Fixtures - September 05, 2021
Belarus
2:3
Wales
Albania
1:0
Hungary
England
4:0
Andorra
Bulgaria
1:0
Lithuania
Iceland
2:2
FYR Macedonia
San Marino
1:7
Poland
Belgium
3:0
Czech Republic
Switzerland
0:0
Italy
Kosovo
1:1
Greece
Spain
4:0
Georgia
Germany
6:0
Armenia
Romania
2:0
Liechtenstein
Erith & Belvedere
0:4
Chertsey Town
Biggleswade
0:1
AFC Dunstable
Baldock Town
1:0
Wisbech Town
Balham
0:2
Merstham
Littlehampton Town
4:5
Whitehawk
FC Uzhgorod
0:2
Polissya Zhytomyr
Prykarpattya
2:0
FC Avangard Kramatorsk
Metal Kharkiv
2:0
VPK Agro Magdalinovka
Rubikon
0:2
Livyi Bereh
FC Vovchyansk
0:3
Peremoha
FC Balkany Zorya
1:1
Viktoriya Sumy
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
0:4
LNZ Cherkasy
Dnipro Cherkasy
0:2
FC Nyva-V Vinnytsia
Karpaty
5:0
Chernihiv
Krystal Kherson
0:1
Skoruk Tomakivka
FC Nikopol
1:1
FC Sumy
MFC Metalurh Zaporizhya
2:1
Tavriya Simferopol
Vancouver Whitecaps
2:1
Austin United FC
Orlando City SC
3:2
Columbus Crew
FC Cincinnati
0:1
Inter Miami
Real Salt Lake
3:2
FC Dallas
San Jose Earthquakes
0:1
Colorado Rapids
Platense
1:1
San Lorenzo
Rosario Central
1:2
Boca Juniors
Godoy Cruz
4:0
Gimnasia y Esgrima
Patronato
0:0
Talleres
Burgos CF
3:0
Real Valladolid
UD Ibiza Eivissa
1:1
SD Amorebieta
CD Mirandes
4:2
Las Palmas
Alcorcon AD
1:2
Real Zaragoza
Galatasaray
1:3
Farul
FC Isloch
09:00
FC Smorgon
VFC Plauen
12:00
Erzgebirge Aue
Spal 2013
6:2
Rimini
CFR Cluj
14:00
CS Gaz Metan Medias
CSKA Moskva
1:2
Lokomotiv Moskva
Atiker Konyaspor 1922
0:3
Gençlerbirliği
Arconatese
0:0
AC Legnano 1913
Jarun
3:1
Dinamo Zagreb
Ethnikos Achna
0:1
Omonia
Apollon
2:1
Onisilos Sotira FC
Göztepe
5:3
Manisa Futbol Kulubu
Los Barrios
17:30
UD San Pedro
Kolos Kovalivka
18:00
SFC Desna Chernihiv
Sanem
1:1
URB
Union 05 Kayl-Tetange
0:4
CS Grevenmacher
Syra Mensdorf
1:5
Avenir Beggen
Luna Obercorn
0:2
Sandweiler
Sporting Bertrange
1:1
Red Black Egalité
Blo-Wäiss Izeg
1:0
Obercorn
Résidence Walferdange
0:4
Steinfort
Koeppchen
2:2
CeBra 01
Lorentzweiler
1:0
Sporting Mertzig
Feulen
2:3
Boevange / Attert
Norden
5:3
Kehlen
Erpeldange
0:2
Young Boys
Alliance Aischdall
2:4
Jeunesse Schieren
Hosingen
4:1
Berdorf Consdorf
Jeunesse Useldange
2:1
Minerva Lintgen
NK Gosk Gabela
2:1
NK Jedinstvo Bihac
NK Zvijezda Gradacac
2:0
OFK Gradina Srebrenik
Omarska
1:0
Željezničar Banja Luka
Tromsdalen
4:1
Baerum SK
Eidsvold
2:2
Asker
Kongsvinger IL
2:0
Valerenga IF 2
