Fixtures - October 03, 2020
Real Valladolid
1:2
Eibar
Atletico Madrid
0:0
Villarreal
Real Sociedad
3:0
Getafe
Elche
0:0
Huesca
Valencia
0:2
Betis
Dortmund
4:0
Freiburg
Eintracht Frankfurt
2:1
Hoffenheim
Köln
1:3
Mönchengladbach
Werder Bremen
1:0
Arminia
Stuttgart
1:1
Leverkusen
RB Leipzig
4:0
Schalke
AFC Dunstable
1:2
Hemel Hempstead
Brackley Town FC
2:2
Billericay Town
Maldon & Tiptree
2:2
Grays Athletic
Canvey Island
2:2
Biggleswade
Cheshunt FC
1:2
Cambridge City
Royston Town
2:2
Stamford
Barking
2:2
Kings Langley
Hashtag United
1:1
Braintree Town FC
St Albans City
5:0
Hitchin Town
Bishop's Stortford
1:0
Brentwood Town
Darlington 1883
2:2
Prescot Cables
Bradford Park Avenue AFC
1:3
Spennymoor Town
Rylands
0:1
York City FC
Hyde United FC
2:4
AFC Fylde
Marske United FC
6:0
Consett
Ebbsfleet United FC
2:2
Hastings United
Sheppey United
2:0
Welling United
Corinthian
0:1
Hampton & Richmond
Bedfont Sports
2:0
Carshalton Athletic
Dorking Wanderers
3:3
Eastbourne Borough
Bracknell Town
2:2
Marlow
Metropolitan Police
1:2
Walton Casuals
Weston Super Mare FC
2:2
Swindon Supermarine
Truro City FC
4:0
Hungerford Town FC
Walthamstow
0:2
AFC Hornchurch
Leighton Town
1:2
Leiston FC
Brantham Athletic
0:3
Aveley FC
Kettering Town
2:0
Chelmsford City
Peterborough Sports FC
4:2
Stansted
Bury Town FC
4:1
Waltham Abbey
Hayes & Yeading United F.C.
5:0
Bognor Regis Town
Dartford FC
0:1
Slough Town FC
Runcorn Linnets
1:1
Marine FC
Ashton United FC
0:4
South Shields
Curzon Ashton FC
1:2
FC United of Manchester
Chasetown FC
1:1
AFC Telford United
Alvechurch
2:2
Kidderminster Harriers FC
Nantwich Town
1:0
Barwell
Mickleover Sports
4:1
Newark Flowserve
Buxton FC
0:0
Stafford Rangers
Grantham Town
0:1
Matlock Town
Leamington FC
0:1
Banbury United
Worksop Town
2:2
Chester FC
Nuneaton Town FC
2:1
Stratford Town FC
Ilkeston Town
4:1
Hanley Town
Farnborough
0:1
Tonbridge Angels
Harrow Borough
1:5
Cray Valley Paper Mills
Chipstead FC
1:0
East Grinstead Town
Chichester City FC
2:1
Risborough Rangers
Corinthian Casuals
2:2
Dulwich Hamlet
Haringey Borough
2:0
Chertsey Town
Folkestone Invicta
0:3
Chatham Town
Hendon FC
0:1
Maidstone United FC
Hanwell Town
3:5
Hartley Wintney
Moneyfields
2:6
Cray Wanderers
Skelmersdale United
2:1
Lancaster City
Boston United FC
4:2
AFC Mansfield
Hednesford Town
0:0
Halesowen Town FC
Coalville Town
1:2
Alfreton Town FC
Tamworth FC
3:1
Evesham United
Saltash United
1:3
Sholing FC
Frome Town
1:1
Larkhall Athletic
Christchurch
1:1
Gloucester City
Tiverton Town
3:5
Taunton Town
Gosport Borough
1:3
Hereford FC
Bath City FC
3:2
Winchester City FC
Guiseley FC
4:0
Atherton Collieries
Mossley AFC
1:1
Tadcaster Albion
Chorley FC
2:1
Gateshead FC
Southport FC
2:1
Morpeth Town
Stalybridge Celtic
2:3
Longridge Town
Whitley Bay FC
2:4
Blyth Spartans AFC
Farsley Celtic
2:1
Radcliffe
Wimborne Town
0:0
Melksham Town
Kidlington
1:1
Bristol Manor Farm
Wootton Bassett Town
1:2
Oxford City
Chippenham Town
2:2
Poole Town
Dinaz Vyshgorod
FC Kalush
Yarud
0:3
MFC Metalurh Zaporizhya
Karpaty
1:2
Rubikon
Mykolaiv II
0:2
Metal Kharkiv
Enerhiya Nova Kakhovka
4:0
FC Balkany Zorya
Volyn Lutsk II
0:2
Karpaty Halych
Bukovina Chernovtsy
0:0
FC Podillya Khmelnytskyi
Olimpik Donetsk U21
0:1
Oleksandria U21
Kolos Kovalivka U21
0:1
Mariupol U21
Dynamo Kyiv U21
2:0
Zorya Luhansk U21
Desna U21
2:5
Shakhtar Donetsk U21
Norwich City
0:1
Derby County
Blackburn
0:0
Cardiff City
Luton Town
2:0
Wycombe Wanderers
Middlesbrough
2:1
Barnsley
Nottingham
1:2
Bristol City
Reading
1:0
Watford
Rotherham United
1:1
Huddersfield Town
Sheffield Wednesday
1:1
Queens Park Rangers
Swansea City
2:1
Millwall
Malatyaspor
1:0
Antalyaspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
0:0
Rizespor
Basaksehir FK
0:0
Göztepe
Fenerbahce
2:1
Karagümrük
Zbrojovka Brno
0:2
MFK Karvina
SFC Opava
2:1
FK Teplice
FK Mlada Boleslav
2:2
SK Dynamo Ceske Budejovice
Sparta Prague
2:1
FK Jablonec
Consadole Sapporo
3:3
Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
1:3
Kawasaki Frontale
Yokohama
0:3
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
3:0
Sagan Tosu
Gamba Osaka
2:0
Kashima Antlers
Oita Trinita
2:1
Shimizu S-Pulse
Alcorcon AD
0:3
Real Zaragoza
CD Mirandes
0:1
SD Ponferradina
Albacete Balompie
1:1
Real Oviedo
Mallorca
2:0
Tenerife
Las Palmas
2:1
UD Logrones
Rayo Vallecano
4:0
Málaga
AC Chievo Verona
1:2
Salernitana
Ascoli
0:2
Lecce
Empoli
0:0
Monza
Urbs Sportiva Reggina 1914
3:1
Pescara
Spal 2013
1:1
Cosenza Calcio
Venezia
0:2
Frosinone
Virtus Entella
0:2
Reggina
Vicenza
1:1
Pordenone Calcio
Toulouse
0:0
Troyes
Caen
1:0
Amiens SC
Auxerre
5:1
Ajaccio
Châteauroux
2:0
Niort
Clermont
3:0
Rodez Aveyron
Dunkerque
1:0
Guingamp
Grenoble
2:0
Valenciennes
Paris
3:0
Le Havre
Pau
1:1
Nancy
Sochaux
3:2
Chambly
AFC Wimbledon
1:2
Accrington Stanley
Blackpool
2:3
Lincoln City
Bristol Rovers
2:0
Northampton Town
Burton Albion
2:4
Portsmouth
Charlton Athletic
0:0
Sunderland
Hull City
1:0
Plymouth Argyle
Milton Keynes Dons
1:1
Ipswich Town
Peterborough
3:1
Swindon Town
Rochdale
2:1
Fleetwood Town
Shrewsbury Town
1:1
Gillingham
Wigan Athletic
1:0
Doncaster Rovers
Carlisle United
1:0
Barrow AFC
Colchester United
3:3
Oldham Athletic
Crawley Town
1:1
Southend United
Exeter City
2:0
Cambridge Utd.
