Fixtures - September 23, 2018
Torino
1:3
Napoli
Bologna
2:0
Roma
AC Chievo Verona
0:2
Udinese
Lazio
4:1
Genoa
Milan
2:2
Atalanta
Frosinone
0:2
Juventus
Rukh Vinnyky
0:0
Girnik-Sport
Obolon-Brovar Kiev
0:1
FC Avangard Kramatorsk
FC Ingulets
1:1
Volyn Lutsk
Prykarpattya
1:0
Agrobiznes Volochisk
NY Red Bulls
2:0
Toronto
Atlanta United
2:0
Real Salt Lake
Columbus Crew
2:1
Colorado Rapids
Orlando City SC
0:0
Houston Dynamo
New England Revolution
2:2
Chicago Fire
Montreal Impact
1:1
New York City
Minnesota United FC
3:2
Portland Timbers
Philadelphia Union
2:0
Sporting Kansas City
Gremio FB Porto Alegrense
3:2
Ceara CE
Atletico Paranaense
3:0
Parana Clube PR
Flamengo
2:1
Atletico Mineiro MG
Corinthians
1:1
Internacional RS
Vitoria BA
3:4
Botafogo RJ
Sport Recife PE
0:1
Palmeiras
Toluca
3:2
Necaxa
León
0:1
Lobos BUAP
Cruz Azul
2:0
Atlas
Xolos de Tijuana
1:0
Pachuca
Guadalajara
1:1
Queretaro FC
Stromsgodset IF
1:2
Molde
Stabaek Fotball
3:2
Ranheim IL
Kristiansund BK
2:1
Haugesund FK
Bodo/Glimt
1:2
IK Start
SK Brann
1:1
Sandefjord Fotball
Rosenborg
3:1
Sarpsborg
Banfield
1:1
Independiente
Tigre
0:2
Huracan
San Martin Tucuman
0:0
Argentinos Juniors
Gimnasia y Esgrima
1:1
Rosario Central
San Martin San Juan
1:3
Atletico Tucuman
Boca Juniors
0:2
River Plate
Jeju United
2:2
Gangwon
Suwon Samsung Bluewings
0:0
Jeonbuk Hyundai Motors
Jeonnam Dragons
1:0
Ulsan Hyundai
Mallorca
1:3
Albacete Balompie
Real Oviedo
1:1
Elche
Las Palmas
1:0
Málaga
CF Reus Deportiu
1:1
Gimnàstic Tarragona
Numancia
0:2
Almería
Cadiz
0:2
Alcorcon AD
Hamburger SV
0:5
Jahn Regensburg
MSV Duisburg
1:2
Erzgebirge Aue
Heidenheim
2:0
Greuther Furth
Paderborn
4:4
Magdeburg
Vitoria Guimaraes B
0:2
Leixões
Academico de Viseu
3:4
Famalicao
Sporting Farense
0:2
Academica Coimbra
Paços de Ferreira
3:0
SC Covilha
GD Estoril Praia
1:4
CD Mafra
SC Zofingen
0:1
Grasshopper II
FC Biel-Bienne
3:2
Luzern II
FC Langenthal
2:3
FC Bassecourt
SR Delemont
1:1
FC Black Stars
Thun II
1:1
Martigny Sports
FC Fredericia
2:0
Lyngby
Thisted
3:3
Viborg FF
Naestved BK
2:1
BK Fremad Amager
HB Koege
2:2
FC Helsingoer
FC Roskilde
3:0
Hvidovre IF
Silkeborg
3:1
Nykoebing FC
Fram Larvik
1:1
Mjolner FK
Vard Haugesund
3:1
Stjordals/Blink
Brattvag
2:3
Arendal FK
Valerenga IF 2
2:2
Kjelsaas
Bryne FK
4:1
Hodd
Raufoss IL
3:1
Fredrikstad FK
Odds BK 2
4:1
Honefoss BK
FC Dulliken
1:4
Einsiedeln
Liestal
1:3
FC Allschwil
FC Ruti
2:0
Balzers
Dübendorf
2:0
Chur 97
Ueberstorf I
1:3
FC Colombier
Olympique de Geneve FC
1:2
FC Monthey
Odranci
1:1
NK Grad
NK Polana
2:2
NK Hotiza La Storia
NK Tromejnik Kuzma
2:4
NK Verzej
NK Turnisce
1:0
ŠNK Radgona
Vipava
5:1
Tolmin
Meteor Prague
1:1
N. Byskovice
Opava II
3:0
FC Slavoj Olympia Bruntal
FK San Jv Sumperk
2:0
TJ Sokol Usti
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
1:0
1.fc Viktorie Prerov
Kozlovice FC
4:1
Detmarovice
FC Spartak Velka Bites
2:3
FSC Stara Rise
Sokol Tasovice
0:2
FC Slovan Rosice
Zdar Nad Sazavou
1:2
FK Apos Blansko
Bystrc Kníničky
0:0
AFC Humpolec
Slavoj Polna
3:0
FC Strani
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
4:1
FK Nove Sady
SK Rakovnik
1:1
SK Senco Doubravka
SK POLABAN NYMBURK
2:2
Mostecký
Sokol Hostoun
7:1
FK Ostrov
Pencin Turnov
1:0
FC Kolin
Përmeti
1:1
KF Devolli
KF Memaliaj
3:0
Delvina
KS Gramozi Erseke
0:1
Shkumbini Peqin
Tepelena
2:0
KS Naftetari
KS Butrinti Sarande
0:1
Këlcyra
Maliqi
1:0
KS Albpetrol Patos
KF Vllaznia Shkoder B
2:1
Sopoti Librazhd
KS Ada
3:1
Internacional Tirana
Klosi
FC Kevitan
KF Gramshi
1:0
Luzi 2008
Partizani Tirana II
2:1
Spartaku Tiranë
Chaco For Ever
1:0
San Jorge Tucumán
Estudiantes San Luis
1:1
San Lorenzo Alem
Juventud Unida Gualeguaychu
1:2
Douglas Haig
San Martin Formosa
0:1
AH Zapla
Independiente Neuquén
1:1
Deportivo Madryn
Sol de Mayo
1:3