Kvik Halden FK
0:1
Hodd
Oeygarden FK
0:0
Skeid Fotball
Levanger
3:1
Arendal FK
Moss FK
6:0
Floya
Flekkeroy
1:1
Notodden FK
Sotra
5:0
Rosenborg II
FC Genolier-Begnins
2:3
FC Signal
Concordia Basel
6:0
FC Spiez
Stade Payerne
4:1
FC Saviese
AS Novazzano
3:3
Ascona
FC Grand-Saconnex
1:1
Olympique de Geneve FC
Sivas Belediye Spor
2:1
Turgutluspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Adiyaman 1954 SK
Idare Genclik
1:1
Sakaryaspor
Düzyurtspor
4:2
Etimesgut Belediyespor
Pazarspor
0:3
Kirsehir Belediye Spor
Kahramanmarasspor AS
1:3
Serik Belediyespor
Zonguldakspor
0:1
Akhisar Belediyespor
Konya Anadolu Selcukspor
0:0
Tarsus Idman Yurdu
Kastamonuspor
Pendikspor
Bodrumspor
2:1
Afjet Afyonspor
Somaspor
1:0
Nigde Belediyespor
AS Sariyer
1:1
Ergene Velimese Spor
Kirklarelispor
1:3
Nazilli Bld Spor
Amed Sportif Faaliyetler
3:1
Genclik Spor
Osmanlıspor
1:1
Inegolspor
Corum Belediyespor
1:1
Diyarbekirspor
Karacabey Birlik Spor A.s
1:2
Eskişehirspor
Sanliurfaspor
1:0
Ankara Demirspor
Bucaspor 1928
1:1
Isparta 32 Spor
Gumushanespor
0:0
Ceyhanspor
Elazığspor
1:2
Bergama
Yeni Aksarayspor
1:1
Erzin Belediyespor
Duzcespor
3:1
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Turk Metal Kirikkale
3:1
Fethiyespor
Kardemir Karabukspor
0:4
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Icel Idmanyurdu Spor
3:0
Agrispor
Erbaaspor
1:0
1954 Kelkit Belediyespor
Nevsehir Belediye Spor
1:2
P. Bugsasspor
Kizilcabolukspor
1:1
Bayrampasa
Darica Genclerbirligi
2:2
Yomraspor
Edirnespor
0:0
Derince Belediyespor
Kasimpasa Erokspor
1:0
Karsiyaka
Sancaktepe Belediye
0:1
Osmaniyespor
Kütahyaspor
1:1
Arnavutköy Belediyespor
MFK Havirov
0:1
MFK Vitkovice
Zbrojovka Brno II
3:1
FK Hodonin
FC Slavoj Olympia Bruntal
3:0
Karviná II
FK Bospor Bohumin
0:3
Bílovec
Kozlovice FC
4:0
FC Strani
FK Jindrichuv Hradec 1910
2:3
SK Senco Doubravka
Tj Sokol Lanzhot
3:0
Sokol Tasovice
AFC Humpolec
0:4
Start Brno
FSC Stara Rise
1:2
Bystřice nad Pernštejnem
FK Caslav
2:0
FK Nachod
FC Hlinsko
2:1
Tj Dvur Kralove Nad Labem
FC Kolin
3:1
Tochovice
Sokol Lom
2:1
FC Hvezda Cheb
Crucero del Norte
1:1
Defensores Belgrano VR
Douglas Haig
0:1
Juventud Unida Gualeguaychu
Cipolletti
2:0
Circulo Deportivo
Racing Cordoba
3:2
Sarmiento Resistencia
Sportivo Las Parejas
1:1
Boca Unidos
Ciudad de Bolivar
2:0
Huracan Las Heras
Dornbirner SV
3:2
SW Bregenz
Swarovski Tirol II
1:2
FC Kufstein
VfB Hohenems
1:1