Forest Green Rovers
1:1
Walsall
Harrogate Town FC
1:2
Bolton Wanderers
Leyton Orient
0:2
Cheltenham Town
Morecambe FC
1:0
Port Vale
Newport County
2:1
Mansfield Town
Stevenage
0:1
Salford City
Tranmere Rovers
2:0
Scunthorpe United
UD Las Palmas B
3:0
UD Villa Santa Brigida
Salamanca CF Uds
1:1
CF Rayo Majadahonda
SD Leioa
0:5
Sestao River Club
Marbella FC
2:3
Granada CF B
Atletico Levante UD
0:1
Real Murcia
UD Ourense
Pontevedra CF
Queens University
Portadown
Glentoran
Dundela FC
Estrella Roja
0:1
San Martín Arena
Dungannon Swifts
2:1
Portstewart FC
Cliftonville
2:2
Warrenpoint Town FC
Stranraer
Ballymena United
Coleraine
1:2
Dergview FC
Santa Amalia
1:5
CD Don Benito
Valencia CF Mestalla
2:1
Orihuela CF
CD San Fernando
3:1
Ceuta
Lucena CF
1:1
CD Alhaurino
Bergantinos CF
0:0
Deportivo La Coruna
San Cristóbal
1:0
Girona II
Cerdanyola del Vallès
2:2
Santfeliuenc FC
UE Sant Andreu
0:0
Manresa
CP Villarrobledo
0:0
Villarrubia CF
Atlético Victoria
2:0
San Lorenzo Constancia
FC Ordabasy
FK Kaspiy Aktau
Tobol Kostanay
FC Kairat Almaty
FC Zhetysu
Astana
FC Kaisar Kyzylorda
Kyzyl-Zhar
FC Okzhetpes
FC Taraz
FC Irtysh Pavlodar
Shakhter Karagandy
Ufa
0:0
FK Rotor Volgograd
FC Tambov
1:1
Arsenal Tula
FC Ural Yekaterinburg
0:2
CSKA Moskva
Spartak Moscow
1:1
Zenit
St. Gallen II
0:0
FC Paradiso
FC Tuggen
2:3
FC Linth 04
FC Red Star Zh
3:4
Usv Eschen-Mauren
FC Dietikon
1:5
FC Gossau
Balzers
2:1
FC Kosova Zurich
FC Solothurn
4:0
SC Buochs
FC Schotz
3:2
SV Muttenz
Luzern II
3:1
SR Delemont
Baden
0:2
FC Biel-Bienne
FC Wohlen
2:2
Grasshopper II
FC Echallens Region
3:1
FC Naters
FC La Chaux De Fonds
2:1
FC Azzuri 90 LS
Lancy
2:2
FC Meyrin
Vevey Sports
3:0
CS Chenois
FC Bassecourt
2:0
Zug 94
Young Boys II
5:2
FC Bulle
FK Modrica Maxima
1:2
FK Slavija Sarajevo
FK Drina Zvornik
1:1
FK Zvijezda 09
Tekstilac Derventa
2:0
Sutjeska Foča
FK Leotar Trebinje
2:0
Željezničar Banja Luka
Borac Kozarska Dubica
1:2
Sloboda Novi Grad
Jedinstvo Brčko
0:0
FK Rudar Prijedor
Podrinje Janja
1:0
FK Kozara Gradiska
Igman Konjic
3:1
Goražde
Rudar Kakanj
1:0
NK Zvijezda Gradacac
NK Travnik
1:0
Bratstvo Gračanica
Slaven Živinice
1:1
FK Buducnost Banovici
HNK Capljina
1:1
NK Jedinstvo Bihac
Fram Reykjavik
1:0
Throttur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
1:3
IF Vestri
Vikingur Olafsvik
1:3
Leiknir Reykjavik
Afturelding
3:2
UMF Grindavik
Keflavik IF
2:1
Leiknir Faskruosfiroi
Rapid Vienna II
2:3
Lafnitz
Blau-Weiss Linz
1:2
Dornbirn
Austria Lustenau
4:0
SK Vorwarts Steyr
Kapfenberger SV
0:0
Young Violets FK Austria Wien
KF Fjardabyggd
1:6
Kordrengir
Kári
2:3
UMF Njardvik
KF Fjallabyggd
1:1
Thróttur Vogar
IR Reykjavik
1:2
UMF Selfoss
Dalvik Reynir
2:3
Haukar Hafnarfjordur
Vídir
0:2
Volsungur
Brattvag
1:2
Fredrikstad FK
Tromsdalen
3:0
Kvik Halden FK
Moss FK
4:3
Floya
Alta IF
1:2
Valerenga IF 2
Hodd
3:1
Floro
Senja FK
3:3
Eidsvold
Kjelsaas
2:3
Skeid Fotball
Nardo
1:1
Flekkeroy
Bryne FK
1:0
Rosenborg II
Sotra
0:2
Asker
Egersund IK
8:0
Odds BK 2
Arendal FK
3:0
Baerum SK
Vard Haugesund
2:1
Levanger
Fram Larvik
3:2
Notodden FK
Neuchâtel Xamax II
2:1
CS Romontois
Blue Stars Zürich
1:4
FC Freienbach
Dornach
2:1
Lerchenfeld
Tavannes / Tramelan
2:3
FC Spiez
Düdingen
1:4
FC La Tour-Le Paquier
Calcio Kreuzlingen
2:1
FC United Zurich
FC Sursee
1:7
Kickers Luzern
Forward
1:2
FC Genolier-Begnins
FC Monthey
4:1
FC Ugs
Italien
1:4
FC Veyrier Sports
Perlen-Buchrain
2:2
AS Novazzano
FC Konolfingen
2:0
FC Moutier
Thun II
7:3
Köniz II
FC Bazenheid
1:2
FC Uzwil
FC Bubendorf
2:1
Liestal
Portalban / Gletterens
1:2
FC Colombier
FC Gambarogno-Contone
1:4
FC Hergiswil
FC Ibach
2:2
FC Brunnen
Mendrisio
5:0
FC Sarnen
Emmenbrücke
6:1
FC Willisau
FC Muri
2:2
Lachen / Altendorf
Adliswil
0:5
SC Zofingen
FC Rotkreuz
0:0
FC Grenchen
FC Renens
FC Conthey
AC Taverne
3:0
FC Ticino
Piamont
0:3
FC Echichens
Amical Saint-Prex
1:3
Collex-Bossy
FK Poprad
1:3
FK Slavoj Trebisov
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2:1
MSK Zilina B
FK Puchov
1:0
FK Zeleziarne Podbrezova
FK Kosice
1:2
Dukla Banská Bystrica
Partizan Bardejov
0:0
FK Dubnica Nad Vahom
KFC Komarno
1:0
Petržalka
NK Fuzinar Ravne
3:4
NK Brezice 1919
NK Krsko
0:2
NK Triglav Kranj
NK Nafta Lendava
8:0
Jadran Dekani
Primorje
0:1
NK Roltek Dob
ND Beltinci
1:1
Šmartno
