Fixtures - September 25, 2019
FC Kremin Kreminchuh
2:3
Olimpik Donetsk
FK Mykolaiv
1:0
Chernomorets
Dinaz Vyshgorod
0:1
Oleksandria
Bukovina Chernovtsy
0:2
Lviv
FC Minaj
1:0
Volyn Lutsk
Agrobiznes Volochisk
1:3
Dnipro-1
FC Ingulets
0:0
Karpaty
Alliance Lypova Dolyna
1:0
FC Balkany Zorya
Obolon-Brovar Kiev
0:2
Girnik-Sport
Roma
0:2
Atalanta
Fiorentina
2:1
Sampdoria
Genoa
0:0
Bologna
Inter
1:0
Lazio
Napoli
0:1
Cagliari
Parma
1:0
Sassuolo
Spal 2013
1:3
Lecce
Brest
2:2
Lyon
Nantes
1:0
Rennes
Saint-Etienne
0:1
Metz
Montpellier
1:0
Nimes
Toulouse
0:2
Angers
LOSC
2:0
Strasbourg
Amiens SC
1:3
Bordeaux
PSG
0:2
Reims
Wolverhampton
1:1
Reading
Oxford United
4:0
West Ham
Brighton
1:3
Aston Villa
Sheffield United
0:1
Sunderland
Burton Albion
2:0
Bournemouth
Milton Keynes Dons
0:2
Liverpool
Chelsea
7:1
Grimsby Town
Man United
1:1
Rochdale
Jeonbuk Hyundai Motors
0:2
Daegu
Gimcheon Sangmu
2:3
Incheon United
Suwon Samsung Bluewings
0:2
Ulsan Hyundai
Seoul
1:1
Gyeongnam
Seongnam
1:0
Gangwon
Central Coast Mariners
7:1
North Shore Mariners
Nea Salamina
EN Thoi Lakatamias FC
TSV Havelse
1:6
Hannover 96
NK Radomlje
3:2
NŠ Drava
NK Roltek Dob
1:1
FC Koper
NK Bilje
2:1
NK Dravograd
NK Krsko
1:1
ND Beltinci
NK Rogaska
1:0
NK Brezice 1919
NK Fuzinar Ravne
1:1
NK Nafta Lendava
Jadran Dekani
0:2
ND Gorica
NK Krka
3:1
NK Brda
Royal Cappellen FC
0:0
AS Eupen
Zulte-Waregem
4:2
FC Duffel
K Rupel Boom FC
2:3
Royal Charleroi SC
Union Saint-Gilloise
3:0
R CS Verlaine
Sérésien
1:3
Kortrijk
KFC Mandel United
0:2
KV Oostende
Boussu Dour Borinage
0:3
Club Brugge
Sint-Truiden
2:0
Oud-Heverlee
Eendracht Aalst
0:4
Gent
KFC Dessel Sport
0:1
Royal Mouscron
Kfco Beerschot Wilrijk
2:3
Anderlecht
Guarani FC SP
1:0
Criciuma SC
Botafogo SP
1:1
Operario PR
Londrina PR
1:2
Sport Recife PE
Oeste SP
2:1
EC Sao Bento
Vila Nova GO
2:2
CRB AL
America Mineiro MG
2:0
Brasil de Pelotas RS
Figueirense FC
0:3
Bragantino
Vitoria BA
0:0
Atletico Goianiense
Minyor Pernik
1:2
Botev Plovdiv
PFC Spartak Varna
1:5
Levski Sofia
PFC Dobrudzha Dobrich
0:4
OFC Botev Vratsa
Zagorets
0:4
PFC Slavia Sofia
Neftochimik 1962 Bourgas
1:4
Ludogorets
Litex Lovech
3:0
PFC Montana 1921
Opatija
3:1
NK Novigrad
Mladost Petrinja
0:2
Hajduk Split
Belišće
3:1
RNK Split
Jadran Poreč
3:7
NK Inter Zapresic
NK Udarnik Kurilovec
2:3
NK Istra 1961
Sloga Nova Gradiška
1:2
Vinogradar
Zagora
1:2
NK Zadar
Slavonija Požega
1:5
HNK Sibenik
Bijelo Brdo
1:0
HNK Cibalia-Vinkovci
VSNK Varazdin
4:2
NK Rudes
HNK Gorica
8:0
NK Zagreb
FC Hlucin
1:3
Viktoria Plzeň
Slavia Praha
8:0
Vysehrad
MFK Karvina
0:2
FK Viktoria Zizkov
Loko Vltavin
1:4
SK Dynamo Ceske Budejovice
Tj Jiskra Domazlice
1:3
FK Dukla Prague
FC Vysocina Jihlava
1:2
Sparta Prague
