Fixtures - August 11, 2018
Newcastle
1:2
Tottenham
Bournemouth
2:0
Cardiff City
Fulham
0:2
Crystal Palace
Huddersfield Town
0:3
Chelsea
Watford
2:0
Brighton
Wolverhampton
2:2
Everton
Consett
2:1
North Shields
Thackley
2:3
Whitley Bay FC
Hebburn Town
2:3
Dunston Uts
Ashington
0:2
Knaresborough Town FC
Goole
1:5
Morpeth Town
Glasshoughton Welfare
1:2
Blyth AFC
Newcastle Benfield
1:1
Stockton Town
Selby Town FC
3:2
Whickham
Seaham Red Star
1:1
Heaton Stannington
Northallerton Town
0:4
Garforth Town
Guisborough Town
3:3
Newton Aycliffe
Barnoldswick Town
1:1
Billingham Synthonia
Washington
0:4
West Auckland Town
Sunderland RCA
5:2
Sunderland Ryhope CW
Bridlington Town
3:0
Harrogate Railway
Penrith AFC
0:3
Albion Sports
Bishop Auckland
0:2
Pickering Town CFC
AFC Darwen
3:1
Barnton
Liversedge
5:2
Padiham
City Of Liverpool
3:1
Silsden
Quorn FC
6:1
Belper United
Thurnby Nirvana
0:3
Grimsby Borough
Cogenhoe United
1:2
Wisbech Town
Whitworths
0:1
Harborough Town
Deeping Rangers FC
3:2
Holbeach United
Raunds Town FC
1:2
Eynesbury Rovers
Arlesey Town FC
3:4
Desborough Town
Sileby Rangers
2:0
Ely City
Godmanchester Rovers
2:0
Newport Pagnell Town
Biggleswade United
1:1
Wellingborough Town
Histon FC
6:1
Northern Star
Daventry Town
9:2
Potton United
Biggleswade
2:0
Northampton ON Chenecks
Swaffham Town
1:3
Yaxley
Rothwell Corinthians
3:0
Pinchbeck United
Hullbridge Sports
2:1
Gorleston
Wroxham FC
1:1
Saffron Walden Town
Great Yarmouth Town
1:3
Hadleigh United
Walthamstow
3:1
Walsham Le Willows
Harpenden Town
1:0
Edgware Town
Hadley
2:0
Fairford Town FC
Brackley Town Saints
1:0
London Colney
London Lions
2:1
Wembley
Windsor
3:3
Highworth Town
Bishop's Cleeve
5:2
Stotfold
AFC Hayes
1:2
Lydney Town
Flackwell Heath
0:2
North Greenford United FC
Tring Athletic
0:2
Berkhamsted
Holmer Green
0:1
Longlevens
Ardley United
7:0
Shortwood United
Holyport
1:2
Brimscombe & Thrupp
Abingdon United
2:2
Burnham FC
Crawley Green
7:1
Woodley United
Reading City
1:1
Chipping Sodbury Town
Leighton Town
0:1
Wootton Bassett Town
Arundel
4:1
Chertsey Town
United Services
5:2
Andover Town
Horndean
5:0
Godalming Town FC
Hamble Club
1:1
Alresford Town
Farnham Town
1:2
Binfield
Brockenhurst
2:2
Christchurch
Bashley FC
0:2
Bournemouth FC
Fareham Town
1:2
Frimley Green
Sandhurst Town
1:1
Lymington Town
Clevedon Town
1:2
Portland United
Westbury United
3:0
Cribbs
Hallen
0:0
Longwell Green Sports
Wells City
2:5
Shaftesbury
Bodmin Town
4:4
Keynsham Town
Cheddar
3:2
Bridgwater Town
Shepton Mallet
1:1
Willand Rovers
Bitton
7:0
Tavistock FC
Buckland Athletic
3:0
Pewsey Vale
Bridport
0:0
Wellington AFC
Hengrove Athletic
1:5
Plymouth Parkway
Coventry Sphinx
0:1
Whitchurch Alport
Haughmond
2:0
Wolves Sporting
Racing Club Warwick
4:3
Coleshill Town
Romulus FC
6:1
Westfields FC
Ellesmere Rangers
0:1
Leicester Road
Sporting Khalsa
2:1
Tividale
Long Eaton United
2:1
St Andrews
Sleaford Town
0:1
South Normanton Athletic
Heather St Johns
3:6
Kimberley Miners Welfare
Kirby Muxloe
0:6
AFC Mansfield
Clipstone
0:0
Barton Town Old Boys
Lutterworth Town
2:1
Heanor Town
Hinckley AFC
1:1
Anstey Nomads
Worksop Town
3:3
Shepshed Dynamo
Rainworth Miners Welfare FC
2:1
Dunkirk
Staveley MW
4:2
Boston Town
Teversal
1:2
Loughborough University
Bottesford Town
3:1
Radford
Oadby Town
3:1
Shirebrook Town
Croydon
2:2
Tunbridge Wells
Erith & Belvedere
0:0
Saltdean United
Haywards Heath Town
0:2
Lancing FC
East Preston
0:2
Balham
K Sports
2:2
Pagham
Deal Town
2:2
Whitstable Town
Broadfields United
3:0
Banstead Athletic
Chatham Town
3:1
Walton & Hersham
Corinthian
3:0
Canterbury City
Beckenham Town
1:1
Colliers Wood United
Hamworthy United FC
3:2
Team Solent
Melksham Town
4:0
Badshot Lea
AFC Stoneham
0:0
AFC Portchester
Newport Isle of Wight
3:1
Amesbury Town
Knaphill
0:3
Sholing FC
Guildford City
0:1
Petersfield Town
Tadley Calleva
1:3
Baffins Milton Rovers
Bemerton Heath Harleq.
