Fixtures - February 14, 2021
Mariupol
0:1
Oleksandria
Kolos Kovalivka
0:0
Donetsk
Rukh Vinnyky
1:1
FC Vorskla Poltava
Dnipro-1
2:0
FC Ingulets
Monaco
2:2
Lorient
Angers
1:3
Nantes
Dijon
0:2
Nimes
Metz
1:2
Strasbourg
Rennes
0:2
Saint-Etienne
LOSC
0:0
Brest
Bordeaux
0:0
Marseille
US Saint Omer
0:1
Gazélec Ajaccio
US Feurs
0:0
Le Puy
Rumilly-Vallières
5:1
AS Saint Priest
US Montagnarde
1:0
Dinan Lehon FC
Locmine S Co
0:1
FC Guichen
Sedan
5:0
Saint-Meziery
Amneville CS
0:0
AS Prix Les Mezieres
Aire Sur La Lys
0:0
Amiens AC
Loon-Plage
1:1
Arras FA
Steenvoorde
2:4
Beauvais
AS Fabregues
4:1
Castelnau le Cres
Mérignac-Arlac
1:4
Poitiers Foot
Saint-Brice
2:0
Jeanne d'Arc de Drancy
Racing Besançon
0:1
UF Maconnais
Louhans-Cuiseaux
0:1
FC Fleury 91
ESM de Gonfreville
0:2
Chateaubriant
Élan de Gorges
0:0
Sable Sur Sarthe
FC Chamalieres
1:1
Andrezieux Boutheon
Soleil Bischheim
0:1
SC Schiltigheim
FCSR Haguenau
2:2
Saint Louis Neuweg
Consolat Marseille
0:0
Aubagne FC
Lege Capferret US
1:0
Bayonne
St Liguaire Niort
0:2
Olympique Alès
St Clément Montferrier
0:2
Canet Roussillon
Atiker Konyaspor 1922
2:0
Denizlispor
Hatayspor
0:0
Alanyaspor
Galatasaray
2:1
Kasımpaşa
Göztepe
2:1
Basaksehir FK
Atletico Mineiro MG
1:1
EC Bahia BA
Santos
2:0
Coritiba PR
Flamengo
2:1
Corinthians
Vasco Da Gama RJ
0:2
Internacional RS
Bohemians Prague 1905
0:0
SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec
0:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Mlada Boleslav
2:2
Viktoria Plzeň
FC Banik Ostrava
2:1
FK Jablonec
Sparta Prague
4:3
MFK Karvina
Aalborg BK
0:0
Randers FC
Vejle BK
2:2
Nordsjælland
Lyngby
0:4
Brøndby
Midtjylland
1:0
AC Horsens
Odense Boldklub
0:0
AGF Aarhus
Mallorca
1:2
Espanyol
Almería
3:1
Las Palmas
Alcorcon AD
1:0
UD Logrones
Leganés
3:1
Albacete Balompie
Sporting Gijón
1:0
Málaga
Rosenborg
Kristiansund BK
FC Chertanovo Moscow
FC Telavi
Tom Tomsk
1:2
FC Baltika Kaliningrad
BATE Borisov
0:2
FC Dila Gori
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Sokol Saratov
Ustrem Donchevo
Sportist G.Toshevo
Dinamo Moskva
2:4
PFC Sochi
Kuban Kholding
1:0
FK Kaluga
Räppe
Osters IF
Lokomotiv Moskva
0:4
FC Lokomotivi Tbilisi
Inter Dobrich
Dorostol
BK Hacken
3:1
Orgryte Goteborg
Kalmar FF
0:2
Landskrona BoIS
Dinamo Moskva
2:1
FC Ordabasy
BATE Borisov
1:1
Ufa
FC Baltika Kaliningrad
2:1
FK Liepaja
FC Chertanovo Moscow
1:2
FC Dila Gori
Osters IF
2:1
Lunds BK
FC Orenburg
1:2
Saburtalo Tbilisi
FC Vitebsk
2:2
FC Neman Grodno
Lokomotiv Moskva
2:1
Rostov
Jerv FK
Arendal FK
Turgutluspor
3:1
Elazığspor
