Fixtures - July 10, 2021
SK Brann
00:00
Valerenga IF
Kristiansund BK
00:00
Sarpsborg
Lillestrom SK
00:00
Haugesund FK
Mjondalen
00:00
Stabaek Fotball
Odds BK
00:00
Stromsgodset IF
Sandefjord Fotball
00:00
Molde
Tromsø
00:00
Rosenborg
Viking FK
00:00
Bodo/Glimt
Mjondalen
3:0
Haugesund FK
Rosenborg
1:0
Kristiansund BK
Sandefjord Fotball
2:0
Sarpsborg
Viking FK
1:1
Stromsgodset IF
SK Brann
1:1
Tromsø
Valenciennes
Bastia
Alianza Universidad de Huanuco
FBC Melgar
Club Sportivo Cienciano
CC Deportivo Municipal
Mioveni
Petrolul
Cusco
Academia Cantolao
Cambuur
Twente
Wisla Plock
Radomiak
SC Telstar
Ajax Amsterdam
Atletico Nacional Medellin
Valledupar FC
Cherno More Varna
00:00
FC Viitorul Constanta
San Antonio
2:4
Pumas UNAM
FK Lokomotiv Sofia 1929
2:1
Nadezhda Dobroslavtsi
FK Atletik Kuklen
4:0
Oborishte Panagyurishte
Monaco
3:1
Cercle Brugge
FK Arda Kurdzhali
0:1
PFC Slavia Sofia
Moreirense
0:4
Braga
FC Banik Ostrava
FK Senica
Nice
0:3
Lausanne
Levski Sofia
FC Pirin Blagoevgrad
FC Banik Ostrava
2:0
SK Lisen
Levski Sofia
1:1
Levski Lom
Kolos Kovalivka
1:0
FC Avangard Kramatorsk
FC Velke Mezirici
3:2
1 SC Znojmo FK
III Ker Tue Upe
3:3
Budaorsi SC
Mioveni
2:1
AFC Astra Giurgiu
FK Dukla Prague
4:2
FK Varnsdorf
Gyori ETO
FC STK 1914 Samorin
Skf Sered
1:0
FK Zeleziarne Podbrezova
LKS
Stal Rzeszow
NK Slaven
5:3
NK Nafta Lendava
Kaposvari Rakoczi FC
Pecs
Tiszaujvaros
1:2
Diósgyőr II
Zlín
2:2
1.SK Prostejov
SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Teplice
SFC Opava
2:1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FK Teplice
2:2
Mas Taborsko
Diefflen
3:2
Elversberg
FC Vysocina Jihlava
1:2
Zbrojovka Brno
Stal
5:1
Stal Rzeszow
Zaglebie Sosnowiec
1:2
Podbeskidzie
Afk Chrudim
FK Mlada Boleslav
Sion
3:1
Sochaux
Liefering
4:0
SV Grodig
Auerbach
1:2
FK Banik Sokolov
Odra Opole
0:0
Ruch Chorzow
Wisla Plock
3:0
SKRA Częstochowa
FC Hradec Kralove
1:0
1 FK Pribram
Rks Garbarnia Krakow
1:1
Wisłoka Dębica
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:3
SK Dynamo Ceske Budejovice
Stade Lausanne Ouchy
0:3
Yverdon
FK Usti Nad Labem
1:0
Viktoria Plzeň II
Tychy
3:3
MFK Karvina
Siofok
Zalaegerszeg
Hutnik Kraków
3:2
Podhale Nowy Targ
HB Koege
3:0
Nykoebing FC
FK Dubnica Nad Vahom
1:0
Dolný Kubín
Vitoria Guimaraes
2:1
CD Mafra
Warta
1:2
Gornik Zabrze
FC Sellier & Bellot Vlasim
Mas Taborsko
Silkeborg
5:1
Hvidovre IF
FC Slovan Rosice
2:1
MFk Vyskov
AC Horsens
2:0
Kolding IF
Korona
2:0
Widzew
Polkowice
0:0
Slask
Miedz
0:1
KKS 1925 Kalisz
Tondela
Arouca
Viborg FF
Randers FC
Katowice
1:0
MKS Sandecja Nowy Sacz
Gil Vicente
2:1
CD Santa Clara
Ajax
4:1
Paderborn
Radomiak
2:0
PKS Olimpia Elblag
MVV Maastricht
Fortuna Sittard
Empor Berlin
0:1
Hertha Zehlendorf
Hobro IK
2:0
Aarhus Fremad
Bersenbrück
1:3
Paderborn II
