vitkovice
1 SC Znojmo FK
2:2
FK Viktoria Zizkov
Skála II
3:0
07 Vestur II
EB / Streymur II
2:4
B71 Sandoy
TB / FCS / Royn III
1:3
Víkingur III
NSÍ III
3:0
AB II
KÍ III
1:4
B68 II
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
1:1
Clube Desportivo Jorge Gomes Mangrinha
Interclube
2:0
Recreativo da Caála
Petro Luanda
1:0
Desportivo Huíla
Santa Rita
1:2
Bravos Maquis
Sliedrecht
vv Haaglandia (Zaterdag)
Ajax Amateurs
1:0
Breukelen
Argon Mijdrecht
1:0
VV Smitshoek
DFS
1:3
Swift
Hoek
2:0
RVVH
Jodan Boys
2:0
Ter Leede
Spijkenisse
5:1
Achilles Veen
VV Zwaluwen Vlaardingen
0:5
VV Noordwijk
Dovo Veenendaal
6:1
ASV Dronten
VV Eemdijk
5:3
Excelsior '31
Flevo Boys
1:0
SDV Barneveld
Genemuiden
1:2
Azsv
SDC Putten
1:3
ACV Assen
Apeldoorn CSV
1:3
Staphorst
Oranje Nassau
0:5
NSC
Sparta Nijkerk
1:0
Urk
SWZ Boso Sneek
0:2
VV De Meern
Blekitni Stargard S.
2:0
MKP Kotwica Kolobrzeg
Puszcza
2:0
KS Polonia Bytom SA
Gryf Wejherowo
4:1
GKS Belchatow
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Polonia
Olimpia Zambrow
6:2
ZKS Stal Stalowa Wola
Rozwoj Katowice
1:1
Rakow
KS Legionovia Legionowo
1:2
Warta
Maardu II
8:0
Lasnamae FC Ajax
Piraaja
0:0
K-Järve JK Järve II
Noorus-96
2:1
Tallinna Dünamo
FC Nomme United
9:0
Raplamaa
Merkuur
5:4
Tallinna FC Levadia III
Wisła Kraków II
JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Spartakus Daleszyce
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Pawłowice Śląskie
Świt Skolwin
1:1
BKS Chemik Bydgoszcz
Przodkowo
1:1
Lech Poznań II
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lechia Dzierzoniow
0:3
Polkowice
KS Wda Świecie
6:2
KS Chwaszczyno
Karpaty Krosno
3:1
ZKS Unia Tarnów
Avia Świdnik
1:1
Resovia
KS Motor Lubawa
1:1
Ursus Warszawa
Górnik Wałbrzych
0:2
Górnik Zabrze II
Piast Żmigród
0:2
Miedź Legnica II
SKRA Częstochowa
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
HKS Ruch Zdzieszowice
1:3
Ślęza Wrocław
MKS Olimpia Kowary
0:4
LKS Unia Turza Śląska
Sokół Kleczew
2:1
LKS Vineta Wolin
Gwardia Koszalin
1:2
Jarota Jarocin
Podhale Nowy Targ
0:1
KS Soła Oświęcim
MKS Trzebinia Siersza
2:1
LKS Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszow
0:2
Motor
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
1:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Elk
3:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
3:1
PWKS Huragan Wołomin
Sokol Ostroda
3:0
Jagiellonia II
Widzew
2:1
Łomża
GG
7:1
Snæfell / UDN
SR
1:3
IH Hafnarfjordur
Vídir
4:1
Mídas
Augnablik
6:0
Ísbjörninn
Ægir
3:2
Ýmir
KFS
1:4
