Fixtures - February 02, 2020
Leganés
2:1
Real Sociedad
Eibar
1:1
Betis
Athletic Bilbao
0:2
Getafe
Sevilla
1:1
Alaves
Villarreal
3:1
Osasuna
Barcelona
2:1
Levante
Juventus
3:0
Fiorentina
Atalanta
2:2
Genoa
Milan
1:1
Hellas Verona
Lazio
5:1
Spal 2013
Lecce
4:0
Torino
Udinese
0:2
Inter
CS Maritimo Madeira
1:2
CD das Aves
Gil Vicente
1:5
Moreirense
CD Santa Clara
2:1
Paços de Ferreira
Braga
1:0
Sporting CP
Boavista
2:0
Vitoria Guimaraes
MKE Ankaragucu
1:1
Kasımpaşa
Gazisehir Gaziantep FK
5:1
Sivasspor
Alanyaspor
2:1
Malatyaspor
Galatasaray
4:1
Kayserispor
Aris Thessaloniki FC
2:0
Panionios
Asteras Tripolis
2:1
Panetolikos
Atromitos/H.
0:1
AEK
Panathinaikos
2:0
PAOK
Morelia
1:2
León
Monterrey
1:2
Queretaro FC
Necaxa
2:0
Puebla FC
Pachuca
2:0
Tigres UANL
América
1:3
Juárez
Santos Laguna
1:1
Pumas UNAM
Toluca
3:3
Cruz Azul
Estudiantes de La Plata
Union Santa Fe
Atletico Tucuman
Defensa y Justicia
Argentinos Juniors
Racing Avellaneda
River Plate
Central Cordoba
Fuenlabrada
0:1
Girona
Cadiz
1:1
Real Zaragoza
CD Mirandes
0:0
Rayo Vallecano
Numancia
1:1
Almería
Real Oviedo
3:1
Albacete Balompie
Racing Santander
1:1
Alcorcon AD
Philadelphia Union
3:0
Chicago Fire
Atlanta United
1:1
Elfsborg
Rockdale City Suns
4:1
Bonnyrigg White Eagles
FC Chertanovo Moscow
3:0
Changchun Yatai
Krylya Sovetov
2:2
Chayka Peschanokopskoye
Dinamo Zagreb
2:0
NK Krsko
MKS Sandecja Nowy Sacz
1:1
FK Rudar Prijedor
Türkgücü München
6:0
SV Drochtersen/Assel
FC Slavia Mozyr
5:3
Lokomotiv Gomel
Falkenbergs FF
4:0
FC Linkoping City
FK Tsc Backa Topola
3:0
SonderjyskE
Eintracht Norderstedt
1:1
Dassendorf
Kalmar FF
5:0
Osters IF
FC Unterfohring 1927
2:2
Buchbach
HSC Hannover
3:1
Eintracht Celle
Düren
1:2
Bergisch Gladbach
Slask
5:1
FC Hradec Kralove
FC Vorskla Poltava
0:1
FK Spartak Subotica
AFC Eskilstuna
4:1
Akropolis IF
Jeddeloh
2:3
Bremer SV
NK Celje
1:1
Red Star Belgrade
Cork City
2:1
Cobh Ramblers
Lubeck
0:2
FC Homburg
FC Chertanovo Moscow
2:0
Dordoi
NS Mura
1:2
Akhmat
SFC Desna Chernihiv
0:0
FK Sarajevo
Krylya Sovetov
1:1
FC Brest
Malmö FF
1:3
Krasnodar
SK Dynamo Ceske Budejovice
3:0
FK Cukaricki
FC Ararat-Armenia
1:1
FC Ural Yekaterinburg
Legia
1:1
Wisla Plock
Hatayspor
1:1
Giresunspor
Balıkesirspor
0:0
Altay Izmir
Altinordu FK
2:0
Akhisar Belediyespor
Bursaspor
0:1
Eskişehirspor
Elazığspor
0:3
Kirsehir Belediye Spor
Akhisar Belediyespor
1:5
Bodrumspor
Idare Genclik
1:3
Bandirmaspor
Sivas Belediye Spor
1:1
Ergene Velimese Spor
P. Bugsasspor
3:1
Konya Anadolu Selcukspor
Kirklarelispor
3:1
Hacettepe
Tarsus Idman Yurdu
1:2
Samsunspor
Inegolspor
2:3
Zonguldakspor
Pendikspor
5:1
Gumushanespor
Corum Belediyespor
0:2
Sancaktepe Belediye
Manisa Futbol Kulubu
7:0
Sanliurfaspor
Afjet Afyonspor
0:1
AS Sariyer
Sakaryaspor
2:1
Tuzlaspor
Etimesgut Belediyespor
1:2
Kahramanmarasspor AS
Kastamonuspor
2:1
Nigde Belediyespor
Amed Sportif Faaliyetler
0:1
Düzyurtspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
3:1
Manisaspor
Cizrespor
0:1
Agrispor
Ofspor
4:1
Kemerspor 2003
Batman Petrolspor
1:0
Bayrampasa
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1:1
Diyarbekirspor
1954 Kelkit Belediyespor
2:0
Hacettepe 1945
Yeni Orduspor Kulubu
0:2
Yomraspor
Fethiyespor
2:0
Elaziz Belediyespor
Karsiyaka
3:0
Erbaaspor
Kozan Belediyespor
0:0
1877 Alemdag Spor
Buyuk. Tepecikspor
0:0
Fatsa Belediyespor
Derince Belediyespor
3:2
Kasimpasa Erokspor
Golcukspor
0:0
Darica Genclerbirligi
Nevsehir Belediye Spor
0:0
Karacabey Birlik Spor A.s