Tarsus Idman Yurdu
3:2
Karacabey Birlik Spor A.s
Akhisar Belediyespor
3:0
Pazarspor
Serik Belediyespor
2:0
Sivas Belediye Spor
Etimesgut Belediyespor
3:1
Pendikspor
Kastamonuspor
0:0
P. Bugsasspor
Konya Anadolu Selcukspor
0:1
Kirsehir Belediye Spor
Ankara Demirspor
2:1
Zonguldakspor
Kahramanmarasspor AS
1:3
Sanliurfaspor
Inegolspor
0:2
Manisa Futbol Kulubu
Erzincan Refahiyespor
0:0
Düzyurtspor
Afjet Afyonspor
0:1
Corum Belediyespor
Amed Sportif Faaliyetler
2:0
Genclik Spor
Nigde Belediyespor
0:2
AS Sariyer
Kardemir Karabukspor
0:3
Idare Genclik
Kirklarelispor
0:0
Sakaryaspor
Gor Mahia
0:1
NAPSA Stars
Nkana
2:0
Tihad Casablanca
Young Buffaloes
1:2
Etoile du Sahel
FC Platinum
0:1
Asc Les Jaraaf de Dakar
Jwaneng Galaxy
0:3
Orlando Pirates
Bouenguidi
1:0
Salitas
Enyimba
1:0
Rivers United
Asante Kotoko
1:2
ES Sétif
AS Sonidep
0:1
Coton Sport
Racing d'Abidjan
0:2
Pyramids
Raja Casablanca
1:0
Monastir
Stade Malien de Bamako
2:1
JS Kabylie
Al-Ahli Benghzi
1:1
Motema Pembe
Trofense
1:0
SC Coimbroes
Merelinense FC
1:1
Sporting Braga B
Real Sporte
0:0
GD Fontinhas
Sporting Clube Ideal
2:1
Clube Oriental de Lisboa
Pevidem SC
1:0
Rio Ave II
Praiense
1:1
Club Foot Estrela
Amora FC
CF Os Armacenenses
Juventude Evora
2:3
Esperanca de Lagos
Vitória Setúbal
2:2
Olhanense
Aguia Vimioso
2:2
CDC Montalegre
Clube Desportivo de Alcains
1:1
AC Marinhense
GRAP
Oliveira Hospital
Arc Oleiros
3:1
Vitoria Sernache
1 Dezembro
0:1
Alverca Futebol
Sintrense
CD Fatima
UD Santarem
1:0
CA Pero Pinheiro
Amarante FC
0:0
Maritimo Madeira B
FC Pedras Rubras
Csd Camara de Lobos
Leca FC
União Madeira
SC Vila Real
0:1
SC Salgueiros
AD Fafe
3:2
Mondinense FC
Ar Sao Martinho
0:0
Vitoria Guimaraes B
CD das Aves
Brito
FC Tirsense
1:2
Berco SC
Rd Agueda
1:1
Lusitania FC
Cfc-Cf Canelas 2010
1:0
Lusit.vildemoinhos
Valadares Gaia FC
1:2
Anadia FC
AD Camacha
Felgueiras 1932
Beira-Mar
3:1
Sao Joao Ver
CD Aguila
1:1
Municipal Limeno
Jocoro
1:2
CD Luis Angel Firpo
Chalatenango
3:1
Atlético Marte
Alianza FC (Slv)
3:2
Santa Tecla FC
AD Isidro Metapan
2:1
CD FAS
Once Deportivo
0:0
Sonsonate FC
Nafplio 2017
Agios Ierotheos
Ermionidas
Aris Skalas
Atromitos Chiliomodi
Molaikos
Pao Rouf
Foinikas N. Epidavrou
Pangytheatikos
AE Kifisias
Ermis Meligous
Koronida Koiladas
Atromitos Palamas
AS Meteora
Makedonikos Foufas
Aetos Makrychoriou
Ermis Amyntaio
Kozani FC
Oikonomos Tsaritsanis
Anagennisi Karditsas 1904
AE Karitsas
Dias Diou
AO Selanon
Elassona
Ethnikos Neou Keramidiou
Fikis
Kerkyra
Acheron Kanalaki
Agios Matthaios
Thyella Katsikas
Panagriniakos
