Fixtures - November 21, 2021
Go Ahead Eagles
0:1
Groningen
Feyenoord Rotterdam
4:0
PEC Zwolle
Heerenveen
2:1
Willem II Tilburg
RKC Waalwijk
0:5
Ajax
Cambuur
2:1
Utrecht
Kasımpaşa
1:3
Karagümrük
Atiker Konyaspor 1922
3:0
Rizespor
Altay Izmir
1:3
Adana Demirspor
Galatasaray
1:2
Fenerbahce
Anderlecht
1:1
Kortrijk
Sint-Truiden
2:1
Antwerp
KV Oostende
1:7
Union Saint-Gilloise
Kfco Beerschot Wilrijk
2:0
Genk
Atletico Mineiro MG
2:0
Juventude RS
Fortaleza CE
1:0
Palmeiras
Chapecoense SC
1:3
Gremio FB Porto Alegrense
Atletico Goianiense
1:1
Ceara CE
Internacional RS
1:2
Flamengo
Corinthians
2:0
Santos
Fluminense RJ
2:0
America Mineiro MG
FK Teplice
1:2
Pardubice
1 FC Slovacko
4:0
Sparta Prague
MFK Karvina
1:2
Slovan Liberec
Slavia Praha
5:0
FK Jablonec
Bodo/Glimt
2:0
Lillestrom SK
Sandefjord Fotball
2:2
SK Brann
Sarpsborg
1:1
Odds BK
Stabaek Fotball
3:0
Kristiansund BK
Valerenga IF
1:1
Tromsø
Molde
4:1
Rosenborg
FC Cartagena
1:0
Burgos CF
CD Lugo
2:2
Eibar
Tenerife
1:0
Alcorcon AD
Huesca
0:0
UD Ibiza Eivissa
SD Ponferradina
4:1
Sporting Gijón
Bandirmaspor
1:0
Kocaelispor
Denizlispor
2:1
Keciorengucu
Manisa Futbol Kulubu
1:0
Altinordu FK
Adanaspor
1:0
MKE Ankaragucu
URB
9:2
Luna Obercorn
Sporting Bertrange
0:2
Syra Mensdorf
Blo-Wäiss Izeg
1:2
Union 05 Kayl-Tetange
Koeppchen
2:4
CS Grevenmacher
Steinfort
0:2
Sandweiler
Obercorn
0:5
Red Black Egalité
Sporting Mertzig
0:4
Norden
Erpeldange
1:0
Daring Echternach
Alliance Aischdall
4:3
Feulen
Hosingen
1:0
Lorentzweiler
Jeunesse Useldange
2:0
Boevange / Attert
Minerva Lintgen
4:2
Bastendorf
Berdorf Consdorf
2:1
Kehlen
Jeunesse Schieren
1:0
Young Boys
CeBra 01
1:2
Avenir Beggen
Luzern II
3:1
FC Kosova Zurich
FC Monthey
0:5
FC Bulle
FC Munsingen
1:1
FC Wohlen
SR Delemont
2:2
Grasshopper II
FC Langenthal
2:0
SC Buochs
Idare Genclik
0:1
Inegolspor
Bodrumspor
3:1
Somaspor
Kahramanmarasspor AS
0:4
Adiyaman 1954 SK
Turgutluspor
2:1
Diyarbekirspor
Serik Belediyespor
0:0
Afjet Afyonspor
Corum Belediyespor
0:0
Osmanlıspor
Sivas Belediye Spor
6:1
Nigde Belediyespor
Kirklarelispor
2:0
Tarsus Idman Yurdu
Sanliurfaspor
0:2
Isparta 32 Spor
Pazarspor
2:4
Erzincan Refahiyespor
Eskişehirspor
0:1
Pendikspor
Kastamonuspor
Bucaspor 1928
Amed Sportif Faaliyetler
4:3
Konya Anadolu Selcukspor
Ankara Demirspor
0:0
Genclik Spor
Sakaryaspor
3:2
Ergene Velimese Spor
Sile Yildizspor
1:2
Bayrampasa
Yomraspor
0:0
Hacettepe 1945
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:1
Kestelspor
Yeni Aksarayspor
1:1
Kizilcabolukspor
Malatya Yesilyurt Belediyespor
3:1
Erzin Belediyespor
Carsambaspor
1:3
Yeni Orduspor Kulubu
Duzcespor
3:1
Elaziz Belediyespor
Darica Genclerbirligi
0:3
Iğdır FK
Halide Edip Adivarspor
4:0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Edirnespor
3:1
Kardemir Karabukspor
Modafen Spor
0:3
Fethiyespor
Agrispor
0:1
Karsiyaka
Orduspor 1967
0:1
Ofspor
Ceyhanspor
0:2
Icel Idmanyurdu Spor
Gumushanespor
1:1
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Batman Petrolspor
3:0
Elazığspor
P. Bugsasspor
1:2
Karaman Belediyespor
Bergama
0:2
1954 Kelkit Belediyespor
Bursa Yildirim Spor
2:1
Sancaktepe Belediye
Artvin Hopaspor
0:1
Osmaniyespor
Kütahyaspor
2:3
Nevsehir Belediye Spor
Erbaaspor
3:0
Hendek Spor Sakarya
KF Memaliaj
3:2
Përmeti
Labëria
3:0
Tepelena
KS Naftetari
0:1
KF Devolli
KS Albpetrol Patos
0:1
Luftëtari
Sopoti Librazhd
3:1
Këlcyra
Flamurtari Vlore
2:0
KS Gramozi Erseke
Racing Cordoba
