Fixtures - January 11, 2020
Crystal Palace
1:1
Arsenal
Chelsea
3:0
Burnley
Everton
1:0
Brighton
Leicester City
1:2
Southampton
Man United
4:0
Norwich City
Wolverhampton
1:1
Newcastle
Tottenham
0:1
Liverpool
Zamora CF
0:1
Mallorca
Club Haro Deportivo
1:2
Osasuna
Gimnàstic Tarragona
1:3
Real Zaragoza
UCAM Murcia
2:3
CD Mirandes
Real Murcia
0:4
Leganés
Club Portugalete
0:3
Betis
CD Ebro
1:0
SD Ponferradina
UD Ibiza Eivissa
1:1
Albacete Balompie
CF Rayo Majadahonda
1:1
Tenerife
Yeclano Deportivo
1:2
Elche
CD Badajoz
2:1
Las Palmas
Sestao River Club
0:4
Athletic Bilbao
CF Badalona
2:0
Getafe
Cultural Leonesa
2:1
Huesca
Recreativo Huelva
0:0
Fuenlabrada
Cartagena
2:4
Girona
UD Logrones
1:1
Cadiz
UD Tamaraceite
0:1
Granada
Marbella FC
1:1
Real Valladolid
Orihuela CF
1:2
Villarreal
Brentford
3:1
Queens Park Rangers
Barnsley
2:1
Huddersfield Town
Blackburn
1:1
Preston North End
Charlton Athletic
2:2
West Brom
Hull City
0:1
Fulham
Leeds United
0:2
Sheffield Wednesday
Luton Town
1:2
Birmingham City
Middlesbrough
2:2
Derby County
Reading
1:1
Nottingham
Stoke City
0:0
Millwall
Wigan Athletic
0:2
Bristol City
Feirense
1:0
FC Porto B
Benfica Lisbon B
4:0
Casa Pia Atletico
SC Covilha
1:0
GD Estoril Praia
Chaves
0:0
Leixões
Bristol Rovers
0:2
Doncaster Rovers
Burton Albion
1:0
Fleetwood Town
Coventry City
1:1
Milton Keynes Dons
Ipswich Town
4:1
Accrington Stanley
Oxford United
1:3
Rotherham United
Peterborough
0:0
Gillingham
Portsmouth
2:1
AFC Wimbledon
Rochdale
2:0
Bolton Wanderers
Shrewsbury Town
1:1
Lincoln City
Southend United
0:0
Tranmere Rovers
Sunderland
4:0
Wycombe Wanderers
Carlisle United
0:3
Plymouth Argyle
Cheltenham Town
3:1
Walsall
Crawley Town
2:1
Bradford City
Exeter City
2:0
Cambridge Utd.
Leyton Orient
1:1
Grimsby Town
Macclesfield Town
1:1
Oldham Athletic
Mansfield Town
3:4
Forest Green Rovers
Morecambe FC
1:1
Colchester United
Salford City
1:2
Northampton Town
Scunthorpe United
1:2
Newport County
Stevenage
0:1
Port Vale
Swindon Town
3:1
Crewe Alexandra
Dandenong Thunder
4:0
Melbourne Knights
SK Lisen
1:1
MFk Vyskov
Pardubice
4:0
Tj Sokol Zivanice
Verl
1:3
Meinerzhagen
FC Sellier & Bellot Vlasim
10:0
FC Pisek
Podbeskidzie
2:1
Podhale Nowy Targ
Hvidovre IF
2:2
Vanløse
Oks Stomil Olsztyn
3:1
Mlks Znicz Biala Piska
Empor Berlin
1:2
BFC Dynamo
FK Banik Sokolov
2:1
TJ Prestice
Nyiregyhaza Spartacus
1:2
Debrecen
Soroksar
1:3
Szolnoki MAV FC
SK Dynamo Ceske Budejovice
1:7
FK Viktoria Zizkov
FK Teplice
2:2
FK Usti Nad Labem
Haladas
2:0
Siofok
Skf Sered
4:2
FC STK 1914 Samorin
Rangers
6:1
Lokomotiv Tashkent
Buchholz
3:5
Altona
WAC
5:1
Austria Klagenfurt
FC Gleisdorf 09
1:1
Horn
SC Kriens
4:4
FC Flora Tallinn
Feyenoord Rotterdam
2:4
Dortmund
FC Spartak Trnava
1:1
Zlín
Lugano
1:2
Anderlecht
AS Eupen
2:1
PSV
Lahti
0:2
Mikkelin Palloilijat
Shelbourne FC
1:1
Wexford
Seinäjoen
4:1
Vaasa PS
RW Oberhausen
5:2
Hilden
Mezokovesdi
1:0
KF Tirana
SV Babelsberg
4:0
Tasmania Berlin