Asteras Kalirachis
Anagennisi Artas
Preveza
M. Alexandros Kastorias
Missolonghi
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Amvrakikos Loutrou
Thyella Monastirakiou
Lefkimmi
Panegialios FC
Thyella Patras
Aias Gastounis
APS Zakynthos
Pallixouriakos
Nafpaktiakos
Ethnikos Skoulikadou
Diavolitsi
Tsilivi
Diagoras Vrachneikon
Achaiki
PAO Vardas
Panionios
Pao Aittitos Spata FC
Marko
Charavgiakos
Ethnikos Piraeus
Proodeftiki
GS Ilioupoli
Pannaxiakos
Ano Meras
Fostiras FC
Aeek Synka
Giouchtas
Almyros Gaziou
AE Neapolis
Agios Nikolaos
Poros
AO Paleochora FC
Damastas
Asteras Rethymnou
Rethymniakos
Aris Soudas
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Aris Rethymnou
Anagennisi Ierapetra
Apollon Paralimniou FC
Anagennisi Thalassias
Ampelokipon Drama
Aetos Orfanou
Iraklis Ampelokipon
Nestos Chrisoupolis
Orfeas Xanthis
Doxa N. Sidirochoriou
Ethnikos Sochos
Antheias-Aristinou
Elpida Sapes
Aris Avatou
Evosmou
Pandramaikos
M. Alexandros Orfaniou
Didymoteicho
Platanias
Irodotos
PAO Koufalion
Agrotikos Asteras FC
Makedonikos FC
Anagennisi Plagia
Megas Alexandros Trikala
Niki Agkathia
Ethnikos Giannitsa
Edessaikos
Thyella Sarakinoi
PAOK Alexandreia
Aetos Varvaras
Anagennisi Giannitsa FC
Nea Kallikrateia
Thermaikos Thermis
Berekum Chelsea
2:0
Eleven Wonders FC
Dreams
4:2
Aduana Stars
Medeama
2:0
Bechem United
Ebusua Dwarfs
1:2
Karela
Liberty Professionals
2:2
Inter Allies FC
Al Shorta
1:1
Alsinaat Al Kahrabaiya
Naft
1:1
Naft Al Basra
Amanat Baghdad
1:0
Al Karkh
Naft Al Wasat
1:1
Al Mina'a
Al Talaba
3:1
Al Kahraba
Municipal Jalapa
3:3
Deportivo Ocotal
Diriangén
1:0
Real Estelí
Walter Ferretti
2:1
Managua
Juventus Managua
1:3
Chinandega
Bekescsaba 1912 Elore
1:1
Pecs
Aqvital
2:0
Kaposvari Rakoczi FC
Budaorsi SC
1:1
Szeged
Siofok
0:1
Szolnoki MAV FC
Gyori ETO
1:1
Dorogi FC
Nyiregyhaza Spartacus
2:0
DEAC
Haladas
0:0
Vasas
USM Saran
Saint-Jean-le-Blanc
Châteauneuf-sur-Loire
Déols
Ajaccio II
Villefranche SJB
Corte
Mandelieu LN
FC Tartas Saint Yaguen
Les Genets D'anglet
Niort II
Bayonne
US Vimy
Croix IC
Chantilly
Lille II
Valdahon Vercel
Gueugnon
Sochaux II
FC Morteau Montlebon
Agde Rco
Nîmes II
Toulouse II
Olympique Alès
AS Fabregues
Montpellier II
J3 Amilly
Montargis
La St Pierre de Milizac
Avt G. Laiq. Fougeres
Beaucaire St
Alberes Argeles
Hawkes Bay United
3:2
Wellington Phoenix Academy
Auckland City FC
2:0
Canterbury United
Hamilton Wanderers AFC
3:2
Waitakere United
Nasarawa United
2:1
Akwa United
Katsina United
1:0
Jigawa Golden Stars
Adamawa United
1:1
Ifeanyi Uba
Kano Pillars