2:0
Defensores Belgrano VR
Gimnasia y Tiro
3:2
Defensores de Pronunciamiento
Central Norte
0:0
Olimpo
Cipolletti
0:0
Chaco For Ever
Somerset Trojans
1:1
Pembroke Hamilton Club
North Village Rams
0:1
Somerset Eagles
Dandy Town Hornets
2:1
St. George's Colts
Devonshire Cougars
0:0
Robin Hood
SC Faetano
3:1
AC Juvenes/Dogana
SS Cosmos
0:5
SP Tre Fiori
SS Virtus
0:1
AC Libertas
SP La Fiorita
2:1
SP Cailungo
Santa Fe
0:1
Rionegro Águilas
Alianza Petrolera
1:1
Junior
Deportes Pereira
1:5
America de Cali
La Equidad
2:0
Atletico Bucaramanga
Deportes Tolima
3:1
Deportes Quindio
Deportivo Cali
0:0
Once Caldas
Envigado
0:1
Atletico Huila
Patriotas Boyacá
3:0
Jaguares d. Cordoba
Deportivo Pasto
1:1
Independiente Medellin
Atletico Nacional Medellin
1:3
Millonarios
USV Hercules
2:0
HVV Hollandia Hoorn
Blauw Geel 38
3:1
JOS Watergraafsmeer
GVV Unitas
4:3
OFC Oostzaan
Groene Ster
3:1
Hoogland
Oss 20
1:1
Dongen
Storfors
2:0
Frösö
Assyriska BK
0:0
Astrio
Husqvarna FF
6:1
Sävedalen
Enkoping SK
1:1
Enskede IK
Nordic United
6:2
Karlslunds IF
IFK Hässleholm
0:2
Karlshamn
Nosaby
5:0
Balkan
Smedby
0:3
Motala AIF
Stöde
3:3
Friska Viljor FC
FC Progres Niederkorn
3:1
US Mondorf-Les-Bains
Union Titus Petange
4:1
FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union Luxembourg
3:1
Differdange FC 03
US Hostert
1:3
FC Victoria Rosport
Jeunesse Esch
3:3
CS Fola Esch
F91 Dudelange
1:1
FC Una Strassen
FC Wiltz 71
2:3
Swift Hesperange
FC Rm Hamm Benfica
1:2
FC Rodange 91
Legmeervogels
0:6
AGB
Hillegom
2:3
LSVV
DSOV
2:6
SDZ
Kolping Boys
3:1
Fortuna Wormerveer
FVC
0:0
Roden
GRC Groningen
5:4
VV Heerenveen
Jubbega
0:0
Noordster
VKW
5:1
CVV Germanicus
GOMOS
0:2
Hoogezand
Tubantia
3:7
TVC '28
ROHDA Raalte
1:0
De Bataven
Columbia
0:0
Bemmel
RKHVV
3:2
FC Dalfsen
Winterswijk
3:1
BVC '12
Zwervers
ONA
FC Olympia
1:0
Den Hoorn
Sarto
2:4
't Zand
Rood-Wit Willebrord
0:2
VUC
DHC Delft
5:0
Hillegersberg
Boshuizen
4:1
Spartaan'20
Kampong
4:0
Uitgeest
Brabantia
1:1
Berghem Sport
Nemelaer
5:2
Best Vooruit
EFC
2:0
Alverna
TOP Oss Amateurs
3:1
Woezik
Jocoro
1:1
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Santa Tecla FC
2:2
CD Luis Angel Firpo
CD Aguila
0:1
Alianza FC (Slv)
Municipal Limeno
0:3
Chalatenango
Atlético Marte
1:4
Once Deportivo
Örebro Syrianska
1:3
Sandvikens IF
Gefle IF
1:4
Sollentuna FF
Umea FC
4:3
Taby FK
Piteaa IF
1:3
IF Brommapojkarna
Haninge
2:2
Dalkurd FF
Hammarby Talang
2:1
IF Sylvia
IF Karlstad
3:1
IFK Luleaa
Hudiksvalls Forenade FF
1:1
Assyriska FF
FK Viktoria Zizkov
0:0
Mas Taborsko
Sparta Praha II
2:1
SK Lisen
FK Varnsdorf
3:1
1.SK Prostejov
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:0
FK Dukla Prague
Zbrojovka Brno
3:2
Afk Chrudim
FC Struga Trim Lum
1:0
FK Rabotnicki Skopje
FK Akademija Pandev
3:2
GFK Tikvesh 1930
FK Borec
1:4
FK Renova
Shkendija 79 Tetovo
1:0
FK Bregalnica Stip
FK Shkupi
5:0
FK Pelister Bitola
Aris Skalas
2:1
AE Mykonos
Foinikas N. Epidavrou
2:1
Santorini 2020
Acheron Kanalaki
2:1
Ethnikos Skoulikadou
Anagennisi Giannitsa FC
1:2
Agios Matthaios
Thermaikos Thermis
3:0
M. Alexandros Orfaniou
Aris Avatou
1:2
Antheias-Aristinou
Apollon Paralimniou FC
3:0
Nestos Chrisoupolis
Pandramaikos
0:0
Doxa Dramas
Ethnikos Sochos
2:0
Anagennisi Plagia
Nea Artaki
3:2
Atalanti
Aetos Makrychoriou
0:3
Thiseas Agria
Dimitra Efxeinoupolis
1:0
Atromitos Palamas
Amvrysseas
0:0
Elassona
Ethnikos Neou Keramidiou
0:0
Iraklis Larissa
Ypatou
