Fixtures - August 10, 2019
West Ham
0:5
Man City
Bournemouth
1:1
Sheffield United
Burnley
3:0
Southampton
Crystal Palace
0:0
Everton
Watford
0:3
Brighton
Tottenham
3:1
Aston Villa
Marseille
0:2
Reims
Dijon
1:2
Saint-Etienne
Nice
2:1
Amiens SC
Montpellier
0:1
Rennes
Angers
3:1
Bordeaux
Brest
1:1
Toulouse
Punjab United
0:1
Broadbridge Heath
Street
4:1
Odd Down
Windsor
0:3
Reading City
Bemerton Heath Harleq.
3:3
Andover New Street
Ascot United
2:2
Badshot Lea
Binfield
3:2
United Services
Romsey Town
1:5
Hamble Club
Amesbury Town
2:7
Christchurch
Westbury United
0:1
Fareham Town
Hamworthy United FC
3:0
Bashley FC
AFC Portchester
2:2
Hythe & Dibden
Horndean
5:3
Camberley Town
Alresford Town
0:0
Baffins Milton Rovers
Cheddar
2:3
Bradford Town
Bitton
2:1
Bridport
Wellington AFC
1:1
Cribbs
Keynsham Town
0:1
Brislington
Exmouth
2:0
Barnstaple Town
Saltash United
1:2
Clevedon Town
Willand Rovers
2:1
St Austell
Crawley Down Gatwick
0:2
Newhaven
Cray Valley Paper Mills
2:1
Chatham Town
Bridon Ropes
3:1
Broadfields United
Tunbridge Wells
1:1
Pagham
Corinthian
1:2
Little Common
Walton & Hersham
2:4
Southall
Horley Town
2:2
Bearsted
Egham Town
2:2
Lancing FC
Lordswood
0:1
Steyning Town
CB Hounslow United
2:1
Sheerwater
Horsham YMCA
2:1
Croydon
Saltdean United
6:1
Eastbourne United
Chertsey Town
1:1
Cobham
Tower Hamlets
2:1
Selsey
Chichester City FC
3:1
Erith Town
Hassocks
2:0
Langney Wanderers
Arundel
2:0
Banstead Athletic
Haverhill Rovers FC
1:6
Colney Heath
Crawley Green
2:5
Takeley
Hadley
4:2
Redbridge
Woodbridge Town
1:0
Coggeshall United
Clapton
0:6
Stowmarket Town
Hullbridge Sports
1:2
Stanway Rovers
London Colney
2:0
Hadleigh United
Sawbridgeworth Town
1:3
Halstead Town
Clacton
3:0
St Margaretsbury
Southend Manor
0:0
Long Melford
Wadham Lodge
0:1
Cockfosters
Stotfold
3:1
Harpenden Town
Ilford
1:2
Harwich & Parkeston
Irlam
4:0
Ashton Athletic
Northwich Victoria
2:2
Silsden
AFC Liverpool
2:3
Burscough
Avro
3:4
Litherland REMYCA
Runcorn Town
2:0
Rylands
Squires Gate
1:2
West Didsbury & Chorlton
Clitheroe
1:2
1874 Northwich FC
Eccleshill United
2:1
Bootle
Athersley Recreation
0:4
Padiham
City Of Liverpool
3:1
Campion
Liversedge
5:1
Abbey Hey
Coventry Sphinx
1:1
Coventry United
Lye Town
0:3
Lutterworth Town
Romulus FC
0:0
Wolverhampton Casuals
Lichfield City
3:2
Highgate United
Haughmond
3:2
Walsall Wood
Atherstone Town
1:3
Stourport Swifts
Congleton Town FC
1:1
Westfields FC
Saffron Walden Town
1:0
Baldock Town
Fairford Town FC
3:2
Enfield FC
AFC Hayes
1:1
Wembley
Tavistock FC
3:0
Hengrove Athletic
Shepton Mallet
3:1
Cadbury Heath
Bridgwater Town
1:0
Hallen
Consett
1:1
Dunston Uts
Newton Aycliffe
0:2
Northallerton Town
Kendal Town
0:4
Hemsworth MW
Shildon FC
0:0
Garforth Town
Whitley Bay FC
1:7
Hebburn Town
Ashington
2:0
Albion Sports
Billingham Town
3:0
Yorkshire Amateur
West Auckland Town
1:3
Bridlington Town
North Shields
2:2
Guisborough Town
Bishop Auckland
0:2
Thornaby
Sunderland RCA
0:0
Sunderland Ryhope CW
Seaham Red Star
4:2
Penrith AFC
Harrogate Railway
1:10
Whickham
Nostell MW
2:2
Stockton Town
Hall Road Rangers
0:3
Goole
Knaresborough Town FC
0:3
Newcastle Benfield
Vauxhall Motors
1:2
Winsford United
Charnock Richard
2:1
Lower Breck
Thackley
1:4
Handsworth Parramore FC
Longridge Town
6:1
Barnoldswick Town
Redhill
2:1
K Sports
Glebe
3:1
Hollands & Blair
Colliers Wood United
2:3
Shoreham
Sheppey United
4:1
East Preston
Guildford City
3:2
Tooting Bec
Sutton Athletic
3:2
Deal Town
Spelthorne Sports
1:1
Lingfield
Greenwich Borough
2:3
Canterbury City
Crowborough Athletic
1:2
Varndeanians
Welling Town
1:4
AFC Uckfield
Hanworth Villa
3:2
Fisher
Beckenham Town
4:3
Raynes Park Vale
Team Solent
0:3
Portland United
Cowes Sports
0:4
Lymington Town
Shaftesbury
1:4
Knaphill
Fleet Town
2:2
Farnham Town
Brockenhurst
0:2
AFC Stoneham
Bournemouth FC
2:1
Frimley Green
Hanley Town
2:3
Leicester Road
Boldmere St. Michaels
3:1
Daventry Town
Tividale
2:1
Wednesfield
Racing Club Warwick
0:2
AFC Wulfrunians
Dunkirk
0:3
Gresley FC
Sporting Khalsa
5:4
Rugby Town FC
Heather St Johns
2:0