Hamar
KF Fjallabyggd
3:6
UMF Tindastoll
Berserkir
3:1
Skallagrimur
Álftanes
1:0
IF Vestri
Ungmennafélagið Geisli í Aðaldal
1:7
Nökkvi
Mito Hollyhock
1:1
Avispa Fukuoka
Nagoya Grampus
0:2
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
3:1
ThespaKusatsu
Machida Zelvia
0:1
Tokushima Vortis
Kyoto Sanga
1:1
Matsumoto Yamaga FC
Ehime FC
1:0
V-Varen Nagasaki
Shonan Bellmare
0:1
Oita Trinita
Yokohama
4:0
JEF United
Changwon City
2:2
Gangneung City
Mokpo City
0:0
Gyeongju HNP
Cheonan City
0:0
Daejeon Korail
Gimhae City
0:0
Busan Transportation
FK Shenkolli
0:0
Dajti Kamza
KF Iliria Fushe-Kruje
1:0
Besa Kavaje
Terbuni Puke
1:0
KS Kastrioti Kruje
Sopoti Librazhd
1:0
Turbina Cerrik
Shkumbini Peqin
1:2
KS Lushnja
FK Tomori
2:3
Bylis Ballsh
Posta Rangers
1:0
Kariobangi Sharks
Muhoroni Youth
2:0
SoNy Sugar
Sofapaka
0:0
Homeboyz
Mount Kenya United
2:0
Western Stima
Nzoia Sugar
1:1
Zoo Kericho
Gor Mahia
0:0
Tusker
FC Zell am See
0:2
Puch
Austria Lustenau II
1:1
Röthis
USV 1960 Berndorf
1:1
Straßwalchen
Union Perg
1:1
SV Neuhofen/Ried II
Simmeringer SC
3:1
SC Ostbahn XI
Neumarkt
3:0
Erdal Hallein' 04
ÖTSU Hallein
3:3
SV Wals-Grunau
Altenmarkt
2:0
Bergheim
Hallwang
0:0
Bischofshofen
Golling
4:1
Bürmoos
Maria Saal
2:1
ATUS Ferlach
Gmünd
3:1
Annabichl / Austria II
SV Dolomit Eberstein
2:0
SV Torpedo Nessl Lind
Admira Dornbirn
0:0
FC Wolfurt
Alberschwende
0:5
FC Langenegg
Horitschon
0:0
SV Stegersbach
Austria XIII
1:0
SV Post Vienna
Admira Landhaus
1:4
Mannswörth
Stripfing
3:0
Langenrohr
UFC St. Peter in der Au
3:1
SV Wurmla
Rohrendorf/Gedersdorf
4:0
Spratzern
FC Kitzbuhel
4:1
Swarovski Tirol II
Bad Schallerbach
2:3
FC Wels
Oedt
1:0
SV Gmunden
Kirchbichl
4:2
Ebbs
Fügen
2:0
Union Innsbruck
Lauterach
2:2
Andelsbuch
Brauerei Egg
1:2
Bizau
SV Schattendorf
0:0
SC St Margarethen
Kematen
2:3
Silz / Mötz
Imst
3:0
SC Holz Pfeifer Kundl
Klingenbach
5:1
SV Wimpassing
SC Team Wiener Linien
0:6
FC Mauerwerk
FC Zeltweg
1:4
TuS Heiligenkreuz
USV Weindorf St. Anna am Aigen
3:2
Leoben
SC Pinkafeld
0:1
SV Eltendorf
Persijap
4:1
PSGC Ciamis
Persip Pekalongan
1:4
Persibas Banyumas
Persis
3:1
Perserikatan Paguyuban Sepakbola Magelang
Persiba Bantul
0:1
PSIR Rembang
Persipur
1:2
PSIS Semarang
PSBI Blitar
1:0
Persinga Ngawi
Madura Utama
2:1
Persatu Tuban
Perserang
1:0
RANS Nusantara
Persikad Depok FC
2:0
Persita
Persih Tembilahan
1:3
PSPS
Persewangi Banyuwangi
3:0
Persida Sidoarjo
Perssu MU
1:2
Pakindo MP
Sumbawa Barat
2:0
PS Badung
Olimpia Satu Mare
3:0
Unirea Tărlungeni
Asc Daco-Getica Bucuresti
