Fixtures - October 07, 2018
Lviv
1:3
SFC Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv
1:0
Olimpik Donetsk
Donetsk
1:1
FC Zorya Lugansk
FC Vorskla Poltava
0:2
Arsenal Kyiv
Real Valladolid
1:0
Huesca
Atletico Madrid
1:0
Betis
Espanyol
3:1
Villarreal
Sevilla
2:1
Celta Vigo
Valencia
1:1
Barcelona
Genoa
1:3
Parma
Atalanta
0:1
Sampdoria
Lazio
1:0
Fiorentina
Milan
3:1
AC Chievo Verona
Napoli
2:0
Sassuolo
Spal 2013
1:2
Inter
FC Emmen
3:3
Fortuna Sittard
Willem II Tilburg
1:1
Feyenoord Rotterdam
Vitesse
4:0
Heracles
Ajax
5:0
AZ Alkmaar
Malatyaspor
4:4
Sivasspor
Fenerbahce
0:0
Basaksehir FK
Akhisar Belediyespor
1:3
Trabzonspor
Atiker Konyaspor 1922
2:2
Besiktas JK
Toronto
1:2
Vancouver Whitecaps
Philadelphia Union
5:1
Minnesota United FC
FC Dallas
2:0
Orlando City SC
Sporting Kansas City
1:1
LA Galaxy
Colorado Rapids
0:3
LAFC
Real Salt Lake
1:4
Portland Timbers
San Jose Earthquakes
1:3
NY Red Bulls
DC United
2:1
Chicago Fire
Cruz Azul
2:1
Monterrey
León
1:2
Morelia
Tigres UANL
2:3
América
Guadalajara
1:2
Pumas UNAM
Xolos de Tijuana
1:1
Queretaro FC
Toluca
2:1
Pachuca
MFK Karvina
0:2
FK Dukla Prague
SFC Opava
0:1
Bohemians Prague 1905
FK Jablonec
2:0
1 FC Slovacko
Viktoria Plzeň
1:0
FK Teplice
Slavia Praha
4:1
1 FK Pribram
Hobro IK
3:2
Nordsjælland
AC Horsens
1:2
Esbjerg FB
FC Copenhagen
4:0
Randers FC
Aalborg BK
1:3
Brøndby
Midtjylland
3:0
Vendsyssel FF
IK Start
1:0
Sarpsborg
Kristiansund BK
5:1
Tromsø
Rosenborg
1:1
Sandefjord Fotball
Bodo/Glimt
0:1
Molde
Odds BK
2:0
Ranheim IL
SK Brann
1:1
Lillestrom SK
Patronato
1:2
Independiente
Banfield
2:0
San Lorenzo
Atletico Tucuman
0:0
Lanus
Rosario Central
0:4
Union Santa Fe
Talleres
3:0
Belgrano
Gimcheon Sangmu
1:2
Suwon Samsung Bluewings
Gyeongnam
0:1
Jeju United
Ulsan Hyundai
2:2
Jeonbuk Hyundai Motors
Kashima Antlers
0:0
Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai
1:1
Urawa Reds
Shimizu S-Pulse
5:1
Jubilo Iwata
Nagoya Grampus
1:2
Tokyo
CF Reus Deportiu
1:2
Granada
Real Oviedo
1:0
Albacete Balompie
Deportivo La Coruna
1:1
Málaga
Elche
2:1
CD Lugo
Cadiz
1:1
Gimnàstic Tarragona
Academica Coimbra
2:7
GD Estoril Praia
FC Porto B
0:1
Arouca
Varzim SC
1:2
Vitoria Guimaraes B
Leixões
1:1
UD Oliveirense
Sporting Braga B
2:0
Academico de Viseu
FC Lori
3:1
Shirak Gyumri FC
Banants Yerevan FC
2:1
FC Noah
Ararat Yerevan FC
0:1
FC Ararat-Armenia
Pyunik Yerevan FC
0:1
Alashkert
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:3
Spartak Moscow
Akhmat
0:0
FC Anzhi Makhachkala
Zenit
2:1
Krasnodar
CSKA Moskva
0:1
Lokomotiv Moskva
Elazığspor
0:5
Gazisehir Gaziantep FK
Boluspor
1:1
Giresunspor
Osmanlıspor
1:0
Adana Demirspor
Adanaspor
2:1
Balıkesirspor
Luxembourg-Porto
0:2
Union 05 Kayl-Tetange
Yellow Boys Weiler
4:0
Syra Mensdorf
FC Mondercange
5:0
URB
Berdenia Berbourg
0:2
CS Grevenmacher
Sanem
0:1
Bettembourg
Red Black Egalité
1:3
Schifflange
Sporting Bertrange
3:1
Red Boys Aspelt
Lorentzweiler
3:2
Berdorf Consdorf
Norden
2:1
Jeunesse Useldange
Alliance Aischdall
2:4
Alisontia Steinsel
Steinfort
0:1
Kehlen
Sporting Mertzig
3:1
Jeunesse Schieren
BK Fremad Amager
2:2
Hvidovre IF
Thisted
0:3
FC Fredericia
Naestved BK
1:1
FC Helsingoer
Silkeborg
1:2
Lyngby
FC Roskilde
2:2
Nykoebing FC
Egersund IK
2:2
Nardo
Baerum SK
3:0
Alta IF
Valerenga IF 2
2:3
Stjordals/Blink
Stabaek Fotball 2
3:3
Moss FK
Elverum
1:3
Mjolner FK
Raufoss IL
6:1
Honefoss BK
Bryne FK
3:0
Arendal FK
Hodd
2:1
Skeid Fotball
FC Dulliken
1:2
Eagles Aarau
FC Willisau
5:2
FC Sarnen
FC Kreuzlingen
1:1
Chur 97
FC Echichens
0:3
Le Locle Sports
FC Cornol
1:1
Dornach
FC Ruti
2:1
Blue Stars Zürich
Ueberstorf I
3:3
Portalban / Gletterens
FC Lugano II
2:0
FC Brunnen
Olympique de Geneve FC
5:0
Dardania Lausanne
Labunishta
2:1
FK Pelister Bitola
Korab Debar
2:1
FK Teteks Tetovo
KF Vellazerimi 77
0:2
KF Gostivar
FK Skopje
0:1
FC Struga Trim Lum
FC Gench Kalemler Gostivar
1:1
Goblen Junior Kumanovo
FK Vardar Negotino
1:2
Kozuv Gevgelija
Pehchevo
1:1
FK Borec
FK Bregalnica Stip
2:0
Plačkovica
GFK Tikvesh 1930
