Fixtures - June 03, 2018
Mexico
1:0
Scotland
Honduras
0:1
El Salvador
Albania
1:4
Ukraine
Brazil
2:0
Croatia
Andorra
0:0
Cape Verde
Costa Rica
3:0
Northern Ireland
Saudi Arabia
0:3
Peru
Spain
1:1
Switzerland
Portland Timbers
1:1
LA Galaxy
Atlanta United
3:1
Philadelphia Union
New York City
3:0
Orlando City SC
New England Revolution
2:1
NY Red Bulls
Montreal Impact
1:0
Houston Dynamo
Columbus Crew
3:3
Toronto
FC Dallas
2:1
LAFC
Chicago Fire
2:1
San Jose Earthquakes
Real Salt Lake
2:0
Seattle Sounders
Vasco Da Gama RJ
1:2
Botafogo RJ
Palmeiras
3:1
Sao Paulo SP
America Mineiro MG
3:1
Atletico Paranaense
EC Bahia BA
0:2
Gremio FB Porto Alegrense
Flamengo
1:0
Corinthians
Santos
5:2
Vitoria BA
Chojnice
4:0
Bytovia Bytow
Chrobry
0:1
Oks Stomil Olsztyn
Stal
0:4
Podbeskidzie
Wigry Suwalki
6:0
Ruch Chorzow
Zaglebie Sosnowiec
0:2
Tychy
Katowice
1:0
Gornik Leczna
Rakow
1:1
Pogon Siedlce
Puszcza
1:1
Miedz
Mjolner FK
4:3
Fram Larvik
Alta IF
6:1
Stabaek Fotball 2
Stjordals/Blink
4:0
Vard Haugesund
Grorud IL
1:2
Baerum SK
Fredrikstad FK
1:1
Raufoss IL
Honefoss BK
2:2
Odds BK 2
Hodd
2:1
Bryne FK
Opava II
1:1
MFK Havirov
FC Tvd Slavicin
3:4
TJ Sokol Usti
FK Admira Prague
1:4
FK Cechie Vykan
1. FC Karlovy Vary
5:2
FK Slavoj Cesky Krumlov
FK San Jv Sumperk
4:1
FC Slovan Havlickuv Brod
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
0:0
FK Apos Blansko
FC Strani
1:1
FC Slovan Rosice
Slavoj Polna
0:3
FC Spartak Velka Bites
SFK Vrchovina
6:1
Třebíč
Tj Slovan Bzenec
Afk Tisnov
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
6:1
Tj Lokomotiva Petrovice
TJ ZD Bohumín
4:0
FK Nove Sady
Kozlovice FC
3:2
FK Jesenik
Sokol Hostoun
3:0
Tj Slovan Velvary
Pencin Turnov
3:0
FK Kratonohy
FC Kolin
2:1
Brandys Nad Labem
Jankov
0:2
Malše Roudné
TJ Tatran Sedlcany
0:4
MFK Dobris
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:0
Vysoke Myto
SK Rakovnik
2:1
SK Senco Doubravka
Ka Akureyri
4:1
Vikingur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
2:0
KR Reykjavik
Breidablik Kopavogur
0:1
Stjarnan Gardabae
Santa Cruz PE
1:0
Juazeirense
Ypiranga Futebol Clube RS
0:3
Botafogo SP
Confianca SE
0:0
Atletico Acreano AC
Luverdense MT
2:0
Joinville SC
Gremio Novorizontino
2:1
Macae Esporte RJ
Cordino
3:3
Ferroviario CE
Altos PI
3:0
Nacional AM
Fluminense de Feira BA
0:2
Moto Clube MA
Imperatriz MA
1:0
América RN
Urt MG
1:1
Treze PB
Maringa FC
1:1
Caxias RS
Brusque SC
1:0
CA Tubarao SC
Itabaiana SE
0:1
Campinense PB
Novo
2:2
Ipora GO
Santos AP
1:1
Manaus
Rio Branco AC
3:0
Independente PA
Western Phnom Penh FC
0:1
Phnom Penh Crown
Electricite du Cambodge
0:3
Soltilo Angkor
Svay Rieng
1:2
National Defense
Santa Cruz FC
1:3