Yozgatspor 1959 FK
1:0
Nazilli Bld Spor
Tokatspor
1:3
Artvin Hopaspor
Serik Belediyespor
2:0
Catalcaspor
Duzcespor
2:0
Erzin Belediyespor
Sultanbeyli Belediyespor
1:1
Kizilcabolukspor
Douglas Haig
2:0
Crucero del Norte
Guemes
2:0
Sportivo Belgrano
Defensores de Pronunciamiento
3:2
Union Sunchales
Olimpo
2:0
Atletico Camioneros
Sansinena
0:3
Juventud Unida Universitario
Sol de Mayo
0:1
Desamparados San Juan
Sportivo Las Parejas
3:1
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Huracan Las Heras
1:0
Circulo Deportivo
Mes Rafsanjan
1:1
Sorkhpooshan Pakdasht
Sepidrood Rasht SC
1:0
Elmo Adab
Mes Kerman
3:0
Damash
Gol Reyhan
0:0
Rayka Babol
Khooshe Talaee
1:0
Malavan
Fajr Sepasi
0:0
Qashqai
Navad Urmia
0:0
Niroye Zamini
Baadraan
4:0
Arman Gohar
Esteghlal Khuzestan
0:1
Aluminium Arak
Somerset Trojans
0:3
Pembroke Hamilton Club
Boulevard Community Club
4:2
Devonshire Cougars
X-Roads Warriors
3:1
Southampton Rangers
Tihad Casablanca
1:0
Kawkab
Chabab Mohammedia
1:2
Wydad Temara
Sidi Kacem
1:1
Chabab Rif Al Hoceima
MAS
2:0
Soualem
Dcheira
1:0
Wydad Fes
Khenifra
2:1
KAC Kenitra
Sale
2:2
Racing de Casablanca
Ben Guerir
1:1
IZK Itihad Z Khemisset
Alagoinhas AC BA
2:0
Jacobina BA
Vitoria Da Conquista BA
1:2
Vitoria BA
EC Bahia BA
1:1
Jacuipense BA
Fluminense de Feira BA
1:1
Bahia de Feira BA
Ypiranga Futebol Clube RS
0:0
Internacional RS
Caxias RS
1:0
Brasil de Pelotas RS
Sao Jose RS
2:0
Clube Esportivo Aimore RS
Paragominas PA
1:0
Aguia de Maraba PA
Bragantino Clube Para
0:0
Carajas EC PA
Castanhal EC PA
3:2
Paysandu PA
Operario PR
1:0
Cianorte PR
Londrina PR
2:3
Coritiba PR
PSTC Procopense
1:3
Cascavel PR
Rio Branco PR
2:1
CE Uniao PR
Cascavel Cr PR
1:0
Toledo Colonia Work PR
Atletico Paranaense
1:1
Parana Clube PR
Nouadhibou
0:1
Pyramids
Bidvest Wits FC
0:2
Djoliba
AL Nasr SC Benghazi
0:2
Horoya
San-Pédro
2:5
Enyimba
Hassania
0:3
Paradou AC
Berkane
1:1
Zanaco
Motema Pembe
1:0
Esae
Enugu Rangers
1:1
Al Masry
AD Oliveirense
1:1
SC Mirandela
Cerveira
1:3
Merelinense FC
GD Braganca
5:0
Csd Camara de Lobos
FC Vizela
5:0
Pedras Salgadas
Vitoria Guimaraes B
4:0
SC Maria Fonte
AD Fafe
2:1
Sporting Braga B
Gd Chaves B
4:1
Maritimo Madeira B
União Madeira
1:4
Ar Sao Martinho
Alverca Futebol
2:1
Amora FC
Sintra Football
0:1
SG Sacavenense
Esperanca de Lagos
1:0
1 Dezembro
Louletano
3:1
Fabril Barreiro
Mineiro Aljustrelense
1:3
Sportivo de Loures
CF Os Armacenenses
0:0
Clube Oriental de Lisboa
Sintrense
1:0
CD Pinhalnovense
Co Do Montijo
0:1
Lusitano Evora
Rd Agueda
0:0
Castelo Branco
CD Fatima
3:3
UD Santarem
Arc Oleiros
1:1
Sporting Clube Ideal
AC Marinhense
1:0
Clube Condeixa
Anadia FC
1:0
Sertanense FC
SC Vila Real
0:1
SC Espinho
Leca FC
1:1
Lusit.vildemoinhos
Ginasio Figueirense
0:6
Castro Daire
AD Sanjoanense
3:1
Valadares Gaia FC
Gondomar SC
4:3
SC Coimbroes
Uniao SC Paredes
0:1
Trofense
FC Pedras Rubras
0:0
Cfc-Cf Canelas 2010
Arouca
1:0
Lusitania FC
Felgueiras 1932
3:5
Amarante FC
GD Fontinhas
1:1
Caldas SC
Beira-Mar
0:1
Praiense
Atletico Bucaramanga
0:0
Deportes Tolima
Junior
1:0
Independiente Medellin
Atletico Nacional Medellin
1:2
Jaguares d. Cordoba
Deportes Pereira
2:0
Cucuta Deportivo
Ifodjè
0:1
Gomido
Semassi
2:0
Unisport
Maranatha Fiokpo
0:2
Gbohloe-su
Kara
1:0
Anges Notsè
US Koroki
1:0
Sara Sport
Dynamic Togolais
0:1
ASKO
Inter Club Brazzaville
1:2
Etoile du Congo
Leopards
3:2
Racing Club Brazzavile
Nico-Nicoyé
0:0
Tongo
Otoho
1:0
Diables Noirs
Patronage Sainte-Anne