1:2
UTA Arad
CS Afumati
1:0
CS Balotesti
CS Luceafarul Oradea
Berceni
CS Şoimii Pâncota
Chindia
AS Municipal SR Brasov
3:0
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Sportul Snagov Sa
3:0
Acs Dacia Unirea Braila
Mioveni
2:2
Acs Foresta Suceava
SC Bacău
1:0
Râmnicu Sărat
Olimpic Cetate
2:1
Paşcani
Sportul Chiscani
1:2
Hărman
Metalosport Galaţi
0:1
Csikszereda
Avântul Valea Mărului
0:0
Odorheiu Secuiesc
ACS Comunal Recolta Dorolț
2:3
AS Viitorul Ulmeni
ACS FC Bistriţa
0:3
Unirea Dej
Industria Galda de Jos
1:0
National Sebis
Gloria Lunca Teuz Cermei
0:4
Ripensia Timisoara
Concordia Chiajna II
5:2
CS U Craiova II
Pucioasa
1:4
Atletic Bradu
FCSB II
0:0
Viitorul Pandurii
Alexandria
2:1
Voluntari II
Podari
0:3
Flacăra Moreni
CS Viitorul Domneşti
4:1
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
FC Delta Dobrogea Tulcea
2:1
Astra II
Înainte Modelu
2:3
Viitorul Constanţa II
Popești-Leordeni
3:0
ACS Arsenal Malu
Axiopolis
2:0
Unirea Slobozia
Debrecen
4:2
Haladas
MTK
1:1
Fehervar
Mezokovesdi
1:3
Ujpest
Gyirmot
2:3
Ferencvaros
Paksi
0:1
Diosgyor
Vasas
1:0
Honved
FC Tatabanya
Hévíz FC
Penzugyor SE
5:1
Gyulai Termál
Szigetszentmiklósi TK
1:1
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Pecs
1:1
Budafok
Putnok VSE
2:0
BKV Elore
Jászberényi
1:1
Salgótarján
Tállya
1:1
Nyirbator FC
Hajdúböszörményi TE
0:2
Kazincbarcika
Kaposvari Rakoczi FC
3:0
III Ker Tue Upe
Érdi VSE
2:1
Veszprem FC
Sarvar
0:1
Komárom
Ajka
2:0
Csornai SE
Askania Bernburg
1:0
BSC Süd 05
Carl Zeiss Jena II
4:5
SV Merseburg
FC International Leipzig
3:0
SSV Markranstädt
Union Sandersdorf
1:4
VFC Plauen
Heider
4:1
VfR Neumunster
Union Neumünster
1:6
NTSV Strand 08
Flensburger SpVgg 08
1:5
TuS Hartenholm
VfB Eichstatt
0:0
DJK Bamberg
Dachau
0:2
Kottern
Sonthofen
2:0
Ismaning
Heimstetten
5:1
TSV Schwabmunchen
Landsberg
2:1
Jahn Regensburg II
FC Unterfohring 1927
5:1
Rain/Lech
Anker Wismar
4:1
Lichtenberg
Mecklenburg Schwerin
0:1
Malchower SV 90
SV Grün-Weiß Brieselang
0:2
Altglienicke
Göppinger
0:2
Neckarsulm
Stuttgarter Kickers II
4:5
Bahlinger SC
VfL Halle
0:0
Bischofswerdaer
Gifhorn
1:2
Jeddeloh
Oldenburger
3:1
Kilia Kiel
TSG Concordia Schönkirchen
0:2
TSV Lägerdorf
SV Eutin 08
4:1
TSV Schilksee
Neumarkt
0:1
TSV Grossbardorf
Ansbach
2:3
Wurzburger FV
SAV
0:6
Bremer SV
TuS Schwachhausen
3:3
OSC Bremerhaven
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:2
Buchholz
FC Türkiye
4:1
Buxtehuder SV 1862
SV Pullach
5:2
Kirchanschöring
Vilzing
4:1
BCF Wolfratshausen
TSV 1883 Bogen
0:1
