Fixtures - May 24, 2019
Amiens SC
2:1
Guingamp
Angers
1:1
Saint-Etienne
Caen
0:1
Bordeaux
Dijon
2:1
Toulouse
Marseille
1:0
Montpellier
Nantes
0:1
Strasbourg
Nice
2:0
Monaco
Nimes
2:3
Lyon
Reims
3:1
PSG
Rennes
3:1
LOSC
Wanderers
0:0
Cerro
Corinthians
2:0
Deportivo Lara
Independiente
5:0
Universidad Católica
Fluminense RJ
4:1
Atletico Nacional Medellin
Argentinos Juniors
1:0
Deportes Tolima
Olimpik Donetsk U19
0:0
Lviv U19
Chornomorets U-19
1:4
Metalurh Zaporizhya U19
Vorskla U19
2:0
Mariupol U19
Zorya Luhansk U19
0:3
Volyn Lutsk U19
Arsenal Kyiv U19
7:1
Desna U19
Dynamo Kyiv U19
2:2
Shakhtar U-19
Honduras U20
0:5
New Zealand U20
Qatar U20
0:4
Nigeria U20
Uruguay U20
3:1
Norway U20
Ukraine U20
2:1
United States U20
Kapfenberger SV
1:1
FC Juniors OO
Liefering
1:2
WSG Tirol
Lafnitz
1:0
FAC
Amstetten
2:3
Austria Lustenau
Young Violets FK Austria Wien
2:1
FC Wacker Innsbruck II
Horn
0:4
SC Wiener Neustadt
TUS Bad Gleichenberg
6:1
FC Wels
FC Gleisdorf 09
2:1
VST Voelkermarkt
Deutschlandsberger SC
4:1
Union Gurten
SC Kalsdorf
3:3
SC Weiz
ATSV Stadl-Paura
2:0
WSC Hertha
Sturm Graz II
2:1
SV Allerheiligen
FC Lendorf
0:4
Union Vocklamarkt
Bischofshofen
0:3
FC Kufstein
Bruck/Leitha
3:0
Mattersburg II
SC Neusiedl
0:0
SV Leobendorf
Rapid Vienna II
2:2
FC Stadlau
SC Team Wiener Linien
1:4
FC Mauerwerk
ASK Ebreichsdorf
2:0
Traiskirchen FCM
FC Mannsdorf
5:1
Admira Wacker II
SV Schwechat
2:2
Wiener
SC Schwaz
1:1
SV Woergl
FC Velke Mezirici
2:1
FC Hlucin
Rymarov
5:0
FC Viktoria Otrokovice
SK Hanacka Slavia Kromeriz
5:1
FC Msa Dolni Benesov
B 1913
0:3
Naesby BK
Nørresundby
3:0
Aalborg BK II
Kolding B
2:1
Boldklubben 1909
Silkeborg KFUM
2:1
Viborg FF II
Berga
1:2
FK Karlskrona
IFK Hässleholm
2:3
Asarum
Kramfors-Alliansen
0:2
Umeå FC Akademi
Stenungsunds IF
1:0
Vänersborgs IF
Vänersborgs FK
3:0
Torslanda
Huddinge IF
4:1
AFK Linköping
Qviding FIF
5:1
Ullared
Haninge
4:2
Assyriska FF
Valbo FF
1:2
Gamla Upsala SK
FK Zeleziarne Podbrezova
1:0
FK Senica
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:0
FC Nitra
FC Spartak Trnava
0:0
AS Trencin
MSK Zilina
4:2
MFK Ruzomberok
Dunajska Streda
5:0
MFK Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava
3:1
Skf Sered
FShM Torpedo
Zenit Moskva
Setun'-Kuntsevo
Rosich Moskovskiy
Trudovye rezervy
Smena Moskva
Zelenograd
Ekspress Moskva
FK Sportakademklub Moscow
Ararat Moskva II
Vulkan
Letniy Dozhdik
Lokomotiv Moskva III
FK Burevestnik Moskva
FK Strogino Moskva II
DYuSSh-75
FC Novokuznetsk
Buryatia
Raspadskaya
Zenit Irkutsk II
Tom Tomsk II
Dinamo Barnaul II
Torpedo Rubtsovsk
SDYUSSHOR-Kemerovo
FK Rassvet-Krasnoyarsk
Stroitel' Biysk
Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
SKS Baltyk Gdynia
4:3
KS Mieszko Gniezno
