Fixtures - March 24, 2021
Turkey
4:2
Netherlands
Cyprus
0:0
Slovakia
Malta
1:3
Russia
Slovenia
1:0
Croatia
Portugal
1:0
Azerbaijan
Serbia
3:2
Republic of Ireland
Estonia
2:6
Czech Republic
Belgium
3:1
Wales
Finland
2:2
Bosnia and Herzegovina
France
1:1
Ukraine
Gibraltar
0:3
Norway
Latvia
1:2
Montenegro
Slovenia U21
0:3
Spain U21
Czech Republic U21
1:1
Italy U21
Romania U21
1:1
Netherlands U21
Hungary U21
0:3
Germany U-21
Molde
Aasane Fotball
Cherno More Varna
2:1
PFC Dobrudzha Dobrich
FC Helsingoer
3:2
Lyngby
NBE
0:1
Ghazl El Mahallah
Klubi 04
0:1
JAPS
El Geish
0:3
El-Entag El-Harby
Altach
3:1
Schaffhausen
Optik Rathenow
2:3
Viktoria Berlin
IK Brage
2:3
Gefle IF
Misr Lel Makasa
1:1
El Gouna
Orlando City SC
3:1
Philadelphia Union
Raufoss IL
Kongsvinger IL
Juárez
2:1
El Paso Locomotive
Sporting Kansas City
3:3
Portland Timbers
FC Dallas
3:0
Austin Bold
Central PE
Campinense PB
NY Red Bulls
Nashville
Phoenix Rising
2:1
Union Omaha
Houston Dynamo
3:0
FC Tulsa
Kirsehir Belediye Spor
2:1
Karacabey Birlik Spor A.s
Sivas Belediye Spor
0:3
Bodrumspor
Kardemir Karabukspor
0:2
Eyupspor
Elazığspor
0:2
Akhisar Belediyespor
Turgutluspor
1:1
Konya Anadolu Selcukspor
Idare Genclik
1:2
Kirklarelispor
Pendikspor
3:2
Pazarspor
Serik Belediyespor
0:1
Tarsus Idman Yurdu
Etimesgut Belediyespor
5:0
Kastamonuspor
P. Bugsasspor
0:4
Sakaryaspor
Inegolspor
0:2
Ankara Demirspor
Kocaelispor
1:2
Amed Sportif Faaliyetler
Gumushanespor
0:4
Sanliurfaspor
Zonguldakspor
1:0
Genclik Spor
Manisa Futbol Kulubu
1:1
Erzincan Refahiyespor
Corum Belediyespor
3:0
Kahramanmarasspor AS
Afjet Afyonspor
2:0
Sancaktepe Belediye
AS Sariyer
1:4
Düzyurtspor
Nigde Belediyespor
2:2
Ergene Velimese Spor
Manisaspor
0:0
Kizilcabolukspor
Derince Belediyespor
3:1
Adliyespor
Diyarbekirspor
1:0
Fatsa Belediyespor
Ofspor
1:1
Edirnespor
Payasspor
1:1
Kemerspor 2003
Bucaspor 1928
2:0
Nevsehir Belediye Spor
Arnavutköy Belediyespor
1:2
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1877 Alemdag Spor
1:0
Artvin Hopaspor
Uganda
0:0
Burkina Faso
Rwanda
1:0
Mozambique
Chad
0:3
Namibia
Sao Tome and Principe
0:2
Sudan
South Sudan
0:1
Malawi
Ethiopia
4:0
Madagascar
Guinea
1:0
Mali
Sevenoaks Town
East Grinstead Town
Bracknell Town
Marlow
FC Romania
Hertford Town
AFC Sudbury
Dereham Town FC
Cambridge City
Histon FC
Flamurtari Vlore
0:1
KS Pogradeci
Turbina Cerrik
2:1
KS Lushnja
Besa Kavaje
0:2
FK Tomori
