Fixtures - November 20, 2021
Leicester City
0:3
Chelsea
Aston Villa
2:0
Brighton
Burnley
3:3
Crystal Palace
Newcastle
3:3
Brentford
Norwich City
2:1
Southampton
Watford
4:1
Man United
Wolverhampton
1:0
West Ham
Liverpool
4:0
Arsenal
Dortmund
2:1
Stuttgart
Leverkusen
1:0
Bochum
Mönchengladbach
4:0
Greuther Furth
Hoffenheim
2:0
RB Leipzig
Arminia
2:2
Wolfsburg
Union Berlin
2:0
Hertha
FC Podillya Khmelnytskyi
2:1
FC Avangard Kramatorsk
FC Uzhgorod
1:0
Volyn Lutsk
Metal Kharkiv
3:0
Olimpik Donetsk
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
0:0
Livyi Bereh
Dnipro Cherkasy
1:0
Chernihiv
Dinaz Vyshgorod
0:2
LNZ Cherkasy
Krystal Kherson
0:2
Peremoha
Enerhiya Nova Kakhovka
3:1
FC Sumy
FC Vovchyansk
0:0
Tavriya Simferopol
FC Balkany Zorya
4:1
Trostianets
MFC Metalurh Zaporizhya
1:0
Skoruk Tomakivka
AFSK Kyiv
0:3
Karpaty
Sheffield United
0:0
Coventry City
Bristol City
1:1
Blackburn
Fulham
4:1
Barnsley
Huddersfield Town
1:0
West Brom
Hull City
2:0
Birmingham City
Middlesbrough
1:1
Millwall
Preston North End
1:2
Cardiff City
Reading
1:1
Nottingham
Stoke City
2:0
Peterborough
Swansea City
1:1
Blackpool
Cercle Brugge
1:2
Royal Charleroi SC
Oud-Heverlee
1:3
Sérésien
Zulte-Waregem
1:2
Gent
Standard Liege
1:0
AS Eupen
FK Mlada Boleslav
1:0
Zlín
SK Sigma Olomouc
2:2
FC Hradec Kralove
Bohemians Prague 1905
3:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Banik Ostrava
2:2
Viktoria Plzeň
Bodo/Glimt
00:00
Odds BK
Haugesund FK
00:00
Sandefjord Fotball
Kristiansund BK
00:00
Viking FK
Mjondalen
00:00
SK Brann
Rosenborg
00:00
Tromsø
Sarpsborg
00:00
Molde
Stabaek Fotball
00:00
Lillestrom SK
Valerenga IF
00:00
Stromsgodset IF
Stromsgodset IF
1:2
Mjondalen
Viking FK
1:1
Haugesund FK
San Lorenzo
0:1
Gimnasia y Esgrima
Argentinos Juniors
0:0
Godoy Cruz
Talleres
1:1
Velez Sarsfield
Rosario Central
3:1
Atletico Tucuman
Vegalta Sendai
0:2
Shonan Bellmare
Urawa Reds
2:1
Yokohama F. Marinos
Tokyo
0:2
Tokushima Vortis
Gamba Osaka
1:3
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
1:4
Kawasaki Frontale
Sagan Tosu
1:0
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
0:0
Oita Trinita
Yokohama
0:2
Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol
0:0
Avispa Fukuoka
Frosinone
0:0
Lecce
Pordenone Calcio
0:1
Ascoli
Spal 2013
2:3
US Alessandria Calcio 1912
Ternana Calcio
1:1
AS Cittadella
Perugia
2:0
Crotone
Vicenza
2:3
Brescia
Toulouse
4:1
Sochaux
Bastia
2:0
Niort
Caen
0:1
Paris
Dunkerque
0:1
Ajaccio
Le Havre
1:1
Amiens SC
Nancy
0:2
Rodez Aveyron
Nimes
2:1
US Quevillaise-Rouen Metropole
Pau
2:0
Guingamp
Valenciennes
1:0
Grenoble
Accrington Stanley
2:3
Sheffield Wednesday
Charlton Athletic
2:0
Plymouth Argyle
Cheltenham Town
2:1
Shrewsbury Town
Crewe Alexandra
2:0
Gillingham
Doncaster Rovers
0:0
Lincoln City
Fleetwood Town
1:2
Morecambe FC
Milton Keynes Dons
1:0
Burton Albion
Portsmouth
2:1
AFC Wimbledon
Rotherham United
3:1
Cambridge Utd.
Sunderland
2:0
Ipswich Town
Wycombe Wanderers
1:0
Bolton Wanderers
Barrow AFC
0:1
Crawley Town
Bradford City
1:1
Northampton Town
Bristol Rovers
2:2
Tranmere Rovers
Exeter City
2:1
Carlisle United
Harrogate Town FC
0:2
Salford City
Hartlepool United
1:3
Forest Green Rovers
Leyton Orient
4:1
Sutton United FC
Mansfield Town
3:1
Scunthorpe United
Newport County
1:2
Swindon Town
Oldham Athletic
3:2
Port Vale
Stevenage
1:0
Colchester United
Walsall
0:0
Rochdale
FC Samgurali Tskaltubo
0:0
FC Lokomotivi Tbilisi
Saburtalo Tbilisi
0:0
FC Dila Gori
FC Dinamo Batumi
2:0
FC Telavi
FC Dinamo Tbilisi
2:0
FC Shuqura
FC Vitebsk
3:0
Sputnik Rechica
Energetik Bgu
2:3
FC Slavia Mozyr
FC Minsk
1:0
FC Isloch
FC Gomel
0:0
FC Smorgon
FC Brest
0:3
FC Shakhter Soligorsk
Slutsksakhar Slutsk
3:0
FC Ruh Brest
Torpedo Belaz Zhodino
0:3
BATE Borisov
Dinamo Minsk
2:0
FC Neman Grodno
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