Slovan Liberec
3:1
1.SK Prostejov
FC Banik Ostrava
2:0
FC Hradec Kralove
Avarta
FC Fredericia
Hillerød
FC Copenhagen
Vejgaard BK
Aalborg BK
Marienlyst
Esbjerg FB
AB Gladsaxe
Viborg FF
Hvidovre IF
SonderjyskE
HB Koege
Nykoebing FC
Skive IK
Brøndby
Manzini Sea Birds
1:1
Highlanders
Mhlume Peacemakers
0:1
Royal Leopards
Milling Hotspurs
1:4
Manzini Wanderers
Denver
0:1
Moneni Pirates
Mbabane Swallows
0:0
Green Mamba FC
Akademiya Tolyatti
Zenit Penza
Khimik Dzerzhinsk
Lokomotiv NN
Krylya Sovetov II
FC Volga Ulyanovsk II
UOR-SShOR-Druzhba
Zenit Izhevsk II
Lada-Universitet
Khimik-Avgust
Volna Kovernino
Syzran-2003 II
FShM Torpedo
Letniy Dozhdik
Zelenograd
Trudovye rezervy
Vulkan
Zenit Moskva
FK Strogino Moskva II
Smena Moskva
Sport Sankt-Peterburg
Khimik Koryazhma
Republic of Karelia
SSh Leningradets Gatchina
FK Znamya Truda II Orekhovo-Zuyevo
SSH Saturn
Tyumen II
Tobol Kurgan
OAF Irtysh-M Oms
Metallurg-M
Zvezda Perm II
Akademiya Permskiy kray
Yelets
FK Tambov II
Aksay
Vaynah Shali
Volgar Astrakhan II
FK Vaynah Argun
UOR-Dagestan
Dinamo Makhachkala
SSHOR Volga
Fakel Kirov
Agat
FC Shinnik Yaroslavl
SSHOR
Cherepovets
Tekstilshchik II
Spartak Kostroma
Mokpo City
1:1
Gangneung City
Daejeon Korail
2:1
Gyeongju HNP
Changwon City
1:2
Cheonan City
Gimhae City
2:0
Busan Transportation
Silvolde
2:3
VV Goes
Blauw Geel 38
0:1
De Treffers
RKVV Westlandia
2:2
OFC Oostzaan
SV Spakenburg
2:0
SDO
Oss 20
5:1
Jodan Boys
Groene Ster
2:0
VV Kloetinge
Dongen
1:2
Excelsior '31
DUNO
2:3
Quick
EVV Echt
0:0
Flevo Boys
Ado '20
0:2
Fortuna Wormerveer
Puerto Golfito
1:1
Santa Ana
Guanacasteca
1:4
Barrio México
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
1:3
Rosario AD
Cofutpa
0:3
Municipal Liberia
Carmelita
3:2
Puntarenas
Sporting San José
3:1
Puma Generaleña
Escazuceña
2:0
Turrialba
Consultants Moravia
2:2
Curridabat FC
FK Akademija Pandev
3:0
GFK Osogovo Kocani
FK Bregalnica Stip
1:0
Gjorce Petrov
FK Shkupi
0:0
FK Sileks Kratovo
FK Pelister Bitola
1:1
FK Rabotnicki Skopje
GFK Tikvesh 1930
0:2
FK Renova
Labunishta
2:0
FK Ohrid
FK Borec
0:0
FC Struga Trim Lum
Vardar Skopje
2:2
Shkendija 79 Tetovo
Tihad Casablanca
2:1
Dcheira
UTS
0:1
IZK Itihad Z Khemisset
Khenifra
2:1
Renaissance Zemamra
Rapide Oued Zem
2:0
Soualem
Moghreb Tetouan
1:1
Racing de Casablanca
Textáfrica
0:1
Ferroviário Maputo
Ferroviário Beira
1:1
Costa do Sol
Incomáti
2:1
Desportivo Nacala
LD Maputo
1:0
Chibuto
Maxaquene
2:1
Têxtil do Púnguè
Baía de Pemba
0:4
Ferroviário Nampula
Wiener Viktoria
1:4
LASK
Austria Klagenfurt
2:4
Sturm Graz
WSG Tirol
5:2
Austria Wien
Asco Atsv Wolfsberg
0:6
WAC
WSC Hertha
1:4
Altach
SK Vorwarts Steyr
3:4
Ried
Rapid Wien
1:2
RB Salzburg
FK Sloboda Tuzla
0:3
