Fixtures - August 07, 2021
Harborough Town
2:0
Rothwell Corinthians
Ashington
3:4
Newcastle Benfield
Shildon FC
1:0
Garforth Town
Redcar Athletic
4:1
Hemsworth MW
Penrith AFC
1:2
Guisborough Town
Whitley Bay FC
1:1
North Ferriby FC
Billingham Town
2:3
West Allotment Celtic
Seaham Red Star
3:1
Crook Town AFC
Newton Aycliffe
4:3
Thornaby
Sunderland RCA
5:1
Bishop Auckland
North Shields
3:1
West Auckland Town
Goole
1:1
Sunderland Ryhope CW
Knaresborough Town FC
2:1
Northallerton Town
Irlam
3:0
Albion Sports
Macclesfield FC
4:0
Burscough
Athersley Recreation
1:4
Campion
Glossop North End FC
3:0
Widnes
Lower Breck
0:0
Penistone Church
Longridge Town
1:2
Northwich Victoria
Barnoldswick Town
6:1
Runcorn Town
Padiham
2:3
AFC Liverpool
Ashton Athletic
0:2
Squires Gate
West Didsbury & Chorlton
1:3
Avro
Prestwich Heys
3:1
Litherland REMYCA
Vauxhall Motors
0:0
Skelmersdale United
Thackley
2:3
Wythenshawe Town
Silsden
0:4
Eccleshill United
Winsford United
0:2
Charnock Richard
Tividale
2:0
Shifnal Town FC
Sporting Khalsa
4:3
Coventry Sphinx
Lye Town
2:3
Hanley Town
Rugby Town FC
1:0
Boldmere St. Michaels
Highgate United
3:1
Malvern Town
Westfields FC
3:0
Heather St Johns
Hereford Lads Club
0:0
Haughmond
Walsall Wood
0:2
Leicester Road
Whitchurch Alport
2:1
Wolverhampton Casuals
Racing Club Warwick
0:4
Stone Old Alleynians
United Services
0:3
Alton Town
Larkhall Athletic
1:2
Lymington Town
Bridport
1:2
Fleet Town
Alresford Town
3:0
Odd Down
Tadley Calleva
0:2
Baffins Milton Rovers
Shepton Mallet
0:0
Andover New Street
Hamble Club
2:3
Corsham Town
Fareham Town
8:0
Street
Millbrook
2:2
Saltash United
Mousehole AFC
3:1
Helston Athletic
Buckland Athletic
1:2
Exmouth
St Austell
2:3
Tavistock FC
Ilfracombe Town
4:3
Wellington AFC
Gresley FC
3:0
Bewdley Town
Romulus FC
1:2
Uttoxeter Town
AFC Wulfrunians
2:1
Heanor Town
Stourport Swifts
0:4
Lichfield City
Quorn FC
5:1
Selston
Barton Town Old Boys
2:3
Maltby Main
Pinchbeck United
0:1
Skegness Town
Oadby Town
0:2
Stamford
Sherwood Colliery
1:1
Boston Town
Newark Flowserve
0:0
Lutterworth Town
Bottesford Town
1:0
Eastwood Community
Anstey Nomads
1:0
Sleaford Town
Long Eaton United
4:1
Holbeach United
Winterton Rangers FC
6:2
Grimsby Borough
Thurnby Nirvana
1:1
Deeping Rangers FC
Handsworth Parramore FC
2:0
AFC Mansfield
Staveley MW
1:2
Loughborough University
Cleethorpes Town FC
4:0
Melton Town
Lakenheath
2:2
Mulbarton Wanderers
Swaffham Town
0:3
Walsham Le Willows
Chipping Sodbury Town
1:2
Harefield United
Risborough Rangers
1:0
Lydney Town
Aylesbury FC
0:1
Longlevens
Thornbury Town
0:4
Wootton Bassett Town
Aylesbury Utd
2:0
Fairford Town FC
Broadfields United
4:1
Cribbs
Ardley United
2:0
Ashton & Backwell United
Oxhey Jets FC
2:0
Bitton
Cadbury Heath
0:2
Flackwell Heath
Tring Athletic
3:0
Keynsham Town
Reading City
3:1
Hallen
Roman Glass St George
2:1
Holmer Green
K Sports
3:1
Rusthall
Walton & Hersham
2:1
Tunbridge Wells
Beckenham Town
0:0
Colliers Wood United
Varndeanians
1:2
Farnham Town
Steyning Town
2:2
Pagham
Badshot Lea
3:3
East Preston
East Grinstead Town
1:2
Alfold
Sheerwater
0:2
Erith Town
Crawley Down Gatwick
3:2
Welling Town
Tooting & Mitcham United
1:1
Erith & Belvedere
Fisher
0:1
Raynes Park Vale
Molesey
0:1
Phoenix Sports
Saltdean United
4:0
Frimley Green
Mile Oak
0:2
Punjab United
Balham
3:0
Canterbury City
Crowborough Athletic
1:3
AFC Croydon Athletic
AFC Portchester
4:2
Horndean
Amesbury Town
1:4
Shaftesbury
Westbury United
4:2
Christchurch
Hythe & Dibden
1:7
Bradford Town
Blackfield & Langley
5:1
Cowes Sports
Portland United
2:2
Bournemouth FC
Calne Town FC
1:1
Bashley FC
Moneyfields
1:3
AFC Stoneham
Brockenhurst
1:2
Hamworthy United FC
Stanway Rovers