3:2
Boluspor
Menemen Belediyespor
2:1
Balıkesirspor
Bursaspor
2:4
İstanbulspor
Gençlerbirliği
0:1
Tuzlaspor
FC Uzwil
4:2
FC Linth 04
FC Echallens Region
5:0
FC Naters
Thun II
3:1
FC La Sarraz-Eclepens
Lausanne Sport II
2:1
CS Chenois
SV Hongg
4:0
FC Solothurn
Zug 94
3:2
FC Koniz
FC Schotz
1:4
FC Bassecourt
FC Wettswil-Bonstetten
2:0
FC Lugano II
Balzers
1:2
FC Tuggen
FC Paradiso
2:1
Baden
St. Gallen II
1:1
FC Thalwil
US Terre Sainte
5:0
FC La Chaux De Fonds
Lancy
1:2
FC Meyrin
FC Freienbach
4:0
FC Gossau
Vevey Sports
1:3
Martigny Sports
Black Leopards FC
1:0
Pretoria Callies
Cape Town All Stars
2:2
Jomo Cosmos FC
JDR Stars
1:1
Richards Bay
Platinum City Rovers
0:1
Venda FC
FK Zvijezda 09
2:1
Sutjeska Foča
Sloboda Novi Grad
3:1
Ljubić Prnjavor
FK Slavija Sarajevo
4:0
FK Modrica Maxima
Tekstilac Derventa
3:1
Podrinje Janja
FK Krupa
2:1
Željezničar Banja Luka
FK Kozara Gradiska
1:2
Borac Kozarska Dubica
Budućnost Pilica
0:0
FK Drina Zvornik
Radnik Hadžići
0:1
NK Zvijezda Gradacac
OFK Gradina Srebrenik
3:0
NK Jedinstvo Bihac
FK Mladost Doboj Kakanj
0:2
HNK Orasje
Goražde
1:1
Igman Konjic
NK Travnik
3:3
Rudar Kakanj
Bratstvo Gračanica
2:0
FK Buducnost Banovici
Korab Debar
1:1
Voska Sport
Vardar Skopje
1:2
FK Sileks Kratovo
KF Gostivar
1:1
Veleshta
FK Teteks Tetovo
2:1
Besa Dobërdoll
FK Ohrid
3:1
Kadino
FK Detonit Junior
1:0
Pehchevo
FK Belasica Strumica
2:0
Bratstvo Zhitoshe
Pobeda
3:1
Kozuv Gevgelija
Tim Lokomotiva
0:0
Sasa
GFK Osogovo Kocani
3:0
Sloga Vinica
Etimesgut Belediyespor
1:1
Akhisar Belediyespor
AS Sariyer
0:1
Düzyurtspor
Karacabey Birlik Spor A.s
3:0
Akhisar Belediyespor
Nazilli Bld Spor
2:1
Kirsehir Belediye Spor
NK Fuzinar Ravne
0:1
NK Krsko
Primorje
0:2
ND Beltinci
NŠ Drava
0:1
Jadran Dekani
NK Brezice 1919
2:1
NK Ilirija
Ethnikos Ashias FC
0:1
Digenis Akritas
Omonia Psevda
0:1
Apep Pitsilias
Kouris Erimi
1:1
MEAP Nisou
Peyia
1:0
Halkanoras
Elia Lythrodonta
1:1
Iraklis Yerolakkou
AEZ
2:0
EN Thoi Lakatamias FC
Ormideia
0:1
Krasava
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
1:0
Turk Metal Kirikkale
Adliyespor
0:2
Derince Belediyespor
Buyuk. Tepecikspor
0:1
Kasimpasa Erokspor
Fatsa Belediyespor
1:0
Catalcaspor
Arnavutköy Belediyespor
2:0
Kahta 02 Spor
1860 Munich
3:2
MSV Duisburg
Hallescher
1:2
Borussia Dortmund II
SC Freiburg II
0:0
TSV Havelse
Eintracht Braunschweig
2:0
Türkgücü München
Kaiserslautern
1:0
Wehen Wiesbaden
FK Shenkolli
1:3
Luzi 2008
Internacional Tirana
1:2
Bulqiza
KS Ada
0:3
KF Oriku
KS Veleciku Koplik
1:1
KF Gramshi
Murlani
2:1
Klosi
KF Iliria Fushe-Kruje
2:1
KF Elbasani
Vasco Da Gama RJ
2:2
Remo PA
Brusque SC
2:0
Operario PR
Vila Nova GO
2:1
Londrina PR
Confianca SE
0:1
Ponte Preta SP
FK Mladost Ljeskopolje
1:0
FK Jezero Plav
FK Mornar Bar
0:1
FK Rudar Pljevlja
OFK Petrovac
0:1
FK Iskra Danilovgrad
FK Zeta Golubovci
0:0
FK Buducnost
FK Sutjeska
0:2
FK Decic Tuzi
Soltilo Angkor
08:30
Asia Europe University
Boeung Ket
08:30
Svay Rieng
Kirivong
08:30
Electricite du Cambodge
Prey Veng
08:30
Visakha
National Defense
11:00
National Police
Nagaworld
11:00
Phnom Penh Crown
Dunfermline
3:0
Ayr United
Kilmarnock
0:1
Arbroath
Partick Thistle
1:0
Hamilton
Raith Rovers
2:1
Greenock Morton
Vvog
0:2
Sportlust '46
Hoek
0:1
Ter Leede
FC Lisse
2:1
VV Sint Bavo
ACV Assen
2:1
Staphorst
Odin 59
4:3
VV Goes
Stedoco
3:1
Dvs 33 Ermelo
Sparta Nijkerk
2:1
Excelsior '31
Vinberg
0:1
Västra Frölunda
Onsala
1:2
Torslanda
Höganäs BK
0:3
Angelholms FF
Sandvikens AIK
3:2
Järfälla
Lidköping
0:0
IK Oddevold
Grebbestads IF
2:2
Kumla
Skelleftea FF
2:2
IFK Östersund
Bodens BK
6:0
Ytterhogdal
Yxhult
1:2
Nordvärmland
Notvikens IK
3:1
Täfteå
Tord
0:5
Eskilsminne IF
Skiljebo SK
4:3
Lidingö
Kvarnsvedens IK
1:1
Gamla Upsala SK
Karlbergs BK
2:3
IFK Stocksund
Kungsängen
0:4
IFK Österåker
IFK Eskilstuna
0:2
Syrianska FC