NK Krka
1:0
NK Bilje
Elia Lythrodonta
1:0
ENAD
Amathous
1:2
Halkanoras
Olympiada Lympion
2:1
MEAP Nisou
Peyia
2:1
Ethnikos Ashias FC
APONA Anagias
2:0
O Kormakitis
Meppen
1:2
Verl
Magdeburg
0:2
Viktoria Koln
FSV Zwickau
1:2
1860 Munich
Ingolstadt
0:1
Unterhaching
Waldhof
4:4
Türkgücü München
Lubeck
1:1
MSV Duisburg
Šencur
1:2
Škofja Loka
Izola
3:0
Svoboda
NK Zagorje
1:9
Sava Kranj
Adria
1:1
Vipava
Bistrica
4:2
Dravinja
Zreče
2:0
Šmarje pri Jelšah
Dobrovce
0:1
Korotan Prevalje
NK Rogaska
0:0
NK Dravograd
Žiri
1:0
Šobec Lesce
TJ Tatran Rakovnik
3:3
Ceska Lipa
SK Kladno
3:1
FC Chomutov
SK Petrin Plzen
2:0
Otava Katovice
FK Horovicko
1:4
SK Klatovy 1898
FK Novy Jicin
2:0
Frenstat Pod Radhostem
Kutna Hora
2:4
MFk Trutnov
Kosmonosy
1:2
FC Hlinsko
SK Slany
2:1
SK Steti
FK Ostrov
0:3
SK Aritma Prague
Banik Sous
5:1
MFK Dobris
Cesky Brod
1:0
Brandys Nad Labem
Skastice
4:2
1 HFK Olomouc
1.fc Viktorie Prerov
5:3
Tatran Vsechovice
Tj Valasske Mezirici
2:2
FC Vsetin
Tj Slovan Bzenec
3:2
FK Nove Sady
Start Brno
1:0
Breclav
FK Hodonin
2:2
Sokol Tasovice
Bystřice nad Pernštejnem
0:2
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
FK Spartak Sobeslav
1:2
Slavoj Mýto
FC Rokycany
4:0
České Budějovice II
Clu Beroun
2:1
FC Viktoria Marianske Lazne
SK Senco Doubravka
3:0
Sokol Lom
MFK Vitkovice
1:2
MFK Havirov
Detmarovice
3:1
FC Slavoj Olympia Bruntal
FC Hermanice Slezska
1:4
Opava II
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
2:0
FK Bospor Bohumin
Polanka
0:3
Rymarov
FC Horky Nad Jizerou
1:4
FC Kolin
FK Nachod
3:0
Velke Hamry
Vysoke Myto
2:1
Letohrad
FC Hvezda Cheb
0:2
TJ Prestice
Rotenberg
Rot-Weiß Rankweil
FC Kufstein
1:2
SVG Reichenau
SV Hall
2:5
Telfs
FC Wacker Innsbruck II
1:2
SV Woergl
SV Seekirchen
1:3
Kuchl
Bischofshofen
2:0
Austria Salzburg
FC Anif
1:1
TSV St. Johann
ATSV Stadl-Paura
1:5
SC Weiz
SV Neuhofen/Ried II
4:1
Wac
VfB Hohenems
Dornbirner SV
SV Leobendorf
2:0
Bruck/Leitha
Stripfing
0:2
Wiener
SAK 1914 Salzburg
2:2
SV Wals-Grunau
FC Pinzgau Saalfelden
0:1
SV Grodig
SC Schwaz
0:2
FC Kitzbuhel
Sturm Graz II
2:3
SV Spittal/Drau
FC Gorki
3:1
Energetik-Bgatu
FC Polotsk
0:6
Shakhtyor Petrikov
Victoria Maryina Gorka
0:4
FC Dnepr Mogilev
FC Molodechno Dussh4
3:0
Pershiy Regien
Smiavtotrans
1:3
FC Osipovichi
Ivatsevichi
0:10
Malorita
Kronon
1:5
FC Baranovichi
Chayka
0:5
Astravets
BSU
1:3
Meliorator
Bumprom
1:4
Dnepr Rohachev
CRB AL
3:1
Avai SC
Operario PR
1:1
Vitoria BA
Botafogo SP
1:0
Parana Clube PR
America Mineiro MG
0:0
Guarani FC SP
Nautico PE
0:1
Confianca SE
Brasil de Pelotas RS
0:1
Chapecoense SC
Sampaio Correa MA
1:0
CSA AL
Ituano FC SP
0:0
EC Sao Bento
Sao Jose RS
2:0
Ypiranga Futebol Clube RS
Treze PB
2:0
Botafogo PB
Manaus
1:0
Imperatriz MA
Vitoria ES
2:1
CEOV Operário
Portuguesa RJ
3:1
Nacional PR
Bangu RJ
2:2
Cabofriense RJ
Moto Clube MA
2:0
River PI
Juventude MA
1:2
Altos PI
América RN
3:1
Afogados Ingazeira PE
Coruripe AL
1:0
Frei Paulistano SE
Jacyoba AC AL
2:2
Itabaiana SE
Gama DF
5:0
Caldense MG
Marcilio Dias SC
0:0
Gremio Novorizontino
CA Tubarao SC
3:0
AD Sao Caetano
Bare RR
2:3
Sinop MT
Tre Penne
3:2
SP Cailungo
SS Cosmos
0:2
AC Libertas
FC Domagnano
0:2
AC Juvenes/Dogana
SS Virtus
3:1
FC Fiorentino
CFRJ / Maricá
1:1
Gonçalense
São Gonçalo EC RJ
2:1
Campos AA
Angra dos Reis
4:0
Artsul
Duque de Caxias RJ
1:0
Nova Cidade
Olaria
2:2
Serra Macaense
Nova Iguacu RJ
3:0
Goytacaz
Alianza Petrolera
1:1
Once Caldas
Cucuta Deportivo
2:3
Santa Fe
Millonarios
0:0
Atletico Bucaramanga
Deportivo Pasto
2:1
Boyaca Chico FC
Jaguares d. Cordoba
0:0
Deportivo Cali
Jablonec II
2:1
Mladá Boleslav II
MFk Vyskov
3:1
FC Viktoria Otrokovice
Motorlet
1:3
Sparta Praha II
Pribram II
1:4
FC Pisek
SK Benesov
0:2
FK Admira Prague
FK Banik Sokolov
1:2
SK Rakovnik
Vysočina Jihlava II
1:2
SK Hanacka Slavia Kromeriz
FK Kraluv Dvur
1:3
Loko Vltavin
Tj Slovan Velvary
3:1
Dukla Praha II
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
0:1
Tj Sokol Zivanice
FC Slovan Rosice
1:1
Unex Unicov
SFK Vrchovina
3:2
Baník Ostrava II
Uhersky Brod
3:2
1 SC Znojmo FK
Tj Jiskra Domazlice
8:0
Viktoria Plzeň II
SfB-Oure
0:3
Middelfart
B 93
0:1
BK Frem
KFUM Roskilde
0:4
Nykoebing FC
AB Tårnby
1:1
Vanløse
Hillerød
1:0
FA 2000
Brabrand IF
1:0
Dalum IF
Aarhus Fremad
4:0
FC Sydvest 05