Hannover 96
0:1
Paderborn
Lichtenberg
2:0
Berliner SC
Soroksar
0:1
Kazincbarcika
Olimpia Grudziadz
0:3
Górnik Konin
Grasshopper
1:1
Hansa
Gornik Zabrze
2:1
FC Banik Ostrava
Halberstadt
3:0
FT Braunschweig
Atiker Konyaspor 1922
2:0
Bursaspor
NK Inter Zapresic
1:1
NK Rudar Velenje
Wehen Wiesbaden
3:0
Fortuna Köln
Bergisch Gladbach
2:2
Westfalia Herne
Velbert
0:2
Fortuna Düsseldorf II
Neuchâtel Xamax
1:1
Stade Lausanne Ouchy
HNK Gorica
2:2
NK Lokomotiva Zagreb
Optik Rathenow
0:2
Viktoria Berlin
FSV Union Furstenwalde
3:0
Berliner AK
Dinamo Zagreb
2:0
Zalaegerszeg
Admira
5:1
ATSV Stadl-Paura
Hertha BSC II
0:0
Altglienicke
SVL
1:1
Wiedenbruck
Wiener
3:3
SK Vorwarts Steyr
Jahn Regensburg
3:1
WSG Tirol
Carl Zeiss Jena
5:0
Budaorsi SC
Sturm Graz
2:1
Blau-Weiss Linz
Bocholt
2:1
TUS Haltern
Sportfreunde Baumberg
1:5
Bonner SC
SC Wiener Neustadt
0:9
Austria Wien
Schalke II
2:4
Preußen Münster
Amstetten
1:5
St. Polten
FC Wil
3:5
Thun
Antalyaspor
2:1
Fortuna Sittard
Basaksehir FK
3:1
Young Boys
FK San Jv Sumperk
0:6
SK Sigma Olomouc
Union Berlin
3:2
Ferencvaros
Luzern
1:1
Puskas Akademia
Altay Izmir
0:1
Kaposvari Rakoczi FC
RWE
2:6
Groningen
Sabah
0:2
Paksi
Nürnberg
5:2
Bayern
Galatasaray
1:0
Adana Demirspor
Vitesse
1:3
MSV Duisburg
Servette
2:1
Seoul
Dortmund
0:2
Mainz
Ajax
3:1
Club Brugge
Livingston
1:1
Anderlecht
Operario PR
0:0
Londrina PR
Free State Stars FC
3:1
Uthongathi
Marumo Gallants
5:0
Royal Eagles
JDR Stars
1:2
Moroka Swallows
Mbombela United
4:0
Pretoria University
Steenberg United
2:1
Cape Town Spurs
TS Galaxy
1:2
Royal AM
Düzyurtspor
3:2
Tarsus Idman Yurdu
AS Sariyer
2:0
Pendikspor
Zonguldakspor
2:2
Manisa Futbol Kulubu
Inegolspor
2:2
Kirklarelispor
Hacettepe
0:1
Afjet Afyonspor
Kirsehir Belediye Spor
1:0
Eyupspor
Bandirmaspor
1:0
Akhisar Belediyespor
Tuzlaspor
1:3
Kastamonuspor
Elpida Astromeritis
1:4
EN Thoi Lakatamias FC
Elia Lythrodonta
1:0
Ormideia
Ethnikos Ashias FC
3:0
Amathous
O Kormakitis
1:3
Halkanoras
Kouris Erimi
3:1
Digenis Oroklinis
PAEEK
2:0
APONA Anagias
MEAP Nisou
1:1
Iraklis Yerolakkou
Erzincan Refahiyespor
1:3
Serik Belediyespor
Kasimpasa Erokspor
5:1
Fethiyespor
Somaspor
4:0
Halide Edip Adivarspor
Adliyespor
0:1
Bucaspor 1928
Sile Yildizspor
2:1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Catalcaspor
3:1
Tokatspor
Wellington Phoenix
2:0
Western Sydney Wanderers
Brisbane Roar
2:2
Melbourne City
Perth Glory
3:0
Adelaide United
Mamelodi Sundowns
2:1
Union Sportive Médina d'Alger
TP Mazembe
2:1
Primeiro de Agosto
FC Platinum
1:1
Al Ahly
V.Club
0:2
Esperance
Petro Luanda
2:2
Wydad Casablanca
al-Hilal Khartum
1:2
Etoile du Sahel
Hoek
6:0
Vvog
Excelsior '31
1:1
BVV Barendrecht
Ter Leede
3:3
Stedoco
Dovo Veenendaal
2:3
Ajax Amateurs
Dvs 33 Ermelo
4:1
Odin 59
Harkemase Boys
3:2
ONS Sneek
Sparta Nijkerk
3:0
VV Goes
Almere City FC II
1:0
VV Sint Bavo
HFC ADO Den Haag II
3:0
EVV Echt
Rivière-Pilote
0:2
Réveil Sportif
Trénelle
2:0
Golden Lion
