Fixtures - January 18, 2020
Watford
0:0
Tottenham
Arsenal
1:1
Sheffield United
Brighton
1:1
Aston Villa
Man City
2:2
Crystal Palace
Norwich City
1:0
Bournemouth
Southampton
2:3
Wolverhampton
West Ham
1:1
Everton
Newcastle
1:0
Chelsea
Hoffenheim
1:2
Eintracht Frankfurt
Fortuna Düsseldorf
0:1
Werder Bremen
Mainz
1:2
Freiburg
Augsburg
3:5
Dortmund
Köln
3:1
Wolfsburg
RB Leipzig
3:1
Union Berlin
AS Prix Les Mezieres
0:1
Limonest FC
Épinal
1:0
Js Saint-Pierroise
Nice
2:1
Red Star
Belfort
3:1
Nancy
ESM de Gonfreville
0:2
LOSC
Paris
2:3
Saint-Etienne
Angouleme Charente FC
1:5
Strasbourg
Nantes
3:4
Lyon
Fortuna Sittard
1:3
Vitesse
Twente
0:0
Groningen
Feyenoord Rotterdam
3:1
Heerenveen
AZ Alkmaar
1:3
Willem II Tilburg
Sporting CP
0:2
Benfica
CD das Aves
3:0
Portimonense
Vitoria Guimaraes
1:0
CD Santa Clara
Tondela
1:1
Moreirense
Belenenses
0:1
Vitória Setúbal
Queens Park Rangers
1:0
Leeds United
Birmingham City
1:1
Cardiff City
Bristol City
1:0
Barnsley
Derby County
1:0
Hull City
Huddersfield Town
0:0
Brentford
Millwall
2:0
Reading
Preston North End
2:1
Charlton Athletic
Sheffield Wednesday
0:5
Blackburn
Swansea City
2:1
Wigan Athletic
AS Eupen
1:1
Royal Charleroi SC
KV Oostende
0:1
Waasland-Beveren
Sint-Truiden
2:0
Kortrijk
Gent
3:1
Royal Mouscron
Trapani Calcio
3:1
Ascoli
Juve Stabia
1:0
Empoli
US Cremonese
0:0
Venezia
Livorno
4:4
Virtus Entella
AC Chievo Verona
2:0
Perugia
GD Estoril Praia
1:0
Academica Coimbra
UD Oliveirense
1:1
Feirense
FC Porto B
2:1
Benfica Lisbon B
Leixões
0:2
CD Mafra
AFC Wimbledon
1:0
Peterborough
Accrington Stanley
1:2
Southend United
Bolton Wanderers
0:1
Portsmouth
Doncaster Rovers
0:1
Coventry City
Fleetwood Town
2:2
Shrewsbury Town
Gillingham
1:1
Oxford United
Lincoln City
1:0
Blackpool
Milton Keynes Dons
0:1
Sunderland
Rotherham United
3:0
Bristol Rovers
Tranmere Rovers
1:2
Ipswich Town
Wycombe Wanderers
2:1
Rochdale
Bradford City
2:2
Scunthorpe United
Cambridge Utd.