1:0
Leverstock Green
Biggleswade United
0:7
Saffron Walden Town
Little Oakley
2:0
St Margaretsbury
Edgware Town
0:3
Hadley
Witham Town
3:2
Woodford Town
Clacton
0:1
Leighton Town
Mildenhall Town FC
1:0
Wroxham FC
Enfield FC
2:1
Milton Keynes Irish
Fakenham Town
1:0
Ely City
Sawbridgeworth Town
0:3
Cockfosters
Cogenhoe United
0:0
Haverhill Rovers FC
Basildon United
4:0
Stansted
Newport Pagnell Town
4:1
Northern Star
Dunstable Town FC
1:5
North Greenford United FC
Corby Town
3:1
Woodbridge Town
Southend Manor
1:0
London Colney
Potton United
2:1
Eynesbury Rovers
Norwich United
2:1
Long Buckby
Brantham Athletic
4:3
Gorleston
Easington Sports
1:1
Wokingham & Emmbrook
Hadleigh United
2:0
Desborough Town
Bishop's Cleeve
6:1
Clevedon Town
Kirkley & Pakefield
1:1
Long Melford
Brislington
3:3
Brimscombe & Thrupp
Arlesey Town FC
4:3
Thetford Town
Bugbrooke St Michaels
4:2
March Town United
Shrivenham
1:1
Burnham FC
AFC Kempston Rovers
1:1
Whitton United
Godmanchester Rovers
1:1
Northampton ON Chenecks
Wellingborough Town
1:3
Newmarket Town
Harpenden Town
1:1
Romford
Ware FC
2:1
Takeley
Redbridge
1:2
Ilford
Jersey Bulls
10:1
Horsham YMCA
Chatham Town
6:2
Eastbourne United
Hollands & Blair
3:0
Holmesdale
Staines Town
1:2
Little Common
Cobham
2:2
Sevenoaks Town
CB Hounslow United
0:3
Redhill
Kennington
5:0
Horley Town
Broadbridge Heath
2:6
Littlehampton Town
Glebe
2:3
Abbey Rangers
Deal Town
1:0
Southall
Eastbourne Town
2:4
Guildford City
Newhaven
6:1
Camberley Town
Bexhill United
0:1
Peacehaven & Telscombe
Lingfield
2:1
Egham Town
Ashford Town Middlesex
2:1
AFC Uckfield
Tower Hamlets
1:4
Sheppey United
Hanworth Villa
1:3
Loxwood
Virginia Water
1:1
Athletic Newham
Lordswood
0:0
Knaphill
Weiche Flensburg
2:4
Holstein Kiel
Lok Leipzig
0:3
Leverkusen
SV Sandhausen
0:4
RB Leipzig
Bayreuth
3:6
Arminia
Greifswalder FC
2:4
Augsburg
VfL Osnabrück
2:0
Werder Bremen
Eintracht Norderstedt
0:4
Hannover 96
Wuppertaler SV
1:2
Bochum
BFC Dynamo
0:6
Stuttgart
Ulm
0:1
Nürnberg
SV Babelsberg
2:2
Greuther Furth
Magdeburg
2:3
St. Pauli
Wehen Wiesbaden
0:3
Dortmund
Girnik-Sport
1:2
Kryvbas
FC Kremin Kreminchuh
0:3
Polissya Zhytomyr
Agrobiznes Volochisk
2:0
FC Avangard Kramatorsk
Prykarpattya
1:4
Metal Kharkiv
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
2:2
FC Nyva-V Vinnytsia
Munkács
2:2
Karpaty Halych
Yarud
1:2
Peremoha
FK Mykolaiv
2:2
Tavriya Simferopol
Blackburn
2:1
Swansea City
Bristol City
1:1
Blackpool
Cardiff City
1:1
Barnsley
Derby County
1:1
Huddersfield Town
Luton Town
3:0
Peterborough
Preston North End
1:4
Hull City
Queens Park Rangers
1:1
Millwall
Stoke City
3:2
Reading
Sheffield United
0:1
Birmingham City
Kfco Beerschot Wilrijk
0:3
Union Saint-Gilloise
Yellow-Red KV Mechelen
1:3
AS Eupen
Sint-Truiden
1:3
Zulte-Waregem
Kortrijk
1:2
Genk
Zlín
3:0
FK Teplice
SK Dynamo Ceske Budejovice
1:3
FC Banik Ostrava
Sparta Prague
2:0
MFK Karvina
FC Hradec Kralove
1:1
Slovan Liberec
Bodo/Glimt
00:00
Mjondalen
Molde
00:00
Tromsø
Rosenborg
00:00
SK Brann
Sarpsborg
00:00
Sandefjord Fotball
Stabaek Fotball
00:00
Haugesund FK
Stromsgodset IF
00:00
Lillestrom SK
Viking FK
00:00
Odds BK
Valerenga IF
00:00
Kristiansund BK
Sarmiento
1:0
Rosario Central
Newell's Old Boys
1:0
Platense
Banfield
0:1
Talleres
Union Santa Fe
4:0
San Lorenzo
Huracan
0:1
Lanus
Jeonbuk Hyundai Motors
2:1
Daegu
Ulsan Hyundai
2:1
Gangwon
Suwon Samsung Bluewings
0:0
Jeju United
Seongnam
1:0
Pohang Steelers
Caen
1:2
Sochaux
Amiens SC
1:3
US Quevillaise-Rouen Metropole
Auxerre
0:0
Ajaccio
Dijon
1:1
Rodez Aveyron
Dunkerque
1:2
Niort
Grenoble
0:0
Guingamp
Le Havre
1:2
Paris
Pau
0:1
Toulouse
Valenciennes
0:3
Nimes
Bolton Wanderers
3:3
Milton Keynes Dons
Cambridge Utd.