Nykoping BIS
6:0
Eskilstuna City
Tyresö
1:0
Arameiska-Syrianska
Trosa-Vagnhärad SK
4:2
Mjölby
FC Rosengaard 1917
0:1
Hassleholms IF
Berga
0:2
FK Karlskrona
BK Olympic
2:1
Asarum
KSF Prespa Birlik
1:7
Räppe
Angered BK
1:6
BK Forward
IK Gauthiod
1:2
Ahlafors
Dalstorps
1:2
Ullared
Värmbols
1:2
Huddinge IF
Kristianstad FC
3:1
Eslov
Vänersborgs FK
0:5
IFK Tidaholm
IFK Skövde FK
1:2
Stenungsunds IF
Umeå FC Akademi
2:1
Team TG FF
Bergnäsets AIK
1:4
Sandviks
US Diamantinoise
2:2
RC Saint Joseph
RC Lorrain
1:4
Rivière-Pilote
Golden Lion
2:1
US Robert
Olympique
0:4
Trénelle
Club Franciscain
2:0
Case-Pilote
Samaritaine
3:0
Eclair
Assaut
0:3
Aiglon Lament
US Riveraine
3:0
Essor-Préchotain
Monnerot
0:0
New Star
Broekster Boys
4:1
VV Groningen
Argon Mijdrecht
1:1
AFC II
BOL
4:3
Voorschoten '97
Zwaluwen '30
1:1
Honselersdijk
Die Haghe
1:1
Valken '68
Forum Sport
0:0
ZOB
WV-HEDW
5:1
VELO
De Merino's
0:1
Bennekom
DOS '37
1:4
SDV Barneveld
Woudenberg
0:4
Nivo Sparta
Breukelen
1:2
GRC 14
SVL
1:3
LRC
Almkerk
1:1
Zuidvogels
PKC '83
4:3
Drachtster Boys
Blauw Wit '34
3:0
Burgum
Balk
1:3
Whc
Nootdorp
4:1
Monnickendam
SHO
0:0
RVVH
Oranje Wit
0:0
Heerjansdam
Go Ahead
0:1
Hierden
SVI
2:5
SVZW
DZC '68
3:1
Apeldoorn CSV
DTS Ede
2:3
Nunspeet
Olde Veste '54
1:1
Oranje Nassau
Pelikaan-S
3:0
Leeuwarder Zwaluwen
Zeerobben
1:2
Winsum
Voorwaarts T
5:4
Stevo
Chevremont
1:0
Veritas
Barnet FC
2:1
Torquay United
Boreham Wood FC
4:0
Maidenhead United FC
Bromley FC
3:2
Kings Lynn FC
Dag & Red
0:1
Yeovil Town
Dover Athletic FC
1:3
Halifax Town
Eastleigh FC
2:0
Notts County
Solihull Moors FC
0:2
Chesterfield
Weymouth FC
1:4
Altrincham FC
Woking FC
1:2
Stockport County
Wrexham
0:0
Wealdstone FC
Bath City FC
2:1
Concord Rangers
Billericay Town
0:1
Hampton & Richmond
Braintree Town FC
0:2
Havant & Waterlooville FC
Eastbourne Borough
3:1
Slough Town FC
Ebbsfleet United FC
6:0
Welling United
Hemel Hempstead
2:3
Dartford FC
Maidstone United FC
1:0
Chippenham Town
Oxford City
2:0
Dulwich Hamlet
St Albans City
1:3
Hungerford Town FC
Tonbridge Angels
1:1
Chelmsford City
AFC Telford United
1:2
AFC Fylde
Alfreton Town FC
1:4
Kidderminster Harriers FC
Blyth Spartans AFC
1:0
Guiseley FC
Boston United FC
2:2
Chorley FC
Brackley Town FC
0:0
Curzon Ashton FC
Darlington 1883
2:2
Gloucester City
Farsley Celtic
1:0
Bradford Park Avenue AFC
Hereford FC
1:0
Chester FC
Leamington FC
1:1
Southport FC
Spennymoor Town
1:2
Gateshead FC
York City FC
1:2
Kettering Town
Uxbridge FC
3:2
Guernsey
Bideford FC
2:0
Winchester City FC
Bristol Manor Farm
1:0
Cirencester Town
Highworth Town
1:0
Frome Town
Lymington Town
0:0
Barnstaple Town
Melksham Town
4:2
Willand Rovers
Paulton Rovers
3:0
Cinderford Town
Plymouth Parkway
1:0
AFC Totton
Sholing FC
4:1
Mangotsfield Utd
Slimbridge
2:1
Larkhall Athletic
Bedfont Sports
4:0
Staines Town
Bracknell Town
4:0
Ashford Town Middlesex
Chipstead FC
0:1
Northwood FC
Hanwell Town
0:1
Chertsey Town
South Park
4:0
Chalfont St Peter
Mole Valley SCR
1:5
Basingstoke Town
Thatcham Town
1:1
Westfield (Surrey)
Tooting & Mitcham United
1:2
Marlow
Whyteleafe FC
Binfield
Dunston Uts
4:2
Stocksbridge Park Steels
Frickley Athletic
1:2
Cleethorpes Town FC
Hebburn Town
0:2
Marske United FC
Lincoln Utd
1:1
Brighouse Town
Ossett United
0:0
Bridlington Town
Pickering Town CFC
4:1
Sheffield FC
Stockton Town
4:0
Tadcaster Albion
Worksop Town
2:1
Shildon FC
Yorkshire Amateur
1:0
Pontefract Collieries
Barton Rovers FC
3:1
Wantage Town
Bedford Town Football Club
2:2
Waltham Abbey
Berkhamsted
2:0
Biggleswade
Colney Heath
0:0
AFC Dunstable
Didcot Town
3:3
Aylesbury Utd
FC Romania
1:2
St Neots Town
Hertford Town
0:0
Harlow Town
AFC Kempston Rovers
1:1
North Leigh FC
Kidlington
2:2
Ware FC
Thame Utd
3:0
Welwyn Garden City
AFC Sudbury
4:2
Tilbury FC
Aveley FC
5:0
Felixstowe & Walton Utd.