0:2
JS Talangai
VV Gemert
3:0
OFC Oostzaan
DEM
3:3
Quick
USV Hercules
3:2
RKVV Westlandia
HFC ADO Den Haag II
2:2
HSC 21
FC Lienden
1:1
Ado '20
VV Una
2:1
Hoogland
Oss 20
3:2
Blauw Geel 38
Jeunesse Evolution FC
2:3
AS Le Gosier
Racing Club
2:1
Solidarité Scolaire
Stade Lamentinois
3:2
Arsenal Club Petit-Bourg
Phare du Canal
3:0
Amical Club
FC Olympia
2:1
ROAC
Hillegersberg
1:3
SV Dosko
Den Hoorn
2:0
Vlissingen
TAC'90
4:1
Zwervers
DHC Delft
0:0
VUC
Tubantia
2:1
Bemmel
TVC '28
2:0
Heino
BVC '12
4:3
Voorwaarts T
Leones
4:1
Rhode
ROHDA Raalte
0:0
Orion
Stevo
7:1
RKSV De Zweef
Winterswijk
2:1
vv Rigtersbleek
Hoogezand
0:0
Grouster Amateurvoetbal Club
FVC
3:1
WVV
Noordster
1:2
SWZ Boso Sneek
SVBO
2:2
GRC Groningen
GOMOS
4:2
VV Heerenveen
FC Dalfsen
0:3
VKW
Legmeervogels
4:1
LSVV
AFC '34
VV De Meern
Zaanlandia
1:2
DSOV
Uitgeest
3:1
Hoofddorp
Kolping Boys
1:4
SDZ
BSV Limburgia
2:3
Venray
De Ster
1:1
SSS '18
SV Deurne
4:6
Heeze
Wittenhorst
6:2
Chevremont
Spartaan'20
2:1
TOGB
Best Vooruit
3:0
HVCH
Brabantia
3:1
SC NEC
Erp
2:1
TOP Oss Amateurs
Unitas 30
1:1
't Zand
AGB
0:2
Fortuna Wormerveer
Papendorp
VV de Zouaven
APEJES Academy
1:1
Djiko
Canon
0:2
Stade Renard
Fovu Club
2:0
Eding Sport FC
Fortuna Mfou
2:2
Bamboutos
Colombe
2:1
Avion Academy
Sportive de Douala
1:0
Tonnerre
Young Sport Academy
0:0
Coton Sport
Panthère
1:1
PWD
UMS de Loum
3:0
Dragon de Yaoundé
Kalamata FC
1:0
Diagoras FC
Niki Volos
1:1
AEK Athens
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
2:2
Veria
O F Ierapetras
1:3
Olympiakos Volos
Thiella Kamariou
3:0
Agios Ierotheos
Lefkimmi
2:1
Missolonghi
Rhodos FC
2:0
Tripolis
Asteras Vlachioti
1:0
APS Zakynthos
Ano Meras
0:1
Kallithea
Acheron Kanalaki
0:0
AON Tilikratis Lefkadas 2014
AEP Kozani
4:1
Preveza
Apollon Efpaliou
0:1
Anagennisi Artas
Thinaliakos
3:0
Asteras Iteas
Anatoli
2:0
Nafpaktiakos
Makedonikos Foufas
0:1
Souli Paramythia
PAS Kitheron Kapareliou
1:0
Palliniakos FC
Panarkadikos
0:1
Pao Aittitos Spata FC
Nea Artaki
2:1
AO Neos Acharnaikos
Eolikos Mytilinis
0:0
Marko
Korinthos 2006
0:4
Ypatou
AS Astrapi Mesopotamias
3:0
Seirína
Niki Agkathia
0:1
Thyella Sarakinoi
Anagennisi Giannitsa FC
1:2
Edessaikos
Almopos
0:0
Megas Alexandros Trikala
Thermaikos Thermis
3:0
Aris Palaiochori
Florina
1:3
Agrotikos Asteras FC
Poseidon Nea Michaniona
1:0
Nea Kallikrateia
Atromitos Palamas
2:0
AS Meteora
AE Karitsas
1:1
Oikonomos Tsaritsanis
Diagoras Stefanovikeiou
0:2
Pierikos FC
Dias Diou
2:0
AO Selanon
Digenis Neochori
1:2
Thiseas Agria
Atalanti
3:1
Iraklis Larissa
Potamia
0:3
Almyros
Ethnikos Piraeus
2:0
APO Keratsini
Fostiras FC
2:0
Panthiraikos
Moschato
3:1
Ilisiakos FC
AE Kifisias
2:0
Ermis Korydallos
Doxa Kato Kamila
2:4
Aetos Orfanou
Iraklis Zygou
1:2
Pandramaikos
Keravnos Pernis FC
2:3
Doxa Theologos
Kilkisiakos
0:4
Orfeas Xanthis
Antheias-Aristinou
0:2
Nestos Chrisoupolis
Aris Avatou
1:4
Panserraikos
Nafplio 2017
1:2
Pellana
PAO Vardas
2:0
Pangytheatikos
Diavolitsi
2:1
Panargiakos
Olympiakos Zacharo
1:1
Ermionidas
Diagoras Vrachneikon
1:0
Paniliakos
Tsilivi
2:1
Thyella Patras
Aduana Stars
1:0
Medeama
Asante Kotoko
1:1
Liberty Professionals
Ashanti Gold FC
1:0
Ebusua Dwarfs
Bechem United
2:1
Berekum Chelsea
Dreams
0:1
Hearts of Oak
Accra Great Olympics
0:1
Sogakope Wafa
Municipal
3:1
Siquinalá
Xelajú
1:1
Sanarate
Antigua GFC
0:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Malacateco
1:0
Cobán Imperial
Iztapa
2:2
Comunicaciones
Guastatoya
2:0
Mixco