1:1
Oxford United
Crewe Alexandra
1:1
Cheltenham Town
Doncaster Rovers
1:2
AFC Wimbledon
Fleetwood Town
0:1
Portsmouth
Gillingham
1:1
Lincoln City
Ipswich Town
2:2
Morecambe FC
Rotherham United
2:0
Plymouth Argyle
Shrewsbury Town
0:1
Burton Albion
Wycombe Wanderers
2:1
Accrington Stanley
Sunderland
2:1
Wigan Athletic
Charlton Athletic
0:0
Sheffield Wednesday
Exeter City
0:0
Bradford City
Forest Green Rovers
2:1
Sutton United FC
Harrogate Town FC
3:2
Rochdale
Hartlepool United
1:0
Crawley Town
Mansfield Town
2:1
Bristol Rovers
Northampton Town
1:0
Port Vale
Oldham Athletic
0:1
Newport County
Salford City
1:1
Leyton Orient
Scunthorpe United
1:3
Swindon Town
Stevenage
1:0
Barrow AFC
Tranmere Rovers
1:0
Walsall
Carlisle United
0:0
Colchester United
Inter
Atletico Madrid
SCM Zalău
2:1
Arieşul Turda
Sesvete
2:0
Gnk Dinamo Zagreb II
UCAM Murcia
5:0
Mar Menor Club de Futbol
Leganés
2:0
Alcorcon AD
FC Minsk
0:2
FC Isloch
Karlovac 1919
4:2
Segesta Sisak
Atletico Malagueno
3:1
Cadiz B
AD Parla
1:1
AD Union Adarve
Gimnastica Segoviana
4:1
Zamora CF
Wülfrath
1:1
SC Velbert
Club Haro Deportivo
2:1
Amurrio
Numancia
2:0
CF Rayo Majadahonda
Wiedenbruck
0:0
Hessen Kassel
Sporting Gijon B
2:2
Jupiter Leones
Racing Santander B
0:0
Barakaldo CF
Dovo Veenendaal
3:1
VV IJsselmeervogels
Rot Weiss Ahlen
3:0
FC Gießen
Utrecht
2:3
Fortuna Sittard
Hessen Dreieich
1:2
Schott Mainz
Wormatia
2:0
Eddersheim
Man United
4:0
Everton
Wolverhampton
0:1
Celta Vigo
Bocholt
2:0
RW Oberhausen
Willem II Tilburg
Sparta Rotterdam
Nantwich Town
3:2
Chester FC
Welling United
1:2
Bromley FC
SVL
Bersenbrück
VfB Stuttgart II
3:1
Balingen
Teutonia St.Tönis
0:2
SV 19 Straelen
Chesterfield
3:1
Tamworth FC
RWE
4:4
Verl
Ilkeston Town
2:2
Coalville Town
Bergisch Gladbach
5:2
TVD Velbert
Fortuna Köln
1:3
TSV Steinbach
Wiedenbruck
2:0
Hannover 96 II
Waasland-Beveren
2:2
Cambuur
Excelsior Maassluis
4:0
RKVV Westlandia
Club Brugge
2:1
Westerlo
Oldenburg
3:4
VfB Homberg
Glenavon
2:0
Portstewart FC
Burnley
0:2
Cadiz
Utrecht
7:0
Fortuna Sittard
Dungannon Swifts
3:1
Moyola Park FC
Newcastle
3:0
Norwich City
BSV Rehden
Teutonia 05
Alfreton Town FC
4:1
Kings Lynn FC
Biggleswade Town
3:0
Cambridge City
Spennymoor Town
2:2
Wrexham
AFC Fylde
Halifax Town
Crystal Palace
3:1
Watford
Boston United FC
0:1
Grimsby Town
Brackley Town FC
1:0
Oxford City
Torquay United
3:0
Chippenham Town
Curzon Ashton FC
1:1
Altrincham FC
Hemel Hempstead
14:00
Boreham Wood FC
Wimborne Town
0:2
Weymouth FC
Braintree Town FC
Peterborough Sports FC
Notts County
2:3
York City FC
Crusaders
Banbridge Town
Tobermore United
1:4
Ballymena United
Hampton & Richmond
1:1
Woking FC
Türk Gücü Friedberg
Basara Mainz
Dorking Wanderers
1:2
Wealdstone FC
Ossett United
1:2
Matlock Town
Guiseley FC
0:5
Stockport County
Mossley AFC
0:3
Stalybridge Celtic
Hungerford Town FC
1:1
Gosport Borough
Heracles
3:1
PEC Zwolle
Nuneaton Town FC
1:1
Basford United
Ebbsfleet United FC
1:1
Southend United
Tonbridge Angels
0:4
Dover Athletic FC
Patro Maasmechelen
2:1
RWD Molenbeek 47
Dollingstown
0:2
Portadown
Farsley Celtic
Hyde United FC
Crusaders
4:0
Bangor FC
Billericay Town
3:2
Dag & Red
Sheffield FC
0:1
Coleshill Town
Leamington FC
0:2
Solihull Moors FC
Cirencester Town
3:2
Didcot Town
Bamber Bridge
City Of Liverpool
Meerbusch
1:2
Wegberg-Beeck
Weston Super Mare FC
1:1
Yeovil Town
Salisbury
1:2
Eastleigh FC
Swindon Supermarine
0:0
Banbury United
West Ham
2:0
Atalanta
Ramsbottom United
0:0
Radcliffe
Needham Market FC
AFC Sudbury
Southampton
1:3
Athletic Bilbao
Watford
14:00
Udinese
Slough Town FC
1:2
Aldershot Town FC
RKC Waalwijk
4:2
Lommel United
PAEEK
1:1
Olympiakos Nicosia
FK Belasica Strumica
1:1
Sasa
Pobeda
0:2
FK Ohrid
Pirmasens
6:0
Diefflen
Vlasina
10:0
Sloga Leskovac
HNK Cibalia-Vinkovci
1:0
NK Vukovar 91
Giresunspor
0:0
Samsunspor
Onisilos Sotira FC
1:5
Nea Salamina
Sassuolo
3:1
Vicenza
Dubrava Zagreb
3:0
Opatija
Brescia
Reggina
Pisa
US Fiorenzuola 1922
Textil Escudo
1:2
Tropezon
Udinese
1:0
Empoli
Granada
Crotone
APOEL
1:1
AEK Larnaca
Brentford
2:1
Valencia
FV Bad Honnef
Blau-Weiß Friesdorf
Heerenveen
Lecce
UP Langreo
1:1
Cultural Leonesa
Albacete Balompie
1:1
CF Talavera de La Reina
Arandina CF
0:1
Atlético Palencia
Real Oviedo B
1:1
Real Aviles
SD Ponferradina
1:0
Real Oviedo
Go Ahead Eagles
Rodinghausen
