Fixtures - September 16, 2017
Crystal Palace
0:1
Southampton
Huddersfield Town
1:1
Leicester City
Liverpool
1:1
Burnley
Newcastle
2:1
Stoke City
Watford
0:6
Man City
West Brom
0:0
West Ham
Tottenham
0:0
Swansea City
Bayern
4:0
Mainz
Werder Bremen
1:2
Schalke
Eintracht Frankfurt
1:2
Augsburg
Stuttgart
1:0
Wolfsburg
RB Leipzig
2:2
Mönchengladbach
Deeping Rangers FC
2:4
Kidderminster Harriers FC
Salford City
1:2
York City FC
Darlington 1883
0:3
South Shields
Southport FC
0:3
Bradford Park Avenue AFC
Ossett Town
1:0
Atherton Collieries
Newcastle Benfield
2:1
Ashton United FC
Warrington Town
1:1
Hyde United FC
Harrogate Town FC
3:0
Penistone Church
Spennymoor Town
1:2
Gainsborough Trinity
Handsworth Parramore FC
1:1
FC United of Manchester
Shildon FC
1:0
Altrincham FC
Scarborough Athletic
2:0
Sunderland RCA
Blyth Spartans AFC
1:2
Shaw Lane AFC
Stockport County
1:0
Curzon Ashton FC
Stalybridge Celtic
1:3
Chorley FC
Lancaster City
4:0
Droylsden FC
Stafford Rangers
1:0
Tamworth FC
Boston United FC
1:1
Haughmond
Shepshed Dynamo
0:1
Nantwich Town
AFC Mansfield
0:0
Rushall Olympic
AFC Kempston Rovers
0:4
Hereford FC
Stratford Town FC
4:1
Redditch United
Slough Town FC
3:2
Dulwich Hamlet
Hanwell Town
0:0
Enfield Town
Havant & Waterlooville FC
2:1
Merthyr Town
Bridport
2:2
Cadbury Heath
Gosport Borough
1:2
Swindon Supermarine
Bognor Regis Town
2:1
Weston Super Mare FC
Cinderford Town
1:0
Hartley Wintney
Tavistock FC
1:2
Frome Town
Weymouth FC
2:0
Chippenham Town
Banbury United
2:0
Thatcham Town
Bath City FC
6:0
Knaphill
Truro City FC
2:0
AFC Portchester
Salisbury
0:2
Poole Town
Paulton Rovers
3:2
Kidlington
Gloucester City
0:3
Hungerford Town FC
AFC Telford United
2:0
Barwell
Nuneaton Town FC
3:1
Kings Lynn FC
Kettering Town
2:0
Kidsgrove Athletic FC
Basford United
1:0
Mickleover Sports
Alfreton Town FC
2:2
AFC Rushden & Diamonds
Westfields FC
0:2
Leamington FC
Grantham Town
3:4
Alvechurch
Buxton FC
4:1
Chasetown FC
Dereham Town FC
1:2
Boston Town
Leiston FC
4:2
Crowborough Athletic
Concord Rangers
4:0
Tunbridge Wells
Braintree Town FC
2:2
Royston Town
AFC Sudbury
3:0
Chipstead FC
Biggleswade Town
0:1
East Thurrock United
St Albans City
3:3
Cambridge City
Horsham FC
2:5
Herne Bay
Hemel Hempstead
0:0
Wingate & Finchley
Lowestoft Town
0:1
Harlow Town
Metropolitan Police
2:2
Heybridge Swifts
Chelmsford City
7:0
Ramsgate
Ware FC
2:5
Leatherhead FC
Kings Langley
0:1
Margate FC
Baldock Town
1:2
Aylesbury Utd
Hertford Town
1:2
AFC Hornchurch
Glebe
2:2
Phoenix Sports
Kingstonian FC
0:3
Brackley Town FC
Eastbourne Borough
4:3
Carshalton Athletic
Folkestone Invicta
3:1
Tooting & Mitcham United
Cheshunt FC
1:3
Dorking Wanderers
Wealdstone FC
4:0
Faversham Town
Colney Heath
3:3
Burgess Hill Town
Welling United
1:2
Haringey Borough
Dartford FC
3:1
Barking
Hampton & Richmond
1:1
Potters Bar Town FC
Whitehawk
1:3
Oxford City
Marlow
0:2
Ashford Town Middlesex
Needham Market FC
2:0
Chesham Utd
Excelsior
1:2
Heerenveen
Roda JC Kerkrade
1:3
Willem II Tilburg
NAC Breda
2:1
Groningen
PEC Zwolle
2:1
Heracles
Rukh Vinnyky
1:0
Obolon-Brovar Kiev
Girnik-Sport
1:0
FC Kremin Kreminchuh
FC Balkany Zorya
1:1
Naftovyk-Ukrnafta
FC Poltava
2:0
FK Mykolaiv
Kolos Kovalivka
1:2
FC Kobra Kharkiv
FC Avangard Kramatorsk
2:1
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
FC Zhemchuzhyna Odesa
0:3
Arsenal Kyiv
FC Nyva Ternopil
1:0
FC Nyva-V Vinnytsia
Polissya Zhytomyr
2:0
FC Arsenal Bila Tserkva
Bukovina Chernovtsy
0:0
Lviv
Dnipro
3:1
Real Pharma Odessa
Olimpik Donetsk U21
0:5
Dynamo Kyiv U21
Zorya Luhansk U21
4:0
Karpaty Lviv U21
Chornomorets Odessa U21
0:4
Shakhtar Donetsk U21
Zorya Luhansk U19
0:1
Oleksandria U19
Zirka Kropyvnytskyi U19
1:1
Chornomorets U-19
Vorskla U19
2:0
Mariupol U19
Karpaty Lviv U19
0:0
Olimpik Donetsk U19
Birmingham City
1:3
Preston North End
Brentford
1:1
Reading
Bristol City
4:1
Derby County
Burton Albion
2:1
Fulham
Cardiff City
1:1
Sheffield Wednesday
Hull City
1:1
Sunderland
Ipswich Town
2:0
Bolton Wanderers
Middlesbrough
3:2
Queens Park Rangers
Millwall
1:0
Leeds United
Nottingham
1:2
Wolverhampton
Sheffield United
0:1
Norwich City
Barnsley
0:3
Aston Villa
Aberdeen
1:1
Kilmarnock
Celtic
4:0
Ross County
Dundee
3:2
St. Johnstone
Hamilton
1:2
Hearts
Hibernian
2:2
Motherwell
Kortrijk
2:2
Anderlecht
Sporting Lokeren
1:1
Antwerp
Royal Charleroi SC
2:2
Waasland-Beveren
Sint-Truiden
2:1
Genk
Tigre
1:3
Patronato
Colon
0:0
Estudiantes de La Plata
Defensa y Justicia
1:3
Union Santa Fe
Argentinos Juniors
1:2
Belgrano
Newell's Old Boys
2:0
Olimpo
Guangzhou R&F FC
2:1
Beijing Guoan
Liaoning Shenyang Whowin
1:2
Shenzhen FC
Shandong Taishan
1:1
Yanbian Fude
Tianjin Tianhai
2:1
Chongqing Lifan
Shanghai Port
6:1
Shanghai Shenhua
Omiya Ardija
2:2
Gamba Osaka
Albirex Niigata
2:4
Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse
0:3
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
1:0
Cerezo Osaka
Tokyo
1:0
Vegalta Sendai
Yokohama F. Marinos
1:1
Kashiwa Reysol
Vissel Kobe
2:0
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
2:1
Ventforet Kofu
Real Valladolid
2:1
Granada
Lorca CF
1:1
CF Reus Deportiu
Sevilla Atletico
0:0
Rayo Vallecano
Osasuna
2:1
Almería
Numancia
3:0
Sporting Gijón
Brescia
0:0
Pro Vercelli
US Cremonese
1:1
Carpi FC
Empoli
3:0
Ascoli
Foggia Calcio
1:1
Palermo
Frosinone
3:2
Bari 1908
Novara Calcio
1:0
AS Cittadella
Perugia
3:0
Parma
Salernitana
2:2
Pescara
Virtus Entella
3:1
Ternana Calcio
Chrobry
2:3
Rakow
Zaglebie Sosnowiec
1:3
Chojnice
Wigry Suwalki
2:1
Odra Opole
Bytovia Bytow
1:0
Puszcza
Podbeskidzie
2:0
Pogon Siedlce
Oks Stomil Olsztyn
2:0
Miedz
Blackburn
0:1
AFC Wimbledon
Blackpool
3:1
Oxford United
Bradford City
1:0
Rotherham United
Bury
0:0
Plymouth Argyle
Gillingham
1:0
Charlton Athletic
Milton Keynes Dons
3:2
Rochdale
Oldham Athletic
1:2
Shrewsbury Town
Portsmouth
4:1
Fleetwood Town
Southend United
2:2
Northampton Town
Walsall
1:1
Peterborough
Wigan Athletic
3:0
Bristol Rovers
Lincoln City
0:1
Mansfield Town
Cambridge Utd.