3:1
FK Partizan Obrshani
FK Detonit Junior
2:2
Sasa
Amed Sportif Faaliyetler
6:2
Manisaspor
Gumushanespor
1:1
Genclik Spor
Gaziantepspor
1:0
Bayrampasa
Sivas Belediye Spor
1:0
Darica Genclerbirligi
Ankara Demirspor
0:1
Keciorengucu
Tuzlaspor
3:0
Tarsus Idman Yurdu
P. Bugsasspor
3:2
Sanliurfaspor
Zonguldakspor
3:1
Karagümrük
Inegolspor
2:3
Samsunspor
Eyupspor
0:0
AS Sariyer
Sancaktepe Belediye
4:0
Hacettepe
Kirklarelispor
0:0
Konya Anadolu Selcukspor
Sakaryaspor
1:0
Nigde Belediyespor
Fethiyespor
0:1
Menemen Belediyespor
Kahramanmarasspor AS
2:1
Tokatspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:1
Nazilli Bld Spor
Ofspor
1:1
Adiyaman 1954 SK
Pazarspor
2:4
Yeni Orduspor Kulubu
Osmaniyespor
2:1
Sultanbeyli Belediyespor
Fatsa Belediyespor
1:0
Muglaspor
Payasspor
0:2
Kocaelispor
Erzincan Refahiyespor
0:4
Idare Genclik
Erbaaspor
1:2
Yomraspor
Nevsehir Belediye Spor
2:2
Artvin Hopaspor
Hacettepe 1945
0:3
Akhisar Belediyespor
Kirsehir Belediye Spor
2:1
Karsiyaka
Ergene Velimese Spor
1:1
Buyuk. Tepecikspor
Silivrispor
6:0
Korfez SK
Kizilcabolukspor
4:0
Elaziz Belediyespor
Halide Edip Adivarspor
1:1
Corum Belediyespor
Turgutluspor
1:3
Karacabey Birlik Spor A.s
Golcukspor
0:0
Adliyespor
Serik Belediyespor
2:1
Anadolu Bagcilar Spor
Bucaspor 1928
2:0
Kozan Belediyespor
Bucaspor
1:3
Diyarbekirspor
NK Polana
3:1
Črenšovci
NK Tromejnik Kuzma
0:2
NK Grad
NK Turnisce
2:2
NK Hotiza La Storia
NK Komenda
0:0
Svoboda
TJ Sokol Usti
2:2
FC Slavoj Olympia Bruntal
Meteor Prague
1:0
TJ Sokol Libis
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
5:1
FK Bospor Bohumin
Kozlovice FC
0:2
SK Hranice
FC Slovan Havlickuv Brod
2:1
FC Strani
Zdar Nad Sazavou
1:0
Tj Sokol Lanzhot
FC Spartak Velka Bites
3:4
Sokol Tasovice
Bystrc Kníničky
0:5
FC Slovan Rosice
Slavoj Polna
1:2
FK Apos Blansko
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
1:0
AFC Humpolec
SK Rakovnik
1:2
TJ Prestice
Clu Beroun
4:2
Táborsko II
Sokol Hostoun
6:0
SK POLABAN NYMBURK
FK San Jv Sumperk
3:3
MFK Havirov
Përmeti
1:0
KS Naftetari
KF Devolli
3:1
Këlcyra
KF Memaliaj
1:2
KS Albpetrol Patos
KS Gramozi Erseke
0:1
FK Skrapari
Tepelena
1:1
Delvina
KS Butrinti Sarande
0:2
Shkumbini Peqin
Maliqi
2:0
Term FC
Sopoti Librazhd
4:0
KS Kukësi II
Klosi
0:0
Spartaku Tiranë
KF Gramshi
2:0
Internacional Tirana
Terbuni Puke
FC Kevitan
Tirana II
1:4
Luzi 2008
Estudiantes San Luis
1:1
Juventud Unida Universitario
Union Sunchales
1:0
Juventud Unida Gualeguaychu
Boca Unidos
1:0
AH Zapla
Bermuda Athletic Association Wanderers
1:7
Pembroke Hamilton Club
North Village Rams
2:1
Somerset Trojans
Paget Lions Community Club
2:2
Robin Hood
Dandy Town Hornets
2:2
Devonshire Cougars
X-Roads Warriors
4:3
Boulevard Community Club
Dalian Transcendence FC
0:1
Liaoning Shenyang Whowin
Xinjiang Tianshan
4:2
Harbin Yiteng
Cangzhou Mighty Lions
0:0
Zhejiang Greentown
FC Ferreiras
0:2
Sporting Clube Ideal
União de Leiria
1:1
Anadia FC
Sintrense
2:1
CD Fatima
SCU Torreense
2:0
Clube Desportivo de Alcains
Gd Peniche
0:1
Castelo Branco
Caldas SC
0:2
Oliveira Hospital
AD Nogueirense
0:1
Sportivo de Loures
Vilafranquense
2:0
CF Santa Iria
Alverca Futebol
0:1
Sertanense FC
Arc Oleiros
4:0
AD Macao
CD Pinhalnovense
1:1
Louletano
Co Do Montijo
1:0
1 Dezembro
Clube Oriental de Lisboa
4:1
Redondense FC
Real Sporte
2:0
Amora FC
SG Sacavenense
4:2
CF Os Armacenenses
Vasco da Gama
1:3
Casa Pia Atletico
Amarante FC
0:4
SC Espinho
Rd Agueda
0:0
Penalva Do Castelo
Gondomar SC
1:0
Uniao SC Paredes
Gd Gafanha
2:1
SC Coimbroes
FC Pedras Rubras
2:2
FC Cesarense
AD Sanjoanense
2:3
Lusitania FC
SPG Meda
1:4
Maritimo Madeira B
Lusit.vildemoinhos
0:1
CD Cinfaes
FC Vizela
2:0
Merelinense FC
Ar Sao Martinho
1:1
Trofense
Vilaverdense FC
0:2
SC Maria Fonte
AD Limianos
1:2
CDC Montalegre
Gil Vicente
0:1
Felgueiras 1932
Gd Mirandes
0:1
AD Fafe
Cc Taipas
1:3
SC Mirandela
AD Oliveirense
1:2
Pedras Salgadas
Gd Chaves B
5:1
Gdu Torcatense
União Madeira
2:1
Leca FC
Independiente Medellin
2:1
Atletico Nacional Medellin