Tranmere Rovers
1:0
Rangers
Heracles
Go Ahead Eagles
Chojnice
3:1
Oks Stomil Olsztyn
Lyngby
4:4
FC Helsingoer
FSV Zwickau
2:0
Meuselwitz
Stern
3:1
Berlin Hilalspor
TSV Havelse
3:2
Rot Weiss Ahlen
Marske United FC
Blyth Spartans AFC
Holstein Kiel
1:1
Brøndby
SVE Wald-Michelbach
0:2
Wormatia
BK Fremad Amager
3:2
HIK Hellerup
Wolfenbüttel
1:3
Eintracht Braunschweig
Motherwell
0:2
Millwall
Bochum
Verl
Altglienicke
Viktoria Berlin
Phönix Lübeck
1:0
Tennis Borussia
HSC Hannover
2:1
Halberstadt
Nuneaton Town FC
1:4
Buxton FC
Eintracht Norderstedt
Bremer SV
Berliner AK
0:2
Hallescher
Grasshopper
0:2
Luzern
Parkgate
0:11
Rotherham United
Hansa Friesoythe
2:3
Oldenburg
Wuppertaler SV
2:2
SC Velbert
Bognor Regis Town
0:3
Burton Albion
Aubstadt
2:1
Eilenburg
Reading
1:0
Lincoln City
Luton Town
4:0
Rochdale
Brigg Town
0:3
Belper Town
BFC Dynamo
14:2
Sparta Lichtenberg
AC Horsens
Aarhus Fremad
Ludwigsfelder
Tennis Borussia
Huddersfield Town
1:0
Harrogate Town FC
Dartford FC
0:1
Ipswich Town
Welling United
3:3
Gillingham
Optik Rathenow
0:3
MSV 1919 Neuruppin
Vreden
0:1
Schalke II
St. Pauli II
4:1
Dassendorf
Halberstadt
Hannover 96
Leixões
3:1
Trofense
Chemie
2:0
Greuther Fürth II
TSV Steinbach
5:1
Bergisch Gladbach
Genk
1:1
Groningen
Nürnberg
0:0
Krasnodar
Leamington FC
Coventry City
Erzgebirge Aue
1:2
Magdeburg
Sparta Rotterdam
3:3
Gent
Schweinfurt
7:1
DJK Bamberg
IFK Varnamo
0:1
Falkenbergs FF
Waldhof
CS Fola Esch
PSV II
0:1
FC Eindhoven
Young Boys
2:0
Feyenoord Rotterdam
Eisbachtal
3:0
Dorndorf
Amsterdamsche FC
2:1
NEC Nijmegen
Heerenveen
2:2
Kortrijk
Freiburg
2:1
Saarbrucken
RB Salzburg
Rakow
Arminia
1:0
Hannover 96
Portstewart FC
1:3
Knockbreda FC
WSG Tirol
3:1
SV Sandhausen
TVD Velbert
3:0
Sprockhövel
Zulte-Waregem
3:2
Royal Charleroi SC
Ballyclare Comrades FC
2:0
Limavady United FC
Stuttgart
3:0
St. Gallen
SV Bruckmühl
3:1
TSV 1860 Rosenheim
VV IJsselmeervogels
1:3
De Graafschap
Amiens SC
2:1
KV Oostende
Auchinleck Talbot
5:2
Penicuik Athletic FC
Willem II Tilburg
5:2
Quick Boys
VV Una
FC Eindhoven
Oud-Heverlee
1:0
Valenciennes
Westfalia Herne
Hohenlimburg
Union Berlin
FK Dukla Prague
Schaffhausen
1:1
SC Freiburg II
SV Babelsberg
1:3
WSC Hertha
Sutton Coldfield
0:2
Bromsgrove Sporting FC
Linlithgow Rose FC
1:0
Bo'ness United
NAC Breda
1:0
Maccabi Tel Aviv
Mönchengladbach
2:2
Viktoria Koln
Clydebank FC
2:0
Dalbeattie Star
MFK Zemplin Michalovce
2:0
Dukla Banská Bystrica
Eintracht Frankfurt
1:3
Wehen Wiesbaden
Sint-Truiden
2:1
Westerlo
North Ferriby FC
2:0
Pickering Town CFC
Corby Town
4:2
Melton Town
SC Kriens
Juventus Zurich
Chester FC
0:2
Sheffield Wednesday
Jahn Regensburg
2:2
Wacker Innsbruck
Colliers Wood United
South Park
Hebburn Town
2:1
Corinthian
AFC Fylde
0:1
Blackburn
Longridge Town
1:3