Gundelfingen
FC Viktoria 09 Urberach
1:2
Viktoria Kelsterbach
Rot-Weiß Hadamar
2:2
Bayern Alzenau
KSV Baunatal
0:0
Sportfreunde Seligenstadt
SC Borussia 04 Fulda
2:0
Hessen Dreieich
OSC Vellmar
1:1
SG Rot-Weiss Frankfurt
Viktoria Griesheim
2:4
Eintracht Stadtallendorf
SKV Rot-Weiss Darmstadt
3:1
SV Steinbach
FSC Lohfelden 1924
4:0
FC Ederbergland
TSG Pfeddersheim
4:0
FSV Jaegersburg
SC Hauenstein
0:1
SV Gonsenheim
VfL 07 Bremen
1:2
Blumenthaler SV
FV Ravensburg
0:0
Bissingen
SpVgg Neckarelz
1:2
Oberachern
SV Sandhausen II
3:1
SV Spielberg
Astoria Walldorf II
0:0
Balingen
Offenburger FV
2:1
Pforzheim
Mechtersheim
3:3
FSV Salmrohr 1921
Karbach
2:2
Diefflen
Hertha Wiesbach
3:2
SV Morlautern
FC Wunstorf
1:1
TB Uphusen
FT Braunschweig
1:1
Spelle-Venhaus
Cronenberger SC
0:4
Bocholt
FC Würzburger Kickers II
1:2
Ammerthal
Aubstadt
2:0
SV Erlenbach am Main
SV Alemannia Haibach
1:2
Sand
SV Saar 05 Saarbrücken
13:0
Spvgg Burgbrohl
Siegburger SV
1:4
Viktoria Arnoldsweiler
FK Kokand 1912
3:0
Metallurg Bekabad
Navbahor
1:0
PFC Shurtan
Nasaf
1:0
Obod Tashkent
Buxoro
2:2
PFK Mash AL Mubarek
Sogdiana
0:1
Neftchi Fargona
AGMK
0:0
Qizilqum
Club River Plate Asuncion
5:0
Deportivo Liberacion
Caacupe FBC
3:2
Sportivo Iteno
General Caballero
4:1
Olimpia de Ita
CA 3 de Febrero
3:2
Deportivo Caaguazu
FC Smolevichi-Sti
3:0
Lokomotiv Gomel
FC Orsha
0:0
FC Baranovichi
FC Granit Mikashevichi
0:0
Energetik Bgu
FC Belshina Bobruisk
0:0
FC Torpedo-MAZ Minsk
FC Osipovichi
0:2
FC Lida
FC Slonim
0:1
FC Khimik Svetlogorsk
Neman-Agro
3:1
FC Smorgon
Luch Minsk
6:1
FC Volna Pinsk
Banbridge Town
1:2
Limavady United FC
Donegal Celtic FC
2:2
Moyola Park FC
Tobermore United
1:2
Newry City
Dundela FC
4:3
Sport / Leisure
Lisburn Distillery FC
3:1
Bangor FC
Newington Youth
3:0
Queens University
NK Vitez
0:2
FK Olimpic Sarajevo
NK Metalleghe-BSI
0:0
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Celik Zenica
1:0
NK Siroki Brijeg
FK Sloboda Tuzla
0:0
Hsk Zrinjski Mostar
Hapoel Ashkelon FC
1:0
Bnei Yehuda
Hapoel Haifa
1:1
Ashdod
Maccabi Petah Tikva
0:1
Maccabi Haifa
Ironi Kiryat Shmona
2:3
Hapoel Raanana FC
Bnei Sakhnin
1:3
Hapoel Beʼer Sheva
Beitar Jerusalem
1:1
Maccabi Tel Aviv
Floriana
1:1
Gzira United
Tarxien Rainbows
0:3
Balzan
Saint Andrews
3:1
Valletta
Hamrun Spartans
1:2
Pembroke Athleta FC
Bala Town FC
4:6
The New Saints FC
Bangor City
0:2
Carmarthen Town AFC
Cardiff Metropolitan University FC
0:0
Connahʼs Quay
Cefn Druids
3:1
Airbus UK Broughton
Newtown AFC
6:1
Aberystwyth Town FC
Rhyl FC