1:0
Cowes Sports
Andover New Street
4:0
Romsey Town
Bradford Town
5:2
Roman Glass St George
Kirkley & Pakefield
2:2
Clacton
Wodson Park
1:3
Hoddesdon Town
Norwich United
1:2
Takeley
Framlingham Town
1:1
Whitton United
Southend Manor
1:3
FC Romania
Wivenhoe Town
0:5
Brantham Athletic
Stowmarket Town
0:2
Basildon United
Sporting Bengal United
4:3
Ilford
Haverhill Rovers FC
2:0
Haverhill Borough FC
Ipswich Wanderers
0:5
Baldock Town
Barkingside
0:0
Wadham Lodge
Cockfosters
0:2
Newmarket Town
Woodbridge Town
2:2
Clapton
Burnham Ramblers
3:5
West Essex
Redbridge
1:3
Long Melford
Oxhey Jets FC
3:4
Wantage Town
Tuffley Rovers
1:4
Colney Heath
Broadbridge Heath
0:2
Shoreham
Bearsted
2:1
Chichester City FC
Redhill
1:3
Horley Town
AFC Croydon Athletic
5:0
Rochester United
Spelthorne Sports
3:0
Peacehaven & Telscombe
Hassocks
1:3
Erith Town
Worthing United
1:1
Littlehampton Town
Crowborough Athletic
1:1
Hanworth Villa
Raynes Park Vale
3:0
Lingfield
AFC Uckfield
1:0
Glebe
Abbey Rangers
0:4
Newhaven
Cobham
1:0
Sheppey United
Fisher
1:2
Horsham YMCA
Loxwood
2:1
Hollands & Blair
Sevenoaks Town
6:1
Lordswood
Crawley Down Gatwick
0:1
Three Bridges
Eastbourne United
0:2
Hackney Wick
AFC Liverpool
2:2
Ashton Athletic
Widnes
1:1
Northwich Victoria
Burscough
2:2
1874 Northwich FC
Congleton Town FC
1:0
Eccleshill United
Prestwich Heys
2:1
Abbey Hey
West Didsbury & Chorlton
2:3
Squires Gate
Winsford United
1:2
Irlam
Penistone Church
2:1
Bootle
Hemsworth MW
1:1
Runcorn Town
Maltby Main
3:0
Athersley Recreation
Parkgate
2:0
Sandbach United
Litherland REMYCA
4:2
Charnock Richard
Maine Road
0:1
Handsworth Parramore FC
Walsall Wood
1:1
Worcester City
Highgate United
1:0
AFC Wulfrunians
Boldmere St. Michaels
2:2
Malvern Town
Atherstone Town
1:1
Hanley Town
Stourport Swifts
2:1
Shawbury United
Wednesfield
2:1
Rocester
Saltash United
1:0
Odd Down
Brislington
1:2
Cadbury Heath
FC Balkany Zorya
2:1
Rukh Vinnyky
FC Kobra Kharkiv
Girnik-Sport
FC Ingulets
2:0
FK Mykolaiv
Dnipro-1
0:2
FC Metalist 1925
Kryvbas
3:2
Myr
Cherkashchyna
3:2
FC Kalush
FC Nikopol
2:3
Mykolaiv II
Real Pharma Odessa
0:0
Enerhiya Nova Kakhovka
MFC Metalurh Zaporizhya
1:1
FC Kremin Kreminchuh
Veres Rivne
1:3
Bukovina Chernovtsy
FC Podillya Khmelnytskyi
0:0
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Chornomorets Odessa U21
1:0
Desna U21
Oleksandria U21
1:2
Arsenal Kyiv U21
Karpaty Lviv U21
7:1
Zorya Luhansk U21
Olimpik Donetsk U21
6:1
Lviv U21
Aston Villa
3:2
Wigan Athletic
Blackburn
0:0
Millwall
Bolton Wanderers
2:2
Bristol City
Middlesbrough
1:0
Birmingham City
Norwich City
3:4
West Brom
Nottingham
1:0
Reading
Queens Park Rangers
1:2
Sheffield United
Rotherham United
1:0
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
1:1
Hull City
Stoke City
1:1
Brentford
Swansea City
1:0
Preston North End
Derby County
1:4
Leeds United
Standard Liege
0:0
Cercle Brugge
Zulte-Waregem
4:0
AS Eupen
Sint-Truiden
1:1
Sporting Lokeren
Royal Mouscron
0:1
Antwerp
1 FK Pribram
4:0
FK Dukla Prague
SFC Opava
1:1
Slovan Liberec
FK Jablonec
4:1
MFK Karvina
Viktoria Plzeň
1:0
Zlín
Velez Sarsfield
2:0
Newell's Old Boys
Tigre
2:2
San Lorenzo
Gimnasia y Esgrima
1:0
Argentinos Juniors
Union Santa Fe
1:0
Aldosivi
Patronato
0:0
Colon
Changchun Yatai
3:2
Guangzhou
Shenzhen FC
1:0
Guizhou Zhicheng
Chongqing Lifan
0:2
Shandong Taishan
Shanghai Port
2:0
Shanghai Shenhua
Consadole Sapporo
1:1
Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse
1:2
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus
4:2
Kashima Antlers
Kashiwa Reysol
0:2
Vegalta Sendai
Shonan Bellmare
0:1
Yokohama F. Marinos
Vissel Kobe
2:1
Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima
2:0
V-Varen Nagasaki
Sagan Tosu
1:0
Urawa Reds
GD Estoril Praia
4:0
FC Porto B
Sporting Farense
1:0
Famalicao
Benfica Lisbon B
2:1
Leixões
UD Oliveirense
1:1
Academica Coimbra
Bytovia Bytow
1:2
Stal
LKS
1:0
Oks Stomil Olsztyn
Wigry Suwalki
0:1
Chrobry
GKS Jastrzebie Zdroj
0:0
Chojnice
Podbeskidzie
0:0
Rks Garbarnia Krakow
Puszcza
0:1
Warta
Tychy
2:1
Bruk-Bet Termalica
MKS Sandecja Nowy Sacz
1:0
Katowice
AFC Wimbledon
0:0
Coventry City
Blackpool
1:2
Portsmouth
Bradford City
0:2
Barnsley
Bristol Rovers
1:2
Accrington Stanley
Charlton Athletic
2:1
Shrewsbury Town
Doncaster Rovers
3:0
Wycombe Wanderers
Gillingham
3:1
Burton Albion
Luton Town
1:1
Sunderland
Oxford United
0:2
Fleetwood Town
Plymouth Argyle
1:1
Southend United
Rochdale
1:4
Peterborough
Scunthorpe United
1:1
Walsall
Cambridge Utd.