Rotenberg
Röthis
4:0
FC Wolfurt
Lepel
3:0
Prodtsentr Vitebsk
FC Granit Mikashevichi
0:3
Drogichin
Ivatsevichi
1:3
Malorita
Chayka
1:2
HCS-Grodno
Tsementnik
2:0
FC Oshmyany
Gazovik
2:2
Miory
Kronon
1:3
Partizan Salihorsk
Novaya Pripyat
3:0
Pruzhany
Euroexport
2:3
DYuSSh Stolin
Gorodok lions
5:0
FC Polotsk
Schuchin
1:1
FSK Grodnenskiy
Svetlogorsk
1:0
Vertikal Kalinkovichi
FC Zhlobin
0:2
Leskhoz
Parana Clube PR
2:1
Criciuma SC
Volta Redonda RJ
2:0
Ferroviario CE
Ypiranga Futebol Clube RS
2:0
Oeste SP
Paysandu PA
1:0
Santa Cruz PE
ABC RN
2:0
Treze PB
Central PE
2:1
América RN
Uniclinic CE
2:0
Sousa
Campinense PB
5:0
Caucaia
Caldense MG
1:2
Rio Branco ES
Sergipe SE
4:0
Bahia de Feira BA
Juazeirense
1:1
Itabaiana SE
Murici AL
2:2
Retro FC Brasil
Alagoinhas AC BA
1:0
ASA AL
Aguia Negra MS
0:0
Boa Esporte Clube
Uberlandia MG
1:1
Ferroviaria
Rio Branco VN
2:1
CA Patrocinense MG
Penarol
2:1
GAS
Ypiranga AP
1:1
Fast Clube AM
Galvez EC AC
1:5
Castanhal EC PA
Sao Raimundo RR
7:1
Atletico Acreano AC
Beijing BSU
3:0
Zibo Cuju FC
Chengdu Rongcheng
5:0
Beijing Institute of Technology FC
Nantong Zhiyun
0:1
Guizhou Zhicheng
America de Cali
0:1
Deportes Quindio
La Equidad
1:0
Jaguares d. Cordoba
Once Caldas
1:1
Atletico Bucaramanga
Deportivo Pasto
2:0
Deportivo Cali
Independiente Medellin
0:0
Santa Fe
Baník Ostrava II
4:0
FK Apos Blansko
Dukla Praha II
6:0
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
FK Admira Prague
2:1
Pribram II
Slavia Praha II
8:2
FK Banik Sokolov
Viktoria Plzeň II
2:2
FK Kraluv Dvur
SK Zapy
3:2
Hradec Králové II
SK Sokol Brozany
2:2
Tj Slovan Velvary
USV Hercules
3:1
Oss 20
Hoogland
0:4
RKVV Westlandia
Ado '20
3:0
VV Una
Dongen
3:0
DEM
HVV Hollandia Hoorn
0:0
EVV Echt
Quick
0:2
OFC Oostzaan
Blauw Geel 38
2:1
GVV Unitas
HSC 21
1:5
JOS Watergraafsmeer
Groene Ster
3:3
VV Gemert
Igalo
3:0
FK Kom
OFK Titograd
0:1
Arsenal Tivat
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:0
Cetinje
FK Bokelj Kotor
3:1
FK Berane
Piteaa IF
1:0
Haninge
Oskarshamns AIK
4:1
Vänersborgs IF
Dalkurd FF
2:0
Sandvikens IF
Hammarby Talang
3:1
IFK Luleaa
Assyriska FF
2:1
Gefle IF
Bagé
1:1
Guarany de Bagé
Cruzeiro de Porto Alegre RS
0:1
Veranopolis RS
União RS
2:0
Gremio Esportivo Gloria RS
Anagennisi Ierapetra
0:1
APO Keratsini
AE Mykonos
1:4
Ethnikos Piraeus
Ethnikos Skoulikadou
1:3
Diavolitsi
Eolikos Mytilinis
1:1
Panelefsiniakos Elefsinas
Aris Soudas
3:0
Karavas
