Fixtures - July 03, 2021
Bodo/Glimt
00:00
Lillestrom SK
Haugesund FK
00:00
Viking FK
Molde
00:00
Odds BK
Rosenborg
00:00
Kristiansund BK
Sarpsborg
00:00
Tromsø
Stabaek Fotball
00:00
Sandefjord Fotball
Stromsgodset IF
00:00
SK Brann
Valerenga IF
00:00
Mjondalen
Bodo/Glimt
2:2
Viking FK
Vissel Kobe
3:1
Shonan Bellmare
Vegalta Sendai
0:0
Urawa Reds
Kashiwa Reysol
1:2
Yokohama F. Marinos
Sanfrecce Hiroshima
1:1
Sagan Tosu
FK Arda Kurdzhali
OFC Botev Vratsa
St. Polten
Arges
FK Radnik Surdulica
FK Mornar Bar
Viktoria Plzeň
Erzgebirge Aue
Alianza Lima
FBC Melgar
Legia
00:00
Wisla Plock
Atlas
Colima
Botev Plovdiv II
1:2
Maritsa Plovdiv
Septemvri Simitli
1:2
CSKA 1948
FC Mannsdorf
1:1
FAC
Farul
1:1
Csikszereda
SFC Opava
0:1
MFK Karvina
Viktoria Plzeň
Tj Jiskra Domazlice
Szolnoki MAV FC
5:0
Tiszafuredi VSE
FK Arda Kurdzhali
1:1
Strumska Slava
SK Sigma Olomouc
2:0
Zbrojovka Brno
Viitorul Pandurii
0:2
Slatina
Afk Chrudim
3:1
FK Viktoria Zizkov
FK Kolubara Lazarevac
4:1
FK Rudar Pljevlja
FC Vizela
2:3
Gil Vicente
Mas Taborsko
2:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
Moreirense
1:0
Paços de Ferreira
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:2
MFK Skalica
FK Caslav
1:3
Tj Sokol Zivanice
MFk Vyskov
0:1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
FK Jablonec
2:0
FK Varnsdorf
FC Banik Ostrava
3:0
1.SK Prostejov
FK Teplice
Bohemians Prague 1905
FK Senica
3:1
FC STK 1914 Samorin
LKS
2:0
Stal
Garching
0:6
Nürnberg II
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:1
FC Vysocina Jihlava
FK Zbuzany 1953
2:2
FK Usti Nad Labem
Diosgyor
3:2
Kisvarda
Gornik Zabrze
3:0
Puszcza
MSK Zilina B
FK Dubnica Nad Vahom
CS Gaz Metan Medias
0:1
Hermannstadt
Chayka Peschanokopskoye
Spartak Nalchik
FC Hradec Kralove
4:0
FK Kraluv Dvur
FK Mlada Boleslav
2:0
1 FK Pribram
FK Puchov
Dolný Kubín
Osijek
0:0
Zalaegerszeg
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
2:1
FK Kosice
Astoria Walldorf II
3:2
Mechtersheim
Slovan Liberec
3:1
Sparta Praha II
Jeddeloh
1:4
VfL Oldenburg
Paksi
5:2
Pecs
Neftek. Nizhnekamsk
3:1
FC Spartak-2 Moscow
Gyirmot
1:0
III Ker Tue Upe
Zlín
1:1
AS Trencin
Piast
3:0
MKS Sandecja Nowy Sacz
Jagiellonia
0:2
Legia
KFUM Roskilde
HB Koege
Zürich
0:1
Aarau
Coggeshall United
2:5
Coggeshall Town
Vitoria Guimaraes
2:1
Feirense
Thun
3:0
Stade Lausanne Ouchy
Korona
3:2
Zaglebie Sosnowiec
FK Teplice
Bohemians Prague 1905
Whitton United
0:1
Clacton
Silvolde
0:4
De Graafschap
SC Duesseldorf West
2:0
Union Velbert
Heerenveen
3:1
FC Utrecht
FSV Union Furstenwalde
3:2
Lichtenberg
Energie Cottbus