Wing Yee
Wong Tai Sin
Central & Western
North District
Dreams FC
South China FC
Hoi King
Sham Shui Po
Eastern District
Resources Capital
Dreams Metro Gallery
Citizen AA
HKFC
Shatin
RKZVC
2:1
Moerse Boys
IFC
3:0
EHC
AWC
1:0
Minor
WVV Alcides
0:3
Hoogeveen
VV Emmen
1:1
RKAVV
SDO
4:0
Leonidas
VOC
3:1
JOS Watergraafsmeer
HBS
1:1
HVV Hollandia Hoorn
Quick '20
4:0
Be Quick 1887
VV Baronie Breda
0:1
GVV Unitas
Halsteren
5:0
Silvolde
SV Meerssen
2:2
Juliana '31
Sofapaka
1:1
Mathare United
Kariobangi Sharks
8:1
Kisumu All Stars FC
Homeboyz
1:1
Wazito
Ulinzi Stars
0:1
Leopards
Gor Mahia
3:0
Nzoia Sugar
Walter Ferretti
4:1
Juventus Managua
Real Estelí
5:0
Deportivo Ocotal
Diriangén
1:2
Deportivo Las Sabanas
Municipal Jalapa
1:0
Real Madriz
Kazincbarcika
1:1
Ajka
Nyiregyhaza Spartacus
3:5
Soroksar
Vac FC
0:1
Budaorsi SC
Budafok
1:1
Aqvital
Balmazujvarosi FC
Szolnoki MAV FC
Haladas
0:0
Szeged
Gyirmot
1:3
Siofok
Tiszakecske
0:2
Gyori ETO
Vasas
0:0
Bekescsaba 1912 Elore
MTK
2:1
Dorogi FC
Amiens SC II
Le Touquet
AS Fabregues
Rodez II
US Salinieres Aigues Mortes
Canet Roussillon
Limonest FC
Rumilly-Vallières
Le Puy Football 43 Auvergne II
EDS Montlucon
Strasbourg Alsace 2
FA Illkirch Graffenstaden
Eastern Suburbs AFC
6:0
Southern United
Tasman United
3:1
Hawkes Bay United
Auckland City FC
3:1
Hamilton Wanderers AFC
Canterbury United
1:2
Waitakere United
Warri Wolves
Enyimba
Ifeanyi Uba
0:0
Akwa United
Heartland
1:0
Sunshine Stars
Kano Pillars
2:0
Adamawa United
Kwara United
1:0
MFM FC
Plateau United
1:0
Rivers United
Wikki Tourist
1:1
Dakkada
Nasarawa United
3:1
Abia Warriors
Xv de Piracicaba
0:0
EC Sao Bento
Portuguesa Santista
2:1
Rio Claro FC
Juventus
1:3
AD Sao Caetano
CA Votuporanguense
1:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Sertãozinho
2:4
Monte Azul
Sacachispas
1:1
Fenix
San Telmo
1:2
Defensores Unidos
Flandria
0:1
Argentino Quilmes
Justo Jose de Urquiza
3:2
Villa San Carlos
San Miguel
0:1
Comunicaciones
UE Engordany
1:1
FC Santa Coloma
Atletic Club Escaldes
1:2
CE Carroi
Sant Julia
3:2
FC Ordino
UE Santa Coloma
0:2
Inter Club de Escaldes
Sport Huancayo
1:0
Atletico Grau
Universidad Cesar Vallejo
1:1
CC Deportivo Municipal
Universidad San Martin
3:1
Ayacucho FC
Academia Cantolao
2:1
Club Sportivo Cienciano
FC Carlos Stein
0:3
Carlos Mannucci
Sport Boys
3:2
Deportivo Llacuabamba
Sacachispas
5:1
Sansare FC
Quiché
2:1
Sololá
Comunicaciones II
0:0
Deportivo Catocha
Coatepecano IB /DR
2:1
Marquense
Achuapa
0:0
Mictlán
San Pedro
3:0
Suchitepéquez
KFC Park Houthalen
0:1
Bregel Sport
Herk
1:1
Groen Star Beek
Herkol
1:1
Zonhoven United
Hornu
1:1
RAS Monceau
Soignies Sports
1:0
Molenbaix
Gilly
0:4
Le Roeulx
Solre-sur-Sambre
4:0
Snef-Tyber
Péruwelz
2:1
Paturages
Olympic Warcoing
0:1
Montignies
RJ Entente Binchoise
3:2
Belœil
Houdeng
0:0
Antoing
Meise
0:1
Hoegaarden-Outgaarden
Sporting Kampenhout
1:1
KSC Grimbergen
KV Woluwe-Zaventem
2:1
Bertem-Leefdaal
Melsbroek
1:0
Tervuren-Duisburg
Borght-Humbeek
4:0
Huldenberg
Liedekerke
4:2
Aarschot
Villers-La-Ville
1:4
Genappe
Renaissance Schaerbeek
0:4
Stockel
Sporting Bruxelles
0:0
Ixelles
Union Lasne-Ohain
1:1
Nivellois
R Racing Club de Waterloo
0:2
Crossing Schaerbeek
Stade Everois
2:0
RRC Boitsfort
Etterbeek
1:1
Saint-Josse
BX Brussels
2:0
US d'Ophain
Eendracht Aalter
6:0
Kruibeke
Dendermonde
2:2
Latem
Excelsior Mariakerke
1:4
Voorde Appelterre
SK Denderhoutem
0:0
Adegem
Eendracht Zele
1:2
Bambrugge RC
Jong Zulte
1:0
HO Kalken
