Fixtures - May 13, 2017
Man City
2:1
Leicester City
Bournemouth
2:1
Burnley
Middlesbrough
1:2
Southampton
Sunderland
0:2
Swansea City
Stoke City
1:4
Arsenal
Leverkusen
2:2
Köln
Schalke
1:1
Hamburger SV
Mainz
4:2
Eintracht Frankfurt
Wolfsburg
1:1
Mönchengladbach
Augsburg
1:1
Dortmund
Werder Bremen
3:5
Hoffenheim
Darmstadt
0:2
Hertha
Freiburg
1:1
Ingolstadt
RB Leipzig
4:5
Bayern
Mariupol
1:1
Veres Rivne
Arsenal Kyiv
0:3
FC Avangard Kramatorsk
Naftovyk-Ukrnafta
1:1
FC Kobra Kharkiv
FC Sumy
1:0
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
Girnik-Sport
3:0
Skala Stryi
Obolon-Brovar Kiev
2:0
FC Ternopil
FK Mykolaiv
3:1
Bukovina Chernovtsy
FC Ingulets
1:2
SFC Desna Chernihiv
Krystal Kherson
0:0
Real Pharma Odessa
FC Kremin Kreminchuh
2:0
Illichivets' II
FC Zhemchuzhyna Odesa
0:1
Enerhiya Nova Kakhovka
Rukh Vinnyky
3:2
Inhulets II
FC Nikopol
4:1
Sudnobudivnyk Mykolaiv
Myr
1:0
Prykarpattya
FC Podillya Khmelnytskyi
3:2
FC Arsenal Bila Tserkva
Zirka Kropyvnytskyi U19
1:1
Olimpik Donetsk U19
Zorya Luhansk U19
2:4
Dynamo Kyiv U19
Shakhtar U-19
2:2
Skala Stryi U19
Oleksandria U19
0:0
Karpaty Lviv U19
Volyn Lutsk U19
2:3
Stal Kamianske U19
Arsenal Kyiv U19
2:1
Chornomorets U-19
Rangers
2:1
Hearts
St. Johnstone
1:0
Partick Thistle
Dundee
1:1
Ross County
Hamilton
0:1
Motherwell
Kilmarnock
2:1
Inverness CT
Houston Dynamo
2:1
Vancouver Whitecaps
Toronto
3:2
Minnesota United FC
Colorado Rapids
3:0
San Jose Earthquakes
Montreal Impact
2:3
Columbus Crew
1 FK Pribram
2:3
Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
1:1
FK Jablonec
FC Hradec Kralove
2:1
1 FC Slovacko
Zlín
0:3
FC Vysocina Jihlava
Slavia Praha
2:2
FK Dukla Prague
Stabaek Fotball
0:0
Rosenborg
Odds BK
2:0
Stromsgodset IF
Kristiansund BK
1:1
Lillestrom SK
Sandefjord Fotball
2:0
Haugesund FK
Sarpsborg
1:1
Tromsø
Sogndal IL
4:0
Viking FK
SK Brann
4:1
Molde
San Martin San Juan
1:2
Godoy Cruz
Estudiantes de La Plata
1:0
Gimnasia y Esgrima
Talleres
1:1
Belgrano
Banfield
1:0
Lanus
Atletico de Rafaela
1:0
Atletico Tucuman
Huracan
0:1
San Lorenzo
Liaoning Shenyang Whowin
2:1
Chongqing Lifan
Yanbian Fude
1:2
Beijing Guoan
Guizhou Zhicheng
2:1
Tianjin Tianhai
Henan Songshan Longmen
0:0
Shanghai Shenhua
Hatta
0:1
Al Wasl
Al Shabab
1:1
Al Wahda
Dibba Al Fujairah
2:2
Al Sharjah
Al Ain
2:1
Ittihad Kalba
Shabab Al Ahli
2:1
Bani Yas
Emirates
1:0
Al Nasr Dubai
Real Valladolid
2:1
Mallorca
Huesca
2:2
Tenerife
Elche
0:1
CD Mirandes
Levante
2:1
Girona
Alcorcon AD
2:0
Rayo Vallecano
Córdoba
1:0
CF Reus Deportiu
Almería
2:0
Numancia
Gimnàstic Tarragona
2:2
Real Oviedo
Salernitana
2:0
US Avellino 1912
Pro Vercelli
2:2
Brescia
Hellas Verona
1:1
Carpi FC
Benevento
2:1
Frosinone
Latina
2:2
Perugia
Spezia Calcio
0:0
Pisa
Ternana Calcio
2:1
Spal 2013
Novara Calcio
2:0
Virtus Entella
AS Cittadella
2:0
Vicenza
Trapani Calcio
1:2
Cesena
Podbeskidzie
2:2
Tychy
Chojnice
1:1
MKS Kluczbork
Wigry Suwalki
3:2
Bytovia Bytow
Oks Stomil Olsztyn
2:4
Gornik Zabrze
KS Wisla Pulawy
0:0
Stal
FC Ural Yekaterinburg
1:1
Krasnodar
Amkar
0:1
Spartak Moscow
Krylya Sovetov
1:3
Zenit
Lokomotiv Moskva
4:0
FC Orenburg
FC Black Stars
2:3
SR Delemont
Zug 94
5:1
Baden
FC Wettswil-Bonstetten
3:1
FC Red Star Zh
FC Seefeld Zh
2:3
Winterthur II
Usv Eschen-Mauren
0:1
FC Thalwil
FC Gossau
5:4
Grasshopper II
Martigny Sports
1:1
Young Boys II
FC Sursee
2:1
Wangen
FC Azzuri 90 LS
3:5
FC La Sarraz-Eclepens
Lancy
2:2
Lausanne Sport II
SC Buochs
3:2
FC Bassecourt
Yverdon
3:0
Fribourg
Düdingen
1:1
Etoile Carouge FC
FC Solothurn
1:2
FC Munsingen
Vevey Sports
1:2
FC Naters
Thun II
1:2
FC Schotz
St. Gallen II
5:1
FC Seuzach
RTU FC
0:2
SC Grobina
Jēkabpils