Deportivo Cali
0:2
Patriotas Boyacá
Rionegro Águilas
0:3
Santa Fe
U. d. Popayan
0:1
Real Cartagena
Barranquilla FC
2:2
Deportes Pereira
Deportes Quindio
1:1
Fortaleza FC
Atletico FC
1:0
Llaneros FC
Valledupar FC
2:0
Bogota FC
Orsomarso
0:1
Club Cortulua
Maranatha Fiokpo
1:0
US Koroki
Anges Notsè
1:0
Togo-Port
Dynamic Togolais
2:2
Foadan FC
Sara Sport
2:1
Semassi
ASKO
1:3
Kara
Gbohloe-su
0:1
OTR
Gomido
1:1
Gbikinti
Puerto Montt
3:0
Melipilla
Deportes La Serena
0:2
CD Cobreloa Calama
Nublense
0:0
San Marcos de Arica
CSD Barnechea
2:3
Santiago Wanderers
Cobresal
1:0
Deportes Magallanes
Deportes Valdivia
1:2
Rangers de Talca
FC Velke Mezirici
2:4
MFk Vyskov
Unex Unicov
5:0
FC Msa Dolni Benesov
1. FC Karlovy Vary
0:0
SK Zapy
SFK Vrchovina
3:5
FC Viktoria Otrokovice
SK Benesov
3:1
Tj Jiskra Domazlice
SK Sokol Brozany
0:1
Vysehrad
SK Viktorie Jirny
Tj Sokol Zivanice
Stechovice
3:2
FC Pisek
Quick
1:3
VV Una
VV Goes
5:0
Ado '20
Blauw Geel 38
5:3
USV Hercules
OFC Oostzaan
5:0
JVC Cuijk
Dongen
4:0
Quick '20
HSC 21
1:2
Oss 20
Jeunesse Esch
3:0
US Hostert
FC Victoria Rosport
3:1
FC Rm Hamm Benfica
US Rumelange
0:3
CS Fola Esch
Racing FC Union Luxembourg
1:1
F91 Dudelange
AS Le Gosier
1:0
USBM
Phare du Canal
1:0
La Gauloise
Solidarité Scolaire
3:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
UNAR
1:2
Arsenal Club Petit-Bourg
FK Mladost Ljeskopolje
4:0
FK Jezero Plav
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:0
FK Kom
Otrant-Olympic
5:3
FK Berane
FK Decic Tuzi
0:0
Arsenal Tivat
FK Bokelj Kotor
1:0
Igalo
VOC
3:0
GLZ Delfshaven
Spartaan'20
2:2
FC Olympia
Zwervers
2:1
VV Groeneweg
Den Hoorn
2:2
VUC
VELO
2:6
Rood-Wit Willebrord
Heino
1:0
RKSV De Zweef
TVC '28
4:2
Winterswijk
vv Rigtersbleek
2:2
ROHDA Raalte
Stevo
4:0
LONGA '30
SC NEC
4:1
Tubantia
Bemmel
2:2
WAVV
KSV BWO
2:5
BVC '12
Leones
2:1
Brabantia
Bergum
5:0
Noordster
GRC Groningen
1:1
GOMOS
VV Heerenveen
0:1
Grouster Amateurvoetbal Club
WVV
2:2
Stadspark
VKW
3:0
FVC
Legmeervogels
3:3
Zaanlandia
SV NVC
0:1
Velsen
Hoofddorp
0:2
Uitgeest
LSVV
2:2
DSOV
Boshuizen
3:2
AFC '34
AVV Zeeburgia
0:5
JOS Watergraafsmeer
SV Dosko
0:3
DHC Delft
't Zand
2:2
Juliana '31
Woezik
1:1
VV Oirschot Vooruit
RKSV Prinses Irene
1:0
FC Tilburg
Best Vooruit
1:1
Rhode
Alverna
2:2
TOP Oss Amateurs
Nemelaer
2:1
HVCH
AGB
2:0
Hillegom
Geldrop
3:4
EHC
De Valk
1:2
Susteren
ZSV
2:1
Chevremont
RKSV Bekkerveld
2:3
Venlosche Boys
Venray
3:1
SV Deurne
Wittenhorst
2:2
Schaesberg
Heeze
3:1
Veritas
Akropolis IF
5:1
BK Forward
Carlstad United
3:1
Sandvikens IF
Vasteraas SK
2:0
Skelleftea FF
Husqvarna FF
0:1
Skovde AIK
Assyriska FF
0:0
Team TG FF
IK Oddevold
1:2
Mjallby AIF
NSÍ II
1:2
IF Fuglafjordur
HB II
0:2
B71 Sandoy
TB / FCS / Royn II
0:7
Víkingur II
Skála II
2:1
FF Giza / FC Hoyvík
KÍ II
1:2
Tofta Itrottarfelag B68
Nest-Sotra
1:0
Notodden FK
Ham-Kam
1:3
Aalesunds FK
Strommen IF
2:0
Floro
Jerv FK
0:0
Levanger
Ullensaker/Kisa
2:2
Mjondalen
Sandnes Ulf
1:0
Sogndal IL
Kongsvinger IL
7:2
Aasane Fotball
Viking FK
2:4
Tromsdalen
Etar 1924 Veliko Tarnovo
1:0
FC Vitosha Bistrica
OFC Botev Vratsa
1:4
Ludogorets
Levski Sofia
2:0
PFC Slavia Sofia
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
7:0
AO Eikosimia
Thiella Kamariou
3:1
Charavgiakos
Agios Ierotheos
4:3
Panthiraikos
FC Foivos Kremasti
1:2
Paniliakos
Ethnikos Sidirokastrou
1:1
Apollon Paralimniou FC
Kavala
0:0
Keravnos Pernis FC
PAO Kosmio
1:4
Aetos Orfanou
Aspida Xanthi
0:3
Aris Avatou
Orfeas Xanthis
1:1
AP Alexandros Kilkis
Ethnikos Alexandroupoli FC
0:1
Panserraikos
Nestos Chrisoupolis
2:2
AE Kalampakiou
AO Neos Acharnaikos
0:1
Diagoras FC
Palliniakos FC
3:0
Niki Tragano
PAO Vardas
2:0
Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka
Asteras Amaliadas / Panopoulou FC
0:2
Thyella Rafinas Apo
Lefkimmi
2:2
Makedonikos Foufas
AON Tilikratis Lefkadas 2014
1:0
Thesprotos
Kronos Argyrades FC
1:1
Acheron Kanalaki
M. Alexandros Kallithea
2:0
Grevena Aerata
Thriamvos Serviana
0:0
Makedonikos Siatista
Souli Paramythia
1:1
Nafpaktiakos
