Fixtures - June 16, 2019
Mjondalen
1:1
Kristiansund BK
Lillestrom SK
0:2
Viking FK
Bodo/Glimt
2:0
Stromsgodset IF
Sarpsborg
2:0
Odds BK
Molde
2:0
Ranheim IL
Rosenborg
3:0
Valerenga IF
Tianjin Tianhai
1:1
Henan Songshan Longmen
Nei Mongul Zhongyou F.C.
4:1
Guizhou Renhe
Shenzhen
0:0
Tianjin Jinmen Tiger
Emelec
1:1
Barcelona SC
SV Wacker
2:0
Ingolstadt II
KVV Zelzate
0:2
Sporting Lokeren
Pipinsried
1:3
VfB Eichstatt
Dinamo Moskva
NK Aluminij Kidricevo
NK Dravograd
0:11
Dinamo Moskva
Aucas
1:0
L.D.U. Quito
FC Okzhetpes
1:2
FC Kairat Almaty
FC Taraz
0:0
FC Irtysh Pavlodar
FC Zhetysu
1:1
FC Ordabasy
Astana
4:1
FC Kaisar Kyzylorda
Shakhter Karagandy
1:1
FK Atyrau
FK Trakai B
2:3
Dfk Dainava Alytus
Pakruojis
1:5
FC Hegelmann Litauen Kaunas
FK Atmosphere
2:7
FK Vilnius Bfa
FK Jonava
1:0
Vytis Vilnius
Moss FK
2:1
Brattvag
Baerum SK
3:2
Mjolner FK
Grorud IL
2:1
Senja FK
Sola
1:0
Byaasen Toppfotball
Alta IF
3:1
Elverum
Bryne FK
2:1
Vidar FK
Kvik Halden FK
2:1
Arendal FK
Salgueiro PE
1:1
Fluminense de Feira BA
Bragantino Clube Para
3:0
Uniclinic CE
Boavista RJ
0:1
Gremio Novorizontino
ASA AL
2:0
Itabaiana SE
Ituano FC SP
2:1
Caldense MG
Hercilio Luz SC
0:0
Brusque SC
Caxias RS
0:0
Avenida RS
Sao Raimundo PA
1:0
Sao Raimundo RR
Real Desportivo Ariquemes RO
1:2
Manaus
Angkor Tiger
2:0
Kirivong
Visakha
1:3
Asia Europe University
Boeng Ket Youth Kompong Cham FC
0:6
Soltilo Angkor
Boeung Ket
1:2
National Police
Skiljebo SK
1:2
FC Gute
Piteaa IF
1:4
Friska Viljor FC
Haninge
4:0
Södertälje FK
Assyriska FF
2:1
Aspudden-Tellus
Värmbols
0:4
Arameiska-Syrianska
Ham-Kam
1:2
Aalesunds FK
Tromsdalen
2:2
Nest-Sotra
Notodden FK
0:2
Sandefjord Fotball
Jerv FK
0:0
Sandnes Ulf
Sogndal IL
4:2
Strommen IF
Ullensaker/Kisa
5:1
Raufoss IL
Skeid Fotball
1:1
KFUM Oslo
Vaprus II
1:2
Paide III
Kuressaare II
2:4
Piraaja
Jõgeva Wolves
0:2
Trans II
JK Sillamae Kalev
5:2
Maardu II
Läänemaa Haapsalu
7:1
Kose
Ararat
2:3
Põhja-Tallinna JK Volta II
Tartu Welco II
0:2
FCI Tallinn
Põhja-Sakala
2:0
Tallinna FC Flora III
Verspah Oita
1:3
Veertien Mie
Tegevajaro Miyazaki
3:0
Nara Club
Maruyasu Okazaki
1:1
Reinmeer Aomori
Matsue City
1:6
Honda Lock
Suzuka Point Getters
1:1
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Imabari
0:0
Tokyo Musashino City
Jakobstads Bollklubb
0:2
RoPS Farmi
Ilves 2
8:0
P-Iirot
Kiffen
0:2
Nurmijarven Jalkapalloseura
Kapa
1:2
Honka Akatemia
FC Jazz
4:1
Tampere United
EPS
0:2
KaaPo Kaarina
Grankulla IFK
1:4
FC Espoo
SJK Akatemia
2:1
GBK Kokkola
OLS Oulu
3:0
Vaasan Palloseura juniorit
JIPPO
2:1
PEPO Lappeenranta
FC Viikingit
4:0
Vantaan Jalkapalloseura
Mikkelin Palloilijat
2:2
JAPS
Maktaaral
1:2
Kyzyl-Zhar
FC Altay
2:0
Akzhayik
Akademia Ontustyk
3:1
FC Astana Youth
FK Baikonur
1:0
Kairat-Zhastar
FK Kaspiy Aktau
7:0
FK Aktobe Zhas
Cibao
8:2
San Cristóbal
Delfines Del Este
1:1
Moca
Atlético Pantoja
1:1
Atlético de San Francisco
Jarabacoa
2:0
Atlántico
Manly United
1:0
Marconi Stallions
Wollongong Wolves
4:0
Sydney II
APIA Leichhardt Tigers
1:0
Sydney United
Sydney Olympic
1:0
Hakoah Sydney City East FC