Progress / AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS
1:1
FK Auda
Valmiera FK/BJSS
FK Ogre
Podrinje Janja
2:3
FK Drina Zvornik
FK Borac Banja Luka
4:1
FK Rudar Prijedor
FK Kozara Gradiska
2:0
Tekstilac Derventa
NK Travnik
1:1
Bratstvo Gračanica
NK Bosna Visoko
1:0
FK Buducnost Banovici
HNK Capljina
1:0
FK Velez Mostar
Goražde
3:0
NK Novi Travnik
NK Zvijezda Gradacac
1:0
Rudar Kakanj
Sloga Doboj
3:1
FK Borac Šamac
FK Zvijezda 09
2:1
FK Slavija Sarajevo
Sutjeska Foča
1:1
Sloboda Mrkonjić Grad
Afturelding
3:2
Huginn
IF Vestri
3:1
Vídir
KF Fjardabyggd
1:1
UMF Tindastoll
Hottur Egilsstadir
2:2
KV Vesturbaer
UMF Njardvik
2:2
Sindri
Volsungur
2:3
Magni
FC Sirnach
0:7
FC Linth 04
FC St. Margrethen
2:1
FC Uster
Subingen
1:0
FC Dietikon
Blue Stars Zürich
1:3
Team Aargau
Goldau
1:1
Ascona
Lerchenfeld
5:4
FC Moutier
FC Bern
2:3
FC Konolfingen
FC Winkeln
3:2
FC Kreuzlingen
Wil II
2:2
FC Uzwil
FC Colombier
1:2
Portalban / Gletterens
FC Wohlen II
0:2
SV Hongg
Liestal
1:3
Schöftland
FC Rothrist
3:2
FC Iliria
FC Lenzburg
4:4
FC Dulliken
SC Zofingen
2:1
Vedeggio Calcio
Collex-Bossy
1:1
FC Aigle
FC Grünstern
0:4
FC Langenthal
SV Muttenz
4:1
Dornach
FC Allschwil
2:3
SC Binningen
Kickers Luzern
4:2
FC Hergiswil
Stade Payerne
1:1
FC Bulle
US Terre Sainte
4:2
CS Interstar
FC Lugano II
3:4
FC Hochdorf
Pajde Mohlin
1:1
FC Olten
FC Vallorbe-Ballaigues
1:4
FC La Tour-Le Paquier
FC Ticino
2:1
Le Locle Sports
FC Eschenbach
3:0
AS Castello
FC Ibach
1:1
FC Brunnen
FC Meyrin
4:0
FC Monthey
Servette II
3:1
CS Chenois
Bramois
3:4
FC Signal
FC Thierrens
1:0
FC Echichens
FK Metalurg Skopje
0:2
GFK Tikvesh 1930
FK Vardar Negotino
1:1
FK Teteks Tetovo
KF Vellazerimi 77
3:1
Horizont Turnovo
FK Akademija Pandev
2:0
FK Euromilk Gorno Lisice
FK Skopje
2:1
Novaci
FK Poprad
6:1
SK Odeva Lipany
Haniska
1:3
MSK Rimavska Sobota
Fomat Martin
0:3
AFC Nove Mesto Nad Vahom
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1:3
Skf Sered
Spisska Nova Ves
0:4
MFK Skalica
FC Nitra
3:0
FC VSS Kosice
Lokomotiva Zvolen
2:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Paderborn
1:0
Preußen Münster
Jahn Regensburg
3:2
Chemnitzer FC
Hansa
1:2
Rot-Weiss Erfurt
SG Sonnenhof Grossaspach
0:1
Holstein Kiel
Hallescher
0:3
Wehen Wiesbaden
FSV Frankfurt
0:4
Werder Bremen II
VfR Aalen
2:2
Magdeburg
Sportfreunde Lotte
3:3
Mainz II
Fortuna Köln
0:3
MSV Duisburg
FSV Zwickau
1:0
VfL Osnabrück
NK Bled Hirter
3:1
NK Komenda
Adria
0:1
Jadran Dekani
Primorje
3:2
Vipava
NK Avto Rajh Ljutomer
3:1
NK Hotiza La Storia
NK Nafta Lendava
5:0
NK Rakičan
Šmarje pri Jelšah
5:0
Šmartno
Dobrovce
1:7
NK Maribor II
NK Rogaska
6:1
Lenart
NK Dravograd
4:0
NK Sampion Celje
NK Fuzinar Ravne
4:0
Dravinja
Šobec Lesce
2:5
NK Ivancna Gorica
NK Jevnica
3:4
NK Rudar Trbovlje
FK Kratonohy
1:1
Sportovni Sdruzeni Ostra
Kutna Hora
0:0
FK Nachod
Motorlet
6:0
SK Klatovy 1898
FC Chomutov
4:0
SK Steti
N. Byskovice
0:0
Mostecký
Sokol Čížová
5:0
TJ Tatran Sedlcany
FC Viktoria Marianske Lazne
3:0
FK Slavoj Cesky Krumlov
Pardubice II
1:1
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Sfk Elko Holesov
6:0
Sokol Tasovice
Zdar Nad Sazavou
5:0
FC Spartak Velka Bites
Uhersky Brod
1:0
SFK Vrchovina
FK Hodonin
1:1
Slavoj Polna
Bystřice nad Pernštejnem
1:0
FK Pelhimov
FC Slovan Rosice
0:0
FC Tvd Slavicin
FC Predni Kopanina
0:3
FC Kolin
Tj Sokol Zivanice
6:0
Letohrad
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
2:0
Pencin Turnov
SK Senco Doubravka
1:3
MFK Dobris
FK Ostrov
0:2
FK Admira Prague
Malše Roudné
1:2
1. FC Karlovy Vary
FC Msa Dolni Benesov
1:2
FK Nove Sady
Velké Karlovice
1:2
Rymarov
FK Jesenik
5:1
Tj Lokomotiva Petrovice
SK Hranice