0:1
Fikis
Nafpaktiakos
3:0
Amvrakikos Loutrou
Anagennisi Artas
1:0
PAO Vardas
Diagoras Vrachneikon
1:2
Panachaiki 2005
Panagriniakos
0:0
Diavolitsi
Aias Gastounis
1:0
Panegialios FC
Eolikos Mytilinis
0:0
Thyella Rafinas Apo
Aias Salamina
1:2
Pao Aittitos Spata FC
Pyliou
1:4
Panelefsiniakos Elefsinas
Proodeftiki
2:0
Karavas
Asteras Varis
0:3
APO Keratsini
Megas Alexandros Trikala
2:0
Iraklis Ampelokipon
Asteras Kalirachis
2:0
Poseidon Nea Michaniona
AEP Kozani
0:0
Kozani FC
Thyella Sarakinoi
1:0
Makedonikos FC
Lefkimmi
2:3
Edessaikos
Fostiras FC
2:1
Panarkadikos
GS Ilioupoli
4:0
Charavgiakos
Ermis Meligous
0:0
Ermionidas
Pao Rouf
2:0
Giouchtas
AE Neapolis
1:3
Agios Nikolaos
Panionios
4:2
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Anagennisi Ierapetra
1:4
Aris Soudas
Aduana Stars
5:1
Real Tamale United
Sogakope Wafa
2:2
Legon Cities
Accra Great Olympics
3:3
Dreams
Ashanti Gold FC
2:0
Hearts of Oak
Elmina Sharks
2:1
Bibiani Gold Stars
Recreativo da Caála
1:0
Kabuscorp SCP
Sagrada Esperança
2:0
Recreativo do Libolo
Sporting de Benguela
0:1
Progresso
Primeiro de Agosto
2:1
Desportivo Lunda-Sul
Citizen AA
0:0
Yuen Long FC
Happy Valley
1:3
Sham Shui Po
Central & Western
1:1
Wing Yee
Hoi King
2:0
Wong Tai Sin
Dreams Metro Gallery
0:6
North District
Shatin
2:2
Eastern District
Wofoo Tai Po
6:0
South China FC
Jagiellonia II
0:1
Wikielec
Blekitni Stargard S.
0:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Podhale Nowy Targ
3:0
Wólczanka W. Pełkińska
Naft Al Basra
0:0
Al Zawra'a
Erbil
0:1
Zakho
Amanat Baghdad
2:0
Samaraa SC
Al Quwa Al Jawiya
3:0
Al Diwaniya
Al Mina'a
1:2
Naft Maysan
Blaublitz Akita
0:2
Ventforet Kofu
Montedio Yamagata
3:5
Machida Zelvia
Tochigi
1:0
Zweigen Kanazawa
ThespaKusatsu
0:0
Albirex Niigata
Omiya Ardija
1:3
Mito Hollyhock
JEF United
2:0
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
1:1
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga FC
1:1
Renofa Yamaguchi
Ehime FC
1:2
SC Sagamihara
Veertien Mie
1:1
Osaka
Honda Lock
0:0
Reinmeer Aomori
TIAMO Hirakata
2:4
Suzuka Point Getters
Verspah Oita
1:0
Honda
FK Tomori
0:1
KF Erzeni
KS Butrinti Sarande
0:0
Terbuni Puke
Besa Kavaje
1:0
Maliqi
Beselidhja Lezhe
2:0
Shkumbini Peqin
Bylis Ballsh
1:0
Apolonia Fier
Turbina Cerrik
2:0
FK Vora
KS Pogradeci
1:0
KS Lushnja
Korabi Peshkopi
3:1
KS Burreli
Al Ahli Tripoli
1:0
Aschat SC
Almahalla SC
1:3
Olympic Azzaweya SC
Al Hilal
2:2
Al Ta'awon
Khaleej Sart
0:3
Al-Ahli Benghzi
San Carlos
2:4
Santos de Guápiles
Deportivo Saprissa
5:1
Sporting San José
Grecia
0:0
Guadalupe
Jicaral
0:3
Alajuelense
Vasas
1:0
Haladas
Nyiregyhaza Spartacus
0:0
Budafok
Gyori ETO
0:1
Bekescsaba 1912 Elore
Szolnoki MAV FC
0:2
Szeged
Kecskemet
2:0
Dorogi FC
Pecs
0:1
III Ker Tue Upe
Siofok
4:1
Tiszakecske
Aqvital
2:2
Szentlorinc SE
Diosgyor
5:0
Budaorsi SC
Ajka
1:2
Soroksar
Fehérvár II
0:1
Veszprem FC
Ferencváros II
3:2
Paksi SE II
Honvéd II
3:0
Dabas-Gyón
Érdi VSE
1:1
Komárom
Nagykanizsa
0:1
Bicskei
BVSC-Zuglo
2:0
Puskás II
Kaposvari Rakoczi FC
1:1
Zalaegerszegi TE II
Andráshida
0:0
Gárdony
Balatonfüredi
1:8
MTE
FC Tatabanya
2:1
Gyirmót SE II
Hajdúszoboszlói SE
4:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Tiszaujvaros
3:0
Tiszafuredi VSE
Egri FC
2:3
Debrecen II
Kisvárda II
1:0
Újpest II
BKV Elore
1:0
Tállya
DEAC
3:0
Senyo Carnifex FC
Jászberényi
0:0
Salgótarjáni BTC
Putnok VSE
4:2
Diósgyőr II
Hidasnémeti VSC
0:1