Luftetari Gjirokaster
KF Elbasani
San Francisco
0:2
Plaza Amador
Tauro
2:0
Atlético Chiriquí
Universitario
1:1
Alianza
Veraguas FC
3:3
Árabe Unido
Bonner SC
1:3
Borussia Dortmund II
Fortuna Köln
2:2
Alemannia Aachen
Preußen Münster
2:0
Wuppertaler SV
Mönchengladbach II
0:2
VfB Homberg
Schalke II
0:2
Bergisch Gladbach
Rot Weiss Ahlen
2:1
RWE
Essentuki
1:1
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
4:1
Tuapse
SKA Rostov
1:0
Makhachkala
Legion-Dynamo
1:1
Dinamo Stavropol
Kuban Kholding
1:0
Spartak Nalchik
Druzhba Maikop
0:2
Urozhay Krasnodar
Forte
4:0
FC Inter Cherkessk
SKA Khabarovsk
3:0
Spartak-2 Moscow
Krylya Sovetov
2:0
Neftek. Nizhnekamsk
FC Fakel Voronezh
3:1
FC Irtysh Omsk
FC Shinnik Yaroslavl
2:3
Tom Tomsk
Akron Tolyatti
0:0
FC Nizhny Novgorod
FC Krasnodar-2
0:2
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Tekstilshchik Ivanovo
0:2
Alania-D
FC Volgar Astrakhan
2:1
FC Dynamo Bryansk
Veles
0:1
Chayka Peschanokopskoye
Torpedo Moskva
3:0
FC Chertanovo Moscow
FC Baltika Kaliningrad
1:2
FC Orenburg
Cavese 1919
0:1
US Catanzaro 1929
Potenza Calcio
0:2
Ternana Calcio
AC Feralpi Salo
0:0
Cesena
Sambenedettese
0:0
Ravenna FC 1913
AS Giana Erminio
1:0
Ssd Pro Sesto
Recanatese
2:2
Tolentino
Forlì
2:1
Bagnolese
SS Taranto 1927
3:1
Molfetta Calcio
Bitonto
1:3
Virtus Casarano
Sorrento Calcio
1:0
Gravina
Portici
2:1
Brindisi
Dattilo
1:2
Cittanovese
Paterno
0:1
Rotonda
Asd Roccella
0:1
Gelbison Vallo D L
Brusaporto
1:2
Casatese
SSC Giugliano
1:1
Asd Nocerina 1910
Cjarlins Muzane
1:1
Campodarsego
CD Tenerife B
0:2
Tenisca
Las Palmas III
1:2
Lanzarote
CD Mensajero
1:0
Atlético Paso
Condal Club
2:0
Siero
Quintanar del Rey
3:1
La Solana
Ourense CF
1:1
Alondras CF
Ibarra
0:2
Atlético Tacoronte
Moratalaz
3:0
Santa Ana
Navy Football Club
0:1
Chainat Hornbill
Phrae United
2:2
Sisaket FC
Nongbua Pitchaya
6:0
Customs United
Kasetsart
0:1
Khon Kaen United
Nakhon Pathom United
4:2
Uthai Thani
Khonkaen FC
4:1
Samut Sakhon FC
Lampang
3:1
Chiangmai United
Grand Andaman Ranong United FC
2:0
Ayutthaya United
Chiangmai
1:3
Udon Thani FC
Jadran LP
6:1
Neretva Metković
Kamen Ivanbegovina
3:0
Zagora
RNK Split
1:1
Primorac Biograd
Otok
0:2
Hrvatski vitez
Hrvace
1:0
Sloga Mravince
Neretvanac Opuzen
3:2
Vodice
Urania Baška Voda
5:0
Zmaj Blato
GOŠK Dubrovnik
1:1
Uskok Klis
Oriolik Oriovac
4:0
NAŠK Našice
Slavonija Požega
1:1
Marsonia Brod
Mladost Petrinja
0:1
Karlovac 1919