0:2
Tj Valasske Mezirici
Banik Sous
0:0
TJ Sokol Libis
Tj Slovan Velvary
1:0
TJ Tatran Rakovnik
Princesa d. Solimoes
1:2
Manaus
Nacional AM
5:0
São Raimundo AM
Fast Clube AM
4:0
Holanda EC
Penarol
3:2
Rio Negro AM
FC Pinzgau Saalfelden
3:1
Eugendorf
FC Wacker Innsbruck II
1:0
SC Schwaz
SK Vorwarts Steyr
1:1
Sturm Graz II
ATSV Stadl-Paura
6:0
Austria Klagenfurt
Rapid Vienna II
3:1
FC Stadlau
SC Rheindorf Altach II
0:0
Dornbirn
FC Anif
4:1
VfB Hohenems
Austria Salzburg
0:1
TSV St. Johann
Union Gurten
2:0
Wolfsberg
Lafnitz
2:1
SV Allerheiligen
Kletsk
5:1
Lyuban
Smiavtotrans
2:1
FC Oshmyany
Victoria Maryina Gorka
2:3
FC Chist
Yuas-Stroy
1:1
TF Gomel
FC Beliata-Viteks
3:0
Energetik-Bgatu
FC Molodechno Dussh4
2:1
Sputnik Rechica
MAS
1:0
IZK Itihad Z Khemisset
Mouloudia Oujda
0:0
Rachad Bernoussi
Raja Beni Mellal
0:2
Rapide Oued Zem
Racing de Casablanca
2:2
El Massira
Youssoufia
1:2
Sale
Sidi Kacem
0:1
Wydad Fes
Union Aït Melloul
1:1
US Témara
Wydad Temara
0:0
Dcheira
CRB AL
1:0
Ceara CE
Guarani FC SP
2:0
Brasil de Pelotas RS
Juventude RS
2:1
Luverdense MT
Nautico PE
0:0
America Mineiro MG
ABC RN
0:0
Parana Clube PR
Criciuma SC
1:2
Santa Cruz PE
Londrina PR
0:3
Internacional RS
Boa Esporte Clube
0:1
Vila Nova GO
Albany Creek
4:1
Souths United SC
Peninsula Power
3:1
Holland Park Hawks
Grange Thistle
2:2
Eastern Suburbs
Mitchelton FC
2:2
Rochedale Rovers
Dalian Transcendence FC
1:1
Meizhou Hakka
Yunnan Flying Tigers FC
2:1
Baoding Yingli Yitong FC
Shanghai Shenxin
1:2
Beijing BSU
Harbin Yiteng
2:0
Zhejiang Greentown
Shenzhen
0:1
Wuhan Zall
Nei Mongol Zhongyou
2:0
Qingdao Hainiu
OFK Titograd
6:2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Zeta Golubovci
1:0
FK Buducnost
FK Decic Tuzi
1:0
FK Lovcen
FK Sutjeska
1:1
FK Bokelj Kotor
OFK Grbalj
2:3
FK Iskra Danilovgrad
OFK Petrovac
3:1
FK Rudar Pljevlja
National Defense
1:2
Electricite du Cambodge
Angkor Tiger
3:2
Western Phnom Penh FC
Svay Rieng
4:3
Asia Europe University
Atletico FC
1:1
Llaneros FC
Deportes Pereira
2:1
Barranquilla FC
Real Santander
1:1
Boyaca Chico FC
Cucuta Deportivo
1:0
Fortaleza FC
Bogota FC
1:2
Leones FC
Valledupar FC
0:1
Deportes Quindio
Real Cartagena
0:0
Orsomarso
Tongo
2:1
Nathaly's
Inter Club Brazzaville
1:3
Saint-Michel de Ouenzé
Jeunesse Sportive de Poto-Poto
0:3
CARA Brazzaville
Olympia Hradec Kralove
1:2
FK Tachov
Vysehrad
0:2
Afk Chrudim
FK Kraluv Dvur
0:1
FK Litomericko
SK Benesov
1:2
Loko Vltavin
FC Pisek
1:1
SK Benatky Nad Jizerou
SK Hanacka Slavia Kromeriz
2:0
1 HFK Olomouc
FK Mohelnice
2:1
Slovácko II
FC Hlucin
3:1
MFk Vyskov
FK Apos Blansko
4:0
FC Viktoria Otrokovice
SK Lisen
2:0
SK Sigma Olomouc B
FK Horovicko
1:2
SK Viktorie Jirny
AS Tanda
1:0
SC Gagnoa
So de Larmee
1:0
Stade d'Abidjan
San-Pédro
0:0
Indenié Abengourou
Africa Sports
3:0
Séwé Sport
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
2:2
VSK Århus
BK Frem
2:2
FC Svendborg
Odder IGF
0:2
FC Sydvest 05
Naesby BK
1:1
Vejgaard BK
Middelfart
3:0
Holbæk B&I
Jammerbugt FC
3:0
HIK Hellerup
B 93
2:1
Brabrand IF
Aarhus Fremad
0:2
Dalum IF
Kjellerup IF
5:1
Greve
Marienlyst
3:2
Hvidovre IF
Kolding IF
1:2
Brønshøj
Tarup-Paarup IF
2:3
Ringkobing IF
Lystrup IF
6:2
Aalborg BK II
B 1908
4:0
Fremad Valby
Avedøre
1:0
GVI
Karlslunde
0:0
Herlufsholm GF
Kastrup BK
2:5
Taastrup
Virum-Sorgenfri BK
0:1
Vanløse
Stenløse BK
2:0
Jægersborg BK
Fredericia FF
1:2
B 1913
KFUM Roskilde
2:0
Herlev
FC Sønderborg
3:2
Varde IF Elite
Vatanspor
3:0
Skjold Sæby
SSV Højfyn
2:3
Oure Fodbold Akademi
Skovshoved
1:1
LSF
AB Tårnby
0:0
Rishøj BK
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
3:2
Almere City FC II
Dvs 33 Ermelo
2:0
Scheveningen