Törökszentmiklós FC
BSE
3:1
BSS Monor
Gerjeni
0:2
Makó
Esmtk Budapest
1:1
Vac FC
Dabas
5:0
Ivancsa KSE
Cegledi VSE
0:1
Rákosmenti KSK
Mohácsi TE
0:1
Szekszardi UFC
Pápai Perutz
2:1
Kelen SC
Kazincbarcika
2:0
Füzesgyarmati
Kozarmisleny
3:0
Hódmezővásárhely
SC Sopron
1:2
Győri ETO II
Birzebbuga
3:0
Ta' Xbiex
Kirkop United
0:1
Mdina Knights
Qormi FC
1:1
Zurrieq
Siggiewi
0:1
Dingli Swallows
Msida Saint Joseph
1:1
Kalkara
FC Chikhura Sachkhere
2:5
Sioni Bolnisi
FC Merani Martvili
1:0
Gareji
FC Wit Georgia Tbilisi
2:0
Rustavi
FC Norchi Dinamo Tbilisi
0:4
FC Zugdidi
FC Gagra
5:2
Shevardeni 1906
TuS Schwachhausen
1:6
Brinkumer SV
Lübeck II
0:4
SV Eichede
Komet Arsten
3:2
Borgfeld
Union Bremen
4:2
Habenhauser FV
Rugenbergen
1:0
Süderelbe
Union Tornesch
1:4
Niendorfer
1860 Munich II
2:0
Deisenhofen
Lupo-Martini
3:0
SVG Göttingen
Eintracht Northeim
3:1
BW Schwalbe Tündern
Germania Egestorf/Langreder
4:1
Gifhorn
Bersenbrück
2:2
Rotenburger SV
Heeslinger SC
2:0
VfL Oldenburg
BW Lohne
1:1
Spelle-Venhaus
Neuhof
2:1
Erlensee
Lörrach-Brombach
0:3
Freiberg
Oldenburger
5:1
Union Neumünster
Türk Gücü Friedberg
3:2
SV Zeilsheim
Garching
2:0
Ismaning
SFL Bremerhaven
1:2
Hemelingen
Tauro
1:1
Costa del Este
Plaza Amador
3:1
Alianza
Universitario
1:2
Azuero FC
Atlético Chiriquí
1:1
Independiente
Sporting San Miguelito
1:2
Árabe Unido
San Francisco
0:1
Veraguas FC
FC Volna Pinsk
2:0
FC Baranovichi
FC Belshina Bobruisk
5:1
FC Lida
Naftan Novopolotsk
0:1
FC Orsha
FC Dnepr Mogilev
0:1
Lokomotiv Gomel
FC Slonim
0:1
Shakhtyor Petrikov
FC Krumkachi
0:0
Arsenal Dzerzhinsk
FC Serpa
0:5
GD Estoril Praia
Vilafranquense
0:1
CD Mafra
Uniao SC Paredes
1:0
SCU Torreense
Caldas SC
3:5
Belenenses
Moreirense
3:2
Vitoria Guimaraes
NK Posusje
1:0
FK Leotar Trebinje
FK Zeljeznicar
2:0
FK Radnik Bijeljina
FK Borac Banja Luka
1:0
FK Rudar Prijedor
Jalgpallikool Tammeka
2:3
Parnu JK Vaprus
Paide Linnameeskond
11:00
Tallinna JK Legion
FC Flora Tallinn
13:00
Levadia Tallinn
Levadia Tallinn
1:0
Paide Linnameeskond
Villa San Carlos
0:0
Deportivo Armenio
Fenix
1:2
UAI Urquiza
Argentino Quilmes
0:1
San Miguel
Sacachispas
2:2
Deportivo Merlo
Justo Jose de Urquiza
2:0
Defensores Unidos
Los Andes
0:0
Acassuso
Schifflange
2:2
Un Kaerjeng 97
Atert Bissen
5:2
FC Mondercange
Jeunesse Junglinster
2:0
Union Mertert
Bettembourg
0:3
Yellow Boys Weiler
US Rumelange
3:1
Blô-Weiss Medernach
Alisontia Steinsel
3:3
FC Mamer 32
FC Jeunesse Canach
3:2
US Esch
Berdenia Berbourg
2:1
Marisca Mersch
Sportive Brainoise
2:0
Ixelles
Tubize II
1:1
Union Lasne-Ohain
Nivellois
1:0
Etterbeek
Saint-Josse
2:1
Stade Everois
Grez-Doiceau
2:2
Sporting Bruxelles
Kosova Schaerbeek
1:1
NSeth Berchem
R Leopold Uccle FC
3:1
BX Brussels
US Dinantaise
1:0
Grand-Leez
Chevetogne
5:1
Andennais
Loyers
7:2
RUW Ciney
Flavion-Morialmé
1:2
Meux II
Nismes
4:3
Biesme
Herderen-Millen
1:2
KFC Eksel
Zonhoven United
0:0
Torpedo Hasselt
FC Helson Helchteren
3:2
Schoonbeek-Beverst
Eendracht Maasmechelen
1:2
Herk
Sprimont II
3:2
FC Du Geer
Malmundaria
2:0
Rechain
Aubel
3:1
UCE Liège
Ster-Francorchamps
1:1
RSC Beaufays
Weywertz
1:3
JS Fizoise
Etoile de Faimes
1:3
RFC Union La Calamine
Pontisse Cité
2:5
Jehaytois
Mélen-Micheroux
1:4
ET.Elsautoise
KSC Grimbergen
2:3
Aarschot
Wambeek
5:1
Tervuren-Duisburg
Liedekerke
1:0
Melsbroek
Grembergen
2:0
Elene-Grotenberge
Ardennen
0:2
HO Kalken
Belœil
0:1
Ransart
Gilly
2:1
Péruwelz
Excelsior Biévène
1:1
Molenbaix