3:2
Notts County
Carlisle United
2:2
Northampton Town
Colchester United
2:0
Port Vale
Crawley Town
1:3
Stevenage
Forest Green Rovers
1:1
Oldham Athletic
Lincoln City
4:1
Swindon Town
Macclesfield Town
0:2
Grimsby Town
Milton Keynes Dons
1:0
Bury
Morecambe FC
0:2
Exeter City
Newport County
1:0
Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
1:0
Cheltenham Town
Yeovil Town
2:2
Mansfield Town
Hannover 96
Lazio
Málaga
1:0
Córdoba
CF Rayo Majadahonda
1:1
San Sebastian Reyes
Arenas Club de Getxo
1:2
CD Vitoria
Granada CF B
0:1
Real Jaen
Oranje Wit
1:5
Dordrecht
Fortuna Wormerveer
Volendam II
Werder Bremen
2:3
Villarreal
Chacarita Juniors
1:1
Arsenal de Sarandi
Hoffenheim
1:1
Eibar
Mönchengladbach
1:3
Espanyol
Hannover 96
2:0
Athletic Bilbao
Nürnberg
1:0
Real Valladolid
Schalke
3:0
Fiorentina
Alki Oroklini
0:1
AEL
PAS Giannina
Panachaiki 2005
Stuttgart
1:0
Real Sociedad
Anagennisi Derynia FC
1:4
Nea Salamina
Lamia
1:0
Levadiakos
Asteras Tripolis
1:1
Atromitos/H.
Panionios
1:0
Panetolikos
ASD OltrepoVoghera
0:4
US Cremonese
Cultural Leonesa
1:2
Racing Santander
Xanthi
0:1
Aris Thessaloniki FC
SD Gernika Club
2:2
Burgos CF
Rinconeda Polanco
0:7
RS Gimnastica de Torrelavega
Deportivo La Coruna
1:1
Real Oviedo
Amurrio
1:3
SD Amorebieta
Numancia
0:2
Real Madrid Castilla
Huesca
2:1
Alaves
CD Lugo
0:2
SD Ponferradina
Celta Vigo
1:2
Mainz
Wolfsburg
3:1
Napoli
Gimnastica Segoviana
1:1
Real Valladolid B
Granada
0:0
Málaga
Ontinyent CF
2:0
Jumilla CF
Leganés
2:0
Rayo Vallecano
CD El Ejido 2012
0:1
Real Murcia
Recreativo Huelva
1:0
Sevilla Atletico
UD Cornella
1:0
CF Peralada
CF Algeciras
0:1
Real Balompedica Linense
Mallorca
3:2
Alcorcon AD
Real Madrid
3:1
Milan
Xerez
1:3
Atletico Sanluqueno
Real Zaragoza
1:1
Levante
Tenerife
0:0
Celta de Vigo B
Valencia
3:0
Leverkusen
Betis
4:0
Las Palmas
FC Black Stars
3:0
FC Bassecourt
St. Gallen II
2:1
Mendrisio
BSC Old Boys
1:2
SR Delemont
FC Solothurn
1:1
Grasshopper II
Zug 94
2:1
SC Zofingen
Baden
2:1
FC Thalwil
SV Hongg
1:3
Usv Eschen-Mauren
Martigny Sports
1:0
Fribourg
SC Buochs
1:2
FC Schotz
FC Gossau
0:2
FC Red Star Zh
Vevey Sports
4:0
FC Naters
FC Meyrin
2:1
Thun II
FC Bulle
2:3
Lancy
Young Boys II
4:2
FC Echallens Region
FC Tuggen
3:3
FC Linth 04
Etoile Carouge FC
3:0
FC Azzuri 90 LS
JDFS Alberts
1:2
FK Auda
FK Smiltene
1:6
SK Super Nova
RTU FC
9:1
Balvu Sports Center
FK Tukums 2000/TSS
4:0
Staiceles Bebri
BFC Daugavpils
9:0
SC Grobina
Preilu BJSS
0:6
Rēzekne / BJSS
Rudar Kakanj
0:3
NK Metalleghe-BSI
NK Vitez
0:0
FK Olimpic Sarajevo
Igman Konjic
2:0
Goražde
NK Jedinstvo Bihac
1:0
NK Bosna Visoko
Slaven Živinice
2:0
NK Novi Travnik
HNK Capljina
1:4
FK Velez Mostar
HNK Orasje
0:1
NK Zvijezda Gradacac
Podrinje Janja
1:0
Sutjeska Foča
FK Rudar Prijedor
0:0
FK Drina Zvornik
Tekstilac Derventa
0:1
FK Kozara Gradiska
FK Slavija Sarajevo
3:1
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Borac Banja Luka
1:0
Željezničar Banja Luka
FK Modrica Maxima
0:3
Sloga Gornje Crnjelovo
Vard Haugesund
1:2
Hodd
Honefoss BK
0:3
Alta IF
Mjolner FK
1:1
Asker
Baerum SK
1:2
Elverum
Stjordals/Blink
0:1
Arendal FK
Kjelsaas
2:0
Flekkeroy
Nardo
1:0
Skeid Fotball
FC La Tour-Le Paquier
2:1
FC Thierrens
FC Brunnen
1:0
AS Novazzano
FC Dietikon
2:0
FC Freienbach
SC Binningen
3:0
Liestal
Subingen
0:2
FC Cornol
Dornach
8:2
Prishtina Bern
Balzers
2:1
Chur 97
Blue Stars Zürich
2:1
Wil II
FC Colombier
2:2
Düdingen
FC Amriswil
0:3
FC Uzwil
CS Romontois
3:1
FC Vallorbe-Ballaigues
Perlen-Buchrain
3:3
FC Lugano II
Einsiedeln
2:3
Aegeri
FC Konolfingen
3:2
SV Muttenz
Dardania Lausanne
0:8
FC Monthey
Forward
1:1
Servette II
FC Bazenheid
0:0
FC Widnau
Kickers Luzern
1:5
FC Willisau
Le Locle Sports
0:3
US Terre Sainte
AC Taverne
2:0
FC Ibach
Pajde Mohlin
2:2
FC Muri
Eagles Aarau
2:0
Adliswil
FC Conthey
5:2
Amical Saint-Prex
FC Paradiso
2:2
FC Altdorf
AS Timau Basel
3:5
FC Allschwil
FC Sierre
2:2
FC Ugs
FC Wohlen II
3:0
FC Olten
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Dubnica Nad Vahom
1:3
KFC Komarno
Dukla Banská Bystrica
2:1
MSK Zilina B
1. FC Tatran Presov
5:1
Lok. Kosice
MFK Skalica
4:0
FK Poprad
NK Radomlje
1:1
NK Krka
Jadran Dekani
1:2
NK Nafta Lendava
NŠ Drava
3:0
NK Bilje
NK Ankaran
3:1
NK Brezice 1919
ASK Bravo
4:0
NK Fuzinar Ravne
Hallescher
2:0
Kaiserslautern
SG Sonnenhof Grossaspach
0:0
VfL Osnabrück
Meppen
1:0
VfR Aalen