Grama
Sants
Aston Villa
Sevilla
Fiorentina
0:0
Espanyol
Leganés
1:1
Rayo Vallecano
Zejtun Corinthians
1:2
San Gwann FC
Frosinone
2:2
Benevento
Lierse Kempenzonen
1:0
Dender
Jove Español
1:3
CDA Aguilas FC
Real Titánico
1:2
Llanera
Real Sociedad B
1:1
CD Mirandes
Sampdoria
1:0
Hellas Verona
Burgos Promesas
1:1
CD Cristo Atletico
Twente
0:1
Lazio
CF Noia
0:1
SD Compostela
CD Arenteiro
3:0
Celta de Vigo B
Recreativo Huelva
1:0
Córdoba
CD Teruel
1:1
CD Castellon
CP Cacereno
2:1
CD Guijuelo
Real Avila CF
0:2
Unionistas CF
NK Inter Zapresic
3:3
Bistra
Leeds United
2:2
Villarreal
Atletico Sanluqueno
UD Extremadura
Espanyol Barcelona B
1:4
FC Andorra
Real Madrid Castilla
0:1
Fuenlabrada
Brighton
0:2
Getafe
Torre del Mar
0:3
Marbella FC
Gimnàstic Tarragona
2:1
Girona
Mallorca
1:0
Cagliari
Pisa
Modena
Xerez
0:0
CD San Fernando
Göztepe
2:0
Altinordu FK
Elche
1:2
Levante
Pieta Hotspurs
1:0
Saint Georges Cospicua
União de Leiria
1:1
Sporting Braga B
Betis
5:2
Roma
Babrungas
2:3
Kauno Žalgiris II
FK Jonava
2:2
Banga II
Vmfd Zalgiris B
1:0
BFA
Minija Kretinga
2:3
FK Atmosphere
MSK Namestovo
0:0
MFK Skalica
Dukla Banská Bystrica
2:3
FK Zeleziarne Podbrezova
Humenné
3:1
FC STK 1914 Samorin
Partizan Bardejov
1:4
KFC Komarno
FK Slavoj Trebisov
1:1
FK Dubnica Nad Vahom
SK Steti
2:0
TJ Tatran Rakovnik
N. Byskovice
2:1
SK Kladno
Brandys Nad Labem
3:0
Ceska Lipa
SK Aritma Prague
4:2
MFK Dobris
Kutna Hora
1:2
SK Poricany
Kosmonosy
3:3
FC Hlinsko
České Budějovice II
5:0
FC Hvezda Cheb
TJ Prestice
1:1
FC Rokycany
FSC Stara Rise
1:3
Breclav
FK Olympie Brezova
0:3
Banik Sous
Rymarov
3:2
FK Bospor Bohumin
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
2:1
Karviná II
Detmarovice
0:2
Polanka
SK Hranice
4:1
Tatran Vsechovice
1.fc Viktorie Prerov
1:3
FK Nove Sady
Tj Valasske Mezirici
0:2
Kozlovice FC
Skastice
1:0
FC Strani
Sfk Elko Holesov
0:0
Tj Slovan Bzenec
SK Slany
2:0
Cesky Brod
Tochovice
1:3
FK Nachod
MFk Trutnov
1:3
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Letohrad
2:1
SK Benatky Nad Jizerou
SK Senco Doubravka
1:1
SK Petrin Plzen
FK Spartak Sobeslav
3:0
FK Horovicko
Otava Katovice
3:1
FC Viktoria Marianske Lazne
SK Klatovy 1898
3:0
Slavoj Mýto
Start Brno
2:2
Bystřice nad Pernštejnem
Zdar Nad Sazavou
5:2
FC Slovan Havlickuv Brod
Wac
1:1
USV Weindorf St. Anna am Aigen
FC Anif
1:1
FC Pinzgau Saalfelden
Rotenberg
1:1
Austria Lustenau II
TWL Elektra
2:1
Bruck/Leitha
SW Bregenz
2:4
FC Wolfurt
FC Wacker Innsbruck II
3:1
SV Woergl
Admira Wacker II
3:1
FC Mauerwerk
Kuchl
3:2
Austria Salzburg
Admira Dornbirn
4:3
Röthis
SV Leobendorf
1:1
Wiener
Imst
3:2
SV Innsbruck
Bastogne
1:3
Witgoor Sport
FC Gullegem
2:0
KFC Eppegem
KFC Lille
0:3
K Olsa Brakel
Renaissance Mons 44 II
0:7
KSV Oudenaarde
Sporting West Harelbeke
3:1
Flavion-Morialmé
Nijlen
0:3
Berg en Dal
Ninove
4:0
Berlaar-Heikant
Betekom
0:3
Koninklijk Diegem-Sport
Olympia SC Wijgmaal
1:1
KFC Zwarte Leeuw
Hoogstraten VV
2:0
K Kontich FC
Tempo Overijse
1:1
RCS Brainois
FC Tubize
3:0
Hoboken
Trois Frontières
0:7
K Eendracht Wervik
KRC Mechelen
6:0
Sint-Job
Morlanwelz
0:10
RAAL La Louvière
Lida II
1:4
Tsementnik
Ivatsevichi
0:2
Dyush-3 Stenles Pinsk
Aviador Orsha
0:0
Senno
Energetik-Bgatu
1:2
BSU
Astravets
13:1
FC Oshmyany
FC Molodechno Dussh4
2:1
Falko
Chashniki
4:7
Postavy
Victoria Maryina Gorka
4:4
Kletsk
Euroexport
0:6
Malorita
FC Polotsk
2:1
Gorodok lions
FK Glubokoe
7:0
Niva Tolochin
Edinstvo Dzerzhinsk
0:3
FC Smolevichi-Sti
FK Montazhnik Mazyr
6:1
FC Zhlobin
Bumprom
9:1
Svetlogorsk
Smiavtotrans
2:4
Kolos Cherven
Smena Volkovysk
0:1
HCS-Grodno
FC Beliata-Viteks
7:0
Viliya
Kronon
3:0
Spartak Slutsk
Belshina-2
1:1
FC Osipovichi
FK Niva Dolbizno
3:2
Brestzhilstroy
Luninets
1:0
Иваново
BC Maxline
4:1
Mozyr NPZ
Krasnapolle
0:5
FC Gorki
Kostyukovichy
1:2
Dnepr Mogilev II
Sputnik Rechica
0:3
FC Dnepr Mogilev
Energetik Bgu
0:4
FC Neman Grodno
Slutsksakhar Slutsk
0:4
Dinamo Minsk
FC Vitebsk
0:0
Arsenal Dzerzhinsk
Guarani FC SP
2:0
Brasil de Pelotas RS
Coritiba PR
1:1
Goias GO
Brusque SC
1:2
Cruzeiro MG
Nautico PE
0:4
Confianca SE
Altos PI
1:1
Ferroviario CE
Ypiranga Futebol Clube RS
1:0
Mirassol FC
Tombense MG
3:0
Jacuipense BA
Floresta CE
0:2
Santa Cruz PE
Gremio Novorizontino
0:0
Ituano FC SP
Uniclinic CE
0:2
América RN
Murici AL
2:2
Itabaiana SE
EC Santo Andre
2:1