Sansinena
Defensores de Pronunciamiento
0:2
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Gimnasia y Tiro
1:0
Sarmiento Resistencia
Huracan Las Heras
1:0
Juventud Unida Universitario
Union Sunchales
1:0
Club Atletico Parana
Cipolletti
2:0
Ferro Carril Oeste GP
SC Rheindorf Altach II
3:1
VfB Hohenems
Admira Wacker II
3:1
FC Stadlau
SKN St. Polten II
3:0
Mattersburg II
Rayka Babol
0:1
Sorkhpooshan Pakdasht
Aluminium Arak
2:1
Gol Gohar
Navad Urmia
0:0
Gol Reyhan
Arvand Khorramshahr
1:0
Fajr Sepasi
Bermuda Athletic Association Wanderers
6:1
Boulevard Community Club
North Village Rams
2:3
X-Roads Warriors
Ka Akureyri
4:3
UMF Grindavik
IBV Vestmannaeyjar
2:1
Stjarnan Gardabae
Fjolnir Reykjavik
0:2
Breidablik Kopavogur
KR Reykjavik
1:1
Fylkir Reykjavik
Keflavik IF
0:4
Vikingur Reykjavik
FH Hafnarfjordur
2:1
Valur Reykjavik
Enyimba
5:1
Rayon Sports FC
Raja Casablanca
1:0
CARA Brazzaville
Union Sportive Médina d'Alger
0:1
Al Masry
Berkane
1:1
V.Club
Yanbian Fude
4:1
Beijing BSU
Dalian Transcendence FC
2:0
Harbin Yiteng
Guangdong Southern Tigers FC
2:2
Shenzhen
Cangzhou Mighty Lions
1:2
Wuhan Zall
Liaoning Shenyang Whowin
1:1
Meizhou Hakka
Nei Mongol Zhongyou
0:0
Heilongjiang Ice City
Olhanense
1:1
Praiense
Oliveira Hospital
0:1
Vilafranquense
Sertanense FC
3:2
Anadia FC
CF Santa Iria
3:2
Alverca Futebol
Gd Peniche
0:1
AD Nogueirense
Castelo Branco
6:0
Arc Oleiros
Sportivo de Loures
0:0
Caldas SC
CD Fatima
3:2
União de Leiria
Clube Desportivo de Alcains
0:4
Sintrense
AD Macao
1:4
SCU Torreense
Amora FC
1:0
Louletano
Moura
1:3
Real Sporte
FC Ferreiras
1:3
Vasco da Gama
Redondense FC
0:1
Co Do Montijo
CF Os Armacenenses
2:1
Clube Oriental de Lisboa
Casa Pia Atletico
5:0
SC Angrense
1 Dezembro
3:2
CD Pinhalnovense
Uniao SC Paredes
2:0
AD Sanjoanense
FC Cesarense
1:1
SC Coimbroes
Lusitania FC
2:1
FC Pedras Rubras
Amarante FC
0:2
Lusit.vildemoinhos
SC Espinho
3:1
SPG Meda
Leca FC
1:2
Gd Gafanha
CD Cinfaes
1:2
Gondomar SC
Penalva Do Castelo
2:0
União Madeira
FC Vizela
2:0
Cc Taipas
Felgueiras 1932
1:1
Gd Chaves B
AD Fafe
1:3
Trofense
Gdu Torcatense
2:1
Gd Mirandes
Merelinense FC
2:2
AD Oliveirense
CDC Montalegre
0:3
Vilaverdense FC
SC Mirandela
2:1
Gil Vicente
Pedras Salgadas
2:1
AD Limianos
SC Maria Fonte
0:1
Ar Sao Martinho
Sporting Clube Ideal
0:0
SG Sacavenense
Maritimo Madeira B
0:0
Rd Agueda
U. d. Popayan
2:2
Club Cortulua
Valledupar FC
0:0
Llaneros FC
Real Cartagena
1:1
U. M. Santa Marta
Atletico FC
1:1
Barranquilla FC
Puerto Montt
2:0
Deportes Copiapo
Cobresal
3:3
Melipilla
Deportes Valdivia
2:2
Deportes Magallanes
Nublense
0:1
CSD Barnechea
Union San Felipe
0:1
CD Cobreloa Calama
Norden
1:2
Differdange FC 03
Blo-Wäiss Izeg
1:7
CS Fola Esch
Alisontia Steinsel
0:1
FC Rodange 91
Obercorn
1:5
Union Mertert
Colmarberg
0:4
Union Titus Petange
FC Mondercange
0:1
US Esch
Minerva Lintgen
0:4
US Hostert
Schifflange
1:4
FC Mamer 32
Jeunesse Useldange
1:6
FC Una Strassen
Blô-Weiss Medernach
2:4
Koeppchen
CeBra 01
3:0
Yellow Boys Weiler
Bettembourg
0:7
Racing FC Union Luxembourg
URB
0:1
US Rumelange
Schouweiler
0:6
FC Wiltz 71
Jeunesse Schieren
3:6
Swift Hesperange
Wincrange
0:6
Un Kaerjeng 97
Sanem
1:3
Union 05 Kayl-Tetange
Bourscheid
2:0
Excelsior Grevels
Bastendorf
1:10
FC Etzella Ettelbruck
Young Boys
2:4
FC Jeunesse Canach
Les Ardoisiers Perlé
1:3
Sandweiler
Orania Vianden
0:7
US Mondorf-Les-Bains
Alliance Aischdall
4:3
Jeunesse Junglinster
Daring Echternach
0:4
FC Rm Hamm Benfica
Moutfort / Medingen
2:3
Sporting Bertrange
Kehlen
1:7
F91 Dudelange
Feulen
1:4
FC Progres Niederkorn
Unex Unicov
0:0
FC Hlucin
1. FC Karlovy Vary
2:2
FK Litomericko
SFK Vrchovina
2:1
FK Hodonin
SK Benesov
1:2
SK Zapy
SK Viktorie Jirny
FC Pisek
SK Sokol Brozany
2:1
Stechovice
Quick
4:0
USV Hercules