0:4
Stevenage
Colchester United
2:1
Macclesfield Town
Crewe Alexandra
1:0
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
1:2
Salford City
Grimsby Town
0:1
Exeter City
Newport County
2:0
Swindon Town
Northampton Town
4:1
Morecambe FC
Oldham Athletic
1:1
Carlisle United
Plymouth Argyle
3:1
Mansfield Town
Port Vale
1:0
Leyton Orient
Walsall
2:1
Crawley Town
Wanderers
1:2
CA Progreso
Kashima Antlers
2:1
Tegevajaro Miyazaki
Gamba Osaka
4:1
Okinawa SV
CS. Dong Thap
0:2
Can Tho
VfL Osnabrück
5:1
Siofok
Odense Boldklub
3:0
Middelfart
Para Hills Knights
2:1
West Adelaide
Vasas
1:0
Soroksar
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:1
FK Admira Prague
FK Banik Sokolov
6:3
FK Ostrov
Slovan Liberec
7:2
Mas Taborsko
Naestved BK
0:0
AB Gladsaxe
Fremad Valby
1:8
Vanløse
OKS
1:1
Dalum IF
AS Trencin
4:3
SFC Opava
Sparta Prague
1:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Senica
0:0
Petržalka
Debrecen
5:1
Universitatea Cluj
Mezokovesdi
1:1
Dorogi FC
Piast
2:1
GKS Jastrzebie Zdroj
FK Teplice
2:2
Afk Chrudim
Viktoria Plzeň
4:1
FK Usti Nad Labem
Sputnik Rechica
0:5
SFC Desna Chernihiv
MKS Sandecja Nowy Sacz
3:4
Stal Rzeszow
Zlín
2:1
Skf Sered
HJK Helsinki
2:1
Rigas Futbola Skola
Thisted
3:0
Skjold Sæby
Eintracht Northeim
1:3
FSV Wacker 90 Nordhausen
Slagelse B&I
3:1
HIK Hellerup
Bruk-Bet Termalica
4:2
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Hansa
0:1
Lubeck
Hannover 96 II
0:0
Paderborn II
Brønshøj
2:0
Skovshoved
Wisla Krakow
1:0
Stal
Olimpia Zambrow
1:5
Wigry Suwalki
FC Spartak Trnava
2:0
SK Sigma Olomouc
Radunia Stezyca
6:1
Oks Stomil Olsztyn
Lafnitz
6:1
FC Mannsdorf
HB Koege
1:0
Holbæk B&I
PKS Olimpia Elblag
1:2
Olimpia Grudziadz
Puszcza
1:1
Resovia
Norrby IF
3:0
Assyriska Turab.
Wacker Innsbruck
7:0
Telfs
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
5:0
FK Dubnica Nad Vahom
Dubrava Zagreb
3:0
NK Hrvatski Dragovoljac
FK Tsc Backa Topola
1:1
FK Spartak Subotica
Örebro
4:0
FC Linkoping City
NK Celje
3:0
NK Nafta Lendava
SV Babelsberg
1:2
Blau-Weiß 90 Berlin
Radomiak
2:2
Zaglebie Sosnowiec
Meppen
4:1
Szeged
Lichtenberg
2:0
Sparta Lichtenberg
FK Kosice
3:0
Szolnoki MAV FC
Halmstads BK
3:1
Lunds BK
Septemvri Simitli
0:7
Tsarsko Selo Sofia
Halberstadt
2:1
1. FC Merseburg
Brøndby
2:0
Avarta
EPS
1:3
EIF
Wexford
1:3
Waterford United FC
Ulm
1:3
SG Sonnenhof Grossaspach
Mezokovesdi
3:0
MFK Zemplin Michalovce
FC Helsingoer
2:2
BK Fremad Amager
Meuselwitz
5:1
Martinroda
SonderjyskE
0:1