Wolves Sporting
Malvern Town
1:2
Whitchurch Alport
Radford
0:7
Heanor Town
Winterton Rangers FC
2:1
Grimsby Borough
Quorn FC
1:2
Sherwood Colliery
Thurnby Nirvana
2:1
Oadby Town
Worksop Town
1:2
Melton Town
Sleaford Town
0:7
AFC Mansfield
Mulbarton Wanderers
0:0
Boston Town
South Normanton Athletic
5:0
Selston
Bottesford Town
2:8
Long Eaton United
Barton Town Old Boys
3:2
Carlton Town
Shepshed Dynamo
2:4
Maltby Main
Anstey Nomads
0:3
Kirby Muxloe
Loughborough University
3:1
Ilkeston Town
Potton United
1:2
Ely City
March Town United
2:1
Norwich United
Walsham Le Willows
1:2
Northern Star
Eynesbury Rovers
3:3
Wellingborough Town
Desborough Town
1:3
Histon FC
Biggleswade
4:1
Mildenhall Town FC
Holbeach United
2:0
Fakenham Town
Bugbrooke St Michaels
1:0
Norwich CBS
Biggleswade United
1:0
Swaffham Town
Harborough Town
1:2
Deeping Rangers FC
Newmarket Town
2:2
Arlesey Town FC
Gorleston
1:0
Pinchbeck United
Great Yarmouth Town
4:2
Whitworths
Walthamstow
5:0
Sporting Bengal United
Clanfield 85
1:3
Shortwood United
Dunstable Town FC
3:2
Chipping Sodbury Town
Slimbridge
1:0
Edgware Town
Tuffley Rovers
1:1
North Greenford United FC
Wootton Bassett Town
1:1
Aylesbury FC
London Tigers
0:2
Thame Rangers
Newport Pagnell Town
6:2
Cheltenham Saracens
Leverstock Green
1:1
Ardley United
Oxhey Jets FC
0:4
Flackwell Heath
Bishop's Cleeve
3:0
Easington Sports
Wantage Town
1:1
Brackley Town Saints
Leighton Town
4:1
Thornbury Town
Shrivenham
1:1
Holmer Green
Harefield United
3:0
Lydney Town
Longlevens
3:0
Malmesbury Victoria
AFC Croydon Athletic
1:0
Virginia Water
Loxwood
1:1
Abbey Rangers
Abingdon United
1:2
Brimscombe & Thrupp
Thetford Town
0:1
Rothwell Corinthians
Sholing FC
1:0
Tadley Calleva
Alemannia Aachen
1:4
Leverkusen
Kaiserslautern
2:0
Mainz
Dassendorf
0:3
Dynamo Dresden
SV Drochtersen/Assel
0:5
Schalke
FSV Wacker 90 Nordhausen
1:4
Erzgebirge Aue
FC 08 Villingen
1:3
Fortuna Düsseldorf
Viktoria Berlin
0:1
Arminia
Magdeburg
0:1
Freiburg
Verl
2:1
Augsburg
Würzburger Kickers
3:3
Hoffenheim
KSV Baunatal
2:3
Bochum
Ulm
0:2
Heidenheim
Atlas Delmenhorst
1:6
Werder Bremen
Girnik-Sport
0:1
Obolon-Brovar Kiev
FC Minaj
1:0
Chernomorets
FC Avangard Kramatorsk
3:1
FK Mykolaiv
FC Metalist 1925
1:1
Rukh Vinnyky
Agrobiznes Volochisk
3:0
FC Balkany Zorya
MFC Metalurh Zaporizhya
0:2
FC Ingulets
Cherkashchyna
2:2
FC Kremin Kreminchuh
Volyn Lutsk
3:2
Prykarpattya
FC Podillya Khmelnytskyi
2:1
FC Nyva-V Vinnytsia
Krystal Kherson
2:0
Chornomorets II
Veres Rivne
1:0
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Leeds United
1:1
Nottingham
Birmingham City
1:1
Bristol City
Cardiff City
2:1
Luton Town
Charlton Athletic
3:1
Stoke City
Derby County
0:0
Swansea City
Fulham
2:0
Blackburn
Hull City
2:1
Reading
Middlesbrough
0:1
Brentford
Preston North End
3:0
Wigan Athletic
Queens Park Rangers
1:1
Huddersfield Town
Sheffield Wednesday
2:0
Barnsley
West Brom
1:1
Millwall
FC Banik Ostrava
4:2
Bohemians Prague 1905
1 FK Pribram
2:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
SK Sigma Olomouc
1:1
MFK Karvina
Slavia Praha
1:0
Slovan Liberec
Consadole Sapporo
1:1
Urawa Reds
Shimizu S-Pulse
1:0
Matsumoto Yamaga FC
Kashima Antlers
2:1
Yokohama F. Marinos
Tokyo
1:0
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus
3:0
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
1:1
Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita
1:1
Vissel Kobe
Nacional
3:0
Chaves
Varzim SC
0:0
UD Oliveirense
Sporting Farense
3:1
Casa Pia Atletico
CD Mafra
3:2
CD Cova Piedade
Miedz
2:1
Chrobry
Tychy
4:1
Odra Opole
Puszcza
1:2
MKS Sandecja Nowy Sacz
GKS Belchatow
3:0
Radomiak
Bruk-Bet Termalica
2:0
Zaglebie Sosnowiec
Bolton Wanderers
0:0
Coventry City
Bristol Rovers
0:0
Wycombe Wanderers
Fleetwood Town
2:1
AFC Wimbledon
Gillingham
1:2
Burton Albion
Ipswich Town
1:1
Sunderland
Milton Keynes Dons
1:0
Shrewsbury Town
Oxford United
1:0
Peterborough
Portsmouth
2:0
Tranmere Rovers
Rochdale
1:1
Doncaster Rovers
Rotherham United
0:2
Lincoln City
Southend United
1:3
Blackpool
Grimsby Town
1:1
Bradford City
Cambridge Utd.