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
3:2
Pyliou
Pao Rouf
4:0
Panegialios FC
Kozani FC
0:3
Elassona
Orion
1:3
VV Baronie Breda
Juliana '31
0:1
UDI '19
LONGA '30
4:0
EHC
AWC
2:2
RKZVC
OJC Rosmalen
2:0
Silvolde
Vpv Purmersteijn
1:1
VOC
TOGB
3:2
VV de Zouaven
Hoogeveen
2:0
HBS
WVV Alcides
6:1
SDO
VV Emmen
0:1
RKAVV
Alphense Boys
2:2
TAC'90
Velsen
0:0
Be Quick 1887
SV Meerssen
2:2
Halsteren
Tartu Welco II
0:4
K-Järve JK Järve II
Maardu II
5:0
Lasnamae FC Ajax
Põhja-Tallinna JK Volta
2:7
Noorus-96
Tartu Kalev
4:2
FCI Tallinn
AS Shebekino
5:1
Avangard Kursk II
Yadro St. Petersburg
6:0
Elektron VN
FK Rassvet-Krasnoyarsk
2:2
Tom Tomsk II
Polimer
0:0
FC Radian Baikal Irkutsk
Temp Barnaul
6:0
Dinamo Barnaul II
Yenisey-M
0:2
Novosibirsk II
Legia Warszawa II
2:1
ŁKS Łódź II
Pogoń Szczecin II
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Sokół Sieniawa
0:3
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
MKS Czarni Połaniec
Elana Torun
1:1
Kluczevia Stargard
Tokyo
2:0
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
0:2
Nagoya Grampus
Gamba Osaka
0:4
Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale
3:3
Urawa Reds
PIF
1:0
Honka Akatemia
Narpes Kraft
1:3
VIFK
Vantaan Jalkapalloseura
2:0
HJS Akatemia
FC Vaajakoski
0:0
JJK Jyvaskyla
JS Hercules
0:1
SJK Akatemia
Ebbs
0:1
Kirchbichl
Nenzing
0:2
Lochau
Andelsbuch
4:1
FC Hard
Bramberg
1:0
Hallwang
SC Rheindorf Altach II
10:0
Blau-Weiß Feldkirch
SC Münster
4:0
Zams
SPG Prutz / Serfaus
15:30
Völs
FC Tartas Saint Yaguen
6:1
Cognac
Lege Capferret US
0:0
Poitiers Foot
Moulins Football
0:3
Vaulx En Velin
Thonon Évian
3:2
Chambery St O
Mandelieu LN
2:7
Nice II
Bourges Foot 18 II
0:1
AS Montlouis
Châteauroux II
1:1
Saint-Jean-le-Blanc
C' Chartres II
2:2
J3 Amilly
Valenciennes II
2:0
Croix IC
Feignies-Aulnoye
3:2
Lille II
Le Touquet
1:1
US Saint Omer
Amiens SC II
1:0
Boulogne II
US Vimy
0:2
US Maubeuge
Chantilly
1:1
Marcq
ES Wasquehal
2:1
Amiens AC
Les Mureaux FC
3:2
Linas Monthlery Esa
Nancy II
4:0
Saint Louis Neuweg
HEBC
2:5
TuS Osdorf
Paloma
1:3
Dassendorf
Geestemünde
1:2
Werder Bremen III
Einheit Rudolstadt
1:3
Carl Zeiss Jena II
Union Sandersdorf
3:0
1. FC Merseburg
Union Neumünster
0:3
Oldenburger
SV Eichede
3:0
Lübeck II
Hemelingen
0:5
Bremer SV
TuS Koblenz
0:2
Eintracht Trier
1860 Munich II
1:1
Hankofen-Hailing
Niendorfer
3:2
Union Tornesch
Preußen 09 Reinfeld
2:0
Pansdorf