Kolding IF
NS Mura
3:0
NK Medimurje Cakovec
Young Boys
2:2
Schaffhausen
MFK Ruzomberok
2:1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FK Viktoria Zizkov
2:0
FK Zeleziarne Podbrezova
BFC Dynamo
8:1
Petershagen-Eggersdorf
AS Trencin
6:1
FC Viktoria Otrokovice
Energie Cottbus
2:1
Chemnitzer FC
Tampereen Ilves
2:0
Paide Linnameeskond
Gornik Zabrze
1:2
Diosgyor
Korona
0:1
Sepsi OSK
FC Flora Tallinn
1:0
Inter Turku
Poli Iasi
1:1
FK Sumgayit
FC Vitosha Bistrica
4:0
Strumska Slava
Eilenburg
0:2
Auerbach
East Fife
1:0
Civil Service Strollers FC
Bonner SC
2:2
Kaan-Marienborn
13:00
AIK
2:1
IF Karlstad
Mönchengladbach II
4:1
FC Homburg
Sportfreunde Lotte
2:2
Oldenburg
FC Juniors OO
2:0
FC Anif
FC Gleisdorf 09
1:4
Hartberg
SC Wiener Neustadt
1:4
Rapid Wien
Admira
8:0
Austria Klagenfurt
Austria Wien
7:2
FAC
VfB Homberg
5:4
SV 19 Straelen
Barmbek-Uhlenhorst
1:0
Holstein Kiel II
Vejle BK
8:0
Ringkobing IF
SV Drochtersen/Assel
2:2
Heeslinger SC
Wiedenbruck
1:0
Fortuna Düsseldorf II
Lugano
1:0
SC Kriens
Ried
4:0
SAK 1914 Salzburg
FV Illertissen
1:2
VfR Aalen
Fortuna Köln
2:0
1.FC Monheim
Ujpest
2:0
Ufa
Blau-Weiss Linz
2:1
WSC Hertha
Gyirmot
0:0
SK Vorwarts Steyr
Debrecen
2:5
FC Minaj
Zürich
1:0
Altach
NK Aluminij Kidricevo
5:2
NK Rogaska
Carl Zeiss Jena
2:1
Lok Leipzig
Waldhof
5:2
Mainz II
Wigry Suwalki
5:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Dornbirn
1:2
WSG Tirol
FC Tambov
3:0
Salyut Belgorod
Grasshopper
1:0
FC Rapperswil-Jona
Galway United FC
3:3
Sligo Rovers FC
Winterthur
3:0
SC Bruhl St Gallen
Greuther Fürth II
2:0
Jahn Regensburg II
RW Oberhausen
0:2
TSV Steinbach
FK Borec
2:2
FK Rabotnicki Skopje
Alemannia Aachen
4:1
Viktoria Koln
Heider
1:1
Niendorfer
Vasas
0:0
FC STK 1914 Samorin
Wacker Innsbruck
1:2
SV Woergl
Jaro
2:5
Seinäjoen
JAPS
3:3
MyPa Myllykoski
Fehervar
1:3
Stuttgart
Sion
1:1
Yverdon
Voluntari
3:1
FC Dinamo Tbilisi
Rot Weiss Ahlen
4:2
TUS Haltern
NK Slaven
1:2
Zalaegerszeg
Karlsruher
0:1
FC FCSB
CS U Craiova
1:3
Pogon
Maribor
18:0
NK Dravograd
Lokomotiv Plovdiv
4:0
Gigant Saedinenie
Kapfenberger SV
3:5
WAC
FC Wels
1:5
LASK
Botosani
1:2
Beroe Stara Zagora
Acs FC Academica Clinceni
2:2
Qarabag
St. Pauli
3:4
Arminia
Sturm Graz
1:3
VfL Osnabrück
Al Arabi
0:6
RB Salzburg
Sabayil
1:3
Olimpik Donetsk
Servette
1:1
Stade Lausanne Ouchy
Oleksandria
1:0
Botev Plovdiv
FC Orenburg
0:1
Slovan Bratislava
Heidenheim
5:2
Beijing Guoan
Ludogorets
2:0
Wisla Plock
Würzburger Kickers
2:2
Jahn Regensburg