Bolton Wanderers
FC Rubin Kazan
1:0
Khimki
Basford United
4:1
Carlton Town
Barton Town Old Boys
1:4
Scunthorpe United
Cray Valley Paper Mills
1:3
Mole Valley SCR
Bedford Town Football Club
0:8
Peterborough
Trafford FC
2:2
Curzon Ashton FC
Haringey Borough
1:3
Chelmsford City
Skelmersdale United
2:3
Widnes
Ashton United FC
1:2
Oldham Athletic
Thackley
3:5
Bury
Gazisehir Gaziantep FK
3:2
İstanbulspor
Boldmere St. Michaels
1:3
Halesowen Town FC
GKS Jastrzebie Zdroj
0:2
Piast
Radcliffe
0:2
Fleetwood Town
Havant & Waterlooville FC
2:5
Portsmouth
FK Alaniya Vladikavkaz II
2:2
Legion-Dynamo
Pontefract Collieries
Selby Town FC
Cinderford Town
0:3
Cheltenham Town
Macclesfield FC
2:2
Leek Town
Beckum
0:1
Victoria Clarholz
Pardubice
2:1
AS Trencin
Southport FC
0:2
Blackpool
Horley Town
1:6
Crawley Town
Folkestone Invicta
3:3
Eastbourne Borough
Wimborne Town
4:0
Christchurch
Market Drayton Town
0:1
AFC Telford United
Wolfsburg
0:3
Hansa
Didcot Town
0:4
Hungerford Town FC
Excelsior Maassluis
Excelsior
Newcastle Town
2:6
Port Vale
Walton Casuals
1:2
Hastings United
Welwyn Garden City
1:1
Royston Town
Charlton Athletic
1:2
Celtic
Atherton Collieries
0:3
Salford City
Caen
0:0
Ajaccio
Doncaster Rovers
4:0
Rossington Main
Padiham
4:2
Ramsbottom United
Hitchin Town
0:1
Stevenage
VfL Osnabrück
0:0
PSV
AS Eupen
1:0
RWD Molenbeek 47
Bath City FC
0:5
Cardiff City
Vilzing
3:2
Nürnberg II
Tamworth FC
1:1
Bedworth United
Bamber Bridge
3:8
Preston North End
WSG Tirol
Nottingham
Vaduz
0:0
Zürich
Braintree Town FC
0:1
Bishop's Stortford
Guingamp
2:2
Brest
Hassia Bingen
8:0
TuS Kirchberg
Thun
0:1
Neuchâtel Xamax
Badshot Lea
1:2
Aldershot Town FC
Garching
Wacker Innsbruck
Necaxa
0:0
Herediano
LASK
1:0
Heidenheim
Tsarsko Selo Sofia
3:2
Botev Plovdiv
St. Polten
1:0
Bohemians Prague 1905
Resovia
3:1
FK Kosice
MFK Ruzomberok
2:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
MSV Duisburg
1:1
Köln
FK Septemvri Sofia
0:2
Beroe Stara Zagora
Standard Liege
2:2
Yellow-Red KV Mechelen
Mioveni
3:2
Slatina
Dnipro-1
1:1
Kolos Kovalivka
Kfco Beerschot Wilrijk
2:1
Lommel United
Atlas
3:0
Dorados de Sinaloa
SK Sigma Olomouc
1:2
Midtjylland
León
2:0
San Luis
Dudenhofen
0:1
VfR Aalen
KS Wisla Pulawy
4:0
Pogon Siedlce
Reims
4:1
Auxerre
Mülheim-Kärlich
2:1
Wiedbachtaler Sportfreunde Neitersen
Nivo Sparta
0:3
Den Bosch
Troyes
2:2
Nimes
Hebar Pazardzhik
4:0
Botev Plovdiv II
Gorna Oryahovitsa
5:0
Etar VT II
ND Beltinci
0:3
Kecskemet
Bergerac Perigord FC
0:1
Bordeaux
Ujpest
1:1
Diosgyor
Rennes
2:2
Le Havre
NK Olimpija
2:0
Ashdod
Farul
1:1
Cherno More Varna
HNK Sibenik
0:2
NK Posusje
Clermont
2:2
Rodez Aveyron
Osijek
3:0
FK Tsc Backa Topola
FC Judenburg
1:3
Kapfenberger SV
FK Novi Pazar
1:0
FK Rudar Pljevlja
NK Tabor Sezana
2:0
ND Gorica
SC Schwaz