1:0
MFM FC
Wikki Tourist
0:0
Sunshine Stars
Kwara United
3:0
Dakkada
Blau-Weiß Zorbau
1. FC Merseburg
FC International Leipzig
Krieschow
Union Sandersdorf
Carl Zeiss Jena II
An der Fahner Höhe
FSV Wacker 90 Nordhausen
VFC Plauen
Eilenburg
FC Oberlausitz Neugersdorf
Ludwigsfelder
Einheit Rudolstadt
VfL Halle
Grimma
Rot-Weiss Erfurt
Hertha Zehlendorf
Stern
Rostocker FC
Blau-Weiß 90 Berlin
Greifswalder FC
BSC Süd 05
Tasmania Berlin
Staaken
TSG Neustrelitz
Hertha 06
RSV Eintracht
Hansa Rostock II
Strausberg
Torgelower SV Greif
Pampow
Victoria Seelow
SV Frisia 03
Inter Turkspor Kiel
SV Eichede
SV Todesfelde
Preußen 09 Reinfeld
Pansdorf
Eintracht Northeim
Lupo-Martini
Eintracht Celle
Rotenburger SV
BW Lohne
TB Uphusen
Hagen / Uthlede
VfL Oldenburg
Heeslinger SC
Bersenbrück
Spelle-Venhaus
Kickers Emden
Gifhorn
SVG Göttingen
Arminia Hannover
Germania Egestorf/Langreder
Kaiserslautern II
Hassia Bingen
Meerbusch
Sportfreunde Baumberg
FC Kray
SC Velbert
SW Essen
SF Niederwenigern
1. FC M'gladbach
Union Nettetal
Velbert
Hilden
1.FC Monheim
SpVg Schonnebeck 1910
Ratingen SV Germania 04/19
Teutonia St.Tönis
TVD Velbert
Cronenberger SC
SpVgg Sterkrade-Nord
SC Duesseldorf West
Turu Dusseldorf
Kleve
Bocholt
FSV Duisburg
Atletic Club Escaldes
3:3
UE Engordany
Inter Club de Escaldes
6:0
Penya Encarnada
FC Santa Coloma
2:2
Sant Julia
CE Carroi
1:3
UE Santa Coloma
Mixco
4:0
Carchá
Zacapa Tellioz
1:0
Sayaxché
Chimaltenango
0:0
Aurora
Nueva Concepción
1:0
Coatepecano IB /DR
San Pedro
2:2
Marquense
Union La Calera
2:3
Curico Unido
Universidad Chile
3:1
Antofagasta
Univ. Concepción
1:2
Universidad Católica
Everton de Vina Del Mar
1:0
Huachipato
Deportes Iquique
2:0
Santiago Wanderers
Deportes La Serena
0:2
Audax Italiano
Palestino
2:2
Coquimbo Unido
O`Higgins
1:1
Colo Colo
Grez-Doiceau
Nivellois
RFC Union La Calamine
Ster-Francorchamps
Pontisse Cité
Etoile de Faimes
Mélen-Micheroux
Aubel
JS Fizoise
RSC Beaufays
Rechain
FC Du Geer
Jehaytois
Sprimont II
UCE Liège
ET.Elsautoise
Weywertz
Malmundaria
Kalmthout
Berg en Dal
Ranst
Retie
Ternesse
Rapid Leest
KSV Bornem
ASV Geel
Blankenberge
RC Lauwe
Lauwe
SC Zonnebeke
KSC Wielsbeke
Excelsior Zedelgem
Liedekerke
Hoegaarden-Outgaarden
Borght-Humbeek
Aarschot
Bertem-Leefdaal
KSC Grimbergen
Sporting Kampenhout
Stade Bierbeek
Veltem
Tervuren-Duisburg
Linden
Huldenberg
Melsbroek
Houtem-Oplinter
Wambeek
Bodegem Kapelle United
BX Brussels
R Leopold Uccle FC
Royal Wallonia Walhain CG
Sporting Bruxelles
NSeth Berchem
Genappe
Renaissance Schaerbeek
Sportive Brainoise
Kosova Schaerbeek