Harkemase Boys
1:3
FC Rijnvogels
FC Groningen II
1:0
FC Lisse
Volendam II
2:1
ONS Sneek
Odin 59
2:4
Huizen
Quick Boys
0:1
VV IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys
4:3
VV Capelle
Stedoco
2:0
Vvog
Sävedalen
3:2
Tvaakers IF
Bollnäs GIF FF
2:1
Anundsjö IF
IFK Östersund
2:2
Piteaa IF
Hudiksvalls Forenade FF
3:1
Morön
Uddevalla
2:2
FBK Karlstad
Skiljebo SK
2:1
Eskilstuna City
Karlbergs BK
1:0
Sundbyberg IK
Huddinge IF
1:3
Örebro Syrianska
Haninge
3:1
Boo
KSF Prespa Birlik
6:3
Asarum
Torns IF
2:0
Räppe
Hassleholms IF
1:0
Berga
Lindsdals IF
5:1
Kvarnby IK
Varbergs GIF
1:0
Hittarps IK
Dalstorps
1:1
Vinberg
Höganäs BK
2:1
Torslanda
IK Gauthiod
2:2
Stenungsunds IF
Vänersborgs FK
4:0
Lidköping
Norrtälje
1:1
Karlslunds IF
Assyriska IF
1:5
FC Linkoping City
Vimmerby
2:3
IFK Hässleholm
Härnösands FF
0:0
Bodens BK
Vårgårda
1:3
Grebbestads IF
Karlstad BK
7:1
Skoftebyns IF
Nordvärmland
3:1
Lerums IS
Lidingö
1:0
Stromsbergs IF
Gamla Upsala SK
2:4
BK Forward
Kumla
1:4
Värmdö
Motala AIF
3:2
Värmbols
New Club
0:0
Golden Star de Fort-De-France
Aiglon Lament
6:1
Good Luck de Fort-de-France
AS Excelsior
2:2
JS Eucalyptus
Club Colonial
2:1
Essor-Préchotain
US Diamantinoise
3:2
New Star
Club Franciscain
3:1
Case-Pilote
Golden Lion
4:2
Rivière-Pilote
Blauw Wit '34
0:4
VV Buitenpost
Olde Veste '54
5:1
Balk
Drachtster Boys
2:1
Leeuwarder Zwaluwen
Winsum
3:1
Drenthina
vv Omlandia
3:6
PKC '83
HZVV
5:0
Bergumer Christelijke Voetbalvereniging
vv VEV '67
7:3
VV Gorecht
Berkum
12:1
ZVV De Esch
VV Hulzense Boys
0:1
DOS '37
SVZW
4:1
KHC
Nunspeet
2:3
Whc
DETO Twenterand
2:0
Bennekom
Go Ahead
7:4
FC Zutphen
DUNO
3:0
Vroomshoopse Boys
SV MZC '11
2:1
Oude Maas
VVGZ
1:1
Heinenoord
LRC
2:0
vv Zuidland
Nieuw Lekkerland
2:3
Rijsoord
Almkerk
3:2
Oranje Wit
VV Kloetinge
3:1
WNC
SHO
2:0
GRC 14
SVL
4:2
AFC '34
Zuidvogels
1:2
Rkav Volendam
VVZ '49
2:5
FC Aalsmeer
Woudenberg
1:0
JSV
Zwaluwen '30
6:1
De Merino's
Roda '46
0:3
Montfoort
DTS Ede
4:0
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
SV Alphense Racing Club
1:1
SVC '08
Voorschoten '97
1:5
Sportclub Feyenoord
Nootdorp
2:1
Vitesse Delft
Forum Sport
1:0
Sportlust '46
FC Xerxes
0:1
Neptunus-Schiebroek
SV Deltasport
1:3
FC S-Gravenzande
Brielle
3:0
RKVV Westlandia (Zat)
Qviding FIF
2:1
Skovde AIK
Sollentuna FF
1:1
Assyriska FF
Carlstad United
1:0
Akropolis IF
Utsiktens BK
5:0
Oskarshamns AIK
Kristianstad FC
7:1
Assyriska BK
Ljungskille SK
1:2
Landskrona BoIS
Pardubice
2:0
FK Fotbal Trinec
1.SK Prostejov
2:0
FK Viktoria Zizkov
FC Banik Ostrava
3:0
FK Banik Sokolov
FC Sellier & Bellot Vlasim
4:1
MFK Vitkovice
SFC Opava
4:2
FK Varnsdorf
FK Usti Nad Labem
2:2
SK Sigma Olomouc
ÍF Fuglafjørdur
0:3
FF Giza / FC Hoyvík
AB Argir
2:0
FC Suduroy
Víkingur II
1:0
HB II
Tofta Itrottarfelag B68
3:0
NSÍ II
Arendal FK
0:3
Levanger
Jerv FK
2:2
Kongsvinger IL
Floro
1:4
IK Start
Mjondalen
2:2
Elverum
Ranheim IL
1:0
Fredrikstad FK
Sandnes Ulf
3:0
Bodo/Glimt
Strommen IF
1:1
Tromsdalen
Ullensaker/Kisa
2:3
Aasane Fotball
Spartak Myjava
AS Trencin
MFK Ruzomberok
2:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FC Spartak Trnava
1:0
MFK Zemplin Michalovce
MSK Zilina
3:2
FK Senica
vv Haaglandia (Zaterdag)
Spijkenisse
Achilles Veen
5:2
DFS
Breukelen
1:2
VV Noordwijk
Jodan Boys
3:0
Hoek
RVVH
2:3
Ajax Amateurs
VV Smitshoek
1:4
VV Zwaluwen Vlaardingen
Swift
2:1
Argon Mijdrecht
Ter Leede
4:2
Sliedrecht
ACV Assen
1:0
Oranje Nassau
Azsv
1:3
Flevo Boys
Excelsior '31
3:3
Sparta Nijkerk
NSC
3:1
VV Eemdijk
SDC Putten
2:5
Genemuiden
SDV Barneveld
3:1
ASV Dronten
Staphorst
2:3
Dovo Veenendaal
Urk
1:3
Apeldoorn CSV
Odra Opole
3:2
Blekitni Stargard S.