AA Internacional
Marcilio Dias SC
1:1
GE Juventus SC
Joinville SC
3:0
Rio Branco PR
Gama DF
0:1
Brasiliense DF
Palmas TO
2:1
Tocantinópolis
Imperatriz MA
0:1
Moto Clube MA
4 de Julho PI
0:2
Guarany CE
Uniao Rondonopolis
0:1
Nova Mutum Esporte Clube
Goianesia GO
0:1
Jaragua EC GO
Caldense MG
0:0
CA Patrocinense MG
Uberlandia MG
0:0
Boa Esporte Clube
EC Sao Bento
2:3
Associacao Portuguesa de Desportos
Esportivo RS
2:2
Cascavel PR
Porto Velho EC
0:2
Aparecidense GO
GAS
0:2
Sao Raimundo RR
FK Iskra Danilovgrad
2:1
FK Buducnost
FK Decic Tuzi
3:0
FK Rudar Pljevlja
OFK Petrovac
2:2
FK Zeta Golubovci
FK Mornar Bar
3:1
FK Mladost Ljeskopolje
Ayr United
2:2
Arbroath
Dunfermline
0:3
Partick Thistle
Hamilton
0:1
Greenock Morton
Inverness CT
1:0
Raith Rovers
Queen of The South
0:1
Kilmarnock
FK Zbuzany 1953
1:0
Slovan Liberec II
Jablonec II
2:0
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Vysočina Jihlava II
1:2
FK Apos Blansko
FC Viktoria Otrokovice
0:1
Uhersky Brod
Biocel Vratimov
4:1
Zlín II
Vysehrad
2:2
Pribram II
FC Pisek
1:3
Tj Jiskra Domazlice
Loko Vltavin
1:1
Slavia Praha II
SK Rakovnik
1:1
FK Admira Prague
Motorlet
0:3
1. FC Karlovy Vary
Povltava FA
1:1
SK Benesov
Teplice II
0:3
Hradec Králové II
FC Msa Dolni Benesov
0:3
Unex Unicov
FC Slovan Rosice
1:2
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Tj Sokol Zivanice
4:1
SK Zapy
Fuglebakken KFUM Århus
1:3
Nørresundby
Vejgaard BK
1:0
Kjellerup IF
Tarup-Paarup IF
1:3
SfB-Oure
Frederikssund
3:0
BK Union
Ishøj
4:1
Herstedøster IC
Odder IGF
3:1
Aalborg BK II
AB Tårnby
5:3
Tårnby FF
KFUM
2:1
LSF
Køge Nord
1:3
Skovshoved
Aarhus Fremad II
0:2
OKS
Solrød
1:2
Greve
Brønshøj
2:2
Allerød
Boldklubben 1903
0:2
Avarta
Varde IF Elite
2:0
Boldklubben 1909
Skelleftea FF
2:1
Frösö
Storfors
1:2
IFK Östersund
Höganäs BK
3:0
Torslanda
Ahlafors
6:0
IFK Tidaholm
Kungsängen
3:0
Sandvikens AIK
Stockholm Internazionale
4:0
Kvarnsvedens IK
Huddinge IF
2:1
Syrianska FC
Trosa-Vagnhärad SK
4:2
Rynninge IK
Eslov
1:4
Hassleholms IF
KSF Prespa Birlik
3:1
FK Karlskrona
FC Rosengaard 1917
7:0
Sölvesborgs GoIF
Angered BK
3:1
Kumla
Grebbestads IF
0:1
BK Forward
Bergnäsets AIK
0:1
Team TG FF
Bodens BK
1:1
Friska Viljor FC
Dalstorps
0:3
Tord
Mjölby
1:2
Eskilstuna City
IFK Hässleholm
3:2
Berga
Asarum
1:4
Balkan
Nordvärmland
0:4
IK Oddevold
Ytterhogdal
0:2
Gottne
Sandviks
1:2
Täfteå
Vänersborgs FK
2:0
IFK Skövde FK
Lidköping
2:0
IF Karlstad II
FC Gute
1:3
Gamla Upsala SK
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora
FC Elva
16:00
Tammeka II
Parnu Jalgpalliklubi
16:00
FC Nomme United
Tallinna FC Flora
16:00
JK Welco Elekter
Mbabane Swallows
3:0
Manzini Sea Birds
Young Buffaloes
2:0
Tinyosi
Mhlume Peacemakers
1:2
Green Mamba FC
Royal Leopards
0:1
Malanti Chiefs
Denver
1:1
Highlanders
Manzini Wanderers
0:0
Moneni Pirates
Tambankulu Callies FC
0:1
Tambuti
Milling Hotspurs
1:1
Black Swallows
Afk Chrudim
3:0
FK Fotbal Trinec
SFC Opava
1:0
MFk Vyskov
SK Lisen
0:0
FK Usti Nad Labem
1.SK Prostejov
2:0
Zbrojovka Brno
Annagh United FC
2:3
Ards FC
Ballyclare Comrades FC
5:1
Ballinamallard United FC
Dergview FC
5:0
Institute
Loughgall
3:0
Dundela FC
Newry City
3:0
Knockbreda FC
Queens University
0:5
Harland and Wolff Welders FC
Rks Garbarnia Krakow
1:0
Radunia Stezyca
GKS Belchatow
3:2
Znicz
Lech Poznań II
4:1
KS Wisla Pulawy
Pogoń Grod. Mazowiecki
1:3
Stal Rzeszow
KKS 1925 Kalisz
1:0
Wigry Suwalki
PKS Olimpia Elblag
1:0
Hutnik Kraków
Atom Novovoronezh
9:1
Metallurg Lipetsk II
Levyy bereg
0:3
Akademiya Tambov
Mayskiy
3:1
FK Orel
Lyubertsy
5:0
Prialit
Peresvet
4:0
Sergiyev Posad
Kosmos 2
0:1
Znamya Noginsk II
Olimp-SKOPA
0:0
FC Zorkij Krasnogorsk
SSH Saturn
3:1
Saturn Ramenskoye II
Metallist Korolev
2:2
Balashikha
Vityaz Noginsk
1:2
Zvyagino Pushkino
Legion Ivanteyevka
6:0
Kobart Lobnya
Zvezda Perm II
1:1
Tyumen II
Metallurg Asha
3:3
Shakhtyor Korkino
Uralets NT
3:0
Torpedo Miass II
Prikamye Perm
3:3
Spartak Tuymazy II
Tobol Tobolsk
2:2
Ilpar
Chelyabinsk II
1:3
Umka Magnitogorsk
Metallurg-M
5:1
Tobol Kurgan
Zenit Izhevsk II
0:3
Akron II
Akademia Engels
FC Volga Ulyanovsk II
Dorozhnik
0:1
Khimik-Avgust
Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziadz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:1
Unia Janikowo
Polonia Sroda Wielkopolska
1:2
Blekitni Stargard S.
