Fixtures - March 31, 2019
Levante
2:2
Eibar
Rayo Vallecano
1:1
Betis
Sevilla
0:1
Valencia
Real Valladolid
1:1
Real Sociedad
Real Madrid
3:2
Huesca
Parma
1:3
Atalanta
Roma
1:4
Napoli
Frosinone
0:1
Spal 2013
Fiorentina
1:1
Torino
Bologna
2:1
Sassuolo
Inter
0:1
Lazio
FC Cincinnati
0:2
Philadelphia Union
Columbus Crew
2:0
Atlanta United
Colorado Rapids
1:4
Houston Dynamo
Real Salt Lake
2:4
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
0:0
Seattle Sounders
Queretaro FC
1:0
Xolos de Tijuana
Pachuca
3:2
Toluca
América
3:0
Tigres UANL
Monterrey
2:2
Cruz Azul
Necaxa
2:0
Veracruz
Pumas UNAM
2:1
Guadalajara
Falkenbergs FF
1:0
Örebro
Kalmar FF
0:2
IK Sirius FK
AIK
0:0
Ostersunds FK
Helsingborg
3:1
IFK Norrkoping
AFC Eskilstuna
3:1
IFK Goteborg
Ranheim IL
1:2
Tromsø
Sarpsborg
1:1
Molde
Stromsgodset IF
3:2
Haugesund FK
Viking FK
2:0
Kristiansund BK
Bodo/Glimt
2:0
Rosenborg
Talleres
0:2
River Plate
Atletico Tucuman
1:0
Aldosivi
Argentinos Juniors
0:2
Rosario Central
Lanus
3:1
Belgrano
Tianjin Tianhai
2:4
Shandong Taishan
Henan Songshan Longmen
1:2
Shanghai Shenhua
Nei Mongul Zhongyou F.C.
2:1
Wuhan Zall
Chongqing Lifan
1:0
Shenzhen
CF Reus Deportiu
0:1
Cadiz
Córdoba
3:2
Mallorca
Osasuna
1:0
UD Extremadura
Alcorcon AD
0:0
CD Lugo
Real Oviedo
1:1
Deportivo La Coruna
Las Palmas
0:1
Elche
GD Estoril Praia
1:3
Benfica Lisbon B
Academico de Viseu
1:0
Varzim SC
Sporting Braga B
1:1
Leixões
Sporting Farense
1:0
SC Covilha
Famalicao
3:1
CD Cova Piedade
Arouca
2:1
Academica Coimbra
UD Oliveirense
0:0
Vitoria Guimaraes B
Luxembourg-Porto
1:4
Sporting Bertrange
Minerva Lintgen
3:1
Alisontia Steinsel
Berdorf Consdorf
0:4
Jeunesse Schieren
Steinfort
2:0
Bastendorf
Alliance Aischdall
1:1
Kehlen
Norden
3:2
Marisca Mersch
Sporting Mertzig
2:2
Jeunesse Useldange
Bettembourg
1:2
Berdenia Berbourg
Union 05 Kayl-Tetange
2:1
Syra Mensdorf
Red Black Egalité
4:3
Red Boys Aspelt
Sanem
2:0
Schifflange
FC Mondercange
2:1
CS Grevenmacher
FC Echallens Region
3:1
FC Azzuri 90 LS
FC Naters
3:0
Fribourg
Luzern II
1:0
BSC Old Boys
FC Black Stars
1:1
FC Langenthal
FC Kosova Zurich
1:3
St. Gallen II
BK Fremad Amager
1:0
FC Fredericia
FC Helsingoer
2:1
FC Roskilde
Lyngby
1:4
Viborg FF
Thisted
0:0
Hvidovre IF
Silkeborg
4:2
HB Koege
Nykoebing FC
1:2
Naestved BK
TS Galaxy
1:1
Mbombela United
Stellenbosch
5:0
Pretoria University
Uthongathi
1:1
Maccabi
Richards Bay
1:0
Jomo Cosmos FC
CS Interstar
3:4
FC Chippis
FC Widnau
1:2
Dübendorf
FC Vallorbe-Ballaigues
4:2
FC La Tour-Le Paquier
FC Freienbach
4:1
Einsiedeln
Amical Saint-Prex
1:2
FC Veyrier Sports
FC Echichens
0:0
FC Thierrens
AS Novazzano
1:1
FC Paradiso
FC Altdorf
3:2
Kickers Luzern
Aegeri
2:3
Eagles Aarau
FC Moutier
3:2
Köniz II
FC Signal
2:0
FC Conthey
Wil II
2:4
FC Kreuzlingen
FC Lugano II
3:1
FC Ibach
NK Turnisce
0:2
NK Grad
NK Tromejnik Kuzma
0:2
Črenšovci
NK Polana
2:1
Odranci
Dravinja
2:1
NK Sampion Celje
Brinje Grosuplje
3:1
Sava Kranj
NK Zagorje
3:0
Svoboda
NK Komenda
0:1
Šencur
NK Jadran Hrpelje-Kozina
0:3
Vipava
Meteor Prague
1:3
Banik Sous
Zdar Nad Sazavou
3:2
Slavoj Polna
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
0:1
Opava II
FK Bospor Bohumin
2:2
FC Tvd Slavicin
Kozlovice FC
3:2
FC Vsetin
FSC Stara Rise
5:0
FK Nove Sady
FC Strani
1:2
Sokol Tasovice
FC Spartak Velka Bites
2:0
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Bystrc Kníničky
1:3
Breclav
Tj Sokol Lanzhot
0:1
AFC Humpolec
Sokol Hostoun
3:1
N. Byskovice
SK POLABAN NYMBURK
2:1
TJ Sokol Libis
FK Kratonohy
Pardubice II
Delvina
2:1
Përmeti
Shkumbini Peqin
1:1
KF Devolli
KS Naftetari
3:1
Këlcyra
Term FC
0:3
KS Gramozi Erseke
KS Albpetrol Patos
2:0
Tepelena
FK Skrapari
3:1
KS Butrinti Sarande
KF Memaliaj
3:1
Maliqi
FC Kevitan
KF Vllaznia Shkoder B
KS Ada
1:2
KF Gramshi
Sol de Mayo
3:0
Union Sunchales
Atletico Camioneros
0:0
Deportivo Maipu
Defensores Belgrano VR
0:1
Estudiantes Rio Cuarto
St. Andrew Lions
2:0
Porey Springs United FC
Notre Dame
5:1
Arawak Cement Youth Milan FC
Ellerton
1:2
Weymouth Wales
BDF
10:0
Barbados Soccer Academy
Avai SC
2:0
CA Tubarao SC
Metropolitano SC
0:1
Criciuma SC
Hercilio Luz SC
1:1
Figueirense FC
Chapecoense SC
2:0
Brusque SC
Castanhal EC PA
1:1
Tapajos FC PA
Aguia de Maraba PA
0:2
Paysandu PA
Remo PA
2:0
Paragominas PA
Bragantino Clube Para
1:0
Independente PA
Coritiba PR
1:0
Parana Clube PR
Cascavel PR
1:1
Cascavel Cr PR
Rio Branco PR
1:0
Cianorte PR
Maringa FC
3:0
Toledo Colonia Work PR
Londrina PR
4:1