Unterhaching
2:1
Hansa
Wehen Wiesbaden
3:3
Eintracht Braunschweig
FSV Zwickau
1:0
Fortuna Köln
1 HFK Olomouc
1:1
Opava II
FK Spartak Sobeslav
1:0
SK Rakovnik
TJ Tatran Rakovnik
1:2
Motorlet
FK Zbuzany 1953
2:0
Meteor Prague
SK Kladno
2:1
N. Byskovice
TJ Sokol Libis
2:3
Mostecký
FC Horky Nad Jizerou
0:0
FK Caslav
FK Kratonohy
FK Jiskra Mseno
FK Jindrichuv Hradec 1910
0:1
TJ Tatran Sedlcany
Velke Hamry
4:1
Pardubice II
Tj Slovan Bzenec
2:3
Breclav
SK Klatovy 1898
4:1
Táborsko II
FK Tachov
1:1
Sokol Čížová
Clu Beroun
0:2
SK Senco Doubravka
FK Horovicko
1:1
TJ Prestice
MFK Dobris
3:0
FC Viktoria Marianske Lazne
FK Ostrov
0:1
Brandys Nad Labem
Sportovni Sdruzeni Ostra
1:1
FC Chomutov
FC Slovan Rosice
8:0
FK Nove Sady
FK Novy Jicin
2:1
FK San Jv Sumperk
SK Hranice
1:1
TJ Sokol Usti
FC Hermanice Slezska
4:0
MFK Havirov
Detmarovice
1:0
FC Slavoj Olympia Bruntal
Cesky Brod
5:1
MFk Trutnov
FK Nachod
0:0
Vysoke Myto
Spartak Slatiňany
0:0
SK Benatky Nad Jizerou
FC Stadlau
1:1
Traiskirchen FCM
Dornbirn
2:1
FC Pinzgau Saalfelden
FC Langenegg
1:2
SV Seekirchen
Sturm Graz II
3:1
TUS Bad Gleichenberg
Hoogstraten VV
1:0
Wevelgem City
Sporting Châtelet
2:1
Lochristi
Spouwen-Mopertingen
2:0
Ganshoren
KSC Dikkelvenne
1:1
Sportkring Sint-Niklaas
KFC Zwarte Leeuw
1:2
KSK Heist
RWD Molenbeek 47
5:2
Pepingen-Halle
Royal Cappellen FC
2:1
Bilzerse Waltwilder
Lierse Kempenzonen
1:1
Boussu Dour Borinage
Patro Maasmechelen
0:0
Thes Sport
ASV Geel
2:2
St Gilles
RUS Rebecquoise
1:1
KSC City Pirates
Waremme
1:1
Sporting West Harelbeke
De Kempen
4:1
Witgoor Sport
FC Ruh Brest
8:0
Kletsk
FC Beliata-Viteks
2:2
FC Molodechno Dussh4
Victoria Maryina Gorka
1:3
Energetik-Bgatu
Neman-Agro
2:1
Bumprom
Sputnik Rechica
1:0
Ivatsevichi
FC Osipovichi
2:0
FC Oshmyany
Goias GO
3:0
CSA AL
Boa Esporte Clube
1:0
Londrina PR
Coritiba PR
0:0
Sampaio Correa MA
Guarani FC SP
2:3
Fortaleza CE
EC Sao Bento
1:1
Brasil de Pelotas RS
Criciuma SC
1:1
Atletico Goianiense
CRB AL
0:1
Oeste SP
Bragantino
2:1
Cuiaba Esporte Clube MT
Volta Redonda RJ
0:0
Joinville SC
Tombense MG
0:0
Botafogo SP
Luverdense MT
1:0
Operario PR
Ypiranga Futebol Clube RS
5:1
Tupi MG
Acacia Ridge
2:1
Univ. Queensland
North Pine SC
7:1
Virginia United SC
Albany Creek
4:1
Mount Gravatt Hawks SC
The Gap
1:2
Taringa Rovers
Dalian Transcendence FC
0:2
Cangzhou Mighty Lions
Liaoning Shenyang Whowin
1:0
Beijing BSU
Heilongjiang Ice City
0:0
Wuhan Zall
Harbin Yiteng
2:1
Qingdao Hainiu
Nei Mongol Zhongyou
1:0
Yanbian Fude
Xinjiang Tianshan
1:4
Shenzhen
Meizhou Hakka
2:1
Guangdong Southern Tigers FC
FK Lovcen
1:1
FK Sutjeska
FK Rudar Pljevlja
0:0
FK Zeta Golubovci
FK Iskra Danilovgrad
0:1
OFK Titograd
OFK Petrovac
0:1
OFK Grbalj
Audax Rio
1:0
Barcelona EC
Duque de Caxias RJ
1:0
Santa Cruz FC
São Gonçalo EC RJ
1:1
Clube Atlético da Barra da Tijuca
Friburguense RJ
1:2
Sampaio Corrêa RJ
Olaria
1:3
Americano RJ
Tigres Do Brasil RJ
2:0
Angra dos Reis
Carapebus EC
1:1
Artsul
Deportes Tolima
2:2
Jaguares d. Cordoba
Leones FC
0:1
Atletico Bucaramanga
Rionegro Águilas
1:0
Boyaca Chico FC
Dunfermline
1:3
Ross County
Alloa Athletic
0:2
Greenock Morton
Partick Thistle
2:1
Falkirk
Queen of The South
1:2
Dundee United
Inverness CT
0:0
Ayr United
Loko Vltavin
1:0
Tj Sokol Zivanice
SC Radotín
0:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Tj Jiskra Domazlice
2:2
Vysehrad
MFk Vyskov
0:2
SK Lisen
FC Msa Dolni Benesov
2:2
Tj Valasske Mezirici
FC Hlucin
1:0
SK Spartak Hulin
SFK Vrchovina
2:2
Rymarov
Tj Slovan Velvary
2:2
SK Sokol Brozany
FK Dobrovice
2:0
SK Prevysov
Tarup-Paarup IF
0:1
Skive IK
Vanløse
3:0
Hillerød
Skovshoved
1:2
B 93
Dalum IF
2:0
Ringkobing IF
Odder IGF
3:1
Kjellerup IF
Jammerbugt FC
1:1
Aarhus Fremad
Middelfart
1:2
HIK Hellerup
FC Sydvest 05
0:1
Brabrand IF
Kolding IF
3:0
Vejgaard BK
Brønshøj
4:3
Avarta
BSF
1:0
Taastrup
Otterup
1:0
Silkeborg KFUM
Lystrup IF
1:0
Djursland
Skjold Birkerød
1:3
Avedøre
GVI
2:1
Herlev
LSF
2:2
Kastrup BK
BK Union
0:2
KFUM Roskilde
Lyseng
1:0
Vatanspor
Hedensted
2:1
Viborg FF II
Aarhus Fremad II
1:2
Nørresundby
Fremad Valby
0:2
TFC Odsherred
FA 2000
1:2
B 1908
Holbæk B&I
2:0
Greve
Ishøj
2:1
Allerød
AB Tårnby
1:2
Karlslunde
IFK Östersund
8:0
Gällivare Malmbergets FF
Ytterhogdal
4:1
Täfteå
Hittarps IK
3:0
Vinberg
Sävedalen
5:0
Assyriska BK
Värmdö
0:5
IK Sleipner
Nora BK
1:3
Enskede IK
Berga
0:0
Assyriska Turab.