Brentwood Town
1:0
Heybridge Swifts
Bury Town FC
4:0
Barking
Canvey Island
1:0
Coggeshall Town
Hullbridge Sports
0:1
Basildon United
Maldon & Tiptree
1:2
Great Wakering Rovers
Romford
0:4
Dereham Town FC
Stowmarket Town
0:0
Hashtag United
Witham Town
1:1
Grays Athletic
Ashford United
1:0
Sittingbourne FC
Burgess Hill Town
1:0
East Grinstead Town
Chichester City FC
2:0
Phoenix Sports
Corinthian
0:1
Faversham Town
Cray Valley Paper Mills
1:1
Haywards Heath Town
Herne Bay
2:1
Lancing FC
Hythe Town
0:3
Whitstable Town
Ramsgate
3:1
Whitehawk
Three Bridges
1:2
Hastings United
Bootle
0:3
Leek Town
Colne
0:3
Workington AFC
Kendal Town
2:1
Market Drayton Town
Mossley AFC
1:2
City Of Liverpool
Newcastle Town
0:1
Clitheroe
Prescot Cables
0:2
Glossop North End FC
Ramsbottom United
3:2
Kidsgrove Athletic FC
Runcorn Linnets
2:0
Rylands
Trafford FC
2:5
1874 Northwich FC
Widnes
2:3
Marine FC
Bedworth United
3:0
Yaxley
Chasetown FC
2:2
Carlton Town
Coleshill Town
1:2
Spalding United
Corby Town
0:3
Loughborough Dynamo
Histon FC
0:1
Halesowen Town FC
Ilkeston Town
2:0
Cambridge City
Shepshed Dynamo
4:4
Sutton Coldfield
Soham Town Rangers
0:2
Sporting Khalsa
Stamford
5:1
Daventry Town
Wisbech Town
3:4
Belper Town
Bishop's Stortford
3:1
Wingate & Finchley
Bowers & Pitsea
2:1
Haringey Borough
East Thurrock United
1:1
Corinthian Casuals
Enfield Town
3:1
Merstham
Kingstonian FC
2:1
Cray Wanderers
Leatherhead FC
1:3
Horsham FC
Lewes FC
3:0
Folkestone Invicta
Margate FC
1:2
Bognor Regis Town
Worthing FC
1:2
Cheshunt FC
Farnborough
2:1
Salisbury
Hendon FC
0:2
Weston Super Mare FC
Kings Langley
0:1
Truro City FC
Merthyr Town
1:2
Harrow Borough
Metropolitan Police
2:0
Dorchester Town
Poole Town
0:0
Chesham Utd
Swindon Supermarine
1:3
Yate Town
Taunton Town
2:1
Gosport Borough
Tiverton Town
0:0
Hayes & Yeading United F.C.
Walton Casuals
4:3
Hartley Wintney
Wimborne Town
1:3
Beaconsfield Town
AFC Rushden & Diamonds
1:0
Redditch United
Banbury United
3:0
Lowestoft Town
Bromsgrove Sporting FC
2:0
Barwell
Coalville Town
4:1
Leiston FC
Hitchin Town
0:1
Alvechurch
Needham Market FC
1:0
Tamworth FC
Royston Town
2:0
Hednesford Town
St Ives Town
2:7
Peterborough Sports FC
Stourbridge FC
2:0
Biggleswade Town
Stratford Town FC
0:3
Rushall Olympic
Atherton Collieries
2:1
FC United of Manchester
Basford United
1:1
Whitby Town
Grantham Town
0:1
Stafford Rangers
Hyde United FC
2:1
Ashton United FC
Lancaster City
1:0
Buxton FC
Mickleover Sports
2:2
Warrington Town
Morpeth Town
0:0
Matlock Town
Radcliffe
2:1
Stalybridge Celtic
Scarborough Athletic
3:0
Nantwich Town
South Shields
3:1
Gainsborough Trinity
Witton Albion
1:4
Bamber Bridge
Paide Linnameeskond II
6:5
FC Nomme United
Tammeka II
1:1
JK Welco Elekter
Parnu Jalgpalliklubi
4:0
FCI Levadia Tallinn
Manzini Sea Birds
1:3
Tambankulu Callies FC
Mbabane Swallows
2:2
Vovovo FC
Highlanders
5:0
Rangers
Manzini Wanderers
3:1
Tambuti
Milling Hotspurs
0:1
Denver
Utsiktens BK
4:0
Vänersborgs IF
FC Trollhattan
1:1
Qviding FIF
FC Linkoping City
0:6
Skovde AIK
Oskarshamns AIK
2:0
Tvaakers IF
Aatvidaberg FF
0:1
Torns IF
Lunds BK
4:1
Assyriska Turab.
Österlen
3:3
IFK Malmo
Ljungskille SK
1:1
Lindome GIF
Cwmbran Celtic
1:2
Undy Athletic
Prestatyn Town
5:1
Holyhead Hotspur
Gresford Athletic
2:2
Llanidloes Town
Swansea University
4:0
Port Talbot Town
Cambrian & Clydach
5:2
Taffs Well
Holywell
5:0
Penrhyncoch
Bangor City
0:3
Colwyn Bay
Aalesunds FK
4:2
Ullensaker/Kisa
Ham-Kam
1:0
Fredrikstad FK
Jerv FK
2:0
Raufoss IL
Ranheim IL
2:4
Bryne FK
Sandnes Ulf
1:1
KFUM Oslo
Sogndal IL
1:1
IK Start
Strommen IF
1:3
Grorud IL
Aasane Fotball
1:1
Stjordals/Blink
Dunajska Streda
1:0
FK Senica
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:0
FC Spartak Trnava
MSK Zilina
2:2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Skf Sered
3:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Tsarsko Selo Sofia
2:5
PFC Slavia Sofia
Botev Plovdiv
0:2
Cherno More Varna
CSKA Sofia
2:1
FK Arda Kurdzhali
Guastatoya
0:3
Antigua GFC
Santa Lucía Cotzumalguapa
2:2
Cobán Imperial
Iztapa
3:2
Achuapa
Municipal
0:0
Comunicaciones
DUNO
2:2
Poortugaal
VV Eemdijk
2:0
NSC
Swift
0:1
VV Buitenpost
Rkav Volendam