0:0
Newport County
Cheltenham Town
4:1
Scunthorpe United
Crawley Town
2:0
Salford City
Macclesfield Town
3:0
Leyton Orient
Mansfield Town
2:2
Morecambe FC
Oldham Athletic
1:2
Crewe Alexandra
Plymouth Argyle
1:0
Colchester United
Port Vale
1:1
Northampton Town
Stevenage
0:1
Exeter City
Swindon Town
3:2
Carlisle United
Walsall
1:1
Forest Green Rovers
Sporting Gijon B
3:1
Marino Luanco
Sporting Gijón
0:0
Alaves
Preußen Münster
0:4
Dortmund
Pontefract Collieries
1:0
Frickley Athletic
Ossett United
0:5
South Shields
Hyde United FC
1:1
Droylsden FC
Atherton Collieries
0:0
Workington AFC
Gainsborough Trinity
0:0
Cleethorpes Town FC
Stamford
0:1
Grantham Town
Nantwich Town
1:2
Leek Town
Glossop North End FC
0:5
Stalybridge Celtic
Rizespor
0:1
Giresunspor
Omonia
0:0
Anorthosis
Eskişehirspor
1:1
Atiker Konyaspor 1922
Sassuolo
1:0
US Alessandria Calcio 1912
Brescia
2:1
Real Valladolid
Nea Salamina
3:0
Doxa
Besiktas JK
2:2
Panathinaikos
CD Tudelano
1:0
Real Zaragoza
UD Logrones
1:0
Racing Santander
Numancia
2:0
Burgos CF
Sivasspor
2:1
Fenerbahce
Kasımpaşa
2:1
Khouribga
Alcorcon AD
0:0
Fuenlabrada
Lanzarote
0:4
Las Palmas
HNK Sibenik
0:0
NK Dugopolje
Kayserispor
1:1
Adana Demirspor
SD Amorebieta
1:2
SD Leioa
CD Cristo Atletico
2:2
Unionistas CF
Real Oviedo
1:2
Alaves
UCAM Murcia
Almería
Cadiz
1:0
Málaga
Girona
0:2
Huesca
Leganés
3:1
Albacete Balompie
Celta Vigo
1:2
Lazio
Gimnastica Segoviana
1:3
CF Getafe B
Salamanca CF Uds
1:0
CD Badajoz
Real Sociedad
1:2
Eibar
FC Cartagena
Elche
Parma
2:1
Sampdoria
CF Talavera de La Reina
1:1
CF Rayo Majadahonda
KF Feronikeli
0:2
Milan
Bologna
3:4
Villarreal
CD San Roque
0:1
CF Algeciras
UD Extremadura
2:2
Sevilla
Atletico Sanluqueno
2:1
Real Betis B. B
Getafe
4:1
Atalanta
Deportivo La Coruna
1:0
Betis
Mallorca
1:2
Levante
Córdoba
0:0
Rayo Vallecano
Valencia
1:1
Inter
Tenerife
3:2
Real Madrid Castilla
Napoli
0:4
Barcelona
FC Hegelmann Litauen Kaunas
5:2
FK Atmosphere
Vytis Vilnius
3:0
FK Banga Gargzdai
Pakruojis
0:6
Minija Kretinga
FK Jonava
1:2
Dziugas
FC Kosova Zurich
3:1
Usv Eschen-Mauren
FC Schotz
3:2
Zug 94
FC Solothurn
3:2
FC Wohlen
Luzern II
2:3
Baden
FC La Chaux De Fonds
0:0
Martigny Sports
SV Hongg
3:2
FC Gossau
FC Wettswil-Bonstetten
2:1
Winterthur II
Balzers
0:2
FC Dietikon
FC Thalwil
0:1
FC Linth 04
SV Muttenz
1:4
FC Biel-Bienne
SC Buochs
3:2
Grasshopper II
FC Echallens Region
4:0
US Terre Sainte
FC Naters
1:2
FC Meyrin
Vevey Sports
3:0
FC Azzuri 90 LS
Goldau
2:2
FC Bassecourt
CS Chenois
1:1
FC Bulle
FC Tuggen
0:3
FC Red Star Zh
FC Paradiso
2:0
St. Gallen II
SR Delemont
5:0
FC Langenthal
SC Grobina
2:0
FK Smiltene
FK Tukums 2000/TSS
2:1
SK Super Nova
New Project
0:1
FK Auda
Balvu Sports Center
0:2
Rēzekne / BJSS
JDFS Alberts
1:0
FK Dinamo Riga / Staicele
Slaven Živinice
0:1
FK Olimpic Sarajevo
Igman Konjic
0:3
TOŠK Tešanj
HNK Orasje
1:0
Rudar Kakanj
NK Jedinstvo Bihac
1:1
NK Zvijezda Gradacac
Radnik Hadžići
1:2
NK Gosk Gabela
Goražde
2:1
NK Metalleghe-BSI
HNK Capljina
0:0
FK Buducnost Banovici
NK Travnik
3:0
Bratstvo Gračanica
Podrinje Janja
1:1
FK Slavija Sarajevo
FK Rudar Prijedor
3:0
Jedinstvo Brčko
FK Krupa
0:0
Željezničar Banja Luka
Sloga Gornje Crnjelovo
Tekstilac Derventa
FK Modrica Maxima
0:0
FK Kozara Gradiska
Vidar FK
1:0
Bryne FK
Brattvag
2:1
Hodd
Alta IF
2:0
Oppsal IF
Elverum
1:2
Sotra
Floro
1:2
Kjelsaas
Stjordals/Blink
1:0
Nardo
Lerchenfeld
2:3
BSC Old Boys
Dornach
7:2
FC Konolfingen
Tavannes / Tramelan
2:3
Köniz II
Wil II
3:0
FC Bassersdorf
FC United Zurich
1:17
Chur 97
Blue Stars Zürich
2:2
FC Olten
FC Sursee
1:2
FC Rotkreuz
FC Colombier
2:2
Thun II
FC Allschwil
5:3
SC Binningen
FC Hergiswil
1:2
FC Willisau
Perlen-Buchrain
2:3
AC Taverne
Forward
0:0
FC Ugs
FC Signal
1:1
FC Monthey
FC Bazenheid
1:3
FC Widnau
FC La Tour-Le Paquier
3:1
CS Romontois
Kickers Luzern
0:0
AS Novazzano
FC Bubendorf
4:0
FC Spiez
Stade Payerne
0:3
FC Echichens
FC Cornol
0:5
FC Courgenay
FC Sarnen
0:1
FC Brunnen
FC Renens
0:2
Italien
FC Conthey
3:2
FC Genolier-Begnins
Saint-Maurice
4:1