Naesby BK
2:2
Holbæk B&I
Brønshøj
1:1
Skovshoved
Fremad Valby
3:1
Tårnby FF
B 1908
4:1
Otterup
Frederikssund
4:2
Avedøre
Greve
2:0
Skjold Birkerød
Tarup-Paarup IF
3:0
Kolding B
Hedensted
3:0
OKS
BK Union
0:2
Karlslunde
Ishøj
4:0
BSF
Herning Fremad
2:3
Djursland
Husum
2:1
Køge Nord
Vordingborg
0:1
Herlev
Tjørring
0:4
Lyseng
Varde IF Elite
1:5
Marienlyst
Kjellerup IF
2:2
Aarhus Fremad II
Horsens II
2:1
Viby
Stedoco
1:3
Excelsior '31
Vvog
0:2
Sportlust '46
Dovo Veenendaal
3:2
Staphorst
Odin 59
3:2
Dvs 33 Ermelo
BVV Barendrecht
Harkemase Boys
Hoek
3:5
Ajax Amateurs
Sparta Nijkerk
1:0
VV Goes
VV Sint Bavo
Ter Leede
FC Lisse
ACV Assen
FC Rosengaard 1917
1:2
Varbergs GIF
Stöde
0:1
Notvikens IK
Ahlafors
4:5
Vänersborgs IF
Vinberg
2:1
Onsala
Sävedalen
5:6
Vårgårda
IS Halmia
1:2
Västra Frölunda
IF Limhamn Bunkeflo
3:0
KSF Prespa Birlik
Ullared
0:2
Angelholms FF
Eslov
1:1
Assyriska BK
IFK Malmo
2:0
BK Olympic
Räppe
1:0
Husqvarna FF
Almeboda Linneryd
3:2
Ifo Bromolla IF
Friska Viljor FC
2:3
Gottne
IFK Umeå
0:1
Täfteå
Grebbestads IF
0:2
Nordvärmland
IFK Tidaholm
3:1
Åmål
Hudiksvalls Forenade FF
2:2
Stockholm Internazionale
Karlbergs BK
1:2
Kungsängen
Tyresö
3:1
Trosa-Vagnhärad SK
BK Forward
2:2
Huddinge IF
Kumla
3:3
Newroz
Syrianska FC
2:0
Kristianstad FC
Dalstorps
3:2
IFK Hässleholm
Österlen
2:0
Tord
Sandviks
0:2
IFK Östersund
IK Oddevold
0:2
Stenungsunds IF
Skiljebo SK
4:1
Fanna BK
Kvarnsvedens IK
3:4
Lidingö
Gamla Upsala SK
5:3
IFK Österåker
Fagersta Södra IK
0:3
Enskede IK
Assyriska IF
2:3
IFK Eskilstuna
Värmbols
4:0
Rynninge IK
US Mondorf-Les-Bains
0:3
F91 Dudelange
Swift Hesperange
1:0
Union Titus Petange
CS Fola Esch
4:3
FC Progres Niederkorn
Differdange FC 03
1:1
FC Wiltz 71
Nacional Asunción
2:2
Sol de América
Sp. San Lorenzo
1:1
Cerro Porteño
Club River Plate Asuncion
0:0
Sportivo Luqueño
Golden Star de Fort-De-France
1:6
Trénelle
New Star
4:1
RC Lorrain
Monnerot
1:4
US Robert
Golden Lion
2:1
Assaut
Samaritaine
2:1
RC Saint Joseph
Essor-Préchotain
2:1
Aiglon Lament
Olympique
0:3
Club Colonial
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:2
Arsenal Tivat
Igalo
0:1
FK Kom
Ibar
2:0
OFK Grbalj
Drezga
0:1
FK Berane
FK Mornar Bar
1:0
FK Bokelj Kotor
DTS Ede
1:1
DZC '68
Huizen
0:0
SVL
Sliedrecht
2:1
Montfoort
Almkerk
1:1
Zuidvogels
De Merino's
0:1
Nunspeet
DOS '37
2:4
Go Ahead
Monnickendam
1:1
AFC II
Die Haghe
1:1
WV-HEDW
Zwaluwen '30
1:1
VELO
Valken '68
1:0
ZOB
Voorschoten '97
5:4
Honselersdijk
Nootdorp
1:2
BOL
Drachtster Boys
2:3
VV Groningen
PKC '83
1:3
Olde Veste '54
Balk
0:2
Burgum
Heerjansdam
2:2
Brielle
Heinenoord
3:0
VV Kloetinge
BVCB
2:1
VV Papendrecht
SHO
2:3
Nieuw Lekkerland
LRC
0:1
Breukelen
Nivo Sparta
6:1
GRC 14
Hierden
0:1
KHC
SVI
1:1
SVZW
DOS Kampen
0:2
Apeldoorn CSV
Bennekom
2:0
SDV Barneveld
Blauw Wit '34
0:2
Whc
Oranje Nassau
0:0
Winsum
Zeerobben
5:0
Leeuwarder Zwaluwen
FC Xerxes
1:1
Terneuzense Boys
Oranje Wit
1:2
RVVH
ROHDA Raalte
2:1
Heino
Brabantia
3:3
EFC
AaB Women
1:2
Køge Women
AGF Women
0:1
Nordsjælland Women
Brøndby Women
3:2
KoldingQ Women
Thy ThistedQ Women
2:2
Fortuna Hjørring Women
Altrincham FC
0:0
Weymouth FC
Barnet FC
1:5
Eastleigh FC
Dover Athletic FC
Notts County
Halifax Town
2:0
Dag & Red
Hartlepool United
2:1
Aldershot Town FC
Macclesfield Town
Bromley FC
Sutton United FC
3:0
Maidenhead United FC
Torquay United
1:0
Stockport County
Woking FC
2:1
Solihull Moors FC
Wrexham
2:1
Boreham Wood FC
Kings Lynn FC
2:2
Yeovil Town
Barnstaple Town
2:2
Basingstoke Town
Cirencester Town
4:0
Cinderford Town
Willand Rovers
0:0
Thatcham Town
Bideford FC
2:2
Slimbridge
Highworth Town
2:1
Paulton Rovers
Frickley Athletic
0:3
Carlton Town
Glossop North End FC
1:2
Belper Town
Lincoln Utd
3:4
Stocksbridge Park Steels
Loughborough Dynamo
1:1
Cleethorpes Town FC
Market Drayton Town
Spalding United
Sutton Coldfield
1:1
Leek Town
Wisbech Town
2:3
Newcastle Town
Clitheroe
2:2
Trafford FC
Ossett United
0:1
Colne
Ramsbottom United
3:0
Pontefract Collieries
Workington AFC
5:2
City Of Liverpool
Pickering Town CFC
0:1
Dunston Uts
Chalfont St Peter
0:1
Ware FC
Tooting & Mitcham United
1:0
Harlow Town
AFC Sudbury
0:3
Hullbridge Sports
Great Wakering Rovers
3:0
Romford
Heybridge Swifts
0:3
Dereham Town FC
Witham Town
1:2
Histon FC
Felixstowe & Walton Utd.