2:1
Coventry City
Carlisle United
1:1
Barnet FC
Cheltenham Town
3:1
Colchester United
Chesterfield
1:2
Accrington Stanley
Crawley Town
0:1
Notts County
Exeter City
3:0
Crewe Alexandra
Grimsby Town
2:1
Yeovil Town
Morecambe FC
2:1
Newport County
Port Vale
1:1
Forest Green Rovers
Swindon Town
3:2
Stevenage
Wycombe Wanderers
1:2
Luton Town
FC Irtysh Pavlodar
0:1
Akzhayik
Tobol Kostanay
0:0
FC Ordabasy
FC Taraz
1:5
FC Kairat Almaty
FK Atyrau
2:2
FC Aktobe
Dinamo Minsk
1:0
FC Minsk
FC Krumkachi
0:3
Torpedo Belaz Zhodino
FC Vitebsk
1:0
FC Gomel
FC Dnepr Mogilev
2:2
FC Gorodeya
FC Black Stars
0:1
Zug 94
Luzern II
1:3
Grasshopper II
FC Red Star Zh
1:3
FC Thalwil
Winterthur II
0:1
FC Tuggen
Martigny Sports
0:3
Vevey Sports
Lancy
3:1
Portalban / Gletterens
Usv Eschen-Mauren
1:2
Bellinzona
FC Gossau
3:2
SV Hongg
FC Seuzach
2:2
St. Gallen II
Düdingen
1:1
Young Boys II
FC Meyrin
1:2
Fribourg
Thun II
1:1
FC Azzuri 90 LS
FK Auda
5:1
Staiceles Bebri
FK Ogre
Rēzekne / BJSS
Preilu BJSS
2:5
Valmiera FK/BJSS
FK Smiltene
1:0
FK Tukums 2000/TSS
JDFS Alberts
2:1
RTU FC
SC Grobina
Jēkabpils
Progress / AFA Olaine
0:1
BFC Daugavpils
Stellenbosch
2:1
Black Leopards FC
Pretoria University
2:1
Royal Eagles
Highlands Park
1:2
Marumo Gallants
Royal AM
1:1
Ubuntu Cape Town
Mthatha Bucks
1:1
Witbank Spurs
Super Eagles
2:0
Uthongathi
FK Velez Mostar
3:0
NK Iskra Bugojno
HNK Capljina
1:1
NK Bosna Visoko
Rudar Kakanj
0:1
Slaven Živinice
Igman Konjic
2:0
NK Travnik
NK Metalleghe-BSI
4:1
TOŠK Tešanj
NK Zvijezda Gradacac
1:0
Bratstvo Gračanica
NK Jedinstvo Bihac
0:3
FK Olimpic Sarajevo
FK Zvijezda 09
4:0
Sloga Doboj
FK Rudar Prijedor
1:1
FK Slavija Sarajevo
Sloboda Mrkonjić Grad
3:0
FK Kozara Gradiska
FK Drina Zvornik
1:1
Željezničar Banja Luka
Sutjeska Foča
1:1
Tekstilac Derventa
Podrinje Janja
2:1
FK Napredak Donji Šepak
IR Reykjavik
2:0
Leiknir Faskruosfiroi
Throttur Reykjavik
4:0
UMF Selfoss
Keflavik IF
1:0
Fram Reykjavik
Haukar Hafnarfjordur
0:6
Fylkir Reykjavik
Thor Akureyri
3:3
Leiknir Reykjavik
Grotta
1:4
HK Kopavogs
Sindri
3:4
Huginn
Hottur Egilsstadir
1:1
KF Fjardabyggd
Magni
1:3
IF Vestri
UMF Njardvik
3:1
KV Vesturbaer
UMF Tindastoll
4:3
Volsungur
Afturelding
5:1
Vídir
Finnsnes IL
0:3
Alta IF
Fana
2:5
Vidar FK
Vard Haugesund
3:2
Egersund IK
Ham-Kam
2:1
Skeid Fotball
Kjelsaas
3:1
Follo
Grorud IL
0:3
Baerum SK
Brumunddal Fotball
1:2
Nybergsund IL-Trysil
KFUM Oslo
0:1
Raufoss IL
Odds BK 2
3:0
Vindbjart
Fram Larvik
2:0
Honefoss BK
Tavannes / Tramelan
3:0
Lerchenfeld
Blue Stars Zürich
2:0
FC Rothrist
Chur 97
0:2
FC Ruti
FC Frauenfeld
1:2
FC Uzwil
Goldau
5:0
FC Sarnen
FC Kreuzlingen
5:0
Wil II
FC Winkeln
1:3
Dübendorf
FC Colombier
0:1
FC Echichens
FC Konolfingen
1:0
SC Binningen
FC Muri-Gümligen
2:3
FC Allschwil
SC Zofingen
0:1
Schöftland
FC Wohlen II
0:3
Pajde Mohlin
FC Wettingen 93
2:2
Wangen
FC Dardania Lausanne
2:1
FC Genolier-Begnins
FC Richemond
0:4
FC Vallorbe-Ballaigues
FC Veyrier Sports
1:2
US Terre Sainte
FC Lugano II
1:2
AS Novazzano
FC Moutier
0:2
Dornach
FC Biberist
2:1
FC Olten
Team Aargau
0:1
FC Dulliken
Einsiedeln
4:1
FC Schaffhausen II
Ascona
2:2
FC Ibach
FC Conthey
1:1
FC Signal
FC Prishtina Bern
0:7
Liestal
Perlen-Buchrain
0:0
AC Taverne
FC Thierrens
5:3
CS Romontois
Horizont Turnovo
2:5
GFK Tikvesh 1930
GFK Osogovo Kocani
2:1
Plačkovica
FK Pobeda Valandovo
1:2
Kozuv Gevgelija
FK Borec
1:1
FK Bregalnica Stip
Novaci
1:1
Lokomotiva
FK Teteks Tetovo
1:2
FK Euromilk Gorno Lisice
FC Struga Trim Lum
1:1
KF Gostivar
Gjorce Petrov
1:1
Labunishta
KF Vellazerimi 77
2:0
KF Zajazi Zajas
FK Belasica Strumica
1:0
Sasa
AFC Nove Mesto Nad Vahom
1:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
KFC Komarno
3:3
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
MFK Skalica
1:0
Partizan Bardejov
FK Inter Bratislava
3:1
Lokomotiva Zvolen
Sivas Belediye Spor
1:0
Afjet Afyonspor
Tokatspor
3:3
Keciorengucu
Etimesgut Belediyespor
0:0
AS Sariyer
Nigde Belediyespor
1:1
Nazilli Bld Spor
Menemen Belediyespor
5:1
Inegolspor
Bodrumspor
2:2
Sancaktepe Belediye
Tuzlaspor
3:4
Amed Sportif Faaliyetler
Eyupspor
3:2
Korfez SK
Karagümrük
3:0
Kahramanmarasspor AS
Sakaryaspor
2:1
Hacettepe
Kirklarelispor
2:1
Pendikspor
Bandirmaspor
1:0
Karsiyaka
Silivrispor
0:2
P. Bugsasspor
Bucaspor
1:2
Hatayspor
Mersin İdmanyurdu
0:6
Kastamonuspor
Altay Izmir
1:1
Sanliurfaspor
Fethiyespor
0:2
Gumushanespor
Konya Anadolu Selcukspor
1:0
Zonguldakspor
MEAP Nisou
4:0
Elpida Astromeritis
Krasava
3:0
Ormideia
Ahironas
2:2
Peyia
Olympiada Lympion
0:2
Leivadiakós / Salamína Leivadión
Foinikas Ayias Marinas Chrysochous
1:1
ENAD
Digenis Akritas
0:0
APEA Akrotiríou
Ethnikos Latsion
0:1
Apep Pitsilias
12 Bingol Spor
0:0
Bayrampasa
Ofspor
0:0
Erbaaspor
Yomraspor
0:2
Catalcaspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
1:2
Tarsus Idman Yurdu
1461 Trabzon
2:3
Anadolu Bagcilar Spor
Diyarbekirspor
1:0
Yeni Orduspor Kulubu
Kemerspor 2003
1:1
Batman Petrolspor
Duzcespor
2:0
Bergama
Erzin Belediyespor
1:3
Kozan Belediyespor
Hacettepe 1945
0:3
Halide Edip Adivarspor
Osmaniyespor
2:2
Kizilcabolukspor
Adliyespor
0:0
Elaziz Belediyespor
Kirikhanspor
0:0
Yesil Bursa AS
Orhangazi Belediyespor
1:0
Manisa Futbol Kulubu
Tekirdagspor
1:0
Kocaelispor
Aydinspor
1:0
Arsynspor
Karacabey Birlik Spor A.s
0:3
Düzyurtspor
Sultanbeyli Belediyespor
2:2
Corum Belediyespor
Genclik Spor
3:1
Payasspor
Buyuk. Tepecikspor
0:1
Cizrespor
Bucaspor 1928
0:0
Muglaspor
Darica Genclerbirligi