3:2
SDC Putten
Achilles Veen
1:1
VV Zwaluwen Vlaardingen
FC Rijnvogels
3:1
SV Alphense Racing Club
FC S-Gravenzande
2:0
Spijkenisse
Achilles '29
0:3
VV Capelle
VV Smitshoek
3:1
Rijsoord
Berkum
1:1
Urk
HZVV
5:1
Noordscheschut
Be Quick 1887
4:0
Alphense Boys
RKAVV
1:1
HBS
SV Meerssen
EHC
Halsteren
3:0
Moerse Boys
Knockbreda FC
0:2
Newry City
Queens University
0:0
Dundela FC
Harland and Wolff Welders FC
2:3
Annagh United FC
Ballinamallard United FC
1:0
Ballyclare Comrades FC
Institute
0:2
Loughgall
PKS Olimpia Elblag
00:00
KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grod. Mazowiecki
00:00
Sokol Ostroda
Hutnik Kraków
00:00
Śląsk Wrocław II
GKS Belchatow
1:1
KS Wisla Pulawy
Motor
1:1
Znicz
Chojnice
1:0
Wigry Suwalki
Piast Żmigród
00:00
Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław
00:00
Goczałkowice Zdrój
Pawłowice Śląskie
00:00
Górnik Zabrze II
Gwarek Tarnowskie Góry
00:00
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra
00:00
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
00:00
Zaglebie II Lubin
Błonianka Błonie
00:00
KS Legionovia Legionowo
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
00:00
Broń Radom
Kutno
00:00
Mamry Giżycko
Lechia T. Mazowiecki
00:00
MKS Pilica Białobrzegi
Mlks Znicz Biala Piska
00:00
Legia Warszawa II
Unia Janikowo
00:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Torun
00:00
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin II
00:00
Kp Starogard Gdansk
Przodkowo
00:00
Stolem Gniewino
MKP Kotwica Kolobrzeg
00:00
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
00:00
SKS Baltyk Gdynia
Wisłoka Dębica
00:00
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
00:00
Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska
00:00
ZKS Unia Tarnów
Ursus Warszawa
2:1
Pelikan Łowicz
Łagów
3:0
MKS Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm
1:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Wisla Sandomierz
1:1
Korona Rzeszow
ZKS Stal Stalowa Wola
0:1
Avia Świdnik
KS Polonia Bytom SA
1:1
Miedź Legnica II
Gać Oława
0:3
Warta Gorzów
Jarota Jarocin
2:3
Zawisza Bydgoszcz
Cracovia Kraków II
5:1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
MKS Kluczbork
2:0
Carina Gubin
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
0:0
ŁKS Łódź II
Al Sinaah FC
0:2
Al Najaf
Naft
0:1
Al Kahraba
Al Karkh
1:1
Newroz
Al Shorta
0:0
Al Qasim
Naft Al Wasat
2:2
Al Talaba
SV Dinamo Helfort
6:0
Mannswörth
Young Style SC Wienerberg
0:0
Austria XIII
FC Stadlau
4:1
Slovan HAC
SV Post Vienna
0:1
Donau
ASV 13
3:0
WAF Brigittenau
Donaufeld
3:0
Favoritner AC
Scheiblingkirchen
1:0
SC Zwettl
SC Retz
4:2
ASK Kottingbrunn
Spratzern
1:0
SCU Ardagger
Mannersdorf
1:2
Ortmann
AFC Dunarea 2005 Calarasi
00:00
Viitorul Pandurii
Acs Dacia Unirea Braila
00:00
Csikszereda
Unirea Slobozia
00:00
Metaloglobus
Ripensia Timisoara
00:00
Poli Iasi
Unirea Dej
00:00
Unirea Constanța
Brașov Steagul Renaște
00:00
Acs Asu Politehnica Timisoara
Sportul Şimleu
1:1
CSM Satu Mare
SCM Zalău
2:2
Minaur Baia Mare
Progresul Şomcuţa Mare
1:1
Sânmartin
CS Luceafarul Oradea
0:2
1910 Oradea
Someşul Dej
2:0
FC CFR 1907 Cluj II
Resita
4:1
CSM Deva
CS Jiul Petrosani
5:0
Viitorul Târgu Jiu II
Viitorul Şimian
3:0
Progresul Ezeriș
CS Armata Aurul Brad
1:1
Voinţa Lupac
Olteniţa
1:3
Înainte Modelu
CS Afumati
5:1
Gloria Albeşti
Agricola Borcea
3:1
Recolta Gheorghe Doja
CSM Fetești
0:0
Voluntari II
Popești-Leordeni
3:2
FCV Farul Constanţa II
Hunedoara
2:0
FC Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
4:3
Ocna Mureș
Plopeni
1:0
Kids Tâmpa Braşov
Târgu Secuiesc
2:2
Pucioasa
Minerul Costeşti
1:2
Sporting Roşiori
Flacăra Horezu
0:2
Filiaşi
Dante Botoşani
0:0
Ceahlaul
Hușana Huși
3:0
CSM Bacău
Acs Foresta Suceava
2:1
SJ Vaslui
AS Stiinta Miroslava
2:1
Paşcani
Şomuz Fălticeni
0:5
Bucovina Rădăuţi
Focşani
4:0
Dinamo Bacău
Viitorul Ianca
1:1
Otelul
Sportul Chiscani
2:6
Metalul Buzău
Sporting Lieşti
0:1
Râmnicu Sărat
Progresul Pecica
3:1
Crişul Chişineu Criş
Dumbravita
ACS Poli Timisoara
Avântul Periam
1:3
Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Frontiera 2004 Curtici
0:0
Gloria Lunca Teuz Cermei
Pobeda Stár Bišnov
1:1
Șoimii Lipova
Belouizdad