2:2
Coggeshall Town
Three Bridges
0:4
VCD Athletic FC
Guernsey
Ramsgate
Haywards Heath Town
0:2
Whitstable Town
Herne Bay
3:1
Whitehawk
Hythe Town
0:4
Phoenix Sports
Sevenoaks Town
1:0
Burgess Hill Town
Sittingbourne FC
0:3
Faversham Town
Aylesbury Utd
3:2
Daventry Town
Bedford Town Football Club
1:1
Barton Rovers FC
Bedworth United
3:2
Thame Utd
AFC Kempston Rovers
3:2
Wantage Town
Yaxley
2:1
Didcot Town
Berkhamsted
0:1
Coleshill Town
Salisbury
1:0
Beaconsfield Town
Needham Market FC
3:1
Lowestoft Town
Stourbridge FC
2:2
Biggleswade Town
Brightlingsea Regent
1:1
East Thurrock United
Leatherhead FC
0:0
Margate FC
Wingate & Finchley
4:1
Lewes FC
Witton Albion
2:0
Basford United
Warrington Town
1:0
Whitby Town
K-Järve JK Järve
1:8
FC Nomme United
Maardu Linnameeskond
3:1
FCI Levadia Tallinn
Tallinna FC Flora
0:1
Parnu JK Vaprus
IF Sylvia
3:1
Örebro Syrianska
Qviding FIF
1:0
Torns IF
Eskilsminne IF
0:1
IFK Varnamo
Lunds BK
0:1
Assyriska Turab.
Sollentuna FF
1:2
Berga
Landskrona BoIS
3:2
Skovde AIK
FC Trollhattan
4:1
FK Karlskrona
IF Karlstad
2:2
IF Brommapojkarna
Motala AIF
1:1
Oskarshamns AIK
FC Linkoping City
2:1
Lindome GIF
Jerv FK
1:0
Strommen IF
Ranheim IL
1:0
Sogndal IL
Raufoss IL
0:2
Ham-Kam
Sandnes Ulf
3:1
Grorud IL
Stjordals/Blink
1:4
Lillestrom SK
Tromsø
5:4
Aasane Fotball
Oeygarden FK
2:1
Ullensaker/Kisa
Shkendija 79 Tetovo
1:1
FK Sileks Kratovo
FK Rabotnicki Skopje
0:0
FK Akademija Pandev
FK Shkupi
3:0
FK Borec
Gjorce Petrov
2:0
FC Struga Trim Lum
FK Belasica Strumica
1:1
FK Renova
MSK Zilina
4:1
Dunajska Streda
MFK Ruzomberok
2:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FC Spartak Trnava
0:2
FC Nitra
Skf Sered
1:1
MFK Zemplin Michalovce
Genemuiden
5:2
Flevo Boys
Rkav Volendam
1:0
Berkum
Noordscheschut
1:3
DETO Twenterand
VV Eemdijk
2:0
Azsv
VV Buitenpost
1:5
NSC
SV Alphense Racing Club
0:0
FC S-Gravenzande
Scherpenzeel
Poortugaal
FC Rijnvogels
0:2
Jodan Boys
Achilles Veen
4:1
DHSC
Achilles '29
VV Zwaluwen Vlaardingen
Spijkenisse
DUNO
Rijsoord
VV Capelle
ASV de Dijk
0:2
Swift
Urk
0:2
SDC Putten
ONS Sneek
0:2
HZVV
Sportclub Feyenoord
5:0
VV Smitshoek
WVV Alcides
2:1
Be Quick 1887
LONGA '30
2:1
Alphense Boys
Polkowice
4:2
Pogon Siedlce
Chojnice
3:1
Rks Garbarnia Krakow
Bytovia Bytow
2:2
Śląsk Wrocław II
Sokol Ostroda
0:2
Blekitni Stargard S.
PKS Olimpia Elblag
0:1
Hutnik Kraków
Katowice
1:1
Znicz
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Harju Jalgpallikool
FC Tallinn
7:2
Tammeka III
JK Sillamae Kalev
5:1
TJK Legion II
Tallinna FC Flora III
1:1
Saue
Sport Sankt-Peterburg
2:3
Elektron VN
Olimp-SKOPA
2:2
Saturn Ramenskoye II
Metallist Korolev
4:0
Losino-Petrovsky
Vityaz Podolsk
3:0
Legion Ivanteyevka
Olimp-Dolgoprudny II
2:3
Peresvet II
Sergiyev Posad
3:0
Lyubertsy
Prialit
1:3
Peresvet
Vityaz Noginsk
1:1
Znamya Noginsk II
Buryatia
2:0
Chita II
Dinamo St. Petersburg
1:0
Almaz-Antey
FC Pskov-747
1:0
Republic of Karelia
Spartak Tuymazy
3:0
Metallurg-M
Chelyabinsk II
3:3
Ilpar
Amkar
4:2
Shakhtyor Korkino
Tobol Kurgan
0:5
Torpedo Miass
Metallurg Asha
6:0
Tobol Tobolsk
Zvezda Perm II
2:0
Tyumen II
Prikamye Perm
3:2
Start-Altair
Mordovia Saransk II
4:0
Syzran-2003
Nizhny Novgorod II
1:4
Dorozhnik
Khimik-Avgust
0:0
Zenit Penza
Akademiya Tambov
0:3
Atom Novovoronezh
Yelets
1:0
Avangard Kursk II
FK Orel
3:0
Metallurg-Oskol
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
4:3
MKS Kaczkan Huragan Morag
Unia Swarzędz
1:2
MKS Flota Swinoujscie
Wiązownica
2:1
Cracovia Kraków II
Ślęza Wrocław
1:1
Zaglebie II Lubin
Ursus Warszawa
1:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Chemik Police
1:0
Pomorzanin Toruń
Przodkowo
0:2
Polonia Sroda Wielkopolska
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Wisłoka Dębica
Warta Gorzów
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
2:3
KS Polonia Bytom SA
Błonianka Błonie
0:2
Kutno
Broń Radom
1:1
Wasilków
Radunia Stezyca
1:0
SKS Baltyk Gdynia
Gwardia Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin
0:0
MKP Kotwica Kolobrzeg
Gryf Wejherowo
2:1
Kp Starogard Gdansk
Avia Świdnik
0:0
Lewart
KS Wisla Pulawy
2:2
Podhale Nowy Targ
Miedź Legnica II
2:2
Gać Oława
Pawłowice Śląskie
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Pogoń Grod. Mazowiecki
1:0
Unia Skierniewice
KS Legionovia Legionowo
1:2
Mlks Znicz Biala Piska
Wólczanka W. Pełkińska
6:1
Hetman Zamosc
Concordia Elbląg
0:1
Legia Warszawa II
Górnik Konin
0:1
Sokół Kleczew
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:0
Chełmianka Chełm
Wikielec
0:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Kluczbork
1:2
Lechia Zielona Góra
ZKS Stal Stalowa Wola
0:1
Wisla Sandomierz
Ruch Chorzow
4:0
Polonia Nysa
Sony Sendai
3:1
Kochi United
Tokyo Musashino City
1:2
Tegevajaro Miyazaki
Honda Lock
0:3
Honda
Verspah Oita
1:2
Reinmeer Aomori
Osaka
0:0
Maruyasu Okazaki
Biwako Shiga
1:0
Matsue City
Suzuka Point Getters
1:0
Iwaki
Nara Club
1:0
Veertien Mie
Kematen
3:2
Kirchbichl
Union Innsbruck
0:1
Völs
Young Style SC Wienerberg
4:0
Gerasdorf Stammersdorf
ATUS Ferlach
6:1
Wolfsberg
Austria XIII
2:0
FC Stadlau
Frauental
2:1
Lafnitz II
Bleiburg
1:0
Kraig
SC Retz
1:1
Scheiblingkirchen
Horitschon
1:1
SC Pinkafeld
St. Valentin
0:6
Zebau Bad Ischl
St. Martin i.M.