Sampaio Corrêa RJ
Americano RJ
1:1
Clube Atlético da Barra da Tijuca
Bonsucesso
3:0
Serrano RJ
Foadan FC
1:0
Anges Notsè
Kara
0:0
Dynamic Togolais
Semassi
2:0
OC Agaza de Lomé
Gbikinti
1:0
US Koroki
Espoir Tsevie
0:1
ASKO
Maranatha Fiokpo
1:0
Unisport
OTR
1:1
Kotoko FC
Togo-Port
3:0
Gomido
Melipilla
1:1
Puerto Montt
Santiago Wanderers
2:1
CD Cobreloa Calama
Deportes La Serena
3:3
Deportes Valdivia
San Marcos de Arica
0:2
Coquimbo Unido
Nublense
2:1
Deportes Magallanes
Unex Unicov
0:2
FC Odra Petrkovice
SK Prevysov
2:0
SK POLABAN NYMBURK
SK Benesov
3:1
SK Benatky Nad Jizerou
SK Zapy
3:1
Stechovice
AS Tanda
2:0
Séwé Sport
SC Gagnoa
2:1
ASEC Mimosas
Bouaké
1:0
Indenié Abengourou
Stade d'Abidjan
1:1
Williamsville
Africa Sports
2:2
So de Larmee
Moossou FC
1:3
San-Pédro
Bassam
3:0
AFAD
L.D.U. Portoviejo
1:0
CD America de Quito
CD Olmedo
0:1
L.D.U. Loja
Orense
0:1
Mushuc Runa
Gualaceo
1:0
Cds Santa Rita
Fortuna Mfou
1:2
APEJES Academy
Bamboutos
1:1
Eding Sport FC
Dragon de Yaoundé
0:0
Young Sport Academy
Stade Renard
0:0
UMS de Loum
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
1:1
Colombe
New Star
1:0
Fovu Club
Brøndby Women
2:1
KoldingQ Women
Odense Q Women
1:2
VSK Aarhus Women
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
0:4
Fortuna Hjørring Women
Ullensaker/Kisa
4:2
Tromsdalen
Levanger
1:2
Sogndal IL
Aasane Fotball
0:2
Mjondalen
Nest-Sotra
1:0
Aalesunds FK
Strommen IF
1:0
Notodden FK
Ham-Kam
2:0
Jerv FK
Berekum Chelsea
1:0
Ashanti Gold FC
Legon Cities
1:0
Eleven Wonders FC
Hearts of Oak
1:1
Medeama
Karela
2:1
Inter Allies FC
Bechem United
2:1
Sogakope Wafa
Asante Kotoko
2:1
Aduana Stars
Elmina Sharks
1:1
Liberty Professionals
Lechia T. Mazowiecki
2:1
KS Warta Sieradz
Pogoń Szczecin II
3:2
SKS Baltyk Gdynia
Pelikan Łowicz
3:1
Legia Warszawa II
Kp Starogard Gdansk
6:1
Przodkowo
Ślęza Wrocław
3:2
Miedź Legnica II
KS Unia Solec Kujawski
0:3
Lech Poznań II
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Stal Brzeg
Chełmianka Chełm
5:1
ZKS Unia Tarnów
Sokół Kleczew
3:2
Polonia Sroda Wielkopolska
Świt Skolwin
3:1
Jarota Jarocin
MKP Kotwica Kolobrzeg
2:4
KKS 1925 Kalisz
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
KS Polonia Głubczyce
LKS Unia Turza Śląska
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród
3:1
Polkowice
Pawłowice Śląskie
4:0
Górnik Zabrze II
Stal Rzeszow
2:5
Podhale Nowy Targ
Wisla Sandomierz
0:1
JKS 1909 Jarosław
KS Wierzyca Pelplin
2:3
Elana Torun
LKS Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
KS Energetyk Gryfino
KS Wda Świecie
0:2
Górnik Konin
Łomża
0:0
Widzew
Maria Saal
3:0
Askoe Koettmannsdorf
SV Innsbruck
0:5
St. Johann in Tirol
SW Bregenz
1:0
FC Wolfurt