Hsk Zrinjski Mostar
FK Velez Mostar
2:1
FK Tuzla City
FK Radnik Bijeljina
2:1
NK Celik Zenica
FK Sarajevo
1:0
FK Borac Banja Luka
NK Siroki Brijeg
3:2
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Zeljeznicar
6:0
FK Zvijezda 09
Zulia FC
2:0
Atletico Venezuela
Trujillanos FC
1:2
Estudiantes de Caracas
Aragua FC
1:0
Portuguesa FC
Deportivo Lara
2:0
Llaneros FC
Potencia
Canadian
Basáñez
La Luz
Artigas
Platense
Uruguay Montevideo
Mar de Fondo
Alto Perú
Colón
Huracan Del Paso
Huracán Buceo
Los Halcones
Parque del Plata
Stal Rzeszow
0:1
Pogon
Rks Garbarnia Krakow
1:2
Bytovia Bytow
Elana Torun
1:2
Radomiak
Chełmianka Chełm
3:3
Znicz
Hutnik Kraków
2:3
Resovia
Polonia Sroda Wielkopolska
0:6
Gornik Zabrze
Chemik Police
0:4
ZKS Stal Stalowa Wola
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Concordia Elbląg
Blekitni Stargard S.
2:1
Wisla Krakow
SKP Gryf 95 Słupsk
1:3
Gornik Leczna
BKS Chemik Bydgoszcz
0:1
Wisla Plock
Cracovia
4:2
Jagiellonia
GKS Jastrzebie Zdroj
1:0
Bruk-Bet Termalica
Pogon Siedlce
1:0
Podbeskidzie
GKS Belchatow
0:2
Tychy
Katowice
0:0
Warta
Olimpia Grudziadz
0:3
Stal
Chojnice
0:1
Rakow
Puszcza
0:2
Legia
Chindia
0:1
Hermannstadt
Făurei
1:5
Mioveni
Industria Galda de Jos
0:1
Petrolul
Resita
0:1
CS U Craiova
Botosani
2:2
CFR Cluj
SKA Khabarovsk
2:2
Akhmat
Luch Vladivostok
1:0
Dinamo Moskva
Tom Tomsk
4:0
FC Tambov
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:2
Zenit
Chayka Peschanokopskoye
0:1
Ufa
Alania-D
1:3
CSKA Moskva
FC Shinnik Yaroslavl
0:0
PFC Sochi
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:2
Spartak Moscow
FC Mordovia Saransk
0:2
Rostov
FC Chertanovo Moscow
0:2
FC Orenburg
Khimki
3:0
FC Rubin Kazan
FC Nizhny Novgorod
1:0
Krasnodar
FC Fakel Voronezh
1:2
Arsenal Tula
FC Chernomorets Novorossiysk
0:2
FC Ural Yekaterinburg
Torpedo Moskva
2:0
Krylya Sovetov
FC Baltika Kaliningrad
1:1
Lokomotiv Moskva
Himachal Pradesh
0:5
Delhi
Uttar Pradesh
0:3
Chandigarh
Chhattisgarh
3:2
Jharkhand
Nagaland
1:6
Meghalaya
Railways
Manipur
Rajasthan
4:0
Dadra and Nagar Haveli
Madhya Pradesh
1:7
Goa
Dinamo Puerto La Cruz
0:1
Petroleros de Anzoátegui
Chicó de Guayana
0:1
UCV
Ciudad Vinotinto
2:3
Angostura
Atlético El Vigía
0:1
Inter de Barinas
Urena SC
2:4
Titanes
FK Buducnost Dobanovci
1:4
FK Radnicki Nis
FK Sindelic Beograd
0:0
FK Zemun
FK Napredak Krusevac
1:1
FK Tsc Backa Topola
Zlatibor Čajetina
1:4
FK Vojvodina
FK Indija
2:0
FK Dinamo Vranje
OFK Belgrade
3:2
FK Rad
Feniks
1:3
FK Mladost Lucani
OFK Backa Palanka
1:0
Radnicki Kragujevac
Macva Sabac
1:0
FK Metalac GM
FK Cukaricki
3:1
FK Zarkovo
FK Spartak Subotica
2:0
FK Novi Pazar
Ternana Calcio
1:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
US Vibonese Calcio