2:0
Bad Schallerbach
Lochau
4:1
Göfis
Fussach
4:0
Ludesch
Admira Dornbirn
5:2
Bezau
Bizau
3:2
Alberschwende
Blau-Weiß Feldkirch
0:2
Brauerei Egg
Höchst
1:2
FC Lustenau
SV Post Vienna
0:2
Donaufeld
Donau
1:1
WAF Brigittenau
Neumarkt
4:1
Golling
Siezenheim
1:4
Adnet
Puch
1:3
Bürmoos
Klingenbach
1:4
Siegendorf
Wildon
1:2
ASK Voitsberg
ÖTSU Hallein
1:2
Eugendorf
Schruns
1:5
FC Hard
SC Ritzing
2:0
Markt Allhau
Oberpetersdorf
0:1
Bad Sauerbrunn
Bramberg
1:2
Thalgau
Farul
1:2
Metaloglobus
Resita
0:3
Unirea Slobozia
Ripensia Timisoara
2:1
Gloria Buzau
Csikszereda
2:0
Acs Asu Politehnica Timisoara
AFC Dunarea 2005 Calarasi
3:2
Aerostar Bacau
Viitorul Pandurii
1:1
Petrolul
Comuna Recea
3:3
FC U Craiova
Progresul Ezeriș
0:3
Crişul Chişineu Criş
Gloria Lunca Teuz Cermei
0:1
Ghiroda şi Giarmata Vii
Avântul Periam
1:1
Dumbravita
Hunedoara
2:1
Industria Galda de Jos
Metalurgistul Cugir
4:1
Avântul Reghin
CS Sanatate Cluj
1:0
Ocna Mureș
FC Unirea Alba Iulia
2:3
Unirea Ungheni
Flacăra Horezu
1:3
Selimbar
Gilortul
5:2
Viitorul Dăești
CS Jiul Petrosani
3:1
CSM Deva
Sporting Lieşti
2:0
CSM Bacău
Sportul Chiscani
1:1
Viitorul Ianca
Râmnicu Sărat
2:0
Avântul Valea Mărului
Sânmartin
1:2
SCM Zalău
Minaur Baia Mare
5:1
CS Luceafarul Oradea
ACS Gloria Bistriţa
5:3
Someşul Dej
Sportul Şimleu
1:1
1910 Oradea
CSM Satu Mare
4:1
Progresul Şomcuţa Mare
Voluntari II
2:1
Metalul Buzău
Progresul Spartac
2:2
Concordia Chiajna II
Dante Botoşani
0:3
Ceahlaul
Bucovina Rădăuţi
2:0
AS Stiinta Miroslava
Şomuz Fălticeni
3:2
Acs Foresta Suceava
Hușana Huși
3:0
Paşcani
Bradu Borca
0:2
SJ Vaslui
Târgu Secuiesc
2:1
Odorheiu Secuiesc
Blejoi
2:0
Olimpic Cetate
CS U Craiova II
2:2
Pucioasa
Sporting Roşiori
1:1
Alexandria
Recolta Gheorghe Doja
1:4
Agricola Borcea
CS Afumati
4:0
Axiopolis
Viitorul Constanţa II
0:0
Mostiştea Ulmu
Olteniţa
0:4
Gloria Albeşti
Înainte Modelu
3:1
Popești-Leordeni
Otelul
1:1
Focşani
Fgura United
1:0
Zebbug Rangers
Pieta Hotspurs
2:3
Qormi FC
Naxxar Lions
1:4
Swieqi United
Qrendi
2:1
Saint Andrews
VFC Plauen
2:3
Rot-Weiss Erfurt
Bremer SV
4:3
BTS Neustadt
Rotenburger SV
0:0
VfL Oldenburg
Einheit Rudolstadt
1:0
FC International Leipzig
FC Oberlausitz Neugersdorf
4:2
1. FC Merseburg
An der Fahner Höhe
0:4
Grimma
Union Sandersdorf
2:1
Blau-Weiß Zorbau
Ludwigsfelder
1:4
Eilenburg
Martinroda
1:0
FSV Wacker 90 Nordhausen
VfL Halle
3:1
Carl Zeiss Jena II
Altenholz
0:1
Bordesholm
Union Neumünster
1:4
SV Todesfelde
Kickers Emden
3:2
Eintracht Celle
SV Pullach
1:2
Türkspor Augsburg
Ismaning
1:1
Jahn Regensburg II
Stuttgarter Kickers
3:0
SV Linx
Freiberg
1:1
FC Nottingen
Ilshofen
1:3
SSV Reutlingen
Backnang
0:4
Pforzheim
FV Ravensburg
4:2
Bissingen
SF Dorfmerkingen
1:1
Astoria Walldorf II
TuS Koblenz
0:1
SV Gonsenheim
Strausberg
4:2
Rostocker FC
RSV Eintracht
1:3
Stern
Hansa Rostock II
3:1
Hertha 06
Torgelower SV Greif
5:0
BSC Süd 05
Eintracht Bamberg
0:1
Abtswind
Arminia Ludwigshafen
2:2
Elversberg II
Freiburger FC
3:2
Göppinger
Rochling Volklingen
1:1
Mechtersheim
OSC Bremerhaven
0:4
TuS Schwachhausen
Erlensee
1:5
Lehnerz
Dietkirchen
3:1
SV Steinbach
Waldgirmes
1:2
Hessen Dreieich
Hünfelder SV
1:0
SV Zeilsheim
Hanau
3:1
Viktoria Griesheim
Schwaben Augsburg
1:0
Nördlingen
Deisenhofen
0:1
1860 Munich II
Kottern
1:2
Pipinsried
Lupo-Martini
3:2
Ramlingen-Ehlershausen
Ammerthal
2:0
Sand
Diefflen
3:0
Speyer
TSG Pfeddersheim
0:3
Wormatia
Oberachern
0:2
Neckarsulm
Karbach
2:4
Alemannia Waldalgesheim
FSV Salmrohr 1921
0:2
Eintracht Trier
Kirchanschöring
3:1
Donaustauf
Hankofen-Hailing
1:2
Dachau
Sportfreunde Baumberg
6:0
1. FC M'gladbach
Karlburg
0:0
Vilzing
Viktoria Kahl
Bayern Hof
Cham
3:3
Gebenbach
Dudenhofen
3:1
FSV Jaegersburg
FT Braunschweig
0:0
SVG Göttingen
SF Niederwenigern
1:1
TVD Velbert
Süderelbe
5:2
Union Tornesch