Balingen
0:2
FC 08 Villingen
FC Banik Ostrava
0:2
MSK Zilina
SVL
5:0
Roland Beckum
Young Boys
2:1
FC Chiasso
NK Olimpija
5:1
NK Krka
Dinamo Bucharest
1:1
Bochum
Dinamo Zagreb
2:1
1 FC Slovacko
Dynamo Dresden
3:0
Jeonbuk Hyundai Motors
Ginsheim
1:2
Bayern Alzenau
MSV Duisburg
1:1
Rodinghausen
HSC Hannover
1:7
Wuppertaler SV
FBC Melgar
1:1
Club Sportivo Cienciano
IF Gnistan
1:1
Nurmijarven Jalkapalloseura
Royal AM
1:2
Steenberg United
JDR Stars
2:1
TS Galaxy
Pretoria University
1:1
Free State Stars FC
Moroka Swallows
1:0
Jomo Cosmos FC
Akhisar Belediyespor
4:0
Nigde Belediyespor
Idare Genclik
1:4
Tuzlaspor
Kirklarelispor
1:1
Sancaktepe Belediye
Afjet Afyonspor
1:0
Düzyurtspor
Pendikspor
0:2
Samsunspor
Eyupspor
1:5
Bandirmaspor
Etimesgut Belediyespor
3:0
Kardemir Karabukspor
Cizrespor
0:0
Kasimpasa Erokspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
1:0
Erzincan Refahiyespor
Buyuk. Tepecikspor
1:0
Erbaaspor
Fethiyespor
0:1
Kocaelispor
Sultanbeyli Belediyespor
0:0
Catalcaspor
Americano RJ
0:0
Nova Iguacu RJ
Friburguense RJ
2:2
America RJ
Madureira RJ
1:0
Portuguesa RJ
Macae Esporte RJ
0:0
Flamengo
Resende RJ
0:0
Boavista RJ
Volta Redonda RJ
1:0
Botafogo RJ
Berco SC
0:0
Merelinense FC
Gd Chaves B
1:1
Sporting Braga B
União Madeira
5:1
Csd Camara de Lobos
Rd Agueda
1:1
UD Santarem
Beira-Mar
1:0
União de Leiria
SS Virtus
0:0
SP La Fiorita
SS Folgore Falciano Calcio
0:0
Tre Penne
SS Murata
1:2
SP Tre Fiori
SP Cailungo
0:1
AC Libertas
VV Goes
1:0
Dovo Veenendaal
FC Lisse
1:1
Hoek
Odin 59
8:0
Ter Leede
Stedoco
1:0
Dvs 33 Ermelo
Vvog
1:3
Harkemase Boys
BVV Barendrecht
2:1
Sparta Nijkerk
ONS Sneek
2:3
Almere City FC II
VV Sint Bavo
3:1
Excelsior '31
VV Una
4:1
Blauw Geel 38
Leo Victor
3:3
Broki
Voorwaarts
7:0
Santos FC
SV Notch Moengo
2:3
Inter Moengo Tapoe
West United
1:0
Surinaams National Leger
AFC Fylde
2:3
Torquay United
Aldershot Town FC
3:3
Chorley FC
Eastleigh FC
0:2
Chesterfield
Ebbsfleet United FC
0:2
Harrogate Town FC
Halifax Town
5:2
Maidenhead United FC
Notts County
0:0
Dover Athletic FC
Solihull Moors FC
0:2
Boreham Wood FC
Stockport County
0:0
Sutton United FC
Wrexham
3:0
Woking FC
Yeovil Town
2:2
Hartlepool United
Barrow AFC
2:0
Bromley FC
Bath City FC
2:0
Hemel Hempstead
Chelmsford City
1:1
Eastbourne Borough
Concord Rangers
1:2
Weymouth FC
Dorking Wanderers
4:4
Billericay Town
Dulwich Hamlet
1:1
Chippenham Town
Havant & Waterlooville FC
2:4
Wealdstone FC
Oxford City
1:4
Braintree Town FC