Gmünd
1:5
SK Treibach
Zirl
2:4
SVG Reichenau
Andelsbuch
1:1
Admira Dornbirn
Nenzing
4:1
Austria Lustenau II
Rot-Weiß Rankweil
3:1
Röthis
FC Lendorf
4:0
Bleiburg
SV Wallern
3:0
WSC Hertha
Bad Ischl
3:0
Edelweiss Linz
Union Weißkirchen
1:4
Oedt
Telfs
7:0
Völs
Wolfsberg
1:2
SAK Celovec/Klagenfurt
Silz / Mötz
0:6
Imst
Kraig
2:0
Annabichl / Austria II
KAC
1:3
VST Voelkermarkt
Vega Real
0:1
Atlético Pantoja
Inter RD
0:2
Jarabacoa
Atlético de San Francisco
2:3
Moca
Atlántico
1:1
Club Barcelona Atletico
Universidad O&M
1:0
Cibao
Delfines Del Este
1:1
San Cristóbal
Budafok
2:4
Budaorsi SC
Zalaegerszeg
4:0
MTE
Kisvarda
5:0
Soproni VSE
Siofok
1:0
MTK
Aqvital
3:1
Szeged
Cegledi VSE
2:1
Kazincbarcika
Bekescsaba 1912 Elore
0:3
Soroksar
Vac FC
1:0
Dorogi FC
Szolnoki MAV FC
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Gyori ETO
1:3
Gyirmot
Dabas
0:1
Szeol SC
Tiszaujvaros
2:1
Cigand SE
DEAC
3:0
Diósgyőr II
Esmtk Budapest
2:1
Jászberényi
Gyöngyös
2:0
MTK Hungária FC II
Tiszafuredi VSE
2:3
BSS Monor
Salgótarján
Nyirbator FC
BSE
1:2
Putnok VSE
Tállya
2:1
Füzesgyarmati
Kozarmisleny
1:3
Szekszardi UFC
Tiszakecske
3:0
Szentlorinc SE
Rákosmenti KSK
0:1
Hódmezővásárhely
Fehérvár II
1:4
Érdi VSE
Csepel
2:0
Andráshida
Gyirmót SE II
1:3
Pápai Perutz
Penzugyor SE
2:0
Csornai SE
Ajka
4:0
Dunaharaszti MTK
Kaposvari Rakoczi FC
3:0
Szabadkikötő
Puskás II
5:0
Veszprem FC
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
7:0
Vecses FC
Makó
2:1
Paksi SE II
Mórahalom
0:4
Honvéd II
Ivancsa KSE
1:1
Pecs
Wikki Tourist
1:0
Kwara United
Akwa United
2:0
Niger Tornadoes
Lobi Stars
3:0
Yobe Desert Stars FC
Heartland
1:0
Go Round FC
Katsina United
1:0
Enugu Rangers
Nasarawa United
4:3
Enyimba
Rivers United
0:0
Sunshine Stars
Abia Warriors
0:0
Kano Pillars
El Kanemi Warriors FC
1:0
Plateau United
Ifeanyi Uba
0:1
MFM FC
Askania Bernburg
2:1
Einheit Rudolstadt
1. FC Lok Stendal
2:2
Bischofswerdaer
Krieschow
3:3
Carl Zeiss Jena II
SV Einheit Kamenz
13:0
SV Merseburg
FSV Barleben
1:1
Eilenburg
Union Sandersdorf
4:2
BSG Wismut Gera
SV Schott Jena
0:6
VFC Plauen
VfL Halle
0:0
FC International Leipzig
Hertha 06
1:3
Hertha Zehlendorf
Staaken
2:0
Tennis Borussia
SV Altlüdersdorf
8:2
Hansa Rostock II
BSC Süd 05
4:1
SV Grün-Weiß Brieselang
Lichtenberg
4:1
Victoria Seelow
Optik Rathenow
3:1
Malchower SV 90
Torgelower SV Greif
2:1
Mecklenburg Schwerin
1. FC Frankfurt
1:5
Strausberg
FC 08 Villingen
8:1
Bayern Alzenau
SV Breinig
3:4
Hilal Maroc Bergheim
Borussia Freialdenhoven
2:2
Hürth
Euskirchen
0:1
Wesseling-Urfeld
Alfter
4:2
Vichttal
Hennef 05
2:1
Siegburger SV
Bocholt
0:2
Jahn Hiesfeld
1.FC Monheim
0:3
SW Essen
Hilden
4:3
Cronenberger SC