1:1
Llandudno FC
Ballymena United
3:0
Crusaders
Cliftonville
1:3
Glenavon
Coleraine
1:5
Linfield
Dungannon Swifts
4:0
Carrick Rangers
Glentoran
3:0
Portadown
Barracas Central
3:1
Atlanta
Excursionistas
1:4
Talleres Remedios
Deportivo Espanol
3:0
Colegiales
Platense
0:1
Tristan Suarez
Universidad San Martin
1:0
Sporting Cristal
Ayacucho FC
2:1
Academia Cantolao
Comerciantes Unidos
0:1
Juan Aurich de Chiclayo
Universidad Católica
5:2
O`Higgins
Deportes Iquique
2:2
Unión Española
Universidad Chile
2:0
Santiago Wanderers
Deportes Temuco
2:0
Antofagasta
HNK Gorica
1:0
Gnk Dinamo Zagreb II
HNK Sibenik
2:0
NK Lucko
NK Hrvatski Dragovoljac
4:0
NK Imotski
NK Dugopolje
3:1
NK Zagreb
Hamburger SV II
1:3
Wolfsburg II
Hannover 96 II
3:0
Lubeck
Luckenwalde
0:5
Berliner AK
Rasen Ballsport Leipzig II
4:1
Budissa Bautzen
Sprockhövel
0:2
Bonner SC
Wattenscheid
1:5
Viktoria Koln
FC Nottingen
1:3
Eintracht Trier
VfB Stuttgart II
2:1
TSV Steinbach
Saarbrucken
1:2
Elversberg
FC Gießen
1:0
Stuttgarter Kickers
1860 Munich II
0:2
Bayern Hof
SV Wacker
2:2
Bayern II
Unterhaching
2:1
Memmingen
Bayreuth
3:1
TSV 1860 Rosenheim
Nürnberg II
5:0
Schweinfurt
Eintracht Braunschweig II
0:0
Germania Egestorf/Langreder
Lupo-Martini
1:2
St. Pauli II
Borussia Dortmund II
1:1
Rot Weiss Ahlen
FC Krasnodar-2
0:1
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Torpedo Vladimir
2:1
FK Kolomna
Domodedovo
0:2
FC Dnepr Smolensk
PFC Sochi
4:0
Volga Tver
FK Dolgoprudny
2:0
FC Pskov-747
Dinamo Moskva II
0:1
Spartak Kostroma
FC Tekstilshchik Ivanovo
5:0
FC Strogino Moscow
Airdrieonians
0:1
Alloa Athletic
Albion Rovers FC
0:1
East Fife
Brechin City FC
0:0
Stranraer
Peterhead
0:1
Stenhousemuir
Livingston
4:0
Queen's Park
Berwick Rangers
0:1
Montrose
Cowdenbeath FC
1:2
Arbroath
Edinburgh City
2:0
Annan Athletic
Elgin City
2:2
Stirling Albion
Forfar Athletic
3:0
Clyde
Etar 1924 Veliko Tarnovo
2:1
Botev Galabovo
Pomorie
1:0
FC Vitosha Bistrica
Spartak Pleven
1:3
Tsarsko Selo Sofia
Oborishte Panagyurishte
0:0
PFC Nesebar
Levski Karlovo
2:0
Bansko
Caracas II
1:2
Academia Puerto Cabello
Titanes
1:1
Urena SC
Llaneros FC
4:0
Zamora II
Lala FC
1:2
Tucanes FC
Atlético Venezuela FC II
2:0
Margarita
Yaracuyanos FC
2:1
Unión Atlético Falcón
ULA
1:0
Atletico Guanare FC
Real Frontera
2:3
Atlético El Vigía
Angostura
1:2
Petroleros de Anzoátegui
CA Progreso
2:0
Cerro Largo
CS Cerrito
3:0
Deportivo Maldonado
Torque
0:0
Miramar Misiones
Huracan Del Paso
2:2
CA Rentistas
Canadian
1:1
CD Villa Espanola
Villa Teresa
2:2
Tacuarembo FC