Elene-Grotenberge
0:1
Ardennen
Berg en Dal
0:0
Hoboken
VC Herentals
2:1
Eendracht Zoersel
SK 's Gravenwezel-Schilde
2:2
De Kempen
RC Lauwe
2:1
K Eendracht Wervik
Dadizele
1:4
Lauwe
KFC Poperinge
0:2
Varsenare
Excelsior Zedelgem
5:1
Sassport Boezinge
Oostkamp
5:1
K.Racing Waregem
Oostduinkerke
2:0
Blankenberge
KSK Vlamertinge
0:1
Anzegem
FSV Union Furstenwalde
3:0
BFC Dynamo
Hertha BSC II
1:2
Auerbach
SV Babelsberg
1:0
Chemie
Fortuna Köln
0:3
RW Oberhausen
Sportfreunde Lotte
4:3
Köln II
Garden Hotspurs
2:0
Saddlers United
Village Superstars
1:0
St. Pauls United
St. Peters
3:1
Mantab
Newtown United
0:3
Old Road Jets United
KVV Vosselaar
2:3
K Bocholter VV
Spouwen-Mopertingen
0:3
Royal Cappellen FC
Hades
2:1
Olympia SC Wijgmaal
KVK Tienen
1:2
SK Kermt-Hasselt
Berchem Sport
1:1
K Londerzeel SK
Eendracht Aalst
2:1
ASV Geel
FC Gullegem
1:2
KSC Dikkelvenne
KFC Mandel United
4:1
KSV Temse
FC Vigor Wuitens Hamme
3:3
KSV Oudenaarde
Royal Knokke FC
3:0
Toekomst Menen
Sparta Petegem
3:1
Sportkring Sint-Niklaas
Sporting West Harelbeke
0:2
Vk Ieper
SK Ronse
0:1
Voorwaarts Zwevezele
KRC Gent
1:1
KFC Merelbeke
CS Onhaye
3:0
Union Namur
RRC Hamoir
0:2
R CS Verlaine
Boussu Dour Borinage
3:0
RFC Meux
US Givry
3:2
Couvin-Mariembourg
Solières Sport
1:0
Waremme
Stockay-Warfusée
0:2
RAAL La Louvière
RUS Rebecquoise
1:1
RES Durbuy
St Gilles
1:3
Entente Acren Lessines
FC Rangers
0:3
Penya Encarnada
Encamp FC
4:1
Inter Club d'Escaldes II
UE Extremenya
0:9
FS La Massana
UE Santa Coloma II
3:1
Atlètic Amèrica
Carrarese Calcio 1908
1:4
AS Giana Erminio
Alessandria
0:0
Pianese
Olbia
0:0
AC Renate
Pro Patria
0:0
Siena
Sudtirol
5:0
ASD Arzignano Valchiampo
Rimini
2:2
Carpi FC
Triestina Calcio
0:0
Virtus Verona
Padova
4:0
Vis Pesaro
Bisceglie
1:1
US Avellino 1912
Catania
0:2
SS Monopoli 1966
Casertana FC
1:1
AZ Picerno
Teramo
3:0
RENDE CALCIO 1968
Potenza Calcio
1:1
FC Rieti
Ternana Calcio
0:0
Sicula Leonzio
UC Albinoleffe
1:1
US Arezzo
Pontedera
0:0
Juventus II
Pergolettese
2:2
Novara Calcio
Como 1907
1:2
AC Pistoiese
AC Gozzano
0:1
Pro Vercelli
Reggina
2:1
Fano
Piacenza
1:1
Cesena
Vicenza
0:0
Gubbio
AC Feralpi Salo
2:1
Modena
US Vibonese Calcio
0:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
Bari 1908
2:0
Virtus Francavilla
US Catanzaro 1929
4:0
Viterbo Calcio
Gladiator
1:1
US Agropoli 1921
Foggia Calcio
2:1
Audace Cerignola
Gelbison Vallo D L
1:1
US Citta Di Fasano
Bitonto
4:0
Asd Nocerina 1910
Sorrento Calcio
0:2
SS Taranto 1927
US Grosseto
2:3
Ssd Albalonga Calcio
Foligno Calcio
0:0
AC Bastia Calcio 1924
Grassina
1:0
Scandicci
Aglianese
0:0
Cannara
Flaminia
1:1
Gavorrano
Pomezia
0:1
Monterosi FC
San Donato Tavarnelle
3:1
FC Ponsacco 1920
Sporting Trestina
3:1
Tuttocuoio
Union Clodiense
1:1
Ambrosiana
Chions
1:1
Montebelluna
Luparense
0:3
Cjarlins Muzane
Usd Adriese 1906
3:1
Delta Porto Tolle
Cartigliano
1:2
Este
Caldiero Terme
0:1
Mestre
Belluno
2:0
San Luigi
Campodarsego
2:0
Tamai
Legnago Salus
1:1
Union Feltre
ASD Villafranca
1:2
AC Vigasio
Villa Valle
3:2
Arconatese
Sondrio Calcio
2:1
Brusaporto
Caravaggio
0:2
Castellanzese
US Inveruno 1945
2:1
Folgore Caratese
Scanzorosciate
2:0
AC Legnano 1913
Bustese Milano City FC SSD
2:1
US Levico Terme
USD Dro Alto Garda
0:1
Nibionnoggiono
AC Ponte San Pietro-Isola
2:0
SS Tritium
Seregno
1:1
Virtus Bolzano
Ssd Pro Sesto
1:1
Virtus Ciserano Bergamo
Atletico Terme Fiuggi
0:0
Porto Sant'Elpidio
Jesina Calcio
0:1
Avezzano Calcio A.S.D
Cattolica Calcio S.M.