Stade Everois
Union Lasne-Ohain
Etterbeek
Eendracht Maasmechelen
Zepperen-Brustem
Torpedo Hasselt
Juve Hasselt
Herderen-Millen
Alken
SK Denderhoutem
Grembergen
Dendermonde
Eendracht Zele
Excelsior Mariakerke
Ardennen
Drongen
Elene-Grotenberge
Jong Zulte
Lokeren Doorslaar
Sassport Boezinge
Oostduinkerke
Oostnieuwkerke
K.Racing Waregem
Luckenwalde
Lok Leipzig
Bischofswerdaer
FSV Union Furstenwalde
Chemnitzer FC
SV Babelsberg
Optik Rathenow
Halberstadt
Energie Cottbus
Auerbach
Altglienicke
Viktoria Berlin
Tennis Borussia
Meuselwitz
Chemie
Lichtenberg
Berliner AK
Hertha BSC II
Carl Zeiss Jena
BFC Dynamo
VfB Stuttgart II
2:2
FC Homburg
Borussia Dortmund II
2:2
Wiedenbruck
R CS Verlaine
Warnant
Royal Cappellen FC
Berchem Sport
Olympia SC Wijgmaal
K Bocholter VV
Spouwen-Mopertingen
Pepingen-Halle
Wetteren-Kwatrecht
Lokeren-Temse
Toekomst Menen
Sporting West Harelbeke
Vk Ieper
K Olsa Brakel
Voorwaarts Zwevezele
KFC Merelbeke
FC Gullegem
KVV Zelzate
Couvin-Mariembourg
RRC Hamoir
Solières Sport
Jette
Stockay-Warfusée
US Givry
Entente Acren Lessines
RUS Rebecquoise
Trapani Calcio
Bari 1908
Ravenna FC 1913
0:1
Triestina Calcio
Como 1907
1:0
AS Lucchese Libertas 1905
Paganese Calcio 1926
2:1
US Vibonese Calcio
US Arezzo
3:3
Carpi FC
Sudtirol
0:2
AC Feralpi Salo
Legnago Salus
0:2
Padova
Carrarese Calcio 1908
1:2
Calcio Lecco
Piacenza
2:0
AC Pistoiese
Pro Patria
0:0
AC Renate
Casertana FC
2:0
Teramo
SS Monopoli 1966
3:1
Asd Turris Calcio
Mantova 1911
1:1
Sambenedettese
Aglianese
5:1
Pro Livorno
Correggese
0:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
US Fiorenzuola 1922
3:0
Sasso Marconi Zola
Progresso
1:1
Real Forte Querceta
Rimini
2:2
Marignanese
Seravezza
1:2
Prato
Virtus Casarano
3:1
Puteolana
US Citta Di Fasano
1:2
Bitonto
Ssd Fidelis Andria 2018
2:1
FC Francavilla 1931
AC Nardo
1:0
Audace Cerignola
AS Aversa Normanna
0:1
Sorrento Calcio
SS Taranto 1927
2:0
Lavello
Scandicci
2:1
Sinalunghese
Flaminia
0:3
Asd Trastevere 1909
Cannara
1:3
Gavorrano
Grassina
0:1
San Donato Tavarnelle
Ostia Mare
1:1
Foligno Calcio
Asd Sangiovannese 1927
0:2
Sporting Trestina
Siena
0:0
Pianese
Tiferno Lerchi
1:0
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Arconatese
2:0
AC Legnano 1913
Bra
1:3
Imperia
Chieri
1:1
PDHAE
Castellanzese
4:0
Vado
Città di Varese
1:0
Sestri Levante
AC Gozzano
1:1
Casale
Derthona
1:2
Caronnese
Lavagnese
0:1
SSD Unione Sanremo
Dattilo
1:0
Rotonda
Licata
2:1
US Castrovillari Calcio
Messina
3:0
Città Di Sant’Agata
Paterno
1:3
Gelbison Vallo D L
Santa Maria Cilento