IFK Malmo
1:0
IS Halmia
Kvarnby IK
0:1
Lindome GIF
Gottne
1:1
Hudiksvalls Forenade FF
Bodens BK
6:1
IFK Timrå
Kramfors-Alliansen
0:1
IFK Luleaa
Valbo FF
0:2
Karlbergs BK
Bollnäs GIF FF
1:1
Norrtälje
Skiljebo SK
1:1
Lidingö
Vänersborgs IF
0:3
Stenungsunds IF
Torslanda
0:4
FC Trollhattan
Hassleholms IF
4:1
Råslätts SK
Räppe
3:1
Asarum
Dalstorps
2:2
IFK Hässleholm
Newroz
3:1
Huddinge IF
Aspudden-Tellus
0:1
Eskilstuna City
Motala AIF
1:4
Värmbols
Härnösands FF
2:3
Piteaa IF
IFK Stocksund
3:1
Taby FK
Gamla Upsala SK
4:1
Stromsbergs IF
FBK Karlstad
1:2
IK Gauthiod
Nordvärmland
0:2
Örebro Syrianska
Skoftebyns IF
2:0
Vänersborgs FK
Hisingsbacka
1:4
Karlstad BK
Mushuc Runa
0:0
Manta FC
CD Puerto Quito
1:0
L.D.U. Loja
Cds Santa Rita
1:0
CD America de Quito
Fuerza Amarilla SC
0:3
Orense
Boldklubben af 1893 Women
0:2
KoldingQ Women
VSK Aarhus Women
1:6
Brøndby Women
Thy ThistedQ Women
3:2
Odense Q Women
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
1:1
Fortuna Hjørring Women
Wrexham
3:0
Boreham Wood FC
Barnet FC
1:2
Eastleigh FC
Bromley FC
1:1
Harrogate Town FC
Chesterfield
1:0
Braintree Town FC
Dag & Red
2:2
Maidenhead United FC
Halifax Town
3:0
Maidstone United FC
Gateshead FC
2:1
Dover Athletic FC
Hartlepool United
0:1
Ebbsfleet United FC
Havant & Waterlooville FC
1:1
AFC Fylde
Leyton Orient
2:2
Barrow AFC
Solihull Moors FC
1:0
Aldershot Town FC
Sutton United FC
2:1
Salford City
Blyth Spartans AFC
8:1
Chester FC
Brackley Town FC
2:4
Darlington 1883
Curzon Ashton FC
0:1
Hereford FC
FC United of Manchester
0:3
Boston United FC
Guiseley FC
1:1
AFC Telford United
Kidderminster Harriers FC
3:3
Ashton United FC
Leamington FC
4:2
Bradford Park Avenue AFC
Nuneaton Town FC
0:1
Chorley FC
Southport FC
0:1
Stockport County
Spennymoor Town
4:4
Altrincham FC
York City FC
1:2
Alfreton Town FC
Billericay Town
1:0
Wealdstone FC
Chippenham Town
1:4
Welling United
Dartford FC
0:0
Hemel Hempstead
Dulwich Hamlet
0:1
Concord Rangers
Eastbourne Borough
2:2
Truro City FC
Gloucester City
1:2
Slough Town FC
Hampton & Richmond
0:1
Bath City FC
Hungerford Town FC
0:6
Chelmsford City
Torquay United
2:0
East Thurrock United
Weston Super Mare FC
2:3
St Albans City
Woking FC
3:2
Oxford City
Whyteleafe FC
3:1
Guernsey
Aveley FC
6:0
Dereham Town FC
Canvey Island
1:0
Barking
Coggeshall Town
0:0
Bowers & Pitsea
Felixstowe & Walton Utd.
3:1
Bury Town FC
Heybridge Swifts
2:0
Soham Town Rangers
Mildenhall Town FC
1:1
Maldon & Tiptree
Romford
3:0
Great Wakering Rovers
Tilbury FC
0:4
AFC Sudbury
Witham Town
0:2
Grays Athletic
Ashford Town Middlesex
1:1
Hertford Town
Bracknell Town
1:0
Waltham Abbey
Chalfont St Peter
0:2
Chipstead FC
Cheshunt FC
3:3
Hayes & Yeading United F.C.
