Fixtures - August 23, 2019
Mole Valley SCR
3:0
Eastbourne Town
Whitehawk
2:0
Saltdean United
Barking
2:1
Aveley FC
Mickleover Sports
3:0
Coventry Sphinx
Christchurch
1:2
Badshot Lea
Blackfield & Langley
2:1
AFC Totton
Winchester City FC
1:1
AFC Stoneham
Great Yarmouth Town
0:2
Rothwell Corinthians
Whickham
1:2
Thornaby
Girnik-Sport
1:1
FC Ingulets
Agrobiznes Volochisk
1:0
Rukh Vinnyky
FC Minaj
3:1
FC Kremin Kreminchuh
MFC Metalurh Zaporizhya
1:4
FC Metalist 1925
Prykarpattya
1:1
FK Mykolaiv
Desna U19
3:4
Volyn Lutsk U19
Zorya Luhansk U19
0:1
Vorskla U19
Metalurh Zaporizhya U19
0:4
Oleksandria U19
Kolos Kovalivka U19
0:1
Lviv U19
Mariupol U19
2:8
Dynamo Kyiv U19
Dnipro-1 U-19
0:2
Shakhtar U-19
Sochaux
3:0
Nancy
Le Mans
1:2
Lorient
Chambly
0:0
Châteauroux
Rodez Aveyron
3:3
Orleans
Ajaccio
1:0
Paris
Clermont
1:1
Auxerre
Le Havre
3:1
Grenoble
Niort
1:1
Caen
Dordrecht
2:5
Ajax Amsterdam
NAC Breda
1:0
Cambuur
Go Ahead Eagles
4:0
FC Utrecht
Den Bosch
1:1
FC Eindhoven
FC Oss
1:2
AZ Alkmaar
De Graafschap
3:0
Volendam
Roda JC Kerkrade
1:2
NEC Nijmegen
SC Telstar
3:0
Excelsior
Helmond Sport
1:1
Almere City FC
Futbolo Akademija Siauliai
3:1
FK Jonava
Minija Kretinga
2:0
Kedainiai Nevezis
FK Atmosphere
0:5
FK Kupiskis
Wacker Innsbruck
2:1
Amstetten
Ried
1:2
Grazer AK
FC Juniors OO
8:5
Austria Lustenau
FAC
0:0
Liefering
Young Violets FK Austria Wien
2:3
Lafnitz
Horn
1:4
SK Vorwarts Steyr
Arzew
1:1
Amal Bou Saâda
RC Relizane
2:1
MC Saida
RC Arbaa
2:0
JSM Skikda
Ol. Medea
2:0
USM EL Harrach
MC El Eulma
0:0
ASM Oran
Traiskirchen FCM
3:2
ASV Drassburg
Mattersburg II
1:2
SC Wiener Neustadt
SC Neusiedl
1:3
FC Mannsdorf
TUS Bad Gleichenberg
0:3
USV Weindorf St. Anna am Aigen
FC Gleisdorf 09
3:2
Deutschlandsberger SC
SC Weiz
4:1
WSC Hertha
FC Wels
0:0
Sturm Graz II
Union Vocklamarkt
1:1
SV Allerheiligen
Rapid Vienna II
3:0
Wiener Viktoria
Bischofshofen
0:3
FC Anif
Wiener
3:1
Bruck/Leitha
Admira Wacker II
2:1
FC Mauerwerk
Zirl
1:1
SVG Reichenau
FC Kufstein
2:2
Telfs
SC Schwaz
4:0
FC Kitzbuhel
KMC
1:2
AS Kigali
Santoba
3:3
Niger Tornadoes
Al Khartoum
3:0
Arta / SIHD
AS Cotontchad
0:2
Belouizdad
Al Ahly Shendi
1:1
Bandari
Jaguares d. Cordoba
0:0
Alianza Petrolera
Independiente Medellin
1:2
Rionegro Águilas
Santa Fe
1:2
America de Cali
Béziers
0:1
Pau
US Boulogne
2:1
Concarneau
Gazélec Ajaccio
0:0
FC Bastia Borgo
Le Puy
1:1
Avranches
Lyon-Duchère
2:1
Stade Lavallois Mayenne FC
US Quevillaise-Rouen Metropole
0:2
FC Villefranche-Beaujolais
Red Star
1:2
Dunkerque
Sporting de Toulon
2:2
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Cholet
1:0
Créteil
FC Viktoria Otrokovice
3:2
Baník Ostrava II
FC Velke Mezirici
3:3
SFK Vrchovina
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1:2
Unex Unicov
FK Kraluv Dvur
3:2
FC Pisek
Tårnby FF
1:0
Herlev
Marienlyst
0:0
Tarup-Paarup IF
Kolding B
1:1
Hedensted
Taastrup
1:2
Fremad Valby
Odder IGF
3:3
Varde IF Elite
AB Tårnby
0:1
Frederikssund
Silkeborg KFUM
3:0
Skjold Sæby
University College Dublin
3:1
Saint Patrick's Athletic FC
Derry City FC
2:3
Dundalk
Galway United FC
1:0
Cork City
Bohemians Dublin FC
1:1
Longford Town FC
Shamrock Rovers
4:0
Drogheda United FC
Corwen
1:6
Prestatyn Town
Cwmamman United
2:1
Cwmbran Celtic
Briton Ferry
2:2
Ammanford
Taffs Well
1:3
Swansea University
Colwyn Bay
0:1
Flint Town United
Kraig
1:2
Bleiburg
Volders
1:3
Völs
Mils
1:4
Ebbs
Kematen