9:0
BSC Süd 05
MFK Zemplin Michalovce
2:1
FK Zeleziarne Podbrezova
Odense Boldklub
7:0
BK Fremad Amager
Excelsior
0:1
Sint-Eloois-Winkel
Winterthur
1:3
Luzern
Pardubice
3:1
FK Dukla Prague
Feyenoord Rotterdam
3:1
AEK
Auerbach
1:1
Greuther Fürth II
Peterborough Sports FC
2:1
Bedford Town Football Club
Linfield
0:3
St. Mirren
Jahn Regensburg
4:0
Bayreuth
Antwerp
Utrecht
Karlsruher
5:1
Viktoria Koln
St. Pauli II
5:1
Süderelbe
Ajax
6:0
Koninklijke HFC
Spartans
1:5
Stenhousemuir
Eilenburg
0:5
Hallescher
Heerenveen
12:00
FC Utrecht
Sportfreunde Lotte
0:2
Meppen
Neckarsulm
2:4
Waldhof
1. FC Lok Stendal
2:6
Optik Rathenow
SK Sigma Olomouc
2:1
Skf Sered
Viktoria Aschaffenburg
Wehen Wiesbaden
Skegness Town
2:0
Frickley Athletic
Hannover 96 II
1:2
Chemnitzer FC
East Kilbride
1:2
Partick Thistle
Vejle BK
1:1
Aalborg BK
FC Banik Ostrava
2:2
FK Fotbal Trinec
Go Ahead Eagles
1:1
RKC Waalwijk
Altona
1:2
Randers FC
Kfco Beerschot Wilrijk
0:1
MSV Duisburg
St. Pauli
PEC Zwolle
Raith Rovers
2:2
Queen's Park
Thun
1:2
SC Kriens
Kelty Hearts
1:1
Montrose
Eintracht Celle
3:1
Tennis Borussia
Lausanne
1:1
Dynamo Kyiv
Limavady United FC
4:2
Ballinamallard United FC
Wacker Innsbruck
1:3
Nuremberg
BFC Dynamo
5:1
Eintracht Norderstedt
Dumbarton
1:0
Clydebank FC
PSV
6:2
RWD Molenbeek 47
Staines Town
1:1
Farnborough
Rostocker FC
2:3
Berliner AK
Pelikaan-S
1:4
Groningen
Queen of The South
2:1
Stranraer
Magdeburg
3:3
Viktoria Berlin
Hansa
3:1
Luckenwalde
Arges
2:0
NŠ Drava
Sprockhövel
1:2
SC Velbert
BSV Rehden
0:5
VfL Osnabrück
Pontefract Collieries
3:2
Rossington Main
Verl
3:0
Arminia
Lech
0:1
Lechia
Hannover 96
1:1
Paderborn
Brechin City FC
1:4
Dundee United
Sportfreunde Siegen
1:1
Dorndorf
Cleethorpes Town FC
4:1
Irlam
Chindia
1:3
FC FCSB
FC Uzhgorod
3:2
FC Vorskla Poltava
WAC
1:3
Rijeka
St Helens Town
0:5
Prescot Cables
Olympiakos
2:0
FC U Craiova
Tonbridge Angels
3:0
Chipstead FC
Altach
1:3
St. Gallen
Cusco
1:2
Universidad Cesar Vallejo
Haringey Borough
1:2
Romford
Eintracht Braunschweig
0:1
Dynamo Dresden
Farul
0:1
Petrolul
Lugano
1:1
FC Rapperswil-Jona
Larne
2:2
Kilmarnock
Velbert
0:0
Blau-Gelb Überruhr
AZ Alkmaar
4:1
NEC Nijmegen
Schalke
0:0
Zenit
Folkestone Invicta
3:1
Welling United
Nuneaton Town FC
2:2
Halesowen Town FC
Elgin City
0:5
Ross County
Spennymoor Town
2:2
Sunderland
Plymouth Parkway
1:5
Plymouth Argyle
Ware FC
0:2
Basildon United
Hearts
4:0
Falkirk
Kidsgrove Athletic FC
0:2
Port Vale
Golcar United
Brighouse Town
Harsum
VfV Hildesheim
SV Grodig
0:0
SK Vorwarts Steyr
AS Eupen
1:1
Saarbrucken
Afk Chrudim
FC Sellier & Bellot Vlasim