OJC Rosmalen
0:2
Ado '20
VV Goes
2:1
HBS
Tec
1:0
JVC Cuijk
Dongen
0:3
Oss 20
HSC 21
3:2
RKVV Westlandia
FK Decic Tuzi
6:1
FK Berane
Otrant-Olympic
0:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Kom
0:2
FK Bokelj Kotor
Arsenal Tivat
0:1
FK Mladost Ljeskopolje
FK Jezero Plav
0:0
Igalo
Spartaan'20
6:1
VV Groeneweg
Zwervers
3:0
VELO
FC Olympia
3:4
DHC Delft
Den Hoorn
3:1
GLZ Delfshaven
BMT FC
VOC
TVC '28
3:2
Tubantia
BVC '12
0:4
ROHDA Raalte
vv Rigtersbleek
1:2
LONGA '30
Stevo
1:2
RKSV De Zweef
Bemmel
3:1
SC NEC
Winterswijk
1:1
Heino
KSV BWO
0:2
WAVV
Leones
2:2
Juliana '31
FVC
2:1
VV Heerenveen
VV Nieuw Buinen
3:2
Stadspark
GRC Groningen
2:2
Bergum
SWZ Boso Sneek
5:1
GOMOS
WVV
1:0
SVBO
SV NVC
2:1
Uitgeest
Legmeervogels
0:2
Hillegom
Hoofddorp
0:1
Boshuizen
LSVV
2:1
Zaanlandia
JOS Watergraafsmeer
4:2
AGB
AVV Zeeburgia
0:1
AFC '34
Geldrop
2:1
Venlosche Boys
SV Dosko
2:1
VUC
Brabantia
1:5
Woezik
Best Vooruit
1:1
TOP Oss Amateurs
Nemelaer
3:2
FC Tilburg
RKSV Prinses Irene
2:3
VV Oirschot Vooruit
Rhode
2:1
HVCH
Alverna
2:0
't Zand
De Valk
1:2
SV Deurne
ZSV
3:0
Veritas
EHC
3:2
Heeze
Venray
4:1
RKSV Bekkerveld
Wittenhorst
1:1
Chevremont
CD Pasaquina
1:0
CD Luis Angel Firpo
Chalatenango
1:1
CD Aguila
Sonsonate FC
2:5
Alianza FC (Slv)
Municipal Limeno
1:0
CD Audaz
CD FAS
0:1
AD Isidro Metapan
Manzini Sundowns FC
0:1
Malanti Chiefs
Tambuti
0:1
Mhlume Peacemakers
Moneni Pirates
1:1
Vovovo FC
Manzini Sea Birds
0:2
Green Mamba FC
Royal Leopards
2:1
Manzini Wanderers
Highlanders
0:0
Young Buffaloes
Mbabane Citizens
0:0
Mbabane Swallows
Lunds BK
0:1
Tvaakers IF
FC Linkoping City
1:1
Umea FC
Mjallby AIF
5:1
Husqvarna FF
Carlstad United
1:0
Syrianska FC
Team TG FF
5:0
Arameiska-Syrianska
FK Karlskrona
1:1
Grebbestads IF
Angelholms FF
1:3
Skovde AIK
Ljungskille SK
3:1
Aatvidaberg FF
Assyriska FF
0:2
Vasteraas SK
FC Hradec Kralove
4:0
FK Viktoria Zizkov
Mas Taborsko
1:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Varnsdorf
0:1
FK Fotbal Trinec
Viking FK
2:0
Sogndal IL
Nest-Sotra
0:1
Floro
Jerv FK
1:0
Strommen IF
Sandnes Ulf
1:1
Notodden FK
Ham-Kam
2:2
Levanger
Kongsvinger IL
1:1
Tromsdalen
Ullensaker/Kisa
1:1
Aasane Fotball
FK Shkupi
2:1
Gjorce Petrov
FK Renova
0:2
FK Belasica Strumica
FK Sileks Kratovo
1:2
Shkendija 79 Tetovo
Pobeda
2:4
FK Akademija Pandev
Comunicaciones
1:1
Petapa
Xelajú
1:0
Iztapa
Sanarate
2:3
Antigua GFC
Malacateco
2:2
Cobán Imperial
Deportivo Chiantla
0:3
Guastatoya
Happy Valley
6:2
Double Flower
Dreams Metro Gallery
2:3
Mutual FC
Central & Western
1:0
Wong Tai Sin
Citizen AA
2:1
South China FC
Leonidas
2:1
Vlissingen
Silvolde
1:3
RKZVC
DEM
1:3
Hoogeveen
De Bataven
3:1
Be Quick 1887
SDO
3:2
HVV Hollandia Hoorn
AWC
4:1
MSC
Hoogland
1:1
Fortuna Wormerveer
VV De Meern
1:1
UDI '19
RKSV Nuenen
1:1
Halsteren
Minor
0:3
VV Gemert
Groene Ster
2:1
Alphense Boys
VV Baronie Breda
0:0
SV Meerssen
RKAVV
1:3
IFC
GVV Unitas
Papendorp
K-Järve JK Järve II
1:0
Joker
TJK Legion II
2:4
Vaprus II
Põhja-Tallinna JK Volta
0:1
Ararat
Tõrva
1:6
Viljandi JK Tulevik II
Otepää
3:3
Kuressaare II
Viimsi
3:0
Tallinna Kalev III
Chełmianka Chełm
1:0
KS Wisla Pulawy
Jarota Jarocin
0:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Świt Skolwin
1:0
Bałtyk Koszalin
Stal Kraśnik
3:0
Wisla Sandomierz
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:1
Hutnik Kraków
Ślęza Wrocław
3:0
Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna
3:0
Górnik Zabrze II
Mito Hollyhock
0:1
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga FC
2:0
Roasso Kumamoto
FC Gifu
1:1
Tokyo Verdy
Kamatamare Sanuki
0:2
Omiya Ardija
JEF United
0:1
Yokohama
Cavalier
2:1
Arnett Gardens FC
Dunbeholden
0:1
Montego Bay United FC
Humble Lions
0:1
Uwi FC
Mount Pleasant Academy
1:0
Waterhouse
Tivoli Gardens
2:1
Reno FC