DJK Bamberg
1:1
Gebenbach
Borgfeld
0:6
TuS Schwachhausen
Komet Arsten
3:1
SAV
BSC Hastedt
0:3
BTS Neustadt
SV Zeilsheim
4:0
Viktoria Griesheim
Bad Vilbel
0:1
Türk Gücü Friedberg
Eddersheim
2:2
Dietkirchen
Hünfelder SV
0:0
Eintracht Stadtallendorf
Sportfreunde Baumberg
0:1
TVD Velbert
Cronenberger SC
2:2
FC Kray
SpVg Schonnebeck 1910
3:0
Teutonia St.Tönis
Jahn Hiesfeld
1:2
Turu Dusseldorf
SF Niederwenigern
0:3
Ratingen SV Germania 04/19
Meerbusch
1:7
Bocholt
Kleve
0:0
Velbert
Rochling Volklingen
0:3
Wormatia
Schwaben Augsburg
0:1
Donaustauf
ASC Dortmund
5:2
Victoria Clarholz
Holzwickeder SC
2:4
Ennepetal
SV Westfalia Rhynern
4:0
Schermbeck
Paderborn II
4:0
Sprockhövel
Preußen Münster II
4:2
Hammer SpVg
TuS Erndtebruck 1895
3:3
Sportfreunde Siegen
TUS Haltern
1:1
Vreden
Finnentrop / Bamenohl
0:6
Kaan-Marienborn
1. FC Rielasingen-Arlen
1:0
FC Nottingen
Hürth
0:2
Siegburger SV
Hennef 05
Wesseling-Urfeld
Düren
3:0
BCV Glesch / Paffendorf
Borussia Freialdenhoven
1:0
Eilendorf
Sasel
3:1
Hamm United
SV Frisia 03
2:3
Bordesholm
BW Schwalbe Tündern
2:4
FT Braunschweig
SVG Göttingen
0:3
Ramlingen-Ehlershausen
Lupo-Martini
4:1
Eintracht Northeim
Bersenbrück
1:1
Heeslinger SC
VfL Oldenburg
3:3
TB Uphusen
Hagen / Uthlede
0:3
Spelle-Venhaus
Union Nettetal
1:3
SW Essen
SFL Bremerhaven
2:1
OSC Bremerhaven
Habenhauser FV
1:4
Blumenthaler SV
Vatan Sport
1:0
Leher TS
SC Duesseldorf West
2:2
SpVgg Sterkrade-Nord
Hilden
3:1
1. FC M'gladbach
Vichttal
1:4
Alfter
Fortuna Köln II
2:0
SV Breinig
Deutz
1:6
Pesch
Blau-Weiß Friesdorf
2:2
Bergisch Gladbach
Frechen
1:2
Viktoria Arnoldsweiler
SV Seligenporten
1:2
Wurzburger FV
Sand
0:4
Ansbach
Árabe Unido
0:1
Sporting San Miguelito
Alianza
1:0
Plaza Amador
Independiente
1:2
Atlético Chiriquí
Veraguas FC
1:0
San Francisco
Club Guarani de Trinidad
2:1
Sportivo Iteno
Resistencia
2:0
Sportivo Ameliano
Independiente FBC
1:2
CA 3 de Febrero
Aurora
1:1
Sacachispas
Mixco
0:0
Zacapa Tellioz
Suchitepéquez
1:0
Quiché
Puerto San José
4:2
Plataneros
Mictlán
2:0
Chimaltenango
Coatepecano IB /DR
1:1
Marquense
Agua Blanca
1:0
Sanarate
Un Kaerjeng 97
3:0
FC Mamer 32
US Esch
0:3
Blô-Weiss Medernach
Marisca Mersch
4:3
Yellow Boys Weiler
Schifflange
6:2
Union Mertert
Berdenia Berbourg
0:0
FC Mondercange
FC Jeunesse Canach
2:2
Atert Bissen
Alisontia Steinsel
1:4
Jeunesse Junglinster
US Rumelange
2:2
Bettembourg
NSeth Berchem
13:00
Union Lasne-Ohain