Egham Town
0:2
Hanwell Town
Marlow
3:0
Molesey
Northwood FC
4:3
Tooting & Mitcham United
Uxbridge FC
2:2
Westfield (Surrey)
Ware FC
2:1
South Park
Ashford United
3:1
Hythe Town
East Grinstead Town
1:3
Phoenix Sports
Faversham Town
1:1
Herne Bay
Greenwich Borough
0:3
Cray Wanderers
Hastings United
Thamesmead Town
Horsham FC
1:2
Sittingbourne FC
VCD Athletic FC
2:1
Ramsgate
AFC Rushden & Diamonds
5:2
Redditch United
Alvechurch
0:0
Royston Town
Barwell
1:1
Stourbridge FC
Bedworth United
0:4
Needham Market FC
Halesowen Town FC
1:0
Lowestoft Town
Hitchin Town
0:1
Kettering Town
Kings Lynn FC
2:4
Biggleswade Town
Leiston FC
2:0
Coalville Town
Rushall Olympic
1:1
Banbury United
St Ives Town
1:0
Tamworth FC
Stratford Town FC
1:0
St Neots Town
AFC Hornchurch
3:0
Leatherhead FC
Bishop's Stortford
1:1
Dorking Wanderers
Burgess Hill Town
0:1
Potters Bar Town FC
Folkestone Invicta
2:3
Enfield Town
Haringey Borough
2:2
Bognor Regis Town
Kingstonian FC
2:3
Brightlingsea Regent
Lewes FC
0:1
Carshalton Athletic
Margate FC
5:2
Corinthian Casuals
Merstham
0:3
Tonbridge Angels
Whitehawk
4:2
Harlow Town
Worthing FC
2:1
Wingate & Finchley
Beaconsfield Town
2:2
Salisbury
Chesham Utd
0:3
Merthyr Town
Dorchester Town
0:1
Metropolitan Police
Farnborough
3:1
Wimborne Town
Frome Town
1:1
Hendon FC
Gosport Borough
3:2
Kings Langley
Harrow Borough
2:3
Weymouth FC
Poole Town
1:3
Hartley Wintney
Swindon Supermarine
0:1
Tiverton Town
Taunton Town
4:0
Staines Town
Walton Casuals
3:3
Basingstoke Town
Skerries Town FC
1:4
Waterford United FC
Dublin Bus FC
0:1
CIE Ranch FC
Blarney United FC
2:12
Derry City FC
Maynooth University Town FC
2:0
Leeds AFC
Newmarket Celtic FC
1:2
Cabinteely FC
North End United
0:4
Galway United FC
Sligo Rovers FC
0:1
Longford Town FC
Afan Lido
2:1
Ton Pentre
Cwmamman United
3:5
Undy Athletic
Goytre
2:1
Pontypridd Town
Goytre United
0:0
Cwmbran Celtic
Haverfordwest County
2:0
Llantwit Major
Penybont
1:0
Taffs Well
Bangor City
5:1
Buckley Town
Conwy Borough
1:2
Guilsfield
Flint Town United
5:2
Holyhead Hotspur
Llanrhaeadr
1:0
Rhyl FC
Penrhyncoch
0:2
Porthmadog FC
Prestatyn Town
0:2
Airbus UK Broughton
Skf Sered
2:0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FK Senica
1:1
FK Zeleziarne Podbrezova
FC Spartak Trnava
3:0
MFK Zemplin Michalovce
Dunajska Streda
2:2
MFK Ruzomberok
Ballinamallard United FC
3:0
Limavady United FC
Dundela FC
3:2
Dergview FC
Harland and Wolff Welders FC
1:0
Carrick Rangers
Knockbreda FC
1:1
Larne
Psni FC
1:4
Ballyclare Comrades FC
Rozwoj Katowice
2:2
Pogon Siedlce
ZKS Stal Stalowa Wola
3:0
Widzew
KS Row 1964 Rybnik
2:1
Resovia
Olimpia Grudziadz
1:0
Radomiak
Znicz
1:2
Blekitni Stargard S.
GKS Belchatow
3:0
SKRA Częstochowa
Gornik Leczna
5:1
Ruch Chorzow
SKS Baltyk Gdynia
1:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
0:2
Lech Poznań II
KS Wierzyca Pelplin
0:1
Jarota Jarocin
Radunia Stezyca
2:1
Gwardia Koszalin
KS Mieszko Gniezno
1:1
KKS 1925 Kalisz
Kp Starogard Gdansk
4:1
Sokół Kleczew
KS Wisla Pulawy
1:0
Wisla Sandomierz
MKS Czarni Połaniec
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków
2:1
Spartakus Daleszyce
Stal Kraśnik
2:0
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Motor
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:1
LKS Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszow
2:1
Wólczanka W. Pełkińska
Górnik Zabrze II
1:4
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
1:2
HKS Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica II
1:0
Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Ruch Radzionkow
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Piast Żmigród
Pawłowice Śląskie
1:0
Warta Gorzów
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Gać Oława
Unia Skierniewice
2:1
KS Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:2
Lechia T. Mazowiecki
Olimpia Zambrow
2:2
MKS Kaczkan Huragan Morag
Chełmianka Chełm
2:1
Podhale Nowy Targ
KS Wda Świecie
1:0
BKS Chemik Bydgoszcz
Broń Radom
0:0
Legia Warszawa II
Sokol Ostroda
1:0
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
MKS Kluczbork
1:1
Agroplon Głuszyna
Polonia
2:1
MLKS Victoria Sulejówek
Montedio Yamagata
2:1
