Fixtures - May 16, 2018
Defensor Sporting
0:1
Cerro Porteño
Delfin
1:0
Atletico Nacional Medellin
Monagas SC
1:2
Gremio FB Porto Alegrense
Colo Colo
2:0
Bolívar
Zirka Kropyvnytskyi U19
0:2
Karpaty Lviv U19
Dynamo Kyiv U19
4:0
Skala Stryi U19
Mariupol U19
0:5
Shakhtar U-19
Valerenga IF
1:0
Stabaek Fotball
Rosenborg
3:0
Lillestrom SK
Bodo/Glimt
0:1
Tromsø
Sarpsborg
4:0
IK Start
Odds BK
5:0
Sandefjord Fotball
SK Brann
1:1
Haugesund FK
Molde
2:0
Stromsgodset IF
Kristiansund BK
1:3
Ranheim IL
Brabrand IF
2:1
FC Roskilde
BK Fremad Amager
0:0
Thisted
Vendsyssel FF
1:1
Nykoebing FC
Vejle BK
1:0
FC Fredericia
Skive IK
0:1
Esbjerg FB
HB Koege
1:1
Viborg FF
FK San Jv Sumperk
1:3
SFK Vrchovina
Tj Slovan Bzenec
8:2
Slavoj Polna
Afk Tisnov
Breclav
Třebíč
1:8
Zdar Nad Sazavou
FC Spartak Velka Bites
0:0
FC Strani
FSC Stara Rise
1:0
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Sokol Tasovice
5:2
FC Slovan Havlickuv Brod
FC Slovan Rosice
1:1
FK Apos Blansko
FC Msa Dolni Benesov
0:3
Opava II
FK Nove Sady
3:1
FK Šternberk
MFK Havirov
2:1
FC Vsetin
Brumov
0:3
Tj Lokomotiva Petrovice
FK Jesenik
0:1
SK Hranice
TJ Sokol Usti
3:2
TJ ZD Bohumín
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
4:0
Kozlovice FC
FK Novy Jicin
3:1
FC Tvd Slavicin
Yangon United
3:2
United City
April 25
5:1
Hang Yuen
Benfica Macau
3:0
Hwaebul
Alay
2:3
Ahal
Istiqlol
2:3
Altyn Asyr
Abahani Dhaka
0:4
Bengaluru
Aizawl
2:1
New Radiant
V.Club
3:1
ASEC Mimosas
Aduana Stars
3:3
Raja Casablanca
CARA Brazzaville
3:0
Enyimba
União Desportiva Do Songo
0:2
Berkane
Young Africans
0:0
Rayon Sports FC
Gor Mahia
0:0
Union Sportive Médina d'Alger
Djoliba
1:1
Williamsville
al-Hilal Khartum
1:1
Al Masry
Yanbian Fude
2:3
Qingdao Hainiu
Harbin Yiteng
1:0
Xinjiang Tianshan
Zhejiang Greentown
0:2
Cangzhou Mighty Lions
OFK Petrovac
2:1
FK Buducnost
FK Decic Tuzi
1:3
FK Kom
FK Rudar Pljevlja
2:1
FK Sutjeska
OFK Grbalj
0:2
FK Iskra Danilovgrad
OFK Titograd
2:3
FK Zeta Golubovci
Skovshoved
2:1
Avarta
Hvidovre IF
3:1
Middelfart
Naestved BK
1:1
Kjellerup IF
Jammerbugt FC
3:0
Kolding IF
Marienlyst
1:3
Ringkobing IF
FC Sydvest 05
0:2
BK Frem
Otrant-Olympic
1:0
Ibar
FK Jezero Plav
0:2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Berane
4:1
FK Celik Niksic
FK Mladost Ljeskopolje
1:1
FK Mornar Bar
FK Lovcen
6:1
Cetinje
FK Bokelj Kotor
1:1
Igalo
Dragon de Yaoundé
0:1
Unisport de Bafang
New Star
1:0
Sportive de Douala
Bamboutos
2:1
Young Sport Academy
Fortuna Mfou
1:0
Djiko
AS Aigle Royal Menoua
2:0
UMS de Loum
Les Astres
1:2
APEJES Academy
Stade Renard
3:1
Eding Sport FC
Pardubice
4:3
SK Dynamo Ceske Budejovice
Mas Taborsko
2:0
FK Viktoria Zizkov
SFC Opava
1:1
1 FK Pribram
FK Banik Sokolov
2:0
Fotbal Frydek Mistek
FK Fotbal Trinec
0:1
FC Sellier & Bellot Vlasim
MFK Vitkovice
1:1