Vanraure Hachinohe
0:0
Nara Club
Veertien Mie
0:4
Honda
Verspah Oita
1:2
Biwako Shiga
Cobaltore Onagawa FC
0:4
Honda Lock
Tegevajaro Miyazaki
2:6
Imabari
Tokyo Musashino City
4:2
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Narpes Kraft
3:1
Pallo Kerho 37
OLS Oulu
0:3
TPV Tampere
Tampere United
3:1
JS Hercules
GBK Kokkola
3:1
KuFu-98
Honka Akatemia
0:1
Grankulla IFK
PEPO Lappeenranta
7:2
LPS
Mikkelin Palloilijat
1:1
MyPa Myllykoski
WAF Brigittenau
3:2
Donau
Dornbirner SV
2:4
SW Bregenz
Thalgau
4:2
SK Strobl
SV Hall
2:0
Kematen
Austria Lustenau II
4:2
Brauerei Egg
Rot-Weiß Rankweil
2:0
Röthis
St. Michael Bleiburg
1:2
Wölfnitz
Bramberg
2:5
Golling
Höchst
1:1
Lauterach
Telfs
4:1
SC Holz Pfeifer Kundl
San Carlos
2:0
Limón
Santos de Guápiles
0:0
Deportivo Saprissa
Cartaginés
3:2
Carmelita
Alajuelense
2:0
Grecia
La U Universitarios
1:1
Herediano
Sporting San José
1:0
Turrialba
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
1:1
Puntarenas
Municipal Liberia
1:0
Jicaral
Guanacasteca
2:0
Santa Ana
Bőny SE
0:6
Honved
Cigand SE
0:2
Fehervar
Öttevényi TC
0:1
Gyöngyös
Kalocsai
1:0
Ibrány Városi SE
Balkanyi SE
1:3
Andráshida
Esmtk Budapest
1:3
Diosgyor
Szeol SC
2:0
Balmazujvarosi FC
FC Hatvan
0:1
Cegledi VSE
Jászberényi
2:1
MTE
Jánoshalmi FC
2:3
Füzesgyarmati
Egri FC
0:5
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Szarvasi
4:4
DEAC
Tordas
3:3
Senyo Carnifex FC
Bonyhád Völgység
0:3
Budafok
Gyöngyöshalász SE
1:5
Gyirmot
Szolnoki MAV FC
0:1
Kisvarda
Csepel
0:2
Haladas
Oroszlány FC
1:0
Ózdi FC
Hévíz FC
2:4
Pápai Perutz
Sárisápi Bányász SE
0:1
Vecses FC
Dabas
1:0
Salgótarjáni BTC
Jánossomorja SE
0:4
III Ker Tue Upe
Nagykőrösi Kinizsi Törtel FC
1:4
Vasas
Zacatepec
0:1
Universidad Guadalajara
Cafetaleros
0:1
Mineros de Zacatecas
Oaxaca (old)
1:0
Dorados de Sinaloa
LD Maputo
2:0
Chibuto
Sporting Nampula
4:2
Maxaquene
Incomáti
1:1
1° de Maio de Quelimane
Ferroviário Maputo
2:0
Ferroviário Nampula
Costa do Sol
1:0
Ferroviário Nacala
Desportivo Nacala
2:1
ENH Vilankulo
UP de Manica
0:2
Ferroviário Beira
União Desportiva Do Songo
2:1
Textáfrica
Hantharwady United
5:0
Ayeyawady United
Yangon United
4:0
Southern Myanmar
Shan United
2:1
Mawyawadi FC
Magwe
0:2
Rakhine United
Yadanarbon
3:0
Sagaing United
Sarmiento
1:1
Central Cordoba
Santamarina
2:2
Gimnasia Jujuy
Nueva Chicago
1:0
Olimpo
Brown de Adrogue
0:0
Los Andes
Independiente Rivadavia
1:0
Platense
Temperley
2:3
Arsenal de Sarandi
Quilmes
0:1
Almagro
Nasarawa United
Rivers United
Katsina United
Abia Warriors
Heartland
El Kanemi Warriors FC
Lobi Stars
Plateau United
Akwa United
Kano Pillars
Wikki Tourist
Sunshine Stars
Ifeanyi Uba
Enyimba
Kwara United
Enugu Rangers
Niger Tornadoes
Go Round FC
MFM FC
Yobe Desert Stars FC
Teutonia 05
5:4
Rugenbergen
Geestemünde
6:3
Brinkumer SV
TSG Neustrelitz
1:0
Staaken
SV Todesfelde
1:0
Heider
TSV Lägerdorf
1:2
VfR Neumunster
Eintracht Braunschweig II
4:1
Cloppenburg
Hansa Rostock II
5:0
Blau-Weiß 90 Berlin
Hertha 06
2:4
Tennis Borussia
Strausberg
1:4
Greifswalder FC
SV Altlüdersdorf
1:2
Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
0:0
Anker Wismar
Altona
2:1
Barmbek-Uhlenhorst
Niendorfer
2:0
Wedeler TSV
SV Frisia 03
4:0
Lübeck II
TSV Schwabmunchen
1:3
Türkgücü München
Borussia Freialdenhoven
6:1
Blau-Weiß Friesdorf
SV Breinig
1:2
Alfter
Bergisch Gladbach
5:3
Düren
SSV Merten
Euskirchen
Arminia Hannover
1:0
FC Wunstorf
Gifhorn
2:1
Spelle-Venhaus
Hagen / Uthlede
3:0
Eintracht Northeim
HSC Hannover
2:1
Heeslinger SC
VfL Oythe
1:2
Bersenbrück
Wolfenbüttel
0:0
VfV Hildesheim
DJK Bamberg
0:2
Wurzburger FV
VfL Pinneberg
1:4
TuS Osdorf
ASC Dortmund
4:0
Schermbeck
SV Westfalia Rhynern
1:1
Sportfreunde Siegen
Rot Weiss Ahlen
3:3
Holzwickeder SC
TUS Haltern
0:0
Ennepetal
Schalke II
5:0
