Fixtures - August 30, 2021
Velez Sarsfield
3:0
Godoy Cruz
Boca Juniors
0:0
Racing Avellaneda
Union Santa Fe
1:0
Argentinos Juniors
Newell's Old Boys
1:2
Atletico Tucuman
San Lorenzo
3:0
Patronato
Aldershot Town FC
1:2
Yeovil Town
Barnet FC
0:2
Dag & Red
Bromley FC
3:0
Eastleigh FC
Dover Athletic FC
0:1
Boreham Wood FC
Halifax Town
2:0
Altrincham FC
Kings Lynn FC
0:2
Chesterfield
Torquay United
0:4
Woking FC
Wealdstone FC
0:0
Southend United
Weymouth FC
3:1
Maidenhead United FC
Wrexham
1:1
Notts County
Billericay Town
2:2
Braintree Town FC
Chelmsford City
0:0
Ebbsfleet United FC
Chippenham Town
1:0
Havant & Waterlooville FC
Dartford FC
3:1
Eastbourne Borough
Dorking Wanderers
1:2
Hungerford Town FC
Hampton & Richmond
1:1
Maidstone United FC
Hemel Hempstead
0:6
Dulwich Hamlet
Oxford City
5:1
Bath City FC
Welling United
2:1
Concord Rangers
AFC Fylde
2:1
Southport FC
AFC Telford United
0:0
Hereford FC
Alfreton Town FC
0:1
Chorley FC
Brackley Town FC
2:1
Leamington FC
Bradford Park Avenue AFC
1:2
Boston United FC
Curzon Ashton FC
2:1
Darlington 1883
Farsley Celtic
1:1
Blyth Spartans AFC
Gateshead FC
2:1
Guiseley FC
Gloucester City
0:2
Kettering Town
Kidderminster Harriers FC
3:1
Chester FC
Spennymoor Town
1:3
York City FC
Tadcaster Albion
3:2
Pickering Town CFC
Westfield (Surrey)
1:1
Chertsey Town
Bridlington Town
1:2
Cleethorpes Town FC
Brighouse Town
2:0
Ossett United
Lincoln Utd
2:2
Sheffield FC
Marske United FC
4:0
Dunston Uts
Pontefract Collieries
1:3
Liversedge
Shildon FC
0:0
Stockton Town
Stocksbridge Park Steels
2:0
Yorkshire Amateur
Worksop Town
1:2
Frickley Athletic
Ashford United
2:1
East Grinstead Town
Cray Valley Paper Mills
1:0
Corinthian
Hastings United
2:0
Whitehawk
Haywards Heath Town
2:1
Burgess Hill Town
Hythe Town
0:3
Ramsgate
Phoenix Sports
1:1
VCD Athletic FC
Three Bridges
2:2
Sevenoaks Town
Whitstable Town
1:2
Herne Bay
Barton Rovers FC
0:2
AFC Dunstable
Bedford Town Football Club
2:1
Biggleswade
Berkhamsted
2:1
Welwyn Garden City
Colney Heath
1:3
Harlow Town
Didcot Town
1:0
Wantage Town
FC Romania
2:1
Waltham Abbey
AFC Kempston Rovers
0:3
St Neots Town
Kidlington
1:1
North Leigh FC
Thame Utd
1:3
Aylesbury Utd
AFC Sudbury
3:0
Coggeshall Town
Felixstowe & Walton Utd.
