Fixtures - December 23, 2018
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
1:1
Kayserispor
Trabzonspor
4:1
Rizespor
Bursaspor
1:1
Malatyaspor
Galatasaray
4:2
Sivasspor
Salernitana
1:0
Foggia Calcio
AS Cittadella
2:2
Perugia
Lecce
3:2
Padova
Venezia
0:1
Cosenza Calcio
Spezia Calcio
1:1
Palermo
Benevento
3:0
Crotone
Holstein Kiel
3:1
Hamburger SV
MSV Duisburg
1:3
Dynamo Dresden
Erzgebirge Aue
3:0
Union Berlin
Paderborn
6:2
Darmstadt
Penafiel
2:3
Sporting Farense
Academico de Viseu
0:4
Paços de Ferreira
CD Mafra
2:3
Academica Coimbra
Leixões
1:2
CD Cova Piedade
Hatayspor
3:0
Balıkesirspor
Osmanlıspor
3:1
Adanaspor
Eskişehirspor
1:1
Boluspor
Adana Demirspor
2:3
Gençlerbirliği
Simba
3:1
Nkana
Jimma Aba Jifar
1:0
Al Ahly
Bantu FC
1:1
V.Club
Ittihad Tanger
1:0
JS Saoura
ASEC Mimosas
1:0
Stade Malien de Bamako
al-Hilal Khartum
1:0
Africain
Horoya
6:2
AL Nasr SC Benghazi
Green Buffaloes
1:0
Sfaxien
New Star
0:0
Al Ahli Tripoli
AS Cotontchad
2:0
Zamalek
Enugu Rangers
2:0
USM Bel Abbes
Generation Foot
1:0
Hassania
Anges Notsè
0:1
Dynamic Togolais
Togo-Port
2:2
Gbikinti
US Koroki
1:1
Gomido
Sara Sport
0:0
Gbohloe-su
Kara
2:0
Semassi
Apollon Larissa FC
0:3
Aoc-Kissamikos
Karaiskakis
0:0
Sparti
Pao Aittitos Spata FC
2:0
Doxa Dramas
Volos Nps
2:1
Kerkyra
Iraklis Thessaloniki FC
0:2
Apollon Pontou
Trikala
2:0
Aiginiakos FC
Ergotelis
2:1
Panachaiki 2005
Armed Forces
0:0
Gambia Ports Authority
Fortune
1:0
Gamtel FC
Tallinding United
0:2
Real de Banjul
Wallidan
1:0
Samger
Uwi FC
0:2
Tivoli Gardens
Montego Bay United FC
0:3
Waterhouse
Reno FC
2:2
Humble Lions
Mount Pleasant Academy
0:2
Harbour View FC
Karachi Port Trust
0:1
Pakistan Navy
Sui Southern Gas Company FC
1:0
Water and Power Development Authority FC
Afghan FC Chaman
0:5
Khan Research Laboratories
PCAA
1:0
Pakistan Air Force FC
Ashraf Sugar Mills
Pakistan Army
US Alessandria Calcio 1912
1:1
Pontedera
AC Cuneo 1905
2:0
Carrarese Calcio 1908
AC Gozzano
0:1
US Arezzo
Olbia
0:1
Piacenza
Pisa
0:2
Pro Patria
AC Pistoiese
2:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Pro Piacenza
0:3
Pro Vercelli
Catania
5:0
Cavese 1919
Juve Stabia
4:0
SS Matera Calcio SRL
Paganese Calcio 1926
1:3
Trapani Calcio
RENDE CALCIO 1968
1:1
Viterbo Calcio
Potenza Calcio
1:0
Casertana FC
US Catanzaro 1929
3:1
Siracusa
SS Monopoli 1966
1:0
FC Rieti
Urbs Sportiva Reggina 1914
2:0
US Vibonese Calcio
AS Lucchese Libertas 1905
2:2
Albissola
Virtus Entella
1:0
Juventus II
Bisceglie
0:0
Virtus Francavilla
SSD Axys Zola
0:3
Crema
Pol. Ciliverghe Mazzano
0:2
Asd Fanfulla
Lentigione
4:0
AC Calvina sport
ASD OltrepoVoghera
1:1
USD Classe
Pergolettese
3:0
ASD Sasso Marconi
Reggina
1:2
Franciacorta
San Marino Calcio
0:0
Modena
USD Vigor Carpaneto 1922
1:1
FC Pavia 1911
US Citta Di Fasano
1:1
Gravina
ASD Città di Gragnano
3:2
SSCD Granata 1924
Nola 1925
3:1
AC Nardo
SS Taranto 1927
3:0
Sorrento Calcio
AC Savoia 1908
2:2
Gelbison Vallo D L
ASD Arzignano Valchiampo
2:2
Chions
Montebelluna
0:2
Delta Porto Tolle
Campodarsego
3:2
Cjarlins Muzane
Sandonà
1:1
Cartigliano
ASC St. Georgen
1:0
Este
Tamai
0:3
AS Virtus Don Bosco
Arconatese
1:2
Calcio Lecco
SCD Ligorna 1922
1:1
Savona FBC
Bustese Milano City FC SSD
1:3
US Inveruno 1945
Sestri Levante
0:0
Bra
Aglianese
4:2
Tuttocuoio
AC Bastia Calcio 1924
2:1
Sinalunghese
Scandicci
1:3
Ssd Viareggio 2014
Gavorrano
1:0
Ghivizzano Borgo Mozzano
US Massese
0:2
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Prato