Slough Town FC
1:0
Dartford FC
St Albans City
1:0
Maidstone United FC
Welling United
3:2
Hungerford Town FC
Bradford Park Avenue AFC
1:2
Brackley Town FC
Curzon Ashton FC
4:0
Farsley Celtic
Darlington 1883
3:0
Alfreton Town FC
Gateshead FC
2:0
Altrincham FC
Guiseley FC
2:1
Gloucester City
Kidderminster Harriers FC
1:1
Spennymoor Town
Kings Lynn FC
1:0
York City FC
Leamington FC
0:0
Chester FC
Southport FC
1:3
Boston United FC
Guernsey
2:3
Herne Bay
Ashford United
4:1
Sevenoaks Town
Chichester City FC
2:0
VCD Athletic FC
Faversham Town
0:0
Cray Valley Paper Mills
Hastings United
1:0
Haywards Heath Town
Hythe Town
1:0
Sittingbourne FC
Phoenix Sports
0:3
Three Bridges
Ramsgate
2:4
Burgess Hill Town
Whitstable Town
3:1
East Grinstead Town
Whyteleafe FC
4:2
Whitehawk
Cleethorpes Town FC
2:3
Newcastle Town
Frickley Athletic
1:0
Stamford
Ilkeston Town
1:1
Sheffield FC
Kidsgrove Athletic FC
2:2
Belper Town
Spalding United
0:2
Leek Town
Stocksbridge Park Steels
3:1
Wisbech Town
Sutton Coldfield
1:1
Glossop North End FC
Worksop Town
3:1
Market Drayton Town
AFC Dunstable
1:0
St Neots Town
Aylesbury Utd
2:1
Biggleswade
Barton Rovers FC
2:1
Corby Town
Didcot Town
2:4
Berkhamsted
Halesowen Town FC
5:0
Daventry Town
Kidlington
0:1
Bedworth United
Wantage Town
1:2
Thame Utd
Yaxley
3:1
Bedford Town Football Club
Ashford Town Middlesex
0:5
Uxbridge FC
Barking
2:2
Chalfont St Peter
Bracknell Town
0:0
Chertsey Town
Chipstead FC
4:2
Harlow Town
Hanwell Town
3:4
Westfield (Surrey)
Hertford Town
4:1
Staines Town
Marlow
0:0
Waltham Abbey
Northwood FC
0:1
South Park
Tooting & Mitcham United
6:0
FC Romania
Ware FC
3:2
Bedfont Sports
Bury Town FC
4:1
Felixstowe & Walton Utd.
Grays Athletic
1:0
Great Wakering Rovers
Maldon & Tiptree
1:2
Tilbury FC
Soham Town Rangers
1:0
AFC Sudbury
Witham Town
0:2
Heybridge Swifts
Tadcaster Albion
1:2
Kendal Town
Brighouse Town
2:3
Ramsbottom United
Clitheroe
2:2
Pickering Town CFC
Mossley AFC
2:0
Marine FC
Pontefract Collieries
3:0
Dunston Uts
Prescot Cables
0:0
Trafford FC
Workington AFC
2:0
Marske United FC
Ossett United
4:2
Widnes
Basingstoke Town
0:2
AFC Totton
Bristol Manor Farm
2:1
Bideford FC
Evesham United
0:4
Cinderford Town
Frome Town
2:1
Cirencester Town
Highworth Town
1:3
Winchester City FC
Mangotsfield Utd
3:3
Slimbridge
Paulton Rovers
2:2
Larkhall Athletic
Sholing FC
2:1
Moneyfields
Thatcham Town
0:2
Melksham Town
Blackfield & Langley
2:0
Harrow Borough
Hayes & Yeading United F.C.