Bałtyk Koszalin
0:1
Elana Torun
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:5
Cracovia Kraków II
Stal Brzeg
2:1
Lechia Zielona Góra
Mamry Giżycko
0:2
Lechia T. Mazowiecki
KS Legionovia Legionowo
2:0
Jagiellonia II
Kutno
1:3
Broń Radom
Olimpia Grudziadz
1:0
Kluczevia Stargard
Odra Wodzisław Śląski
1:1
Piast Żmigród
Warta Gorzów
0:1
Gać Oława
Goczałkowice Zdrój
3:0
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
1:1
MKS Kluczbork
MKS Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Pilica Białobrzegi
2:2
Mlks Znicz Biala Piska
Wikielec
0:3
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
MLKS Wissa Szczuczyn
3:1
Błonianka Błonie
Kp Starogard Gdansk
1:1
Pogoń Szczecin II
MKS Czarni Połaniec
0:2
Łagów
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
1:1
Chełmianka Chełm
Wólczanka W. Pełkińska
1:2
Podhale Nowy Targ
ZKS Unia Tarnów
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
0:1
ZKS Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź II
4:3
Ursus Warszawa
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Jarota Jarocin
Ilves 2
2:1
EPS
Vantaan Jalkapalloseura
2:0
PIF
Honka Akatemia
3:0
Grankulla IFK
FC Jazz
1:0
KaaPo Kaarina
Pkku
3:1
Nurmijarven Jalkapalloseura
Kapa
2:3
MyPa Myllykoski
Atlantis FC
0:1
Mipk Mikkeli
OTP
3:2
Jakobstads Bollklubb
VIFK
0:3
JJK Jyvaskyla
TPV Tampere
0:2
SalPa
Bidco United
1:1
Ulinzi Stars
Mathare United
2:0
Nairobi City Stars
Sofapaka
1:2
Tusker
Leopards
3:1
Vihiga United
Leoben
6:0
Ilz
Golling
3:3
Puch
Frauental
0:3
ASK Voitsberg
FC Lustenau
2:1
Bizau
Höchst
5:0
Schruns
Volders
1:0
Zams
Natters
2:3
Innsbrucker AC
Wildon
0:5
Mettersdorf
SC Furstenfeld
1:2
Liezen
Eugendorf
0:0
Altenmarkt
ÖTSU Hallein
5:1
Bürmoos
Grün Weiß Micheldorf
0:0
Pregarten
Bad Schallerbach
3:0
Pöttinger Grieskirchen
St. Martin i.M.
2:3
St. Valentin
Zebau Bad Ischl
2:4
Friedburg / Pöndorf
Fussach
2:0
Bezau
Hörbranz
3:4
Andelsbuch
Maria Saal
2:0
ATUS Ferlach
Bleiburg
0:5
VST Voelkermarkt
Admira Villach
1:4
SAK Celovec/Klagenfurt
TuS Heiligenkreuz
3:1
Gnas
FC Hard
6:1
Blau-Weiß Feldkirch
Klingenbach
1:0
Horitschon
Bad Sauerbrunn
2:0
Deutschkreutz
SC Ritzing
2:1
SC Pinkafeld
Kohfidisch
0:1
Oberpetersdorf
Ungheni
2:3
Olimp Comrat
Cahul
0:2
Spartanii
Sporting Trestieni
1:0
Dacia Buiucani
Iskra
3:3
Speranța Drochia
Victoria Chisinau
4:0
Real Succes
Poli Iasi
0:1
Concordia
Acs Dacia Unirea Braila
0:0
Brașov Steagul Renaște
Unirea Slobozia
2:0
Selimbar
Ripensia Timisoara
0:0
Unirea Dej
Metaloglobus
1:0
Petrolul
MUN
0:3
Csepel
FC Hatvan
2:1
Sajóbábony Vegyész
Ráckeve VAFC
1:0
Kalocsai
Ikarus Budapest SE
0:4
Hódmezővásárhely
Algyő SK
1:4
Gyömrő
Taksony SE
2:10
Cegledi VSE
BSS Monor
1:0
Rákosmenti KSK
Törökszentmiklós FC
2:0
BKV Elore
Zsámbéki SK
3:1
Lipót Pékség
Körmend VSE
1:3
MTE
Jánossomorja SE
1:7
Veszprem FC
Teskánd
3:1
Sarvar
Abda
3:6
Tihany
Esztergom
0:7
Zalaszentgrót
Haladás VSE
1:4
Whb Menfoecsanak Esk
Gárdony
0:1
Kaposvari Rakoczi FC
Sárosd NSK
1:0
Komlói Bányász SK
Semjénháza SE
1:0
Balatoni Vasas
Kadarkút
3:2
Kozarmisleny
Bátaszék SE
0:0
Érdi VSE
Nagyatádi
2:2
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Tököl Városi SK
2:1
Szepetnek
Szekszardi UFC
1:3
Bicskei
Érsekvadkert
3:4
Karancslapujtő KSE
Vásárosnamény
0:7
Senyo Carnifex FC
DLSE
1:4
Gyöngyös
Energia Gyöngyös
2:8
Tállya
DEAC
3:1
Tiszafuredi VSE
Encs
0:4
Ibrány Városi SE
Egri FC
1:2
Putnok VSE
Nagydobos
2:5
Tarpa
Csenger
0:2
Kazincbarcika
Vac FC
3:0
Tiszaujvaros
Cigand SE
1:2
Hidasnémeti VSC
Szegedi VSE
3:2
Füzesgyarmati
Körösladány
1:5
Dabas
Jamina
1:6
Gyulai Termál
Kiskőrös
0:3
Dabas-Gyón
Fővárosi Vízművek SK
2:3
Szabadszállási SE
Tiszasziget SE
1:2
BVSC-Zuglo
EC Democrata MG
2:1
Serranense
Tupi MG
1:1
Betim
Democrata SL
0:0
Nacional AC MG
Guarani MG
1:2
Ipatinga MG
Villa Nova MG