3:1
Ankara Demirspor
Turgutluspor
3:0
Erzincan Refahiyespor
Kasimpasa Erokspor
1:2
Pazarspor
Golcukspor
2:1
Ergene Velimese Spor
Çanakkale Dardanelspor
0:0
Idare Genclik
Akhisar Belediyespor
3:0
Kayseri Erciyesspor
Carl Zeiss Jena
2:2
Meppen
VfR Aalen
2:3
Würzburger Kickers
Paderborn
2:1
Preußen Münster
Hansa
0:0
Werder Bremen II
Fortuna Köln
1:1
Hallescher
Karlsruher
1:0
Sportfreunde Lotte
Unterhaching
1:4
SG Sonnenhof Grossaspach
NK Rudar Trbovlje
1:0
NK Kočevje
Izola
5:2
Vipava
NK Bilje
9:1
NK Jadran Hrpelje-Kozina
Primorje
1:3
Adria
Dobrovce
1:2
Šmarje pri Jelšah
Mons Claudius
2:1
NK Pohorje
NK Slatina Radenci
2:1
NK Rakičan
Črenšovci
1:2
NK Polana
Sava Kranj
2:2
NK Zagorje
SK Petrin Plzen
0:3
FK Spartak Sobeslav
TJ Prestice
3:2
FK Olympie Brezova
SK Aritma Prague
2:1
MFK Dobris
SK Hrobce
1:2
FK Seko Louny
TJ Tatran Rakovnik
0:2
Sokol Hostoun
N. Byskovice
4:0
Motorlet
FK Cechie Vykan
3:3
FK Kratonohy
FK Zbuzany 1953
7:1
Brandys Nad Labem
Zdar Nad Sazavou
1:0
FK San Jv Sumperk
FC Strani
1:1
Breclav
FC Slovan Havlickuv Brod
0:2
SFK Vrchovina
SK Hranice
0:3
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
FC Vsetin
0:1
FC Tvd Slavicin
Tj Lokomotiva Petrovice
1:4
Kozlovice FC
FK Šternberk
1:1
FK Novy Jicin
SK Senco Doubravka
2:1
FK Slavoj Cesky Krumlov
Sportovni Sdruzeni Ostra
3:2
Cesky Brod
Nový Bor
1:1
SK Kladno
SK Uvaly
2:1
Meteor Prague
Ceska Lipa
0:1
Tj Slovan Velvary
Vysoke Myto
1:2
Pardubice II
Letohrad
2:1
FK Caslav
TJ Spartak Chrastava
3:3
Pencin Turnov
Brunei U16
4:0
Macao U16
Timor-Leste U16
5:2
Laos U16
Afghanistan U16
3:1
Kyrgyz Republic U16
Chinese Taipei U16
0:2
Hong Kong U16
Maldives U16
Turkmenistan U16
Bhutan U16
0:2
Lebanon U16
Indonesia U16
18:0
N. Mariana Islands U16
Sri Lanka U16
0:6
Bahrain U16
Jordan U16
2:1
Saudi Arabia U16
FC Stadlau
0:1
SC Neusiedl
VfB Hohenems
1:0
FC Wacker Innsbruck II
FC Anif
7:0
FC Hard
Union Gurten
1:1
SK Vorwarts Steyr
ATSV Stadl-Paura
0:2
SV Allerheiligen
TSV St. Johann
1:3
SV Seekirchen
SC Schwaz
3:2
FC Pinzgau Saalfelden
SV Wals-Grunau
1:3
Alberschwende
FC Molodechno Dussh4
8:1
Lyuban
Energetik-Bgatu
3:2
Sputnik Rechica
FC Beliata-Viteks
0:4
FC Oshmyany
Smiavtotrans
5:2
Sdushor-3 Pinsk
Yuas-Stroy
3:0
Kletsk
Victoria Maryina Gorka
2:0
TF Gomel
Sdushor-8 Gomel
0:2
FC Chist
IZK Itihad Z Khemisset
0:1
Raja Beni Mellal
Wydad Fes
1:0
Mouloudia Oujda
Sidi Kacem
2:1
Wydad Temara
Chabab Kasba Tadla
1:1
Ben Guerir
Santa Cruz PE
3:0
Goias GO
Ceara CE
1:1
America Mineiro MG
Vila Nova GO
2:1
Luverdense MT
Oeste SP
1:0
Nautico PE
Brasil de Pelotas RS
2:0
CRB AL
Paysandu PA
2:0
ABC RN
Internacional RS
3:0
Figueirense FC
Meizhou Hakka
1:0
Baoding Yingli Yitong FC
Wuhan Zall
2:1
Nei Mongol Zhongyou
Qingdao Hainiu
1:0
Shanghai Shenxin
Dalian Transcendence FC
1:0
Harbin Yiteng
Beijing BSU
3:0
Yunnan Flying Tigers FC
FK Zeta Golubovci
3:0
OFK Titograd
FK Sutjeska
3:0
FK Rudar Pljevlja
FK Kom
2:1
FK Decic Tuzi
FK Iskra Danilovgrad
0:0
OFK Grbalj
FK Buducnost
0:0
OFK Petrovac
Falkirk
0:0
Dundee United
Dumbarton
2:1
Brechin City FC
Dunfermline
3:0
St. Mirren
Queen of The South
1:2
Greenock Morton
Inverness CT
1:3
Livingston
Afk Chrudim
2:0
SK Benesov
FC Pisek
1:0
SK Viktorie Jirny
FK Litomericko
3:3
Vysehrad
FK Kraluv Dvur
1:0
Tj Jiskra Domazlice
Sokol Čížová
1:3
SK Sokol Brozany
FK Hodonin
0:0
SK Lisen
Uhersky Brod
3:0
Rymarov
FC Odra Petrkovice
0:3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
SK Spartak Hulin
3:1
FC Hlucin
FK Mohelnice
2:2
FC Viktoria Otrokovice
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1:1
Stechovice
VSK Århus
2:1
Kjellerup IF
B 93
0:0
Skovshoved
HIK Hellerup
2:0
Dalum IF
Middelfart
4:3
Greve
Jammerbugt FC
4:1
Aarhus Fremad
FC Sydvest 05
6:1
Odder IGF
Brønshøj
0:3
BK Frem
Hillerød
0:1
Hvidovre IF
AB Gladsaxe
1:1
Naestved BK
Kolding IF
1:0
Naesby BK
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
2:2
Stenløse BK
Tarup-Paarup IF
2:1
Boldklubben 1909
Kolding B
2:4
Esbjerg fB II
Vejgaard BK
3:2
Viby
Lystrup IF
5:3
Skanderborg
GVI
3:3
Skjold Birkerød
B 1908
3:0
Fremad Valby
Aarhus Fremad II
3:3
VSK Aarhus II
KFUM Roskilde
1:2
Virum-Sorgenfri BK
LSF
2:0
Karlslunde
Varde IF Elite
1:1
B 1913
Dvs 33 Ermelo
5:0
Papendorp
Harkemase Boys
0:2
SV Spakenburg
Spijkenisse
0:3
Vvog
Volendam II
1:1
Dovo Veenendaal
Quick Boys
2:3
Almere City FC II
FC Groningen II
5:1
ACV Assen
Jong FC Twente
3:2
ONS Sneek
Morön
2:1
Valbo FF
Hittarps IK
1:4
Dalstorps
Boo
3:4
IF Sylvia
Sävedalen
3:2
Ullared
Bollnäs GIF FF
1:4
Skelleftea FF
Piteaa IF
2:3
IFK Timrå
Vinberg
2:2
Lindome GIF
Tvaakers IF
3:0
Höganäs BK
Berga
2:0
IFK Malmo
Kvarnby IK
2:3
Lunds BK
IFK Hässleholm
3:0
Österlen
Torns IF
1:4
Hassleholms IF
KSF Prespa Birlik
1:0
Lindsdals IF
Räppe
3:0
Nybro
Sundbyberg IK
3:1
Aspudden-Tellus
BK Forward
2:0
FC Gute
Stromsbergs IF
3:2
Håbo FF
Rynninge IK
3:2
Kumla
Täfteå
2:1
Söderhamns FF
IFK Östersund
1:1
Hudiksvalls Forenade FF
Anundsjö IF
1:3
Härnösands FF
Lidköping
1:3
Grebbestads IF
Lerums IS
2:5
FBK Karlstad
Vänersborgs IF
5:2
Vårgårda
IK Gauthiod
3:1
Nordvärmland
Asarum
1:3
Vimmerby
Eskilstuna City
5:0
Syrianska IF Kerburan
Norrtälje
1:1
Karlbergs BK
IS Halmia
2:1
Eskilsminne IF
Karlstad BK
4:2
Vänersborgs FK
Stenungsunds IF
1:1
FC Trollhattan
Skoftebyns IF
4:0
Uddevalla
Lidingö
2:6
Skiljebo SK
Karlslunds IF
2:1
Gamla Upsala SK
FC Linkoping City
4:0
Värmbols
Värmdö
1:1
Södertälje FK
Örebro Syrianska
4:2
Motala AIF
Assyriska Turab.