5:2
Zams
St. Jakob Rosental
1:3
Gmünd
Straßwalchen
1:3
Bergheim
TuS Heiligenkreuz
2:4
SC Furstenfeld
Mettersdorf
1:1
Frauental
Leoben
1:2
Wildon
Ilz
1:4
Hitthaller St. Michael
Lebring
2:1
Union Gamlitz
Liezen
0:5
Gnas
Scheiblingkirchen
3:0
SKN St. Polten II
SAK Celovec/Klagenfurt
0:3
KAC
FC Lendorf
1:0
Askoe Koettmannsdorf
VST Voelkermarkt
2:2
Feldkirchen
ASKO Donau Linz
3:3
Union Perg
SV Wallern
1:2
Friedburg / Pöndorf
Union Weißkirchen
4:1
Grün Weiß Micheldorf
Hallwang
0:1
Adnet
SCU Ardagger
1:0
Mannersdorf
ASK Kottingbrunn
4:0
Langenrohr
SC Zwettl
2:4
USC Rohrbach
Waidhofen / Thaya
2:2
Ortmann
SV Schwechat
1:2
Slovan HAC
Gerasdorf Stammersdorf
3:0
ASV 13
SV Eltendorf
4:1
Klingenbach
Leithaprodersdorf
3:1
Deutschkreutz
Mondsee
1:0
Union St Florian
Altenmarkt
3:0
ÖTSU Hallein
SV Innsbruck
0:5
SC Holz Pfeifer Kundl
Pregarten
2:2
Bad Schallerbach
Slatina
1:0
Sporting Roşiori
Flacăra Moreni
1:1
Olimpic Cetate
Voluntari II
3:3
Unirea Bascov
CS U Craiova II
1:1
CS Balotesti
FCSB II
2:2
Agricola Borcea
Înainte Modelu
3:3
Axiopolis
AFC Botoşani II
1:3
Aerostar Bacau
CSM Bacău
0:1
Şomuz Fălticeni
Ozana Târgu Neamţ
1:0
Focşani
Avântul Reghin
1:1
Odorheiu Secuiesc
Sânmartin
3:6
CS Luceafarul Oradea
FC CFR 1907 Cluj II
2:0
Industria Galda de Jos
Selimbar
2:1
FC Unirea Alba Iulia
Arieşul Turda
2:1
Minaur Baia Mare
Dumbravita
1:2
CSM Deva
Șoimii Lipova
0:1
FC U Craiova
Hellenic Athletic
Darwin Olympic
Mindil Aces
Darwin Hearts
Port Darwin
Casuarina
Darwin Olympic
2:2
Mindil Aces
Pipinsried
5:0
Kottern
TSV Schwabmunchen
1:1
Ingolstadt II
Hansa Rostock II
2:4
Tennis Borussia
TuS Schwachhausen
3:1
Bremer SV
Eintracht Bamberg
2:1
Sand
Bayern Hof
0:2
Eltersdorf
Waldgirmes
4:2
Fernwald
Union Sandersdorf
1:1
Eilenburg
Stuttgarter Kickers
1:0
SV Sandhausen II
Hertha Wiesbach
1:4
Diefflen
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:5
Dassendorf
Landsberg
4:0
1880 Wasserburg
Mechtersheim
1:3
Schott Mainz
Hassia Bingen
1:2
Eisbachtal
SV Breinig
2:2
Eilendorf
Barmbek-Uhlenhorst
3:1
Süderelbe
Borgfeld
0:4
SAV
Bad Vilbel
4:0
Dietkirchen
Hamburger SV III
4:1
TuS Osdorf
Bala Town FC
3:1
The New Saints FC
Barry Town United FC
3:1
Aberystwyth Town FC
Caernarfon Town FC
0:0
Connahʼs Quay
Cefn Druids
3:1
Airbus UK Broughton
Penybont
1:3
Cardiff Metropolitan University FC
Carmarthen Town AFC
1:2
Newtown AFC
El Porvenir
0:1
Deportivo Laferrere
Leandro Nicéforo Alem
5:0
Deportivo Merlo
Sportivo Italiano
0:1
San Martín Burzaco
Bayreuth
3:0
TSV 1860 Rosenheim
Heider
1:2
SV Drochtersen/Assel
Weiche Flensburg
2:0
Hamburger SV II
TUS Haltern
2:2
Borussia Dortmund II
Verl
3:1
Bonner SC
Heimstetten
1:3
Schalding-Heining
Hertha BSC II
1:0
Berliner AK
Lok Leipzig
2:0
Optik Rathenow
RWE
Wattenscheid
Wuppertaler SV
0:1
Köln II
Energie Cottbus
1:4
Auerbach
Ural-D Yekaterinburg
3:3
FC Tyumen
Lada SOK
2:1
FC Lada Togliatti
Zvezda Perm
3:1
Ufa II
FC Chelyabinsk
2:2
FC Volga Ulyanovsk
FC Nosta Novotroitsk
1:1
Delin-Zenit Izhevsk
Rodina Moskva
4:2
FC Torpedo Vladimir
FC Pskov-747
1:1
FC Zenit-2 St Petersburg
Olimp Khimki
3:0
FK Dolgoprudny
FC Zorkij Krasnogorsk
4:0
Kvant
FC Sokol Saratov
4:0
Rotor Volgograd II
FC Dynamo Bryansk
1:0
Khimki II
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
2:0
Zvezda St. Petersburg
Saturn Ramenskoye
1:1
FC Metallurg Lipetsk
SKA Rostov
1:3
Dinamo Stavropol
FC Kazanka Moscow
1:1
Znamya Truda