2:1
Ol. Medea
MC Magra
1:3
Paradou AC
WA Tlemcen
0:2
CS Constantine
ASO Chlef
0:0
NA Hussein Dey
RC Relizane
0:0
MC Alger
Union Sportive Médina d'Alger
3:0
US Biskra
Andrezieux Boutheon
Béziers
Bergerac Perigord FC
Angers SCO II
Colomiers
Yzeure
Les Herbiers
Le Puy
Nantes II
Trelissac FC
Canet Roussillon
Angouleme Charente FC
Montpellier II
Bourges Foot 18
Aubagne FC
Monaco II
Etoile Frejus Saint-Raphael
Rumilly-Vallières
GOAL FC
Martigues
Jura Sud-Lavans
Lyon-Duchère
Marignane Gignac FC
Louhans-Cuiseaux
Sporting de Toulon
AS Saint Priest
Olympique Lyonnais II
RC Grasse
Olympique Marseille II
Hyères
Beauvais
Épinal
Belfort
L'Entente SSG
Bobigny AC
Saint-Quentin
FCSR Haguenau
FC Fleury 91
Sainte Genevieve Sports
SC Schiltigheim
Auxerre II
Lusitanos Saint-Maur
Reims II
Metz II
Blois Foot
US Granville
AS Poissy
Chartres FC
St Pryve St Hilaire FC
Romorantin
US Saint-Malo
AS Vitre
Guingamp II
Chateaubriant
Caen II
FC Versailles 78
Plabennec
Rouen
Paris 13 Atletico
Lens II
Lorient II
Vannes
FC Chamalieres
Stade Montois FC
Blau-Weiß 90 Berlin
4:1
Stern
Bremer SV
3:1
Geestemünde
BTS Neustadt
2:3
Vatan Sport
Dassendorf
3:0
Paloma
1. FC Merseburg
0:1
Bischofswerdaer
VfL Halle
3:1
Einheit Rudolstadt
1. FC Lok Stendal
1:4
Eintracht Mahlsdorf
TSG Neustrelitz
2:1
Hertha Zehlendorf
Flensburg
5:0
Altenholz
Bordesholm
4:0
SV Frisia 03
Krieschow
6:0
Carl Zeiss Jena II
Dornbreite Lübeck
0:4
SV Todesfelde
Pansdorf
2:2
Preußen 09 Reinfeld
Abtswind
0:4
Neumarkt
Wurzburger FV
1:1
Karlburg
OSC Bremerhaven
2:2
Leher TS
SAV
1:1
BSC Hastedt
Eintracht Stadtallendorf
4:0
Lehnerz
TuS Koblenz
2:1
Eisbachtal
Kottern
1:1
Türkspor Augsburg
Gundelfingen
1:0
Donaustauf
SV Pullach
0:0
TSV Schwabmunchen
Landsberg
0:1
Ingolstadt II
Kirchanschöring
2:1
Schwaben Augsburg
Dachau
1:2
VfB Hallbergmoos-Goldach
Hankofen-Hailing
1880 Wasserburg
SF Dorfmerkingen
0:1
Neckarsulm
Ilshofen
2:0
FC 08 Villingen
Pforzheim
3:1
1. FC Rielasingen-Arlen
SV Curslack-Neuengamme 1919
9:1
Meiendorfer SV
Kronshagen
1:1
Eckernforder SV
Ramlingen-Ehlershausen
4:2
Wolfenbüttel
FT Braunschweig
4:1
Arminia Hannover
TB Uphusen
1:3
Kickers Emden
Waldgirmes
2:0
Viktoria Griesheim
Rot-Weiß Hadamar
0:2
RW Walldorf
Fernwald
3:2
Bayern Alzenau
Hünfelder SV
3:4
Buchonia Flieden
KSV Baunatal
1:1
Hanau
Karbach
4:2
Kaiserslautern II
FSV Salmrohr 1921
1:7
SV Gonsenheim
Arminia Ludwigshafen
5:0
FV Eppelborn
Sportfreunde Siegen
3:3
Ennepetal
Paderborn II
0:3
SV Westfalia Rhynern
Preußen Münster II
0:3
Holzwickeder SC
Gütersloh
1:2
Kaan-Marienborn
Vreden
2:0
Victoria Clarholz
Bissingen
3:3
Backnang
Bruchsal
2:2
FV Ravensburg
Freiburger FC
4:1
SV Linx
Oberachern
3:4
Stuttgarter Kickers
Werder Bremen III
1:3
Blumenthaler SV
TuS Erndtebruck 1895
0:1
ASC Dortmund
Engers
2:1
Hassia Bingen
FSV Jaegersburg
4:2
Speyer
Hertha Wiesbach
3:2
TSG Pfeddersheim
Wormatia
2:1
Mechtersheim
Greifswalder FC
0:2
Staaken
Diefflen
3:2
Dudenhofen
Meinerzhagen
4:2
Westfalia Herne
Emmelshausen
1:2
Alemannia Waldalgesheim
Elversberg II
0:0
Rochling Volklingen
Tauro
1:1
Costa del Este
Plaza Amador
3:1
Alianza
Universitario
1:2
Azuero FC
Atlético Chiriquí
1:1
Independiente
Sporting San Miguelito
1:2
Árabe Unido
San Francisco
0:1
Veraguas FC
Leca FC
1:0
Gil Vicente
FC Vizela
2:0
Club Foot Estrela
Rio Ave
2:1
Olhanense
Braga
6:0
CD Santa Clara
Alverca Futebol
1:2
Famalicao
Porto
5:1
Feirense
Golden Arrows
0:0
Orlando Pirates
Stellenbosch
2:2
AmaZulu
Baroka
0:1
Chippa United
Sekhukhune United
1:0
Royal AM
Cape Town City
0:0
Mamelodi Sundowns
Supersport United
1:2
Marumo Gallants
Ballymena United
0:1
Carrick Rangers
Crusaders
0:1
Glentoran
Dungannon Swifts
4:2
Portadown
Linfield
1:0
Cliftonville
Warrenpoint Town FC
0:3
Glenavon
Nomme Kalju FC
11:00
FC Kuressaare
Narva JK Trans
11:00
Jalgpallikool Tammeka
Narva JK Trans
0:0
Nomme Kalju FC
Parnu JK Vaprus
14:00
Tulevik
Tallinna JK Legion
0:2
FC Flora Tallinn
RC Lauwe
0:3
Blankenberge
Meulebeke
2:3
KSC Wielsbeke
Excelsior Zedelgem
0:5
Roeselare Daisel
Sparta Heestert
3:0
Sassport Boezinge
Houtem-Oplinter
0:3
Linden
Diksmuide
2:2
SC Zonnebeke
Latem
1:5
Eendracht Aalter
SK Berlare
1:4
St-Joris Sleidinge
Drongen
1:1
Excelsior Mariakerke