5:0
Dorchester Town
Hendon FC
2:1
Gosport Borough
Merthyr Town
2:0
Farnborough
Salisbury
0:2
Swindon Supermarine
Taunton Town
3:0
Wimborne Town
Truro City FC
0:1
Chesham Utd
Walton Casuals
1:1
Yate Town
Scarborough Athletic
2:1
Matlock Town
Bamber Bridge
2:1
Buxton FC
Lancaster City
1:2
South Shields
Mickleover Sports
4:1
Grantham Town
Morpeth Town
1:4
Ashton United FC
Nantwich Town
4:0
Hyde United FC
Radcliffe
0:2
Gainsborough Trinity
Stafford Rangers
2:2
Warrington Town
Stalybridge Celtic
2:3
Basford United
Whitby Town
1:2
FC United of Manchester
Witton Albion
2:1
Atherton Collieries
Bishop's Stortford
2:2
Margate FC
Bognor Regis Town
4:3
Folkestone Invicta
Brightlingsea Regent
0:3
Worthing FC
Carshalton Athletic
3:2
Wingate & Finchley
Cheshunt FC
2:3
Enfield Town
Corinthian Casuals
0:1
Bowers & Pitsea
Cray Wanderers
2:1
Lewes FC
East Thurrock United
3:3
Kingstonian FC
Haringey Borough
3:2
Potters Bar Town FC
AFC Hornchurch
1:1
Leatherhead FC
Merstham
1:0
Horsham FC
AFC Rushden & Diamonds
4:2
Stratford Town FC
Alvechurch
0:1
Hednesford Town
Banbury United
0:2
Peterborough Sports FC
Coalville Town
1:4
Royston Town
Kings Langley
3:1
Bromsgrove Sporting FC
Lowestoft Town
6:0
Redditch United
Needham Market FC
1:3
Nuneaton Town FC
Rushall Olympic
4:2
Hitchin Town
Stourbridge FC
3:1
St Ives Town
Tamworth FC
1:2
Leiston FC
Caerau (Ely)
0:2
Ammanford
Undy Athletic
0:2
Swansea University
Gresford Athletic
2:1
Penrhyncoch
Rhyl FC
7:1
Llanfair United
Haverfordwest County
4:1
Cambrian & Clydach
Goytre United
0:1
Cwmbran Celtic
Buckley Town
0:5
Prestatyn Town
Colwyn Bay
2:1
Ruthin Town
Porthmadog FC
0:1
Llandudno FC
Recreativo do Libolo
3:1
Sporting de Cabinda
Académica do Lobito
1º de Maio
Interclube
2:0
Sagrada Esperança
Recreativo da Caála
0:0
Santa Rita
Cuando Cubango
1:1
Ferroviário do Huambo
Bravos Maquis
2:1
Desportivo Huíla
Wiliete
1º de Maio
Petro Luanda
0:0
Wiliete
VV Capelle
1:3
VV Smitshoek
SDC Putten
0:1
ASV de Dijk
NSC
VV Buitenpost
Berkum
1:3
VV Eemdijk
ACV Assen
4:2
Flevo Boys
DUNO
1:2
DHSC
SV Alphense Racing Club
2:0
Achilles '29
FC S-Gravenzande
1:1
Achilles Veen
Spijkenisse
1:0
FC Rijnvogels
Jodan Boys
4:1
Sportlust '46
Azsv
1:1
VV Zwaluwen Vlaardingen
Rijsoord
2:2
Sportclub Feyenoord
DETO Twenterand
2:5
Staphorst
HZVV
4:2
Rkav Volendam
Urk
2:0
Swift
Vpv Purmersteijn
0:2
Genemuiden
VV Emmen
2:5
SJC Noordwijk
Knockbreda FC
2:6
Harland and Wolff Welders FC
Queens University
0:1
Newry City
Ballyclare Comrades FC
2:0
Dergview FC
Dundela FC
1:1
Loughgall
Portadown
3:3
Ballinamallard United FC
Stade Bordelais
Romorantin