RC Saint Joseph
0:2
Samaritaine
Monnerot
0:2
US Robert
Essor-Préchotain
3:2
New Star
Club Franciscain
2:2
Club Colonial
RC Lorrain
0:1
Aiglon Lament
Wealdstone FC
1:0
Welling United
Billericay Town
2:2
Slough Town FC
Braintree Town FC
0:1
Tonbridge Angels
Dartford FC
3:0
Oxford City
Eastbourne Borough
3:3
St Albans City
Hemel Hempstead
1:2
Havant & Waterlooville FC
Weymouth FC
1:1
Dulwich Hamlet
Altrincham FC
1:1
Guiseley FC
Blyth Spartans AFC
2:1
Curzon Ashton FC
Hereford FC
1:1
Bradford Park Avenue AFC
Spennymoor Town
1:2
Kettering Town
York City FC
2:0
AFC Telford United
Ashford United
2:0
Faversham Town
Chichester City FC
1:1
Whitstable Town
Hastings United
3:0
Ramsgate
Haywards Heath Town
3:1
Cray Valley Paper Mills
Herne Bay
0:1
Burgess Hill Town
Hythe Town
2:1
East Grinstead Town
Sevenoaks Town
1:0
Phoenix Sports
Sittingbourne FC
1:0
Three Bridges
VCD Athletic FC
2:1
Whyteleafe FC
Belper Town
1:0
Sutton Coldfield
Carlton Town
6:4
Wisbech Town
Chasetown FC
0:1
Kidsgrove Athletic FC
Cleethorpes Town FC
2:0
Sheffield FC
Leek Town
4:1
Market Drayton Town
Newcastle Town
0:1
Frickley Athletic
Spalding United
1:0
Ilkeston Town
Stamford
3:0
Lincoln Utd
Stocksbridge Park Steels
2:1
Loughborough Dynamo
Worksop Town
0:2
Glossop North End FC
Barton Rovers FC
3:0
Coleshill Town
Berkhamsted
3:2
North Leigh FC
Biggleswade
3:0
AFC Dunstable
Corby Town
5:2
Aylesbury Utd
Didcot Town
1:0
AFC Kempston Rovers
St Neots Town
1:2
Bedworth United
Thame Utd
3:0
Bedford Town Football Club
Wantage Town
1:5
Welwyn Garden City
Barking
2:1
Northwood FC
Bracknell Town
2:0
Hertford Town
Chalfont St Peter
1:2
South Park
Chertsey Town
3:0
Harlow Town
FC Romania
3:2
Ashford Town Middlesex
Hanwell Town
3:2
Marlow
Staines Town
0:2
Chipstead FC
Tooting & Mitcham United
1:2
Uxbridge FC
Waltham Abbey
2:3
Bedfont Sports
Westfield (Surrey)
4:0
Ware FC
AFC Sudbury
0:2
Tilbury FC
Basildon United
0:0
Coggeshall Town
Brentwood Town
1:1
Histon FC
Cambridge City
1:0
Romford
Canvey Island
1:2
Dereham Town FC
Great Wakering Rovers
0:1
Maldon & Tiptree
Heybridge Swifts
1:0
Bury Town FC
Soham Town Rangers
0:1
Hullbridge Sports
Witham Town
1:0
Grays Athletic
Brighouse Town
2:0
Runcorn Linnets
City Of Liverpool
2:5
Ramsbottom United
Colne
0:3
Workington AFC
Dunston Uts
1:0
Tadcaster Albion
Mossley AFC
2:1
Clitheroe
Pickering Town CFC
3:2
Ossett United
Pontefract Collieries
0:1
Marske United FC
Prescot Cables
4:0
Droylsden FC
Trafford FC
1:2
Kendal Town
Widnes
1:4
Marine FC
Barnstaple Town
0:2
Basingstoke Town
Cirencester Town
5:3
Cinderford Town
Larkhall Athletic
0:0
AFC Totton
Moneyfields
0:0
Bideford FC
Paulton Rovers
5:3
Evesham United
Sholing FC
2:4
Mangotsfield Utd
Slimbridge
2:4
Melksham Town
Willand Rovers
0:4
Thatcham Town
Winchester City FC
2:0
Bristol Manor Farm
Chesham Utd
3:0
Beaconsfield Town
Dorchester Town
2:3
Truro City FC
Farnborough
2:1
Walton Casuals
Harrow Borough
3:2
Hayes & Yeading United F.C.