Hammer SpVg
Paderborn II
1:0
Brünninghausen
Eintracht Rheine
2:1
Sprockhövel
SC Velbert
1:1
1.FC Monheim
Sportfreunde Baumberg
4:3
Kleve
Bocholt
0:4
Hilden
Ratingen SV Germania 04/19
3:1
SC Duesseldorf West
VfB Homberg
1:1
Velbert
VfB Speldorf
1:3
SpVg Schonnebeck 1910
SW Essen
2:0
FSV Duisburg
Turu Dusseldorf
3:1
Jahn Hiesfeld
Eintracht Trier
3:3
TuS Koblenz
Leher TS
2:1
TuS Schwachhausen
BSC Hastedt
3:1
Borgfeld
Frechen
1:1
Vichttal
Deutz
1:1
Viktoria Arnoldsweiler
Eddersheim
1:3
Hünfelder SV
Nördlingen
0:8
1860 Munich II
Club River Plate Asuncion
2:1
Deportivo Liberacion
Guaireña
0:0
R.i. 3 Corrales
Sp. San Lorenzo
1:2
Club Fernando de La Mora
Sportivo Trinidense
2:0
Sportivo Iteno
Ovetense FBC
2:0
General Caballero
FK Mladost Doboj Kakanj
2:2
FK Zeljeznicar
NK Celik Zenica
1:1
FK Tuzla City
NK Siroki Brijeg
2:0
FK Zvijezda 09
TB / FCS / Royn
2:2
NSI Runavik
Vikingur Gota
2:2
Skala IF
AB Argir
1:2
07 Vestur Sorvagur
KI Klaksvik
1:2
HB Torshavn
B36 Torshavn
5:1
Eb/Streymur
UE Santa Coloma
0:0
UE Engordany
Inter Club de Escaldes
1:0
FC Santa Coloma
Sant Julia
1:1
FC Ordino
Lusitanos FC
1:1
Encamp FC
Sport Rosario
1:1
Comerciantes Unidos
Sport Boys
3:1
Cusco
Sporting Cristal
4:0
CC Deportivo Municipal
Universitario de Deportes
2:2
Universidad San Martin
Dep. La Guaira
2:2
Trujillanos FC
Atletico Venezuela
2:2
Mineros de Guayana
Deportivo Tachira
3:0
Portuguesa FC
Estudiantes de Caracas
1:1
Academia Puerto Cabello
Zulia FC
5:0
Metropolitanos FC
Comunicaciones II
1:1
Mictlán
Universidad San Carlos
2:0
Deportivo Jocotán
Suchitepéquez
10:0
Rosario FC
Sololá
1:1
San Pedro
Nueva Concepción
0:0
Chimaltenango
Quiché
1:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Marquense
3:2
Coatepecano IB /DR
Achuapa
0:0
Carchá
Sansare FC
1:0
Aurora
Universidad Católica
2:1
San Luis de Quillota
Univ. Concepción
3:1
Universidad Chile
Curico Unido
1:0
O`Higgins
Colo Colo
3:4
Antofagasta
Cerro
1:2
Racing
River
3:2
Defensor Sporting
El Tanque Sisley
Fénix
Boston River
0:0
Rampla Juniors
Peñarol
1:1
Torque
Surkhon Termez
1:1
Istiklol Fergana
PFC Shurtan
0:3
PFK Mash AL Mubarek
FC Aral Nukus
0:2
PFK Dinamo Samarqand
Andijon
0:0
Norin FK
Tervuren-Duisburg
1:1
Borght-Humbeek
Villers-La-Ville
3:2
Sporting Bruxelles
R Racing Club de Waterloo
1:3
Stade Everois
Saint-Michel
0:1
Union Lasne-Ohain
RRC Boitsfort
1:1
Renaissance Sportive Forestoise
Saint-Josse
3:3
Etterbeek
Le Roeulx
2:0
Paturages
Soignies Sports
0:2
PAC Buzet
Anderlues
2:2
Neufvilles
RAS Monceau
3:1
Athlétic Club Estaimbourg
Péruwelz
0:4
Solre-sur-Sambre
SG-Tertre-Hautrage
4:1
Houdeng
Gosselies Sports
2:1
Belœil
Berg en Dal
0:1
KSK Retie Branddonk
Sint-Job
1:1
Wuustwezel
Ardennen
2:2
Ninove
Appelterre-Eichem
6:0
KFC Sparta Waasmunster
Mariekerke
1:2
KFC Lille
HO Kalken
1:2
Excelsior Mariakerke
VC Herentals
3:3
De Kempen
Dendermonde
3:4
Lochristi
Witgoor Sport
2:0
Oppuurs
Elene-Grotenberge
2:2
Eendracht Zele
Drongen
1:3
Bambrugge RC
KFC Park Houthalen
1:3
Melo Zonhoven
Torpedo Hasselt
1:0
Huvo Jeuk
Zepperen-Brustem
2:0
Achel
Herkol
2:2
Beringen
Weerstand Koersel
1:2
Herk
K. Hand in Hand Hoepertingen
1:1
Vlijtingen
Saint-Louis-Saint-Léger
2:2
Jeunesse Freylangeoise
Rossignol
2:2
Ethe Belmont
Rhodienne-De Hoek
3:2
Herent
Aarschot
1:2
Liedekerke
Loyers
4:1
ES de la Molignée
Spy
7:1
Ligny
Nismes
3:1
Rochefort
Grand-Leez
6:4
Rhisnes
KSC Wielsbeke
2:2
KSK Vlamertinge
Dadizele
3:2
Blankenberge
Meulebeke
2:2
KVC Deerlijk Sport
KFC Poperinge
0:2
Oostduinkerke
Sassport Boezinge
5:1
Kortemark
Raeren
1:1
UCE Liège
KFC Grün-Weiss Amel
1:1
Braives
Weywertz
0:0
Wanze / Bas-Oha
Cointe-Liège
0:1
Stade Disonais
JS Fizoise
5:1
Trooz
Rechain
1:1
RSC Beaufays
Sprimont II
1:1
Aubel
R Ougrée FC
0:1
Ster-Francorchamps
HNK Hajduk II
2:0
Gnk Dinamo Zagreb II