FC Sierre
Amical Saint-Prex
2:1
Collex-Bossy
Calcio Kreuzlingen
3:1
Weesen
Le Locle Sports
2:1
Fribourg
Portalban / Gletterens
0:2
Düdingen
Einsiedeln
0:0
FC Muri
Adliswil
0:1
Pajde Mohlin
FC Gambarogno-Contone
0:1
Mendrisio
Emmenbrücke
3:2
Aegeri
ND Gorica
1:2
FC Koper
NK Nafta Lendava
4:1
NK Dravograd
NK Rogaska
0:2
NK Radomlje
NK Fuzinar Ravne
2:4
NK Krsko
Jadran Dekani
1:2
NK Bilje
NK Krka
2:2
NK Roltek Dob
NK Brezice 1919
2:0
ND Beltinci
SK Petrin Plzen
0:2
FC Hvezda Cheb
TJ Sokol Libis
1:2
Letohrad
Velke Hamry
1:1
FC Kolin
Brandys Nad Labem
0:0
FC Chomutov
TJ Tatran Rakovnik
1:3
SK Slany
SK Kladno
1:2
FK Olympie Brezova
Vysočina Jihlava II
3:1
Slavoj Polna
FK Horovicko
2:2
SK Senco Doubravka
1 HFK Olomouc
4:3
Skastice
FC Vsetin
1:4
FK Hodonin
FC Viktoria Marianske Lazne
0:5
TJ Prestice
Banik Sous
4:1
SK Steti
SK Hranice
3:0
1.fc Viktorie Prerov
Rymarov
1:2
FK Novy Jicin
FK Bospor Bohumin
1:6
Opava II
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
3:0
FC Hermanice Slezska
SK Klatovy 1898
3:1
České Budějovice II
FK Spartak Sobeslav
4:0
TJ Tatran Sedlcany
FK Nachod
4:1
Kutna Hora
Sportovni Sdruzeni Ostra
0:1
SK POLABAN NYMBURK
FK Ostrov
3:3
Meteor Prague
Cesky Brod
5:1
FK Seko Louny
Ceska Lipa
0:2
SK Aritma Prague
MFK Dobris
0:0
N. Byskovice
Start Brno
4:1
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
SC Rheindorf Altach II
1:2
Dornbirner SV
FC Kitzbuhel
3:1
Zirl
ATSV Stadl-Paura
2:3
Wolfsberg
Wac
5:2
FC Wels
Lauterach
2:2
Röthis
SW Bregenz
2:2
Austria Lustenau II
Stripfing
1:1
FC Mauerwerk
Austria Salzburg
1:0
Kuchl
SV Leobendorf
1:3
Bruck/Leitha
Royal Aywaille FC
0:2
Olympic Charleroi
RWD Molenbeek 47
6:0
Alken
Bambrugge RC
2:1
Genly-Quévy
Nijlen
1:0
Stockay-Warfusée
K Rupel Boom FC
4:0
K.Racing Waregem
Couvin-Mariembourg
2:3
K Londerzeel SK
Hoogstraten VV
0:0
Stade Brainois
Royal Cappellen FC
1:1
Thes Sport
FC Tubize
2:0
Greunsjotters Vossem
RUS Rebecquoise
0:0
FC Lebbeke
FC Chist
Yuas-Stroy
FC Beliata-Viteks
6:3
Belshina-2
Energetik-Bgatu
0:2
Victoria Maryina Gorka
Kletsk
5:0
Neman-Agro
Smiavtotrans
1:5
FC Molodechno Dussh4
Dyush-3 Stenles Pinsk
1:2
FC Oshmyany
Arsenal Dzerzhinsk
7:1
FC Osipovichi
FC Gorki
0:0
Ivatsevichi
Taringa Rovers
1:1
Grange Thistle
Acacia Ridge
3:1
Univ. Queensland
Bayside United
2:1
Centenary Stormers
Caboolture
0:1
The Gap
North Pine SC
2:4
Toowong
Young Africans
1:1
Township Rollers
Big Bullets
0:0
FC Platinum
Green Mamba FC
0:2
ZESCO United
Green Eagles
1:0
Orlando Pirates
African Stars
3:2
Kampala City Council
KMKM
0:2
Primeiro de Agosto
Kano Pillars
3:2
Asante Kotoko
Rahimo FC
1:0
Enyimba
Cano Sport Academy
2:1
Mekelle Kenema FC
Brikama United
3:3
Raja Casablanca
Stade Malien de Bamako
1:1
Horoya
União Desportiva Do Songo
0:0
Simba
Bandari
0:0
Al Ahly Shendi
Buildcon
0:1
Young Buffaloes
AS Kigali
0:0
KMC
Proline
3:0
Masters Security
Pélican
1:1
Maniema Union
Akonangui
1:1
Ashanti Gold FC
Niger Tornadoes
1:2
Santoba
ASC Snim
0:5
Esae
Belouizdad
2:0
AS Cotontchad
Shaanxi Chang'an
3:4
Cangzhou Mighty Lions
Changchun Yatai
2:0
Guangdong Southern Tigers FC
Qingdao Hainiu
4:0
Nei Mongol Zhongyou
Beijing BSU
5:3
Sichuan Longfor FC
FK Iskra Danilovgrad
0:0
OFK Titograd
FK Rudar Pljevlja
1:3
OFK Grbalj
FK Mladost Ljeskopolje
1:3
FK Buducnost
FK Kom
3:2
OFK Petrovac
Electricite du Cambodge
1:2
Asia Europe University
Boeung Ket
6:0
National Sports Academy
Phnom Penh Crown
2:2
Nagaworld
Gonçalense
2:5
Friburguense RJ
São Gonçalo EC RJ
1:0
Tigres Do Brasil RJ
Nova Cidade
2:1
AD Itaborai
Artsul
2:1
Serra Macaense
Angra dos Reis
1:0
Campos AA
Olaria
0:0
Duque de Caxias RJ
Goytacaz
2:0
Serrano RJ
Audax Rio
0:0
Clube Atlético da Barra da Tijuca
Dundee
1:0
Ayr United
Inverness CT
2:1
Arbroath
Greenock Morton
4:1
Alloa Athletic
Queen of The South
1:1
Dunfermline
Loko Vltavin
1:1
FC Pisek
Tj Jiskra Domazlice
1:2
Sparta Praha II
FC Hlucin
0:4
FC Odra Petrkovice
FC Msa Dolni Benesov
1:2
Unex Unicov
Tj Slovan Velvary
0:1
Slovan Liberec II
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