3:0
Cittanovese
RENDE CALCIO 1968
3:0
Marina di Ragusa
San Luca
1:0
Ssd Acireale Calcio 1946
Asd Troina Calcio
0:4
Biancavilla
Brusaporto
2:2
Villa Valle
Casatese
3:1
Real Calepina
Asd Fanfulla
2:0
SS Tritium
Nibionnoggiono
2:3
Desenzano Calvina
AC Ponte San Pietro-Isola
0:0
Vis Nova Giussano
Scanzorosciate
1:2
Caravaggio
Sona
1:1
Crema
Franciacorta
0:0
Seregno
Virtus Ciserano Bergamo
0:1
Breno
Arzachena Costa Smeralda Calcio
2:0
Afragolese
Carbonia
2:1
Monterosi FC
Nola 1925
0:0
Asd Lanusei Calcio
Gladiator
0:3
Asd Cassino Calcio 1924
Asd Nocerina 1910
1:2
Vis Artena
Insieme Formia
1:1
Latina
Sef Torres Calcio
0:2
Muravera
ASD Arzignano Valchiampo
0:0
Caldiero Terme
Belluno
1:1
Este
Montebelluna
0:2
Cartigliano
Manzanese
0:2
Usd Adriese 1906
Mestre
0:2
Campodarsego
Union Feltre
2:0
Delta Porto Tolle
Union S. Giorgio-Sedico
0:1
Chions
Castelnuovo Vomano
5:1
Giulianova Calcio
CynthiAlbalonga
0:0
FC Aprilia
Matese
0:0
FC Rieti
Montegiorgio
3:0
Olympia Agnonese
Vastese Calcio 1902
2:0
Recanatese
Granada CF B
0:1
CD El Ejido 2012
Sevilla Atletico
1:0
Córdoba
CD San Fernando
0:0
UD Las Palmas B
Covadonga
0:1
UP Langreo
CD Lealtad
1:0
Sporting Gijon B
UCAM Murcia
1:1
Real Betis B. B
FC Coruxo
0:0
Unionistas CF
UD Poblense
2:3
CF Rayo Majadahonda
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
2:2
CF Getafe B
Atletico Madrid B
0:0
Las Rozas
AE Prat
0:0
Olot
Orihuela CF
1:1
Hércules
UD Ibiza Eivissa
3:0
Valencia CF Mestalla
Atletico Levante UD
3:1
CD Alcoyano
CF La Nucia
0:1
Pd Santa Eulalia
Deportivo Alaves B
0:2
Athletic Bilbao B
CP Villarrobledo
0:0
CD Badajoz
CF Talavera de La Reina
2:2
UD Extremadura
Melilla UD
0:0
Villarrubia CF
SD Ejea
0:0
CD Izarra
CD Tudelano
2:2
CD Ebro
UD Tamaraceite
1:1
CF Algeciras
Real Balompedica Linense
1:1
Recreativo Huelva
Salamanca CF Uds
1:3
Pontevedra CF
CD Calahorra
1:0
SD Logrones
CD Artistico Navalcarnero
1:2
Real Madrid Castilla
Marino Luanco
3:0
Burgos CF
Cultural Leonesa
1:1
Real Valladolid B
CD Linares
2:0
Real Murcia
Zamora CF
0:3
Celta de Vigo B
Deportivo La Coruna
1:0
CD Guijuelo
CF Villanovense
3:0
CD Don Benito
Club Haro Deportivo
1:1
Sociedad Deportivo Tarazona
Marbella FC
0:1
Atletico Sanluqueno
CF Villarreal B
0:0
Atzeneta
SD Compostela
1:1
Racing de Ferrol
Real Zaragoza Deportivo Aragon
3:0
San Juan Mozarrifar
Revilla
0:2
Bezana
CAP Ciudad de Murcia
2:0
La Unión Atlético
Huércal Overa
1:1
Cartagena II
RC Catarroja
1:1
Silla CF
Épila
0:2
Borja
Villaverde-Boetticher
0:2
Móstoles CF
Real Aranjuez
0:0
AD Alcorcon B
Trival Valderas A.