Bastia
Saint-Quentin
FC Chamalieres
Colomiers
Lens II
Lusitanos Saint-Maur
Annecy FC
Louhans-Cuiseaux
US Saint-Malo
L'Entente SSG
CMS Oissel
Guingamp II
Trelissac FC
Bergerac Perigord FC
Jeanne d'Arc de Drancy
Bobigny AC
FC Cote Bleue
Furiani Agliani
Amiens SC II
Amiens AC
Fontenay LCVF
Vendée Les Herbiers Football II
Saint Louis Neuweg
Strasbourg Alsace 2
Le Mans II
La Chataigneraie
La Fleche RC
FC Challans
Chateaubriant
Saumur Olympique
Changé
Laval II
USSA Vertou
La Roche-sur-Yon
Sarreguemines FC
Sarre Union
Dieppe FC
FC Saint-Lo Manche
Grand-Quevilly FC
Evreux FC 27
Brest II
FC Guichen
Pontivy GSI
TA Rennes
Avt G. Laiq. Fougeres
Locmine S Co
Boulogne II
Feignies-Aulnoye
US Maubeuge
Beauvais
Niort II
Mérignac-Arlac
Bayonne
US Chauvigny
Montargis
C' Chartres II
Aurillac
Rumilly-Vallières
Ain Sud
FC Hauts Lyonnais
Chambery St O
EDS Montlucon
Vaulx En Velin
SA Thiers
Le Puy Football 43 Auvergne II
Lyon Duchère II
US Sanfloraine
Clermont II
Pouzauges-Réaumur
Sable Sur Sarthe
Lannion
Ergué-Gaberic
Plouzane AC Football
Stade Pontivyen
Plabennec
Rennes II
Avoine Chinon
Bourges
Vierzon
Châteauroux II
Poitiers Foot
Cognac
Châtellerault
Les Genets D'anglet
Bassin d'Arcachon Sud
Pau FC II
Drouais FC
Ouest Tourangeau
Étoile Bleue Saint-Cyr-sur-Loire
USM Saran
AS Montlouis
Orléans 2
Auch
US Salinieres Aigues Mortes
Marcq
Arras FA
Gudja United
1:1
Hamrun Spartans
Tarxien Rainbows
0:4
Hibernians
Balzan
1:3
Floriana
Birkirkara
1:1
Senglea Athletic
Aberystwyth Town FC
1:0
Penybont
Bala Town FC
1:2
Cefn Druids
Barry Town United FC
7:1
Carmarthen Town AFC
Cardiff Metropolitan University FC
2:0
Caernarfon Town FC
Newtown AFC
0:0
Airbus UK Broughton
The New Saints FC
2:1
Connahʼs Quay
Ballymena United
0:3
Glenavon
Carrick Rangers
1:0
Cliftonville
Crusaders
3:0
Larne
Institute
0:2
Glentoran
Linfield
0:0
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town FC
0:4
Coleraine
Blankenberge
0:3
Anzegem
Meeuwen
1:1
Groen Star Beek
Leopoldsburg
0:3
Zepperen-Brustem
KFC Park Houthalen
0:3
Achel
KFC Moedige Duivels Halen
0:0
Weerstand Koersel
Diest
1:1
Huldenberg
Eendracht Aalter
1:1
Adegem
Haasdonk
1:4
Bambrugge RC
Nijlen
2:1
K Kontich FC
Oppuurs
1:0
Sint-Dymphna
Antonia
2:7
Berlaar-Heikant
Wezel
0:1
Eendracht Zoersel
Alken
0:1
Torpedo Hasselt
Stade Bierbeek
1:2
KSC Grimbergen
SK Berlare
1:0
HO Kalken
KRC Mechelen
3:1
Ternesse
KFC Lille
3:0
Hoboken
Oostkamp
6:1
Sassport Boezinge
Ixelles
2:0
RRC Boitsfort
Olympique Cayenne
1:1
US Matoury
Grand Santi
3:2
Le Geldar
AJ St G Cayenne
1:2
Oyapock
Matoury
2:0
Agouado
SC Kourou
2:0
Remire
Aberdeen
1:0