1:0
Montegiorgio
Giulianova Calcio
0:1
Olympia Agnonese
Campobasso
3:3
Pineto
San Nicolò
2:2
Recanatese
Vastogirardi
1:3
Tolentino
AC Sangiustese
1:2
Vastese Calcio 1902
Breno
2:0
Alfonsine FC 1921
Sammaurese
2:2
Correggese
Lentigione
2:1
Crema
Franciacorta
3:1
Asd Fanfulla
USD Vigor Carpaneto 1922
2:1
US Fiorenzuola 1922
Sasso Marconi Zola
1:1
Mantova 1911
Forlì
0:0
Mezzolara
AC Calvina sport
5:0
Progresso
Pol. Ciliverghe Mazzano
3:2
ASD Savignanese
ASD Corigliano Calabro
2:0
Biancavilla
US Palmese 1912
3:4
US Castrovillari Calcio
Nola 1925
2:0
Licata
Messina
0:1
Marina di Ragusa
SSC Giugliano
3:2
Asd Roccella
Asd Troina Calcio
0:1
ACD San Tommaso
Asd Turris Calcio
3:1
FC Aprilia
Arzachena Costa Smeralda Calcio
4:0
Asd Cassino Calcio 1924
Latina
0:0
Citta Di Anagni
Team Nuova Florida
1:0
Asd Lanusei Calcio
Asd Trastevere 1909
2:2
Ostia Mare
US Ladispoli
2:0
Budoni Calcio
Muravera
1:1
Portici
Sef Torres Calcio
4:0
Pro Calcio Tor Sapienza
Vis Artena
3:2
Latte Dolce
SCD Ligorna 1922
2:5
Bra
Casale
1:1
Borgosesia
Seravezza
1:1
Caronnese
Fossano
2:1
US Fezzanese Calcio
Prato
0:0
Lavagnese
Ghivizzano Borgo Mozzano
2:1
Real Forte Querceta
Savona FBC
2:1
Vado
Chieri
2:0
Verbania
ASD Grumentum Val D'agri
1:1
Brindisi
AC Nardo
1:1
Virtus Casarano
Ssd Fidelis Andria 2018
1:0
FC Francavilla 1931
Team Altamura
1:1
Gravina
Montevarchi Calcio Aquila 1902
1:1
Asd Sangiovannese 1927
AC Savoia 1908
3:0
Cittanovese
Palermo
2:0
FC Messina
Ssd Acireale Calcio 1946
2:1
SC Marsala 1912
SSD Unione Sanremo
1:2
AS Lucchese Libertas 1905
Cadiz B
1:2
Sevilla Atletico
UCAM Murcia
1:0
Recreativo Huelva
CP Villarrobledo
0:2
Granada CF B
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
1:0
Racing de Ferrol
Pontevedra CF
0:0
UD Ibiza Eivissa
San Sebastian Reyes
0:1
CD Atletico Baleares
CF Rayo Majadahonda
1:1
Real Oviedo B
Pd Santa Eulalia
2:0
CF Getafe B
Las Rozas
0:1
Melilla UD
Real Valladolid B
1:1
Arenas Club de Getxo
CD Tudelano
2:2
Real Union de Irun
Deportivo Alaves B
2:0
CD Guijuelo
Atletico Levante UD
1:1
Orihuela CF
AE Prat
1:2
Barcelona B
SD Ejea
1:1
FC Andorra
Gimnàstic Tarragona
4:1
CD Ebro
Olot
1:0
CD Castellon
UD Las Palmas B
1:0
Atletico Madrid B
Cartagena
2:0
Atletico Sanluqueno
CD Don Benito
2:2
Real Balompedica Linense
Merida UD
0:0
Marbella FC
CF Talavera de La Reina
1:1
Villarrubia CF
CD San Fernando
3:3
Real Murcia
Córdoba
2:1
Yeclano Deportivo
CF Algeciras
1:0
CD Badajoz
FC Coruxo
3:1
Sporting Gijon B
UP Langreo
1:1
Real Madrid Castilla
Marino Luanco
1:1
Celta de Vigo B
CD Calahorra
0:3
Burgos CF
Club Haro Deportivo
1:0
Unionistas CF
Barakaldo CF
1:2
SD Leioa
CE Sabadell
1:2
Hércules
CF Badalona
0:2
UD Cornella
CF La Nucia
0:0
Valencia CF Mestalla
Cultural Leonesa
0:2
UD Logrones
CA Antoniano
3:0
Ecija Balompie
Melilla CD
0:4
UD Almeria B
Santurtzi
3:2
JD Somorrostro
SFC Minerva
4:0
Plus Ultra
CF Intercity
5:3
Vilamarxant
RC Catarroja
1:1
Atletico Saguntino
Carabanchel
1:2
AD Alcorcon B
Alcobendas Sport
0:3
CD Artistico Navalcarnero
Rayo Vallecano B
2:2
El Alamo
Trival Valderas A.