3:1
Torslanda
Golden Star de Fort-De-France
3:0
RC Saint Joseph
Golden Lion
7:1
Case-Pilote
Aiglon Lament
3:2
L'Emulation Schœlcher
Club Franciscain
3:0
Good Luck de Fort-de-France
L.D.U. Loja
0:1
CD America de Quito
Imbabura Sporting Club
0:0
CD Colon FC
Cds Santa Rita
1:1
Tecnico Universitario
Mushuc Runa
1:3
CD Olmedo
Leyton Orient
1:2
Hartlepool United
Bromley FC
1:0
Solihull Moors FC
Dag & Red
3:1
Halifax Town
Dover Athletic FC
4:0
Chester FC
Eastleigh FC
2:2
AFC Fylde
Ebbsfleet United FC
0:0
Tranmere Rovers
Gateshead FC
0:1
Aldershot Town FC
Macclesfield Town
1:4
Maidstone United FC
Maidenhead United FC
2:1
Boreham Wood FC
Woking FC
2:0
Sutton United FC
Barrow AFC
1:1
Torquay United
Wrexham
1:1
Guiseley FC
Corinthian Casuals
0:0
Whyteleafe FC
Greenwich Borough
4:1
Molesey
Guernsey
1:3
South Park
Hythe Town
1:0
Ashford United
Lewes FC
2:1
Cray Wanderers
Sittingbourne FC
3:2
VCD Athletic FC
East Grinstead Town
7:2
Shoreham
Tadcaster Albion
3:2
Colne
Bamber Bridge
1:0
Ossett Albion
Clitheroe
1:3
Colwyn Bay
Aylesbury FC
1:2
AFC Dunstable
Barton Rovers FC
0:1
Chalfont St Peter
Glossop North End FC
2:1
Kendal Town
Beaconsfield Town
4:0
Uxbridge FC
Fleet Town
0:2
Arlesey Town FC
Prescot Cables
1:0
Brighouse Town
Northwood FC
0:1
Egham Town
Trafford FC
2:1
Goole
Thame Utd
2:3
Moneyfields
Radcliffe
4:1
Skelmersdale United
Mossley AFC
2:0
Ramsbottom United
Bristol Manor Farm
3:1
Mangotsfield Utd
Didcot Town
1:1
Shortwood United
Slimbridge
0:2
North Leigh FC
Taunton Town
2:1
AFC Totton
Bedworth United
2:0
Sheffield FC
Frickley Athletic
3:0
Gresley FC
Leek Town
0:0
Spalding United
Market Drayton Town
1:2
Corby Town
Newcastle Town
1:2
Loughborough Dynamo
Peterborough Sports FC
1:9
Stocksbridge Park Steels
Stamford
3:0
Romulus FC
Bury Town FC
0:0
Aveley FC
Romford
0:5
Bowers & Pitsea
Soham Town Rangers
2:2
Canvey Island
Tilbury FC
4:4
Norwich United
Witham Town
0:1
Mildenhall Town FC
Yate Town
3:3
Barnstaple Town
Matlock Town
2:2
Marine FC
Whitby Town
2:2
Sutton Coldfield
Workington AFC
1:0
Hednesford Town
Tiverton Town
3:2
Basingstoke Town
Merstham
3:3
Brightlingsea Regent
Farsley Celtic
3:1
Halesowen Town FC
Coalville Town
2:1
Witton Albion
Sandvikens IF
1:0
Umea FC
Kristianstad FC
2:3
Oskarshamns AIK
Qviding FIF
3:1
FK Karlskrona
FC Rosengaard 1917
4:5
Assyriska BK
Utsiktens BK
3:1
Skovde AIK
Caernarfon Town FC
2:0
Flint Town United
Queens Park
1:8
Ruthin Town
Guilsfield
2:0
Holyhead Hotspur
Holywell
3:1
Caersws
Llandudno Junction FC
1:2
Rhyl FC
Penrhyncoch
0:3
Airbus UK Broughton
Porthmadog FC
3:4
Denbigh Town
Briton Ferry
4:3
Caerau (Ely)
Cwmamman United
0:2
Haverfordwest County
Cwmbran Celtic
0:3
Port Talbot Town
Goytre
3:0
Penybont
Monmouth Town
2:3
Afan Lido
Taffs Well
4:0
Cambrian & Clydach
Pardubice
0:1
1 SC Znojmo FK
FK Fotbal Trinec
3:3
SFC Opava
Mas Taborsko
2:1
FK Usti Nad Labem
1 FK Pribram
1:3
Olympia Radotin
FK Varnsdorf
1:1
FC Hradec Kralove
Víkingur III
2:0
B71 Sandoy
TB / FCS / Royn III
3:0
KÍ III
Skála II
1:0
EB / Streymur II
AB II
5:1
B68 II
07 Vestur II
11:3
NSÍ III
Slovan Bratislava
2:1
MFK Ruzomberok
FC Nitra
1:0
FK Zeleziarne Podbrezova
MFK Zemplin Michalovce
2:1
FK Senica
1. FC Tatran Presov
0:2
FC Spartak Trnava
MSK Zilina
5:1
AS Trencin
Progresso
0:0
Primeiro de Agosto
Petro Luanda
4:2
Académica do Lobito
1º de Maio
1:0
ASA
Santa Rita
0:1
Desportivo Huíla
Sagrada Esperança
0:0
Bravos Maquis
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
1:1
Kabuscorp SCP
Recreativo do Libolo
1:0
Recreativo da Caála
Interclube
3:0
Clube Desportivo Jorge Gomes Mangrinha
Azsv
1:0
Excelsior '31
Huizen
1:4
NSC
DFS
3:0
Genemuiden
VV Eemdijk
4:0
SDC Putten
VV Noordwijk
6:0
Nootdorp
Swift
2:2
FC Rijnvogels
Rijsoord
0:0
AFC II
Hoek
1:2
Ter Leede
Achilles Veen
2:1
RVVH
Jodan Boys
2:0
Argon Mijdrecht
Apeldoorn CSV
2:6
Ajax Amateurs
HZVV
1:0
Zuidvogels
Urk
0:2
Staphorst
Sparta Nijkerk
0:1
Berkum
VV Heerenveen
1:3
Achilles 1894 Assen
Ballyclare Comrades FC
0:3
Psni FC
Dergview FC
3:1
Portadown
Harland and Wolff Welders FC
0:0
Newry City
Knockbreda FC
4:2
Lurgan Celtic
Larne
0:1
Institute
Loughgall
2:1
Limavady United FC
Rozwoj Katowice
0:0
Gwardia Koszalin
Warta
1:0
GKS Jastrzebie Zdroj
KS Wisla Pulawy
1:1
ZKS Stal Stalowa Wola
Rks Garbarnia Krakow
1:0
Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg
4:0
MKS Kluczbork
KS Legionovia Legionowo
3:1
KS Row 1964 Rybnik
PKS Olimpia Elblag
0:1
Znicz
KS Soła Oświęcim
2:2
