Fixtures - January 06, 2018
Torino
3:0
Bologna
Milan
1:0
Crotone
Napoli
2:0
Hellas Verona
Spal 2013
2:5
Lazio
Benevento
3:2
Sampdoria
Genoa
1:0
Sassuolo
Roma
1:2
Atalanta
Cagliari
0:1
Juventus
Fleetwood Town
0:0
Leicester City
Middlesbrough
2:0
Sunderland
Blackburn
0:1
Hull City
Cardiff City
0:0
Mansfield Town
Man City
4:1
Burnley
Wolverhampton
0:0
Swansea City
Stevenage
0:0
Reading
Newcastle
3:1
Luton Town
Millwall
4:1
Barnsley
Fulham
0:1
Southampton
Wycombe Wanderers
1:5
Preston North End
Carlisle United
0:0
Sheffield Wednesday
Ipswich Town
0:1
Sheffield United
Watford
3:0
Bristol City
Birmingham City
1:0
Burton Albion
Aston Villa
1:3
Peterborough
Bournemouth
2:2
Wigan Athletic
Coventry City
2:1
Stoke City
Bolton Wanderers
1:2
Huddersfield Town
Yeovil Town
2:0
Bradford City
Brentford
0:1
Notts County
Queens Park Rangers
0:1
Milton Keynes Dons
Exeter City
0:2
West Brom
Doncaster Rovers
0:1
Rochdale
Norwich City
0:0
Chelsea
AS Fabregues
1:2
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
CO Avallonnais
0:2
Chambly
Toulouse
1:0
Nice
Gazélec Ajaccio
1:2
Grenoble
CA Pontarlier
1:1
Montpellier
AC Houilles
0:3
Concarneau
Le Mans
2:4
LOSC
Chartres
1:2
Tours
FC Saint-Lo Manche
2:2
Aubervilliers FC
US Saint-Malo
1:2
Châteauroux
SC Schiltigheim
1:5
Auxerre
Yzeure
2:5
Monaco
Colomiers
1:1
Le Puy
SC Hazebrouck
0:2
Caen
Guingamp
1:0
Niort
Angouleme Charente FC
1:2
Les Herbiers
Canet Roussillon
3:1
Imphy-Decize
Nancy
2:3
Lyon
Sporting Gijón
3:2
Córdoba
Rayo Vallecano
2:3
Gimnàstic Tarragona
Cadiz
1:0
Granada
CF Reus Deportiu
1:1
Alcorcon AD
Real Zaragoza
1:1
Barcelona B
Leixões
1:0
Famalicao
Sporting Braga B
0:0
Sporting Lisbon B
Gil Vicente
0:0
Real Sporte
Vitoria Guimaraes B
2:3
Nacional
União Madeira
1:0
CD Cova Piedade
CD Santa Clara
0:0
Academico de Viseu
FC Porto B
3:1
Benfica Lisbon B
Academica Coimbra
1:0
Varzim SC
Northampton Town
3:1
Southend United
Charlton Athletic
1:0
Oldham Athletic
Oxford United
1:0
Blackpool
Plymouth Argyle
3:0
Bury
Accrington Stanley
4:0
Chesterfield
Colchester United
1:4
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
1:0
Port Vale
Grimsby Town
0:2
Morecambe FC
Moreton Bay United
6:0
Wolves
Rennes II
0:2
Brest
FC Banik Ostrava
2:1
FC Hlucin
FK Jablonec
4:1
Velke Hamry
Ajax Amsterdam
2:3
Volendam
Hoffenheim
2:2
Excelsior
Optik Rathenow
0:3
Berliner AK
FC Utrecht
4:1
FC Groningen II
St. Gallen
2:1
Mainz
SG Sonnenhof Grossaspach
3:1
Ulm
Carl Zeiss Jena
2:3
Jahn Regensburg
Leverkusen
2:2
Preußen Münster
SC Telstar
1:0
Sparta Rotterdam
JKU FC
0:2
Singida United
VVV Venlo
4:0
De Graafschap
Arminia
2:1
Hannover 96
FC Emmen
5:0
ACV Assen
MVV Maastricht
2:0
BVV Barendrecht
Eintracht Frankfurt
3:1
Erzgebirge Aue
PSV II
5:1
VV IJsselmeervogels
Ajaccio
2:0
Furiani Agliani
Twente
1:2
Stuttgart
Dynamo Dresden
1:2
Wolfsburg
VV Noordwijk
3:4
Dordrecht
RB Leipzig
2:0
FK Dukla Prague
Dovo Veenendaal
0:4
RKC Waalwijk
Al Ahli Doha
0:6
Bayern
Göztepe
2:3
İstanbulspor
Eintracht Braunschweig
0:4
NEC Nijmegen
Bursaspor
3:2
Altinordu FK
Fortuna Düsseldorf
0:2
Dortmund
Leonidas
4:5
Sligo Rovers FC
Simba
0:1
Azam
Royal AM