Solre-sur-Sambre
3:0
Montignies
Hornu
2:2
Houdeng
Rapid Leest
0:1
Vorselaar
Bevel
0:3
ASV Geel
Berg en Dal
4:0
Kalmthout
KVV Vosselaar
1:1
Ternesse
Retie
3:1
Oppuurs
Genappe
3:0
Renaissance Schaerbeek
ES de la Molignée
1:3
Malonne
Ethe Belmont
1:2
Meix-Devant-Virton
Florenville
2:4
La Roche
Hoegaarden-Outgaarden
0:2
Sporting Kampenhout
Bertem-Leefdaal
0:1
Bodegem Kapelle United
K.Racing Waregem
3:0
Lauwe
Oostnieuwkerke
1:4
Rumbeke
Eendracht Zele
3:0
Dendermonde
Munkzwalm
3:1
SK Denderhoutem
Le Roeulx
2:1
RAS Monceau
Snef-Tyber
2:1
Soignies Sports
Antoing
2:2
Morlanwelz
Bijelo Brdo
0:3
NK Inter Zapresic
Gnk Dinamo Zagreb II
1:0
HNK Cibalia-Vinkovci
Croatia Zmijavci
0:1
Dubrava Zagreb
Capricorne
0:0
US Sainte Marienne
Saint-Denis
1:1
Makes
JS Piton Saint-Leu
0:2
La Tamponnaise
Saint-Louis
0:0
Saint-Pauloise
Excelsior
6:0
Saint Denis École Football Association
Association Sportive de La Bretagne
2:1
Trois Bassins FC
SS Jeanne D Arc
5:0
AS Les Marsouins
Parfin
1:1
Js Saint-Pierroise
Hamburger SV II
3:0
Lubeck
FSV Union Furstenwalde
0:0
Optik Rathenow
Tennis Borussia
4:1
Carl Zeiss Jena
Luneburger SK Hansa
0:0
Oberneuland
Oldenburg
1:1
Atlas Delmenhorst
HSC Hannover
2:3
VfV Hildesheim
FSV Frankfurt
0:2
Offenbach
Holstein Kiel II
1:1
SV Drochtersen/Assel
Eintracht Norderstedt
1:2
Weiche Flensburg
Teutonia 05
5:1
Altona
Lok Leipzig
1:0
Chemie
Sportfreunde Lotte
1:2
SV 19 Straelen
Köln II
1:1
Fortuna Düsseldorf II
Akron Tolyatti
3:3
Tom Tomsk
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:3
Urozhay Krasnodar
FC Volgar Astrakhan
0:0
FC Krasnodar-2
Torpedo Moskva
0:0
SKA Khabarovsk
Veles
1:2
FC Orenburg
FC Metallurg Lipetsk
0:1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Fakel Voronezh
3:1
Neftek. Nizhnekamsk
Alania-D
2:3
FC Spartak-2 Moscow
FK Dolgoprudny
0:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Baltika Kaliningrad
2:1
FK Rotor Volgograd
KVV Zelzate
3:1
Wetteren-Kwatrecht
Voorwaarts Zwevezele
2:1
Sporting West Harelbeke
RRC Hamoir
1:1
RFC Meux
Stockay-Warfusée
0:3
Entente Acren Lessines
Waremme
5:6
Solières Sport
Ganshoren
1:0
US Givry
Spouwen-Mopertingen
1:0
K Londerzeel SK
Vk Ieper
2:0
FC Gullegem
K Olsa Brakel
3:0
KRC Gent
R CS Verlaine
1:4
Warnant
Jette
3:2
Couvin-Mariembourg
Koninklijk Diegem-Sport
2:2
Hoogstraten VV
Eendracht Aalst
0:0
Olympia SC Wijgmaal
UE Extremenya
10:00
UE Santa Coloma II
FC Rangers
CE Jenlai
FS La Massana
3:0
UE Sant Julià II
Encamp FC
1:5
Atlètic Amèrica
Barcelona SC
1:1
Universidad Catolica
9 de Octubre FC
1:0
Delfin
Independiente
3:2
Emelec
Mushuc Runa
1:0
Guayaquil City
Manta FC
3:0
CD Olmedo
Orense
1:1
L.D.U. Quito
US Catanzaro 1929
1:1
Juve Stabia
SS Taranto 1927
Catania
Vis Pesaro
0:0
Carrarese Calcio 1908
Viterbo Calcio
2:1
Gubbio
AS Giana Erminio
0:1
AC Renate
Pergolettese
4:0
Pro Vercelli
Piacenza
1:3
Padova
Ssd Pro Sesto
0:0
UC Albinoleffe
Sudtirol
1:1
AC Feralpi Salo
Trento
3:0
Calcio Lecco
Virtus Verona
1:0
Mantova 1911
Virtus Francavilla
1:2
Asd Turris Calcio
Campobasso
1:1
Foggia Calcio
Ssd Fidelis Andria 2018
0:3
Bari 1908
Potenza Calcio
0:0
SS Monopoli 1966
Cesena
4:0
Fermana FC
US Grosseto
1:2
Montevarchi Calcio
Imolese Calcio
0:1
Reggina
AS Lucchese Libertas 1905
1:0
Siena
Pontedera
2:1
Pescara
AC Pistoiese
0:0
Virtus Entella
US Arezzo
2:2
San Donato Tavarnelle
Cascina
0:1
Lornano Badesse
Foligno Calcio
4:0
Pro Livorno
Montespaccato
3:3
Pianese
FC Rieti
1:2