3:2
Teplice II
Tj Sokol Zivanice
5:3
FK Zbuzany 1953
Vanløse
1:0
Holbæk B&I
VSK Århus
0:0
Vejgaard BK
FA 2000
1:1
FC Helsingoer
FC Sydvest 05
3:2
Naesby BK
Brabrand IF
2:0
Ringkobing IF
Aarhus Fremad
1:1
Dalum IF
Hillerød
1:0
BK Frem
Avedøre
3:3
BK Union
GVI
1:4
Karlslunde
B 1908
1:0
Greve
KFUM
1:5
AB Tårnby
LSF
1:2
Allerød
BSF
0:2
Fremad Valby
KFUM Roskilde
2:0
Herlev
Ishøj
0:3
Frederikssund
Herning Fremad
2:4
Otterup
Djursland
2:1
Aarhus Fremad II
Kolding B
1:1
OKS
Grebbestads IF
6:1
Torslanda
Onsala
3:2
IS Halmia
Ullared
4:1
Hittarps IK
FK Karlskrona
1:0
Husqvarna FF
Skelleftea FF
2:1
IFK Östersund
IFK Timrå
6:0
Täfteå
Friska Viljor FC
1:1
IFK Luleaa
IK Gauthiod
3:2
Sävedalen
Stenungsunds IF
0:1
Nordvärmland
Enskede IK
3:1
Assyriska IF
Stockholm Internazionale
1:4
Huddinge IF
FC Rosengaard 1917
1:0
Stafsinge IF
Assyriska BK
0:1
Eslov
KSF Prespa Birlik
2:3
Qviding FIF
IFK Malmo
0:9
Vinberg
Sundbyberg IK
1:3
IFK Stocksund
Kungsängen
3:3
FC Gute
Karlbergs BK
2:3
Enkoping SK
Taby FK
1:0
Valbo FF
Hassleholms IF
1:1
Råslätts SK
Dalstorps
0:1
Ifo Bromolla IF
Räppe
1:1
Nosaby
Asarum
2:1
Nässjö
Örebro Syrianska
2:1
IFK Tidaholm
Österlen
3:2
IFK Hässleholm
Ytterhogdal
4:0
IFK Umeå
Lidköping
2:0
Uddevalla
Motala AIF
2:1
Värmbols
Gamla Upsala SK
1:0
Skiljebo SK
Lidingö
1:1
IFK Mora FK
Nacional Asunción
1:0
Libertad
General Díaz
1:1
Club River Plate Asuncion
Sp. San Lorenzo
1:1
Deportivo Capiata
KoldingQ Women
4:2
Odense Q Women
Nordsjælland Women
0:0
Fortuna Hjørring Women
Thy ThistedQ Women
3:3
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
AFC Fylde
1:0
Ebbsfleet United FC
Barrow AFC
2:0
Eastleigh FC
Boreham Wood FC
2:2
Chesterfield
Bromley FC
3:3
Torquay United
Halifax Town
1:0
Dag & Red
Maidenhead United FC
0:1
Hartlepool United
Solihull Moors FC
2:1
Aldershot Town FC
Sutton United FC
2:2
Chorley FC
Woking FC
1:0
Harrogate Town FC
Yeovil Town
1:1
Stockport County
Dover Athletic FC
2:1
Wrexham
Notts County
1:2
Barnet FC
Braintree Town FC
0:4
Wealdstone FC
Chippenham Town
2:0
Billericay Town
Concord Rangers
2:1
Slough Town FC
Dartford FC
1:1
Havant & Waterlooville FC
Dorking Wanderers
3:1
Tonbridge Angels
Dulwich Hamlet
2:1
St Albans City
Eastbourne Borough
1:1
Oxford City
Hampton & Richmond
1:2
Hemel Hempstead
Hungerford Town FC
1:3
Maidstone United FC
Welling United
0:3
Bath City FC
Weymouth FC
4:1
Chelmsford City
AFC Telford United
0:0
Gateshead FC
Alfreton Town FC
3:0
Blyth Spartans AFC
Bradford Park Avenue AFC
0:3
Kidderminster Harriers FC
Chester FC
2:1
Farsley Celtic
Darlington 1883
3:0
Kettering Town
Gloucester City
1:1
Altrincham FC
Kings Lynn FC
3:1
Hereford FC
Leamington FC
1:1
Curzon Ashton FC
Southport FC
3:0
Guiseley FC
York City FC
1:0
Brackley Town FC
Chesham Utd
2:0
Salisbury
Dorchester Town
1:0
Beaconsfield Town
Farnborough
1:4
Poole Town
Gosport Borough
3:0
Taunton Town
Harrow Borough
1:0
Merthyr Town
Bishop's Stortford
3:1
Bognor Regis Town
Bowers & Pitsea
1:1
Wingate & Finchley
East Thurrock United
4:1
Cheshunt FC
Folkestone Invicta
2:0
Worthing FC
Haringey Borough
1:0
Corinthian Casuals
Horsham FC
1:1
Leatherhead FC
Kingstonian FC
0:0
Cray Wanderers
Lewes FC
1:1
Enfield Town
Margate FC
0:0
Brightlingsea Regent
Merstham
1:2
AFC Hornchurch
Potters Bar Town FC
2:0
Carshalton Athletic
Metropolitan Police
0:2
Truro City FC
Swindon Supermarine
3:2
Walton Casuals
Tiverton Town
2:2
Hayes & Yeading United F.C.
Weston Super Mare FC
2:2
Hendon FC
Wimborne Town
0:0
Hartley Wintney
Yate Town
1:4
Blackfield & Langley
Barwell
0:2
AFC Rushden & Diamonds
Bromsgrove Sporting FC
1:1
Biggleswade Town
Hednesford Town
2:1
Lowestoft Town
Hitchin Town
1:2
Stourbridge FC
Leiston FC
1:1
Coalville Town
Nuneaton Town FC
0:3
Kings Langley
Peterborough Sports FC
1:1
Rushall Olympic
Redditch United
0:0
Banbury United
Royston Town
3:0
Alvechurch
St Ives Town
1:1
Tamworth FC
Stratford Town FC
2:1
Needham Market FC
Rynninge IK
2:1
BK Forward
Gefle IF
3:3
Vasalunds IF
Carlstad United
2:1
Nykoping BIS
Assyriska Turab.