3:0
Aymorés
Auxerre II
3:1
Épinal
Reims II
3:0
Belfort
Olympique Lyonnais II
1:0
Monaco II
Andrezieux Boutheon
3:1
Angers SCO II
Trelissac FC
0:2
Yzeure
Colomiers
0:1
Le Puy
Nantes II
1:0
Bourges Foot 18
Canet Roussillon
3:2
Stade Montois FC
FC Chamalieres
1:1
Les Herbiers
Montpellier II
1:1
Bergerac Perigord FC
Aubagne FC
Etoile Frejus Saint-Raphael
GOAL FC
2:2
Sporting de Toulon
Louhans-Cuiseaux
2:0
Hyères
Marignane Gignac FC
Martigues
RC Grasse
1:0
Lyon-Duchère
Olympique Marseille II
0:2
Rumilly-Vallières
Bobigny AC
1:1
Metz II
FCSR Haguenau
2:1
L'Entente SSG
Saint-Quentin
2:2
Lusitanos Saint-Maur
Sainte Genevieve Sports
1:1
Beauvais
Lens II
1:3
FC Fleury 91
Blois Foot
0:2
FC Versailles 78
Chartres FC
2:1
US Granville
Chateaubriant
1:3
Vannes
AS Poissy
2:0
Romorantin
St Pryve St Hilaire FC
1:0
US Saint-Malo
Guingamp II
0:0
Rouen
Plabennec
0:1
Caen II
Paris 13 Atletico
0:0
SC Schiltigheim
Lorient II
1:0
AS Vitre
Jura Sud-Lavans
AS Saint Priest
Quilmes
0:0
Estudiantes Rio Cuarto
Gimnasia Jujuy
1:1
Guemes
Tristan Suarez
2:0
Deportivo Moron
Guillermo Brown
1:1
Villa Dalmine
Brown de Adrogue
1:0
San Martin San Juan
Budissa Bautzen
0:2
An der Fahner Höhe
Krieschow
3:2
Martinroda
Carl Zeiss Jena II
1:2
Blau-Weiß Zorbau
FC International Leipzig
0:1
Einheit Rudolstadt
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:0
1. FC Merseburg
Torgelower SV Greif
1:1
TSG Neustrelitz
Hansa Rostock II
4:1
Hertha 06
Ansbach
0:2
Vilzing
Landsberg
1:2
Deisenhofen
SV Pullach
3:2
Donaustauf
SF Dorfmerkingen
0:3
Pforzheim
Ilshofen
0:1
1. FC Rielasingen-Arlen
Stuttgarter Kickers
0:1
Astoria Walldorf II
Freiburger FC
2:3
Neckarsulm
Feucht
2:1
Bayern Hof
Oberachern
1:1
Freiberg
FC Nottingen
2:0
SSV Reutlingen
Lörrach-Brombach
0:2
Backnang
Bruchsal
0:2
SV Linx
Cham
0:1
Karlburg
Abtswind
3:3
Eintracht Bamberg
TSV Grossbardorf
2:0
DJK Bamberg
SV Seligenporten
1:2
Sand
Erlangen
0:3
Ammerthal
Gebenbach
5:2
Vatan Spor
Kottern
1:1
1880 Wasserburg
Hankofen-Hailing
2:1
VfB Hallbergmoos-Goldach
Jahn Regensburg II
4:0
Schwaben Augsburg
Kirchanschöring
1:1
Ismaning
Gundelfingen
3:2
Türkspor Augsburg
Sp. San Lorenzo
2:1
Deportivo Capiata
Rubio Nu
1:1
Resistencia
Fulgencio Yegros
0:1
Sportivo Trinidense
Club Guarani de Trinidad
1:0
General Díaz
FK Leotar Trebinje
0:2
FK Tuzla City
FK Sloboda Tuzla
0:0
NK Siroki Brijeg
Hsk Zrinjski Mostar
3:0
FK Zeljeznicar
San Miguel
1:0
Deportivo Merlo
Fenix
0:0
Los Andes
Defensores Unidos
1:1
Argentino Quilmes
Comunicaciones
1:0
Acassuso
UAI Urquiza
0:2
Canuelas
Villa San Carlos
3:1
Justo Jose de Urquiza
Deportivo Armenio
0:0
Sacachispas
General Lamadrid
1:1
Argentino Merlo
Victoriano Arenas
3:0
Leandro Nicéforo Alem
Deportivo Espanol
0:0
San Martín Burzaco
El Porvenir
1:1
Sportivo Italiano
FK Indija
3:0
Kabel Novi Sad
FK Zarkovo
3:0
Zeleznicar Pancevo
FK Rad
0:0
Radnički Sr. Mitrovica
Macva Sabac
1:0
FK Buducnost Dobanovci
Optik Rathenow
1:1
Eilenburg
FSV Union Furstenwalde
1:4
Berliner AK
Chemie
2:0
Tasmania Berlin
Schweinfurt
1:1
Nürnberg II
FV Illertissen
1:1
Bayern II
Schalding-Heining
1:3
VfB Eichstatt
Pipinsried
1:2
Memmingen
Rain/Lech
2:2
Greuther Fürth II
Buchbach
1:1
Aubstadt
Orenburg 2
1:1
FC Irtysh Omsk
Kvant
3:0
FK SKA-Khabarovsk II
FC Strogino Moscow
4:0
FK Kolomna
Khimki II
3:0
Rodina Moskva
Znamya Noginsk
0:5
Saransk
Novosibirsk
1:2
FC Chelyabinsk
Kairat Moskva
3:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FC Nosta Novotroitsk
0:2
FC Dynamo Barnaul
Zvezda Perm
1:0
Torpedo Miass
FC Tyumen
4:3
Spartak Tuymazy
FC Lada Togliatti
2:1
Delin-Zenit Izhevsk
Zenit Penza
2:1
Fakel II
Khimik Dzerzhinsk
2:0
Olimp-Dolgoprudny II
FC Volga Ulyanovsk
0:0
Amkar
Dinamo St. Petersburg
2:0
FC Zenit-2 St Petersburg
Krasava Odintsovo
2:0
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