1:2
Torrejón
Illescas
2:0
CD AZUQUECA
Basconia
3:0
Santutxu
Extremadura UD II
2:0
Olivenza
Siete Villas
2:1
Torina
Coria CF
2:1
Gerena
Cordoba CF B
3:1
UB Lebrijana
Real Aviles
1:4
CD Tuilla
CD Lealtad
2:0
Praviano
Vallobín
1:1
Urraca CF
Gijón Industrial
3:0
Caudal Deportivo
RCD Mallorca B
2:0
CE Andratx
Cuarte
1:4
Real Zaragoza Deportivo Aragon
Manresa
1:0
Sants
Europa
2:1
Granollers
UE Sant Andreu
3:2
Figueres
Lorca CF
2:1
Cartagena II
Berceo
1:3
Calahorra II
CD Loja
4:1
El Palo
Maracena
1:1
Torreperogil
Polideportivo Almería
2:2
Atl Mancha Real
CD Mostoles
1:2
Flat Earth
Pozuelo Alarcón
3:3
Moratalaz
AD Union Adarve
4:1
AD Parla
Santa Ana
4:2
San Fernando Henares
Atlético Ibañés
0:0
CD Pedroneras
UD Socuellamos CF
2:0
Villacañas
Albacete II
5:0
Almansa
Cartes
0:3
Racing Santander B
Plasencia
0:2
Fuente Cantos
Calamonte
0:1
Aceuchal
CP Cacereno
3:0
AD Llerenense
CD Azuaga
0:2
CF Villanovense
Conil
1:1
Los Barrios
SD Formentera
2:1
Ferriolense
San Cristóbal
1:0
Santfeliuenc FC
Comillas CF
1:1
SD Oyonesa
Silva SD
0:1
Arzúa
Miajadas
0:3
Diocesano
CD Marino
3:1
Tenisca
Lanzarote
2:0
La Cuadra
UD Gran Tarajal
2:2
UD Villa Santa Brigida
CD Mensajero
3:2
UD San Fernando
Atlético Tacoronte
2:0
Güímar
Sevilla III
1:1
CD San Roque
Llanera
3:0
Lenense
Mosconia
1:1
Ceares
Brea
1:1
Barbastro
Borja
0:1
Valdefierro
Belchite 97
0:1
Utebo
Robres CD
1:0
UD Fraga
Bupolsa
1:0
Almazán
River Ebro
0:1
La Calzada
Leganés II
1:1
Atlético Pinto
RSD Alcala
3:0
Villaverde-Boetticher
Llanes
3:0
Condal Club
Colunga
0:3
Covadonga
Sarinena
2:0
Villanueva CF
Cartagena FC
0:2
Ciudad de Murcia
Anguiano
4:2
Alfaro CD
Real Jaen
1:0
CD Huetor Vega
Selaya
1:0
Ribamontán al Mar
Siero
1:3
Navarro
Portmany
1:2
San Rafael
Alcúdia
3:3
Felanitx
Sociedad Deportivo Tarazona
2:1
Illueca CF
Binéfar
2:2
Calamocha
Banyoles
0:2
Vilassar Mar
CF Peralada
4:0
Horta
CDA Aguilas FC
1:2
Muleno CF
Olímpico Totana
0:0
Estrella Grana El Palmar CF
Huércal Overa
2:0
EDMF Churra
Calasancio
0:1
Yagüe
Pradejón
0:3
Casalarreina
Polvorín
1:1
Choco
As Pontes
3:1
Paiosaco
Racing Club Villalbes
1:1
UD Somozas
CD Pena Azagresa
2:2
CA Cirbonero
Murchante
0:2
Pamplona
La Solana
1:0
Torrijos
Quintanar del Rey
1:0
Manchego
Cultural Guarnizo
0:3
RS Gimnastica de Torrelavega
Valdivia
1:0
Montijo
L'Entregu
1:1
San Martín
La Baneza CF
1:1
Atletico Tordesillas
Arcos CF
2:3
Rota
Xerez Deportivo FC
3:0
CD Pozoblanco
Lucena CF
4:1
Salerm Puente Genil FC
Ceuta
3:2
CD Utrera
CA Monzon
0:1
CDJ Tamarite
CD Teruel
0:0
AD Almudevar
La Granja
0:1
Gimnastica Segoviana
CD Cristo Atletico
0:1
Arandina CF
Real Avila CF
1:0
Atletico Astorga FC
CE Lhospitalet
2:1
Cerdanyola del Vallès
Terrassa FC
2:0
FC Vilafranca
Mazarrón FC
1:2
Real Murcia B
Los Garres
1:1
Deportiva Minera
Vianés
2:0
UD Logroñés II
SD Logrones
1:0
CD Varea
Naxara CD
2:0
Alberite
Bergantinos CF
5:0
Alondras CF
RC Deportivo Fabril
1:2
CD Arenteiro
Rapido de Bouzas
1:2
Ourense CF
UD Ourense
2:2
CD Pontellas
Estradense
0:1
Arosa SC
Silla CF
2:1
Acero
UD Alzira
1:0
Novelda
CD Alcoyano
2:0
Atzeneta
Ardoi
0:1
Pena Sport FC
CD Linares
1:0
Motril
Antequera CF
2:1
Velez CF
Ciudad de Torredonjimeno
3:2
Huétor Tájar
CD El Ejido 2012
0:1
Atletico Malagueno
Atletico Porcuna CF
4:2
Alhaurín
Almagro
1:5
Ub Conquense