Saint-Josse
1:1
Grez-Doiceau
Tubize II
1:0
Stade Everois
Fernelmont-Hemptinne
5:1
Nismes
Loyers
2:1
Chevetogne
Beauraing
0:4
Biesme
Andennais
2:3
Condruzien
La Roche
1:0
FC Jeun Lorr Arlonaise
Florenville
0:1
RAC Saint-Mard
Ethe Belmont
1:1
Longlier
Eendracht Maasmechelen
0:3
Groen Star Beek
Schoonbeek-Beverst
2:0
Herk
Herderen-Millen
0:0
Torpedo Hasselt
Herkol
0:2
Zepperen-Brustem
JS Fizoise
2:0
Pontisse Cité
RSC Beaufays
2:1
Aubel
UCE Liège
1:1
RFC Union La Calamine
Rechain
0:0
Etoile de Faimes
Jehaytois
0:1
Mélen-Micheroux
Sprimont II
0:0
Ster-Francorchamps
ET.Elsautoise
3:1
Weywertz
FC Du Geer
3:0
Malmundaria
Borght-Humbeek
2:1
Bodegem Kapelle United
Liedekerke
0:1
Hoegaarden-Outgaarden
Sporting Kampenhout
4:0
KSC Grimbergen
Wambeek
0:0
Stade Bierbeek
Bertem-Leefdaal
0:0
Veltem
Excelsior Zedelgem
4:2
SC Zonnebeke
Blankenberge
1:2
Roeselare Daisel
Oostnieuwkerke
1:2
Sparta Heestert
St-Joris Sleidinge
1:3
SK Denderhoutem
Munkzwalm
1:2
Drongen
Grembergen
1:0
Dendermonde
Gilly
1:2
Montignies
Soignies Sports
2:2
RAS Monceau
Morlanwelz
1:0
Ransart
Excelsior Biévène
0:1
Antoing
Hornu
2:1
Snef-Tyber
Houdeng
13:00
Le Roeulx
Péruwelz
4:0
Solre-sur-Sambre
Bevel
3:0
Ranst
KSV Bornem
0:2
Oppuurs
Ternesse
1:4
Retie
Kosova Schaerbeek
2:0
Renaissance Schaerbeek
Genappe
1:0
R Leopold Uccle FC
Nivellois
1:4
BX Brussels
Sportive Brainoise
0:2
Sporting Bruxelles
Molenbaix
0:2
Belœil
ES de la Molignée
1:1
Flavion-Morialmé
Hannover 96 II
2:4
BSV Rehden
BFC Dynamo
2:0
Halberstadt
St. Pauli II
3:1
Phönix Lübeck
Altona
1:2
Teutonia 05
VfV Hildesheim
0:2
Oldenburg
SV Drochtersen/Assel
0:3
Holstein Kiel II
FK Dinamo Vladivostok
1:0
Zenit Penza
Ural-D Yekaterinburg
4:1
FC Dynamo Barnaul
Novosibirsk
1:0
FC Volga Ulyanovsk
Spartak Tuymazy
3:2
Zvezda Perm
FC Chelyabinsk
4:1
FC Irtysh Omsk
Torpedo Miass
0:2
Amkar
FC Nosta Novotroitsk
1:0
Delin-Zenit Izhevsk
Sakhalin Sakhalinsk
0:1
FC Sokol Saratov
SKA Khabarovsk
0:1
Spartak-2 Moscow
FC Tekstilshchik Ivanovo
2:0
Veles
FK Dolgoprudny
1:1
Alania-D
FC Metallurg Lipetsk
0:2
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Orenburg
0:3
FK Rotor Volgograd
FC Volgar Astrakhan
0:2
Urozhay Krasnodar
FC Fakel Voronezh
0:0
FC Krasnodar-2
Akron Tolyatti
1:3
Neftek. Nizhnekamsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:1
Tom Tomsk
FC Baltika Kaliningrad
1:1
Torpedo Moskva
KVV Zelzate
3:2
KRC Gent
Voorwaarts Zwevezele
3:1