FC Tver
3:0
Leningradets
Biolog Novokubansk
0:0
Legion-Dynamo
Tuapse
3:0
Druzhba Maikop
FK Ryazan
0:2
FK Dinamo Vladivostok
FC Chertanovo Moscow
0:3
FC Torpedo Vladimir
Makhachkala
1:1
Kuban Kholding
Saturn Ramenskoye
2:1
FK Peresvet Podolsk
Smolensk
FC Chita
Dinamo Stavropol
1:1
Chayka Peschanokopskoye
FC Sokol Saratov
3:1
FC Avangard Kursk
Salyut Belgorod
0:2
FC Dynamo Bryansk
FC Shinnik Yaroslavl
3:0
Dinamo Moskva II
Znamya Truda
2:2
FC Murom
FC Chernomorets Novorossiysk
1:1
Spartak Nalchik
Rotor Volgograd II
1:1
FK Alaniya Vladikavkaz II
Zvezda-2005 Women
1:1
Zenit Women
Yenisey
1:1
Chertanovo Moscow Women
Rubin Kazan
0:1
FK VDV Ryazan Women
Rostov
2:1
Krasnodar Women
CSKA Women
0:1
Lokomotiv Women
Alloa Athletic
3:1
East Fife
Dumbarton
2:2
Airdrieonians
Falkirk
2:1
Peterhead
Montrose
2:2
Clyde
Queen's Park
2:0
Cove Rangers
Albion Rovers FC
2:2
Stenhousemuir
Cowdenbeath FC
3:1
Elgin City
Forfar Athletic
2:0
Edinburgh City
Stirling Albion
1:3
Kelty Hearts
Stranraer
0:3
Annan Athletic
Deportivo Petare
8:0
Minervén
Dinamo Puerto La Cruz
0:2
Libertador
Real Frontera
1:0
Deportivo JBL Del Zulia
Fundación AIFI
1:2
Atlético La Cruz
SK Odeva Lipany
7:1
Rudňany
1. FC Tatran Presov
3:0
Raslavice
Vranov nad Topľou
3:0
Pokrok Krompachy
Spisska Nova Ves
8:0
Spišské Podhradie
FK Poprad
0:2
Snina
Fomat Martin
1:0
Oravské Veselé
Novohrad Lučenec
1:0
Fiľakovo
MSK Rimavska Sobota
1:2
Kováčová
Čadca
2:4
Podkonice
Nové Zámky
2:0
Galanta
FK TEMPO Partizánske
2:1
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Považská Bystrica
3:0
FC Nitra
Slovan Duslo Šaľa
1:1
Spartak Myjava
Lednické Rovne
1:0
Zl. Moravce-Vrablé II
Marcelová
1:1
FK Slovan Levice
Bernolákovo
0:0
Lokomotíva DNV
FK Inter Bratislava
0:0
Rovinka
Pezinok
0:1
Kalinkovo
Cumberland United
0:4
South Adelaide Panthers
Adelaide Comets
1:0
Croydon Kings
Sturt Lions
4:1
Adelaide Raiders
Adelaide Olympic
4:2
Adelaide Blue Eagles
Adelaide United II
2:4
Adelaide City
Tiga Sport
3:0
RC Poindimié
Hienghene Sport
4:1
Ne Drehu
Kunié
4:1
Baco
Horizon Patho
3:2
A S Magenta
Dumbéa
2:1
AS Qanono
Wetr
2:2
AS Mont-Dore
Devonport City
1:1
Glenorchy Knights
Clarence Zebras
04:15
Kingborough Lions
Devonport City
04:15
Olympia Warriors
Riverside
0:4
South Hobart
Launceston City
2:0
Clarence Zebras
Olympia Warriors
1:2
Kingborough Lions
Launceston City
06:30
Riverside
Glenorchy Knights
06:30
South Hobart
Sokol Markovo
1:1
Yambol
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
4:0
Levski Karlovo
Lokomotiv Plovdiv II
4:2
Rozova Dolina
Dimitrovgrad
2:2
Chernomorets Burgas
FK Atletik Kuklen
2:1
PFC Nesebar
FK Krumovgrad
2:3
PFC Rodopa Smolyan
Borislav 2009
3:0
Gigant Saedinenie
Oborishte Panagyurishte
2:0
Pirin Blagoevgrad II
Levski Chepintsi
0:2
Slivnishki geroy
Hebar 1918 II
2:2
OFK Kostinbrod
Chavdar Etropole
2:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Granit Vladaya
3:2
Bansko
Belasitsa
3:2
PFC Rilski Sportist Samokov
Balkan Botevgrad
2:1
Botev Ihtiman
FC Vitosha Bistrica
2:2
Kyustendil
Pirin Razlog
1:0
PFC Vihren Sandanski
Septemvri Sofia II
2:2
PFC Pirin Gotse Delchev
FK Juventus Malchika
0:5
Gorna Oryahovitsa
Lokomotiv Dryanovo
2:1
OFK Levski
Sevlievo
1:0
Botev Vratsa II
Drenovets
0:3
Bdin
Partizan
0:3
Spartak Pleven
Pavlikeni
2:0
Lokomotiv Mezdra
Akademik Svishtov
0:2
Vihar Slavyanovo
Peshtera Galata
2:3
Yantra Polski Trambesh
Zagorets
5:0
Karnobat
Dandenong Thunder
Oakleigh Cannons
Hume City
Avondale
Port Melbourne
Altona Magic
South Melbourne
Melbourne Knights
Flint Town United
1:1
Bala Town FC
Gresford Athletic
0:1
Bangor City
Barry Town United FC
5:0
Llanelli Town
Cambrian & Clydach
2:4
Newtown AFC
Cwmbran Celtic
1:2
Pontypridd Town
Haverfordwest County
3:0
Goytre United
Trefelin
2:0
Risca United Football Club