Eolikos Mytilinis
2:1
Kallithea
AEK Athens
3:0
Apollon Eretria
AO Chalkis
1:0
FC Korinthos
Ilisiakos FC
0:0
Agioi Anargyroi FC
Langadas FC
2:1
PAO Koufalion
Po Triglias
3:0
Almopos
Ermis Amyntaio
1:3
Aris Palaiochori
Makedonikos Efkarpia FC
2:1
Elpis Skoutari
Niki Agkathia
1:1
Olympiakos Kyminion
Anagennisi Giannitsa FC
4:0
Meliteas Melitis FC
Edessaikos
2:1
Agrotikos Asteras FC
Ampelakiakos Salamis FAS
2:1
PAO Atromitos Piraeus
APO Keratsini
1:0
AE Neapolis
Giouchtas
2:0
Ionikos
Proodeftiki
0:1
Episkopi FC
Aeek Synka
0:0
AO Paleochora FC
O F Ierapetras
0:0
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
AO Mandraikos FC
0:0
Ermionidas
Panarkadikos
2:0
Enosi Lerna
AO Katastari
3:0
Pamisos Messini
Kalamata FC
1:0
Asteras Vlachioti
Pellana
2:2
Amvrysseas
Achilleas Neokaisareias FC
0:1
AO Selanon
Panargiakos
2:1
Ypatou
FC Fokikos
0:0
Almyros
Thiseas Agria
2:1
Apollon Makrychori
Anagennisi Karditsas 1904
0:1
Oikonomos Tsaritsanis
Pierikos FC
2:2
Asteras Iteas
Olympiakos Volos
2:0
AS Meteora
Xelajú
1:1
Cobán Imperial
Municipal
1:1
Antigua GFC
Sanarate
3:3
Iztapa
Malacateco
2:1
Petapa
Deportivo Chiantla
0:2
Comunicaciones
Double Flower
2:1
Dreams Metro Gallery
Wong Tai Sin
0:7
Happy Valley
Shatin
2:1
Citizen AA
South China FC
1:2
Mutual FC
Leonidas
0:4
RKAVV
Silvolde
7:1
RKHVV
MSC
4:2
Fortuna Wormerveer
Hoogeveen
2:2
HVV Hollandia Hoorn
DEM
2:2
Be Quick 1887
De Bataven
5:1
WVV Alcides
Vpv Purmersteijn
1:3
SDO
AWC
3:1
Achilles 1894 Assen
Hoogland
1:4
RKZVC
Alphense Boys
1:1
IFC
Minor
2:1
Vlissingen
Papendorp
Halsteren
Groene Ster
1:1
SV Meerssen
VV Baronie Breda
3:0
VV De Meern
GVV Unitas
2:3
UDI '19
RKSV Nuenen
0:1
VV Gemert
Viljandi JK Tulevik II
1:3
Otepää
Raplamaa
2:4
Kuressaare II
Paide III
5:2
Vaprus II
Põhja-Tallinna JK Volta
0:0
Maardu United
Maardu II
5:1
Tartu FC Santos II
Viimsi
3:0
JK Tabasalu
Pogoń Szczecin II
0:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Pelikan Łowicz
3:3
KS Legionovia Legionowo
Avia Świdnik
1:0
KS Soła Oświęcim
Świt Skolwin
0:0
Kp Starogard Gdansk
Radunia Stezyca
2:0
SKS Baltyk Gdynia
Olimpia Zambrow
0:1
Polonia
Chełmianka Chełm
1:2
Hutnik Kraków
MLKS Victoria Sulejówek
1:2
Legia Warszawa II
Tochigi
0:0
Yokohama
Renofa Yamaguchi
4:1
FC Gifu
Tokushima Vortis
0:3
Zweigen Kanazawa
Oita Trinita
2:1
Kyoto Sanga
Roasso Kumamoto
1:3
JEF United
Machida Zelvia
0:0
Montedio Yamagata
Luftetari Gjirokaster
0:2
Skënderbeu Korçë
Dajti Kamza
2:2
Flamurtari Vlore
KF Tirana
0:1
KF Laci
KS Teuta Durres
2:0
KS Kastrioti Kruje
Leopards
0:2
Nzoia Sugar
Bandari
5:1
Thika United
Homeboyz
0:0
Posta Rangers
Kariobangi Sharks
1:1
Chemelil Sugar FC
Mathare United
1:1
Ulinzi Stars
Mount Kenya United
0:2
Vihiga United
SoNy Sugar
3:0
Wazito
Tusker
1:0
Gor Mahia
Zoo Kericho
0:0
Sofapaka
WAF Brigittenau
3:3
Slovan HAC
Dornbirner SV
4:1
Nenzing
Rohrendorf/Gedersdorf
1:4
Scheiblingkirchen
St. Valentin
4:0
SV Wallern
Telfs
1:1
Kematen
Fussach
2:3
Brauerei Egg
Rot-Weiß Rankweil
0:2
FC Wolfurt
Herediano
2:0
Deportivo Saprissa
Cartaginés
5:1
Guadalupe
Grecia
1:0
San Carlos
Pérez Zeledón
1:1
Limón
Santos de Guápiles
2:1
La U Universitarios
Carmelita
0:1
Alajuelense
Sporting San José
1:3
Cariari Pococí
Municipal Liberia
1:2
Guanacasteca
Santa Ana
2:2
Puntarenas
Turrialba
2:1
Rosario AD
Zacatepec
0:1
Dorados de Sinaloa
Cafetaleros
3:2
Venados
Oaxaca (old)
2:0
Tampico Madero
Universidad Guadalajara
3:2
Mineros de Zacatecas
Maxaquene
1:1
Incomáti
Ferroviário Nacala
0:0
Ferroviário Maputo
Chibuto
6:0
Sporting Nampula
1° de Maio de Quelimane
1:0
Desportivo Nacala
ENH Vilankulo
4:0
UP de Manica
Ferroviário Beira
1:0
União Desportiva Do Songo
Ferroviário Nampula
2:1
LD Maputo
Textáfrica
0:0
Costa do Sol
Cegledi VSE
1:3
Kazincbarcika
Budaorsi SC
3:0
MTE
Soroksar
2:1
BSS Monor
Nyiregyhaza Spartacus
2:0
Budafok
Bekescsaba 1912 Elore
1:1
Kaposvari Rakoczi FC
Gyori ETO
1:1
Tiszakecske
Aqvital
3:0
Balmazujvarosi FC
Siofok
0:0
Vac FC
Vasas
1:1
Dorogi FC
Zalaegerszeg
1:0
Gyirmot
Puskás II
0:2
Komárom
Tállya