1:0
Torns IF
Tvaakers IF
1:0
Lindome GIF
Akropolis IF
4:3
Karlslunds IF
MFK Ruzomberok
2:3
MSK Zilina
Slovan Bratislava
4:0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
AS Trencin
2:1
Dunajska Streda
MFK Zemplin Michalovce
3:0
FK Senica
FC Nitra
3:2
Skf Sered
Resovia
3:0
Znicz
Rks Garbarnia Krakow
2:1
Stal Rzeszow
Elana Torun
0:2
PKS Olimpia Elblag
ZKS Stal Stalowa Wola
0:0
Gryf Wejherowo
KS Legionovia Legionowo
1:3
Pogon Siedlce
Polkowice
1:1
Gornik Leczna
Katowice
1:2
Bytovia Bytow
Volna Kovernino
Khimik Dzerzhinsk
Akademiya Tolyatti
Dorozhnik
Syzran-2003 II
Zenit Penza
Khimik-Avgust
Lokomotiv NN
Volgar Astrakhan II
Magas-IngGU
Chelyabinsk II
Tyumen II
OAF Irtysh-M Oms
Tobol Kurgan
Torpedo Miass
Shakhtyor Korkino
Metallurg Lipetsk II
Yelets
Fakel II
Lokomotiv Liski
FK Tambov II
Avangard Kursk II
Atom Novovoronezh
Kosmonavt
FK Orel
Energiya Volzhskiy
Krasnyi-SGAFKST
Metallurg-Oskol
Sergiyev Posad
Olimp-Dolgoprudny II
Saturn Ramenskoye II
Prialit
Legion Ivanteyevka
Metallist Korolev
Olimp-SKOPA
FK Olimp Khimki II
UOR № 5 Moskva
Peresvet
Lyubertsy
FK Lobnya-TsFKiS
Bałtyk Koszalin
1:1
Radunia Stezyca
Śląsk Wrocław II
2:0
Pawłowice Śląskie
Unia Janikowo
1:1
Chemik Police
Kp Starogard Gdansk
1:0
MKS Grom Nowy Staw
KS Mieszko Gniezno
4:0
Pogoń Szczecin II
Górnik Konin
0:2
Polonia Sroda Wielkopolska
Unia Skierniewice
3:2
Ruch Wysokie Mazowieckie
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
3:1
Mlks Znicz Biala Piska
Concordia Elbląg
2:1
Wasilków
Radomsko
3:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
Broń Radom
0:2
Legia Warszawa II
Gać Oława
2:0
Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław
1:0
KS Polonia Bytom SA
Piast Żmigród
0:0
Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Miedź Legnica II
KS Wisla Pulawy
3:0
Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków
1:2
Wólczanka W. Pełkińska
Wisłoka Dębica
0:0
Podhale Nowy Targ
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
3:1
Avia Świdnik
MKS Kluczbork
3:3
KS Row 1964 Rybnik
KKS 1925 Kalisz
3:1
MKP Kotwica Kolobrzeg
Gwardia Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin
4:0
Sokół Kleczew
Sokol Ostroda
2:0
Lechia T. Mazowiecki
Polonia
0:0
Ursus Warszawa
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
5:3
Pogoń Grod. Mazowiecki
JEF United
2:3
Ehime FC
Yokohama
0:0
Mito Hollyhock
Kashiwa Reysol
4:1
Renofa Yamaguchi
Machida Zelvia
2:3
Zweigen Kanazawa
Kyoto Sanga
2:2
Tochigi
Fagiano Okayama
0:1
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
0:2
Ventforet Kofu
FC Ryukyu
3:2
V-Varen Nagasaki
FC Espoo
6:0
Tampere United
IF Gnistan
3:1
P-Iirot
Ilves 2
3:2
KaaPo Kaarina
RoPS Farmi
2:2
FC Vaajakoski
Vaasan Palloseura juniorit
1:0
Pallo Kerho 37
KajHa
2:0
VIFK
Vantaan Jalkapalloseura
2:1
Nurmijarven Jalkapalloseura
JIPPO
4:1
Sudet
FC Viikingit
1:1
JAPS
FC Astana Youth
6:1
Kyran Shymkent
FC Altay
0:1
FK Kaspiy Aktau
FK Baikonur
1:0
FK Bulat-Amt Temirtau
Akademia Ontustyk
1:2
Maktaaral
FK Aktobe Zhas
0:1
Zhetysu B
Kairat-Zhastar
0:0
Ekibastuz
Akzhayik
0:0
Kyzyl-Zhar
Altenmarkt
3:4
Adnet
Horitschon
1:2
Klingenbach
St. Martin i.M.