Podlasie Biała Podlaska
SKS Baltyk Gdynia
3:0
KS Wda Świecie
Lech Poznań II
3:1
Przodkowo
Zaglebie II Lubin
0:2
Ślęza Wrocław
MKS Trzebinia Siersza
1:1
Resovia
Świt Skolwin
2:1
KS Wierzyca Pelplin
MKS Kaczkan Huragan Morag
1:1
Widzew
Stal Brzeg
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Stal Rzeszow
1:0
ZKS Unia Tarnów
LKS Wiślanie Jaśkowice
3:0
Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
1:0
Avia Świdnik
Wólczanka W. Pełkińska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Sroda Wielkopolska
5:2
Górnik Konin
Jarota Jarocin
2:3
KS Energetyk Gryfino
Olimpia Zambrow
0:1
MKS Elk
BKS Tur Bielsk Podlaski
0:6
MLKS Victoria Sulejówek
HKS Ruch Zdzieszowice
1:1
Polkowice
Pawłowice Śląskie
0:2
KS Polonia Głubczyce
Lechia Zielona Góra
0:0
SKRA Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
2:3
LKS Unia Turza Śląska
Pelikan Łowicz
4:1
Lechia T. Mazowiecki
Lechia Dzierzoniow
1:1
Miedź Legnica II
KKS 1925 Kalisz
1:1
Elana Torun
Ursus Warszawa
2:1
KS Warta Sieradz
Polonia
3:1
Łomża
MKP Kotwica Kolobrzeg
1:0
Kp Starogard Gdansk
Matsumoto Yamaga FC
3:0
ThespaKusatsu
Tokushima Vortis
3:3
Fagiano Okayama
JEF United
2:1
Mito Hollyhock
Machida Zelvia
0:0
Montedio Yamagata
Yokohama
1:1
Tokyo Verdy
Renofa Yamaguchi
0:1
FC Gifu
Shonan Bellmare
1:0
Kamatamare Sanuki
Oita Trinita
1:2
V-Varen Nagasaki
Honda Lock
1:2
Tochigi Uva
Sony Sendai
2:2
Tokyo Musashino City
Maruyasu Okazaki
1:0
Briobecca Urayasu SC
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
2:2
Reinmeer Aomori
Hwaseong
3:1
Gyeongju Citizen
Yangpyeong
1:0
Cheongju
Pocheon
0:0
Paju Citizen
Jeonju
2:0
Yangju Citizen
Icheon Citizen
2:0
Gimpo
Cheongju City
2:1
Chuncheon
KajHa
1:0
Tornion Pallo 47
Jjk-Villiketut
0:7
AC Kajaani
KuFu-98
1:2
OTP
Pkku
1:2
PEPO Lappeenranta
JAPS
3:0
Mipk Mikkeli
Peimari United
1:1
FC Jazz
EsPa
0:1
Kapa
Musa Pori
0:1
BK-46
Kiffen
0:2
Sudet
Beselidhja Lezhe
1:1
Terbuni Puke
KF Erzeni
4:1
Korabi Peshkopi
KS Burreli
0:2
KS Kastrioti Kruje
Egnatia Rrogozhine
1:0
KF Vllaznia Shkoder B
Shkumbini Peqin
0:2
Bylis Ballsh
Turbina Cerrik
3:1
KS Naftetari
FK Tomori
1:1
KS Pogradeci
Apolonia Fier
2:0
FK Shenkolli
KF Tirana
1:0
KF Iliria Fushe-Kruje
Kyzyl-Zhar
2:0
FK Bulat-Amt Temirtau
Kairat-Zhastar
3:1
Kyran Shymkent
FC Zhetysu
1:0
FK Kaspiy Aktau
FK Baikonur
1:1
Maktaaral
Bergheim
1:2
FC Zell am See
SAK 1914 Salzburg
0:0
Bramberg
FC Schwarzach
2:2
Austria Lustenau II
Union Perg
0:0
ASKO Donau Linz
Favoritner AC
2:0
Donau
Horitschon
2:2
SC ESV Parndorf 1919 II
FC Trofaiach
3:0
Pöllau
SW Bregenz
3:2
Fussach
St. Jakob Rosental
4:1
Maria Saal
FC Andorf
3:1
St. Valentin
Bad Ischl
2:0
SV Neuhofen/Ried II
SV Leobendorf
4:1
UFC St. Peter in der Au
SC Retz
3:1
Langenrohr
SV Gaflenz
0:0
USC Rohrbach
Imst
2:3
Zams
SV Mayrhofen
3:1
Silz / Mötz
Swarovski Tirol II
3:0
SV Innsbruck
Kirchbichl
2:0
SC Holz Pfeifer Kundl
Austria XIII
3:1
Union Mauer
Admira Landhaus
3:5
SC Ostbahn XI
SK Strobl
2:1
Bürmoos
ATUS Ferlach
2:0
Wolfsberg
Eugendorf
4:2
Golling
Austria Salzburg
0:0
Straßwalchen
Blau-Weiß Feldkirch
1:3
Admira Dornbirn
Kraig
2:3
Askoe Koettmannsdorf
KAC
2:2
SAK Celovec/Klagenfurt
Völs
3:1
SV Hall
SC Pinkafeld
2:0
Neuberg
SV Eltendorf
0:1
SC St Margarethen
Bruck an der Mur
1:0
Gnas
Wiener Viktoria
0:0
Slovan HAC
Grazer AK
0:2
SC Furstenfeld
USV Weindorf St. Anna am Aigen
1:1
Mettersdorf
CS Sportul Snagov Sa
2:0
Olimpia Satu Mare
CS Pandurii Targu Jiu
1:1
CS Afumati
AS Stiinta Miroslava
1:3
Hermannstadt
Acs Foresta Suceava
2:0
Mioveni
CS Luceafarul Oradea
1:1
Acs FC Academica Clinceni
Ripensia Timisoara
4:1
Metaloglobus
Acs Dacia Unirea Braila
3:1
Arges
UTA Arad
0:1
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Acs Asu Politehnica Timisoara
2:2
CS Balotesti
Performanța Ighiu
3:3
Comuna Recea
Avântul Reghin
1:0
FC Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos
1:1
CS Iernut
Unirea Dej
0:1
CS Sanatate Cluj
Unirea Tășnad
2:0
Universitatea Cluj
Gloria Lunca Teuz Cermei
2:5
ACS Ghiroda
International Balesti
2:0
CS Millenium Giarmata
Axiopolis
3:1
FCSB II
Olteniţa
1:5
Înainte Modelu
Unirea Slobozia
4:0
FC Delta Dobrogea Tulcea
Agricola Borcea
1:3
Râmnicu Sărat
Victoria Traian
0:3
Farul
Popești-Leordeni
3:0
CS Mioveni II
Sporting Roşiori
0:2
Turris-Oltul T. Măgurele
Pucioasa
0:1
Alexandria
Metalosport Galaţi
1:3
Csikszereda
Olimpic Cetate
3:0
Roman
Sporting Lieşti
2:2
Târgu Secuiesc
Hărman
4:0
Sănătatea Darabani
Odorheiu Secuiesc
2:1
Focşani
Otelul