Metropolitan Police
0:3
Hendon FC
Swindon Supermarine
3:2
Hartley Wintney
Tiverton Town
0:1
Poole Town
Wimborne Town
2:0
Blackfield & Langley
Yate Town
4:1
Taunton Town
Ashton United FC
2:1
Stafford Rangers
Atherton Collieries
3:0
Stalybridge Celtic
Basford United
3:0
Bamber Bridge
Buxton FC
2:3
Morpeth Town
Gainsborough Trinity
3:1
Witton Albion
Grantham Town
0:3
Lancaster City
Hyde United FC
0:2
Whitby Town
Scarborough Athletic
1:1
Nantwich Town
Warrington Town
1:0
Radcliffe
South Shields
5:2
Mickleover Sports
Folkestone Invicta
1:1
Haringey Borough
Bowers & Pitsea
1:2
Cray Wanderers
Enfield Town
2:2
Brightlingsea Regent
Horsham FC
1:0
Corinthian Casuals
Leatherhead FC
1:2
Bognor Regis Town
Lewes FC
0:1
Carshalton Athletic
Margate FC
0:1
East Thurrock United
Potters Bar Town FC
1:0
Bishop's Stortford
Wingate & Finchley
1:2
Cheshunt FC
Worthing FC
6:1
Merstham
Kings Langley
2:2
Peterborough Sports FC
Barwell
2:1
Alvechurch
Bromsgrove Sporting FC
1:0
Tamworth FC
Hednesford Town
0:1
Coalville Town
Hitchin Town
0:0
Needham Market FC
Leiston FC
2:3
AFC Rushden & Diamonds
Nuneaton Town FC
2:2
Banbury United
Redditch United
0:3
Rushall Olympic
St Ives Town
2:5
Lowestoft Town
Stratford Town FC
1:2
Stourbridge FC
Dorking Wanderers
1:1
Stockport County
Kingstonian FC
1:1
Leamington FC
AFC Fylde
4:1
Southport FC
Royston Town
3:0
Chester FC
Darlington 1883
0:2
Harrogate Town FC
Yeovil Town
4:0
Hampton & Richmond
Ebbsfleet United FC
1:0
Kings Lynn FC
Halesowen Town FC
2:2
Maidenhead United FC
Notts County
2:1
Dag & Red
Chelmsford City
4:0
Salisbury
Torquay United
1:2
Halifax Town
Eastleigh FC
2:1
Matlock Town
Concord Rangers
1:1
Bath City FC
Farsley Celtic
1:1
Barnet FC
AFC Hornchurch
1:2
Aveley FC
Barrow AFC
7:0
FC United of Manchester
Corwen
1:3
Penrhyncoch
Llanfair United
0:3
Gresford Athletic
Ruthin Town
1:2
Rhyl FC
Pontypridd Town
6:1
Cwmbran Celtic
STM Sports
2:2
Goytre United
Cambrian & Clydach
1:0
Llanelli Town
Swansea University
1:1
Llantwit Major
Ammanford
2:1
Undy Athletic
Flint Town United
1:0
Bangor City
Llandudno FC
0:1
Buckley Town
Prestatyn Town
1:0
Conwy Borough
Harland and Wolff Welders FC
2:4
Portadown
Queens University
4:0
Knockbreda FC
Ards FC
2:2
Ballyclare Comrades FC
Ballinamallard United FC
1:2
Loughgall
Newry City
3:0
Psni FC
Mantes 78 FC
Angers SCO II
Jura Sud-Lavans
AS Saint Priest
Endoume
Louhans-Cuiseaux
Monaco II
Olympique Lyonnais II
Saint-Étienne II
Angouleme Charente FC
SC Schiltigheim
Jeanne d'Arc de Drancy
L'Entente SSG
Chartres FC
Épinal
Saint-Quentin
Belfort
Lille II
Lorient II
FC Fleury 91
GOAL FC
Martigues
Nîmes II
Olympique Marseille II
Annecy FC
Hyères
Etoile Frejus Saint-Raphael