1:1
ASKO Donau Linz
Thalgau
5:3
Eugendorf
FC Zell am See
2:0
ÖTSU Hallein
Golling
2:1
Neumarkt
Nenzing
4:1
Lochau
Bizau
2:2
Blau-Weiß Feldkirch
SV Gaflenz
1:1
SCU Ardagger
Scheiblingkirchen
1:2
USC Rohrbach
Maria Saal
2:2
SK Treibach
FC Lustenau
2:0
Bezau
Rottenmann
0:0
SC Furstenfeld
Oberpetersdorf
3:4
SC Ritzing
Friedburg / Pöndorf
2:3
Pöttinger Grieskirchen
Völs
1:3
Kirchbichl
Markt Allhau
2:0
SC Pinkafeld
SV Spittal/Drau
1:3
Gmünd
Floreşti
5:1
Real Succes
Spartanii
1:3
Cahul
Victoria Bardar
4:1
Grănicerul
Iskra
6:1
Sîngerei
CF Ungheni
1:6
Dacia Buiucani
Farul
1:0
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Csikszereda
3:0
Metaloglobus
Ripensia Timisoara
1:2
Gloria Buzau
Mioveni
1:1
Resita
CS Pandurii Targu Jiu
0:3
Acs Asu Politehnica Timisoara
Asc Daco-Getica Bucuresti
Turris-Oltul T. Măgurele
Rapid Bucharest
3:1
Concordia
Bobigny AC
SC Schiltigheim
L'Entente SSG
Guingamp II
Saint-Étienne II
Les Herbiers
GOAL FC
Etoile Frejus Saint-Raphael
Yzeure
Martigues
Jura Sud-Lavans
RC Grasse
Endoume
AS Saint Priest
Monaco II
Louhans-Cuiseaux
Nîmes II
Olympique Lyonnais II
Hyères
Marignane Gignac FC
Mantes 78 FC
US Granville
CMS Oissel
FC Fleury 91
Saint Brieuc
Chartres FC
AS Poissy
AS Vitre
Romorantin
FC Chamalieres
Colomiers
Andrezieux Boutheon
Bourges
Sete 34 FC
St Pryve St Hilaire FC
Trelissac FC
Bergerac Perigord FC
Montpellier II
Nantes II
Angouleme Charente FC
Blois Foot
Stade Bordelais
Épinal
Lens II
Lusitanos Saint-Maur
Saint-Quentin
Sainte Genevieve Sports
Croix IC
Bastia
Reims II
Belfort
FC Mulhouse
Sedan
Lille II
FCSR Haguenau
Jeanne d'Arc de Drancy
Vannes
Angers SCO II
Paris 13 Atletico
US Saint-Malo
Lorient II
Rouen
Annecy FC
Olympique Marseille II
Psni FC
3:1
Queens University
Ballyclare Comrades FC
7:1
Knockbreda FC
Loughgall
2:1
Banbridge Town
Armagh City FC
0:6
Harland and Wolff Welders FC
Eilenburg
4:1
VFC Plauen
Eintracht Stadtallendorf
5:1
Fernwald
Landsberg
0:1
SV Pullach
Dachau
3:1
Ingolstadt II
Ismaning
1:2
Schwaben Augsburg
Phönix Lübeck
2:4
Husumer SV
Lübeck II
5:3
Flensburg
TSV Kropp 1946
1:4
Oldenburger
Bordesholm
1:2
Weiche Flensburg II
Ilshofen
0:0
SSV Reutlingen
Freiberg
1:1
Neckarsulm
SF Dorfmerkingen
2:0
FV Ravensburg
Stuttgarter Kickers
0:0
Freiburger FC
SV Sandhausen II
0:3
Göppinger
Meiendorfer SV
1:1
Süderelbe
SV Seligenporten
1:2
Vilzing
Eintracht Bamberg
3:3
TSV Grossbardorf
Lehnerz
2:0
Ginsheim
Waldgirmes
1:2
Hessen Kassel
Türk Gücü Friedberg
4:1
Dietkirchen
Donaustauf
2:0
Kottern
Türkspor Augsburg
0:0
Hankofen-Hailing
Oberachern
1:3
VfB Stuttgart II
FC Nottingen
2:2
SV Linx
Diefflen
3:1
Mechtersheim
Hertha Wiesbach
3:0
Engers
Eisbachtal
2:4
Elversberg II
Inter Turkspor Kiel
0:3
SV Eutin 08
BW Schwalbe Tündern
0:3
Arminia Hannover
FT Braunschweig
3:0
Kickers Emden
Bersenbrück
1:2
VfL Oldenburg
Viktoria Kahl
1:2
Gebenbach
Erlangen
4:1
Sand
Cham
5:3
Ansbach
SV 19 Straelen
2:0
Cronenberger SC
Velbert
4:1
SC Velbert
Spelle-Venhaus
3:4
Wolfenbüttel
Neuhof
2:3
SV Steinbach
Nördlingen
1:1
1880 Wasserburg
SF Niederwenigern
1:1
Turu Dusseldorf
Ammerthal
3:1
Abtswind
Surkhon Termez
1:1
Lokomotiv Tashkent
PFK Dinamo Samarqand
0:1
FK Kokand 1912
Pakhtakor
5:0
Buxoro
Navbahor
0:1
AGMK
Rubio Nu
1:0
Independiente FBC
Guaireña
1:1
Sportivo Trinidense
General Caballero JLM
0:1
12 de Octubre de Itaugua
FK Radnik Bijeljina
1:2
FK Borac Banja Luka
FK Mladost Doboj Kakanj
0:1
FK Tuzla City
NK Celik Zenica
0:2
FK Zeljeznicar
FK Sloboda Tuzla
0:0
FK Velez Mostar
Highlanders
1:0
Black Rhinos
Kariba
2:1
Chicken Inn
Bulawayo Chiefs
1:1
Chapungu United
Yadah
0:0
Hwange
TelOne
1:1
Herentals
Coleraine
1:1
Cliftonville
Crusaders
3:0
Carrick Rangers
Dungannon Swifts
2:2
Ballymena United
Larne
6:0
Warrenpoint Town FC
Linfield
3:1
Institute
Deportivo Anzoategui
Dep. La Guaira
Estudiantes de Caracas
0:1
Portuguesa FC
Carabobo FC
1:1
Metropolitanos FC
Caracas FC
0:0
Deportivo Tachira
Monagas SC
1:1
Deportivo Lara
Smederevo 1924
0:3
FK Kolubara Lazarevac
FK Buducnost Dobanovci
0:1
FK Trajal Krusevac
Grafičar
1:0
FK Zarkovo
FK Novi Pazar
2:0
Zlatibor Čajetina
FK Zemun
3:0
FK Sindelic Beograd
Radnicki Pirot
2:1
FK Metalac GM
Kabel Novi Sad
3:2
Radnicki Kragujevac
FK Dinamo Vranje
2:1
OFK Backa Palanka
Eastern Suburbs
1:4
Magpies Crusaders
South West Queensland Thunder FC
3:2
Moreton Bay United
Lions
2:0
Western Pride FC
Gold Coast Knights
3:0
Brisbane Strikers
Wolfsburg II
3:3
Hamburger SV II
Weiche Flensburg
0:2
BSV Rehden
Fortuna Düsseldorf II
1:3
Bonner SC
Sportfreunde Lotte
1:0
VfB Homberg
Fortuna Köln
Wattenscheid