Eendracht Termien
1:8
Genk
Carshalton Athletic
3:1
Walton Casuals
Clyde
3:1
Albion Rovers FC
Caen
1:0
Beauvais
FC United of Manchester
1:1
Bury
Gyori ETO
1:3
Dukla Banská Bystrica
Dorking Wanderers
1:0
Kingstonian FC
FC Krasnodar-2
1:0
FC Chernomorets Novorossiysk
Hitchin Town
0:7
Luton Town
Livingston
3:0
East Stirlingshire FC
Rapid Wien
0:0
Lokomotiv Moskva
RB Salzburg
1:3
Monaco
FK Vozdovac
0:0
FK Rudar Pljevlja
Chernomorets
2:0
FC Balkany Zorya
Standard Liege
3:2
Cercle Brugge
FK Ryazan
7:2
Znamya Truda
Chemie
4:1
Beitar Jerusalem
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:1
FC Chelyabinsk
PFC Dobrudzha Dobrich
FC Pirin Blagoevgrad
Atletico Nacional Medellin
0:0
Rionegro Águilas
HNK Gorica
0:2
FK Vojvodina
WSG Tirol
0:1
Botosani
Tsarsko Selo Sofia
0:0
FK Lokomotiv Sofia 1929
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1:3
Wisla Krakow
FK Borec
0:2
FK Bregalnica Stip
León
0:3
Necaxa
FK Proleter Novi Sad
Mariupol
Dunajska Streda
4:2
Haladas
Troyes
1:2
Clermont
Servette
2:2
Neuchâtel Xamax
Levski Sofia
1:1
Botev Plovdiv
LASK
3:0
Dinamo Moskva
Hartberg
3:2
Lafnitz
Galatasaray
Aris Thessaloniki FC
FK Radnik Surdulica
2:2
FK Sloboda Tuzla
Auxerre
3:0
Épinal
Alloa Athletic
0:0
Greenock Morton
Club Brugge
0:1
Kortrijk
VV Katwijk
1:2
AZ Alkmaar
Nice
1:1
Rodez Aveyron
Siegendorf
0:1
Rapid Vienna II
Debrecen
3:1
Tiszakecske
FC Krasnodar-2
1:2
Urozhay Krasnodar
Wisla Plock
1:1
Omonia
Cruz Azul
1:1
Juárez
US Quevillaise-Rouen Metropole
0:3
Ajaccio
cvv Sparta Enschede
1:8
Twente
Ginsheim
2:0
Bretzenheim
Sozopol
1:2
PFC Spartak Varna
NK Tabor Sezana
4:5
FK Radnicki Nis
Dornbirn
3:1
Admira Dornbirn
Sturm Graz II
2:0
Rebenland
NK Aluminij Kidricevo
1:2
UTA Arad
Xolos de Tijuana
3:3
Pachuca
Slutsksakhar Slutsk
3:2
Sputnik Rechica
Energetik Bgu
1:1
FC Isloch
Torpedo Belaz Zhodino
1:1
FC Neman Grodno
Šilas
2:0
Kauno Žalgiris II
BFA
4:2
Babrungas
FK Trakai B
1:3
FK Atmosphere
Neptūną Klaipėda
1:2
Vmfd Zalgiris B
FK Sūduva Marijampolė II
1:3
Panevėžys II
Futbolo Akademija Siauliai
3:1
FK Jonava
Banga II
2:2
Minija Kretinga
FK Tukums 2000/TSS
1:1
FK Auda
SC Grobina
3:0
JDFS Alberts
Albatroz
0:0
Dinamo Rīga
FK Smiltene
5:0
Saldus SS / Leevon
Floya
2:5
Moss FK
Baerum SK
3:0
Eidsvold
Kongsvinger IL
5:4
Brattvag
Egersund IK
1:0
Oeygarden FK
Hodd
1:1
Alta IF
Fram Larvik
2:1
Kjelsaas
Deportivo Madryn
1:0
Ciudad de Bolivar
Sol de Mayo
0:2
Olimpo
Huracan Las Heras
2:2
Sportivo Penarol
Atletico Camioneros
0:0
Estudiantes San Luis
Sansinena
0:0
Cipolletti
Villa Mitre
2:1
Ferro Carril Oeste GP
Crucero del Norte