2:0
Bucovina Rădăuţi
Mineros de Zacatecas
1:2
Cimarrones de Sonora
San Luis
1:0
Zacatepec
Correcaminos UAT
3:3
Cafetaleros
Universidad Guadalajara
1:0
Tampico Madero
Vasas
3:1
Fehervar
Puskas Akademia
1:0
Mezokovesdi
Balmazujvarosi FC
0:1
Debrecen
Diosgyor
2:4
Paksi
Haladas
1:0
Ujpest
Honved
1:3
Ferencvaros
Penzugyor SE
0:1
Veszprem FC
Érdi VSE
1:1
Csepel
Csornai SE
4:0
Szabadkikötő
Dunaharaszti MTK
2:0
BKV Elore
Gyöngyös
1:1
Füzesgyarmati
DEAC
Salgótarján
BSS Monor
3:0
Nyirbator FC
Tállya
0:1
BSE
Rákosmenti KSK
0:3
Pecs
Tiszakecske
2:3
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Ivancsa KSE
3:2
Mórahalom
Szekszardi UFC
1:1
Dabas
Szentlorinc SE
2:1
Szeol SC
Kozarmisleny
2:0
Makó
Pápai Perutz
1:2
Andráshida
Los Andes
0:0
Deportivo Moron
Gimnasia Jujuy
0:2
Atletico de Rafaela
San Martin Tucuman
1:0
Ferro Carril Oeste
Villa Dalmine
2:0
Boca Unidos
Almagro
0:1
Brown de Adrogue
Estudiantes San Luis
2:0
All Boys
Lichtenberg
2:1
Hertha 06
Landsberg
1:1
Ismaning
SV Pullach
4:2
Hankofen-Hailing
VfL Halle
1:4
Krieschow
SV Schott Jena
0:3
Bischofswerdaer
Union Sandersdorf
1:0
Einheit Rudolstadt
SV Einheit Kamenz
0:0
1. FC Lok Stendal
VFC Plauen
4:1
SV Merseburg
Bayern Hof
0:3
Aubstadt
FC Würzburger Kickers II
0:2
DJK Bamberg
Göppinger
3:4
Freiberg
Anker Wismar
1:6
SV Altlüdersdorf
Torgelower SV Greif
1:1
Tennis Borussia
Optik Rathenow
4:1
Hertha Zehlendorf
BSC Süd 05
2:0
Staaken
Union Neumünster
5:2
TSV Friedrichsberg-Busdorf
NTSV Strand 08
3:3
SV Frisia 03
SAV
0:4
Oberneuland
SV Saar 05 Saarbrücken
0:4
FC Homburg
Atlas Delmenhorst
1:1
Bersenbrück
Rain/Lech
1:0
Neumarkt
Kirchanschöring
1:1
TSV Schwabmunchen
Vilzing
2:4
Sonthofen
TuS Holzkirchen
1:1
Kottern
Wurzburger FV
2:1
Ammerthal
TSG Weinheim
2:0
SV Sandhausen II
Dornbreite Lübeck
4:1
TSV Wankendorf
TSV Schilksee
1:1
VfR Neumunster
TSV Grolland
0:0
Vatan Sport
SC Borussia 04 Fulda
0:1
Rot-Weiß Hadamar
Hessen Dreieich
3:0
SV Steinbach
Viktoria Griesheim
1:5
Lehnerz
FSC Lohfelden 1924
1:0
Ginsheim
OSC Vellmar
1:3
SG Rot-Weiss Frankfurt
FC Gießen
0:1
Bayern Alzenau
FC 08 Villingen
1:2
Balingen
Bissingen
2:0
Astoria Walldorf II
FV Ravensburg
2:3
SV Spielberg
Bahlinger SC
3:1
Backnang
FSV Jaegersburg
3:2
Engers
Diefflen
3:1
SV Morlautern
Karbach
2:3
Hertha Wiesbach
Sand
4:4
SpVgg Jahn Forchheim
SV Erlenbach am Main
2:3
FC Amberg
Gebenbach
3:1
1. FC Schweinfurt 1905 II
TSV Grossbardorf
1:3
Viktoria Aschaffenburg
FV Eppelborn
0:6
Pirmasens
FSV Vohwinkel
3:0
Bocholt
Dudenhofen
1:4
Kaiserslautern II
SB Chiemgau Traunstein
0:1
Kornburg
FK Kokand 1912
2:4
PFK Mash AL Mubarek
Navbahor
2:1
Metallurg Bekabad
Buxoro
0:0
PFK Dinamo Samarqand
Sogdiana
1:1
Qizilqum
Nasaf
2:0
Lokomotiv Tashkent
Pakhtakor
3:0
PFC Shurtan
Energetik Bgu
3:1
FC Belshina Bobruisk
FC Smorgon
8:0
FC Slonim
FC Baranovichi
0:1
FC Smolevichi-Sti
Neman-Agro
0:5
FC Granit Mikashevichi
Lokomotiv Gomel
0:3
FC Torpedo-MAZ Minsk
FC Orsha
1:2
Luch Minsk
FC Volna Pinsk
4:1
FC Osipovichi
Queens Park Rangers
1:1
Mt. Rich
Chantimelle FC
2:1
TA Marryshow Community College FC
St. John's
1:1
SAB Spartans SC
Armagh City FC
0:2
Queens University
Portstewart FC
1:5
Moyola Park FC
Donegal Celtic FC
1:2
Newington Youth
Lisburn Distillery FC
2:5
Banbridge Town
FK Mladost Doboj Kakanj
1:1
FK Sloboda Tuzla
NK Vitez
2:0
NK Celik Zenica
NK Gosk Gabela
0:2
Hsk Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
2:0
NK Siroki Brijeg
HB Torshavn
1:2
Vikingur Gota
TB / FCS / Royn
0:0
NSI Runavik
07 Vestur Sorvagur
5:0
Skala IF
IF Fuglafjordur
1:5
B36 Torshavn
KI Klaksvik
6:0
Eb/Streymur
Ironi Kiryat Shmona
3:1
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Haifa
4:2
Hapoel Raanana FC
Hapoel Ashkelon FC
2:1
Hapoel Acre
Beitar Jerusalem
3:3
Hapoel Haifa
Naxxar Lions
1:1
Lija Athletic
Senglea Athletic
1:0
Birkirkara
Gzira United
3:2
Hibernians
Hamrun Spartans
0:0
Balzan
Bala Town FC
0:4
Carmarthen Town AFC
Llandudno FC
1:0
Barry Town United FC
Newtown AFC
4:0
Aberystwyth Town FC
Ballymena United
1:3
Glentoran
Coleraine
3:0
Carrick Rangers
Crusaders
0:0
Ards FC
Dungannon Swifts
2:1
Warrenpoint Town FC
Glenavon
3:1
Cliftonville
Linfield
4:0
Ballinamallard United FC
Paide Linnameeskond
1:2
FC Flora Tallinn
JK Sillamae Kalev
0:0
Nomme Kalju FC
Tulevik
1:1
FCI Tallinn
Narva JK Trans
3:1
Jalgpallikool Tammeka
Villa San Carlos
4:2
Barracas Central
Acassuso
1:0
Sacachispas
Colegiales
2:0
San Miguel
Comunicaciones
0:1
Tristan Suarez
Liverpool M.