1:1
Senyo Carnifex FC
III Ker Tue Upe
3:2
BKV Elore
Pápai Perutz
0:0
Sarvar
Szabadkikötő
2:1
Nagykanizsa
Dunaharaszti MTK
1:2
Csepel
Whb Menfoecsanak Esk
1:0
Andráshida
Penzugyor SE
1:3
Fehérvár II
Ivancsa KSE
2:0
Kecskemet
Szeged
5:0
Hódmezővásárhely
Pecs
1:4
Rákosmenti KSK
Makó
1:2
Taksony SE
Szentlorinc SE
2:0
Szekszardi UFC
Szeol SC
4:0
Paksi SE II
Honvéd II
1:1
Dabas
Cigand SE
2:2
Gyöngyös
Szolnoki MAV FC
5:1
DEAC
Salgótarjáni BTC
0:6
Tiszaujvaros
Sajóbábony Vegyész
3:0
Nyirbator FC
Jászberényi
4:0
Putnok VSE
Esmtk Budapest
1:0
Füzesgyarmati
Diósgyőr II
3:2
Egri FC
Ajka
2:0
Érdi VSE
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:0
Kozarmisleny
Guillermo Brown
2:0
Atletico de Rafaela
Independiente Rivadavia
2:1
Villa Dalmine
Mitre
1:0
Defensores de Belgrano
FC Norchi Dinamo Tbilisi
1:1
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Tskhinvali
2:0
FC Telavi
Shevardeni 1906
0:2
FC Gagra
HEBC
1:2
Rugenbergen
SC Duesseldorf West
4:1
FSV Duisburg
Askania Bernburg
0:1
Luckenwalde
Carl Zeiss Jena II
2:1
FC International Leipzig
SV Eichede
0:0
VfR Neumunster
TSV Lägerdorf
1:3
Lübeck II
Eintracht Braunschweig II
4:0
FC Wunstorf
Hertha 06
5:0
Torgelower SV Greif
Strausberg
2:3
TSG Neustrelitz
Tennis Borussia
3:1
Hansa Rostock II
1. FC Lok Stendal
4:2
BSC Süd 05
Staaken
2:3
Hertha Zehlendorf
Altona
5:0
Wedeler TSV
Niendorfer
4:1
Buchholz
Blau-Weiß 90 Berlin
1:1
SV Altlüdersdorf
SV Frisia 03
0:3
Bordesholm
TSV Schwabmunchen
0:2
SV Pullach
Borussia Freialdenhoven
0:0
Hürth
SV Breinig
1:1
Viktoria Arnoldsweiler
Düren
Euskirchen
Bergisch Gladbach
1:0
Vichttal
Arminia Hannover
1:1
Atlas Delmenhorst
Gifhorn
0:2
Heeslinger SC
HSC Hannover
1:1
VfV Hildesheim
Wolfenbüttel
4:3
Eintracht Northeim
ASV Vach
0:2
Wurzburger FV
DJK Bamberg
1:2
Erlangen
Türk Gücü Friedberg
1:1
FSC Lohfelden 1924
VfL Pinneberg
2:6
Barmbek-Uhlenhorst
Gievenbeck
3:1
Rot Weiss Ahlen
ASC Dortmund
1:1
Holzwickeder SC
SV Westfalia Rhynern
3:1
Gütersloh
Ennepetal
2:0
Hammer SpVg
TUS Haltern
3:0
Brünninghausen
Schalke II
3:0
Sprockhövel
Eintracht Rheine
1:1
Schermbeck
Sportfreunde Baumberg
2:1
Meerbusch
Bocholt
3:0
Jahn Hiesfeld
Ratingen SV Germania 04/19
3:0
Kleve
VfB Homberg
6:1
1.FC Monheim
SC Velbert
1:1
Hilden
VfB Speldorf
3:3
Turu Dusseldorf
Union Nettetal
0:0
SpVg Schonnebeck 1910
Vatan Sport
2:4
Blumenthaler SV
Borgfeld
2:2
Leher TS
SSV Merten
2:2
Hennef 05
Frechen
3:0
Blau-Weiß Friesdorf
Westfalia Herne
2:2
Sportfreunde Siegen
Siegburger SV
3:2
Alfter
SFL Bremerhaven
0:0
BSC Hastedt
Habenhauser FV
2:8
Geestemünde
Jahn Regensburg II
0:2
Türkgücü München
Sui Northern Gas Pipelines Limited Lahore
0:0
PCAA
Water and Power Development Authority FC
1:0
Karachi Port Trust
Plaza Amador
1:1
Alianza
Independiente
1:1
San Francisco
Tauro
1:1
Costa del Este
Árabe Unido
1:0
Universitario
Deportivo Anzoategui
1:0
Carabobo FC
Academia Puerto Cabello
2:2
Deportivo Lara
Portuguesa FC
1:3
Atletico Venezuela
Aragua FC
1:2
Dep. La Guaira
Estudiantes de Merida FC
1:1
Zulia FC
Trujillanos FC
2:0
Zamora FC
Mineros de Guayana
1:2
Monagas SC
Mixco
2:2
Sansare FC
Mictlán
2:1
Universidad San Carlos
Sololá
1:1
Suchitepéquez
Rosario FC
0:4
Nueva Concepción
Santa Lucía Cotzumalguapa
1:1
Coatepecano IB /DR
Carchá
1:3
Comunicaciones II
Chimaltenango
2:0
Marquense
San Pedro
2:2
Quiché
Audax Italiano
4:0
Union La Calera
Curico Unido
3:1
Everton de Vina Del Mar
San Luis de Quillota
1:1
Antofagasta
Blue Boys Muhlenbach
3:2
Atert Bissen
Sandweiler
1:3
FC Jeunesse Canach
Erpeldange
0:1
Union Mertert
Jeunesse Junglinster
0:2
FC Rodange 91
FC Mamer 32
1:6
Swift Hesperange
Koeppchen
2:2
US Esch
Un Kaerjeng 97
4:0
FC Wiltz 71
Tervuren-Duisburg
3:3
Liedekerke
KSC Grimbergen
4:2
Veltem
RRC Boitsfort
4:3
Sporting Bruxelles
Saint-Michel
1:3
Etterbeek
Renaissance Sportive Forestoise
1:7
Crossing Schaerbeek
Kosova Schaerbeek
1:1
BX Brussels
R Racing Club de Waterloo
1:1
Union Lasne-Ohain
Villers-La-Ville
1:0
Genappe
Saint-Josse
0:0
Jodoigne
SG-Tertre-Hautrage
2:2
PAC Buzet