ZKS Stal Stalowa Wola
1:1
KS Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo
1:1
KS Row 1964 Rybnik
GKS Belchatow
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Warta
1:1
Radomiak
PKS Olimpia Elblag
1:3
Puszcza
Rakow
0:0
MKP Kotwica Kolobrzeg
Wisła Kraków II
KS Soła Oświęcim
Świt Skolwin
0:5
Elana Torun
Legia Warszawa II
0:1
Ursus Warszawa
Rekord Bielsko-Biała
3:1
GKS Jastrzebie Zdroj
SKRA Częstochowa
0:0
Ślęza Wrocław
Przodkowo
1:2
KS Wda Świecie
BKS Chemik Bydgoszcz
3:1
LKS Vineta Wolin
Górnik Konin
2:2
Lech Poznań II
Sokół Kleczew
0:2
Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz
2:0
Gwardia Koszalin
Karpaty Krosno
2:1
LKS Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ
1:5
Rks Garbarnia Krakow
MKS Trzebinia Siersza
3:0
MKS Wierna Małogoszcz
Stal Rzeszow
3:0
Podlasie Biała Podlaska
KS Motor Lubawa
0:3
LKS
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
2:0
MKS Elk
Górnik Zabrze II
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pawłowice Śląskie
0:0
Stal Brzeg
Górnik Wałbrzych
0:1
Miedź Legnica II
HKS Ruch Zdzieszowice
4:0
LKS Unia Turza Śląska
Piast Żmigród
3:3
Lechia Dzierzoniow
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
Widzew
2:0
Jagiellonia II
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:2
Motor
Renofa Yamaguchi
1:1
Kyoto Sanga
Mito Hollyhock
0:0
Yokohama
ThespaKusatsu
0:3
Ehime FC
Matsumoto Yamaga FC
1:1
Machida Zelvia
Kamatamare Sanuki
0:0
Tokyo Verdy
Avispa Fukuoka
1:0
Fagiano Okayama
Oita Trinita
4:1
Nagoya Grampus
JEF United
5:0
V-Varen Nagasaki
Zweigen Kanazawa
1:1
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
FC Gifu
Roasso Kumamoto
0:1
Shonan Bellmare
Cheongju City
3:2
Gyeongju Citizen
Jeonju
1:0
Cheongju
Paju Citizen
2:0
Yangpyeong
Chuncheon
1:0
Gimpo
Icheon Citizen
2:1
Yangju Citizen
VIFK
2:0
Tornion Pallo 47
Jjk-Villiketut
1:1
Pallo Kerho 37
GBK Kokkola
0:5
KuFu-98
Sudet
1:2
Mipk Mikkeli
FC Lahti Akatemia
0:1
Kultsu
Pkku
0:1
FC Legirus Inter
Musa Pori
0:1
SalPa
BK-46
3:4
Tampere United
Kapa
1:1
FC Viikingit
Adriatiku Mamurrasi
3:0
KS Kastrioti Kruje
KF Iliria Fushe-Kruje
1:1
Terbuni Puke
Dinamo Tirana
1:3
Apolonia Fier
FK Shenkolli
3:3
KF Erzeni
Shkumbini Peqin
1:1
KS Pogradeci
Chemelil Sugar FC
0:1
Sofapaka
Ulinzi Stars
2:1
Muhoroni Youth
Western Stima
3:2
Mathare United
Kariobangi Sharks
1:0
Bandari
ÖTSU Hallein
2:1
Erdal Hallein' 04
Union Mauer
1:3
Austria XIII
Austria Lustenau II
3:2
FC Langenegg
Dornbirner SV
4:0
Bizau
FC Kennelbach
0:2
Andelsbuch
Höchst
2:2
Rot-Weiß Rankweil
Admira Dornbirn
1:2
SW Bregenz
SV Post Vienna
0:0
SC Ostbahn XI
FC Mauerwerk
1:0
Gersthofer SV
Spratzern
0:2
Bruck/Leitha
UFC St. Peter in der Au
2:2
Rohrendorf/Gedersdorf
Stripfing
3:1
Krems
Bleiburg
2:2
SV Spittal/Drau
Altenmarkt
0:2
Bramberg
Golling
1:1
Puch
Kirchbichl
1:0
SC Holz Pfeifer Kundl
Fügen
2:0
Imst
Zirl
1:0
FC Kitzbuhel
WSC Hertha
2:1
Edelweiss Linz
Oedt
1:2
SV Wallern
SV Torpedo Nessl Lind
0:4
Wac
Kapfenberger SV II
1:4
ASK Voitsberg
Brauerei Egg
3:1
Alberschwende
Lauterach
4:3
Nenzing
Horitschon
2:0
SV Schattendorf
Neuberg
2:1
SV Oberwart
Wiener Viktoria
1:1
Admira Landhaus
ASK Elektra
1:1
SC Team Wiener Linien
FC Zell am See
0:1
Neumarkt
Klingenbach
2:0
Markt Allhau
SC Pinkafeld
3:0
SC ESV Parndorf 1919 II
ASV Drassburg
11:0
SV Eltendorf
Silz / Mötz
6:1
Ebbs
Kematen
0:0
Völs
SV Rapid Lienz
0:4
ATUS Ferlach
Persibas Banyumas
1:1
PSCS
Perserikatan Paguyuban Sepakbola Magelang
0:0
Persipon Pontianak
Persinga Ngawi
1:1
Persatu Tuban
Martapura
2:0
PSBI Blitar
PSPS
1:0
Persiraja
PSMS
2:0
PSBL Langsa
Persigo Semeru
2:1
Madura
Persekam Metro
3:3
Persekap Kota Pasuruan
Unirea Tărlungeni
0:3
Acs Asu Politehnica Timisoara
AFC Dunarea 2005 Calarasi
2:1
CS Balotesti
Olimpia Satu Mare
Berceni
Sepsi OSK
3:0
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Afumati
6:0
Acs Foresta Suceava
CS Luceafarul Oradea
4:1