Schalke II
1:1
SVL
Greuther Fürth II
2:1
Garching
Aubstadt
1:1
Memmingen
Türkgücü München
Augsburg II
Nürnberg II
1:3
TSV 1860 Rosenheim
Schweinfurt
3:2
Heimstetten
Rain/Lech
1:3
Schalding-Heining
SV Wacker
0:0
Viktoria Aschaffenburg
Pirmasens
0:1
FC Gießen
Elversberg
0:0
SC Freiburg II
FSV Frankfurt
1:1
Mainz II
Hoffenheim II
3:2
Bahlinger SC
Balingen
1:3
FC-Astoria Walldorf
Jeddeloh
2:4
TSV Havelse
SKA Khabarovsk
0:0
FC Chertanovo Moscow
Luch Vladivostok
0:1
Torpedo Moskva
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:2
Neftek. Nizhnekamsk
Tom Tomsk
0:1
FK Rotor Volgograd
FC Mordovia Saransk
0:3
FC Baltika Kaliningrad
FC Nizhny Novgorod
2:1
FC Fakel Voronezh
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:1
FC Shinnik Yaroslavl
FC Avangard Kursk
2:2
Spartak-2 Moscow
Khimki
3:0
FC Krasnodar-2
Torpedo Armavir
2:1
Chayka Peschanokopskoye
Arsenal Tula U20
1:0
Ufa U20
CSKA Moskva U20
3:0
Sochi U20
Lokomotiv U20
2:0
Ural U20
Akhmat Grozny U20
1:1
Spartak Moskva U20
Linlithgow Rose FC
2:1
Preston Athletic
Banks O'Dee FC
5:0
Glasgow University
Broxburn Athletic
2:0
Tynecastle
Camelon Juniors
4:0
Newton Stewart
Coldstream FC
1:9
Jeanfield Swifts
Dundonald Bluebell
2:2
Auchinleck Talbot
Easthouses Lily
1:6
Penicuik Athletic FC
Royal Albert FC
1:6
Threave Rovers
Hill of Beath Hawthorn FC
2:0
Blackburn United
Lochee Utd
7:0
Burntisland Shipyard
St. Cuthbert Wanderers
1:7
Girvan FC
East Fife
1:1
Peterhead
Falkirk
6:0
Dumbarton
Forfar Athletic
1:0
Stranraer
Montrose
0:1
Airdrieonians
Raith Rovers
5:2
Clyde
Albion Rovers FC
4:4
Cove Rangers
Annan Athletic
1:1
Elgin City
Cowdenbeath FC
1:0
Stirling Albion
Edinburgh City
2:1
Brechin City FC
Queen's Park
1:1
Stenhousemuir
Spartak Pleven
0:0
Botev Galabovo
Pomorie
0:1
Hebar Pazardzhik
Strumska Slava
0:2
Kariana Erden
FK Septemvri Sofia
4:3
Litex Lovech
Gorna Oryahovitsa
1:0
Neftochimik 1962 Bourgas
FC Pirin Blagoevgrad
0:1
FK Lokomotiv Sofia 1929
CA Rentistas
2:0
Central Espanol FC
CA Atenas de San Carlos
1:2
Tacuarembo FC
Sud America
0:1
CD Villa Espanola
Villa Teresa
2:2
CS Cerrito
1. FC Tatran Presov
10:1
Veľké Revištia
SK Odeva Lipany
2:0
MSK Tesla Stropkov
Vranov nad Topľou
1:0
Humenné
Rakytovce
1:1
Liptovská Štiavnica
Novohrad Lučenec
2:1
Fiľakovo
Čadca
2:1
MSK Rimavska Sobota
Liptovský Hrádok
3:0
Lokomotiva Zvolen
AFC Nove Mesto Nad Vahom
1:1
Kalná nad Hronom
Považská Bystrica
1:0
Marcelová
South Adelaide Panthers
0:2
Para Hills Knights
Adelaide Blue Eagles
2:2
Adelaide United II
Croydon Kings
1:1
Adelaide Raiders
Adelaide Comets
4:1
Campbelltown City
MetroStars
4:2
Adelaide City
Adelaide Olympic
1:1
West Adelaide
Ne Drehu
0:3
Hienghene Sport
Horizon Patho
3:5
Trio Kédeigne
Tiga Sport
3:1
ES Wacaelé
AS Mont-Dore
1:3
Wetr
A S Magenta
5:0
AS Lossi
FK Tsc Backa Topola
1:0
FK Cukaricki
FK Javor Ivanjica
3:1
Macva Sabac
FK Rad
1:0
FK Indija
FK Radnicki Nis
2:1
FK Vozdovac
Devonport City
3:1
Glenorchy Knights
Riverside
1:1
Kingborough Lions
Launceston City
2:2
South Hobart
Olympia Warriors
7:1
Clarence United
Rancagua Sur
0:0
Provincial Ovalle
Unión Compañías
2:2
Real San Joaquín
Municipal Santiago
0:2
Municipal Salamanca
Municipal Mejillones
2:1
Deportes Limache
Linares Unido
1:0
Deportes Rengo
Sisaket FC
1:0
Ubon Umt Utd
Samut Sakhon FC
0:3
BG Pathum United
Air Force United FC
2:1
Rayong
Police Tero
0:1
Navy Football Club
Customs United
1:2
Udon Thani FC
Marek
0:2
PFC Vihren Sandanski
PFC Rilski Sportist Samokov
4:2
Chavdar Etropole
Botev Ihtiman
1:2
Perun Kresna
Slivnishki geroy
2:0
Pirin Razlog
Minyor Pernik
2:0
PFK Sportist Svoge
Kyustendil
1:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Oborishte Panagyurishte
4:0
Balkan Botevgrad
Septemvri Simitli
3:1
Belasitsa
Septemvri Tervel
3:2
Topoli
Botev Novi Pazar
0:0
FK Hitrino
Kaliakra Kavarna
Ustrem Donchevo
Svetkavitsa Tg
4:6
PFC Dobrudzha Dobrich
Gigant Saedinenie
0:3
Chernomorets Burgas
PFC Minyor Radnevo
4:0
Sokol Markovo
Maritsa Plovdiv
2:0
Svilengrad
Borislav 2009
2:0
PFC Nesebar
Rozova Dolina
3:0
FK Atletik Kuklen
Haskovo 1957
1:3
Zagorets
Sozopol
4:0
Dimitrovgrad
STM Sports
4:0
Cwmbran Celtic
Corwen
0:2
Caernarfon Town FC
Rhyl FC
0:2
Connahʼs Quay
Airbus UK Broughton
4:0
Llanfair United
Cefn Druids
1:2
Prestatyn Town
Flint Town United
5:1
Porthmadog FC
Guilsfield
1:0
Llandudno FC
Cambrian & Clydach
3:4
Aberystwyth Town FC
Haverfordwest County
1:1
Barry Town United FC
Newtown AFC
2:0
Ammanford
Carmarthen Town AFC
4:1
Cwmamman United
Llantwit Major
1:2
Cardiff Metropolitan University FC
Briton Ferry
1:1
Llanelli Town