Dsc 99 Duesseldorf
0:12
Ratingen SV Germania 04/19
SpVg Schonnebeck 1910
3:0
Sportfreunde Baumberg
SV 19 Straelen
8:0
VFR Krefeld-Fischeln
Turu Dusseldorf
3:4
VfB Homberg
FSV Vohwinkel
4:3
Velbert
Pesch
1:3
SSV Merten
TV Herkenrath
3:2
Bergisch Gladbach
Al Salam SC
3:0
Mrbat
Al Mudhaibi Club
2:0
Dhofar
Al Nahda
1:1
Fanja
Al Nasr Salalah
0:1
Saham
Al Suwaiq
1:0
Sohar
Al Shabab Oman
1:5
Oman Club
Muscat
2:1
Al Oruba
Victoria Highlanders II
1:0
ASA Devils
Vancouver United FC
5:1
Kamloops Wolfpack
Mid Isle Mariners
2:1
ASA Devils
Khalsa
3:1
Kamloops Wolfpack
R.i. 3 Corrales
1:0
Sportivo Trinidense
Deportivo Liberacion
1:0
Club Fernando de La Mora
Sportivo Iteno
1:1
Ovetense FBC
CS 2 de Mayo
1:0
Sp. San Lorenzo
TB / FCS / Royn
1:4
Vikingur Gota
Skala IF
0:2
Eb/Streymur
KI Klaksvik
3:1
B36 Torshavn
NSI Runavik
6:0
AB Argir
HB Torshavn
3:1
07 Vestur Sorvagur
CAPS United
1:2
Mutare City Rovers FC
Chapungu United
2:3
Kariba
Bulawayo Chiefs
1:0
Ngezi Platinum
Triangle United
3:0
Dynamos
FBC Melgar
2:1
Deportivo Binacional
Alianza Lima
2:0
Union Comercio
Academia Cantolao
3:2
Ayacucho FC
Universidad San Martin
2:2
Universitario de Deportes
Fénix
1:1
Cerro
Wanderers
1:0
Liverpool M.
CA Atenas de San Carlos
1:1
River
Boston River
0:0
CA Progreso
Torque
1:0
Defensor Sporting
FC Aral Nukus
3:3
Norin FK
PFC Shurtan
0:3
PFK Dinamo Samarqand
Surkhon Termez
1:1
PFK Mash AL Mubarek
PFK Xorazm
2:0
Istiklol Fergana
Gran Valencia Maracay FC
4:0
Angostura
Margarita
1:1
Petroleros de Anzoátegui
Atlético Furrial
1:3
Libertador
Yaracuy
2:2
Lala FC
Alianza Atletico
0:4
Club Sportivo Cienciano
Juan Aurich de Chiclayo
2:0
Universidad Cesar Vallejo
Alfredo Salinas
1:1
Atletico Grau
Deportivo Hualgayoc
2:2
Sport Victoria
Willy Serrato
0:4
Los Caimanes
Carlos Mannucci
2:2
Deportivo Coopsol
Rača
2:0
Pezinok
FC Spartak Trnava II
0:4
Galanta
Svidník
0:1
Milénium
Šarišské Michaľany
2:0
Pokrok Krompachy
Snina
0:0
Veľké Revištia
Svit
2:1
Slovan Sabinov
Liptovský Hrádok
6:0
Nová Baňa
Detva
0:3
Novohrad Lučenec
Liptovská Štiavnica
2:0
Baník Kalinovo
Beluša
1:5
Baník Prievidza
TJ OFC Gabčíkovo
3:0
Topoľčany
Zl. Moravce-Vrablé II
4:3
Slovan Duslo Šaľa
Veľké Ludince
2:1
TJ Iskra Borcice
Mallorca
2:1
CF Rayo Majadahonda
Celta de Vigo B
0:0
FC Cartagena
UD Extremadura
0:1
CD Mirandes
Elche
2:1
Sporting Gijon B
FK Kolubara Lazarevac
0:0
Radnički Novi Beograd
Car Konstantin
1:1
Rtanj
Sinđelić Niš
0:0
FK Trajal Krusevac
Trstenik PPT
3:3
FK Pukovac
Ozren Sokobanja
0:1
FK Jedinstvo Bošnjace
Radan
1:0
Moravac Mrštane
Jedinstvo Paraćin
1:1
Budućnost Popovac
Timok Zaječar
0:3
Radnički Svilajnac
FK Tabane Trgovački
2:3
Dunav Prahovo
FK Provo
1:0
Mokra Gora