Acs Dacia Unirea Braila
CS Şoimii Pâncota
CS Sportul Snagov Sa
Olimpic Cetate
3:0
SC Bacău
Sportul Chiscani
2:4
Roman
Metalosport Galaţi
3:0
ACS Atletico Vaslui
Avântul Valea Mărului
1:1
AS Stiinta Miroslava
Odorheiu Secuiesc
2:1
Paşcani
Csikszereda
1:1
Hărman
Hermannstadt
2:2
Unirea Jucu
ACS Comunal Recolta Dorolț
2:0
CS Oşorhei
ACS FC Bistriţa
0:3
Metalurgistul Cugir
Unirea Dej
3:2
CS Iernut
AS Viitorul Ulmeni
1:1
Avântul Reghin
Performanța Ighiu
1:0
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
Ripensia Timisoara
3:0
Industria Galda de Jos
Resita
2:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
ACS UTA Bătrâna Doamnă II
0:2
FC Unirea Alba Iulia
Pucioasa
2:3
CS U Craiova II
FCSB II
1:1
Concordia Chiajna II
Alexandria
2:0
CS Urban Titu
Podari
0:3
Atletic Bradu
Sporting Roşiori
2:0
Viitorul Pandurii
Flacăra Moreni
2:1
Voluntari II
Tunari
2:1
Metaloglobus
ACS Arsenal Malu
0:3
Dinamo Bucureşti II
Unirea Slobozia
3:3
FC Delta Dobrogea Tulcea
Olteniţa
4:2
Înainte Modelu
Axiopolis
4:0
Popești-Leordeni
Belouizdad
3:2
NA Hussein Dey
RC Relizane
1:0
Ol. Medea
DRB Tadjenant
1:0
JS Kabylie
ES Sétif
0:0
USM EL Harrach
JS Saoura
2:1
CA Batna
Ferencvaros
0:0
Debrecen
Paksi
3:0
Gyirmot
Diosgyor
2:2
Mezokovesdi
Honved
2:1
MTK
Haladas
2:2
Vasas
Ujpest
0:3
Fehervar
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
0:3
Pecs
Gyulai Termál
1:0
Méhkeréki SE
Szekszardi UFC
0:0
Hódmezővásárhely
Budafok
4:0
Dunaharaszti MTK
Mórahalom
3:2
Penzugyor SE
Komlói Bányász SK
1:4
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
BSS Monor
1:0
Tiszaujvaros
Rákosmenti KSK
0:0
Jászberényi
FC Hatvan
1:1
Esmtk Budapest
Csornai SE
2:0
Hévíz FC
III Ker Tue Upe
0:1
Érdi VSE
Komárom
0:1
Andráshida
Diósdi TC-SELECT
0:2
Csepel
Ajka
1:4
Sarvar
Rakospalotai EAC
4:1
Hajdúböszörményi TE
Stuttgarter Kickers II
6:1
SpVgg Neckarelz
VfL 07 Bremen
1:3
SAV
BSC Süd 05
1:1
FC International Leipzig
Bischofswerdaer
1:0
BSG Wismut Gera
Flensburg
0:1
SV Eutin 08
TSV Kropp 1946
8:1
TSG Concordia Schönkirchen
Altenholz
1:4
SV Todesfelde
Union Neumünster
3:2
SV Frisia 03
SV Alemannia Haibach
2:2
SV Erlenbach am Main
VfL Frohnlach 1919
1:1
Ammerthal
Wurzburger FV
1:3
Aubstadt
FC Amberg
5:2
FC Würzburger Kickers II
SpVgg Weiden
3:1
Eltersdorf
DJK Bamberg
2:2
Ansbach
Sand
2:3
Viktoria Aschaffenburg
TSV Grossbardorf
1:1
Feucht
Neumarkt
1:4
VfB Eichstatt
Kaan-Marienborn
3:2
SVL
Sonthofen
2:2
Kottern
Rain/Lech
4:1
Kirchanschöring
Gundelfingen
1:2
Dachau
Jahn Regensburg II
0:1
SV Pullach
Hankofen-Hailing
2:0
FC Unterfohring 1927
TSV Schwabmunchen
4:0
TSV 1883 Bogen
BCF Wolfratshausen
2:2
Pipinsried
Vilzing
3:2
Heimstetten
Ismaning
4:0
Landsberg
SV Germania 90 Schöneiche
1:1
Hertha 06
Altglienicke
1:0
Anker Wismar
Optik Rathenow
6:2
SV Altlüdersdorf
Malchower SV 90
2:1
Hertha Zehlendorf
VfL Halle
1:1
FSV Barleben
TB Uphusen
3:1
VfL Oldenburg
OSC Bremerhaven
2:0
BTS Neustadt
Blumenthaler SV
2:2
TuS Schwachhausen
Lichtenberg
1:1
Strausberg
SC Borussia 04 Fulda
3:1
Rot-Weiß Hadamar
FC Ederbergland
1:3
Bayern Alzenau
SV Steinbach
5:0
FC Viktoria 09 Urberach
Eintracht Stadtallendorf
4:1
Lehnerz
SG Rot-Weiss Frankfurt
1:1
FSC Lohfelden 1924
Sportfreunde Seligenstadt
1:1
Viktoria Griesheim
Spvgg Burgbrohl
1:11
Karbach
TSG Pfeddersheim
0:1
TUS Rot-Weiss Koblenz
SC Hauenstein
2:3
Hertha Wiesbach
Rochling Volklingen
0:2
SV Morlautern
FK Pirmasens II
2:1
Arminia Ludwigshafen
SV Saar 05 Saarbrücken
1:1
FSV Jaegersburg
Mechtersheim
4:3
SV Gonsenheim
Diefflen
1:3
Borussia Neunkirchen
FSV Salmrohr 1921
1:1
Schott Mainz
FV Ravensburg
1:3
Hollenbach
Neckarsulm
5:3
SSV Reutlingen
Pforzheim
0:2
SC Freiburg II
Balingen
5:1
Karlsruher SC II
SV Spielberg
2:4
Göppinger
Oberachern
3:0
Offenburger FV
Bissingen
6:1
Astoria Walldorf II
Bahlinger SC
2:2
SV Sandhausen II
Jeddeloh
3:1
FC Wunstorf
HSC Hannover
2:2
SVG Göttingen
Alfter
0:1
Wegberg-Beeck
Energetik Bgu