Tokyo Verdy
FC Gifu
2:3
Kyoto Sanga
Kamatamare Sanuki
0:1
Matsumoto Yamaga FC
Avispa Fukuoka
2:0
Mito Hollyhock
Albirex Niigata
0:3
Tochigi
Zweigen Kanazawa
1:2
Ventforet Kofu
Roasso Kumamoto
3:5
Yokohama
Oita Trinita
4:1
Fagiano Okayama
Gyeongju HNP
1:0
Changwon City
Busan Transportation
2:2
Mokpo City
Daejeon Korail
1:2
Gangneung City
Gimhae City
2:0
Cheonan City
Chuncheon
1:1
Cheongju City
Jeonju
2:3
Seoul Jungnang
Yangpyeong
1:1
Icheon Citizen
Pocheon
2:0
Hwaseong
Gimpo
3:1
Pyeongtaek Citizen
Cheongju
0:2
Gyeongju Citizen
Tornion Pallo 47
3:2
KuFu-98
TPV Tampere
4:1
JS Hercules
FC Espoo
1:1
Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors
Musa Pori
2:0
KaaPo Kaarina
SalPa
4:0
HJS Akatemia
JAPS
3:0
Pkku
LPS
1:2
Nurmijarven Jalkapalloseura
FC Viikingit
0:0
IF Gnistan
Bizau
6:2
Röthis
Dornbirner SV
1:0
Rot-Weiß Rankweil
Austria Lustenau II
0:2
Admira Dornbirn
SV Neuhofen/Ried II
1:1
Oedt
Zebau Bad Ischl
1:4
ASKO Donau Linz
Kuchl
2:2
Bramberg
FC Zell am See
1:2
Adnet
Austria Salzburg
3:1
Puch
St. Johann in Tirol
2:2
Swarovski Tirol II
St. Margarethen / Bur
1:1
SC ESV Parndorf 1919 II
SC Marchtrenk
2:2
Pregarten
SV Gaflenz
2:1
ASK Kottingbrunn
Rohrendorf/Gedersdorf
1:2
Stripfing
SC Retz
1:0
UFC St. Peter in der Au
Lochau
0:1
Höchst
Brauerei Egg
1:0
FC Wolfurt
Maria Saal
4:1
Bleiburg
Gmünd
0:0
SAK Celovec/Klagenfurt
Imst
4:1
Zams
Völs
3:1
Volders
SV Wimpassing
1:2
Deutschkreutz
FC Bad Radkersburg
1:1
Hitthaller St. Michael
Wölfnitz
2:2
Feldkirchen
Straßwalchen
5:0
Golling
Scheiblingkirchen
0:0
Ortmann
TSU Matrei
2:0
Wolfsberg
SC Pinkafeld
3:2
Kohfidisch
SV Eltendorf
3:2
Bad Sauerbrunn
CS Luceafarul Oradea
2:2
Ripensia Timisoara
Acs FC Academica Clinceni
5:0
Asc Daco-Getica Bucuresti
CS Sportul Snagov Sa
2:0
Mioveni
Metaloglobus
1:1
Aerostar Bacau
Viitorul Pandurii
2:1
Acs Asu Politehnica Timisoara
UTA Arad
4:2
Farul
CS Pandurii Targu Jiu
1:1
Arges
Ol. Medea
2:4
MO Bejaia
Belouizdad
0:3
AS Ain Mlila
JS Kabylie
0:0
JS Saoura
ES Sétif
3:0
USM Bel Abbes
MC Oran
1:1
CA Bordj Bou Arreridj
Nyirbator FC
0:1
Egri FC
Komárom
0:1
BKV Elore
Sarvar
0:0
Andráshida
Nagykanizsa
1:3
Whb Menfoecsanak Esk
Pápai Perutz
5:2
III Ker Tue Upe
Szabadkikötő
1:2
Érdi VSE
Taksony SE
2:1
Hódmezővásárhely
Rákosmenti KSK
0:0
Kozarmisleny
Szekszardi UFC
1:2
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Pecs
1:2
Szeged
Makó
1:0
Ivancsa KSE
Tiszaujvaros
2:2
DEAC
Putnok VSE
1:2
Szolnoki MAV FC
Sajóbábony Vegyész
1:2
Esmtk Budapest
Tállya
4:2
Cigand SE
Gyöngyös
0:4
Jászberényi
Krieschow
0:1
BSG Wismut Gera
Dassendorf
1:2
Sasel
Askania Bernburg
2:1
Ludwigsfelder
SV Eutin 08
1:1
Flensburg
Lübeck II
2:3
Heider
TSV Kropp 1946
3:2
Weiche Flensburg II
SSV Reutlingen
1:1
Ilshofen
Stuttgarter Kickers
0:0
FC Nottingen
Gmünd
0:1
Göppinger
Dachau
1:1
Kottern
1860 Munich II
1:2
SV Pullach
Hansa Rostock II
3:0
SV Altlüdersdorf
SV Seligenporten
2:2
Aubstadt
Ansbach
2:2
Sand
Meiendorfer SV
2:2
TuS Osdorf
TSG Pfeddersheim
1:1
Mechtersheim
Vilzing
0:1
FC Unterfohring 1927
TuS Holzkirchen
1:2
Jahn Regensburg II
Neumarkt
1:1
Wurzburger FV
SpVgg Jahn Forchheim
0:4
ASV Vach
Waldgirmes
3:1
Hünfelder SV
Lehnerz
3:2
FSC Lohfelden 1924
Viktoria Griesheim
1:2
KSV Baunatal
Buchonia Flieden
1:2
FC Ederbergland
Westfalia Herne
1:4
Schalke II
Emmelshausen
3:1
Hassia Bingen
Backnang
1:1
FC 08 Villingen
SV Linx
2:1
SV Spielberg
Schott Mainz
2:2
Eintracht Trier
Diefflen
0:4
TuS Koblenz
Kaiserslautern II
0:1
Rochling Volklingen
FSV Jaegersburg
0:0
Karbach
TSV Schilksee
NTSV Strand 08
Kirchanschöring
0:0
Schwaben Augsburg
TB Uphusen
3:1
Gifhorn
FC Würzburger Kickers II
2:5
Gebenbach
Abtswind
3:1
Bayern Hof
TSV Grossbardorf
1:3
DJK Bamberg
SpVgg Neu-Isenburg
0:2
Hessen Kassel
FC Germania Friedrichstal
0:7
Bahlinger SC
Rain/Lech
2:2
Hankofen-Hailing
Nördlingen
0:2
Türkgücü München
Energetik Bgu
2:2
FC Belshina Bobruisk
FC Granit Mikashevichi
1:3
Naftan Novopolotsk
FC Slonim
0:0
FC Baranovichi
FC Orsha
0:0
FC Smorgon
FC Slavia Mozyr
2:2
FC Khimik Svetlogorsk
FC Volna Pinsk
0:3
FC Lida
Chapungu United
1:1
Bulawayo Chiefs
Bulawayo City FC
0:1
FC Platinum
CAPS United
1:0
Black Rhinos
Kariba
3:1
Triangle United
Ngezi Platinum