Oriental
1:2
Central Espanol FC
Piacenza
0:0
Livorno
US Cremonese
1:0
AS Lucchese Libertas 1905
Como 1907
2:1
Lupa Roma FC
Tuttocuoio
2:1
Lupa Castelli Romani
AC Pistoiese
0:1
Olbia
AS Giana Erminio
1:2
Pro Piacenza
Carrarese Calcio 1908
2:0
Pontedera
US Arezzo
1:2
Prato
Alessandria
1:0
AC Renate
KFC Komarno
1:0
Topoľčany
FK Puchov
1:0
Slovan Duslo Šaľa
Baník Prievidza
5:0
Veľký Meder
FK Dubnica Nad Vahom
4:0
FC Horses
Vyšné Opátske
1:0
Vranov nad Topľou
Javorník Makov
2:1
ŽP Šport Podbrezová II
Čadca
3:1
Teplička nad Váhom
FK Inter Bratislava
3:0
Rača
Golden Arrows
1:0
Platinum Stars FC
Chippa United
1:0
Jomo Cosmos FC
Kaizer Chiefs
1:1
Supersport United
Orlando Pirates
2:1
Bloemfontein Celtic FC
SD Leioa
1:3
Athletic Bilbao B
CE Lhospitalet
2:2
Barcelona B
Jumilla CF
1:2
CD San Fernando
Fuenlabrada
4:2
SD Zamudio
SD Amorebieta
2:1
Sestao River Club
Real Sociedad B
0:2
UD Logrones
CD Linares
1:1
Lorca CF
Polet Dorćol
0:1
BASK
FK Tsc Backa Topola
1:1
Omladinac NB
Radnički Zrenjanin
5:0
Radnički Sr. Mitrovica
FK Crvena Zvezda Novi Sad
2:2
Bačka 1901
Radnički Nova Pazova
0:1
Feniks
Borac Sakule
1:0
FK Radnički Šid
FK Vršac
0:1
Cement Beočin
FK Šumadija 1903 Kragujevac
3:1
Smederevo 1924
Sloga Požega
2:1
Jošanica
FK FAP Priboj
2:0
FK Karadjordje Topola
Mokra Gora
0:1
Jedinstvo Putevi
Železničar Lajkovac
2:1
Loznica
FK Šapine Smoljinac
0:1
Zlatibor Čajetina
Radnicki Kragujevac
1:1
Budučnost Krušik
Trstenik PPT
1:2
Ozren Sokobanja
Timok Zaječar
0:0
FK Jedinstvo Bošnjace
FK Sloga Despotovac
2:2
Dunav Prahovo
FC Bélep Mont-Dore
0:2
Hienghene Sport
RC Poindimié
1:3
A S Magenta
Ne Drehu
1:2
Horizon Patho
Wetr
6:2
Association groupes des jeunes du Pacifique
AS Lossi
5:1
Baco
Tiga Sport
4:2
AS Mont-Dore
FK Borac Cacak
0:1
FK Cukaricki
FK Radnik Surdulica
3:0
FK Spartak Subotica
FK Novi Pazar
3:0
FK Rad
FK Partizan
1:0
FK Vojvodina
FK Napredak Krusevac
1:2
Red Star Belgrade
Colina
1:2
Club Deportivo y Social Gasparín FC
Chimbarongo FC
1:0
Municipal Mejillones
Linares Unido
1:3
General Velásquez
Collerense
2:2
Platges de Calvia
Pd Santa Eulalia
1:1
CD Llosetense
CE Sabadell FC II
0:2
FC Asco
CA Valtierrano
1:3
CA Cirbonero
Ardoi
1:2
River Ega
CE Mercadal
0:1
Alcúdia
Cultural Guarnizo
2:1
CD Colindres
Subiza
3:2
CD Idoya
Huarte
0:0
Valle de Egues
Scd Durango
4:0
CD Lagun Onak
Condal Club
1:1
Siero
Esporles
6:2
Santa Catalina Atlético
Felanitx
0:0
Penya Ciutadella Esportiva
UD Poblense
2:3
CD Constancia
Numancia II
2:0
La Baneza CF
CD Villaralbo
0:4
Atletico Tordesillas