1:0
Jomo Cosmos FC
Black Leopards FC
4:0
Pretoria University
Stellenbosch
0:2
Marumo Gallants
Royal Eagles
3:4
Mbombela United
Uthongathi
1:2
Richards Bay
Ethnikos Latsion
2:2
Elpida Astromeritis
Apep Pitsilias
2:0
Digenis Akritas
APEA Akrotiríou
0:1
Onisilos Sotira FC
Akritas
0:0
Foinikas Ayias Marinas Chrysochous
ENAD
4:1
Olympiada Lympion
Leivadiakós / Salamína Leivadión
0:2
Ahironas
Peyia
1:1
Krasava
Ormideia
1:2
MEAP Nisou
Livingston
0:1
Queen of The South
Brechin City FC
1:1
Greenock Morton
Dumbarton
0:1
Dunfermline
St. Mirren
1:0
Inverness CT
Falkirk
6:1
Dundee United
Solidarité Scolaire
0:1
Arsenal
Amical Club
3:1
CS Capesterre Bell
La Gauloise
1:2
USBM
Unité Sainte-Rosienne
0:2
Phare du Canal
ASG Juventus de Sainte-Anne
1:1
Racing Club
AO Gourbeyrienne
0:1
Etoile de Morne-à-l'Eau
Club Colonial
2:0
Golden Star de Fort-De-France
New Star
2:2
Essor-Préchotain
Rivière-Pilote
1:0
RC Saint Joseph
Aiglon Lament
0:3
Samaritaine
Golden Lion
5:2
Good Luck de Fort-de-France
Club Franciscain
3:1
JS Eucalyptus
L'Emulation Schœlcher
2:0
Case-Pilote
Bromley FC
0:1
AFC Fylde
Dag & Red
4:2
Hartlepool United
Dover Athletic FC
1:2
Aldershot Town FC
Eastleigh FC
4:2
Guiseley FC
Barrow AFC
1:1
Tranmere Rovers
Ebbsfleet United FC
0:1
Chester FC
Wrexham
4:0
Torquay United
Gateshead FC
0:2
Sutton United FC
Leyton Orient
0:0
Boreham Wood FC
Macclesfield Town
0:0
Solihull Moors FC
Maidenhead United FC
0:0
Halifax Town
Woking FC
4:4
Maidstone United FC
Bradford Park Avenue AFC
1:2
Spennymoor Town
Braintree Town FC
4:0
East Thurrock United
Concord Rangers
1:1
Dartford FC
Gloucester City
1:3
Weston Super Mare FC
Hampton & Richmond
0:0
Hemel Hempstead
Bath City FC
0:0
Truro City FC
Whitehawk
2:2
Bognor Regis Town
Hungerford Town FC
1:2
Oxford City
St Albans City
2:1
Chelmsford City
Welling United
3:0
Eastbourne Borough
Blyth Spartans AFC
4:0
Gainsborough Trinity
Boston United FC
3:1
Tamworth FC
Chorley FC
0:1
Harrogate Town FC
Darlington 1883
1:2
York City FC
Stockport County
2:2
Salford City
Leamington FC
1:1
Kidderminster Harriers FC
North Ferriby Utd
0:3
Alfreton Town FC
Nuneaton Town FC
0:2
Brackley Town FC
Ashford United
3:1
Chipstead FC
Carshalton Athletic
3:0
Sittingbourne FC
Hastings United
2:5
Greenwich Borough
Herne Bay
1:4
Corinthian Casuals
Horsham FC
3:2
VCD Athletic FC
Hythe Town
3:2
East Grinstead Town
Lewes FC
3:0
Faversham Town
Phoenix Sports
5:0
Guernsey
Ramsgate
3:3
Shoreham
Thamesmead Town
2:3
Whyteleafe FC
Atherton Collieries
2:5
Clitheroe
Droylsden FC
1:3
Scarborough Athletic
Hyde United FC
5:0
Goole
Kendal Town
1:2
Brighouse Town
Mossley AFC
1:3
Bamber Bridge
Ossett Town
0:2
Colwyn Bay
Prescot Cables
0:2
Colne
Radcliffe
0:6
Glossop North End FC
Ramsbottom United
1:1
Skelmersdale United
AFC Dunstable
2:0
Aylesbury FC
Tadcaster Albion
0:2
South Shields
AFC Rushden & Diamonds
0:0
Marlow
Trafford FC
1:0
Ossett Albion
Arlesey Town FC
0:0
Fleet Town
Aylesbury Utd
2:1
Ashford Town Middlesex
Chalfont St Peter
1:2
Barton Rovers FC
Egham Town
2:2
Northwood FC
Hartley Wintney
2:0
Bedford Town Football Club
Hayes & Yeading United F.C.