Bijelo Brdo
3:2
NK Medimurje Cakovec
NK Lucko
2:2
NK Zadar
NK Dugopolje
1:0
NK Osijek II
Budissa Bautzen
0:1
Chemnitzer FC
Meuselwitz
1:3
FSV Union Furstenwalde
Hertha BSC II
3:0
BFC Dynamo
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:0
Rot-Weiss Erfurt
TSV Havelse
1:1
Luneburger SK Hansa
Eintracht Norderstedt
2:2
Weiche Flensburg
Hoffenheim II
3:0
Mainz II
Holstein Kiel II
2:0
Jeddeloh
VfL Oldenburg
1:0
Lupo-Martini
FC Chelyabinsk
1:2
FC Volga Ulyanovsk
Ufa II
0:4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Legion-Dynamo
1:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FC Nosta Novotroitsk
4:1
Ural-D Yekaterinburg
Alania-D
0:1
SKA Rostov
Urozhay Krasnodar
2:1
Biolog Novokubansk
Luch Vladivostok
1:0
FC Sibir Novosibirsk
Tom Tomsk
3:1
FC Chertanovo Moscow
Spartak-2 Moscow
2:1
SKA Khabarovsk
FC Zenit-2 St Petersburg
0:1
FC Baltika Kaliningrad
FC Avangard Kursk
2:0
FC Tyumen
Khimki
2:3
Torpedo Armavir
PFC Sochi
0:0
FC Tambov
FC Shinnik Yaroslavl
1:2
FC Mordovia Saransk
FC Fakel Voronezh
0:0
FC Krasnodar-2
FK Rotor Volgograd
2:1
FC Nizhny Novgorod
St. Pauls United
2:0
St. Peters
Village Superstars
2:0
Old Road Jets United
Saddlers United
2:0
Mantab
Conaree United
1:1
Newtown United
Berchem Sport
0:0
Sportkring Sint-Niklaas
KVV Vosselaar
1:1
KSC City Pirates
KSV Temse
3:1
FC Duffel
Royal Cappellen FC
0:0
Hades
Boussu Dour Borinage
3:1
Royal Wallonia Walhain CG
RRC Hamoir
2:0
Waremme
St Gilles
1:1
Olympic Charleroi
K Londerzeel SK
0:3
Olympia SC Wijgmaal
K Olsa Brakel
1:1
Toekomst Menen
Koninklijk Diegem-Sport
0:2
Sparta Petegem
Sint-Eloois-Winkel
2:4
KFC Eppegem
SC Escaldes
1:6
FC Rangers
Inter Club d'Escaldes II
0:1
FC Encamp II
CE Carroi
2:1
UE Santa Coloma II
Atletic Club Escaldes
2:2
UE Extremenya
Los Caimanes
0:1
Deportivo Coopsol
Atletico Grau
6:2
CD Sport Loreto
Universidad Cesar Vallejo
5:0
Alfredo Salinas
Sport Victoria
0:3
Alianza Atletico
Club Sportivo Cienciano
9:1
Willy Serrato
Los Chankas
0:1
Carlos Mannucci
Union Huaral
1:1
Deportivo Hualgayoc
AC Cuneo 1905
1:1
AC Gozzano
Olbia
2:1
Pro Patria
AC Feralpi Salo
0:0
Fermana FC
AS Giana Erminio
1:2
Imolese Calcio
Ravenna FC 1913
0:1
Sudtirol
AC Renate
1:1
Vicenza
US Alessandria Calcio 1912
Pro Piacenza
AC Pistoiese
2:4
AS Lucchese Libertas 1905
UC Albinoleffe
1:2
Pordenone Calcio
Teramo
0:0
Sambenedettese
Virtus Verona
0:2
Monza
Vis Pesaro
2:1
Gubbio
Bitonto
5:0
Asd Calcio Pomigliano
US Citta Di Fasano
1:1
Gelbison Vallo D L
ASD Città di Gragnano
1:2
AZ Picerno
Nola 1925
0:4
SSCD Granata 1924
AC Savoia 1908
0:0
FC Francavilla 1931
Belluno
1:1
AS Virtus Don Bosco
ASD Arzignano Valchiampo
2:2
Usd Adriese 1906
Montebelluna
2:0
Chions
Campodarsego
2:1
Delta Porto Tolle
Cartigliano
4:4
Cjarlins Muzane
Union Clodiense
1:0
US Levico Terme
Sandonà
1:1
Trento
ASC St. Georgen
3:2
Union Feltre
Tamai
0:1
Este
Arconatese
2:6
US Inveruno 1945
ASD Borgaro Nobis 1965
0:2
US Fezzanese Calcio
Calcio Lecco
4:0
Bra
SCD Ligorna 1922
2:1
Chieri
Bustese Milano City FC SSD
2:2
Casale
ACD Pro Dronero 1913
1:2
Savona FBC
Sestri Levante
0:1
Borgosesia
Stresa Sportiva
1:1
Lavagnese
SSD Unione Sanremo
1:1
Folgore Caratese
Aglianese
0:3
FC Ponsacco 1920
AC Bastia Calcio 1924
0:1
Cannara
Scandicci
0:0
Seravezza
Ghivizzano Borgo Mozzano
2:1
Ssd Viareggio 2014
US Massese
1:3
Sinalunghese
Pianese
0:1
Tuttocuoio
Real Forte Querceta
0:1
Sangimignanosport
San Donato Tavarnelle
1:0
Prato
FC Aprilia
3:0
Ostia Mare
US Avellino 1912
2:1
Ssd Albalonga Calcio
Flaminia
0:1
Sef Torres Calcio
Asd Cassino Calcio 1924
1:2
Vis Artena
Socio Culturale Castiadas
0:3
Asd Trastevere 1909
Citta Di Anagni
0:0
ASD Anzio Calcio 1924
Atletico Terme Fiuggi
2:3
US Ladispoli
US Ciserano
4:0
Olginatese
Como 1907
3:0
Scanzorosciate
Legnago Salus
0:2