Marignane Gignac FC
Saint Brieuc
AS Poissy
US Granville
AS Vitre
Romorantin
Andrezieux Boutheon
Colomiers
Sete 34 FC
Bourges
Trelissac FC
St Pryve St Hilaire FC
Montpellier II
Bergerac Perigord FC
Les Herbiers
Nantes II
Blois Foot
FC Chamalieres
Stade Bordelais
Bobigny AC
Lens II
Lusitanos Saint-Maur
Croix IC
Sainte Genevieve Sports
Reims II
Bastia
FC Mulhouse
Sedan
FCSR Haguenau
Yzeure
RC Grasse
Vannes
US Saint-Malo
Paris 13 Atletico
Rouen
Racing Colombes 92
US Torcy
Furiani Agliani
Istres
Mandelieu LN
Lucciana
Evreux FC 27
Quevilly II
Bourgoin J
Rumilly-Vallières
FC Versailles 78
PSG II
Les Ulis
Blanc-Mesnil SP
Aubagne FC
FC Cote Bleue
Pau FC II
Les Genets D'anglet
CA Pontarlier
Sens
Le Mans II
Fontenay LCVF
FC Saint-Leu 95
Boulogne Billancourt
Ivry
Aubervilliers FC
Paris FC II
Créteil II
Nice II
Villefranche SJB
Ajaccio II
Ile Rousse FB
Consolat Marseille
Gemenosienne
Cannes
Entente Uga Ardziv
Gueugnon
Racing Besançon
Besancon FC
Montceau Bourgogne FC
Auxerre II
Jura Dolois
Dijon II
FC Morteau Montlebon
Grand-Quevilly FC
ESM de Gonfreville
Cherbourg
Le Havre II
Dieppe FC
Pacy Ménilles RC
Avranches II
AF Virois
FC Saint-Lo Manche
Avt G Caennaise
Caen II
Alencon US
Stade Pontivyen
FC Guichen
Blagnac
AS Fabregues
SA Thiers
Ain Sud
Aurillac
US Sanfloraine
Pouzauges-Réaumur
USSA Vertou
Saumur Olympique
La Roche-sur-Yon
Noisy Le Grand FC
Les Mureaux FC
Poitiers Foot
FC Bressuire
Bayonne
Niort II
Stade Montois FC
Bassin d'Arcachon Sud
Lege Capferret US
Cognac
AS Montlouis
Montargis
Canet Roussillon
Balma SC
AS Muretaine
Toulouse II
Olympique Alès
Agde Rco
Châtellerault
US Chauvigny
AS Béziers II
Auch
Banbridge Town
1:2
Newington Youth
Dollingstown
3:2
Moyola Park FC
Lisburn Distillery FC
1:5
Annagh United FC
Limavady United FC
1:2
Bangor FC
Hapoel Haifa
1:0
Ashdod
Hapoel Raanana FC
2:1
Hapoel Beʼer Sheva
Ironi Kiryat Shmona
0:1
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
0:2
Maccabi Haifa
Carmarthen Town AFC
2:2
Airbus UK Broughton
Cefn Druids
2:3
Penybont
Connahʼs Quay
2:0
Barry Town United FC
Cardiff Metropolitan University FC
1:0
Bala Town FC
K Eendracht Wervik
1:1
Excelsior Zedelgem
Bregel Sport
2:0
Herk
Groen Star Beek
4:4
KFC Moedige Duivels Halen
Achel
4:3
Herkol
Weerstand Koersel
0:3
Alken
Antoing
5:0
Olympic Warcoing
Latem
2:2
Elene-Grotenberge
De Kempen
3:1
Antonia
Eendracht Zoersel
1:4
Berg en Dal
Wevelgem City
0:2
KFC Poperinge
Huldenberg
0:2
Liedekerke
Stade Bierbeek
5:0
Meise
Sint-Dymphna
1:2
Nijlen
K Kontich FC
1:3
KRC Mechelen
AJ St G Cayenne
1:0
Matoury
Grand Santi
0:3
Olympique Cayenne
Csc de Cayenne
1:2
Agouado
Oyapock
4:2
US Matoury
Hades
0:0
K Londerzeel SK
Hoogstraten VV
