Fixtures - May 08, 2018
Republic of Ireland U17
1:0
Denmark U17
Serbia U17
0:3
Germany U17
Bosnia and Herzegovina U17
0:4
Belgium U17
Netherlands U17
2:0
Spain U17
Buriram United
3:2
Jeonbuk Hyundai Motors
Tianjin Tianhai
0:0
Guangzhou
Zob Ahan
1:0
Esteghlal
Al Ain
2:4
Al Duhail
Banjul United
0:0
Hawks
Brikama United
1:0
Armed Forces
Gambia Ports Authority
1:0
Real de Banjul
Gamtel FC
1:0
Steve Biko
Marimoo
0:0
Fortune
Egrisi
0:1
FC Mark Stars Tbilisi
Tbilisi City
5:3
Samgurali II
Salkhino Martvili
2:5
FC Liakhvi Tskhinvali
Iveria Khashuri
1:2
Gori
Kolkheti Khobi
1:2
FC Norchi Dinamo Tbilisi
Sulori
3:4
FC Telavi
FC Khikhani Khulo
2:4
Meshakhte
FC Zestafoni
1:3
FC Gardabani
FC Okzhetpes
0:1
Kairat-Zhastar
FK Bulat-Amt Temirtau
0:2
Ekibastuz
FC Altay
0:0
FC Taraz
Kyran Shymkent
3:0
FK Baikonur
Zhetysu B
1:2
Maktaaral
FK Aktobe Zhas
3:2
FK Kaspiy Aktau
FC CFR 1907 Cluj II
3:2
Performanța Ighiu
FC Unirea Alba Iulia
0:2
CS Sanatate Cluj
CS Iernut
1:3
FC Avrig
Hermannstadt II
1:1
Filiaşi
Gloria Lunca Teuz Cermei
1:2
National Sebis
CSM Lugoj
2:0
International Balesti
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara
CSM Deva
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
0:5
Viitorul Pandurii
Resita
2:2
Șoimii Lipova
ACS Ghiroda
2:4
CS U Craiova II
Sporting Lieşti
0:2
Otelul
Olimpic Cetate
1:0
Odorheiu Secuiesc
Târgu Secuiesc
1:0
Sănătatea Darabani
Buchholz
3:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Dassendorf
3:0
SC Condor Hamburg 1956
SSV Reutlingen
1:2
SV Spielberg
Anker Wismar
0:1
Malchower SV 90
SV Todesfelde
2:2
Heider
Ferrocarril Midland
1:2
Argentino Quilmes
Defensores Unidos
3:1
Dock Sud
Central Córdoba
2:1
Leandro Nicéforo Alem
El Porvenir
0:4
Deportivo Armenio
Canuelas
3:0
Excursionistas
Čadca
1:0
Fomat Martin
MSK Tesla Stropkov
2:0
Družstevník Plavnica
Pokrok Krompachy
0:3
Svidník
Slovan Sabinov
1:1
Milénium
SP MFK Roznava
0:4
Vyšné Opátske
SK Odeva Lipany
4:0
Snina
Liptovský Hrádok
1:1
Dukla Banská Bystrica
Novohrad Lučenec
0:1
Baník Kalinovo
Spartak Bánovce nad B.
0:0
Zl. Moravce-Vrablé II
Nové Zámky
4:1
Lednické Rovne
Nemšová
2:1
DAC 1904 Dunajská Streda II
Baník Prievidza
1:3
TJ Iskra Borcice
FK Puchov
6:1
Topoľčany
Veľké Ludince
1:4
Slovan Duslo Šaľa
Beluša
3:1
Galanta
FK Dubnica Nad Vahom
1:0
Nitra II