Fixtures - March 22, 2019
Bulgaria
1:1
Montenegro
England
5:0
Czech Republic
Portugal
0:0
Ukraine
Luxembourg
2:1
Lithuania
Moldova
1:4
France
Andorra
0:2
Iceland
Albania
0:2
Turkey
FK Jablonec
4:2
AC Sparta Praha Under 21
FK Senica
3:3
1 SC Znojmo FK
Haladas
2:1
MTE
Katowice
3:1
MFK Vitkovice
Chaves
1:1
Academico de Viseu
Ujpest
1:2
Gyirmot
Khimik Novomoskovsk
2:2
FK Kaluga
Diosgyor
0:1
Vac FC
Botev Plovdiv
1:2
FK Lokomotiv Sofia 1929
Paide Linnameeskond
2:1
HIFK
Puskas Akademia
1:1
Osijek
SFC Opava
1:3
Zbrojovka Brno
Wacker Innsbruck
3:1
Jahn Regensburg
MTK
1:2
Skf Sered
Nuremberg
5:1
FK Mlada Boleslav
Sturm Graz
2:1
Kapfenberger SV
Rapid Wien
3:0
SC Wiener Neustadt
LASK
2:0
Austria Klagenfurt
Honved
2:3
SV Mattersburg
Hartberg
2:2
Horn
Milan
FC Chiasso
Aalborg BK
0:2
Odds BK
Stal
0:0
Cracovia
Young Violets FK Austria Wien
2:5
St. Polten
NK Celje
0:1
NK Lokomotiva Zagreb
FC Kitzbuhel
FC Wacker Innsbruck II
Arminia
5:0
Hannover 96
Valerenga IF
4:4
Lillestrom SK
Sevilla
2:0
Schalke
Sierra Leone
Ethiopia
Malawi
0:0
Morocco
Sudan
1:4
Equatorial Guinea
Nigeria
3:1
Seychelles
Botswana
0:1
Angola
Burkina Faso
1:0
Mauritania
Tunisia
4:0
Swaziland
Algeria
1:1
Gambia
SV Allerheiligen
6:0
FC Wels
WSC Hertha
1:1
SC Kalsdorf
TUS Bad Gleichenberg
0:0
Sturm Graz II
Union Vocklamarkt
5:1
SC Weiz
SC Neusiedl
1:3
SC Parndorf
FC Mauerwerk
0:0
ASK Ebreichsdorf
Traiskirchen FCM
1:3
Admira Wacker II
Maardu II
5:1
Põhja-Tallinna JK Volta II
Piraaja
0:2
Raplamaa
Tallinna FC Flora III
0:4
Vaprus II
Viimsi II
2:4
Kose
Cobh Ramblers
2:1
Shelbourne FC
Athlone Town AFC
0:1
Longford Town FC
Galway United FC
0:1
Drogheda United FC
Wexford
2:0
Bray Wanderers AFC
SC Ostbahn XI
0:2
Donau
SK Treibach
2:0
ATUS Ferlach
Gnas
2:2
Frauental
Mettersdorf
2:4
Wildon
ASK Voitsberg
2:2
Liezen
Lebring
4:2
Bruck an der Mur
ASKO Donau Linz
1:2
Pöttinger Grieskirchen
Union St Florian
0:1
Oedt
Union Weißkirchen
1:3
SV Neuhofen/Ried II
Zams
3:2
Imst
Altenmarkt
2:1
Adnet
Langenrohr
3:1
Ortmann
Waidhofen / Thaya
0:0
Spratzern
Kilb
1:2
SC Zwettl
SV Stegersbach
1:2
Kohfidisch
Acs Foresta Suceava
2:1
Râmnicu Sărat
AFC Botoşani II
1:0
Metalul Buzău
FC Unirea Alba Iulia
1:0
CSM Deva
CS Millenium Giarmata
2:3
Metalurgistul Cugir
CSM Lugoj
0:1
FC Avrig
Dumbravita
2:1
Șoimii Lipova
Înainte Modelu
1:4
Progresul Spartac
CS U Craiova II
2:0
Pucioasa
Filiaşi
3:2
Sporting Roşiori
Astra II
4:0
CS Viitorul Domneşti
Alexandria
2:1
Atletic Bradu
Voluntari II
0:4
FC U Craiova
Odorheiu Secuiesc
2:1
FC CFR 1907 Cluj II
Unirea Dej
0:1
Comuna Recea
ACS Gloria Bistriţa
0:0
Hărman
MSE Târgu Mureş
0:3
Unirea Tășnad
Arieşul Turda
0:0
Olimpic Cetate
CS Sanatate Cluj
1:0
Avântul Reghin
Hapoel Petah Tikva
1:1
Hapoel Afula
Hapoel Rishon LeZion
2:0
Hapoel Marmorek
Hapoel Nof HaGalil
1:1
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Iksal
1:1
Hapoel Katamon
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
0:0
VFC Plauen
Union Sandersdorf
0:4
Chemie
Eltersdorf
3:3
Ansbach
Brinkumer SV
7:2
Geestemünde
Victoria Hamburg
3:1
Wedeler TSV
Oberneuland
3:0
SAV
Wegberg-Beeck
5:0
Alfter
Hagen / Uthlede
1:1
Cloppenburg
Süderelbe
4:3
Barmbek-Uhlenhorst
Buchbach
0:3
SV Wacker
Verl
2:0
SVL
BSV Rehden
0:0
St. Pauli II
Auerbach
2:3
Optik Rathenow
SV Babelsberg
4:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
BFC Dynamo
0:4
Hertha BSC II
Memmingen
1:1
Schweinfurt
RW Oberhausen
3:3
Fortuna Düsseldorf II
Al Sahel
0:0
Al Suqoor
Al-Muzahmiyya
1:3
Al Hjazz
Al-Sadd
1:3
Al Jandal
Al Taqdom
2:0
Al Akhdoud
Al Bukiryah
1:1
Al Riyadh
Al Arabi Unaizah
2:1
Al Drae
Al-Hait
2:2
Al Jubail
Arar
1:1
Al Sharq
Hottain
1:1
Al Kholood
Afief
0:2
Weg
Al-Ghazwa FC
2:3
Al Draih
Al Watani
0:2
Al-Thuqbah