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
1:2
Chełmianka Chełm
Bray Wanderers AFC
2:1
Wexford
Drogheda United FC
3:0
Galway United FC
Limerick FC
1:0
Cabinteely FC
Shelbourne FC
1:0
Cobh Ramblers
SV Torpedo Nessl Lind
1:3
SV Spittal/Drau
SV Innsbruck
4:0
Union Innsbruck
Nenzing
3:2
Dornbirner SV
Lebring
1:1
Leoben
Pöllau
2:3
Mettersdorf
Bruck an der Mur
0:3
ASK Voitsberg
Grün Weiß Micheldorf
0:2
Pregarten
ASKO Donau Linz
1:1
Edelweiss Linz
Pöttinger Grieskirchen
3:2
Union Perg
SC Marchtrenk
0:1
Union Weißkirchen
Kuchl
3:0
ÖTSU Hallein
Feldkirchen
0:0
SAK Celovec/Klagenfurt
Eugendorf
3:1
Neumarkt
SV Wallern
1:3
SV Neuhofen/Ried II
Kilb
3:1
ASK Kottingbrunn
Scheiblingkirchen
3:6
Waidhofen / Thaya
SC Zwettl
4:3
Ortmann
USC Rohrbach
1:2
UFC St. Peter in der Au
Imst
1:2
SC Holz Pfeifer Kundl
St. Margarethen / Bur
2:0
ASV Drassburg
Leithaprodersdorf
1:4
Kohfidisch
Siegendorf
2:1
SV Stegersbach
SV Oberwart
1:2
Bad Sauerbrunn
Stripfing
2:0
Spratzern
KAC
0:1
Wolfsberg
Zams
2:0
Kematen
FK Kupiskis
0:0
Minija Kretinga
Pakruojis
1:3
Kedainiai Nevezis
Marijampolė City FA
4:3
Dfk Dainava Alytus
Sveikata
1:0
Šilas
Kėdainiai
1:2
Futbolo Akademija Siauliai
Minaur Baia Mare
2:1
Odorheiu Secuiesc
Tunari
1:0
Înainte Modelu
CSM Lugoj
4:3
CS Millenium Giarmata
Dumbravita
5:0
FC Avrig
Alexandria
6:1
Sporting Roşiori
FC U Craiova
3:0
Flacăra Moreni
ACS Gloria Bistriţa
5:3
CS Iernut
Arieşul Turda
1:1
Comuna Recea
CS Sanatate Cluj
4:1
Gaz Metan Mediaş II
Turris-Oltul T. Măgurele
9:1
Hermannstadt II
Bohemians Dublin FC
1:2
Sligo Rovers FC
Derry City FC
4:0
Finn Harps FC
Dundalk
1:0
Saint Patrick's Athletic FC
Waterford United FC
1:0
University College Dublin
Shamrock Rovers
2:0
Cork City
Football Academy Of Ponedelnik
0:3
Krasnodar III
Dinamo Stavropol
0:4
FC Chernomorets Novorossiysk
Chayka Peschanokopskoye
5:1
Biolog Novokubansk
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1:1
Spartak Nalchik
Alania-D
0:2
FC Volgar Astrakhan
Legion-Dynamo
0:0
Urozhay Krasnodar
Druzhba Maikop
2:0
FK Angusht Nazran
Yantra Gabrovo
6:2
Bdin
Akademik Svishtov
0:2
Vihar Slavyanovo
Svetkavitsa Tg
7:0
Botev Novi Pazar
FK Hitrino
0:0
FK Suvorovo
Septemvri Tervel
1:3
PFC Spartak Varna
Kaliakra Kavarna
2:3
Topoli
Benkovski Byala
2:1
FK Lokomotiv Ruse
Ustrem Donchevo
4:3
FC Volov Shumen
Levski Karlovo
0:3
Neftochimik 1962 Bourgas
Lokomotiv Mezdra
5:1
Parva atomna
Tryavna
3:0
Kom Berkovitsa
OFK Levski
1:1
Yantra Polski Trambesh
Sevlievo
0:2
Spartak Pleven
Pavlikeni
0:0
Lokomotiv Dryanovo
Botev Lukovit
1:2
Partizan
Dimitrovgrad
3:4
Haskovo 1957
Gigant Saedinenie
0:1
PFC Minyor Radnevo
Karnobat
1:4
Zagorets
Chernomorets Burgas
3:0
FK Sadovo
Svilengrad
2:1
Borislav 2009
Sozopol
2:1
Maritsa Plovdiv