0:1
FC Smolevichi-Sti
Neman-Agro
3:3
FC Torpedo-MAZ Minsk
FC Khimik Svetlogorsk
2:0
FC Osipovichi
FC Smorgon
0:0
Luch Minsk
FC Orsha
2:0
FC Granit Mikashevichi
Lokomotiv Gomel
4:1
FC Lida
FC Volna Pinsk
2:1
FC Belshina Bobruisk
FC Baranovichi
0:1
FC Slonim
NK Celik Zenica
0:0
NK Metalleghe-BSI
FK Sloboda Tuzla
2:0
FK Radnik Bijeljina
FK Olimpic Sarajevo
3:3
FK Mladost Doboj Kakanj
Hsk Zrinjski Mostar
3:2
FK Sarajevo
Bnei Sakhnin
1:0
Maccabi Haifa
Hapoel Raanana FC
1:1
Hapoel Tel Aviv
Bnei Yehuda
2:1
Ashdod
Hapoel Kfar Saba
1:0
Hapoel Haifa
Hapoel Ashkelon FC
2:1
Ironi Kiryat Shmona
Deportivo JBL Del Zulia
1:1
Estudiantes de Merida FC
Libertador FC
2:1
Zulia FC
Deportivo Tachira
2:4
Mineros de Guayana
Everton de Vina Del Mar
2:0
Huachipato
Santiago Wanderers
1:1
Cobresal
Audax Italiano
0:3
Univ. Concepción
Universidad Católica
2:0
Deportes Iquique
OFK Odžaci
2:3
FK Indija
FK Kolubara Lazarevac
3:0
BSK Borca
FK Proleter Novi Sad
1:1
FK Sindelic Beograd
FK Zemun
3:0
OFK Belgrade
Macva Sabac
1:0
FK Jagodina
FK Sloboda Uzice
4:0
FK Buducnost Dobanovci
Wolfsburg II
2:2
Lupo-Martini
Carl Zeiss Jena
0:2
Viktoria Berlin
Borussia Dortmund II
2:1
Mönchengladbach II
Wuppertaler SV
0:0
Bonner SC
Fortuna Düsseldorf II
2:1
Sprockhövel
RWE
3:2
RW Oberhausen
Rodinghausen
2:2
Wattenscheid
Rot Weiss Ahlen
1:0
Sportfreunde Siegen
Verl
1:1
Köln II
Alemannia Aachen
3:2
Schalke II
Offenbach
1:0
Hoffenheim II
Stuttgarter Kickers
2:1
Eintracht Trier
Elversberg
4:0
FC Nottingen
Kaiserslautern II
1:2
FC Gießen
FC Homburg
0:1
Pirmasens
TSV Steinbach
1:2
Saarbrucken
Hessen Kassel
1:1
FC-Astoria Walldorf
Ulm
1:1
Wormatia
TuS Koblenz
2:5
VfB Stuttgart II
Ingolstadt II
7:2
Bayern Hof
Schalding-Heining
4:4
Augsburg II
FV Illertissen
2:0
Memmingen
SV Seligenporten
0:0
Garching
SV Wacker
0:1
TSV 1860 Rosenheim
Buchbach
0:1
1860 Munich II
Unterhaching
5:1
Bayreuth
St. Pauli II
2:2
BSV Rehden
Lubeck
2:0
Weiche Flensburg
Viktoria Koln
4:0
Wiedenbruck
Delin-Zenit Izhevsk
1:2
FC Chelyabinsk
Vityaz Podolsk
3:3
FC Chertanovo Moscow
Dinamo Kirov
0:1
FC Nizhny Novgorod
FC Nosta Novotroitsk
1:1
Syzran-2003
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:0
FC Lada Togliatti
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
0:5
Krasnodar U21
Rostov U21
1:3
Rubin Kazan U21
Tom Tomsk U21
1:3
Akhmat Grozny U21
Matoury
3:1
SC Kourou
US Matoury
1:1
Agouado
Cosma Foot
0:2
Le Geldar
Macouria
2:1
Olympique Cayenne
Kourou
0:2
Grand Santi
Ludogorets Razgrad B
1:1
Oborishte Panagyurishte
Levski Karlovo
2:3
Spartak Pleven
Bansko
0:1
FK Septemvri Sofia
PFC Nesebar
0:1
Pomorie
Tsarsko Selo Sofia
3:0
FK Lokomotiv Sofia 1929
Central Espanol FC
2:0
CS Cerrito
CA Progreso
3:0
Huracan Del Paso
CD Villa Espanola
1:1
Deportivo Maldonado
CA Atenas de San Carlos
1:1
Villa Teresa
CA Rentistas
0:0
Canadian
Caracas II
0:0
Yaracuyanos FC
Urena SC
2:0
Atletico Guanare FC
Estudiantes de Caracas
2:0
Tucanes FC
Lala FC
2:1
Chicó de Guayana
Yaracuy
2:0
Deportivo Petare
Academia Puerto Cabello
3:4
Unión Atlético Falcón
Gran Valencia Maracay FC
0:2
UCV
Zamora II
0:4
Atlético El Vigía
ULA
0:2
Titanes
Angostura
3:1
Atlético Venezuela FC II
Baník Prievidza
0:0
KFC Komarno
FC Horses
3:0
TJ OFC Gabčíkovo
Veľký Meder
0:3
Lednické Rovne
Slovan Duslo Šaľa
0:2
Topoľčany
DAC 1904 Dunajská Streda II
5:0
FC Neded
Detva
2:1
Čadca
Lokomotíva DNV
0:0
Slovan Most
Báhoň
0:2
Vajnory
FK Inter Bratislava
5:0
Dunajská Lužná
FC Malacky
1:2
Pezinok
CF Gava
4:0
Atletico Saguntino
UE Llagostera
2:1
AE Prat
Real Jaen
0:0
Jumilla CF
Lorca CF
2:1
CD El Ejido 2012
BASK
1:1
Crvena Zvezda MML
Polet Dorćol
1:0
IM Rakovica
Omladinac NB
1:0
Dunav Stari Banovci
FK Vršac
0:2
Borac Sakule
Cement Beočin
3:2
Radnički Nova Pazova
FK Sloga Temerin
1:0
FK Crvena Zvezda Novi Sad
Feniks
2:1
Radnički Zrenjanin
Bačka 1901
2:1
FK Tsc Backa Topola
FK Teleoptik
0:0
FK Prva Iskra
FK Sopot Beograd
3:0