Atletico Paranaense
FOZ DO IGUACU PR
0:0
Operario PR
Electricite du Cambodge
1:0
Boeung Ket
Soltilo Angkor
0:1
Svay Rieng
National Sports Academy
0:2
Phnom Penh Crown
Boeng Ket Youth Kompong Cham FC
0:11
Angkor Tiger
Louletano
2:0
SC Angrense
Olhanense
0:2
Sporting Clube Ideal
Anadia FC
2:0
Caldas SC
Alverca Futebol
3:2
Sintrense
União de Leiria
2:1
SCU Torreense
Clube Desportivo de Alcains
1:0
Gd Peniche
Sportivo de Loures
3:0
AD Macao
Oliveira Hospital
0:2
Castelo Branco
CF Santa Iria
1:0
AD Nogueirense
Sertanense FC
1:4
Vilafranquense
CD Fatima
0:2
Arc Oleiros
Real Sporte
0:0
Co Do Montijo
CD Pinhalnovense
1:1
Clube Oriental de Lisboa
Redondense FC
1:2
FC Ferreiras
Casa Pia Atletico
1:2
CF Os Armacenenses
Moura
1:4
Vasco da Gama
Amora FC
2:0
Praiense
1 Dezembro
1:0
SG Sacavenense
SC Coimbroes
1:2
Gondomar SC
FC Pedras Rubras
0:0
União Madeira
Gd Gafanha
0:1
Rd Agueda
Penalva Do Castelo
1:5
Amarante FC
CD Cinfaes
3:2
Maritimo Madeira B
Leca FC
3:0
SPG Meda
Lusitania FC
1:0
Lusit.vildemoinhos
Uniao SC Paredes
0:3
SC Espinho
FC Cesarense
1:2
AD Sanjoanense
Gd Mirandes
2:1
Vilaverdense FC
Ar Sao Martinho
0:0
AD Limianos
CDC Montalegre
1:2
FC Vizela
SC Mirandela
1:0
Pedras Salgadas
SC Maria Fonte
0:0
AD Oliveirense
Gdu Torcatense
2:1
Cc Taipas
Felgueiras 1932
1:2
Merelinense FC
AD Fafe
2:1
Gd Chaves B
SS Folgore Falciano Calcio
3:4
FC Domagnano
SP Tre Fiori
0:3
SP La Fiorita
SS Pennarossa
0:2
FC Fiorentino
SS Murata
2:1
AC Libertas
Jaguares d. Cordoba
1:1
Junior
Atletico Bucaramanga
0:0
America de Cali
Once Caldas
2:0
Rionegro Águilas
Atletico Nacional Medellin
0:1
Deportivo Pasto
U. M. Santa Marta
1:1
Alianza Petrolera
Llaneros FC
2:0
Real Santander
Bogota FC
1:0
Real Cartagena
Deportes Pereira
4:0
Atletico FC
Club Cortulua
0:1
Leones FC
Kara
2:0
Togo-Port
Semassi
1:1
Foadan FC
Gbikinti
0:2
Sara Sport
Gomido
0:1
Maranatha Fiokpo
Gbohloe-su
0:1
Anges Notsè
OTR
3:1
US Koroki
Rangers de Talca
1:0
Nublense
Puerto Montt
2:1
Santiago Morning
Deportes Copiapo
3:0
CSD Barnechea
Santiago Wanderers
2:0
Deportes Valdivia
Deportes La Serena
2:0
San Luis de Quillota
Union San Felipe
2:2
CD Cobreloa Calama
Unex Unicov
1:1
Rymarov
FC Velke Mezirici
1:1
Uhersky Brod
1. FC Karlovy Vary
2:0
FC Pisek
SFK Vrchovina
0:0
Fotbal Frydek Mistek
SK Viktorie Jirny
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Quick '20
2:4
Ado '20
VV Goes
3:1
USV Hercules
HBS
2:3
Oss 20
Blauw Geel 38
0:5
Quick
EVV Echt
3:2
JVC Cuijk
Tec
0:2
RKVV Westlandia
OFC Oostzaan
4:0
HSC 21
Dongen
1:2
VV Una
FC Victoria Rosport
1:2
Jeunesse Esch
CS Fola Esch
3:0
Racing FC Union Luxembourg
US Hostert
4:0
FC Etzella Ettelbruck
FC Rm Hamm Benfica
0:1
US Rumelange
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2:1
FK Berane
FK Decic Tuzi
1:2
FK Mladost Ljeskopolje
Otrant-Olympic
0:1
FK Bokelj Kotor
Arsenal Tivat
1:0
Igalo
FK Kom
4:0
FK Jezero Plav
WAVV
3:2
Winterswijk
Heino
3:0
Stevo
Tubantia
1:0
vv Rigtersbleek
LONGA '30
4:1
BVC '12
SC NEC
1:0
TVC '28
RKSV De Zweef
0:4
ROHDA Raalte
Bemmel
0:2
KSV BWO
Juliana '31
1:1
Nemelaer
Bergum
1:4
VKW
VV Heerenveen
2:3
VV Emmen
GRC Groningen
0:1
SWZ Boso Sneek
Noordster
1:2
WVV
SVBO
4:1
VV Nieuw Buinen
Leones
2:2
Best Vooruit
Moerse Boys
BMT FC
Rood-Wit Willebrord
3:1
SV Dosko
't Zand
0:1
TOP Oss Amateurs
VV Oirschot Vooruit
0:0
FC Tilburg
RKSV Prinses Irene
0:1
HVCH
GOMOS
1:1
FVC
Grouster Amateurvoetbal Club
3:2
Stadspark
ZSV
2:1
Schaesberg
Veritas
2:1
Chevremont
Venlosche Boys
4:0
Susteren
Heeze
5:3
Wittenhorst
Venray
1:3
De Valk
Alverna
3:2
Brabantia
Eding Sport FC
1:1
Fovu Club
Sportive de Douala
0:1
New Star
Avion Academy
2:0
Dragon de Yaoundé
Unisport de Bafang
1:1
Young Sport Academy
UMS de Loum
0:1
Djiko
Tonnerre
1:1
APEJES Academy
Fortuna Mfou
1:1
Stade Renard
Nest-Sotra
1:2
Raufoss IL
Strommen IF
1:1
Ullensaker/Kisa
Skeid Fotball
1:0
Ham-Kam
Kongsvinger IL
1:0
Notodden FK
Sogndal IL
1:1
Sandnes Ulf
Sandefjord Fotball
1:0
KFUM Oslo
Shkendija 79 Tetovo
5:2
Pobeda
FK Akademija Pandev
2:1
FK Renova
Vardar Skopje
1:0
FK Sileks Kratovo
Gjorce Petrov
1:1
FK Rabotnicki Skopje
FK Belasica Strumica
2:0
FK Shkupi
Kerkyra
1:1
Volos Nps
Sparti
0:4
Karaiskakis
Doxa Dramas
3:0
Pao Aittitos Spata FC
Apollon Pontou
0:1
Iraklis Thessaloniki FC
Aiginiakos FC
2:1
Trikala
Aoc-Kissamikos
1:1
Apollon Larissa FC
Panachaiki 2005
0:1
Ergotelis
PAO Vardas
0:0
Diagoras FC
Paniliakos
0:1
Panegialios FC
Thyella Rafinas Apo
0:1
AO Neos Acharnaikos
Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka
0:4
Ialysos
Diagoras Vrachneikon
1:1
Niki Tragano
AO Eikosimia
2:6
AO Mandraikos FC
Panargiakos
2:0
AO Katastari
Anagennisi Karditsas 1904
0:3
AO Selanon
Ethnikos Alexandroupoli FC
0:3
Aspida Xanthi
Nestos Chrisoupolis
3:0
PAO Kosmio
AE Kalampakiou
1:3
Kavala
Panserraikos
4:0
Ethnikos Sidirokastrou
AP Alexandros Kilkis
2:2
Keravnos Pernis FC
Aetos Orfanou
1:0
Aris Avatou
Asteras Amaliadas / Panopoulou FC
0:4
Palliniakos FC
Pierikos FC
3:1
Thiseas Agria
Olympiakos Volos
6:1
FC Fokikos
AS Meteora
4:0
AO Stylida
Asteras Iteas
3:0
Achilleas Neokaisareias FC
Oikonomos Tsaritsanis
0:0
Niki Volos
Almyros
4:0
Apollon Makrychori
Pellana
0:0
Ermionidas
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
5:0
Kalamata FC
Ypatou
1:1
Panarkadikos
Amvrysseas
4:0
Enosi Lerna
Pamisos Messini
1:2
Asteras Vlachioti
M. Alexandros Kallithea
2:0
Makedonikos Foufas
Thriamvos Serviana
1:1
Kronos Argyrades FC
Nafpaktiakos
0:3
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Makedonikos Siatista
2:1
Lefkimmi
Grevena Aerata
1:2
Thesprotos
AO Floriada
0:3
Acheron Kanalaki
AEK Athens
2:0
Ilisiakos FC
Eolikos Mytilinis
2:1
Panthiraikos
Niki Agkathia
1:0
PAO Koufalion
Anagennisi Giannitsa FC
1:1
Makedonikos Efkarpia FC
Edessaikos
3:0
Ermis Amyntaio
Agrotikos Asteras FC
0:3
Po Triglias
Meliteas Melitis FC
5:1
Langadas FC
Olympiakos Kyminion
1:1
Almopos
Aris Palaiochori
2:1
Elpis Skoutari
Proodeftiki
1:1
PAO Atromitos Piraeus
Aeek Synka
1:0
Giouchtas
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
1:0
APO Keratsini
AO Paleochora FC
0:1
Ampelakiakos Salamis FAS
Episkopi FC
6:1
AE Neapolis
Ethnikos Piraeus
0:0
Ionikos
Bagé
1:0
Sao Paulo RS
Passo Fundo
0:0
Igrejinha
São Gabriel
2:0
Inter Santa Maria
União RS
1:2
Ypiranga Futebol Clube RS
Tupi RS
0:0
Esportivo RS
Sociedade Esportiva São Borja
0:1
Gremio Esportivo Gloria RS
Grêmio Atlético Farroupilha
2:0
Clube Esportivo Lajeadense RS
Municipal
6:1
Petapa
Xelajú
2:0
Cobán Imperial
Sanarate
0:1
Comunicaciones
Malacateco
1:1
Guastatoya
Deportivo Chiantla
0:0
Siquinalá
Double Flower
0:2
Eastern District
Dreams Metro Gallery
1:3
Resources Capital
Mutual FC
1:2
Wong Tai Sin
South China FC
3:1
Shatin
Citizen AA
0:0
Wing Yee
Hong Kong Rangers
2:0
Central & Western
Happy Valley
1:2
HKFC
Silvolde
1:0
Fortuna Wormerveer
AWC
2:2
Hoogland
De Bataven
2:0
HVV Hollandia Hoorn
Achilles 1894 Assen
3:2
RKHVV
UDI '19
0:1
Vlissingen
SV Meerssen
0:2
Groene Ster
JK Sillamae Kalev
1:3
Trans II
Jõgeva Wolves
3:3
FCI Tallinn
Paide III
8:0
Tallinna FC Flora III
Tartu Welco II
0:4
Ararat
Vaprus II
4:1
Joker
Põhja-Tallinna JK Volta II
1:0
Noorus-96
Lechia T. Mazowiecki
2:0
Polonia
Legia Warszawa II
0:0
Pelikan Łowicz
Stal Kraśnik
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
2:0
KS Wisla Pulawy
Radunia Stezyca
3:0
Górnik Konin
Chełmianka Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka W. Pełkińska
0:0
Wisla Sandomierz
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
1:0
Łomża
Tokyo Musashino City
0:1
Osaka
Biwako Shiga
1:0
Matsue City
Nara Club
0:1
Honda Lock
Verspah Oita
0:0
Suzuka Point Getters
Tegevajaro Miyazaki
2:0
Maruyasu Okazaki
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
1:2
Reinmeer Aomori
Slovan HAC
7:1
Admira Landhaus
Wolfsberg
4:1
TSU Matrei
Dornbirner SV
2:1
Höchst
Young Style SC Wienerberg
1:0
ASV 13
Imst
4:2
Zirl
Nenzing
0:2
Röthis
Austria Lustenau II
1:4
Rot-Weiß Rankweil
Andelsbuch
2:2
Admira Dornbirn
Bramberg
5:4
Thalgau
Cibao
0:0
Moca
Atlántico
0:0
Atlético Pantoja
Vega Real
1:0
Jarabacoa
Atlético de San Francisco
1:1
Delfines Del Este
San Cristóbal
2:1
Club Barcelona Atletico
Municipal Jalapa
0:2
Real Madriz
Managua
1:2
Walter Ferretti
Real Estelí
3:1
Juventus Managua
Diriangén
5:0
Chinandega
Deportivo Ocotal
2:2
UNAN Managua
Puma Generaleña
1:1
Escazuceña
Sporting San José
2:0
Puerto Golfito
Curridabat FC
2:1
Rosario AD
Santa Ana
3:1
Cofutpa
Municipal Liberia
1:0
Consultants Moravia
Jicaral
1:0
Puntarenas
Santa Rosa
2:1
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Turrialba
1:2
Uruguay
Siofok
2:0
Balmazujvarosi FC
Budaorsi SC
1:2
Kazincbarcika
Cegledi VSE
0:4
Gyirmot
BSS Monor
2:2
Dorogi FC
MTE
0:2
Budafok
Vasas
7:4
Vac FC
Aqvital
0:0
Tiszakecske
Gyori ETO
3:2
Kaposvari Rakoczi FC
Bekescsaba 1912 Elore
0:0
Nyiregyhaza Spartacus
Zalaegerszeg
3:0
Soroksar
Puskás II
2:1
Pápai Perutz
Tállya
1:0
Putnok VSE
Szabadkikötő
1:1