Péruwelz
1:1
Paturages
Gosselies Sports
2:0
Anderlues
Le Roeulx
6:2
Antoing
Athlétic Club Estaimbourg
1:1
Solre-sur-Sambre
RAS Monceau
1:1
Houdeng
Mariekerke
4:1
Schriek
Appelterre-Eichem
1:2
Eendracht Zele
Witgoor Sport
0:0
K Kontich FC
Ardennen
3:1
Sottegem
KFC Sparta Waasmunster
1:2
Lochristi
Elene-Grotenberge
1:1
Eendracht Aalter
Berg en Dal
0:3
Oppuurs
Dendermonde
0:3
Bambrugge RC
Drongen
2:2
Excelsior Mariakerke
Sint-Job
4:4
KVV Duffel
VC Herentals
0:2
Wuustwezel
Torpedo Hasselt
2:0
Melo Zonhoven
Zepperen-Brustem
3:0
Alken
Herkol
2:4
Herk
K. Hand in Hand Hoepertingen
1:2
Achel
Saint-Louis-Saint-Léger
2:3
Saint-Hubert
Rossignol
1:5
Gouvy
Aarschot
4:0
Sterrebeek
Rhodienne-De Hoek
1:1
Bertem-Leefdaal
Profondeville
1:2
Rhisnes
Spy
1:1
CS Wépionnais
ES de la Molignée
1:0
Ligny
Grand-Leez
1:1
Royal Stade Gedinnois
Nismes
2:0
Flavion Sport
Biesme
1:4
Rochefort
Dadizele
2:1
K.Racing Waregem
Oostnieuwkerke
3:0
Lauwe
KFC Poperinge
0:3
Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge
4:2
KVC Deerlijk Sport
KSC Wielsbeke
1:0
Meulebeke
Raeren
2:1
Stade Disonais
Rechain
2:2
UCE Liège
Weywertz
2:1
JS Fizoise
Cointe-Liège
1:5
Wanze / Bas-Oha
Aubel
2:2
RSC Beaufays
R Ougrée FC
2:0
Trooz
Sprimont II
0:1
Braives
HO Kalken
1:1
Adegem
Blankenberge
0:1
Oostduinkerke
Hamburger SV II
1:1
Oldenburg
Chemnitzer FC
2:0
FSV Wacker 90 Nordhausen
Rot-Weiss Erfurt
2:1
Meuselwitz
Holstein Kiel II
0:1
St. Pauli II
FSV Union Furstenwalde
3:2
Altglienicke
Berliner AK
2:0
Optik Rathenow
Halberstadt
1:1
Hertha BSC II
TSV Havelse
1:2
Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt
1:0
Jeddeloh
Luneburger SK Hansa
3:1
SV Drochtersen/Assel
VfL Oldenburg
1:3
Hannover 96 II
Conaree United
1:2
Mantab
Cayon
2:1
St. Peters
Garden Hotspurs
1:0
Saddlers United
St. Pauls United
2:1
Old Road Jets United
Berchem Sport
1:3
Patro Maasmechelen
KVV Vosselaar
1:1
Hoogstraten VV
K Bocholter VV
4:0
FC Duffel
Boussu Dour Borinage
1:1
RRC Hamoir
Visé
4:1
Olympic Charleroi
St Gilles
3:2
Solières Sport
Sint-Eloois-Winkel
2:1
KFC Mandel United
KFC Eppegem
0:5
SK Ronse
K Olsa Brakel
2:2
Sparta Petegem
K Londerzeel SK
1:4
FC Gullegem
UE Extremenya
2:4
FS La Massana
Penya Encarnada
3:1
FC Rangers
Atletic Club Escaldes
4:0
FC Encamp II
Inter Club d'Escaldes II
0:2
UE Santa Coloma II
AS Lucchese Libertas 1905
1:1
AC Cuneo 1905
Pontedera
2:1
Olbia
AC Feralpi Salo
3:1
Teramo
AS Giana Erminio
2:2
Rimini
Vicenza
2:1
Vis Pesaro
Ternana Calcio
1:1
AC Renate
Triestina Calcio
2:0
Virtus Verona
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:0
Albissola
Pisa
0:0
Alessandria
Fermana FC
0:2
Ravenna FC 1913
Gubbio
0:0
Fano
Imolese Calcio
1:1
Pordenone Calcio
Sudtirol
0:0
UC Albinoleffe
Piacenza
0:3
Novara Calcio
Siena
0:0
US Arezzo
ASD Francavilla Calcio
1:0
Giulianova Calcio
Audace Cerignola
1:1
SS Taranto 1927
US Citta Di Fasano
0:0
FC Francavilla 1931
ASD Città di Gragnano
1:0
Asd Calcio Pomigliano
Nola 1925
0:4
AZ Picerno
Asd Polisportiva Sarnese
0:0
Bitonto
AC Savoia 1908
2:1
Sorrento Calcio
Belluno
3:4
Este
ASD Arzignano Valchiampo
4:2
Union Clodiense
Montebelluna
1:2
Usd Adriese 1906
Campodarsego
1:3
Chions
Cartigliano
0:0
Delta Porto Tolle
Cjarlins Muzane
1:2
Sandonà
ASC St. Georgen
0:2
US Levico Terme
Tamai
1:1
Union Feltre
Trento
0:1
AS Virtus Don Bosco
Arconatese
1:1
Casale
Bra
2:1
US Inveruno 1945
ASD Borgaro Nobis 1965
1:3
Chieri
Calcio Lecco
3:1
Borgosesia
SCD Ligorna 1922
1:1
ACD Pro Dronero 1913
Bustese Milano City FC SSD
0:1
Lavagnese
Sestri Levante
1:1
Folgore Caratese
Stresa Sportiva
1:2
Savona FBC
SSD Unione Sanremo
3:0
US Fezzanese Calcio
Cannara
4:2
Scandicci
FC Ponsacco 1920
2:0
US Massese
Prato
0:0
Aglianese
San Donato Tavarnelle
0:0
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Sangimignanosport
0:0
Pianese
Asd Sangiovannese 1927
0:0
Real Forte Querceta
Seravezza
1:1
Ssd Viareggio 2014
Sinalunghese
0:4
Ghivizzano Borgo Mozzano
Tuttocuoio
2:0
Gavorrano
Ssd Albalonga Calcio
4:1
Flaminia
ASD Anzio Calcio 1924
1:4