Radnički Novi Beograd
IMT Novi Beograd
3:2
Radnički Obrenovac
Smederevo 1924
0:0
Radnicki Kragujevac
Budučnost Krušik
1:0
Mokra Gora
Loznica
3:2
Sloga Požega
FK Karadjordje Topola
2:0
Jošanica
Radnički Svilajnac
3:3
FK Sloga Despotovac
Jedinstvo Paraćin
1:1
Timok Zaječar
Dunav Prahovo
3:1
Car Konstantin
FK Jedinstvo Bošnjace
0:3
Radan
Ozren Sokobanja
0:1
Sinđelić Niš
FK Rad
0:1
OFK Backa Palanka
FK Novi Pazar
2:0
FK Borac Cacak
FK Partizan
2:1
FK Vozdovac
FK Cukaricki
1:2
FK Spartak Subotica
FK Metalac GM
1:1
FK Radnik Surdulica
Red Star Belgrade
4:1
FK Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac
3:0
FK Javor Ivanjica
FK Vojvodina
0:0
FK Radnicki Nis
AS Venus
0:1
AS Tefana
Central
2:2
AS Dragon
Taiarapu FC
6:2
Pirae
Manu Ura
1:0
Olympic Mahina
Tahiti U17
0:1
Aorai
SD Formentera
1:1
Santa Catalina Atlético
CD El Cotillo
2:3
CD Tenerife B
CD Llosetense
4:1
CE Campos
CD Segorbe
0:4
CD Almazora
Silla CF
1:1
Paterna
Atletico Malagueno
3:0
Guadix CF
CA Cirbonero
1:0
CD Idoya
CD Oberena
2:1
CD Iruña
Txantrea
3:2
Subiza
CD Corellano
5:0
CA Valtierrano
River Ega
2:3
Cortes
Burladés
2:2
CD Erriberri
Pamplona
0:1
Cantolagua
Valle de Egues
1:0
Ardoi
Lourdes
1:4
AD San Juan Pamplona
Buzanada
1:0
UD Telde
Arucas
2:3
La Cuadra
CD Constancia
3:1
Felanitx
CF Torre Levante
2:2
Crevillente Deportivo
CD Torrevieja
1:4
CF Borriol
Almagro
2:1
Manchego
Vilassar Mar
2:1
Palamos
Almazán
12:3
CD Villaralbo
Tolosa CF
1:2
Balmaseda
Sodupe
0:2
Scd Durango
Real Sociedad III
0:1
CD Vitoria
Amurrio
2:2
Aurrerá Ondarroa
CD Getxo
1:3
Santutxu
Deportivo Alaves B
4:0
Basconia
Bermeo Futbol Taldea
2:1
Deusto
Zalla
4:1
Pasaia KE
Beasain
4:0
Club Portugalete
Santurtzi
1:1
CD Lagun Onak
Agoncillo
0:1
UD Logroñés II
UD Alzira
2:1
CD Almoradí
CDA Aguilas FC
2:0
Real Murcia B
UD Barbadás-Bentraces
1:2
SD Compostela
CD Atletico Tomelloso
5:1
UD Carrión
Elche B
2:3
RC Catarroja
Huarte
1:0
Pena Sport FC
Racing Santander B
0:2
Atlético Albericia
RS Gimnastica de Torrelavega
0:0
Rayo Cantabria
Cayón
0:0
Castro
Revilla
1:6
CD Laredo
Bezana
1:1
Siete Villas
EMF Meruelo
3:4
Velarde CF
CD Colindres
1:5
UM Escobedo
Textil Escudo
1:1
Barreda
Vimenor
0:3
Tropezon
Selaya
0:2
Cultural Guarnizo
CD AZUQUECA
1:5
Quintanar del Rey
Valdivia
2:2
Moralo
CD Loja
2:1
CD Alhaurino
Mora
0:5
Marchamalo
CD Don Benito
2:0
Santa Amalia
Sukhothai
1:3
Buriram United
Samut Prakan City
0:1
Ubon Umt Utd
Bangkok United
5:1
Sisaket FC
Suphanburi
1:1
Ratchaburi
Lampang
3:2
PTT Rayong FC
Chainat Hornbill
3:1
Air Force United FC
Chiangmai
2:1
Rayong
Kasetsart
3:3
Nongbua Pitchaya
Mladost Ždralovi
1:1
VSNK Varazdin
Đakovo-Croatia
2:2
Bedem Ivankovo
NK Vukovar 91
2:2
Koprivnica
NK Osijek II
2:1
Bjelovar
Slavonija Požega
3:3
NK Medimurje Cakovec
Marsonia Brod
1:1
Oriolik Oriovac
Opatija
6:3
NK Stupnik
Dubrava Zagreb
2:0
Krk
NK Vrapce
2:1
Jadran Poreč
Zagorec Krapina
2:0
Dugo Selo
NK Vrbovec
0:3
HAŠK
Kustosija
0:0
Vinogradar
NK Samobor
3:3
Segesta Sisak
NK Orkan Dugi Rat
1:3
Primorac Biograd
Neretva Metković
0:3
Junak
Zmaj Makarska
5:1
NK Primorac 1929
Otok
2:4
Hrvace
HNK Val Kaštel Stari
0:1
Croatia Zmijavci
Jadran LP
1:0
Omiš
NK Zadar
2:1
GOŠK Dubrovnik
PFC Dobrudzha Dobrich
0:0
Chernomorets Balchik
Pirin Razlog
1:0
PFC Pirin Gotse Delchev
Botev Ihtiman
1:5
Minyor Pernik
Chavdar Etropole
2:1
Hebar Pazardzhik
Belasitsa
1:2
Septemvri Simitli
FK Germaneya Sapareva banya
2:0
PFC Rilski Sportist Samokov
Marek
2:1
PFC Vihren Sandanski
FK Svoboda 2011 Peshtera
2:1
Slivnishki geroy
Strumska Slava
1:1
Balkan Botevgrad
FK Chepinets Velingrad
1:4
Velbazhd
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:1
FK Atletik Kuklen
Gigant Saedinenie
1:0
Svilengrad
Rozova Dolina
1:1
Karnobat
Dimitrovgrad
0:1
PFC Minyor Radnevo
Zagorets
5:0
Uragan Boyadzhik
Borislav 2009
2:0
Rakovski 2011
Maritsa Plovdiv
2:4
FK Evrokolezh Plovdiv
FK Vereya Stara Zagora II
4:0
Ljubimec 2007