Silz / Mötz
Ginsheim
4:0
VfB Bodenheim 1909
Radnicki Kragujevac
0:3
FK Metalac GM
Galatasaray
4:2
Kasımpaşa
Sirens
0:1
Balzan
FK Akademija Pandev
2:0
FK Rabotnicki Skopje
Benfica
3:2
Sporting Farense
NK Slaven
3:1
NK Aluminij Kidricevo
Rapid Wien
1:0
FC Copenhagen
Saint-Etienne
2:2
Le Puy
Montpellier
2:4
Sete 34 FC
FK Javor Ivanjica
1:0
Zlatibor Čajetina
Portimonense
0:1
SC Covilha
Cambuur
6:0
SC Telstar
Basel
3:3
Aarau
FK Sloboda Tuzla
1:1
Sloga Doboj
Eugendorf
1:1
Kuchl
Europa Point
0:3
Sheffield United
HNK Gorica
0:2
ASK Bravo
Servette
1:1
Dynamo Kyiv
Hsk Zrinjski Mostar
1:0
NK Gosk Gabela
FK Vojvodina
0:0
Maccabi Netanya
Lyon
5:1
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Tigres UANL
0:1
América
SC Grobina
1:1
Albatroz
JDFS Alberts
1:1
FK Smiltene
FK Auda
4:0
Rēzekne / BJSS
Saldus SS / Leevon
0:1
FK Tukums 2000/TSS
Mosty
0:2
Svisloch
Lida II
1:1
Smena Volkovysk
DYuSSh Stolin
0:5
Ivatsevichi
Falko
5:0
Krupki
Malorita
2:0
Brestzhilstroy
Senno
5:1
FK Glubokoe
Smiavtotrans
6:1
Berezino
BSU
4:1
Victoria Maryina Gorka
FK Niva Dolbizno
10:1
Drogichin
Miory
2:7
Postavy
Aviador Orsha
1:2
Gazovik
Krasnapolle
2:7
FC Osipovichi
Astravets
11:0
Schuchin
Lyuban
4:0
Starye Dorogi
FC Molodechno Dussh4
6:0
Edinstvo Dzerzhinsk
Niva Tolochin
4:4
Prodtsentr Vitebsk
Kostyukovichy
2:1
Belshina-2
Luninets
1:0
Nadezhda Baranovichi
Kletsk
0:5
Partizan Salihorsk
FC Beliata-Viteks
1:0
FC Smolevichi-Sti
Vasco Da Gama RJ
1:0
Sampaio Correa MA
Londrina PR
0:1
Guarani FC SP
Goias GO
0:1
Nautico PE
Operario PR
2:1
Brasil de Pelotas RS
Botafogo RJ
3:3
Cruzeiro MG
Ypiranga Futebol Clube RS
3:2
Gremio Novorizontino
Volta Redonda RJ
0:0
Jacuipense BA
Mirassol FC
0:3
Parana Clube PR
Altos PI
1:0
Santa Cruz PE
Oeste SP
0:1
Ituano FC SP
Brasiliense DF
1:2
Aparecidense GO
Castanhal EC PA
3:1
Atletico Acreano AC
Uniclinic CE
2:3
Campinense PB
Bangu RJ
2:1
Associacao Portuguesa de Desportos
EC Santo Andre
1:0
Cianorte PR
Marcilio Dias SC
2:1
Esportivo RS
Joinville SC
2:0
Caxias RS
Imperatriz MA
1:0
Guarany CE
Palmas TO
0:0
Paragominas PA
4 de Julho PI
2:0
Moto Clube MA
Sousa
7:0
Caucaia
Murici AL
2:3
Alagoinhas AC BA
Uniao Rondonopolis
2:1
Jaragua EC GO
Goianesia GO
1:0
Nova Mutum Esporte Clube
Caldense MG
6:2
Aguia Negra MS
EC Sao Bento
1:1
Madureira RJ
Cascavel PR
1:0
GE Juventus SC
Porto Velho EC
1:1
Gama DF
Ferroviaria
1:0
CA Patrocinense MG
GAS
3:2
Fast Clube AM
Boeung Ket
1:0
Kirivong
Asia Europe University
0:9
Visakha
Prey Veng
1:2
National Defense
Svay Rieng
2:1
Soltilo Angkor
Notvikens IK
3:2
Stöde
Vinberg
1:1
Tord
Dalstorps
0:2
Eskilsminne IF
Enkoping SK
1:1
Järfälla
BK Forward
1:0
Grebbestads IF
Skelleftea FF
0:3
Friska Viljor FC
Karlshamn
0:1
Räppe
Hassleholms IF
2:2
Eslov
Sölvesborgs GoIF
2:3
FC Rosengaard 1917