0:0
Carabanchel
Olímpico Totana
0:0
Bullense
SFC Minerva
4:0
EDMF Churra
Torrejón
1:1
Pozuelo Alarcón
Extremadura UD II
3:0
Chinato
Condal Club
0:0
L'Entregu
AD Sabinanigo
0:2
Villanueva CF
Grama
2:0
Horta
CDJ Tamarite
2:2
CA Monzon
Comillas CF
3:0
Berceo
Vianés
0:1
Arnedo
CD Varea
8:0
Villegas
San Martín
0:0
Colunga
Ub Conquense
1:1
CD Pedroneras
Deportiva Minera
0:1
Mar Menor Club de Futbol
Peñaranda
0:0
Salamanca II
Jupiter Leones
1:1
CD Virgen Del Camino
Racing Santander B
3:0
Cayón
Fuente Cantos
1:1
Miajadas
CP Cacereno
2:1
Arroyo Cp
RCP Valverdeño
0:3
Trujillo
Maracena
0:1
CD Loja
UD Almeria B
3:3
Huétor Tájar
Tedeón
1:4
Yagüe
Alberite
2:1
River Ebro
Europa
1:0
Manresa
CD Utrera
1:0
Gerena
Castilleja
2:3
Sevilla III
CD Pozoblanco
0:1
La Palma
Estradense
2:0
Ourense CF
Gijón Industrial
1:2
Ceares
Cuarte
1:2
Robres CD
UE Sant Andreu
0:0
CF Peralada
Girona II
2:0
Banyoles
Granollers
2:1
Sants
Jove Español
0:2
CF Intercity
Cabecense
2:2
UB Lebrijana
Xerez Deportivo FC
3:0
Ceuta
Los Barrios
1:0
Xerez
Estrella Grana El Palmar CF
0:2
Los Garres
Real Murcia B
4:0
Plus Ultra
Alcobendas Sport
0:3
Moratalaz
Santa Ana
0:3
Rayo Vallecano B
RSD Alcala
1:1
AD Union Adarve
Cariñena
1:0
UD Fraga
Valdefierro
1:1
Belchite 97
Huesca II
0:0
CD Teruel
Montijo
1:0
Calamonte
Jerez
3:0
CD Azuaga
CD Alhaurino
0:1
Antequera CF
Coria CF
1:1
Salerm Puente Genil FC
SD Formentera
1:1
Platges de Calvia
Buzanada
3:1
Tenisca
Villanueva Pardillo
1:0
Complutense
Vera
3:0
CD Mensajero
Atlético Tacoronte
3:3
Güímar
Torrijos
1:0
Illescas
Cordoba CF B
1:2
CD San Roque
Barbastro
0:0
Brea
Elche B
1:0
Hércules II
Illueca CF
0:1
Binéfar
Racing Club Villalbes
0:2
Agrupación Estudiantil
Rota
2:1
Arcos CF
CD Corellano
1:1
AD San Juan Pamplona
Alfaro CD
1:1
SD Oyonesa
Real Titánico
1:0
Siero
CD Tuilla
3:1
Valdesoto
Tarancón
0:1
Madridejos
La Baneza CF
1:1
Atletico Tordesillas
CD Pena Azagresa
2:0
Baztán
Murchante
1:1
Lourdes
Diocesano
1:1
Olivenza
Pradejón
1:1
UD Logroñés II
Racing Rioja
2:0
Calahorra II