Scandicci
Asd Sangiovannese 1927
1:0
Tiferno Lerchi
Unipomezia
3:2
Flaminia
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:2
Team Nuova Florida
SSC Giugliano
1:1
FC Aprilia
Asd Lanusei Calcio
3:2
Afragolese
Ostia Mare
2:2
Carbonia
Real Monterotondo Scalo
3:0
Atletico Uri
Sef Torres Calcio
4:0
Muravera
Aglianese
1:0
ASD Alcione
Borgo San Donnino
0:3
Lentigione
Correggese
0:0
AC Carpi
Asd Fanfulla
1:2
Rimini
Mezzolara
4:1
Ghivizzano Borgo Mozzano
Progresso
1:0
ASD Sasso Marconi
Ravenna FC 1913
2:1
Forlì
Real Forte Querceta
1:1
Seravezza
Sammaurese
1:0
Bagnolese
SS Tritium
3:2
Prato
Atletico Terme Fiuggi
2:1
Nereto
Aurora Alto Casertano
0:2
Fano
Montegiorgio
0:1
Castelfidardo Calcio
Pineto
2:2
Vastese Calcio 1902
San Nicolò
3:3
Castelnuovo Vomano
Tolentino
2:1
Matese
Asd Trastevere 1909
1:0
Porto D' Ascoli
Virtus Casarano
1:1
Sorrento Calcio
Casertana FC
2:1
Bitonto
US Citta Di Fasano
6:1
Asd Nocerina 1910
Nola 1925
2:0
Molfetta Calcio
Lavello
1:0
Virtus Matino
Team Altamura
1:2
San Giorgio
Brusaporto
0:1
AC Legnano 1913
Desenzano Calvina
1:2
Casatese
Castellanzese
0:1
Crema
Folgore Caratese
3:3
Franciacorta
Leon
1:1
Villa Valle
AC Ponte San Pietro-Isola
1:1
Olginatese
Sangiuliano City
3:1
Breno
Sona
1:2
Caravaggio
Virtus Ciserano Bergamo
0:3
Real Calepina
Vis Nova Giussano
1:4
Arconatese
Biancavilla
0:1
Cittanova Interpiana Calcio
US Castrovillari Calcio
1:0
Trapani 1905
Lamezia Terme
1:0
AS Aversa Normanna
FC Messina
Santa Maria Cilento
Gelbison Vallo D L
2:1
Cavese 1919
Giarre
1:1
RENDE CALCIO 1968
Licata
3:1
Ssd Acireale Calcio 1946
Portici
0:1
Paterno
San Luca
2:1
Città Di Sant’Agata
Asd Troina Calcio
0:0
ASD Sancataldese
Usd Adriese 1906
1:0
US Levico Terme
Ambrosiana
0:1
Cartigliano
Montebelluna
0:1
Dolomiti Bellunesi
Campodarsego
2:2
Caldiero Terme
Marignanese
0:3
Luparense
Este
0:1
Cjarlins Muzane
ASD Arzignano Valchiampo
3:1
Spinea
San Martino Speme
1:3
Mestre
Union Clodiense
0:0
Delta Porto Tolle
Sambenedettese
0:0
Chieti
Bra
0:2
Città di Varese
Caronnese
1:2
Novara Calcio
Casale
2:0
AC Gozzano
Derthona
2:1
SCD Ligorna 1922
PDHAE
0:0
Lavagnese
RG Ticino
0:0
AC Asti
SSD Unione Sanremo
2:1
Borgosesia
Vado
1:1
Chieri
Audace Cerignola
4:0
Mariglianese
Bisceglie
0:0
Rotonda
Gravina
2:1
Brindisi
AC Nardo
2:3
FC Francavilla 1931
UD Cornella
1:2
Sevilla Atletico
CD Atletico Baleares
3:0
UCAM Murcia
Athletic Bilbao B
0:1
CF Talavera de La Reina
CD Tudelano
0:0
UD Logrones
CF Rayo Majadahonda
1:2
Deportivo La Coruna
CF Algeciras
1:0
Gimnàstic Tarragona
Albacete Balompie
2:0
Barcelona B
Zamora CF
0:3
Racing Santander
SD Logrones
0:2
Real Union de Irun
Brodarac
0:4
BASK
Radnički Svilajnac
1:2
FK Trajal Krusevac
Radjevac Krupanj
0:2
Sloga Požega
FK RSK Rabrovo
1:1
FK Sloboda Uzice
Studentski Grad
2:5
OFK Belgrade
Radnički Novi Beograd
1:0
FK Prva Iskra
Jedinstvo Surčin
2:0
FK Teleoptik
Zvezdara
2:3
FK Zemun
Timočanin
3:2
Meševo
Brzi Brod
1:0
FK Jagodina
Vlasina
6:2
FK Dinamo Vranje
Radnicki Pirot
3:0
Budućnost Popovac
FK Hajduk Veljko Negotin
0:0
Pčinja Trgovište
Tisa Adorjan
4:0
Borac Sakule
FK Mladost Lucani
1:5
Red Star Belgrade
FK Partizan
4:1
FK Vojvodina
FK Spartak Subotica
1:1
Radnicki Kragujevac
La Roda CF
0:3
Hogar Alcarreño
La Unión Atlético
2:0
Estrella Grana El Palmar CF
Calahorra II
3:0
CD Cenicero
Illescas
1:0
AD San Clemente
Extremadura UD II
1:1
Don Álvaro
Villaverde-Boetticher
2:0
Torrejón
Carabanchel
0:1