Dumbarton
Alloa Athletic
2:3
Inverness CT
Arbroath
0:0
Falkirk
Ayr United
1:0
Ross County
Bonnyrigg Rose
0:1
Clyde
East Kilbride
1:3
BSC Glasgow FC
Hamilton
5:0
Edinburgh City
Hearts
5:0
Airdrieonians
Kilmarnock
6:0
Queen's Park
Livingston
3:1
Raith Rovers
St. Johnstone
3:0
Greenock Morton
St. Mirren
3:0
Broxburn Athletic
Partick Thistle
1:2
Celtic
Dundee
0:3
Motherwell
K Bocholter VV
1:0
Hades
KSV Oudenaarde
1:1
KSV Temse
Royal Cappellen FC
2:1
Hoogstraten VV
Sportkring Sint-Niklaas
2:3
SK Ronse
RFC Meux
4:2
Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière
1:0
CS Onhaye
Union Namur
1:2
St Gilles
AZ Picerno
0:1
Viterbo Calcio
AC Renate
1:0
US Alessandria Calcio 1912
Pianese
1:2
AS Giana Erminio
AC Gozzano
1:1
AC Pistoiese
UC Albinoleffe
2:0
Pro Vercelli
Imolese Calcio
1:2
Reggina
Cesena
3:3
Virtus Verona
Sambenedettese
0:1
Vis Pesaro
AC Feralpi Salo
1:0
Fermana FC
Morvant Caledonia United
1:1
Point Fortin
La Horquetta Rangers
1:1
Club Sando
Athletic Club
0:4
W Connection
Cunupia
0:0
Central
Unión Viera
3:2
Santa Úrsula
Cortes
2:2
Pena Sport FC
Union Mutilvera
1:3
CA Cirbonero
CD Santanyi
2:0
Collerense
Lorca CF
2:2
EDMF Churra
Comillas CF
0:3
Calahorra II
Jove Español
2:0
Acero
Elche B
0:1
Roda
Baztán
1:4
Subiza
Cartes
2:2
CD Barquereno
Cartagena FC
1:2
Cartagena II
Valle de Egues
0:1
Pamplona
Santa Catalina Atlético
1:0
San Rafael
Esporles
1:1
UD Poblense
Benigànim
2:0
Atletico Saguntino
Beti Onak
1:1
Beti Kozkor
Pasaia KE
0:2
CD Vitoria
Solares
2:4
Sámano
CE Andratx
3:1
Sóller
CF Reus Deportiu
0:3
Castelldefels
Bezana
0:0
Ribamontán al Mar
Atlético Albericia
1:0
Racing Santander B
Scd Durango
2:0
CD Lagun Onak
Beasain
2:1
Club Portugalete
Conil
2:2
Salerm Puente Genil FC
RC Deportivo Fabril
1:0
Choco
Burladés
2:2
Txantrea
Balmaseda
1:3
JD Somorrostro
Panadería Pulido
2:1
La Cuadra
Vera
3:0
UD Tamaraceite
Igualada
1:0
Santfeliuenc FC
CD Laredo
4:1
Textil Escudo
Las Palmas III
0:1
Buzanada
Ardoi
1:2
Lourdes
Urduliz
0:1
Sodupe
Güímar
1:0
Ibarra
Ceuta
0:2
CD San Roque
K Esperanza Pelt
2:0
Linden
KFC Zwarte Leeuw
1:2
Lyra-Lierse Berlaar
Houtvenne
5:3
Bilzerse Waltwilder
FC Helson Helchteren
1:2
KFC Turnhout
Witgoor Sport
1:0
KFC Sint Lenaarts
PAC Buzet
1:0
Kosova Schaerbeek
Racing Jet Wavre
1:3
Ganshoren
Wingene
0:1
FC Lebbeke
Ninove
11:1
KSV Bornem
RUW Ciney
0:4
Meix-Devant-Virton
Rochefort
0:3
FC Richelle United
Betekom
1:1
Eendracht Termien
Wellen
3:0
Heur Tongeren
KSC City Pirates
2:0
Beringen
SG-Tertre-Hautrage
3:0
Royal Wallonia Walhain CG
Rapid Symphorinois
2:0
RFC Tournai
Tempo Overijse
1:4
Wetteren-Kwatrecht