Burgos Promesas
1:1
Arandina CF
Cultural Cebrereña
2:1
La Granja
Atios
0:2
Choco
Praviano
1:3
Vallobín
Llanera
1:5
Real Aviles
Mosconia
0:0
Navarro
AD Almudevar
1:1
Utebo
Sarinena
2:2
Calamocha
As Pontes
3:2
RC Deportivo Fabril
CA Antoniano
2:2
Conil
Real Sociedad III
5:0
Urgatzi
Ucam Murcia II
0:1
CDA Aguilas FC
CD Coria
2:0
AD Lobon
Valdivia
2:1
Campanario
Agoncillo
0:1
Anguiano
Urraca CF
1:0
Llanes
Mazarrón FC
3:1
Lorca CF
Racing Murcia
4:0
Muleno CF
CD Becerril
1:1
Atletico Astorga FC
Villacañas
0:2
Marchamalo
Pena Sport FC
0:3
Fontellas
UD Alzira
3:2
Acero
Vilamarxant
0:5
Villarreal C
Torreperogil
1:1
Atletico Porcuna CF
Igualada
1:2
Castelldefels
Real Avila CF
2:0
Numancia II
Almazán
0:1
Gimnastica Segoviana
Arosa SC
2:1
CD Pontellas
Alondras CF
1:2
CD Arenteiro
Sodupe
1:2
Urduliz
RS Gimnastica de Torrelavega
0:1
Castro
Selaya
1:1
Cartes
Paiosaco
1:1
UD Somozas
Novelda
2:3
Villajoyosa CF
CD Olimpic de Xativa
4:0
Benigànim
El Palo
2:0
Alhaurín
Motril
2:4
Juventud Torremolinos
Velez CF
2:0
Atletico Malagueno
Flat Earth
2:1
San Fernando Henares
Moralo
1:0
Plasencia
Atl Mancha Real
2:1
Ciudad de Torredonjimeno
Caudal Deportivo
1:2
Avilés Stadium
Beti Kozkor
1:0
Subiza
Atletico Bembibre
0:3
CD Cristo Atletico
Club Deportivo Eldense
2:1
Crevillente Deportivo
Prachuap
1:0
Chiangrai United
Nakhon Ratchasima
1:0
Suphanburi
Muang Thong United
3:0
Sukhothai
Trat
0:0
Chonburi
Khonkaen FC
1:3
Udon Thani FC
Grand Andaman Ranong United FC
0:1
Uthai Thani
Nongbua Pitchaya
0:0
Chiangmai United
Kasetsart
1:0
Lampang
Chiangmai
1:0
Ayutthaya United
Wolvertem Merchtem
Anzegem
Avanti
KFC Eppegem
Jong Lede
Oostkamp
FC Vigor Wuitens Hamme
Rhodienne-De Hoek
Lochristi
Torhout 1992 Km
Voorde Appelterre
Svelta Melsele
Berlaar-Heikant
KRC Mechelen
Liniers
2:2
Ciudad de Bolivar
Racing Olavarría
2:0
Bella Vista
San Martin Mendoza
7:0
Alianza Futbolística
AH Zapla
1:1
Talleres de Perico
Independiente Chivilcoy
5:0
Juventud Pergamino
Atlético Concepción
0:0
Gimnasia y Tiro
Juventud Alianza
1:1
FADEP