Las Rozas
CD Colonia Moscardó
0:1
Atletico Madrid B
Club Portugalete
1:1
Deportivo Alaves B
Athletic Torrellano
2:0
Jove Español
Grama
1:1
Manresa
Barbastro
0:0
CD Giner Torrero
Siete Villas
4:1
Vimenor
Lorca Deportiva
4:1
Deportiva Minera
Atletico Malagueno
1:0
UD Almeria B
Ribert
1:0
UD SANTA MARTA
San Cristóbal
2:1
Girona II
CE Lhospitalet
2:1
Vilassar Mar
UE Sant Andreu
2:0
Sants
CD Lealtad
4:1
Langreo II
San Martín
1:2
CD Roces
Real Titánico
1:0
Llanes
Mosconia
0:2
L'Entregu
Almansa
1:1
Albacete II
CD Guadalajara
2:1
CD Miguelturreño
Cordoba CF B
1:0
AD Cartaya
Recreativo Huelva
3:2
CD Pozoblanco
Tomares
3:1
Los Barrios
CD Utrera
0:1
Salerm Puente Genil FC
Rota
2:1
Conil
Miajadas
3:2
Jerez
Olivenza
1:1
Aceuchal
Illueca CF
4:0
Biescas
Calamocha
1:2
Épila
Cariñena
2:0
Borja
AD Villaviciosa de Odón
0:2
Ursaria
RSD Alcala
2:2
CF Getafe B
Pozuelo Alarcón
2:1
Tres Cantos CF
Viveiro
1:0
Estradense
Torrent
2:0
Orihuela CF
Atletico Saguntino
2:2
Valencia CF Mestalla
Racing Murcia
2:2
Cartagena FC
Juventud Torremolinos
2:1
Marbella FC
Navarro
1:0
Covadonga
Guineueta
0:1
FC Vilafranca
Granollers
4:3
Castelldefels
CA Antoniano
1:2
Xerez
UD Gran Tarajal
0:0
Herbania
La Cuadra
3:0
Arucas
Lanzarote
1:0
Las Zocas
Robres CD
1:2
Real Zaragoza Deportivo Aragon
Anguiano
3:1
Vianés
Atlético Palencia
4:0
Colegios Diocesanos
Real Oviedo B
4:2
Lenense
Belchite 97
1:0
Cuarte
Torina
0:0
Cartes
Jupiter Leones
1:3
Numancia II
CD Tuilla
1:1
Praviano
Torrijos
1:1
Quintanar del Rey
Portmany
4:2
Felanitx
Badajoz II
1:1
Arroyo Cp
Rayo Vallecano B
1:1
AD Alcorcon B
Luarca CF
2:4
Caudal Deportivo
Sóller
2:1
PE Sant Jordi
River Ebro
3:1
Agoncillo
Almazán
0:0
Atletico Tordesillas
CF Peralada
1:1
Olot
CD Corellano
0:0
Murchante
CA Cirbonero
2:1
Cantolagua
Diocesano
1:0
Plasencia
AD Llerenense
2:2
Trujillo
SP Villafranca
0:1
Calamonte
CA Monzon
0:1
Utebo
Moratalaz
1:2
AD Parla
Naval
0:0
Castro
Selaya
0:2
Textil Escudo
RC Deportivo Fabril
3:0
UD Somozas
Sofán
0:2
Alondras CF
CAP Ciudad de Murcia
1:3
UD Caravaca
CD Bala Azul
1:1
Mazarrón FC
Bullense
0:0
Huércal Overa
Los Garres
1:1
Real Murcia B
Yeclano Deportivo
1:1
Ucam Murcia II
Club Haro Deportivo
1:2
CD Varea
La Calzada
3:4
Alfaro CD
SD Oyonesa
2:0
Berceo
UD San Pedro
1:2
CD Huetor Vega
Motril
2:2
Ciudad de Torredonjimeno
Torre del Mar
1:0
Alhaurín
Real Avila CF
0:1
Atletico Astorga FC
Arandina CF
2:1
CD Virgen Del Camino
Urraca CF
1:4
Colunga
Manchego
0:1
Tarancón
Moralo
1:1
CD Azuaga
Alcobendas Sport
1:2
CD Galapagar
Basconia
1:0
Santutxu
RS Gimnastica de Torrelavega
3:0
CD Colindres
CF Noia
1:1
Rapido de Bouzas
Choco
2:0
Atlético Arnoia
Juvenil Ponteareas
0:2
CD BARCO
Silla CF
2:1
Benigànim
Callosa Deportiva
0:0
Atzeneta
Real Jaen
0:0
Torreperogil
Complutense
1:0
Madrid 2021 FP
Beti Gazte
0:0
Beasain
Cartagena II
2:0
Archena Sport
Ub Conquense
3:1
CP Villarrobledo
Lucena CF
2:0
Gerena
Chiangmai United
0:1
Chiangrai United
Prachuap
1:1
Police Tero
Ratchaburi
3:2
Nongbua Pitchaya
Bangkok United
3:1
Muang Thong United
Navy Football Club
1:3
Chiangmai
Kasetsart
1:1
Customs United
Rayong
1:2
Sukhothai
Lampang
0:0
Chainat Hornbill
Royal Aywaille FC
2:5
Rochefort
Gouvy
2:1
Stade Disonais
RCS Brainois
1:2
Entité Manageoise
Rhodienne-De Hoek
1:1
Avanti
Lochristi
1:2
Erpe-Mere United
FC Richelle United
0:2
Habay-la-Neuve
Jodoigne
1:3
Raeren
Wanze / Bas-Oha
5:1
Oppagne-Wéris
Crossing Schaerbeek
1:0
Rapid Symphorinois