3:0
Sangimignanosport
Real Forte Querceta
1:1
Cannara
San Donato Tavarnelle
1:0
Sporting Trestina
Asd Sangiovannese 1927
1:0
FC Ponsacco 1920
ASD Anzio Calcio 1924
1:2
Ssd Albalonga Calcio
Asd Cassino Calcio 1924
1:0
FC Aprilia
Citta Di Anagni
1:1
US Ladispoli
Latte Dolce
2:1
Asd Trastevere 1909
Atletico Terme Fiuggi
5:0
Sef Torres Calcio
Messina
0:0
Rotonda
Bari 1908
2:2
Asd Roccella
Cittanovese
2:2
Asd Troina Calcio
US Castrovillari Calcio
3:0
FC Messina
Igea Virtus Barcellona
1:0
ASD Sancataldese
Locri 1909
1:3
Ssd Citta Di Gela
Asd Turris Calcio
5:0
Portici
US Ciserano
1:0
Ambrosiana
Como 1907
2:0
Caronnese
Olginatese
0:0
Scanzorosciate
AC Ponte San Pietro-Isola
3:0
US Darfo Boario
Ssd Pro Sesto
1:1
Caravaggio
Rezzato
2:1
Seregno
Villa Valle
0:0
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
FC Isernia Calcio
1:1
SS Matelica Calcio Asd
Montegiorgio
2:1
Castelfidardo Calcio
San Nicolò
1:1
Santarcangelo
Vastese Calcio 1902
1:0
Olympia Agnonese
Audace Cerignola
2:0
FC Francavilla 1931
Bitonto
1:2
AZ Picerno
Ssd Fidelis Andria 2018
0:1
Team Altamura
Asd Polisportiva Sarnese
0:1
Asd Calcio Pomigliano
Ssd Acireale Calcio 1946
2:1
US Palmese 1912
US Avellino 1912
1:1
Latina
Sevilla III
3:2
UB Lebrijana
Santurtzi
0:3
Club Portugalete
Santutxu
2:0
Sestao River Club
Elche B
0:0
CD Olimpic de Xativa
Carabanchel
1:1
Las Rozas
Atlético Pinto
1:4
CF Getafe B
Club Deportivo Vicálvaro
0:0
Santa Ana
Tres Cantos CF
0:2
AD Alcorcon B
Gerena
1:1
Xerez Deportivo FC
SFC Minerva
0:2
Deportiva Minera
Muleno CF
0:2
Cartagena II
Orihuela CF
1:1
Vilamarxant
Granollers
2:0
Grama
FC Santboia
0:1
Santfeliuenc FC
San Cristóbal
1:3
FC Vilafranca
AE Prat
3:3
Cerdanyola del Vallès
Figueres
0:2
UE Sant Andreu
Martinenc
0:0
Horta
Europa
1:1
Castelldefels
Ourense CF
0:1
Paiosaco
CD Toledo Sad
0:3
Calvo Sotelo
Atarfe Industrial
1:3
Polideportivo Almería
Velez CF
1:0
El Palo
Guadix CF
1:1
Antequera CF
Borja
3:0
Utebo
Calasancio
1:1
Alberite
San Agustín
1:2
Leganés II
Pozuelo Alarcón
0:0
Trival Valderas A.
CD Canillas
2:0
AD Parla
CD San Roque
3:1
Arcos CF
CD Utrera
3:1
Cabecense
Ecija Balompie
3:1
CD Guadalcacín
Real Betis B. B
0:2
Ceuta
San Martín
1:0
Mosconia
UD San Claudio
0:3
Colunga
CD Algar
0:1
Mar Menor Club de Futbol
Universidad Oviedo
1:4
Llanera
Ucam Murcia II
2:1
Olímpico Totana
CD Alhaurino
1:2
Alhaurín
Rincón
2:2
Juventud Torremolinos
Llanes
0:3
Caudal Deportivo
Lanzarote
4:3
Las Zocas
CD El Cotillo
1:0
Atlético Tacoronte
Tenisca
0:0
CD Mensajero
Buzanada
4:1
CD Unión Sur Yaiza
CD Tenerife B
0:0
UD Villa Santa Brigida
Ceares
1:1
Condal Club
Huétor Tájar
2:0
Torreperogil
CD Llosetense
2:0
CD Manacor
CAP Ciudad de Murcia
2:3
Atlético Pulpileño
CD Arenteiro
2:0
Porriño Industrial FC
Céltiga FC
1:3
Alondras CF
CD Autol
1:3
Arnedo
Pradejón
1:1
Berceo
CD Cieza
3:0
EDMF Churra
Los Garres
0:0
Huércal Overa
Mazarrón FC
2:5
Lorca Deportiva
Club Deportivo Eldense
1:1
Paiporta CF
Terrassa FC
2:0
Pobla de Mafumet CF
Choco
2:2
CD BARCO
Ribadumia
0:4
Arosa SC
Gimnastica Segoviana
2:0
CD Cristo Atletico
SD Logrones
3:1
Anguiano
Xerez
2:0
Lucena CF
Atlético Espeleño
1:1
Coria CF
Marino Luanco
0:0
CD Tuilla
Siero
2:0
Real Aviles
Gijón Industrial
4:0
La Madalena de Morcín CF
Bermeo Futbol Taldea
2:0
Real Sociedad III
Textil Escudo
0:1
Cultural Guarnizo
CD Linares
0:2
CD Loja
Los Barrios
2:0
CF Algeciras
Sodupe
0:0
Balmaseda
Martos CD
2:0
Motril
Ciudad de Torredonjimeno
1:4
Atl Mancha Real