Jedinstvo Ub
1:0
Budučnost Krušik
Smederevo 1924
0:1
Sloga Požega
FK Polet Ljubić
0:2
Zlatibor Čajetina
Železničar Lajkovac
0:0
Tutin
Colina
9:3
Escuela de Fútbol de Macul
Provincial Ovalle
1:1
Club Deportivo Social y Cultural Tomás Greig
Lota Schwager
Real San Joaquín
Municipal Mejillones
2:3
Municipal Salamanca
Deportivo Alaves B
0:2
Cadiz B
RSD Alcala
1:1
Scd Durango
Salamanca CF Uds
1:1
Union Mutilvera
Atletico Sanluqueno
1:0
RCD Mallorca B
SD Ejea
2:0
CD Tenerife B
UD Ibiza Eivissa
0:0
CF Getafe B
UD San Fernando
1:0
Borja
Racing Club Villalbes
1:1
Atletico Levante UD
UD Socuellamos CF
1:0
CP Cacereno
CD Castellon
0:0
UE Sant Andreu
Arandina CF
0:0
UD Almeria B
Terrassa FC
2:0
SD Compostela
Sociedad Deportivo Tarazona
4:3
Unionistas CF
CA Cirbonero
1:2
Yeclano Deportivo
Plasencia
1:2
Club Portugalete
Marsonia Brod
2:1
NK Vukovar 91
Mladost Ždralovi
3:1
Varteks Varaždin
Slavija Pleternica
1:1
Belišće
Bedem Ivankovo
1:2
NK Osijek II
Bijelo Brdo
0:1
Čepin
Slavonija Požega
5:4
Koprivnica
Oriolik Oriovac
0:0
Bjelovar
NK Medimurje Cakovec
3:1
Đakovo-Croatia
Dugo Selo
3:0
NK Vrapce
Segesta Sisak
3:2
HAŠK
NK Zagreb
1:1
Vinogradar
Jadran Poreč
1:2
NK Vrbovec
Pazinka
1:0
NK Udarnik Kurilovec
Zagorec Krapina
3:1
Maksimir Zagreb
Trnje
1:0
Opatija
Dubrava Zagreb
1:0
Rudar Labin
Krk
2:0
Špansko Zagreb
Svetkavitsa Tg
1:0
Kaliakra Kavarna
Botev Novi Pazar
0:8
FK Lokomotiv Ruse
PFC Spartak Varna
1:1
FK Hitrino
Kubrat
0:3
FK Suvorovo
Levski Karlovo
3:2
Gigant Saedinenie
FK Tundzha 2006 Yagoda
0:3
Dimitrovgrad
Bdin
4:0
Partizan
FC Mizia 2005 Knezha
3:1
Yantra Polski Trambesh
Botev Lukovit
3:3
Akademik Svishtov
Kariana Erden
4:0
OFK Levski
Vihar Slavyanovo
3:1
Yantra 2019
Yantra Gabrovo
7:1
Spartak Pleven
Sevlievo
2:0
Pavlikeni
Parva atomna
4:1
Tryavna
AC Connecticut Soccer
1:2
FC Boston Bolts
FC Miami City
1:2
Treasure Coast Tritons
Portland Phoenix
2:3
Black Rock FC
Seacoast United Phantoms
4:0
Westchester Flames FC
St. Louis Lions SC
0:2
Des Moines Menace
The Villages
4:1
Weston FC
North Carolina Fusion
2:1
Lionsbridge FC
Evergreen FC
1:5
Long Island Rough Riders
Reading United
2:1
New York RB III
Lakeland Tropics
3:1
IMG Academy Bradenton
SC United Bantams
4:1
Tri-Cities Otters FC
Memphis FC
0:3
Peachtree City MOBA FC
San Francisco Glens SC
1:2
San Francisco City FC
FC Manitoba
0:3
Thunder Bay Chill
Birmingham Hammers FC
1:1
Mississippi Brilla
Brazos Valley FC
2:4
Albion Hurricanes FC Royals
Ventura County Fusion
2:0
Orange County SC II
Tucson
1:2
Ogden City
Kaw Valley FC
0:4
Chicago FC United
Dayton Dutch Lions
3:1
Derby City Rovers
Lansing United
1:1
Cincinnati Dutch Lions FC
Sound
0:2
Calgary Foothills Soccer Club