Ostiches
2:1
PAC Buzet
Stockel
0:1
Gosselies Sports
Wolvertem Merchtem
0:2
Torhout 1992 Km
Eendracht Termien
0:4
Nijlen
Gaj
1:0
NK Vrbovec
Trnje
3:1
NK Lukavec
Kutjevo
0:5
Belišće
Bedem Ivankovo
3:1
NK Omladinac Gornja Vrba
Jadran LP
3:0
Urania Baška Voda
Bistra
0:3
NK Lucko
Arg. Quilmes Rafaela
0:2
Atlético San Jorge
Alianza Futbolística
0:2
EFI Juniors
Juventud Unida RC
1:0
Atenas
Libertad
1:1
9 de Julio
Club Embajadores de Olavarría
2:1
Estudiantes Olavarría
El Linqueno
1:1
Academia Mascherano
Ben Hur
3:0
Atlético Miramar
San Martín El Ojito
0:3
Unión Bobadal
Fontana
1:1
Club Atlético Juventud de Puerto Tirol
Sportivo Cultural
1:0
Ferrocarril Belgrano
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
1:1
Racing Trelew
Germinal
2:0
Gaimán
San Jorge HC
2:3
CA Huracán de Las Breñas
Deportivo Villalonga
3:2
Cultural La Adela
Def. Pico Truncado
2:0
Banfield Puerto Deseado
Independiente Pto. SJ
1:2
Boxing Club
Los Andes Guandacol
0:2
Unión Malligasta
Dep. Bañado de Ovanta
0:2
San Lorenzo Alem
Argentino Peñarol
0:1
Escuela Presidente Roca
Concepción El Cóndor
0:2
Deportivo Santa Catalina
Indep. Calle Larga
0:0
Sportivo Balloffet
Vialidad Nacional
1:1
Deportivo Malargüe
Club Atlético Las Campanas
1:3
Deportivo Metalúrgico
Villa San Antonio
1:4
Juventud Antoniana
Deportivo YPF
1:4
La Merced Salta
Cruz del Sur
2:1
Chicago Bariloche
All Boys Santa Rosa
2:0
Costa Brava
AH Zapla
2:1
Talleres de Perico
Club Defensores de Fraile Pintado
1:1
Sportivo Alberdi
Gimnasia y Tiro Orán
0:0
Unión Madereros
El Frontón
0:1
Colón Chivilcoy
Atlético Uruguay
1:2
San Jorge Villa Elisa
Libertad Concordia
0:0
Club Santa María de Oro
Independiente Neuquén
1:0
Asociación Deportiva Centenario
Huracán de Comodoro
0:1
Jorge Newbery CR
Las Palmas
2:0
Avellaneda
Club Sportivo San Martín Iglesia
1:1
Atlético Colón Junior
Trinidad San Juan
0:0
Juventud Alianza
Club Deportivo Américo Tesorieri
4:1
Atletico Policial
Alumni Los Hornos
1:1
Estrella de Berisso
Defensores Glew
1:1
Unidos Lisandro Olmos
Club Atlético Sporting
2:0
Atlético Juarense
San Agustín
0:1
Juventud Unida RL
San Martín Salta
6:0
San Isidro
Comunicaciones Mercedes
1:0
Puente Seco
San Martin Mendoza
2:1
FADEP
Gutiérrez
1:0
Andes Talleres
Atlético Falucho
2:1
8 de Diciembre
Unión Alem Progresista
1:0
La Amistad
Alianza Cutral Có
0:0
Deportivo Rincón
Club Atlético Huracán de Ingeniero White
0:4
Bella Vista
El Porvenir Mendoza
1:1
Ferro Carril Oeste GA
Club Atlético San Pedro
1:0
Tiro Gimnasia San Pedro
Argentino Monte Maiz
1:0
Olimpo Laborde
Ferroviarios Corrientes
1:0
San Jorge de Almagro
Olimpia San Antonio
0:6
CD Guarani A.F.
CA Bartolomé Mitre
1:0
Santo Pipó SC
San Martín Merlo
1:0
Naschel Unidos
Sportivo Pueyrredón
0:6
Jorge Newbery VM
Hipolito Yrigoyen SJ
1:2
Angaqueros del Sud
Peñaflor
3:1
Sportivo del Carril
Alvear
0:1
Racing Eduardo Castex
Ciudad de Nieva
3:0
Monterrico San Vicente
Sol de America
1:1
Primero de Mayo
Unión Santiago
2:1
Sarmiento de La Banda
Club Atletico Parana
1:2
Don Bosco Paraná
San Martín Diamante
0:4
Belgrano Paraná
Defensores de Salto
1:2
Compañia General
Atlético Carcarañá
2:0
Campaña
Club Atlético River Plate
1:0
Barrio Argentino
Musou Argentina
0:2
Deportivo Zoe
Argentino Gen. Alvear
1:0
Pacífico
Juventud Pergamino
0:0
Argentino Rancagua
Petroquímica Chinese
1:1
Camioneros RG
Independiente Cosquín
1:2
General Paz Juniors
Talleres de Metán
2:2
Deportivo El Galpón