FC Gullegem
KFC Merelbeke
2:1
Vk Ieper
Ganshoren
0:4
RAAL La Louvière
RRC Hamoir
2:2
US Givry
Jette
0:3
Solières Sport
Stockay-Warfusée
1:1
RFC Meux
R CS Verlaine
0:2
RUS Rebecquoise
Waremme
0:3
Entente Acren Lessines
Spouwen-Mopertingen
2:0
Houtvenne
Koninklijk Diegem-Sport
1:0
Olympia SC Wijgmaal
Pepingen-Halle
0:2
K Londerzeel SK
ULA
1:0
Atlético El Vigía
Llaneros FC
0:6
Fundación Lara Deportiva
Bolívar
1:0
Fundación AIFI
Atlético La Cruz
1:0
Libertador
Ancona 1905
2:1
Olbia
Bari 1908
4:0
Monterosi FC
Foggia Calcio
4:1
Potenza Calcio
Asd Turris Calcio
1:2
SS Monopoli 1966
Virtus Francavilla
1:0
US Vibonese Calcio
Montevarchi Calcio Aquila 1902
3:1
Virtus Entella
Carrarese Calcio 1908
1:2
Pescara
Gubbio
1:0
Fermana FC
AS Lucchese Libertas 1905
1:2
Cesena
Teramo
0:0
Siena
Vis Pesaro
2:2
Pontedera
Viterbo Calcio
0:3
Imolese Calcio
AC Pistoiese
1:1
US Grosseto
Slávia TU Košice
2:1
Rudňany
Oravské Veselé
0:0
Jednota Bánová
Podkonice
0:0
Kováčová
Rakytovce
0:0
Tatran Krásno
Žarnovica
1:3
Novohrad Lučenec
Snina
4:0
Sobrance Sobranecko
Spišské Podhradie
0:0
Slovan Giraltovce
Mladosť Kalša
2:4
SK Odeva Lipany
MSK Tesla Stropkov
1:0
Raslavice
Veľké Ludince
3:0
Imeľ
Beluša
1:1
Kalná nad Hronom
Rusovce
2:0
MŠK Senec
Slovan Ivanka
1:0
Tomasov
Dunajská Lužná
2:0
Lokomotíva DNV
Slovan Most
1:2
Kalinkovo
Nová Dedinka
0:6
Rovinka
Spartak Myjava
2:1
AFC Nove Mesto Nad Vahom
CD Atletico Baleares
4:1
Albacete Balompie
Real Valladolid B
0:2
Real Union de Irun
Gimnàstic Tarragona
1:0
Barcelona B
CF Villarreal B
3:0
UD Cornella
Unionistas CF
2:2
Cultural Leonesa
CD Tudelano
0:1
Deportivo La Coruna
CD Castellon
2:0
Sevilla Atletico
Athletic Bilbao B
2:2
Racing de Ferrol
Sloga Požega
2:1
FK RSK Rabrovo
Mačva 1929
0:0
Jedinstvo Ub
Smederevo 1924
2:0
Radjevac Krupanj
Sloga Kraljevo
0:1
Budućnost Arilje
Real Podunavci
1:1
FK Sloboda Uzice
FK Mladi Radnik
1:0
Takovo
FK Borac Cacak
4:1
Sušica
Jedinstvo Surčin
3:1
FK Zemun
Vlasina
3:0
Jedinstvo Paraćin
FK Hajduk Veljko Negotin
0:1
FK Jagodina
Radnički Svilajnac
0:0
FK Dinamo Vranje
FK Trajal Krusevac
1:1
Dubočica
Tisa Adorjan
2:1
1. Maj Ruma
Borac Šajkaš
1:0
FK Kikinda
Archena Sport
3:0
Mazarrón FC
AD Alcorcon B
1:1
CF Getafe B
Urduliz
3:0
Aurrerá Ondarroa
Real Murcia B
2:0
Bullense
Illescas
1:1
Torrijos
San Rafael
6:0
Son Veri
CD Giner Torrero
1:2
Épila
CD Colonia Moscardó
0:3
Ursaria
Carabanchel
1:2
Trival Valderas A.