K Kontich FC
1:0
Ranst
Beauraing
0:1
Fernelmont-Hemptinne
Spy
2:3
Condruzien
Libramont
2:3
FC Jeun Lorr Arlonaise
Bastogne
2:0
RAC Saint-Mard
Sartoise
2:0
Aubange
Jeunesse Freylangeoise
1:2
Longlier
Groen Star Beek
6:1
Achel
Alken
0:0
Juve Hasselt
Stade Bierbeek
0:1
Veltem
Huldenberg
19:00
Borght-Humbeek
Antonia
2:2
Eendracht Zoersel
IMT Novi Beograd
00:00
Radnički Sr. Mitrovica
Timok Zaječar
00:00
Mladost Novi Sad
Zlatibor Čajetina
00:00
FK Buducnost Dobanovci
FK Zarkovo
00:00
FK Rad
Macva Sabac
0:1
Loznica
Phönix Lübeck
2:0
St. Pauli II
Chemnitzer FC
5:1
Auerbach
Eilenburg
4:4
Lichtenberg
Energie Cottbus
2:2
Hertha BSC II
Meuselwitz
1:0
Tasmania Berlin
FC Homburg
2:1
Elversberg
TSV Steinbach
3:3
Hoffenheim II
FC Gießen
1:0
Hessen Kassel
VfR Aalen
1:4
FC-Astoria Walldorf
Balingen
0:1
Mainz II
Bahlinger SC
1:0
Schott Mainz
Bonner SC
0:1
SVL
Rodinghausen
0:1
Rot Weiss Ahlen
Mönchengladbach II
0:1
Wuppertaler SV
Alemannia Aachen
0:1
Fortuna Köln
Wiedenbruck
3:0
VfB Homberg
Uerdingen
0:1
Preußen Münster
RW Oberhausen
4:0
Schalke II
Aubstadt
2:2
Schweinfurt
Nürnberg II
1:1
TSV 1860 Rosenheim
Augsburg II
1:1
Unterhaching
Heimstetten
1:4
Schalding-Heining
VfB Eichstatt
3:1
Bayern II
FV Illertissen
1:1
Memmingen
Greuther Fürth II
0:5
Viktoria Aschaffenburg
VfB Stuttgart II
0:1
Ulm
Hannover 96 II
1:2
Werder Bremen II
Legion-Dynamo
10:30
Biolog Novokubansk
Kuban Kholding
11:00
Makhachkala
Chayka Peschanokopskoye
12:00
Dinamo Stavropol
FK Alaniya Vladikavkaz II
12:00
Rotor Volgograd II
CSKA Women
2:0
Lokomotiv Women
Zenit Women
1:2
Zvezda-2005 Women
Rubin Kazan
1:5
FK VDV Ryazan Women
Krasnodar Women
0:3
Rostov
Yenisey
0:2
Chertanovo Moscow Women
AJ St G Cayenne
0:0
SC Kourou
Le Geldar
4:0
Sinnamary
Agouado
4:0
EF Iracoubo
Oyapock
0:1
Matoury
Karib
2:0
Grand Santi
ASC Ouest
2:4
Remire
Al Sharq
1:1
Al-Lewaa
Al-Saqer
2:1
Al-Washm
Al Arabi Unaizah
2:0
Weg
Hottain
1:0
Al Zulfi
Al Entesar
3:2
Tuwaiq
Al Rawdhah
2:1
Al Najoom
Airdrieonians
0:2
Cove Rangers
Alloa Athletic
1:2
Dumbarton
Clyde
3:1
East Fife
Falkirk
0:1
Montrose
Peterhead
2:1
Queen's Park
Annan Athletic
1:1
Albion Rovers FC
Forfar Athletic
3:0
Cowdenbeath FC
Kelty Hearts
2:0
Stenhousemuir
Stirling Albion
1:2
Edinburgh City
Stranraer
1:0
Elgin City
Hades
1:0
Berchem Sport
KSV Oudenaarde
2:1
Toekomst Menen
Ninove
1:1
KSC Dikkelvenne
Sparta Petegem
3:0
KFC Merelbeke
RES Durbuy
1:3
RAAL La Louvière
FC Tubize
2:1
RUS Rebecquoise
KSC City Pirates
1:2
SK Kermt-Hasselt
Heur Tongeren
3:4
Royal Cappellen FC
Lyra-Lierse Berlaar
5:2
Pepingen-Halle
Houtvenne
1:1
K Bocholter VV
Ayia Napa FC
0:1
Karmiotissa
Ermis
2:0
Othellos
ASIL
1:1
POX
Onisilos Sotira FC
6:0
Omonia Aradippou
Enosis
0:0
Alki Oroklini
Latina
1:0
Messina
Palermo
3:0
Paganese Calcio 1926
US Vibonese Calcio
0:0
Monterosi FC
Ancona 1905
0:1
Modena
Teramo
2:2
Olbia
Juventus II
2:1
US Fiorenzuola 1922
Pro Patria
0:0
Seregno
US Avellino 1912
1:1
AZ Picerno
Gavorrano
1:1
Poggibonsi
Sporting Trestina
3:1
Cannara
Asd Cassino Calcio 1924
0:2
Vis Artena
CynthiAlbalonga
5:2
Gladiator
Insieme Formia
1:1
Latte Dolce
Recanatese
2:0
Vastogirardi
Saluzzo
2:0
Fossano
Sestri Levante
1:0
Imperia
FC Andorra
1:2
CD Alcoyano
Real Madrid Castilla
3:0
CE Sabadell
Real Valladolid B
2:2
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Cultural Leonesa
2:0
San Sebastian Reyes
UE Llagostera
1:4
CD Linares
CD San Fernando
3:1
Atletico Sanluqueno
Unionistas CF
2:2
CD Badajoz
UD Extremadura
0:2
CD Calahorra
Jedinstvo Ub
1:0
Budućnost Arilje
Mačva 1929
1:0
Takovo
Smederevo 1924
1:1
Sušica
Sloga Kraljevo
1:3
FK Sloga Bajina Bašta
Real Podunavci
1:0
Trepča
FK Mladi Radnik
0:3
FK Borac Cacak
Radnički Obrenovac
1:0
BSK Borca
Leštane
2:4
TEK Sloga
Jedinstvo Paraćin
0:0
Rembas
Sloga Leskovac
1:4
Dubočica
Radnički Sombor
4:2
FK Becej 1918
FK Tekstilac Odžaci
3:0
1. Maj Ruma
Feniks
2:2
Omladinac NB
OFK Vršac
3:0
Hajduk 1912 Kula
Radnički Zrenjanin
1:0
FK Kikinda
FK Dinamo 1945 Pancevo
3:0
Jedinstvo Stara Pazova
Stari Grad
0:1
Borac Šajkaš
Orgryte Goteborg
1:1
Helsingborg
IK Brage
3:1
IFK Varnamo
GIF Sundsvall
1:1
Osters IF
Landskrona BoIS
3:1
Vasalunds IF
Norrby IF
1:0
Falkenbergs FF
Vasteraas SK
1:1