Balkan
2:2
Asarum
Ytterhogdal
3:1
IFK Östersund
Kungsängen
0:1
FC Gute
Arameiska-Syrianska
1:0
IFK Eskilstuna
Colombe
0:0
UMS de Loum
Dragon de Yaoundé
2:1
Avion Academy
Young Sport Academy
1:0
Coton Sport
Bamboutos
1:1
Eding Sport FC
New Star
0:2
Les Astres
Panthère
1:0
Tonnerre
Fortuna Mfou
2:1
PWD
Canon
2:2
APEJES Academy
Paide Linnameeskond II
8:2
Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora
16:00
FCI Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond II
16:00
FC Elva
Vastseliina
4:0
Teleios
Viljandi JK Tulevik II
0:0
Piraaja
Valga FC Warrior
0:0
Titans
K-Järve JK Järve
10:1
Welco X
Narva JK Trans
0:0
Here for Beer
EstHam United
0:6
Ararat
FC Nomme United
0:0
Noorus-96
Rakvere JK Tarvas
3:1
Puhkus Mehhikos
Lunds BK
3:1
Qviding FIF
Dalkurd FF
5:1
Taby FK
Oskarshamns AIK
6:2
Assyriska Turab.
Aatvidaberg FF
1:1
Ljungskille SK
Österlen
1:8
Utsiktens BK
Skovde AIK
5:0
FC Linkoping City
Örebro Syrianska
4:3
Assyriska FF
Hammarby Talang
3:3
Haninge
Gefle IF
2:1
IF Karlstad
Khimik Koryazhma
1:0
FC Pskov-747
Avtomobilist
1:0
Sport Sankt-Peterburg
SSh Leningradets Gatchina
6:1
Elektron VN
Prialit
2:8
Zvyagino Pushkino
Kobart Lobnya
2:5
Balashikha
Legion Ivanteyevka
8:1
Saturn Ramenskoye II
Vityaz Noginsk
2:1
FC Zorkij Krasnogorsk
Metallist Korolev
5:0
Znamya Noginsk II
SSH Saturn
1:3
Sergiyev Posad
Olimp-SKOPA
2:1
Lyubertsy
OAF Irtysh-M Oms
1:2
Ilpar
Umka Magnitogorsk
0:5
Spartak Tuymazy II
Tobol Kurgan
2:4
Torpedo Miass II
Metallurg-M
1:0
Shakhtyor Korkino
Chelyabinsk II
1:2
Tyumen II
Tobol Tobolsk
3:1
FK Amkar-SDYuShOR
Prikamye Perm
1:2
Zvezda Perm II
Uralets NT
0:2
Metallurg Asha
FC Jazz
3:1
Vantaan Jalkapalloseura
PIF
6:0
Ilves 2
EPS
5:0
TPV Tampere
Grankulla IFK
1:2
HJS Akatemia
Jakobstads Bollklubb
2:1
Kemi City
Narpes Kraft
1:2
SJK Akatemia
FC Vaajakoski
0:0
OLS Oulu
RoPS Farmi
0:3
VIFK
Kyzyl-Zhar
3:0
SDYuShOR 8
FC Zhetysu
0:1
FC Kairat Almaty
FC Taraz
1:3
Tobol Kostanay
FC Kaisar Kyzylorda
0:0
Astana
Ulinzi Stars
0:2
Nairobi City Stars
Leopards
11:00
Homeboyz
Ulinzi Stars
11:00
Sofapaka
Bandari
11:00
Wazito
Kariobangi Sharks
11:00
Zoo Kericho
Nairobi City Stars
11:00
Gor Mahia
Tusker
11:00
KCB
Mathare United
11:00
Nzoia Sugar
Western Stima
11:00
Bidco United
Posta Rangers
11:00
Western Stima
Zoo Kericho
Posta Rangers
0:3
Kariobangi Sharks
Homeboyz
4:2
Mathare United
CD Real Tomayapo
0:2
Independiente
Real Potosí
1:3
The Strongest
Aurora
3:0
San José
Royal Pari
3:2
Wilstermann
Aymorés
1:1
Betim
Democrata SL
1:0
Serranense
Ipatinga MG
0:1
Tupynambas MG
Nacional AC MG
2:1
Tupi MG
Villa Nova MG
1:0
EC Democrata MG
Nueva Chicago
1:1
Alvarado
Atlanta
0:0
Mitre
Defensores de Belgrano
1:6
Tristan Suarez
Brown de Adrogue
1:1
Independiente Rivadavia
San Telmo
0:0
Gimnasia Jujuy
Geestemünde