3:2
Nichrut
Ards FC
0:2
Glentoran
Cliftonville
1:2
Coleraine
Warrenpoint Town FC
2:4
Glenavon
Crusaders
2:2
Ballymena United
Estudiantes de Caracas
1:1
Atletico Venezuela
Portuguesa FC
1:1
Deportivo Anzoategui
Carabobo FC
0:2
Zamora FC
Everton de Vina Del Mar
1:0
Univ. Concepción
Palestino
1:1
Deportes Temuco
Union La Calera
2:2
Universidad Católica
Radnicki Kragujevac
2:0
FK Sloboda Uzice
FK Sindelic Beograd
0:0
FK Tsc Backa Topola
Zlatibor Čajetina
3:0
FK Zarkovo
Weiche Flensburg
1:1
Hannover 96 II
BFC Dynamo
0:3
Berliner AK
SV Babelsberg
4:0
Budissa Bautzen
FC Oberlausitz Neugersdorf
3:1
Altglienicke
Auerbach
2:0
Halberstadt
Garching
3:1
SV Wacker
Augsburg II
1:1
Schweinfurt
Wuppertaler SV
1:2
SVL
Fortuna Düsseldorf II
1:1
SV 19 Straelen
Köln II
3:3
TV Herkenrath
Kaan-Marienborn
1:4
RWE
Mainz II
2:0
Wormatia
FC-Astoria Walldorf
0:3
FC Homburg
Elversberg
0:1
VfB Stuttgart II
Saarbrucken
1:0
Eintracht Stadtallendorf
Oldenburg
2:0
St. Pauli II
Jeddeloh
1:1
Lupo-Martini
Ufa II
0:1
FC Lada Togliatti
Torpedo Moskva
1:0
FK Ryazan
Alania-D
0:0
FK Angusht Nazran
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:1
FC Volga Ulyanovsk
Legion-Dynamo
0:1
FC Chernomorets Novorossiysk
Dinamo Stavropol
1:4
Chayka Peschanokopskoye
Neftek. Nizhnekamsk
2:1
FC Nosta Novotroitsk
Zvezda Perm
0:0
Syzran-2003
Rotor Volgograd II
1:0
FK Kaluga
Krasnodar III
1:1
Urozhay Krasnodar
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:1
Biolog Novokubansk
Druzhba Maikop
2:1
SKA Rostov
Orenburg U21
0:2
Lokomotiv Moskva U21
Rostov U21
1:0
Krylya Sovetov U21
Arsenal Tula U21
1:0
Akhmat Grozny U21
Auchinleck Talbot
3:1
Banks O'Dee FC
Coldstream FC
4:2
St. Cuthbert Wanderers
Golspie Sutherland
1:4
Burntisland Shipyard
Royal Albert FC
0:5
Bonnyrigg Rose
Preston Athletic
3:1
Glasgow University
Threave Rovers
0:3
Beith Juniors FC
Raith Rovers
2:0
Stenhousemuir
Dumbarton
0:2
Forfar Athletic
Airdrieonians
0:1
Montrose
Brechin City FC
1:0
East Fife
Arbroath
3:1
Stranraer
Elgin City
1:0
Edinburgh City
Stirling Albion
0:3
Clyde
Albion Rovers FC
0:4
Peterhead
Cowdenbeath FC
1:2
Annan Athletic
Queen's Park
1:0
Berwick Rangers
Kariana Erden
0:1
CSKA 1948
Strumska Slava
1:0
Botev Galabovo
PFC Nesebar
0:2
Tsarsko Selo Sofia
Gorna Oryahovitsa
1:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Chernomorets Balchik
0:0
PFC Montana 1921
FC Pirin Blagoevgrad
0:2
Pomorie
Lala FC
0:2
Chicó de Guayana
Libertador
1:0
Angostura
Yaracuyanos FC
1:1
Unión Atlético Falcón
Urena SC
3:0
Inter de Barinas
Albion FC
1:0
Juventud
CD Villa Espanola
1:4
Central Espanol FC
Oriental
1:1
Villa Teresa
Miramar Misiones
0:2
CA Rentistas
Deportivo Maldonado
3:2
Tacuarembo FC
Plaza Colonia
0:0
Cerro Largo
Nitra II
1:2
TJ OFC Gabčíkovo
Slovan Trenčianske T.
Veľké Ludince
AŠK Gelnica-Mária Huta
1:1
Družstevník Plavnica
Slovan Giraltovce
0:1
Svidník
Humenné
1:0
Pokrok Krompachy
Spisska Nova Ves
1:5
Snina
Vranov nad Topľou
2:1
FK Kosice
Novohrad Lučenec
2:1
Fomat Martin
Čadca
0:2
Liptovský Hrádok
MSK Rimavska Sobota
1:1
Lokomotiva Zvolen
Považská Bystrica
0:2
Kalná nad Hronom
Slovan Duslo Šaľa
2:0
Nové Zámky
Pezinok
3:1
Lozorno
Lokomotíva DNV
5:1
Vajnory
Báhoň
2:3
Rovinka
Hienghene Sport
1:0
Ne Drehu
Trio Kédeigne
0:0
AS Mont-Dore
Association groupes des jeunes du Pacifique
2:4
Horizon Patho
Wetr
3:0
RC Poindimié
FK Proleter Novi Sad
1:1
FK Napredak Krusevac
FK Dinamo Vranje
1:3
FK Mladost Lucani
FK Rad
3:1
FK Radnik Surdulica
Macva Sabac
0:0
FK Vojvodina
OFK Backa Palanka
1:1
FK Cukaricki
Septemvri Simitli
0:2
Balkan Botevgrad
Hebar Pazardzhik
1:1
Slivnishki geroy
Bansko
1:2
FK Germaneya Sapareva banya
Botev Ihtiman
2:1
Minyor Pernik
Chavdar Etropole
3:1
PFK Sportist Svoge
Nadezhda Dobroslavtsi
2:1
Belasitsa
Velbazhd
0:5
Pirin Razlog
Oborishte Panagyurishte
4:1
PFC Rilski Sportist Samokov
PFC Vihren Sandanski
3:2
Marek
Haskovo 1957
2:1
Gigant Saedinenie
Maritsa Plovdiv
1:0
PFC Minyor Radnevo
Zagorets
2:0
Sozopol
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
2:2
Dimitrovgrad
Rozova Dolina
3:1
Karnobat
FK Sadovo
1:3
FK Atletik Kuklen
Borislav 2009
3:1
Sokol Markovo
Neftochimik 1962 Bourgas
3:0
Chernomorets Burgas