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
2:1
Anker Wismar
SV Breinig
2:2
Düren
Alfter
1:1
Blau-Weiß Friesdorf
Hürth
2:2
Hennef 05
Viktoria Arnoldsweiler
9:2
Vichttal
Wegberg-Beeck
Euskirchen
Borussia Freialdenhoven
1:1
Bergisch Gladbach
Siegburger SV
2:0
SSV Merten
Deutz
4:2
Frechen
Okanagan
0:0
Mid Isle Mariners
Penticton
3:5
Tigers Vancouver
Khalsa
1:1
Kamloops Wolfpack
Kamloops Wolfpack
6:0
Mid Isle Mariners
Sportivo Iteno
0:0
Independiente FBC
CS 2 de Mayo
2:0
Fulgencio Yegros
R.i. 3 Corrales
0:1
Ovetense FBC
General Caballero JLM
0:0
Guaireña
Deportivo Caaguazu
0:1
Sportivo Trinidense
12 de Octubre de Itaugua
1:2
Atyra FC
Independiente FSJ
2:0
Prudentopolis PR
Apucarana
3:4
Batel
PSTC Procopense
7:1
Nacional PR
CE Uniao PR
3:0
Rolândia
CAPS United
3:3
TelOne
Triangle United
0:0
Chicken Inn
Mushowani Stars
0:0
Hwange
Highlanders
1:0
Dynamos
Manica Diamonds
0:0
Ngezi Platinum
Atletico Grau
3:1
Comerciantes Unidos
Juan Aurich de Chiclayo
1:0
Los Chankas
CD Sport Loreto
1:0
Alianza Atletico
Santos FC Ica
1:1
Deportivo Coopsol
Union Huaral
1:0
Sport Victoria
Club Sportivo Cienciano
5:0
Los Caimanes
AŠK Gelnica-Mária Huta
SP MFK Roznava
Svidník
2:3
Družstevník Plavnica
Pokrok Krompachy
3:0
Veľké Revištia
Snina
1. FC Tatran Prešov II
FK Kosice
3:1
Milénium
OFK Malzenice
Slovan Trenčianske T.
ŽP Šport Podbrezová II
5:2
Liptovská Štiavnica
Poltár
0:4
Baník Kalinovo
Liptovský Hrádok
4:1
Novohrad Lučenec
Čadca
3:1
Fiľakovo
Lorca Deportiva
2:1
Unión Viera
Club Portugalete
1:1
Alondras CF
RCD Mallorca B
2:1
CD Utrera
UD Socuellamos CF
2:0
CD Mostoles
Cadiz B
1:0
Numancia II
UD Tamaraceite
0:1
AE Prat
Marino Luanco
2:0
Union Mutilvera
CD Lealtad
3:0
SD Formentera
SD Logrones
1:1
Las Rozas
Sociedad Deportivo Tarazona
1:0
El Palo
Bergantinos CF
2:1
Villarrubia CF
Zamora CF
0:0
Alcobendas Sport
CD Linares
2:0
Moralo
CF La Nucia
0:1
Arandina CF
Real Jaen
0:2
CF Algeciras
Bangkok United
2:0
Ratchaburi
Chiangmai
0:2
PTT Rayong FC
Port
1:3
Buriram United
Chonburi
2:0
Muang Thong United
Rayong
3:3
Lampang
Navy Football Club
1:0
Nongbua Pitchaya
Customs United
0:0
Chiangmai United
Sisaket FC
3:0
Air Force United FC
FC Boston Bolts
3:0
Manhattan SC
Dayton Dutch Lions
1:2
Chicago FC United
Evergreen FC
3:3
Cedar Stars Rush
Lakeland Tropics
2:1
Weston FC
Lionsbridge FC
4:2
Tobacco Road FC
Reading United
2:0
Ocean City Nor'easters
Sarasota Metropolis FC
1:2
Florida Elite SA
Treasure Coast Tritons
0:0
The Villages
Tri-Cities Otters FC
1:0
Wake FC
Virginia Beach United FC
3:2
North Carolina Fusion
Westchester Flames FC
0:4
Black Rock FC
Albion Hurricanes FC Royals
3:1
Texas United
FC Manitoba
0:4
Thunder Bay Chill
FA Euro New York
4:3
FC Lehigh Valley United Sonic
Kaw Valley FC
0:0
Des Moines Menace
Ventura County Fusion
3:2
Orange County SC II
Seacoast United Phantoms
4:3
AC Connecticut Soccer
Park City Red Wolves SC
3:3
Colorado Pride Switchbacks FC
San Francisco City FC
1:3
Santa Cruz Breakers FC
TSS FC Rovers
0:2
Sound
Victoria Highlanders
6:0
Portland Timbers III