3:0
AFC Kempston Rovers
Uxbridge FC
1:3
Beaconsfield Town
AFC Totton
0:4
Taunton Town
Bideford FC
1:0
Bishop's Cleeve
Cinderford Town
0:0
Yate Town
Cirencester Town
2:3
Salisbury
Kidlington
5:2
Barnstaple Town
Larkhall Athletic
3:3
Swindon Supermarine
Mangotsfield Utd
2:1
Bristol Manor Farm
North Leigh FC
1:1
Slimbridge
Paulton Rovers
2:2
Winchester City FC
Shortwood United
3:3
Didcot Town
Wimborne Town
3:4
Evesham United
Basford United
3:2
Leek Town
Belper Town
1:2
Market Drayton Town
Chasetown FC
0:1
Alvechurch
Cleethorpes Town FC
5:1
Newcastle Town
Frickley Athletic
1:0
Loughborough Dynamo
Kidsgrove Athletic FC
1:2
Bedworth United
Lincoln Utd
0:1
Stamford
Romulus FC
1:1
Peterborough Sports FC
AFC Sudbury
2:2
Norwich United
Barking
1:2
Hertford Town
Bowers & Pitsea
4:0
Soham Town Rangers
Bury Town FC
4:2
Ware FC
Canvey Island
1:2
Mildenhall Town FC
Dereham Town FC
3:0
Tilbury FC
Heybridge Swifts
3:3
Grays Athletic
Romford
3:2
Brentwood Town
Witham Town
2:0
Haringey Borough
Potters Bar Town FC
3:0
Waltham Abbey
Banbury United
1:0
Hitchin Town
Basingstoke Town
3:2
Kettering Town
Biggleswade Town
1:2
Frome Town
Kings Lynn FC
3:0
Dorchester Town
Kings Langley
0:3
St Ives Town
Redditch United
7:1
Farnborough
Royston Town
5:0
Gosport Borough
Slough Town FC
2:2
Hereford FC
St Neots Town
2:2
Stratford Town FC
Tiverton Town
1:2
Chesham Utd
Weymouth FC
1:1
Bishop's Stortford
Billericay Town
1:1
Margate FC
Dulwich Hamlet
4:3
Folkestone Invicta
Harlow Town
2:1
Tooting & Mitcham United
Harrow Borough
3:2
Needham Market FC
Kingstonian FC
0:1
Thurrock FC
Leiston FC
1:2
Leatherhead FC
Metropolitan Police
1:1
Brightlingsea Regent
Staines Town
3:1
Burgess Hill Town
Tonbridge Angels
2:2
Lowestoft Town
Worthing FC
2:2
Enfield Town
Ashton United FC
3:0
Marine FC
Coalville Town
4:2
Sutton Coldfield
Farsley Celtic
0:1
Altrincham FC
Halesowen Town FC
1:3
Grantham Town
Matlock Town
0:2
Barwell
Nantwich Town
1:5
Hednesford Town
Stourbridge FC
1:1
Mickleover Sports
Warrington Town
1:0
Buxton FC
Whitby Town
0:5
Lancaster City
Gresford Athletic
2:2
Penrhyncoch
Ruthin Town
2:1
Guilsfield
Rhyl FC
4:5
Porthmadog FC
Afan Lido
3:1
Monmouth Town
Cambrian & Clydach
4:0
Taffs Well
Goytre United
2:2
Undy Athletic
Penybont
2:2
Goytre
Port Talbot Town
1:1
Cwmbran Celtic
Denbigh Town
3:3
Caernarfon Town FC
Flint Town United
4:0
Queens Park
Holyhead Hotspur
0:1
Holywell
Haverfordwest County
2:1
Cwmamman United
Al Simawa
1:0
Karbala FC
