Fixtures - August 28, 2020
Grasshopper
SC Freiburg II
Rayo Vallecano
0:1
Eibar
Rio Ave
Real Sociedad
Schalke
1:0
Aris Limassol
Nordsjælland
5:4
HB Koege
Midtjylland
5:1
FC Fredericia
Zürich
1:0
FC Wil
Kaiserslautern
3:1
FC Homburg
Dortmund
1:1
Paderborn
Hamburger SV
1:0
Feyenoord Rotterdam
Galatasaray
1:0
İstanbulspor
Fenerbahce
1:1
Alanyaspor
Tottenham
4:1
Reading
MKE Ankaragucu
1:1
Menemen Belediyespor
Vicenza
3:0
AC Feralpi Salo
Oldham Athletic
0:1
Rochdale
Dortmund
1:3
Bochum
Vitesse
2:2
Fortuna Düsseldorf
Sporting Gijón
1:0
SD Ponferradina
Vichttal
6:3
Düren
Vichttal
Hilal Maroc Bergheim
Exeter City
3:2
Truro City FC
Töging
0:3
Buchbach
Albacete Balompie
1:1
CD Castellon
Granada
0:3
Real Valladolid
Germania Egestorf/Langreder
3:0
TuS Schwachhausen
Hertha Wiesbach
5:3
Borussia Neunkirchen
Bolton Wanderers
0:3
Crewe Alexandra
Valencia
2:1
Villarreal
Penistone Church
0:2
Brighouse Town
Coalville Town
2:0
Mickleover Sports
AFC Rushden & Diamonds
1:2
Bedford Town Football Club
Leek Town
0:1
Congleton Town FC
Portimonense
1:2
Sporting CP
Penafiel
0:4
CD Santa Clara
US Boulogne
1:1
Red Star
Le Mans
2:2
US Quevillaise-Rouen Metropole
Créteil
1:0
Orleans
Sete 34 FC
3:1
Lyon-Duchère
Stade Lavallois Mayenne FC
1:3
Avranches
Concarneau
0:0
Saint Brieuc
FC Villefranche-Beaujolais
0:0
Cholet
Tårnby FF
2:1
KFUM
Vordingborg
0:4
RB 1906
Nørresundby
3:1
Herning Fremad
Kolding B
2:2
OKS
B 1913
4:0
Horsens II
Ringkobing IF
2:2
Hedensted
FC Hard
1:1
FC Lustenau
FC Stadlau
1:2
Young Style SC Wienerberg
SAK Celovec/Klagenfurt
1:2
VST Voelkermarkt
Grün Weiß Micheldorf
3:1
Pöttinger Grieskirchen
Edelweiss Linz
2:1
Union Weißkirchen
Mondsee
4:0
Union Perg
Feldkirchen
2:0
FC Lendorf
Adnet
2:2
Straßwalchen
ÖTSU Hallein
0:3
Bergheim
SKN St. Polten II
2:1
Krems
Gnas
1:0
Lafnitz II
Leoben
0:0
Mettersdorf
Liezen
1:2
ASK Voitsberg
SC Furstenfeld
2:0
Hitthaller St. Michael
Union Gamlitz
1:2
Lebring
Zirl
0:3
Ebbs
Kematen
0:6
Mils
Fügen
5:0
Söll
Waidhofen / Thaya
0:2
Ortmann
SC Zwettl
0:1
USC Rohrbach
Scheiblingkirchen
2:0
Mannersdorf
Kilb
0:0
Langenrohr
St. Margarethen / Bur
4:0
Leithaprodersdorf
Markt Allhau
2:1
Horitschon
Zams
1:6
Silz / Mötz
FC Merani Martvili
Rustavi
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Samgurali Tskaltubo
FC Shuqura
Shevardeni 1906
FC Gagra
Sioni Bolnisi
FC Zugdidi
Aragvi Dusheti
SV Mattersburg
Gmünd
WAC
5:2
SC Neusiedl
First Vienna
4:0
FC Mannsdorf
SV Woergl
4:2
Union Vocklamarkt
Austria Klagenfurt
7:1
ATSV Stadl-Paura
FC Gleisdorf 09
1:1
Ried
WSC Hertha
0:3
Admira
SK Treibach
1:2
Horn
SV Grodig
1:2
Amstetten
Kapfenberger SV
5:1
FC Anif
Sturm Graz
8:0
SV Innsbruck
Gnk Dinamo Zagreb II
0:2
Sesvete
NK Medimurje Cakovec
2:2
Dubrava Zagreb
NK Inter Zapresic
2:0
HNK Cibalia-Vinkovci