0:0
Chaco For Ever
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Douglas Haig
Union Sunchales
1:2
Racing Cordoba
Defensores Belgrano VR
2:1
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Sarmiento Resistencia
0:3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
1:1
Juventud Unida Gualeguaychu
Juventud Unida Universitario
1:1
Independiente Chivilcoy
Dyush-3 Stenles Pinsk
11:0
DYuSSh Stolin
FC Osipovichi
7:0
Kostyukovichy
Energetik-Bgatu
2:4
Victoria Maryina Gorka
Kapyl
6:1
Spartak Slutsk
Smena Volkovysk
6:0
Mosty
Edinstvo Dzerzhinsk
3:0
Falko
Starye Dorogi
3:1
Kletsk
FC Gorki
6:1
FC Spartak Shklov
FC Oshmyany
0:3
Tsementnik
Granit-Agro
1:2
Lida II
Astravets
10:0
Svisloch
Ivatsevichi
4:1
Luninets
BSU
7:0
Lyuban
Berezino
0:7
FC Molodechno Dussh4
Oeste SP
2:4
Ypiranga Futebol Clube RS
Ferroviario CE
1:1
Volta Redonda RJ
Manaus
1:1
Jacuipense BA
Tombense MG
2:0
Botafogo PB
Gremio Novorizontino
1:0
Botafogo SP
Brasiliense DF
0:0
Gama DF
Castanhal EC PA
2:1
Ypiranga AP
Guarany CE
3:1
4 de Julho PI
Campinense PB
0:0
Treze PB
América RN
2:0
Uniclinic CE
Boavista RJ
1:1
Cianorte PR
Juventude MA
1:3
Paragominas PA
Caucaia
3:2
ABC RN
Alagoinhas AC BA
2:2
Bahia de Feira BA
ASA AL
1:3
Sergipe SE
Aparecidense GO
0:1
Porto Velho EC
Cascavel PR
2:1
Esportivo RS
Tocantinópolis
1:4
Palmas TO
Sao Raimundo RR
1:1
GAS
Ferroviaria
7:0
Aguia Negra MS
Boa Esporte Clube
2:2
Uberlandia MG
AA Internacional
1:2
EC Santo Andre
Fast Clube AM
1:2
Galvez EC AC
Woden Weston
5:1
Tuggeranong United
Belconnen United
0:4
Canberra
Canberra Olympic
1:2
Cooma Tigers
Monaro Panthers
1:1
Gungahlin United
Höganäs BK
4:2
Tord
Bergnäsets AIK
3:2
Frösö
Sävedalen
4:0
Eskilsminne IF
Skiljebo SK
2:3
IFK Stocksund
Kvarnsvedens IK
1:0
Enkoping SK
Kungsängen
2:2
Gamla Upsala SK
Stockholm Internazionale
4:0
Järfälla
BK Olympic
1:3
Kristianstad FC
Nordic United
2:2
Syrianska FC
Motala AIF
2:3
Eskilstuna City
KSF Prespa Birlik
2:3
Berga
Nosaby
0:3
Sölvesborgs GoIF
IFK Hässleholm
1:2
FC Rosengaard 1917
Grebbestads IF
3:1
IFK Tidaholm
BK Forward
1:1
IK Oddevold
Lidköping
0:0
Kumla
Bodens BK
2:1
Stöde
Skelleftea FF
1:2
Umeå FC Akademi
FC Arlanda
1:2
FC Gute
Värmbols
3:0
Tyresö
Nordvärmland
2:3
Stenungsunds IF
Gottne
2:3
Storfors
IFK Östersund
1:2
Täfteå
Ytterhogdal
1:1
Team TG FF
Onsala
2:0
Astrio
Husqvarna FF
1:1
Torslanda
Huddinge IF
5:0
Rynninge IK
Mjölby
0:0
Arameiska-Syrianska
Trosa-Vagnhärad SK
3:1
Karlslunds IF
Asarum
2:1
Karlshamn
Eslov
2:0
FK Karlskrona
Angered BK
4:2
IF Karlstad II
Qviding FIF
1:3
Ljungskille SK
Assyriska Turab.