Asd Lanusei Calcio
US Avellino 1912
3:0
Asd Cassino Calcio 1924
Citta Di Anagni
2:2
Atletico Terme Fiuggi
Latina
2:0
Monterosi FC
Lupa Roma FC
0:0
FC Aprilia
Budoni Calcio
0:2
Vis Artena
Sef Torres Calcio
1:1
Socio Culturale Castiadas
Asd Trastevere 1909
1:0
Ostia Mare
Caravaggio
0:1
Sondrio Calcio
Como 1907
2:1
US Ciserano
US Darfo Boario
0:0
ASD Villafranca
Legnago Salus
0:4
Villa Valle
Mantova 1911
3:0
Olginatese
AC Ponte San Pietro-Isola
3:1
Ambrosiana
Ssd Pro Sesto
2:0
Scanzorosciate
Rezzato
1:2
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
Seregno
2:2
Caronnese
Avezzano Calcio A.S.D
1:3
San Nicolò
Forlì
0:1
Montegiorgio
Jesina Calcio
1:1
Campobasso
SS Matelica Calcio Asd
5:0
Castelfidardo Calcio
Sammaurese
1:1
Olympia Agnonese
Santarcangelo
2:1
Vastese Calcio 1902
ASD Savignanese
0:1
FC Isernia Calcio
Cittanovese
2:2
Messina
US Castrovillari Calcio
0:2
Asd Nocerina 1910
Ssd Acireale Calcio 1946
1:1
Asd Roccella
Ssd Citta Di Gela
1:1
US Palmese 1912
FC Messina
1:3
Portici
Igea Virtus Barcellona
0:3
Bari 1908
Locri 1909
3:0
Asd Troina Calcio
SC Marsala 1912
4:1
ASD Sancataldese
Asd Turris Calcio
1:0
Rotonda
SSD Axys Zola
1:2
AC Calvina sport
Pol. Ciliverghe Mazzano
1:2
FC Pavia 1911
Crema
2:0
USD Classe
Lentigione
1:1
San Marino Calcio
Mezzolara
1:1
Modena
ASD OltrepoVoghera
1:1
ASD Sasso Marconi
Reggina
5:0
Pergolettese
USD Vigor Carpaneto 1922
0:0
Franciacorta
Gravina
0:1
AC Nardo
Team Altamura
0:2
Gelbison Vallo D L
Ssd Fidelis Andria 2018
1:0
SSCD Granata 1924
ŽP Šport Podbrezová II
0:6
Ružomberok II
Nitra II
2:2
Lednické Rovne
Slovan Bratislava II
6:0
Rovinka
MSK Namestovo
0:0
Oravské Veselé
Fiľakovo
2:1
Tatran Krásno
Poltár
3:2
Fomat Martin
Snina
1:0
MSK Tesla Stropkov
Pokrok Krompachy
SP MFK Roznava
Svidník
2:0
Šarišské Michaľany
OFK Malzenice
0:2
FK Puchov
Galanta
0:1
Kalná nad Hronom
Veľké Ludince
2:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
TJ OFC Gabčíkovo
5:0
Nové Zámky
Zl. Moravce-Vrablé II
0:2
FC Spartak Trnava II
Báhoň
1:1
Pezinok
Dunajská Lužná
1:0
Slovan Ivanka
FC Malacky
0:1
Rohožník
Vajnory
1:2
Bernolákovo
Rusovce
2:0
Lozorno
Tomasov
3:2
Slovan Most
UD Ibiza Eivissa
1:3
CD El Ejido 2012
Sevilla Atletico
1:1
Granada CF B
UD Almeria B
0:1
UCAM Murcia
Ub Conquense
1:1
Ontinyent CF
CF Peralada
0:1
CF Villarreal B
SD Ejea
0:0
CD Ebro
Sporting Gijon B
1:1
Arenas Club de Getxo
Melilla UD
3:0
CD Don Benito
Atletico Malagueno
0:2
Cartagena
Salamanca CF Uds
0:3
San Sebastian Reyes
Fuenlabrada
0:2
Pontevedra CF
Celta de Vigo B
0:1
UD Las Palmas B
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
5:1
Atletico Madrid B
AD Union Adarve
0:1
Cultural Leonesa
CD Vitoria
1:1
Scd Durango
CE Sabadell
3:2
Espanyol Barcelona B
Olot
4:0
CF Badalona
RS Gimnastica de Torrelavega
1:0
SD Gernika Club
CD Tudelano
1:3
Real Oviedo B
Real Union de Irun
2:1
Real Sociedad B
UP Langreo
4:0
CD Izarra
Burgos CF
0:1
FC Coruxo
SD Ponferradina
3:0
Rapido de Bouzas
Real Valladolid B
1:2
Real Madrid Castilla
CD Artistico Navalcarnero
0:1
Unionistas CF
CD Calahorra
2:3
CD Mirandes
CD Alcoyano
1:1
CD Teruel
Lleida Esportiu
2:0
Valencia CF Mestalla
Barakaldo CF
0:1
Racing Santander
Real Murcia
1:1
CD San Fernando
CD Badajoz
0:0
Marbella FC
CF Villanovense
1:3
CF Talavera de La Reina
Recreativo Huelva
1:1
Jumilla CF
Atletico Sanluqueno
0:0
Real Balompedica Linense
CD Guijuelo
1:0
RC Deportivo Fabril
Hércules
0:1
Atletico Levante UD
Car Konstantin
2:0
FK Jagodina
FK Prva Iskra
1:1
Polet Dorćol
Stepojevac Vaga
1:3
Zvezdara
Budućnost Popovac
3:0
SFS Borac
FK Pukovac
0:2
Moravac Mrštane
FK Zaplanjac
2:1
FK Temnić 1924 Varvarin
Radan
0:5
Sinđelić Niš
FK Provo
1:0
FK Polet Ljubić
FK Drina
0:3
Tutin
Real Murcia B
1:1
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
Extremadura UD II
1:0
CD Valdelacalzada
Santurtzi
1:1
San Ignacio
Roda
2:2
CD Olimpic de Xativa
San Juan Mozarrifar
3:2
Sociedad Deportivo Tarazona
AD Parla
0:3
Alcobendas Sport
RSD Alcala
0:1
CF Getafe B
AD Alcorcon B
0:0
Trival Valderas A.
