Fixtures - December 02, 2020
Krasnodar
1:0
Rennes
Basaksehir FK
3:4
RB Leipzig
Juventus
3:0
Dynamo Kyiv
Ferencvaros
0:3
Barcelona
Sevilla
0:4
Chelsea
Man United
1:3
PSG
Dortmund
1:1
Lazio
Club Brugge
3:0
Zenit
Veres Rivne
1:0
Mariupol
FC Nyva-V Vinnytsia
0:4
Kolos Kovalivka
VPK Agro Magdalinovka
0:5
Dnipro-1
Agrobiznes Volochisk
1:0
FC Vorskla Poltava
Oleksandria
3:0
FC Minaj
Middlesbrough
2:1
Swansea City
Blackburn
2:1
Millwall
Luton Town
3:1
Norwich City
Nottingham
0:0
Watford
Sheffield Wednesday
1:1
Reading
Wycombe Wanderers
0:1
Stoke City
Viking FK
2:0
SK Brann
Haugesund FK
1:1
Mjondalen
Sarpsborg
1:1
Kristiansund BK
Aalesunds FK
0:1
Sandefjord Fotball
IK Start
1:1
Bodo/Glimt
Stabaek Fotball
1:1
Valerenga IF
FC Cartagena
1:3
Espanyol
Leganés
1:0
Rayo Vallecano
UD Logrones
1:2
SD Ponferradina
CD Castellon
1:0
Real Zaragoza
CD Lugo
1:1
Las Palmas
AFC Wimbledon
2:1
Peterborough
Bristol Rovers
0:2
Gillingham
Hull City
2:1
Doncaster Rovers
Charlton Athletic
0:1
Milton Keynes Dons
Shrewsbury Town
2:2
Accrington Stanley
Cape Umoya United
2:0
Free State Stars FC
JDR Stars
0:1
Pretoria University
Richards Bay
2:2
Cape Town All Stars
FK Slavoj Trebisov
5:1
Slovan Bratislava II
FK Dubnica Nad Vahom
0:0
Petržalka
Dukla Banská Bystrica
5:1
KFC Komarno
MFK Skalica
3:1
FC STK 1914 Samorin
FK Zeleziarne Podbrezova
1:1
Partizan Bardejov
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1:2
FK Puchov
MSK Zilina B
2:1
FK Kosice
Icel Idmanyurdu Spor
1:0
Somaspor
Isparta 32 Spor
1:2
Yalovaspor
Batman Petrolspor
0:0
Karsiyaka
Sile Yildizspor
0:1
Carsambaspor
Arnavutköy Belediyespor
1:1
Edirnespor
Bucaspor 1928
1:1
Adliyespor
Diyarbekirspor
1:1
Ofspor
Derince Belediyespor
4:1
Kemerspor 2003
Artvin Hopaspor
1:2
Kizilcabolukspor
1877 Alemdag Spor
1:3
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Payasspor
1:0
Nevsehir Belediye Spor
Manisaspor
1:1
Fatsa Belediyespor
Hacettepe 1945
1:0
Arhavi Spor
Osmaniyespor
1:2
Catalcaspor
Erbaaspor
0:1
Cizrespor
Kasimpasa Erokspor
1:0
Elaziz Belediyespor
Karaman Belediyespor
0:3
Tokatspor
Darica Genclerbirligi
2:1
Nazilli Bld Spor
Yomraspor
1:2
Kütahyaspor
Buyuk. Tepecikspor
2:2
Halide Edip Adivarspor
Yozgatspor 1959 FK
2:0
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
Fethiyespor
5:0
Erzin Belediyespor
Ceyhanspor
1:3
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Tekirdagspor
2:1
Agrispor
Chapecoense SC
1:0
Cuiaba Esporte Clube MT
CRB AL
0:0
CSA AL
Nautico PE
2:0
Guarani FC SP
Confianca SE
1:1
Figueirense FC
Ponte Preta SP
1:1
Sampaio Correa MA
Parana Clube PR
1:4
Vitoria BA
FK Rudar Pljevlja
0:4
FK Sutjeska
FK Jezero Plav
2:0
OFK Petrovac
FK Iskra Danilovgrad
0:2
FK Buducnost
FK Zeta Golubovci
1:0
OFK Titograd
FK Decic Tuzi
0:3
FK Mladost Ljeskopolje
SP Tre Fiori
SS Cosmos
FC Domagnano
Tre Penne
FC Fiorentino
SS Folgore Falciano Calcio
SP La Fiorita
SS Murata
Blyth Spartans AFC
0:3
York City FC
Southport FC
0:1
Farsley Celtic
Havant & Waterlooville FC
2:3
Hemel Hempstead
FK Dukla Prague
1:1
FC Hradec Kralove
FK Fotbal Trinec
2:2
Afk Chrudim
FK Varnsdorf
1:0
Vysehrad