Torrejón
1:0
Complutense
RC Catarroja
2:1
Benigànim
Covadonga
0:2
Sporting Gijon B
Real Oviedo B
5:0
CD Roces
Navarro
1:1
Caudal Deportivo
Real Titánico
0:1
CD Tuilla
UD Rotlet Molinar
1:1
CE Mercadal
RCD Mallorca B
1:3
Portmany
Las Rozas
1:2
Madrid 2021 FP
Atletico Madrid B
4:0
AD Parla
Pozuelo Alarcón
3:1
AD Villaviciosa de Odón
Scd Durango
2:0
Beti Gazte
Guineueta
1:0
Grama
Herbania
3:0
CD Tenerife B
Lanzarote
1:1
La Cuadra
Tenisca
1:3
Las Palmas III
Buzanada
2:1
UD Gran Tarajal
Vera
2:0
UD Villa Santa Brigida
Cartagena FC
2:3
Yeclano Deportivo
CD Galapagar
2:1
Tres Cantos CF
Deportiva Minera
2:1
CAP Ciudad de Murcia
Estrella Grana El Palmar CF
3:1
CD Bala Azul
Racing Murcia
1:0
Cartagena II
Los Garres
3:0
Ucam Murcia II
Numancia II
1:2
Atletico Bembibre
Sóller
1:0
Felanitx
Cariñena
0:5
Binéfar
Huércal Overa
2:2
UD Caravaca
Real Avila CF
1:0
Ribert
Olot
3:1
Castelldefels
UE Sant Andreu
1:1
Manresa
CE Lhospitalet
1:2
Girona II
CF Peralada
0:0
Pobla de Mafumet CF
Mosconia
0:1
Langreo II
Urraca CF
1:0
Luarca CF
Borja
1:0
Biescas
Utebo
2:0
CD Caspe
Calamocha
1:0
Santa Anastasia
Illueca CF
0:0
Belchite 97
RSD Alcala
3:0
Moratalaz
Amurrio
0:0
CD Vitoria
Silla CF
1:1
Atletico Saguntino
CD Guijuelo
1:1
Jupiter Leones
Ciudad Rodrigo CF
0:2
Atlético Palencia
Quintanar del Rey
2:1
Ub Conquense
AD San Clemente
2:1
Huracán Balazote
Callosa Deportiva
0:1
Villarreal C
UD SANTA MARTA
2:1
Salamanca II
Vilassar Mar
1:1
FC Vilafranca
Sants
1:0
Figueres
Granollers
0:1
San Cristóbal
CD Miguelturreño
0:1
CP Villarrobledo
CA Monzon
0:0
Cuarte
Barbastro
1:2
Robres CD
Barakaldo CF
0:0
Basconia
Lorca Deportiva
1:2
La Unión Atlético
Lenense
3:3
Colunga
Manchego
0:1
Almansa
Sukhothai
5:0
Ayutthaya United
Phrae United
4:0
Navy Football Club
Lamphun Warrior
1:0
Kasetsart
Khonkaen FC
0:2
Customs United
Royal Aywaille FC
1:2
Oppagne-Wéris
Jodoigne
0:2
Sprimont-Comblain
Stade Disonais
1:2
Herstal
Gouvy
1:2
Rochefort
Wanze / Bas-Oha
2:3
Habay-la-Neuve
FC Richelle United
2:1
RFC Huy
Lochristi
5:1
Torhout 1992 Km
FC Vigor Wuitens Hamme
1:3
Avanti
Voorde Appelterre
13:00
Rhodienne-De Hoek
Gosselies Sports
0:2
Rapid Symphorinois
RCS Brainois
3:0
RFC Tournai
Ostiches
2:2
RJ Entente Binchoise
Stockel
0:4
Union Namur
Crossing Schaerbeek
2:2
SG-Tertre-Hautrage
Jong Lede
2:3
Erpe-Mere United
NK Omladinac Gornja Vrba
1:0
Marsonia Brod
Slavonija Požega
2:2
Zrinski Jurjevac
Urania Baška Voda
1:1
Kamen Ivanbegovina
Neretvanac Opuzen
2:2
Zadar
Sloga Mravince
4:2
Primorac Biograd
Vihar Slavyanovo
3:1
Lokomotiv Mezdra
Dimitrovgrad
3:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Sayana Haskovo
2:0
PFC Rodopa Smolyan
Ustrem Donchevo
0:1
Spartak Varna II
Akademik Svishtov
2:3
Botev Vratsa II