FC Hradec Kralove
1 SC Znojmo FK
0:2
FK Varnsdorf
FK Usti Nad Labem
2:0
Olympia Radotin
Tromsdalen
1:2
Levanger
Floro
0:2
Nest-Sotra
Viking FK
5:2
Sandnes Ulf
Sogndal IL
1:4
Aasane Fotball
Mjondalen
0:2
Ullensaker/Kisa
Jerv FK
1:0
Notodden FK
Kongsvinger IL
2:1
Ham-Kam
Aalesunds FK
2:2
Strommen IF
FK Skopje
1:0
Pobeda
Vardar Skopje
3:2
FK Akademija Pandev
FK Renova
0:3
Shkendija 79 Tetovo
FK Sileks Kratovo
0:0
FK Rabotnicki Skopje
FK Pelister Bitola
0:2
FK Shkupi
OFI Crete FC
3:0
AO Neos Acharnaikos
Doxa Dramas
3:0
Veria
Trikala
2:1
Aoc-Kissamikos
Apollon Pontou
1:0
Apollon Larissa FC
Aiginiakos FC
2:0
Kallithea
Panegialios FC
0:0
Karaiskakis
Anagennisi Karditsas 1904
2:1
Ergotelis
Panserraikos
1:1
Panachaiki 2005
Sparti
0:3
Aris Thessaloniki FC
Spartaks Jurmala
1:0
FK Jelgava
Riga FC
2:2
FK Liepaja
Valmiera FK/BJSS
1:3
FK Ventspils
FS Metta Lu
0:1
Rigas Futbola Skola
PKS Olimpia Elblag
1:2
MKS Kluczbork
Blekitni Stargard S.
1:2
LKS
Rozwoj Katowice
3:1
Siarka Tarnobrzeg
KS Legionovia Legionowo
2:2
Rks Garbarnia Krakow
GKS Belchatow
2:1
GKS Jastrzebie Zdroj
Lechia Dzierzoniow
1:0
LKS Unia Turza Śląska
Resovia
2:1
Stal Rzeszow
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Motor
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
4:1
ZKS Unia Tarnów
Avia Świdnik
3:0
JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Spartakus Daleszyce
Wisla Sandomierz
0:2
LKS Wiślanie Jaśkowice
Lech Poznań II
3:0
Sokół Kleczew
Polonia Sroda Wielkopolska
4:0
KKS 1925 Kalisz
KS Polonia Głubczyce
1:3
Miedź Legnica II
Tokyo
0:1
Vegalta Sendai
Yokohama F. Marinos
2:1
Albirex Niigata
Consadole Sapporo
0:3
Shimizu S-Pulse
Ventforet Kofu
0:1
Jubilo Iwata
Vissel Kobe
1:1
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
2:0
V-Varen Nagasaki
Urawa Reds
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
1:4
Nagoya Grampus
Mokpo City
1:0
Busan Transportation
Gangneung City
2:2
Daejeon Korail
Changwon City
1:1
Gyeongju HNP
Cheonan City
0:1
Gimhae City
AS Stiinta Miroslava
2:3
CS Sportul Snagov Sa
Hermannstadt
0:0
Metaloglobus
CS Balotesti
0:0
Chindia
CS Afumati
1:1
Arges
Olimpia Satu Mare
Asa Targu Mures
UTA Arad
2:3
Ripensia Timisoara
CS Pandurii Targu Jiu
1:1
CS Luceafarul Oradea
Acs Asu Politehnica Timisoara
2:0
Acs Foresta Suceava
VFC Plauen
0:4
Carl Zeiss Jena II
VfL Pinneberg
0:1
Dassendorf
Buchholz
1:0
Sasel
Neckarsulm
0:1
FC 08 Villingen
SV Sandhausen II
0:1
Pforzheim
Hammer SpVg
4:1
Rot Weiss Ahlen
TB Uphusen
2:2
Heeslinger SC
NTSV Strand 08
8:0
TSV Wankendorf
Union Neumünster
1:4
Flensburg
TSV Schilksee
3:2
Heider
Eintracht Rheine
2:1
TUS Haltern
Sportfreunde Siegen
5:1
DSC Arminia Bielefeld II
Arminia Hannover
0:1
VfL Oldenburg
Yupanqui
1:2
General Lamadrid
Deportivo Paraguayo
3:0
Central Ballester
Puerto Nuevo
0:1
Claypole