3:0
Pepingen-Halle
ASV Geel
FC Duffel
KFC Mandel United
3:1
Toekomst Menen
KRC Gent
2:0
Sportkring Sint-Niklaas
KSV Temse
0:2
KSC Dikkelvenne
CS Onhaye
1:2
RFC Meux
RUS Rebecquoise
3:0
Union Namur
Akritas
3:1
AEZ
Ermis
2:0
Anagennisi Derynia FC
Onisilos Sotira FC
2:0
Digenis Akritas
Alki Oroklini
0:1
Omonia Aradippou
Omonia Psevda
1:2
Ayia Napa FC
FC Rieti
0:1
AZ Picerno
Pro Patria
2:3
UC Albinoleffe
Cavese 1919
3:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
Triestina Calcio
1:2
Sambenedettese
Legnago Salus
0:0
Caldiero Terme
Campodarsego
2:2
Montebelluna
Union Clodiense
2:0
Delta Porto Tolle
Luparense
3:1
Este
Usd Adriese 1906
0:1
Mestre
Ambrosiana
5:0
Tamai
Belluno
1:3
Union Feltre
Chions
1:1
AC Vigasio
Cartigliano
4:1
ASD Villafranca
Ssd Pro Sesto
0:2
USD Dro Alto Garda
US Levico Terme
0:1
AC Legnano 1913
Seregno
0:1
Nibionnoggiono
ACD San Tommaso
1:1
Palermo
Cjarlins Muzane
0:1
San Luigi
Real Union de Irun
0:0
CD Calahorra
CA Osasuna B
1:1
CD Tudelano
Atletico Levante UD
1:1
CF Villarreal B
Villarrubia CF
4:2
CF Algeciras
Arenas Club de Getxo
2:1
Salamanca CF Uds
Central
2:1
Club Sando
Police
3:1
Point Fortin
La Horquetta Rangers
6:0
San Juan Jabloteh
Defence Force
1:0
W Connection
Cunupia
1:1
Morvant Caledonia United
Buzanada
2:2
CD Marino
UD Logroñés II
2:0
Comillas CF
Cortes
0:2
AD San Juan Pamplona
Ribamontán al Mar
0:3
CD Laredo
CD Santanyi
2:2
CD Manacor
Platges de Calvia
2:2
San Rafael
Burgos Promesas
0:0
Numancia II
Polvorín
0:0
Paiosaco
Atzeneta
2:1
Elche B
Subiza
2:3
Txantrea
Baztán
0:0
Pamplona
Valle de Egues
2:0
Pena Sport FC
Ardoi
2:3
CA Cirbonero
Barreda
1:1
Vimenor
Sámano
2:1
Atlético Albericia
Esporles
3:4
CD Llosetense
Alondras CF
0:0
UD Somozas
Roda
1:1
UD Alzira
Union Mutilvera
1:1
Beti Kozkor
Beti Onak
4:2
Fontellas
Tolosa CF
2:2
Scd Durango
Alcúdia
2:2
Collerense
Santa Catalina Atlético
0:1
Ibiza Islas Pitiusas
CE Andratx
0:1
CD Constancia
CF Reus Deportiu
0:3
Horta
Acero
0:2
Crevillente Deportivo
Atletico Saguntino
1:2
CF Intercity
Flat Earth
1:1
Carabanchel
CD Lagun Onak
0:0
Santurtzi
CD Pena Azagresa
2:3
Huarte
Deusto
1:3
Beasain
Santa Úrsula
0:0
Lanzarote
Igualada
1:0
Sants
Ibarra
2:1
Las Palmas III
Pobla de Mafumet CF
2:0
Santfeliuenc FC
Yagüe
1:3
Vianés
KFC Sint Lenaarts
1:3
K Esperanza Pelt
KFC Turnhout
2:2
Houtvenne
Torhout 1992 Km
2:2
Lochristi
Aische
6:1
Rochefort
RFC Huy
2:1
Mormont
Sprimont-Comblain
3:1
RUW Ciney
Lyra-Lierse Berlaar
3:1
FC Helson Helchteren
Heur Tongeren
0:0
Witgoor Sport
Beringen
1:1
Wellen
RFC Tournai
1:2
Stade Brainois
Genly-Quévy
2:1
SG-Tertre-Hautrage
Svelta Melsele
2:1
Ninove
FC Lebbeke
0:1
KVV Zelzate
Oppagne-Wéris
4:3
Royal Aywaille FC