BKV Elore
Andráshida
3:1
Csepel
III Ker Tue Upe
4:3
Fehérvár II
Dunaharaszti MTK
2:1
Komárom
Penzugyor SE
1:1
Nagykanizsa
Szentlorinc SE
1:0
Hódmezővásárhely
Kozarmisleny
3:1
Kecskemet
Szeged
1:0
Dabas
Ivancsa KSE
3:0
Taksony SE
Makó
1:2
Pecs
Szeol SC
0:0
Rákosmenti KSK
Honvéd II
2:1
Szekszardi UFC
Jászberényi
3:2
Egri FC
DEAC
0:5
Füzesgyarmati
Szolnoki MAV FC
2:1
Gyöngyös
Cigand SE
0:1
Tiszaujvaros
Sajóbábony Vegyész
2:0
Salgótarjáni BTC
Diósgyőr II
3:1
Senyo Carnifex FC
Esmtk Budapest
0:1
Nyirbator FC
Ajka
4:0
Sarvar
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
2:0
Paksi SE II
Whb Menfoecsanak Esk
0:1
Érdi VSE
Gimnasia y Esgrima Mendoza
1:0
Defensores de Belgrano
Olimpo
2:1
Chacarita Juniors
Guillermo Brown
3:1
Deportivo Moron
Ferro Carril Oeste
1:1
Quilmes
Blacktown City
1:0
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
0:2
Mt Druitt Town
Hakoah Sydney City East FC
0:1
Sydney Olympic
Sydney United
1:3
APIA Leichhardt Tigers
Bendel Insurance
2:0
Wikki Tourist
Remo Stars
0:1
Rivers United
Niger Tornadoes
0:0
Enugu Rangers
Katsina United
2:0
Lobi Stars
Sunshine Stars
1:0
Kwara United
MFM FC
1:1
Enyimba
Gombe United
1:0
Yobe Desert Stars FC
Abia Warriors
0:1
Nasarawa United
Ifeanyi Uba
1:0
Plateau United
Heartland
2:1
Kano Pillars
El Kanemi Warriors FC
4:1
Akwa United
Delta Force
1:0
Go Round FC
Geestemünde
11:3
Habenhauser FV
Carl Zeiss Jena II
0:0
Krieschow
Einheit Rudolstadt
1:1
Luckenwalde
SV Todesfelde
1:1
Weiche Flensburg II
VfR Neumunster
1:3
SV Eichede
FC Germania Friedrichstal
3:0
SSV Reutlingen
Eintracht Northeim
0:1
Wolfenbüttel
Staaken
2:1
TSG Neustrelitz
1. FC Lok Stendal
1:4
Torgelower SV Greif
Greifswalder FC
5:0
Strausberg
FC Würzburger Kickers II
1:1
Erlangen
Buchholz
2:2
Meiendorfer SV
Blau-Weiß 90 Berlin
4:1
Hansa Rostock II
Inter Turkspor Kiel
1:2
TSV Kropp 1946
Viktoria Arnoldsweiler
2:1
Deutz
Hennef 05
1:0
Siegburger SV
Alfter
1:4
SV Breinig
Düren
1:1
Bergisch Gladbach
Euskirchen
SSV Merten
Atlas Delmenhorst
0:3
Arminia Hannover
Heeslinger SC
3:1
Gifhorn
VfL Oythe
1:4
Hagen / Uthlede
DJK Bamberg
2:0
ASV Vach
Ginsheim
2:4
Hessen Kassel
Türk Gücü Friedberg
4:5
Rot-Weiß Hadamar
VfL Pinneberg
0:8
Süderelbe
Rugenbergen
2:3
Teutonia 05
Eintracht Rheine
0:3
TuS Erndtebruck 1895
Paderborn II
2:2
Sprockhövel
Schalke II
2:0
Brünninghausen
TUS Haltern
2:0
Hammer SpVg
Gievenbeck
1:1
Ennepetal
Rot Weiss Ahlen
0:2
Gütersloh
SV Westfalia Rhynern
2:1
Holzwickeder SC
ASC Dortmund
1:2
Sportfreunde Siegen
Jahn Hiesfeld
2:5
Turu Dusseldorf
Kleve
0:1
Sportfreunde Baumberg
Meerbusch
5:0
Union Nettetal
SpVg Schonnebeck 1910
3:2
VfB Speldorf
Velbert
2:2
VfB Homberg
BSC Hastedt
0:5
SFL Bremerhaven
Leher TS
5:2
Borgfeld
TuS Schwachhausen
2:2
Werder Bremen III
Blau-Weiß Friesdorf
2:2
Borussia Freialdenhoven
Westfalia Herne
4:2
Schermbeck
Vichttal
1:0
Frechen
SC Duesseldorf West
1:4
Ratingen SV Germania 04/19
1.FC Monheim
2:1
SC Velbert
FSV Duisburg
2:1
SW Essen
1860 Munich II
0:0
Dachau
Hilden
5:2
Bocholt
Barretos
3:1
Rio Preto
Batatais
0:0
Grêmio Osasco
Noroeste
1:1
Monte Azul
Velo Clube
0:0
Comercial
Desportivo Brasil
1:0
EC São Bernardo
São Carlos FC
3:1
CA Taboão da Serra
Capivariano SP
2:1
Olímpia
Gremio Osasco Audax SP
3:3
Primavera SP
Lusitanos FC
0:3
Sant Julia
Encamp FC
1:1
Inter Club de Escaldes
UE Engordany
1:2
FC Ordino
FC Santa Coloma
2:1
UE Santa Coloma
Sport Huancayo
0:1
Cusco
FBC Melgar
3:1
Universidad San Martin
Sport Boys
0:1
Ayacucho FC
Alianza Universidad de Huanuco
0:0
Pirata FC
Sporting Cristal
2:0
CC Deportivo Municipal
Metropolitanos FC
2:2
Llaneros FC
Zulia FC
1:0
Deportivo Anzoategui
Trujillanos FC
1:3
Atletico Venezuela
Academia Puerto Cabello
4:3
Estudiantes de Caracas
Deportivo Tachira
3:1
Portuguesa FC
Deportivo Lara
1:1
Dep. La Guaira
Estudiantes de Merida FC
1:0
Monagas SC
Sololá
1:0
Coatepecano IB /DR
Quiché
1:1
Marquense
Mictlán
1:1
Sansare FC
Santa Lucía Cotzumalguapa
Rosario FC
Chimaltenango
3:1
Nueva Concepción
San Pedro
3:0
Suchitepéquez
Carchá
1:1
Universidad San Carlos
Colo Colo
2:0
Deportes Iquique
O`Higgins
0:2
Unión Española
Antofagasta
3:1
Universidad Chile
Universidad Católica
0:0
Curico Unido
Cerro Largo
2:0
River
Boston River
0:4
Peñarol
Plaza Colonia
2:2
Fénix
Danubio
3:2
CA Progreso
Racing
4:2
Defensor Sporting
Wanderers
1:0
Rampla Juniors
US Esch
2:1
Koeppchen
FC Jeunesse Canach
5:2
Sandweiler
Union Mertert
4:2
Erpeldange
FC Wiltz 71
1:1
Un Kaerjeng 97
Swift Hesperange