FC Vysocina Jihlava
2:1
Mas Taborsko
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:0
FK Viktoria Zizkov
SK Lisen
2:2
1.SK Prostejov
FK Apos Blansko
0:1
FK Usti Nad Labem
Shkendija 79 Tetovo
5:0
Gjorce Petrov
FK Shkupi
3:1
FK Belasica Strumica
FK Rabotnicki Skopje
1:0
FK Pelister Bitola
FK Sileks Kratovo
1:0
Vardar Skopje
FK Akademija Pandev
0:1
FK Renova
FK Borec
2:1
FC Struga Trim Lum
SKRA Częstochowa
0:1
PKS Olimpia Elblag
Śląsk Wrocław II
2:1
Olimpia Grudziadz
Bytovia Bytow
1:2
Katowice
Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
Motor
1:0
Lech Poznań II
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogon Siedlce
Montedio Yamagata
3:2
Machida Zelvia
Mito Hollyhock
2:1
Jubilo Iwata
ThespaKusatsu
1:0
Matsumoto Yamaga FC
Omiya Ardija
3:3
Ehime FC
Tokyo Verdy
1:1
JEF United
Albirex Niigata
2:2
Tochigi
Kyoto Sanga
2:1
V-Varen Nagasaki
Renofa Yamaguchi
0:2
Ventforet Kofu
Tokushima Vortis
4:1
Giravanz Kitakyushu
FC Ryukyu
0:2
Zweigen Kanazawa
Fagiano Okayama
1:1
Avispa Fukuoka
Kozakken Boys
Harkemase Boys
HHC Hardenberg
Vitesse
VV Capelle
Amsterdamsche FC
Oss 20
VV Katwijk
RKVV Westlandia
Stedoco
VV Una
Groene Ster
Quick
NEC Nijmegen
Tec
Groningen
Dvs 33 Ermelo
Willem II Tilburg
Tiszafuredi VSE
4:2
Mezőkövesd II
Ferencváros II
0:0
Körösladány
FC Tatabanya
2:0
Fehérvár II
Lipót Pékség
2:1
Whb Menfoecsanak Esk
Nagyatádi
0:3
Érdi VSE
SF Niederwenigern
Sportfreunde Baumberg
TVD Velbert
SW Essen
1.FC Monheim
1. FC M'gladbach
SpVg Schonnebeck 1910
Ratingen SV Germania 04/19
Cronenberger SC
Turu Dusseldorf
SC Duesseldorf West
Meerbusch
Jahn Hiesfeld
FC Kray
SpVgg Sterkrade-Nord
Bocholt
FK Olimpic Sarajevo
0:2
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Krupa
1:3
FK Borac Banja Luka
Hsk Zrinjski Mostar
1:2
FK Zeljeznicar
FK Sarajevo
2:1
FK Radnik Bijeljina
Trujillanos FC
1:0
Atletico Venezuela
Yaracuyanos FC
1:1
Carabobo FC
Academia Puerto Cabello
1:1
Dep. La Guaira
Basáñez
0:0
Colón
La Luz
2:0
Potencia
Miramar Misiones
1:2
Huracan Del Paso
CA Bella Vista
0:1
Uruguay Montevideo
Saint Denis École Football Association
2:1
Saint-Pauloise
SS Jeanne D Arc
1:0
Capricorne
Js Saint-Pierroise
3:1
AS Les Marsouins
Excelsior
1:0
Trois Bassins FC
La Tamponnaise
1:2
Association Sportive de La Bretagne
Wiedenbruck
0:4
Mönchengladbach II
Altona
Heider
Fortuna Düsseldorf II
2:0
Alemannia Aachen
VfB Homberg
0:1
Bergisch Gladbach
Wuppertaler SV
0:3
SV 19 Straelen
Lokomotiv Moskva U19
3:0
Ufa U19
Master Saturn U19
0:5
Zenit U19
Khimki U19
1:0
Akademiya Konopleva U19
Strogino U19
1:1
Rubin Kazan U19
Akhmat Grozny U19
3:0
Arsenal Tula U19
Sochi U19
2:1
Tambov U19
CSKA Moskva U19
4:1
Ural U19
Dinamo Moscow
3:3
Rotor Volgograd U19
Palermo
3:3
Viterbo Calcio
Casertana FC
0:2
US Vibonese Calcio
Potenza Calcio
0:1
US Avellino 1912
US Arezzo
2:3
Sambenedettese
Pontedera
0:1
AS Lucchese Libertas 1905
Pergolettese
1:3
Juventus II
Catania
3:0
Bisceglie
Young Lions
1:2
Geylang International
Albirex Niigata S
3:0
Tanjong Pagar
Lion City Sailors
1:1
Tampines Rovers
Hougang United
1:2
Balestier Khalsa
Brunei DPMM
Young Lions