Deportivo Muñiz
0:5
CA Atlas
Lugano
1:1
Real Pilar
Victoriano Arenas
1:2
Argentino Rosario
Juventud Unida
0:2
Liniers
Argentino Merlo
2:1
Centro Español
Altona
4:3
SV Eutin 08
TSV Havelse
1:1
Weiche Flensburg
Lubeck
3:2
Wolfsburg II
St. Pauli II
3:2
Jeddeloh
BSV Rehden
2:2
Eintracht Norderstedt
Luneburger SK Hansa
3:0
VfV Hildesheim
Zenit Penza
0:3
Energomash Belgorod
Dinamo Kirov
Krylya Sovetov II
Anzhi Junior Zelenodolsk
0:3
Neftek. Nizhnekamsk
Dinamo St Petersburg 2
4:0
Znamya Truda
Ural-D Yekaterinburg
1:0
Orenburg 2
Legion-Dynamo
2:2
Dinamo Stavropol
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:2
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Chelyabinsk
1:0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FK Angusht Nazran
0:1
Football Academy Of Ponedelnik
Rotor Volgograd II
0:4
FC Strogino Moscow
Spartak Nalchik
0:2
Torpedo Armavir
Alania-D
0:0
Kuban-2 Krasnodar
Biolog Novokubansk
0:2
Chayka Peschanokopskoye
FC Volga Ulyanovsk
3:0
Delin-Zenit Izhevsk
FC Lada Togliatti
2:1
FC Nosta Novotroitsk
Khimik Novomoskovsk
3:1
FC Metallurg Lipetsk
FC Krasnodar-2
1:0
Afips FC
FK Dolgoprudny
2:3
Veles
FC Dnepr Smolensk
0:1
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FK Ryazan
3:3
Saturn Ramenskoye
FK Kaluga
1:3
FC Sokol Saratov
FC Dynamo Bryansk
0:0
Ararat Moscow
Druzhba Maikop
1:1
Anzhi Makhachkala-2
FC Tekstilshchik Ivanovo
4:1
FC Torpedo Vladimir
FC Murom
1:2
FK Kolomna
FC Pskov-747
0:5
FC Chertanovo Moscow
FC Kazanka Moscow
0:0
Spartak Kostroma
FC Mordovia Saransk
1:0
Syzran-2003
Torpedo Moskva
1:0
FC Zorkij Krasnogorsk
Chicó de Guayana
2:1
Libertador
Margarita
2:2
Yaracuy
Gran Valencia Maracay FC
1:1
Lala FC
Angostura
1:1
Deportivo Petare
UCV
3:2
Atlético Furrial
IMT Novi Beograd
2:0
FK Sopot Beograd
Radnički Novi Beograd
1:1
Radnički Obrenovac
BSK Batajnica
0:5
OFK Belgrade
Stepojevac Vaga
4:1
Polet Dorćol
FK Zarkovo
3:2
FK Kolubara Lazarevac
BSK Borca
1:3
Grafičar
BASK
0:0
Lokomotiva Beograd
FK Prva Iskra
4:3
Jedinstvo Surčin
Zeleznicar Pancevo
0:1
Feniks
Dunav Stari Banovci
1:3
Radnički Sr. Mitrovica
FK Radnički Šid
0:1
Bačka 1901
Radnički Nova Pazova
5:2
Radnički Zrenjanin
Borac Sakule
0:1
Omladinac NB
FK Mladost Bački Jarak
0:4
Cement Beočin
FK Crvena Zvezda Novi Sad
3:1
OFK Odžaci
FK Dinamo 1945 Pancevo
0:1
FK Becej 1918
Rtanj
1:2
Radnički Svilajnac
Budućnost Popovac
0:0
Dunav Prahovo
Moravac Mrštane
2:0
FK Tabane Trgovački
FK Jedinstvo Bošnjace
2:0
Timok Zaječar
FK Pukovac
2:1
Jedinstvo Paraćin
FK Trajal Krusevac
3:0
Radan
Car Konstantin
3:0
Ozren Sokobanja
Sinđelić Niš
2:2
Trstenik PPT
Tishreen
0:1
Al Shorta
Al Wathba
3:1
Al Taliya
Al Ittihad Aleppo
4:0
Al Muhafaza SC
Al Wahda Damascus
1:1
Al Herafyeen SC Halab
Al Nawaeir SC
0:2
Al Karama
Al Jaish Damascus
5:1
Hottin
Al Jehad SC
0:3
Al Majd