Trelleborg FF
FK Proleter Novi Sad
1:0
FK Vozdovac
FK Radnik Surdulica
1:1
FK Kolubara Lazarevac
FK Napredak Krusevac
1:1
FK Radnicki Nis
RCD Mallorca B
4:0
CD Murense
Villarreal C
1:1
CD Olimpic de Xativa
Pamplona
1:1
Txantrea
Sámano
1:1
SD Noja
CD Avance Ezcabarte
2:1
Huarte
Valle de Egues
2:1
CD Azkoyen
Santa Anastasia
1:1
Binéfar
CF Rapid de Murillo
1:4
Arnedo
CD Serverense
2:1
CE Mercadal
CD Santanyi
1:0
Son Veri
CD Llosetense
1:2
Platges de Calvia
UD Poblense
4:0
UD Rotlet Molinar
San Ignacio
1:0
Uritarra
Urduliz
1:2
CD Vitoria
UM Escobedo
1:2
Cultural Guarnizo
Hércules II
0:0
RC Catarroja
Atletico Bembibre
1:2
Salamanca II
Villacañas
2:4
Huracán Balazote
Beti Onak
1:1
Cortes
CD Constancia
1:1
CE Campos
CD Binisalem
4:1
San Rafael
Anaitasuna
2:1
CD Lagun Onak
Aurrerá Ondarroa
0:0
Barakaldo CF
Tolosa CF
0:1
Pasaia KE
FC Asco
0:3
Figueres
Villarrubia CF
2:0
CD AZUQUECA
Ceuta II
1:0
Sevilla III
CD Gares
1:0
Subiza
Scd Durango
2:0
Deusto
SD Leioa
3:0
Amurrio
Atlético Albericia
1:1
Barreda
Polvorín
4:0
Silva SD
Roda
1:0
Elche B
Santa Úrsula
2:1
CD Tenerife B
Huétor Tájar
3:0
CD Alhaurino
UD Villa Santa Brigida
2:1
CD Unión Sur Yaiza
Las Palmas III
2:1
Unión Viera
Collerense
0:1
CD Manacor
Acero
1:1
CD Castellón II
Gijón Industrial
1:1
Sporting Gijon B
Yagüe
2:3
Casalarreina
Atletico Porcuna CF
3:0
Intergym
Buriram United
4:0
Khon Kaen United
Samut Prakan City
1:2
Suphanburi
Nakhon Ratchasima
0:0
Chonburi
Port
1:0
BG Pathum United
Raj Pracha Thailand FC
1:4
Muangkan United FC
Nakhon Pathom United
1:2
Grand Andaman Ranong United FC
Ayutthaya United
1:1
Lamphun Warrior
Trat
1:1
Phrae United
Udon Thani FC
4:1
Khonkaen FC
Anzegem
1:1
Svelta Melsele
Oostkamp
3:2
Voorde Appelterre
FC Vigor Wuitens Hamme
1:2
Jong Lede
De Kempen
0:1
KFC Turnhout
KFC Zwarte Leeuw
1:0
Beringen
Diest
0:3
K Esperanza Pelt
Weerstand Koersel
0:1
Berlaar-Heikant
Witgoor Sport
4:0
KFC Sint Lenaarts
Sprimont-Comblain
0:2
Mormont
Marloie Sport
3:2
Herstal
CS Onhaye
0:0
RFC Huy
Jeunesse Tamines
2:1
SG-Tertre-Hautrage
Genly-Quévy
0:1
RJ Entente Binchoise
Aische
0:2
Union Namur
Tempo Overijse
2:0
KFC Eppegem
FC Lebbeke
2:0
Sportkring Sint-Niklaas
Wellen
3:0
KRC Mechelen
KFC Lille
2:2
Betekom
Naprijed Hreljin
2:1
Cres
Slavonac Bukovlje
3:3
Slavija Pleternica
Čepin
0:0
Đakovo-Croatia
Vuteks-Sloga
1:3
Slavonija Požega
NAŠK Našice
1:1
Darda
Graničar Županja
0:1
NK Vukovar 91
Zrinski Jurjevac
3:2
Oriolik Oriovac
Sloga Nova Gradiška
0:0
Marsonia Brod
Neretva Metković
3:1
Vodice
Hrvace
2:1
Sloga Mravince
Zagora
0:4
Hrvatski vitez
GOŠK Dubrovnik
2:2
RNK Split
Primorac Biograd
1:0
Zmaj Makarska
Otok
2:1
Neretvanac Opuzen
Uskok Klis
2:0
Junak
Zadar
5:0
Kamen Ivanbegovina
Krk
2:1
Pomorac
Jadran Poreč
1:0
Nehaj
Vinodol
0:3
NK Novigrad
Buje
0:4
Crikvenica
Pazinka
2:1
Uljanik
Mladost Ždralovi
1:2
Podravina Ludbreg
Varteks Varaždin
1:2
Virovitica
Polet
2:0
Koprivnica
NK Medimurje Cakovec
1:3
Rudar Mursko Središće
Radnik Križevci
2:0
Podravac Virje
NK Udarnik Kurilovec
1:2
Trešnjevka
Segesta Sisak
1:0
Ponikve
Tekstilac Ravnice
1:2
Maksimir Zagreb
NK Vrapce
4:0
Mladost Petrinja
HAŠK
0:2
Zagorec Krapina
Rudar Labin
1:4
Grobničan Čavle
Karlovac 1919
1:1
Dugo Selo
FC Vitosha Bistrica
5:0
PFC Pirin Gotse Delchev
Ludogorets III
5:0
Botev Novi Pazar
Riltsi
2:3
Chernolomets 1919
FK Lokomotiv Ruse
0:7
Svetkavitsa Tg
Chernomorets Balchik
2:1
Dorostol
Sportist G.Toshevo
0:3
Septemvri Tervel
Pirin Blagoevgrad II
1:5
Slivnishki geroy
Oborishte Panagyurishte
2:1
OFK Kostinbrod
Levski Chepintsi
0:2
Nadezhda Dobroslavtsi
Hebar 1918 II
1:1
Bansko
Chavdar Etropole
5:0
PFC Rilski Sportist Samokov
Granit Vladaya
3:1
Botev Ihtiman
Belasitsa
1:0
Kyustendil
Balkan Botevgrad
2:2
PFC Vihren Sandanski
Pirin Razlog
3:1
Septemvri Sofia II
Wartburgia Women
2:2
DTS Ede Women
DSS Women
2:3
Be Quick '28 Women
SSS Women
0:6
Eindhoven Women
Woezik Women
0:6
Eldenia Women
Club Unión Agrarios Cerrito
1:2
Club Arsenal de Viale
Baradero
1:1
Social Atlético Televisión
Deportivo Malvinas
2:2
José C. Paz
Recreativo Juventud
0:1
Club Atlético, Social y Deportivo 9 de Julio
CD Comercio
0:4
Atlético Alvear
Huracán San Luis
2:1
Club Gimnasia y Esgrima Pedernales Unidos