4:1
FC Mamer 32
RRC Boitsfort
1:1
Saint-Michel
Renaissance Sportive Forestoise
2:2
Jodoigne
Crossing Schaerbeek
0:0
Etterbeek
Sporting Bruxelles
1:2
BX Brussels
Stade Everois
0:3
Union Lasne-Ohain
Saint-Josse
4:0
Genappe
Villers-La-Ville
1:0
R Racing Club de Waterloo
Solre-sur-Sambre
0:0
Péruwelz
Sint-Job
3:1
Rochus Deurne
Eendracht Aalter
2:1
Sottegem
Eendracht Zele
1:1
Ninove
VC Herentals
1:3
Berlaar-Heikant
Lochristi
2:1
Adegem
KFC Sparta Waasmunster
0:2
Ardennen
Dendermonde
1:1
Jong Zulte
Wuustwezel
1:3
KVV Duffel
Elene-Grotenberge
2:1
Drongen
Huvo Jeuk
0:3
Melo Zonhoven
K. Hand in Hand Hoepertingen
0:2
KFC Park Houthalen
Zepperen-Brustem
0:1
Torpedo Hasselt
Ethe Belmont
5:0
Rossignol
Champlon
2:1
Marloie Sport
Gouvy
4:1
FC Jeun Lorr Arlonaise
Arquet
2:3
Royal Stade Gedinnois
ES de la Molignée
3:1
Profondeville
Ligny
1:0
Biesme
Pesche
1:1
Grand-Leez
Beauraing
0:1
Flavion Sport
Veltem
1:0
Aarschot
Linden
2:0
Liedekerke
Sterrebeek
0:4
Bertem-Leefdaal
Hoeilaart
1:2
Borght-Humbeek
KSC Grimbergen
3:3
Rhodienne-De Hoek
Excelsior Zedelgem
3:2
KSK Vlamertinge
K.Racing Waregem
7:1
Kortemark
Oostnieuwkerke
1:3
RC Lauwe
Wanze / Bas-Oha
3:0
Rechain
Cointe-Liège
2:4
Raeren
JS Fizoise
2:1
KFC Grün-Weiss Amel
UCE Liège
3:1
Braives
Ster-Francorchamps
5:2
RSC Beaufays
Stade Disonais
3:0
Aubel
R Ougrée FC
4:2
Weywertz
Trooz
1:3
Sprimont II
Blankenberge
4:0
Sassport Boezinge
Appelterre-Eichem
2:1
HO Kalken
Bambrugge RC
2:1
Excelsior Mariakerke
Zlatibor Čajetina
1:0
FK Metalac GM
FK Sindelic Beograd
1:3
FK Zarkovo
FK Buducnost Dobanovci
0:3
FK Tsc Backa Topola
FK Bezanija
1:0
FK Becej 1918
FK Novi Pazar
1:0
FK Trajal Krusevac
Radnicki Kragujevac
2:2
FK Teleoptik
FK Borac Cacak
0:1
FK Sloboda Uzice
Nürnberg II
2:0
Schalding-Heining
Meuselwitz
3:0
SV Babelsberg
Viktoria Berlin
2:2
FSV Union Furstenwalde
Lok Leipzig
4:2
Chemnitzer FC
FSV Wacker 90 Nordhausen
3:0
Auerbach
St. Pauli II
1:2
Werder Bremen II
Wormatia
0:0
Saarbrucken
Germania Egestorf/Langreder
0:3
Lubeck
Luneburger SK Hansa
0:2
TSV Havelse
Oldenburg
2:3
Wolfsburg II
Lupo-Martini
3:0
VfL Oldenburg
VfB Stuttgart II
0:2
Ulm
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:1
BFC Dynamo
Rondoniense RO
2:0
Gênus
Barcelona RO
1:4
União Cacoalense
Real Desportivo Ariquemes RO
3:2
Porto Velho EC
Ji-Paraná
1:1
Vilhenense ES RO
Heur Tongeren
2:3
KSV Temse
Berchem Sport
3:1
Hoogstraten VV
Royal Cappellen FC
2:0
SK Kermt-Hasselt
K Bocholter VV
2:2
KVV Vosselaar
K Londerzeel SK
1:2
Sporting West Harelbeke
Sint-Eloois-Winkel
0:2
Koninklijk Diegem-Sport
KFC Eppegem
1:5
Toekomst Menen
Olympia SC Wijgmaal
4:0
Sparta Petegem
Atletic Club Escaldes
11:1
SC Escaldes
UE Extremenya
1:5
CE Carroi
FC Encamp II
1:2
UE Santa Coloma II
FS La Massana
CE Jenlai
Fundación AIFI
0:0
Angostura
Chicó de Guayana
0:0
Petroleros de Anzoátegui
Deportivo Petare
0:1
Yaracuyanos FC
Atlético Furrial
1:5
Gran Valencia Maracay FC
Atlético El Vigía
0:1
Titanes
SS Matera Calcio SRL
0:3
SS Monopoli 1966
Cavese 1919
0:2
US Catanzaro 1929
US Vibonese Calcio
0:0
Paganese Calcio 1926
FC Rieti
1:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
Bisceglie
0:0
Juve Stabia
Trapani Calcio
2:0
Viterbo Calcio
Rimini
0:0
Fano
Monza
0:1
Gubbio
Pordenone Calcio
0:0
Sudtirol
AC Renate
0:0
Teramo
Vicenza
1:1
Ternana Calcio
Imolese Calcio
2:1
Triestina Calcio
Sambenedettese
1:1
Virtus Verona
Casertana FC
1:2
RENDE CALCIO 1968
Sicula Leonzio
1:2
Siracusa
AC Feralpi Salo
1:1
AS Giana Erminio
Vis Pesaro
0:0
Ravenna FC 1913
Asd Lanusei Calcio
1:0
FC Aprilia
Franciacorta
0:0
US Fiorenzuola 1922
Lentigione
0:1
Asd Fanfulla
Mezzolara
1:3
SSD Axys Zola
Modena
2:0
FC Pavia 1911
ASD OltrepoVoghera
1:2
Reggina
Pergolettese
2:0
Crema
San Marino Calcio
0:0
USD Classe
ASD Sasso Marconi
0:1
AC Calvina sport
USD Vigor Carpaneto 1922
0:2
Pol. Ciliverghe Mazzano
Audace Cerignola
5:2
Team Altamura
AZ Picerno
1:0
FC Francavilla 1931
Asd Calcio Pomigliano
2:1
Gelbison Vallo D L
ASD Città di Gragnano
1:1
Ssd Fidelis Andria 2018
Nola 1925
0:1
Asd Polisportiva Sarnese
Sorrento Calcio
2:2
SSCD Granata 1924
AC Savoia 1908
2:1
US Citta Di Fasano
Usd Adriese 1906
0:0
Delta Porto Tolle
ASD Arzignano Valchiampo
2:0
Trento
Montebelluna
1:0
Belluno
Chions
2:2
Sandonà
Union Clodiense
3:3
Cjarlins Muzane
US Levico Terme
1:0
AS Virtus Don Bosco
ASC St. Georgen
1:2
Cartigliano
Tamai
4:5
Campodarsego
Union Feltre
2:1
Este
ASD Borgaro Nobis 1965
0:2
Calcio Lecco
Chieri
3:3