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
Mantova 1911
1:1
Caronnese
AC Ponte San Pietro-Isola
0:0
Sondrio Calcio
Ssd Pro Sesto
1:0
ASD Villafranca
Rezzato
3:0
US Darfo Boario
Seregno
2:2
Caravaggio
Campobasso
3:2
ASD Francavilla Calcio
FC Isernia Calcio
2:3
AC Sangiustese
Jesina Calcio
2:1
Santarcangelo
Montegiorgio
3:2
Avezzano Calcio A.S.D
Pineto
2:0
SS Matelica Calcio Asd
Cesena
2:0
Olympia Agnonese
Giulianova Calcio
1:1
Castelfidardo Calcio
San Nicolò
2:1
Recanatese
ASD Savignanese
1:0
Forlì
Vastese Calcio 1902
2:2
Sammaurese
Bari 1908
4:1
ASD Sancataldese
Cittanovese
1:0
Rotonda
US Castrovillari Calcio
0:0
US Palmese 1912
Ssd Acireale Calcio 1946
2:1
Asd Nocerina 1910
FC Messina
3:4
Ssd Citta Di Gela
Igea Virtus Barcellona
3:0
Messina
Locri 1909
4:1
Portici
SC Marsala 1912
2:0
Asd Roccella
Asd Turris Calcio
3:1
Asd Troina Calcio
SSD Axys Zola
0:2
US Fiorenzuola 1922
Pol. Ciliverghe Mazzano
3:2
USD Classe
Lentigione
0:1
Modena
Mezzolara
1:1
AC Calvina sport
Pergolettese
1:0
Franciacorta
Reggina
1:1
San Marino Calcio
USD Vigor Carpaneto 1922
2:0
ASD Sasso Marconi
Team Altamura
2:1
Gravina
Ssd Fidelis Andria 2018
1:1
AC Nardo
Asd Polisportiva Sarnese
1:3
SS Taranto 1927
Audace Cerignola
1:1
Sorrento Calcio
Nitra II
1:2
FK Puchov
Slovan Bratislava II
6:0
Rohožník
Lokomotiva Zvolen
1:2
Fomat Martin
MSK Namestovo
1:2
Tatran Krásno
Oravské Veselé
3:1
Novohrad Lučenec
Fiľakovo
3:0
Baník Kalinovo
Poltár
0:0
ŽP Šport Podbrezová II
Snina
2:1
Šarišské Michaľany
Pokrok Krompachy
0:2
Svidník
Galanta
5:2
Nové Zámky
Veľké Ludince
2:3
FC Spartak Trnava II
TJ OFC Gabčíkovo
2:0
Zl. Moravce-Vrablé II
Rovinka
1:2
Bernolákovo
FC Malacky
1:0
Lozorno
Vajnory
0:1
Rača
Rusovce
0:2
Slovan Most
Tomasov
0:1
Slovan Ivanka
Atletico Malagueno
0:1
Granada CF B
UD Almeria B
4:1
CD Don Benito
Real Valladolid B
1:0
UD Las Palmas B
CF Peralada
2:2
CD Atletico Baleares
Sporting Gijon B
2:2
Real Sociedad B
Real Murcia
1:0
UD Ibiza Eivissa
Melilla UD
3:1
Real Balompedica Linense
Fuenlabrada
2:0
FC Coruxo
Celta de Vigo B
3:0
Rapido de Bouzas
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
3:0
Pontevedra CF
AD Union Adarve
1:0
Unionistas CF
CE Sabadell
0:2
Ontinyent CF
Olot
0:3
Valencia CF Mestalla
CD Tudelano
1:1
SD Leioa
Burgos CF
2:1
RC Deportivo Fabril
CD Artistico Navalcarnero
2:4
Atletico Madrid B
Cultural Leonesa
1:2
Real Madrid Castilla
CD Vitoria
0:2
Racing Santander
Jumilla CF
1:3
FC Cartagena
CD Alcoyano
2:2
Espanyol Barcelona B
CD Castellon
1:1
CD Ebro
Lleida Esportiu
1:1
UD Cornella
CF Badalona
2:1
Atletico Levante UD
RS Gimnastica de Torrelavega
1:2
SD Amorebieta
CD Calahorra
2:0
UD Logrones
UP Langreo
0:1
CD Mirandes
Barakaldo CF
1:0
Arenas Club de Getxo
CF Villanovense
0:0
CD San Fernando
Recreativo Huelva
0:1
UCAM Murcia
Salamanca CF Uds
2:3
CD Guijuelo
SD Ponferradina
3:1
San Sebastian Reyes
Atletico Sanluqueno
2:0
Marbella FC
Hércules
0:2
CD Teruel
CD Badajoz
2:2
CD El Ejido 2012
Car Konstantin
1:0
Trstenik PPT
FK Polet Ljubić
0:0
FK Proleter Mihajlovac
FK Prva Iskra
1:0
Crvena Zvezda MML
Radnicki Pirot
3:0
SFS Borac
Budućnost Popovac
3:1
Moravac Mrštane
FK Pukovac
0:1
FK Temnić 1924 Varvarin
FK Zaplanjac
2:1
Rtanj
FK Provo
0:2
Tutin
FK Drina
3:3
Jošanica
Stepojevac Vaga
3:3
Brodarac
Jedinstvo Surčin
4:0
Radnički Obrenovac
Merreikh Nyala
1:2
Al Shorta
Al Merrikh
4:1
Al Ahly Shendi
Hay Al Arab
0:2
al-Hilal Khartum
Al-Ahli Atbara
2:1
Kober SC Bahri
Varbergs BoIS
1:2
Gefle IF
Falkenbergs FF
2:0
Jonkopings Sodra
Orgryte Goteborg
4:1
IK Brage
Helsingborg
1:0
IK Frej
Santurtzi
0:0
Pasaia KE
San Juan Mozarrifar
1:2
Real Zaragoza Deportivo Aragon
RSD Alcala
0:1
AD Parla
AD Alcorcon B
1:0
CF Getafe B
Tres Cantos CF
0:1
San Fernando Henares
Club Deportivo Vicálvaro
1:1
Trival Valderas A.