Borgfeld
Werder Bremen III
Vatan Sport
BTS Neustadt
BSC Hastedt
SAV
Hemelingen
Brinkumer SV
TuS Schwachhausen
Union Bremen
OSC Bremerhaven
Leher TS
Bremer SV
Habenhauser FV
Komet Arsten
SFL Bremerhaven
Blumenthaler SV
Sp. San Lorenzo
3:1
CS 2 de Mayo
General Caballero JLM
4:3
CA 3 de Febrero
Sportivo Iteno
1:2
Sportivo Ameliano
Rubio Nu
1:3
Tacuary
Deportivo Santani
1:3
Atyra FC
Saipa
0:2
Esteghlal
Tractor
1:0
Gol Gohar
Sepahan
4:1
Sanat Naft
Persepolis
2:0
Aluminium Arak
Foolad
1:0
Gostaresh Foulad FC
Hurricanes
1:2
St. John's
Camerhogne
2:1
Eagles Super Strikers
Paradise
5:3
Mt. Rich
Hard Rock
4:2
Queens Park Rangers
Acassuso
2:0
Fenix
Canuelas
1:3
Defensores Unidos
San Miguel
2:0
Comunicaciones
Talleres Remedios
1:1
UAI Urquiza
Akron Tolyatti
1:2
SKA Khabarovsk
FC Orenburg
4:0
FC Volgar Astrakhan
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:1
Alania-D
Urozhay Krasnodar
1:2
Torpedo Moskva
Spartak-2 Moscow
0:0
FC Krasnodar-2
FC Fakel Voronezh
3:3
FC Baltika Kaliningrad
Neftek. Nizhnekamsk
1:0
FK Dolgoprudny
Veles
1:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FK Rotor Volgograd
0:0
FC Tekstilshchik Ivanovo
Yenisey
0:1
Zvezda-2005 Women
CSKA Women
1:0
Rostov
Krasnodar Women
0:3
Lokomotiv Women
Chertanovo Moscow Women
1:0
Rubin Kazan
Cove Rangers
2:3
Stirling Albion
Peterhead
0:2
Hearts
Brechin City FC
0:3
Livingston
Cowdenbeath FC
0:1
Raith Rovers
East Kilbride
3:0
Kilmarnock
Stranraer
3:0
Greenock Morton
Elgin City
0:1
Arbroath
Albion Rovers FC
0:0
Ayr United
Dumbarton
0:3
St. Mirren
Partick Thistle
2:4
Dunfermline
Airdrieonians
1:1
Annan Athletic
Queen of The South
0:1
Queen's Park
Forfar Athletic
3:0
Ross County
Montrose
3:0
Brora Rangers
Adelaide Raiders
3:1
Adelaide Blue Eagles
Sturt Lions
1:1
Croydon Kings
Adelaide City
2:1
Campbelltown City
Adelaide Olympic
1:1
Cumberland United
Adelaide United II
1:0
South Adelaide Panthers
MetroStars
2:2
Adelaide Comets
South Hobart
04:00
Riverside
Devonport City
4:0
Glenorchy Knights
Launceston City
04:15
Clarence Zebras
Riverside
0:4
South Hobart
Launceston City
2:0
Clarence Zebras
Olympia Warriors
1:2
Kingborough Lions
Glenorchy Knights
06:30
Devonport City
Kingborough Lions
06:30
Olympia Warriors
Seacoast United Phantoms
4:0
Málaga City
Ocean City Nor'easters
1:2
West Chester United
Virginia Beach United FC
0:6
North Carolina Fusion
Western Mass Pioneers
4:1
Black Rock FC
New York RB III
1:1
FA Euro New York
Asheville City
4:2
Charlotte Eagles
Dalton Red Wolves SC
1:5
Tormenta II
Team from Peoria
FC Wichita
Texas United
1:0
Houston FC
Colorado Rush SC
0:0
Ogden City
PDX FC
8:1
Lane United FC
OVF Alliance
1:2
Portland Timbers III
Round Rock
2:0
Mississippi Brilla
Chicago FC United
3:0
FC Wichita
New Jersey Copa FC
4:1
Morris Elite