3:1
AZ Picerno
Como 1907
0:0
US Arezzo
AC Gozzano
1:2
Novara Calcio
AC Pistoiese
0:0
AC Renate
Pro Patria
2:0
Pianese
AC Feralpi Salo
1:3
Fano
Vicenza
0:0
Vis Pesaro
Rimini
1:1
Gubbio
Sambenedettese
1:1
Modena
Sudtirol
3:0
Fermana FC
US Avellino 1912
0:1
Virtus Francavilla
Bisceglie
0:0
Casertana FC
Paganese Calcio 1926
5:1
RENDE CALCIO 1968
Teramo
1:1
Viterbo Calcio
UC Albinoleffe
1:1
Juventus II
Monza
0:2
Siena
Pergolettese
1:2
Calcio Lecco
Pontedera
1:1
Pro Vercelli
Imolese Calcio
1:3
Virtus Verona
Padova
1:0
Cesena
Piacenza
3:1
Ravenna FC 1913
Reggina
2:0
Carpi FC
Triestina Calcio
3:0
ASD Arzignano Valchiampo
Bari 1908
1:1
SS Monopoli 1966
Catania
4:0
Cavese 1919
US Catanzaro 1929
2:0
FC Rieti
Potenza Calcio
0:0
Sicula Leonzio
Lion City Sailors
1:3
Balestier Khalsa
Tampines Rovers
1:3
Warriors FC
Brunei DPMM
1:1
Geylang International
Albirex Niigata S
1:2
Hougang United
AFC Nove Mesto Nad Vahom
0:4
MSK Zilina
Dunajská Lužná
0:3
Petržalka
FK Kosice
2:2
AS Trencin
FK Slavoj Trebisov
1:2
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Spartak Medzilaborce
1:2
Dukla Banská Bystrica
Družstevník Bešeňov
1:7
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Spartak V. nad Kysucou
0:4
Skf Sered
Mladosť Kalša
2:6
MFK Ruzomberok
Spišské Podhradie
0:3
FK Poprad
Partizán Domaniža
3:6
OFK Malzenice
Marcelová
0:3
MFK Skalica
Družstevník Radimov
0:2
Dunajska Streda
Trelleborg FF
0:3
Mjallby AIF
IF Brommapojkarna
0:3
IK Frej
Osters IF
1:0
Halmstads BK
Norrby IF
1:0
Vasteraas SK
Syrianska FC
1:2
Dalkurd FF
Khonkaen FC
1:2
Police Tero
Udon Thani FC
1:0
Lampang
Ayutthaya United
3:3
BG Pathum United
Army United FC
1:0
Chiangmai United
Navy Football Club
1:1
Kasetsart
Sisaket FC
4:0
Samut Sakhon FC
Rayong
3:2
Thailand Honda FC
Customs United
1:2
Air Force United FC
Ubon Umt Utd
0:0
Nongbua Pitchaya
Hacettepe
0:4
Denizlispor
Erzin Belediyespor
1:4
Inegolspor
Gorelespor
4:1
Giresunspor
Fatsa Belediyespor
0:4
Samsunspor
Elazığspor
0:1
Buyuk. Tepecikspor
Düzyurtspor
2:0
Adana Demirspor
Kemerspor 2003
2:2
AS Sariyer
Ankara Demirspor
1:2
P. Bugsasspor
Zonguldakspor
2:2
Nigde Belediyespor
Manisa Futbol Kulubu
2:1
Elaziz Belediyespor
Pendikspor
0:3
Turgutluspor
Bandirmaspor
2:1
Etimesgut Belediyespor
Bodrumspor
3:0
Erbaaspor
Tuzlaspor
2:1
Nazilli Bld Spor
Silivrispor
1:2
Kastamonuspor
Kirklarelispor
1:0
1954 Kelkit Belediyespor
Menemen Belediyespor
2:1
Kirsehir Belediye Spor
Ergene Velimese Spor
1:4
Eyupspor
İstanbulspor
3:2
Pazarspor
Kahramanmarasspor AS
1:4
Karagümrük
Diyarbekirspor
2:1
Eskişehirspor
Tarsus Idman Yurdu
4:0
Darica Genclerbirligi
Kardemir Karabukspor
1:1
Gumushanespor
Afjet Afyonspor
0:1
Bayrampasa
Göztepe
3:0
Yozgatspor 1959 FK