Tres Cantos CF
0:2
Las Rozas
Club Deportivo Vicálvaro
0:1
Leganés II
Villaverde-Boetticher
2:0
Carabanchel
Real Betis B. B
8:0
Gerena
Coria CF
1:2
CD Utrera
Cordoba CF B
2:1
Arcos CF
SFC Minerva
1:1
Lorca CF
Deportivo Alaves B
2:0
Beasain
Revilla
0:2
UM Escobedo
Siete Villas
1:2
Barreda
Crevillente Deportivo
3:2
UD Alzira
Paterna
1:0
Paiporta CF
San Cristóbal
1:0
FC Santboia
AE Prat
0:0
CF Reus Deportiu II
Martinenc
1:3
Terrassa FC
Europa
2:3
UE Llagostera
Horta
1:1
Granollers
Cerdanyola del Vallès
3:0
FC Asco
Castelldefels
1:0
CE Lhospitalet
CD AZUQUECA
0:0
Mora
CD Guadalajara
1:1
UD Socuellamos CF
Albacete II
2:2
Tarancón
CD Loja
2:3
Atarfe Industrial
UD San Pedro
3:2
Huétor Tájar
Alhaurín
0:2
Torreperogil
CD Huetor Vega
2:3
Motril
Santa Ana
1:3
San Fernando Henares
CD Canillas
1:0
Pozuelo Alarcón
Rayo Vallecano B
0:1
CD Mostoles
San Agustín
0:2
Atlético Pinto
San Rafael
2:0
CD Llosetense
CD Guadalcacín
0:0
UB Lebrijana
Condal Club
1:0
Real Aviles
Llanera
3:1
Praviano
Calamonte
1:1
Diocesano
Montijo
2:1
Valdivia
CP Cacereno
1:1
Plasencia
Olivenza
2:0
CD Azuaga
Conil
3:1
Ecija Balompie
Ceares
2:1
UD San Claudio
Racing Santander B
2:0
Sámano
Las Zocas
0:2
CD Mensajero
Lanzarote
0:0
Santa Úrsula
CD El Cotillo
1:4
UD Tamaraceite
Tenisca
0:1
Ibarra
CD Marino
2:1
CD Unión Sur Yaiza
Güímar
1:1
La Cuadra
Atlético Tacoronte
1:0
UD San Fernando
Ibiza Islas Pitiusas
3:0
Santa Catalina Atlético
Brea
3:0
UD San Lorenzo de Flumen
Villanueva CF
1:3
CD La Almunia
Cayón
2:1
Bezana
Atletico Saguntino
2:0
Silla CF
Pena Sport FC
4:0
Ardoi
Alondras CF
0:0
Porriño Industrial FC
CA Monzon
1:0
Robres CD
Borja
3:1
Binéfar
AD Almudevar
0:0
Belchite 97
Utebo
2:0
Casetas
AD Sabinanigo
0:1
Real Zaragoza Deportivo Aragon
Illueca CF
2:0
Calamocha
Berceo
0:1
CD Varea
La Calzada
2:2
UD Logroñés II
River Ebro
2:1
Alfaro CD
SD Logrones
2:0
Arnedo
Pradejón
0:2
Club Haro Deportivo
Ceuta
0:3
Xerez Deportivo FC
Cartagena II
1:1
Olímpico Totana
Ciudad de Murcia
5:0
CD Cieza
Gijón Industrial
0:1
San Martín
Llanes
0:1
Marino Luanco
Amurrio
1:0
Ordizia KE
Cultural Guarnizo
1:0
Rinconeda Polanco
Torina
0:2
CD Laredo
La Madalena de Morcín CF
2:2
CD Tuilla
CD Lealtad
2:0
Mosconia
Universidad Oviedo
1:5
Caudal Deportivo
Céltiga FC
0:2
CD BARCO
Polvorín
1:2
CD Boiro
Atlético Ibañés
4:1
Almagro
CDJ Tamarite
3:1
Sarinena
Anguiano
5:0
Alberite
SD Oyonesa
1:0
Calasancio
CD Autol
0:1
Agoncillo
CD Son Cladera
1:1
Platges de Calvia
Siero
2:0
Covadonga
Balmaseda
3:1
Deusto
Textil Escudo
1:3
Vimenor
Velarde CF
0:2
Solares
CF La Nucia
1:0
Elche B
Club Deportivo Eldense
1:0
Orihuela CF
UE Sant Andreu
2:0
Grama
SD Compostela
1:2
Arosa SC
Paiosaco
2:1
Racing de Ferrol
Ourense CF
2:0
Choco
UD Somozas
0:1
CD Arenteiro
Ribadumia
3:0
Laracha CF
Villacañas
1:1
Calvo Sotelo
La Roda CF
4:3
CD Atletico Tomelloso
Manchego
1:0
CD Toledo Sad
Guadix CF
2:1
Rincón
Antequera CF
1:1
Ciudad de Torredonjimeno
CD Murense
0:1
CD Manacor
Xerez
0:1
Cadiz B
Atlético Espeleño
1:4
Los Barrios
Salerm Puente Genil FC
0:0
Sevilla III
Lucena CF
0:4
CD San Roque
CF Algeciras
1:0
Cabecense
Lorca Deportiva
3:1
Deportiva Minera
CDA Aguilas FC
1:0
Yeclano Deportivo
Los Garres
0:0
La Unión Atlético
RCP Valverdeño
0:1
Jerez
Merida UD
3:0
Arroyo Cp
CD Coria
0:2
Moralo
Basconia
3:0
Pasaia KE
Quintanar del Rey
1:2
Marchamalo
CP Villarrobledo
4:1
La Solana
Real Jaen
5:1
Martos CD
Atlético Pulpileño
4:1
Huércal Overa
Muleno CF
4:3
EDMF Churra
Mazarrón FC
1:1
Mar Menor Club de Futbol
L'Entregu
1:0
Colunga
Aceuchal
0:1
CD Castuera
CD Algar
0:2
Ucam Murcia II
Madridejos
2:2
Villarrubia CF
El Palo
1:0
Polideportivo Almería
BG Pathum United
1:2
Nakhon Ratchasima
Sukhothai
3:2
Air Force United FC
Chonburi
1:1
Chiangrai United
Police Tero
2:1
Prachuap
Samut Prakan City
1:4
Port
Ratchaburi
0:1
Buriram United
Muang Thong United
0:0
Bangkok United
Suphanburi
1:2
Chainat Hornbill
Ubon Umt Utd
3:0
Navy Football Club
Jette
3:1
RJ Entente Binchoise
Stade Brainois
2:2
Rapid Symphorinois
Genly-Quévy
1:2
RCS Brainois
Ostiches
1:2
Jeunesse Tamines
Entité Manageoise
1:1
Union Namur
Ternesse
3:2
KFC Sint Lenaarts
FC Helson Helchteren
2:2
Betekom
Eendracht Termien
1:1
Wellen
Herstal
2:2
Sprimont-Comblain
Warnant
3:0
R CS Verlaine
Royal Aywaille FC
2:1
Oppagne-Wéris
Mormont
0:2
US Givry
Stockay-Warfusée
5:1
Condruzien
Meix-Devant-Virton
0:0
FC Richelle United
KV Woluwe-Zaventem
5:3
Oostkamp
KFC Merelbeke
0:0
Wingene
Sporting Kampenhout
1:2
Torhout 1992 Km
KVV Zelzate
2:3
Pepingen-Halle
Jong Lede
3:1
Svelta Melsele
Avanti
2:1
K Eendracht Wervik
Trnje
1:2
Krk
NK Udarnik Kurilovec
1:0
NK Zagreb
Neretvanac Opuzen
3:0
NK Imotski
NK Primorac 1929
1:1
GOŠK Dubrovnik
HNK Cibalia-Vinkovci
1:2
Čepin