1:5
Lunds BK
Torns IF
0:2
Lindome GIF
IFK Malmo
2:2
Skovde AIK
Utsiktens BK
1:0
FC Trollhattan
Oskarshamns AIK
2:1
FC Linkoping City
Vänersborgs IF
2:3
Österlen
Tvaakers IF
2:2
Aatvidaberg FF
Gefle IF
0:1
IF Brommapojkarna
Sollentuna FF
2:3
Dalkurd FF
Taby FK
2:3
Hudiksvalls Forenade FF
JK Sillamae Kalev
4:2
FC Elva II
Raplamaa
2:1
Tallinna FC Flora III
Lasnamae FC Ajax
1:2
Tartu Welco II
K-Järve JK Järve II
1:5
Võru FC Helios
Trans II
0:0
FCI Tallinn
Dinamo Vologda
1:0
Fakel Kirov
Avtomobilist
1:1
Yadro St. Petersburg
SSh Leningradets Gatchina
7:1
Sport Sankt-Peterburg
Kosmos 2
3:0
Prialit
Peresvet
0:1
Olimp-SKOPA
Lyubertsy
1:3
SSH Saturn
Sergiyev Posad
2:2
Metallist Korolev
Znamya Noginsk II
0:0
Vityaz Noginsk
FC Zorkij Krasnogorsk
3:0
Legion Ivanteyevka
Saturn Ramenskoye II
0:5
Kobart Lobnya
Balashikha
3:2
Zvyagino Pushkino
Uralets NT
5:1
OAF Irtysh-M Oms
Metallurg Asha
7:1
Prikamye Perm
Zvezda Perm II
1:4
Tobol Tobolsk
FK Amkar-SDYuShOR
1:2
Chelyabinsk II
Tyumen II
0:2
Metallurg-M
Shakhtyor Korkino
1:1
Tobol Kurgan
Torpedo Miass II
9:0
Umka Magnitogorsk
Spartak Tuymazy II
3:3
Ilpar
Lokomotiv Liski
6:2
Mayskiy
Avangard Kursk II
3:7
Akademiya Tambov
Yelets
1:0
Metallurg-Oskol
Atom Novovoronezh
1:0
FK Orel
Khimik-Avgust
1:0
FC Volga Ulyanovsk II
Mordovia Saransk II
2:4
Akron II
Akademia Engels
Zenit Izhevsk II
Dorozhnik
3:2
Spartak Cheboksary
Derbent
00:00
FK Angusht Nazran
Mito Hollyhock
0:0
Renofa Yamaguchi
Tochigi
1:1
Machida Zelvia
JEF United
2:0
ThespaKusatsu
SC Sagamihara
0:0
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga FC
2:1
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga
0:2
V-Varen Nagasaki
Omiya Ardija
1:3
Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
1:2
FC Ryukyu
Jubilo Iwata
3:2
Albirex Niigata
Fagiano Okayama
1:3
Ventforet Kofu
Verspah Oita
1:1
Biwako Shiga
TIAMO Hirakata
1:1
Osaka
Sony Sendai
0:2
Iwaki
Veertien Mie
2:1
Reinmeer Aomori
Matsue City
1:0
Honda
Honda Lock
2:1
Tokyo Musashino City
Kochi United
1:4
FC Kariya
Nara Club
3:0
Suzuka Point Getters
Kadaga
2:1
Preilu BJSS
Progress / AFA Olaine
0:2
Spēks
Kvarcs / Madona
1:3
Ludzas
Skanste
5:1
Gauja
Kuivižu Spartaks
0:10
Limbaži
Al-Wehda
1:0
Alittihad Misurata SC
Ngom Ajdabiya
0:4
Shabaab al Jabal
Asswehly SC
0:1
Olympic Azzaweya SC
Al-Madina