Tarancón
4:0
Madridejos
CD Toledo Sad
1:1
La Roda CF
Calvo Sotelo
1:1
CD Guadalajara
Vimenor
1:2
Textil Escudo
Bezana
3:2
Cayón
Tropezon
3:0
Sámano
CD Coria
3:0
Arroyo Cp
Moralo
5:0
Trujillo
CD BARCO
0:5
SD Compostela
CD Corellano
1:1
Beti Kozkor
RCP Valverdeño
0:2
Jerez
Lorca Deportiva
1:1
Atlético Pulpileño
Club Deportivo Eldense
1:0
Hércules II
Sprimont-Comblain
0:1
Aische
Oppagne-Wéris
4:1
Habay-la-Neuve
Herstal
3:6
Raeren
Spy
2:3
Royal Aywaille FC
Warnant
3:3
Jodoigne
FC Richelle United
2:1
Mormont
Meix-Devant-Virton
4:3
Rochefort
Bilzerse Waltwilder
3:2
FC Helson Helchteren
Linden
0:2
Witgoor Sport
Houtvenne
2:1
KSC City Pirates
Eendracht Termien
1:2
K Esperanza Pelt
KFC Sint Lenaarts
4:0
Wellen
Heur Tongeren
2:0
Beringen
Lyra-Lierse Berlaar
1:0
Betekom
KFC Turnhout
2:0
KFC Zwarte Leeuw
Gosselies Sports
0:0
PAC Buzet
Entité Manageoise
2:1
Racing Jet Wavre
Ganshoren
2:1
Jette
Rapid Symphorinois
3:1
Stade Brainois
Royal Wallonia Walhain CG
2:1
Genly-Quévy
Kosova Schaerbeek
1:1
RCS Brainois
R Leopold Uccle FC
0:3
SG-Tertre-Hautrage
Wolvertem Merchtem
0:0
KFC Eppegem
Wetteren-Kwatrecht
0:2
Ninove
Tempo Overijse
0:1
Oostnieuwkerke
Torhout 1992 Km
2:0
Wingene
K Olsa Brakel
2:0
KVV Zelzate
KSV Bornem
1:3
Avanti
San Buenaventura
2:2
Los Andes Sarmiento
Juventud Agrario
1:3
General Paz Juniors
Juventud Unida Trancas
2:2
Redes de la Patria
Mercedes
0:0
Los Carteros
Atlético Bell
1:1
Sarmiento Leones
All Boys Santa Rosa
2:2
Atlético Macachín
Deportivo El Galpón
3:1
Michel
El Fortín
0:2
Kimberley Mar del Plata
Barrio Argentino
1:1
Rioja Juniors
Unión Oncativo
6:7
Defensores Pilar
Catamarca FC
1:1
Banfield Puerto Deseado
Huracán de Comodoro
0:2
Jorge Newbery CR
Recreativo Juventud
0:0
Rolando Hertelendy
Sportivo La Consulta
1:0
Deportiva Bowen
Deportivo YPF
1:1
Río Dorado
Independiente Neuquén
1:1
Deportivo Rincón
Monterrico San Vicente
1:0
Sportivo Alberdi
Atlético Falucho
1:1
Resistencia Central
Germinal
1:1
Belgrano Esquel
Cruz del Sur
1:1
Puerto Moreno
Alianza Cutral Có
3:2
Deportivo Roca
Cambá Cuá
1:2
Ferroviarios Corrientes
Sporting Club
3:2
Atlético Posadas
Sportivo Santa Lucía
2:1
Barrio Norte
Atlético Ranchos
3:0
Defensores Glew
Atlético Cuyaya
0:0
AH Zapla
Sportivo Libertad
3:1
Deportivo Santa Catalina
AATEDYC
1:2
Camioneros RG
Defensores de Boca
2:1
Deportiva Albardón
Belgrano Paraná
1:2
Club Atletico Parana
Deportivo Nacional
0:0
CD Guarani A.F.
Independiente Beltrán
2:2
La Costanera
Dep. Bañado de Ovanta
1:1
San Martín El Bañado
Tiro Federal y Gimnasia
1:0
San Lorenzo Pomán
Rivadavia CdU
0:1
Atlético Uruguay
Gimnasia y Tiro
3:1
Villa San Antonio
Sol de America
1:1
Primero de Mayo
Puente Seco
1:1
Apinta
Villa Alvear
1:1
Deportivo Municipal
San Martin Mendoza
0:0
Gutiérrez
Regatas
1:0
12 de Octubre
Unión Santiago
1:1
Sportivo Fernández
Sportivo Tirolesa
5:2
Independiente Cosquín
Atlético Carcarañá
0:0
ADIUR
El Linqueno
1:1
Rivadavia Lincoln
Costa Brava
2:1
Racing Eduardo Castex
Quiroga
1:0
Rincón del Atuel
Unión Alem Progresista
1:3
La Amistad
Atlético Concarán
0:2
Defensores Potrero Funes
Peñaflor
5:1
Sportivo del Carril
Libertad Charata
3:0
Juventud Unida C.
Sportivo Pampa
1:2
Avenida
Talleres Nueva Esperanza
2:3
Atlético La Quemado
San Lorenzo Alem
1:0
Instituto Tráfico