Deutz
0:0
Frechen
Aberystwyth Town FC
1:2
Barry Town United FC
Bala Town FC
1:2
Haverfordwest County
Cefn Druids
0:5
Connahʼs Quay
Penybont
2:1
Newtown AFC
The New Saints FC
10:0
Flint Town United
Cardiff Metropolitan University FC
0:3
Caernarfon Town FC
Sport Boys
1:2
Academia Cantolao
Deportivo Binacional
1:3
CC Deportivo Municipal
Alianza Lima
2:0
Deportivo Llacuabamba
K Eendracht Wervik
4:1
Rumbeke
Antonia
1:1
Retie
Vorselaar
3:1
Bevel
Oppuurs
1:1
ASV Geel
Wezel
0:0
Berg en Dal
Groen Star Beek
3:1
Zepperen-Brustem
KFC Eksel
1:4
Herkol
Bregel Sport
4:2
Herk
Bilzerse Waltwilder
4:2
Alken
St-Joris Sleidinge
2:3
Lokeren Doorslaar
SK Berlare
1:1
Elene-Grotenberge
Latem
2:5
Munkzwalm
Malmundaria
2:2
Ster-Francorchamps
Solre-sur-Sambre
2:0
Le Roeulx
Bastogne
Sartoise
Longlier
1:3
Ethe Belmont
RUW Ciney
1:2
US Dinantaise
Eendracht Aalter
2:1
Grembergen
Biesme
0:1
Loyers
Ixelles
1:1
R Leopold Uccle FC
Radnicki Kragujevac
2:0
FK Dinamo Vranje
FK Jagodina
1:0
Zeleznicar Pancevo
FK Borac Cacak
3:1
Radnicki Pirot
Kustosija
3:2
Junak
Opatija
1:1
NK Osijek II
Sesvete
1:2
HNK Cibalia-Vinkovci
Solin
1:2
NK Rudes
NK Medimurje Cakovec
2:1
Croatia Zmijavci
NK Inter Zapresic
1:1
NK Dugopolje
Brisbane Roar II
1:1
Eastern Suburbs
Gold Coast Knights
3:2
Redlands United
Lions
6:2
Gold Coast United
Moreton Bay United
1:2
Brisbane Strikers
SC Wanderers
2:0
Capalaba
Chemie
2:0
Luckenwalde
Chemnitzer FC
4:2
Berliner AK
Viktoria Berlin
3:2
Auerbach
Garching
Memmingen
Schalding-Heining
2:0
Rain/Lech
Pirmasens
0:0
Balingen
Ulm
5:1
Bahlinger SC
Bayern Alzenau
1:0
SG Sonnenhof Grossaspach
TSV Steinbach
2:0
Hoffenheim II
FC Homburg
1:2
Elversberg
Hessen Kassel
1:1
TUS Rot-Weiss Koblenz
Eintracht Stadtallendorf
0:1
FSV Frankfurt
Schott Mainz
3:1
FC-Astoria Walldorf
Wegberg-Beeck
0:2
Bergisch Gladbach
Sportfreunde Lotte
1:0
Fortuna Köln
Köln II
1:0
Preußen Münster
Alemannia Aachen
2:1
Mönchengladbach II
Wuppertaler SV
3:0
RW Oberhausen
VfB Homberg
1:2
Schalke II
SV 19 Straelen
2:2
Rodinghausen
Bonner SC
3:2
Rot Weiss Ahlen
SC Freiburg II
2:2
Offenbach
Jeddeloh
2:1
Wolfsburg II
HSC Hannover
0:1
Werder Bremen II
Orenburg 2
0:3
Lada SOK
Krylya Sovetov II
1:2
Ural-D Yekaterinburg
Delin-Zenit Izhevsk
0:1
FC Tyumen
FC Nosta Novotroitsk
7:0
FC Lada Togliatti
Biolog Novokubansk
1:2
Makhachkala
FC Tver
4:1
FC Kazanka Moscow
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
3:0
Zvezda Perm
FK Dolgoprudny
3:1
FC Murom
FC Torpedo Vladimir
2:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Dinamo Moskva II
1:1
Znamya Truda
Chertanovo U19
3:4
Tambov U19
Sochi U19
1:1
Dinamo Moscow
Arsenal Tula U19
1:4
Krasnodar U19
Khimki U19
0:3
Rubin Kazan U19
Strogino U19
1:4
Zenit U19
Rotor Volgograd U19
1:3
Spartak Moskva U19
CSKA Moskva U19
3:0
Akademiya Konopleva U19
Lokomotiv Moskva U19
1:0
Master Saturn U19
K Londerzeel SK
2:1
Hoogstraten VV
Voorwaarts Zwevezele
1:1
Sporting West Harelbeke
FC Gullegem
0:2
Sparta Petegem
KSC City Pirates
2:5
K Bocholter VV
SK Ronse
1:1
KSV Oudenaarde
KRC Gent
2:2
KSC Dikkelvenne
Lokeren-Temse
1:0
KFC Merelbeke
RAAL La Louvière
7:0
Waremme
FC Tubize
5:0
Royal Excelsior Virton
RES Durbuy
1:5
RRC Hamoir
Ayia Napa FC
2:0
Omonia Aradippou
Akritas
0:0
Alki Oroklini
ASIL
1:0
AEZ
PAEEK
1:0
Kouris Erimi
Anagennisi Derynia FC
2:1
Ahironas
Krasava
2:3
Othellos
Onisilos Sotira FC
2:1
EN Thoi Lakatamias FC
Digenis Akritas
1:0
Omonia Psevda
Deportivo Cuenca
0:3
CD Olmedo
Aucas
4:1
L.D.U. Portoviejo
L.D.U. Quito
2:0
Mushuc Runa
Orense
1:3
Independiente
Paganese Calcio 1926
0:3
Ternana Calcio
SS Matelica Calcio Asd
3:1
AC Feralpi Salo
AS Giana Erminio
1:2
Juventus II
Livorno
2:2
Calcio Lecco
Viterbo Calcio
0:1
US Avellino 1912
Como 1907
1:0
AC Pistoiese
Bra
1:0
Caronnese
Borgosesia
2:0
Imperia
Castellanzese
3:1