Villaverde-Boetticher
0:1
Las Rozas
CD Canillas
2:0
Leganés II
Rayo Vallecano B
3:1
Carabanchel
Atlético Pinto
0:3
Pozuelo Alarcón
Real Betis B. B
7:0
Los Barrios
Coria CF
3:1
Gerena
Cordoba CF B
1:1
CD Utrera
SFC Minerva
0:1
CD Cieza
San Ignacio
1:0
Ordizia KE
Siete Villas
4:0
Vimenor
Paterna
1:3
Vilamarxant
AE Prat
1:0
San Cristóbal
Martinenc
2:1
CF Reus Deportiu II
Horta
1:0
Terrassa FC
Cerdanyola del Vallès
1:1
Granollers
FC Vilafranca
1:1
Grama
Castelldefels
1:2
Sants
CD Loja
2:1
Velez CF
UD San Pedro
2:1
Martos CD
Alhaurín
4:1
Ciudad de Torredonjimeno
CD Huetor Vega
3:1
Polideportivo Almería
Borja
0:0
UD San Lorenzo de Flumen
Berceo
4:1
CF Rapid de Murillo
Santa Ana
2:3
Alcobendas Sport
San Agustín
1:3
CD Mostoles
CD Guadalcacín
1:2
Arcos CF
Ucam Murcia II
1:0
La Unión Atlético
Universidad Oviedo
2:3
Colunga
Ceares
0:1
Caudal Deportivo
Marino Luanco
3:0
UD San Claudio
Calamonte
0:4
Extremadura UD II
Montijo
1:1
Arroyo Cp
CP Cacereno
1:0
Moralo
CD Azuaga
2:1
Valdivia
Olivenza
2:2
Plasencia
Silva SD
0:3
Arosa SC
CD Murense
0:4
Pd Santa Eulalia
Cartagena II
2:3
Huércal Overa
Yagüe
4:3
Arnedo
SD Formentera
1:1
Ferriolense
Conil
1:2
Cadiz B
Lanzarote
0:2
UD Tamaraceite
CD El Cotillo
1:1
La Cuadra
Tenisca
1:1
CD Tenerife B
CD Marino
4:0
Las Zocas
Güímar
2:0
CD Unión Sur Yaiza
Atlético Tacoronte
2:2
CD Mensajero
Figueres
2:0
FC Santboia
Cantolagua
0:0
CD Avance Ezcabarte
Alondras CF
0:0
Racing de Ferrol
Céltiga FC
0:1
UD Ourense
CA Monzon
0:3
Brea
AD Sabinanigo
1:3
Belchite 97
CD La Almunia
0:2
Sociedad Deportivo Tarazona
Villanueva CF
1:4
Calamocha
Real Avila CF
2:0
Atletico Tordesillas
La Calzada
2:0
CD Varea
Pradejón
0:2
Alfaro CD
CD Binisalem
0:3
Platges de Calvia
Real Murcia B
3:0
Olímpico Totana
CAP Ciudad de Murcia
2:2
EDMF Churra
Llanes
1:2
Covadonga
Racing Santander B
1:1
Revilla
Cayón
4:2
Rinconeda Polanco
Orihuela CF
1:0
Villarreal C
CA Cirbonero
2:2
Huarte
Pena Sport FC
0:2
CA Osasuna B
Polvorín
1:0
Porriño Industrial FC
Atlético Ibañés
1:1
Mora
AD Almudevar
0:1
Robres CD
Utebo
3:0
Binéfar
CDJ Tamarite
3:0
Casetas
Illueca CF
0:1
Sarinena
Cultural Cebrereña
0:1
Atletico Bembibre
Anguiano
3:1
Vianés
SD Logrones
2:3
UD Logroñés II
SD Oyonesa
0:2
Club Haro Deportivo
CD Autol
0:2
Calasancio
Lucena CF
1:2
Sevilla III
Ceuta
5:1
UB Lebrijana
La Madalena de Morcín CF
3:1
Condal Club
CD Lealtad
4:0
Praviano
Amurrio
2:1
Club Portugalete
Velarde CF
0:3
Tropezon
Gijón Industrial
1:2
Mosconia
Novelda
3:0
UD Rayo Ibense
Crevillente Deportivo
1:0
Atzeneta
Baztán
3:1
Cortes
UE Sant Andreu
2:1
UE Llagostera
CE Lhospitalet
2:0
Pobla de Mafumet CF
Paiosaco
1:4
SD Compostela
Ribadumia
2:1
Choco
Racing Club Villalbes
0:2
CD Arenteiro
Bergantinos CF
1:1
Laracha CF
La Roda CF
0:0
UD Socuellamos CF
Albacete II
4:2
Marchamalo
Manchego
1:2
Tarancón
Arandina CF
6:1
CF Briviesca Norpetrol
La Baneza CF
3:1
CD Cristo Atletico
River Ebro
1:1
Alberite
Salerm Puente Genil FC
1:0
Ecija Balompie
CF Algeciras
2:2
CD San Roque
Lorca Deportiva
2:1
Atlético Pulpileño
CDA Aguilas FC
0:0
Deportiva Minera
Mazarrón FC
2:0
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
CD Algar
0:0
Lorca CF
RCP Valverdeño
0:2
Diocesano
Merida UD
3:1
Jerez
Textil Escudo
1:0
CD Laredo
Motril
2:1
Torreperogil
Villacañas
0:3
Madridejos
Quintanar del Rey
3:0
Almagro
Real Jaen
4:0
CD Alhaurino
Antequera CF
3:0
Atarfe Industrial
Almazán
0:0
Zamora CF
Atlético Espeleño
2:1
Xerez
Muleno CF
2:2
Yeclano Deportivo
Llanera
2:3
Real Aviles
L'Entregu
4:0
CD Tuilla
CA Pueblonuevo
1:0
CD Valdelacalzada
Aceuchal
1:2
AD Llerenense
CD Coria
2:0
CD Castuera
CD Linares
2:0
Rincón
CF La Nucia
1:1
CF Torre Levante
CP Villarrobledo
4:0
CD Atletico Tomelloso
CD Toledo Sad
3:1
La Solana
Los Garres
2:2
Mar Menor Club de Futbol
Xerez Deportivo FC
2:0
Cabecense
Air Force United FC
2:5
BG Pathum United
Chiangrai United
2:2
Navy Football Club
Bangkok United
2:3
Sukhothai
Ubon Umt Utd
1:2
Chonburi
Thailand Honda FC
2:0
Khonkaen FC
Army United FC
3:3
Lampang
Kasetsart
0:1
Nongbua Pitchaya
Ang Thong
0:0
Sisaket FC
Entité Manageoise
2:1
Ganshoren
Genly-Quévy
3:1
Aische
Jette
1:1
Stade Brainois
Ostiches
1:1
RCS Brainois
Ternesse
1:1
Betekom
Eendracht Termien
1:3
KSV Bornem
Mormont
5:2
Condruzien
FC Richelle United
2:2
CS Onhaye
Herstal
2:0
RFC Union La Calamine
Warnant
0:1
Oppagne-Wéris
Meix-Devant-Virton
0:1
US Givry
Stockay-Warfusée
5:0
R CS Verlaine
Pepingen-Halle
2:0
K Eendracht Wervik
KV Woluwe-Zaventem
6:2
Torhout 1992 Km
Avanti
0:2
Wetteren-Kwatrecht
KVV Zelzate
2:0
Svelta Melsele
KFC Merelbeke
1:0
Sporting Kampenhout
Jong Lede
3:2
Oostkamp
Yantra Polski Trambesh
1:0
Parva atomna
Spartak Pleven
1:1
Kom Berkovitsa
Lokomotiv Dryanovo
0:1
Vihar Slavyanovo
Partizan
1:1
Bdin
Botev Lukovit
0:1
Lokomotiv Mezdra
Pavlikeni
1:2
Yantra Gabrovo
Sevlievo
2:0
Akademik Svishtov
OFK Levski
0:1
Tryavna
Kubrat
1:1
FK Lokomotiv Ruse
Benkovski Byala
0:4
PFC Spartak Varna
Levski Karlovo
0:0
Sozopol