US Inveruno 1945
US Fezzanese Calcio
1:1
Casale
Lavagnese
3:4
Folgore Caratese
Bustese Milano City FC SSD
2:0
SCD Ligorna 1922
ACD Pro Dronero 1913
2:3
Bra
Savona FBC
0:0
Borgosesia
Stresa Sportiva
2:1
Arconatese
SSD Unione Sanremo
0:0
Sestri Levante
Aglianese
2:3
Montevarchi Calcio Aquila 1902
AC Bastia Calcio 1924
3:1
Ssd Viareggio 2014
US Massese
1:3
Gavorrano
Prato
0:0
Tuttocuoio
Real Forte Querceta
2:1
Seravezza
San Donato Tavarnelle
4:0
Scandicci
Sangimignanosport
0:1
FC Ponsacco 1920
Asd Sangiovannese 1927
3:0
Sinalunghese
Ssd Albalonga Calcio
2:3
Lupa Roma FC
ASD Anzio Calcio 1924
0:1
Budoni Calcio
US Avellino 1912
1:0
Ostia Mare
Flaminia
2:1
Socio Culturale Castiadas
Citta Di Anagni
1:2
Asd Trastevere 1909
US Ladispoli
2:0
Sef Torres Calcio
Latina
1:2
Asd Cassino Calcio 1924
Latte Dolce
2:0
Monterosi FC
Atletico Terme Fiuggi
0:5
Vis Artena
Ambrosiana
1:4
Caronnese
US Ciserano
3:4
Ssd Pro Sesto
Como 1907
2:1
US Darfo Boario
Legnago Salus
1:1
Caravaggio
Mantova 1911
4:2
Seregno
Olginatese
0:2
Sondrio Calcio
AC Ponte San Pietro-Isola
1:2
Rezzato
Scanzorosciate
1:1
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
Villa Valle
1:0
ASD Villafranca
Campobasso
0:0
Cesena
Forlì
1:3
SS Matelica Calcio Asd
FC Isernia Calcio
1:0
Giulianova Calcio
Jesina Calcio
1:0
Olympia Agnonese
Pineto
0:0
Montegiorgio
Recanatese
2:1
Avezzano Calcio A.S.D
AC Sangiustese
3:2
ASD Francavilla Calcio
Santarcangelo
2:2
Sammaurese
ASD Savignanese
4:1
Castelfidardo Calcio
Vastese Calcio 1902
2:0
San Nicolò
Messina
2:0
US Palmese 1912
Bari 1908
2:1
Ssd Citta Di Gela
Cittanovese
2:1
FC Messina
Ssd Acireale Calcio 1946
4:1
Igea Virtus Barcellona
SC Marsala 1912
0:0
US Castrovillari Calcio
Asd Roccella
1:1
Asd Troina Calcio
Rotonda
2:3
Asd Nocerina 1910
ASD Sancataldese
3:2
Portici
Asd Turris Calcio
4:0
Locri 1909
Pianese
3:0
Ghivizzano Borgo Mozzano
Bitonto
0:1
Gravina
SS Taranto 1927
2:1
AC Nardo
Ružomberok II
2:0
Tatran Krásno
ŽP Šport Podbrezová II
0:0
Oravské Veselé
FC Spartak Trnava II
0:0
Nitra II
Rača
2:2
Bernolákovo
Liptovská Štiavnica
0:1
MSK Namestovo
Poltár
0:4
Fiľakovo
Družstevník Plavnica
8:1
AŠK Gelnica-Mária Huta
Šarišské Michaľany
1:3
Milénium
Svidník
1:0
Slovan Giraltovce
Pokrok Krompachy
0:1
Humenné
Snina
0:1
Spisska Nova Ves
Zl. Moravce-Vrablé II
Slovan Trenčianske T.
TJ OFC Gabčíkovo
1:3
OFK Malzenice
Lozorno
2:2
Slovan Bratislava II
Slovan Most
3:2
Rohožník
Slovan Ivanka
2:0
FC Malacky
Tomasov
0:0
Lokomotíva DNV
CD Guijuelo
0:0
UD Las Palmas B
CD Atletico Baleares
0:0
CD Ebro
Ub Conquense
0:0
UD Cornella
CF Peralada
0:0
Atletico Levante UD
SD Ejea
0:0
CF Badalona
CD Tudelano
1:1
CD Izarra
Sporting Gijon B
2:0
UP Langreo
UD Ibiza Eivissa
1:1
Granada CF B
AD Union Adarve
3:3
FC Coruxo
San Sebastian Reyes
0:1
Rapido de Bouzas
Fuenlabrada
1:0
Cultural Leonesa
Celta de Vigo B
3:1
CD Artistico Navalcarnero
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
2:1
Real Valladolid B
Melilla UD
2:1
Atletico Malagueno
Olot
2:2
CF Villarreal B
CE Sabadell
0:1
Valencia CF Mestalla
CD Alcoyano
2:1
Lleida Esportiu
CD Vitoria
0:0
Real Oviedo B
SD Gernika Club
0:0
UD Logrones
RS Gimnastica de Torrelavega
1:1
Arenas Club de Getxo
Real Union de Irun
0:2
Scd Durango
CD Calahorra
2:1
Barakaldo CF
CD Badajoz
1:0
Cartagena
Burgos CF
1:2
Real Madrid Castilla
Real Murcia
0:1
CD Don Benito
Recreativo Huelva
0:0
Marbella FC
CD San Fernando
1:2
CF Talavera de La Reina
CD El Ejido 2012
3:2
Real Balompedica Linense
CF Villanovense
1:1
UCAM Murcia
Car Konstantin
3:1
FK Jedinstvo Bošnjace
Brodarac
1:0
Lokomotiva Beograd
FK Proleter Mihajlovac
2:1
FK Provo
Zvezdara
0:1
Radnički Novi Beograd
Crvena Zvezda MML
1:1
Polet Dorćol
FK Kolubara Lazarevac
2:1
FK Prva Iskra
Zeleznicar Pancevo
0:1
Kabel Novi Sad
FK Zaplanjac
1:3
Radan
FK Pukovac
2:2
Trstenik PPT
Budućnost Popovac
2:1
FK Jagodina
Radnicki Pirot
2:1
FK Temnić 1924 Varvarin
Operario FC MS
1:1
Aquidauanense MS
Sete de Setembro Dourados MS
1:1
Costa Rica
Comercial MS
1:0
Corumbaense Futebol Clube MS
Aguia Negra MS
2:0
Chapadão
Real San Joaquín
1:1
Linares Unido
Deportes Concepcion
2:1
Ferroviarios de Chile
Provincial Osorno
0:0
Deportes Rengo
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
1:1
Deportiva Minera
Llanera
6:0
UD San Claudio
Santurtzi
1:1
Deusto
Casetas
1:1
Robres CD
Real Zaragoza Deportivo Aragon
3:0
UD San Lorenzo de Flumen
San Juan Mozarrifar
1:0
AD Sabinanigo
CF Getafe B
1:0
Trival Valderas A.