0:1
Al Ahli Tripoli
Betim
2:0
Democrata SL
Uniao Luziense EC
0:1
Villa Nova MG
EC Democrata MG
1:0
Aymorés
Tupi MG
2:1
Ipatinga MG
Serranense
0:1
Guarani MG
Werder Bremen III
Habenhauser FV
TuS Schwachhausen
BSC Hastedt
Blumenthaler SV
Komet Arsten
SAV
Bremer SV
Brinkumer SV
Geestemünde
OSC Bremerhaven
Hemelingen
Vatan Sport
Borgfeld
Union Bremen
BTS Neustadt
SFL Bremerhaven
Leher TS
Club Fernando de La Mora
1:0
Independiente FBC
Sportivo Trinidense
0:3
Sp. San Lorenzo
CA 3 de Febrero
0:1
Sportivo Iteno
Mineros de Guayana
1:0
Metropolitanos FC
Academia Puerto Cabello
1:0
Aragua FC
Zulia FC
2:2
Inter de Barinas
Cittanovese
2:1
Santa Maria Cilento
Città Di Sant’Agata
1:3
Messina
FC Messina
7:1
Asd Roccella
Marina di Ragusa
3:1
RENDE CALCIO 1968
Adelaide United II
3:2
Cumberland United
Adelaide City
1:1
Croydon Kings
Adelaide Raiders
1:3
MetroStars
Adelaide Blue Eagles
1:2
Campbelltown City
Sturt Lions
3:1
South Adelaide Panthers
Adelaide Olympic
3:0
Adelaide Comets
Al Shorta
0:0
Al-Hilal Al Sahel Port Sudan
Merreikh El-Fasher
0:1
Al-Ahly Merowe
Hay Al Wadi
1:1
Hilal Obayed
Al Merrikh
2:0
Tuti SC Khartoum
Al Hilal Kadougli
0:1
Hay Al Arab
Baco
2:0
AS Qanono
Wetr
2:1
A S Magenta
Hienghene Sport
6:1
RC Poindimié
AS Mont-Dore
4:3
Dumbéa
Tiga Sport
6:2
AS Lossi
South Hobart
1:1
Glenorchy Knights
Clarence Zebras
04:00
South Hobart
Olympia Warriors
0:3
Devonport City
Devonport City
04:15
Launceston City
Riverside
04:15
Kingborough Lions
Olympia Warriors
06:30
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
0:1
Clarence Zebras
Seacoast United Phantoms
4:0
Black Rock FC
Toledo Villa FC
2:5
Grand Rapids FC
Evergreen FC
4:2
FC Lehigh Valley United Sonic
Ocean City Nor'easters
5:0
Real Central New Jersey
Reading United
4:1
Lone Star II
Dayton Dutch Lions
2:5
Oakland County FC
Virginia Beach United FC
1:2
North Carolina II
Western Mass Pioneers
4:0
AC Connecticut Soccer
Asheville City
0:3
Tormenta II
Peachtree City MOBA FC
2:0
Southern Soccer Academy
Green Bay Voyageurs FC
FC Wichita
Team from Peoria
Des Moines Menace
Texas United
1:0
Little Rock Rangers
Lane United FC
2:4
Portland Timbers III
OVF Alliance
1:3
PDX FC
FC Miami City
0:1
Weston FC
Round Rock
1:2
Brazos Valley FC
New Jersey Copa FC
1:0
Manhattan SC
Tampa Bay United
3:0
FC Florida II