Fossano
AC Gozzano
4:1
Vado
Derthona
2:1
Sestri Levante
Saluzzo
1:2
Folgore Caratese
SSC Giugliano
1:5
Insieme Formia
Montebelluna
2:1
Virtus Bolzano
Manzanese
0:1
Caldiero Terme
Mestre
1:1
Cartigliano
Union Clodiense
1:0
Chions
Union Feltre
1:1
Cjarlins Muzane
Kalná nad Hronom
1:1
Beluša
Považská Bystrica
1:1
Spartak Myjava
Častkovce
2:1
Veľké Ludince
OFK Malzenice
3:1
Zl. Moravce-Vrablé II
Slovan Giraltovce
0:2
Humenné
Čadca
0:3
Tatran Krásno
MSK Namestovo
1:0
Baník Kalinovo
Bernolákovo
1:5
Rohožník
FK Inter Bratislava
6:2
Slovan Ivanka
FK Sindelic Beograd
1:4
Brodarac
Lokomotiva Beograd
0:2
Radnički Obrenovac
Mladenovac
0:1
TEK Sloga
Studentski Grad
1:0
Zvezdara
Radnički Novi Beograd
2:2
BSK Borca
Moravac Mrštane
1:4
Timok Zaječar
Morava Vladičin Han
2:1
Sinđelić Niš
Toplicanin Prokuplje
1:2
Radnički Svilajnac
Smederevo 1924
3:2
Jedinstvo Ub
Šumadija Aranđelovac
1:4
Takovo
Mačva 1929
2:1
Budučnost Krušik
Gruža
1:2
Sloga Petrovac
Sloga Požega
4:0
FK Mladi Radnik
1. Maj Ruma
2:0
Radnički Sombor
Kozara
2:2
Jedinstvo Stara Pazova
Stari Grad
4:0
Radnički Zrenjanin
Omladinac NB
2:1
Feniks
OFK Vršac
1:1
Mladost Novi Sad
Bačka 1901
2:3
Tisa Adorjan
Hajduk 1912 Kula
0:1
FK Dinamo 1945 Pancevo
Sloga Čonoplja
5:1
Sloboda Novi Kozarci
FK Novi Pazar
3:1
FK Vojvodina
OFK Backa Palanka
2:2
FK Javor Ivanjica
Macva Sabac
0:2
FK Vozdovac
FK Spartak Subotica
4:2
FK Cukaricki
FK Metalac GM
1:1
FK Partizan
Riverside
1:3
Launceston City
Olympia Warriors
1:2
Devonport City
Glenorchy Knights
1:1
South Hobart
Kingborough Lions
5:2
Clarence Zebras
Nongbua Pitchaya
1:0
Uthai Thani
Grand Andaman Ranong United FC
2:1
Phrae United
Khonkaen FC
3:3
Khon Kaen United
Chainat Hornbill
1:2
Lampang
Customs United
0:3
Chiangmai
PAC Buzet
1:3
Stade Brainois
Avanti
1:0
Rhodienne-De Hoek
Witgoor Sport
2:1
Wellen
Weerstand Koersel
1:2
Nijlen
KFC Sint Lenaarts
2:1
K Esperanza Pelt
KFC Zwarte Leeuw
1:3
Diest
De Kempen
2:3
Betekom
RCS Brainois
1:0
Rapid Symphorinois
Genly-Quévy
2:3
Crossing Schaerbeek
Aische
2:1
Ostiches
Jeunesse Tamines
3:2
Stockel
Gosselies Sports
1:2
Union Namur
FC Lebbeke
3:0
Svelta Melsele
KFC Lille
4:2
KFC Turnhout
KRC Mechelen
2:6
Eendracht Termien
Polet
1:1
Virovitica
Podravina Ludbreg
2:1
Rudar Mursko Središće
Graničar Đurđevac
0:3
Radnik Križevci
Tehničar 1974
3:0
Podravac Virje
Bjelovar
0:0
Mladost Ždralovi
Papuk
2:3
Varteks Varaždin
Grobničan Čavle
4:1
Cres
Ponikve
4:0
NK Vrbovec
Trešnjevka
4:3
Maksimir Zagreb
Segesta Sisak
2:0
HAŠK
NK Lucko
2:0
Mladost Petrinja
Dugo Selo
3:0
Jarun
NK Udarnik Kurilovec
2:0
NK Vrapce
Karlovac 1919
0:2
Trnje
Buje
4:0
Naprijed Hreljin
Uljanik
0:4
Crikvenica
Rovinj
1:0
Nehaj
Pazinka
2:2
Krk
Vinodol
3:3
Jadran Poreč
Marsonia Brod
2:1
Zrinski Jurjevac
Graničar Županja
4:1
Slavija Pleternica
Vuteks-Sloga
0:4
Belišće
NAŠK Našice
2:3
Bedem Ivankovo
Đakovo-Croatia
1:1
Čepin
Oriolik Oriovac
0:1
Vihor
Sloga Nova Gradiška
0:3
NK Vukovar 91
Valpovka
1:1
Kutjevo
Slavonija Požega
3:0
Slavonac Bukovlje
Hrvatski vitez
1:3
Zagora
Vodice
3:1
Zmaj Makarska
Uskok Klis
1:1
Kamen Ivanbegovina
GOŠK Dubrovnik
2:0
RNK Split
Rudar Labin
1:2
NK Novigrad
Botev Novi Pazar
3:2
Inter Dobrich
Chernomorets Balchik
2:0
Dorostol
Botev Ihtiman
1:2
Marek
Slivnishki geroy
2:2
Oborishte Panagyurishte
Balkan Botevgrad
0:1
Kyustendil
PFC Vihren Sandanski
3:1
Levski Chepintsi
Nadezhda Dobroslavtsi
3:1
Granit Vladaya
Velbazhd
1:0
Bansko
Perun Kresna
0:4
PFC Pirin Gotse Delchev
PFC Rilski Sportist Samokov
2:2
Chavdar Etropole
Haskovo
1:0
Izvor Gorski izvor
Spartak Plovdiv
1:2
Levski Karlovo
Rozova Dolina
1:1
Zagorets
PFC Nesebar
1:1
Dimitrovgrad
Maritsa Plovdiv
1:1
PFC Rodopa Smolyan
FC Vereya
1:2
Karnobat
Borislav 2009
1:1
Chernomorets Burgas
Yambol 1915
0:0
Sokol Markovo
FK Atletik Kuklen
0:0
Gigant Saedinenie