AD Parla
0:3
Leganés II
RSD Alcala
1:0
Carabanchel
AD Alcorcon B
0:1
CD Mostoles
Tres Cantos CF
0:2
Atlético Pinto
Club Deportivo Vicálvaro
0:3
Rayo Vallecano B
Villaverde-Boetticher
0:0
CD Canillas
CE Mercadal
2:0
CD Llosetense
Extremadura UD II
0:0
Arroyo Cp
SFC Minerva
1:2
Muleno CF
Paterna
1:0
Elche B
Txantrea
1:2
Pena Sport FC
CF Reus Deportiu II
3:1
Terrassa FC
San Cristóbal
0:4
Granollers
AE Prat
1:0
Grama
Martinenc
2:2
Pobla de Mafumet CF
Europa
1:0
Sants
Horta
1:1
CE Lhospitalet
UE Sant Andreu
3:2
Santfeliuenc FC
Cerdanyola del Vallès
1:0
FC Vilafranca
CD AZUQUECA
2:0
La Solana
Atl Mancha Real
1:1
Rincón
Alhaurín
2:3
CD Loja
Calamocha
2:0
Borja
CD Varea
1:0
UD Logroñés II
Berceo
1:3
Club Haro Deportivo
San Agustín
0:1
San Fernando Henares
Alcobendas Sport
1:0
Las Rozas
Santa Ana
3:0
Pozuelo Alarcón
San Rafael
0:1
UD Poblense
SD Formentera
3:2
CD Binisalem
Condal Club
2:2
Caudal Deportivo
La Madalena de Morcín CF
1:0
San Martín
CD Lealtad
2:2
Marino Luanco
Universidad Oviedo
0:1
Siero
CD Utrera
2:0
Ecija Balompie
Arcos CF
0:5
Cadiz B
CD Guadalcacín
3:2
Real Betis B. B
Olivenza
1:1
AD Llerenense
EDMF Churra
2:1
Huércal Overa
La Unión Atlético
1:1
Cartagena II
Lorca CF
1:1
CDA Aguilas FC
Ucam Murcia II
2:0
Real Murcia B
Ribamontán al Mar
0:0
Siete Villas
Juventud Torremolinos
2:1
UD San Pedro
L'Entregu
1:3
Covadonga
RCD Mallorca B
3:1
Pd Santa Eulalia
Lucena CF
0:4
Ceuta
Revilla
1:2
Vimenor
Racing Santander B
7:0
Naval
Las Zocas
0:3
UD Tamaraceite
CD Unión Sur Yaiza
0:0
La Cuadra
CD El Cotillo
2:0
Tenisca
CD Marino
0:0
CD Tenerife B
CD Mensajero
1:1
UD Villa Santa Brigida
Atlético Tacoronte
0:0
Santa Úrsula
Sevilla III
0:0
Gerena
Ibiza Islas Pitiusas
2:0
Esporles
Deportivo Alaves B
2:0
Club Portugalete
Real Sociedad III
3:0
Santutxu
Figueres
1:1
FC Asco
Numancia II
2:0
Atletico Tordesillas
Cantolagua
2:1
AD San Juan Pamplona
CD Arenteiro
1:2
Alondras CF
Manchego
0:0
Mora
CD Guadalajara
3:1
Tarancón
La Roda CF
1:1
Albacete II
Quintanar del Rey
0:1
CP Villarrobledo
Motril
0:1
CD Linares
Sarinena
2:0
Brea
Sociedad Deportivo Tarazona
6:1
CA Monzon
CD La Almunia
1:4
AD Almudevar
Illueca CF
2:1
Utebo
Jupiter Leones
5:0
Sporting Club Uxama
Real Avila CF
2:1
Cultural Cebrereña
CD Autol
0:1
Alberite
Vianés
3:1
Alfaro CD
La Calzada
3:3
Calasancio
River Ebro
3:1
Agoncillo
SD Logrones
1:0
SD Oyonesa
Pradejón
3:0
Yagüe
Llanes
3:1
Praviano
Real Aviles
2:3
Mosconia
Gijón Industrial
3:1
Ceares
CA Pueblonuevo
0:0
Valdivia
RCP Valverdeño
1:2
Plasencia
Merida UD
2:1
CP Cacereno
Mar Menor Club de Futbol
0:1
Atlético Pulpileño
Ciudad de Murcia
0:1
CD Algar
CD Lagun Onak
0:0
JD Somorrostro
CD BARCO
1:0
SD Compostela
CA Cirbonero
2:2
Valle de Egues
CD Boiro
2:2
Paiosaco
Choco
1:0
Silva SD
Racing Club Villalbes
0:1
Polvorín
Madridejos
0:1
CD Atletico Tomelloso
Villacañas
2:2
Marchamalo
El Palo
2:2
Real Jaen
Belchite 97
0:0
Binéfar
CDJ Tamarite
1:0
Villanueva CF
Anguiano
2:3
Naxara CD
CD Tuilla
1:1
Colunga
Cordoba CF B
0:1
Coria CF
Calamonte
0:1
Moralo
Yeclano Deportivo
2:1
Olímpico Totana
CD Cieza
0:1
Lorca Deportiva
Textil Escudo
2:0
Atlético Albericia
UD Alzira
0:1
CD Olimpic de Xativa
UD Ourense
1:0
Racing de Ferrol
Ribadumia
0:1
Ourense CF
UD Somozas
0:2
Bergantinos CF
Calvo Sotelo
1:2
UD Socuellamos CF
Polideportivo Almería
3:0
River Melilla CF
Antequera CF
2:0
CD Huetor Vega
Zamora CF
1:1
Gimnastica Segoviana
Arandina CF
3:0
CD Virgen Del Camino
CD San Roque
4:4
Los Barrios
CF Algeciras
1:0
Salerm Puente Genil FC
Diocesano
1:2
Jerez
CD Valdelacalzada
0:0
CD Castuera
Aceuchal
0:0
CD Azuaga
CD Coria
2:0
Montijo
Los Garres
1:1
Mazarrón FC
Torina
1:3
Tropezon
Cayón
2:0
Solares
Villarrubia CF
1:0
Almagro
Atlético Ibañés
4:2
CD Toledo Sad
Atarfe Industrial
2:1
Martos CD
Huétor Tájar
1:1
Velez CF
Ciudad de Torredonjimeno
3:0
CD Alhaurino
Torreperogil
3:0
Guadix CF
Xerez Deportivo FC
3:0
Conil
Almazán
4:2
CD Cristo Atletico
KFC Merelbeke
0:0
Pepingen-Halle
KV Woluwe-Zaventem
1:2
Avanti
Sporting Kampenhout
0:1
Wetteren-Kwatrecht
Jong Lede
1:1
FC Lebbeke
Wingene
4:0