2:0
Dereham Town FC
Grays Athletic
2:1
Aveley FC
Great Wakering Rovers
1:4
Basildon United
Hashtag United
1:3
Brentwood Town
Hullbridge Sports
0:1
Witham Town
Romford
2:3
Barking
Stowmarket Town
3:0
Bury Town FC
Tilbury FC
2:2
Canvey Island
City Of Liverpool
2:1
Bootle
Clitheroe
0:2
Workington AFC
Kendal Town
0:2
Colne
Kidsgrove Athletic FC
4:0
Newcastle Town
Marine FC
3:1
Prescot Cables
Market Drayton Town
0:1
Leek Town
Mossley AFC
0:3
Ramsbottom United
Runcorn Linnets
1:0
1874 Northwich FC
Trafford FC
1:0
Glossop North End FC
Rylands
1:0
Widnes
Bedworth United
1:3
Chasetown FC
Belper Town
2:2
Ilkeston Town
Cambridge City
1:1
Soham Town Rangers
Daventry Town
0:2
Carlton Town
Shepshed Dynamo
0:1
Loughborough Dynamo
Spalding United
3:0
Histon FC
Sporting Khalsa
2:3
Halesowen Town FC
Stamford
1:0
Corby Town
Sutton Coldfield
0:1
Coleshill Town
Wisbech Town
2:1
Yaxley
Bideford FC
1:0
Barnstaple Town
Bristol Manor Farm
2:0
Mangotsfield Utd
Evesham United
0:3
Cirencester Town
Melksham Town
0:3
Frome Town
Paulton Rovers
0:0
Larkhall Athletic
Plymouth Parkway
4:1
Willand Rovers
Sholing FC
2:0
Winchester City FC
Slimbridge
3:3
Cinderford Town
Bedfont Sports
1:1
Uxbridge FC
Binfield
1:3
Bracknell Town
Chalfont St Peter
0:2
Marlow
Hanwell Town
2:1
Northwood FC
South Park
2:4
Chipstead FC
Staines Town
0:5
Ashford Town Middlesex
Thatcham Town
2:3
Basingstoke Town
Whyteleafe FC
Guernsey
Tamworth FC
3:0
Nuneaton Town FC
Coalville Town
1:1
Barwell
Haringey Borough
4:1
Wingate & Finchley
Chesham Utd
1:1
Kings Langley
Hartley Wintney
0:1
Gosport Borough
Hendon FC
1:0
Harrow Borough
Poole Town
1:0
Dorchester Town
Salisbury
0:2
Wimborne Town
Swindon Supermarine
5:2
Farnborough
Taunton Town
2:1
Truro City FC
Walton Casuals
0:5
Metropolitan Police
Weston Super Mare FC
2:2
Tiverton Town
Yate Town
2:2
Merthyr Town
AFC Rushden & Diamonds
0:1
Peterborough Sports FC
Alvechurch
1:0
Redditch United
Biggleswade Town
3:2
St Ives Town
Hitchin Town
0:2
Royston Town
Leiston FC
4:2
Lowestoft Town
Rushall Olympic
1:1
Hednesford Town
Stourbridge FC
1:1
Bromsgrove Sporting FC
Stratford Town FC
0:1
Banbury United
Atherton Collieries
3:1
Lancaster City
Bamber Bridge
2:2
Warrington Town
FC United of Manchester
3:0
Radcliffe
Grantham Town
1:1
Basford United
Matlock Town
3:0
Gainsborough Trinity
Mickleover Sports
3:2
Hyde United FC
Scarborough Athletic
0:2
South Shields
Stafford Rangers
0:1
Buxton FC
Stalybridge Celtic
1:0
Ashton United FC
Whitby Town
2:1
Morpeth Town
Witton Albion
0:1
Nantwich Town
Bishop's Stortford
2:2
Bowers & Pitsea
Corinthian Casuals
0:1
Kingstonian FC
East Thurrock United
1:1
Brightlingsea Regent
Enfield Town
1:0
Cheshunt FC
AFC Hornchurch
4:0
Potters Bar Town FC
Leatherhead FC
0:3
Carshalton Athletic
Lewes FC
0:0
Horsham FC
Margate FC
2:1
Cray Wanderers
Merstham
0:2
Folkestone Invicta
Worthing FC
0:2
Bognor Regis Town
Beaconsfield Town
0:2
Hayes & Yeading United F.C.
Parnu Jalgpalliklubi
0:3
JK Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
15:00
Paide Linnameeskond II
Paide Linnameeskond II
1:2
FC Elva
Tammeka II
16:00
Tallinna FC Flora
JK Welco Elekter
16:00
JK Tallinna Kalev
Veranopolis RS
2:0
Gremio Esportivo Gloria RS
Passo Fundo
0:0
Tupi RS
Sao Paulo RS
1:0
Inter Santa Maria
Clube Esportivo Lajeadense RS
1:3
Guarany de Bagé
Kafr Qasim
2:0
Sektzia Nes Tziona
Maccabi Achi Nazareth FC
2:1
Hapoel Afula
Hapoel Acre
0:1
Hapoel Kfar Saba