1:0
Cerro
Wanderers
1:1
Racing
Fénix
0:0
River
Rampla Juniors
2:0
Plaza Colonia
Defensor Sporting
1:0
Danubio
Voorde
2:1
Sottegem
Oostnieuwkerke
0:0
Oostduinkerke
Racing Peer
6:0
K. Hand in Hand Hoepertingen
Rumbeke
1:3
Blankenberge
Voorwaarts Zwevezele
2:0
Eernegem
Eendracht Aalter
2:4
Eendracht Zele
JV De Pinte
2:0
Appelterre-Eichem
Oppuurs
0:5
K Kontich FC
Antonia
7:1
Vorselaar
KFC Park Houthalen
0:1
Herk
Antoing
4:2
Le Roeulx
Dendermonde
2:3
Lochristi
RUS Érezée
1:2
Champlon
La Roche
3:0
Nothomb-Post
Marloie Sport
0:1
Rossignol
Ligny
0:0
Rochefort
Pesche
3:4
Condruzien
KRC Mechelen
2:1
Lyra
Vlijtingen
1:1
FC Helson Helchteren
Libramont
2:1
Wellin
Chaumont
1:3
Meix-Devant-Virton
Radnicki Kragujevac
0:1
FK Sindelic Beograd
FK Indija
1:0
Čelarevo
Radnicki Pirot
3:5
FK Dinamo Vranje
FK Temnić 1924 Varvarin
2:0
FK Buducnost Dobanovci
FK Novi Pazar
2:0
FK Tsc Backa Topola
FK Sloboda Uzice
0:2
FK Metalac GM
VSNK Varazdin
2:0
Gnk Dinamo Zagreb II
NK Lucko
0:2
HNK Gorica
NK Novigrad
0:3
HNK Hajduk II
HNK Sibenik
1:0
Sesvete
NK Dugopolje
2:0
Kustosija
SS Jeanne D Arc
0:1
Petite-Île
Excelsior
4:0
AS Les Marsouins
Saint Denis École Football Association
0:4
Js Saint-Pierroise
Hamburger SV II
2:0
Lubeck
Hannover 96 II
0:0
Wolfsburg II
Chemie
2:1
Luckenwalde
Viktoria Berlin
3:4
SV Babelsberg
Elversberg
1:1
Ulm
FSV Frankfurt
1:0
VfB Stuttgart II
Mainz II
2:0
Offenbach
Rochling Volklingen
0:0
TSV Steinbach
Stuttgarter Kickers
3:3
Schott Mainz
TuS Koblenz
1:0
Eintracht Stadtallendorf
Verl
0:0
Uerdingen
Wegberg-Beeck
3:0
Wiedenbruck
RW Oberhausen
3:0
TuS Erndtebruck 1895
Eintracht Braunschweig II
0:2
Weiche Flensburg
Bayreuth
0:5
Bayern II
SV Seligenporten
1:4
Ingolstadt II
FV Illertissen
0:2
Garching
Schalding-Heining
4:2
FC Unterfohring 1927
BSV Rehden
0:3
Germania Egestorf/Langreder
FK Kolomna
0:1
Spartak Kostroma
Khimik Novomoskovsk
0:1
FC Zorkij Krasnogorsk
Legion-Dynamo
1:0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Zenit Penza
0:3
FC Dynamo Bryansk
Biolog Novokubansk
3:2
Anzhi Makhachkala-2
Football Academy Of Ponedelnik
1:0
FC Chernomorets Novorossiysk
FK Angusht Nazran
1:0
FC Krasnodar-2
FC Chertanovo Moscow
3:1
FC Torpedo Vladimir
FC Pskov-747
2:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Alania-D
1:0
Druzhba Maikop
FK Kaluga
1:4
Saturn Ramenskoye
FK Ryazan
0:2
Torpedo Moskva
Ararat Moscow
4:0
FC Sokol Saratov
FC Tekstilshchik Ivanovo
3:2
Veles
Rotor Volgograd II
0:1
Energomash Belgorod
Spartak Nalchik
3:0
SKA Rostov
Luch Vladivostok
1:1
FC Zenit-2 St Petersburg
Tom Tomsk
1:2
Spartak-2 Moscow
FC Nizhny Novgorod
0:2
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Shinnik Yaroslavl
0:1
FC Sibir Novosibirsk
Khimki
1:1
FC Tambov
FC Avangard Kursk
0:0
FK Rotor Volgograd
FC Volgar Astrakhan
2:0
FC Orenburg
Krylya Sovetov
3:0
FC Baltika Kaliningrad
PFC Sochi
2:0
FC Tyumen
Krasnodar
2:2
FC Fakel Voronezh
SKA-Khabarovsk U21
2:1
Akhmat Grozny U21
Anzhi Makhachkala U21
0:3
Krasnodar U21
Zenit St. Petersburg U21
1:0
Ufa U21
Tosno U21
1:1
Spartak U21
Rubin Kazan U21
3:1
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
Olympique Cayenne
0:5
Le Geldar
Matoury
2:3
US Matoury
EF Iracoubo
0:3
Remire
Kourou
1:2
Agouado
Csc de Cayenne
1:2
Grand Santi
Airdrieonians
0:1
East Fife
Queen's Park
0:5
Raith Rovers
Ayr United
3:3
Alloa Athletic
Forfar Athletic
0:5
Arbroath
Albion Rovers FC
0:4
Stranraer
Berwick Rangers
3:2
Elgin City
Annan Athletic
1:1
Stenhousemuir
Montrose
1:3
Stirling Albion
Clyde
2:3
Edinburgh City
Cowdenbeath FC
0:4
Peterhead
Sportkring Sint-Niklaas
4:0
Pepingen-Halle
Vk Ieper
0:7
K Londerzeel SK
KFC Zwarte Leeuw
2:3
KVK Tienen
KFC Sint Lenaarts
1:4
KVV Vosselaar
Hades
3:1
Hoogstraten VV
Thes Sport
3:0
KSC City Pirates
RWD Molenbeek 47
3:2
Sprimont-Comblain
RFC Meux
1:2
RRC Hamoir
Olympic Charleroi
5:0
White Star Bruxelles
Union Royale La Louviere Centre
2:0
Solières Sport
RES Durbuy
1:2
RUS Rebecquoise
Waremme
3:2
Entente Acren Lessines
Tempo Overijse
2:2
SK Kermt-Hasselt
Karmiotissa
4:0
POX
AEZ
0:0
Ayia Napa FC
Omonia Aradippou
5:2
Halkanoras
Digenis Oroklinis
1:1
Enosis
ASIL
1:0
Othellos
Anagennisi Derynia FC
0:0
EN Thoi Lakatamias FC
Chernomorets Balchik
2:2
FK Lokomotiv Sofia 1929
Pomorie
0:2
PFC Montana 1921
Tsarsko Selo Sofia
3:2
Ludogorets Razgrad B
Litex Lovech
1:0
Oborishte Panagyurishte
Gorna Oryahovitsa
1:3
OFC Botev Vratsa
Central Espanol FC
0:1
Torque
Miramar Misiones
1:1
Deportivo Maldonado
CA Atenas de San Carlos
1:1
Huracan Del Paso
CD Villa Espanola
2:0
CS Cerrito
CA Rentistas
4:1
Oriental
Tacuarembo FC
1:1
Canadian
Urena SC
3:1
Titanes
Petroleros de Anzoátegui
1:1
Angostura
Zamora II
2:1
Llaneros FC
Academia Puerto Cabello
3:1
Caracas II
Unión Atlético Falcón
4:1
Yaracuyanos FC
Yaracuy
1:1
UCV
Estudiantes de Caracas
0:0
Chicó de Guayana
Akragas
2:0
Paganese Calcio 1926
Fondi
1:3
Siracusa
Sicula Leonzio
0:3
SS Monopoli 1966
Modena
AC Renate
Juve Stabia
1:3
Trapani Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
2:1
Pontedera
Bisceglie
0:2
US Catanzaro 1929
Cosenza Calcio
1:1
Ssd Fidelis Andria 2018
Lecce
1:0
RENDE CALCIO 1968
Urbs Sportiva Reggina 1914
1:1
SS Matera Calcio SRL
Novohrad Lučenec
3:0
Fiľakovo
Liptovský Hrádok
4:0
Oravské Veselé
Teplička nad Váhom
5:0
Detva
MSK Namestovo
0:3
Fomat Martin
Vranov nad Topľou
1:0
Svit
MSK Tesla Stropkov
3:1
1. FC Tatran Prešov II
Slovan Giraltovce
2:3
Vyšné Opátske
Baník Prievidza
3:0
Topoľčany
DAC 1904 Dunajská Streda II
1:0