Wolvertem Merchtem
KSV Bornem
1:1
Wellen
FC Helson Helchteren
0:1
K Esperanza Pelt
Eendracht Termien
1:2
Ternesse
Meix-Devant-Virton
0:5
Royal Aywaille FC
NK Primorac 1929
0:1
Croatia Zmijavci
Neretvanac Opuzen
1:4
RNK Split
Vinogradar
2:4
Trnje
Bedem Ivankovo
2:1
Koprivnica
Urania Baška Voda
5:2
Zmaj Blato
Benkovski Byala
1:2
FK Lokomotiv Ruse
Levski Karlovo
3:0
Dimitrovgrad
OFK Levski
3:1
Parva atomna
Sevlievo
1:0
Tryavna
Pavlikeni
2:0
Akademik Svishtov
Botev Lukovit
2:2
Yantra Gabrovo
Partizan
3:2
Lokomotiv Mezdra
Lokomotiv Dryanovo
4:0
Bdin
Spartak Pleven
2:1
Vihar Slavyanovo
Yantra Polski Trambesh
0:3
Kom Berkovitsa
Mercedes
3:1
Club Atlético Trocha
Grupo Universitario
0:3
Circulo Deportivo
Los Cuervos
2:0
Club Social y Deportivo Ferrocarril YCF
Club Deportivo Hispano Americano
2:0
Club Social y Deportivo Victoria de Rio Grande
Camioneros RG
2:3
Boxing Club
Club Social Ramallo
1:0
Club Social y Deportivo Sarmiento de Zárate
Club Atlético Defensores de La Plata
1:2
Club Atlético River Plate
Barrio Argentino
1:1
Américo Tesorieri
Andino
2:1
Club Social, Cultural y Deportivo Juventud Independiente
Club Deportivo Colonial Ferré
5:2
Viamonte FC
Rivadavia Lincoln
3:1
Newbery Junín
Villa Belgrano Junín
3:1
El Linqueno
Independiente HP
1:1
Tabacal
Club Deportivo y Social Roby Manero
5:3
Club Social y Deportivo Guaraní
Club Atlético San Pedro
3:1
Club San Francisco Bancario
Club Atlético Mitre de Calilegua
0:2
Talleres de Perico
Club Social y Deportivo Pila
1:0
Agrupación Deportiva Infantil Platense
Everton La Plata
0:4
Club Atlético Las Campanas
Club Atlético Normal Rosarino
2:4
La Merced Salta
Deportivo El Galpón
7:1
Deportivo YPF
Club Atlético Barrio Obrero
2:0
Atletico Progreso
Club Atlético Unión San Vicente
3:0
Alumni
Club Atlético River Plate de La Falda
2:3
Club Almirante Brown de Malagueño
Central Goya
1:2
Club Social y Deportivo Comunicaciones
Deportivo Madariaga
2:2
Club Social y Deportivo Victoria de Corrientes
Las Palmas
1:0
Deportivo Universitario
Club Social Deportivo Y Cultural El Porvenir
15:0
Club Juventud Rosense
Ferrocarril Roca
2:0
Club Atlético Ever Ready
Club Atlético Mitre de San Pedro
0:0
General Rojo UD
Club Alumni Azuleño
1:1
Racing Olavarría
Ferro Carril Sud
2:0
Club Atlético Independiente de San Cayetano
Deportivo Achirense
2:1
Club Santa María de Oro
Club Atlético Unión de Villa Jardín
2:2
Club Juan Bautista Alberdi
Club Atlético Ñuñorco
2:0
Deportivo Aguilares
Club Deportivo Marapa
2:0
Deportivo Llorens
Atlético Maronese
1:1
Deportivo Rincón
Club Atlético Pacífico de Neuquén
1:3
Cruz del Sur
Racing Eduardo Castex
4:1
Bella Vista
All Boys Santa Rosa
0:0
Deportivo Villalonga
Liniers
0:1
Club Atlético Huracán de Ingeniero White
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
0:2
Club Sportivo Barracas
Juventud Pergamino
1:0
Sports Salto
Defensores de Salto
2:1
Argentino Pergamino
Villa San Antonio
3:3
Atlético Peñarol
Club Atlético Olimpia Oriental
1:2
Mitre de Salta
Deportivo Nacional
1:2
Santo Pipó SC
Club Atlético Sportsman Carmen de Areco
1:5
Bragado Club
Deportiva Bowen
6:5
Sport Club San Carlos
Monterrico San Vicente
3:0
Club Sportivo Santa Clara
Club Atletico Inter
0:7
AA La Viña
Atlético Cuyaya
0:4
Club Sportivo Racing Ojo de Agua
Club Deportivo Américo Tesorieri
2:0
Club Defensores de Esquiú
Club Social y Deportivo La Merced de Catamarca
2:1
Club Atlético San Luis de Belén
Independiente Pto. SJ
1:1
Olimpia Juniors CF
Club Atlético Social y Deportivo Estrella Norte
3:0
Club Atlético San Lorenzo de Santa Cruz
Tiro Federal
0:4
Coronel Aguirre
Rivadavia Venado Tuerto
2:3
ADIUR
Club Atlético Argentino de San Carlos Centro
0:1
Club Unión Agrarios Cerrito
Atlético Carcarañá
3:2
Club Atlético Huracán de Diamante
Ferroviarios Corrientes
3:2
Deportivo Mandiyú
Club Atlético Defensores de Vilelas
0:1
Cambá Cuá
Cosmos FC de Santa Fe
2:4
Ben Hur
9 de Julio
5:1
Libertad
Tintina
5:0
Asociación Deportivo Malbrán
Club Deportivo Cosmos
2:2
Libertad Concordia
CD Guarani A.F.
5:0
Club Atletico Barcelona
Club Sportivo Pedal
1:1
Pacífico