Cortes
3:1
CD Oberena
Aurrerá Ondarroa
1:0
Tolosa CF
Santutxu
0:2
Sodupe
Pasaia KE
2:0
CD Getxo
Atletico Astorga FC
2:3
Almazán
Unionistas CF
1:0
Cultural Cebrereña
CD Virgen Del Camino
1:1
Bupolsa
Burgos Promesas
3:2
Zamora CF
Lourdes
0:3
CD Iruña
Panadería Pulido
3:0
Vera
Ferriolense
3:3
Ciudad de Ibiza CF
RC Catarroja
3:0
CD Torrevieja
SD Compostela
2:2
Choco
CD Huetor Vega
3:1
River Melilla CF
CD Villamuriel
4:0
Mirandés II
UC La Estrella
0:1
Arroyo Cp
Santa Úrsula
3:2
UD Villa Santa Brigida
Beasain
1:0
Balmaseda
Zalla
2:0
Bermeo Futbol Taldea
CD Almazora
0:0
Silla CF
CD Laredo
0:0
Racing Santander B
Club Portugalete
0:2
Deportivo Alaves B
Épila
1:2
Illueca CF
UM Escobedo
1:1
Revilla
UE Sant Andreu
0:0
Europa
Chonburi
0:0
Navy Football Club
Police Tero
3:2
Thailand Honda FC
Ratchaburi
1:1
Muang Thong United
BG Pathum United
1:0
Ubon Umt Utd
Sisaket FC
1:0
Super Power Samut Prakan FC
Mladost Ždralovi
0:2
Belišće
Đakovo-Croatia
2:1
Višnjevac
NK Vukovar 91
0:1
Bijelo Brdo
NK Osijek II
0:0
Slavija Pleternica
Slavonija Požega
2:2
VSNK Varazdin
Marsonia Brod
1:0
Bedem Ivankovo
Oriolik Oriovac
2:1
Koprivnica
NK Medimurje Cakovec
4:0
Bjelovar
Krk
2:3
NK Samobor
Jadran Poreč
7:5
NK Stupnik
Trnje
1:0
Opatija
Dugo Selo
1:2
Dubrava Zagreb
HAŠK
0:1
NK Vrapce
Segesta Sisak
4:2
Zagorec Krapina
Zmaj Makarska
2:0
NK Orkan Dugi Rat
Otok
2:1
Kamen Ivanbegovina
HNK Val Kaštel Stari
1:0
Primorac Biograd
Jadran LP
2:0
NK Primorac 1929
NK Zadar
0:1
Hrvace
GOŠK Dubrovnik
0:3
Croatia Zmijavci
Omiš
5:3
Neretvanac Opuzen
Botev Novi Pazar
2:0
Septemvri Tervel
Chernomorets Balchik
5:1
FK Suvorovo
Svetkavitsa Tg
0:0
Kubrat
FK Hitrino
0:0
Dorostol
Chavdar Etropole
2:0
PFC Pirin Gotse Delchev
Belasitsa
1:2
Botev Ihtiman
FK Germaneya Sapareva banya
2:3
Pirin Razlog
Marek
1:2
Minyor Pernik
FK Svoboda 2011 Peshtera
1:4
Hebar Pazardzhik
Strumska Slava
3:0
Septemvri Simitli
FK Chepinets Velingrad
0:3
PFC Rilski Sportist Samokov
Velbazhd
0:0
PFC Vihren Sandanski
Balkan Botevgrad
1:0
Slivnishki geroy
Ljubimec 2007
2:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Uragan Boyadzhik
11:1
Rakovski 2011
PFC Minyor Radnevo
4:1
FK Evrokolezh Plovdiv
FK Elhovo
0:4
Maritsa Plovdiv
Karnobat
1:0
Borislav 2009
Svilengrad
1:1
FK Vereya Stara Zagora II
FK Atletik Kuklen
1:3
Zagorets
Gigant Saedinenie
0:0
Dimitrovgrad
Rozova Dolina
5:0
FK Arda Kurdzhali
Al Arabi UAE
4:2
Fujairah
Ajman
0:2
Dubai
Ras Al Khaima
4:3
Masfut
Al Thaid
1:1
Al Urooba
Al Shaab
2:1
Khor Fakkan
Dibba Al Hisn
0:0
Al Hamriyah