Galanta
FK Puchov
0:2
Nové Zámky
Pezinok
0:2
Báhoň
SD Amorebieta
2:3
Real Sociedad B
Fuenlabrada
2:0
Pontevedra CF
UD Las Palmas B
0:1
Cordoba CF B
Atletico Saguntino
2:3
Valencia CF Mestalla
Athletic Bilbao B
0:0
SD Gernika Club
Granada CF B
1:0
Marbella FC
CF Peralada
0:0
Olot
Cerceda
1:0
AD Union Adarve
UD Cornella
2:0
CD Ebro
Real Murcia
1:2
UCAM Murcia
Hércules
1:1
CF Badalona
FC Cartagena
0:0
CF Villanovense
Real Madrid Castilla
2:0
CF Talavera de La Reina
BASK
0:1
Radnički Novi Beograd
Loznica
0:1
Sloga Požega
FK Šumadija 1903 Kragujevac
0:1
Budučnost Krušik
Zlatibor Čajetina
2:1
Mokra Gora
Šumadija Aranđelovac
0:1
Jedinstvo Ub
FK Karadjordje Topola
1:0
Smederevo 1924
Omladinac NB
1:0
Feniks
Cement Beočin
3:1
Radnički Zrenjanin
OFK Odžaci
1:0
Bačka 1901
FK Becej 1918
3:1
Radnički Sr. Mitrovica
FK Dinamo 1945 Pancevo
2:0
Zeleznicar Pancevo
FK Crvena Zvezda Novi Sad
3:1
Dunav Stari Banovci
FK Mladost Bački Jarak
1:0
FK Radnički Šid
FK Kolubara Lazarevac
2:2
FK Sopot Beograd
FK Prva Iskra
0:2
IMT Novi Beograd
BSK Borca
3:1
BSK Batajnica
FK Jedinstvo Bošnjace
0:0
Rtanj
Radnički Svilajnac
5:2
Car Konstantin
Dunav Prahovo
2:0
Sinđelić Niš
Timok Zaječar
0:1
Ozren Sokobanja
Jedinstvo Paraćin
1:1
Radan
Ne Drehu
2:2
Wetr
AS Mont-Dore
3:2
FC Bélep Mont-Dore
Association groupes des jeunes du Pacifique
1:5
RC Poindimié
A S Magenta
1:2
Hienghene Sport
Juventus Zurich
1:3
Lausanne
Stade Lausanne Ouchy
2:1
Sion
FC Bassersdorf
0:3
Zürich
FC Munsingen
1:0
Schaffhausen
Servette
0:1
Luzern
FC Kosova Zurich
1:3
FC Rapperswil-Jona
FC Locarno
1:4
Stade Nyonnais
Bermeo Futbol Taldea
1:1
CD Getxo
UD Ibiza Eivissa
0:1
Ferriolense
Pamplona
2:0
Baztán
Esporles
1:0
San Rafael
Platges de Calvia
2:0
CD Manacor
Racing Santander B
0:2
UM Escobedo
CD Virgen Del Camino
3:3
Zamora CF
Las Palmas III
2:2
Lanzarote
Deportivo Alaves B
0:2
Santurtzi
Basconia
0:1
Scd Durango
Beasain
1:0
Sestao River Club
Txantrea
0:0
CA Cirbonero
Beti Kozkor
1:1
Burladés
Collerense
0:1
UD Poblense
CD Serverense
3:1
CE Mercadal
CD Aurrerá de Vitoria
1:1
JD Somorrostro
Huarte
3:1
Subiza
CD Llosetense
1:1
Alcúdia
Sámano
1:1
RS Gimnastica de Torrelavega
Atletico Bembibre
1:1
Numancia II
Haría CF
1:0
CD El Cotillo
CD Tenerife B
3:2
UD Villa Santa Brigida
Club Portugalete
1:2
Balmaseda
CD Lagun Onak
2:1
SD Zamudio
Sodupe
3:2
Amurrio
Ceuta
2:2
Salerm Puente Genil FC
Valle de Egues
1:1
CD Gares
Bezana
1:0
Vimenor
CD Linares
2:0
Melistar FS
CD AZUQUECA
2:1
Mora
CD Constancia
3:0
CD Son Cladera
RCD Mallorca B
6:0
Santa Catalina Atlético
Almansa
1:2
Villarrubia CF
Felanitx
4:0
CD Binisalem
Albacete II
0:0
Almagro
Police Tero
2:1
Port
Sisaket FC
1:5
Buriram United
Sukhothai
3:3
Ubon Umt Utd
Bangkok United
2:0
Nakhon Ratchasima
Ninove
4:1
Mariekerke
Wingene
1:1
Avanti
KSC Dikkelvenne
1:2
Wetteren-Kwatrecht
Racing Jet Wavre
3:0
Ganshoren
K Esperanza Pelt
4:2
VC Herentals
Nijlen
0:1
Leopoldsburg
Houtvenne
3:0
Diest
RFC Huy
3:1
Mormont
Royale Entente Bertrigeoise
0:2
R CS Verlaine
US Givry
3:0
FC Richelle United
FC Lebbeke
3:0
KSC Grimbergen
RFC Tournai
3:0
R Racing Club de Waterloo
CS Onhaye
2:1
R Leopold Uccle FC
NK Imotski
0:0
Junak
NK Zadar
1:0
Primorac Biograd
Urania Baška Voda
0:0
Croatia Zmijavci
Zagora
1:3
RNK Split
Jadran LP
0:1
NK Primorac 1929
Hrvace
2:0
HNK Val Kaštel Stari
GOŠK Dubrovnik
1:1
Kamen Ivanbegovina
NK Vrbovec
0:0
NK Vrapce
NK Udarnik Kurilovec
0:3
Vinogradar
Maksimir Zagreb
1:1
HAŠK
Opatija
3:1
Dugo Selo
Rudar Labin
2:1
Segesta Sisak
Špansko Zagreb
1:4
NK Zagreb
Krk
3:0
Jadran Poreč
Dubrava Zagreb
2:1
Pazinka
Marsonia Brod
3:0
Belišće
NK Osijek II
2:0
Varteks Varaždin
Đakovo-Croatia
0:1
Mladost Ždralovi
Koprivnica
3:0
Slavija Pleternica
Bjelovar
1:0
Bedem Ivankovo
Oriolik Oriovac
0:0
Bijelo Brdo
Slavonija Požega
2:2
NK Medimurje Cakovec
PFC Dobrudzha Dobrich
1:0
Svetkavitsa Tg
Dorostol
FK Suvorovo
Svilengrad
2:1
FK Vereya Stara Zagora II
PFC Minyor Radnevo
1:0
Yambol 1915
Zagorets
3:1
Rakovski 2011
Sokol Markovo
1:0
Karnobat
FK Atletik Kuklen
0:3
FK Arda Kurdzhali
Rozova Dolina
7:1
FK Evrokolezh Plovdiv
Gigant Saedinenie
0:0
Dimitrovgrad
Botev Ihtiman
1:4
Chavdar Etropole
Pirin Razlog
1:0
Minyor Pernik
FK Germaneya Sapareva banya
0:1
Hebar Pazardzhik
OFK Elin Pelin
2:0
Balkan Botevgrad
PFC Vihren Sandanski
2:0
Bansko
Belasitsa
1:0
Slivnishki geroy
FK Svoboda 2011 Peshtera
1:0
Marek
CSKA 1948
2:0
Septemvri Simitli
PFC Rilski Sportist Samokov
1:1
PFC Pirin Gotse Delchev
Sevlievo
0:0
Kariana Erden
CA San Antonio
1:4
Concepción FC
Sportivo Penarol
1:1
Atlético Colón Junior
Guemes
1:0
Instituto Santiago
Colegiales Concordia
0:1
Club Santa María de Oro
Club Embajadores de Olavarría
1:4
Deportivo Villalonga
Agrupación Deportiva Infantil Platense
3:2
Viamonte FC
Atletico Camioneros
1:0
Mercedes
Club Atlético Defensores de Vilelas
2:0
Villa Alvear
Andes
2:1
Pacífico
Tiro Federal BB
0:3
Liniers
CD Comercio
1:0
CA Alianza de Campo Largo
Primero de Mayo
2:0
Sol de America
Argentino Peñarol
1:1
Racing Cordoba
Vélez de San Ramón
2:0
Comercio Central Unidos
CA San Lorenzo de Rodeo
0:0
Club Sportivo San Martín Iglesia
Trinidad San Juan
2:1
Juventud Alianza
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
2:1
Sol de Mayo
Ferroviarios Corrientes
4:2
Deportivo Madariaga
Fontana
2:2
Resistencia Central
Club Atlético Villa Elisa
1:1
Deportivo Achirense
Sportivo del Bono
2:1
Independiente V. Obrera
Club Arsenal de Viale
0:0
Viale María Grande
Ferrocarril Roca
4:2
CS El León