Amanat Baghdad
0:1
Al Kahraba
Naft Al Wasat
1:0
Al Hussein SC
Alsinaat Al Kahrabaiya
1:0
Naft
Al Talaba
2:2
Al Bahri SC
Knockbreda FC
0:2
Institute
Queens University
0:1
Dundela FC
Lurgan Celtic
1:2
Glentoran
Linfield
5:0
Glebe Rangers
Dungannon Swifts
4:0
Limavady United FC
Larne
3:0
Dergview FC
Carrick Rangers
1:3
Glenavon
Coleraine
7:0
Lisburn Distillery FC
Crusaders
2:0
Maiden City
Ballinamallard United FC
4:2
Immaculata
Cliftonville
4:3
Warrenpoint Town FC
Loughgall
4:1
Psni FC
Ballymena United
4:0
Moyola Park FC
Newry City
2:0
Harland and Wolff Welders FC
Portadown
1:2
Ballyclare Comrades FC
Ards FC
4:1
Crumlin Star
USM Blida
0:1
MC Oran
NA Hussein Dey
1:1
CS Constantine
USM Bel Abbes
1:0
Belouizdad
MC Alger
2:0
US Biskra
Paradou AC
0:0
Union Sportive Médina d'Alger
Potros UAEM
0:1
Dorados de Sinaloa
Mineros de Zacatecas
2:0
Venados
Correcaminos UAT
1:1
Universidad Guadalajara
San Luis
0:2
Oaxaca (old)
Murciélagos
1:3
Cimarrones de Sonora
Polokwane City
3:2
Mamelodi Sundowns
Supersport United
0:0
Kaizer Chiefs
Orlando Pirates
3:1
Baroka
Platinum Stars FC
0:1
Cape Town City
Tobermore United
3:3
Sport / Leisure
Banbridge Town
1:0
Newington Youth
Armagh City FC
1:0
Donegal Celtic FC
Balzan
3:1
Saint Andrews
Lija Athletic
1:5
Mosta
Valletta
1:0
Senglea Athletic
Sliema Wanderers
1:1
Naxxar Lions
Carmarthen Town AFC
0:1
Cefn Druids
Connahʼs Quay
3:0
Barry Town United FC
Llandudno FC
1:1
Bala Town FC
Cardiff Metropolitan University FC
1:1
Aberystwyth Town FC
Voorwaarts Zwevezele
3:1
Kortemark
Rumbeke
0:3
KSC Wielsbeke
Eendracht Aalter
3:2
SK Berlare
Berlaar-Heikant
4:1
K. Groen Rood Katelijne
Antonia
1:1
Koninklijke Merksplas SK
KFC Park Houthalen
0:0
Weerstand Koersel
KRC Mechelen
2:0
K Kontich FC
Racing Peer
1:2
Herk
Olympique Cayenne
3:2
Remire
Grand Santi
4:1
EF Iracoubo
US Matoury
2:1
SC Kourou
Matoury
1:1
Sinnamary
Agouado
5:0
Csc de Cayenne
Le Geldar
3:0
AJ St G Cayenne
Alloa Athletic
3:1
Albion Rovers FC
Ayr United
1:2
Arbroath
Raith Rovers
2:1
Forfar Athletic
Queen's Park
2:2
Stranraer
Airdrieonians
0:0
East Fife
Stirling Albion
2:0
Berwick Rangers
Stenhousemuir
1:4
Peterhead
Annan Athletic
0:1
Montrose
Elgin City
2:1
Clyde
Cowdenbeath FC
0:2
Edinburgh City
Anagennisi Derynia FC
4:0
POX
Othellos
4:1
Digenis Oroklinis
Enosis
1:0
Omonia Aradippou
Halkanoras
1:0
Ethnikos Ashias FC
FC Coruxo
3:3
Racing de Ferrol
Elche
0:1
CE Sabadell
Real Sociedad B
2:0
CD Izarra
Lleida Esportiu
2:0
CF Badalona