Fixtures - April 06, 2022
Caracas FC
0:0
Atletico Paranaense
Olimpia
0:0
Cerro Porteño
Colon
2:1
Peñarol
Always Ready
2:0
Corinthians
Deportivo Cali
2:0
Boca Juniors
Sporting Cristal
0:2
Flamengo
Universidad Catolica
0:0
Union La Calera
Banfield
1:0
Santos
Ceara CE
2:1
Independiente
Everton de Vina Del Mar
1:1
Wilstermann
Atletico Goianiense
4:0
L.D.U. Quito
Kyoto Sanga
1:1
Gamba Osaka
Tokyo
3:1
Vissel Kobe
Jubilo Iwata
1:1
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
2:0
Yokohama F. Marinos
Avispa Fukuoka
0:1
Kashima Antlers
Sagan Tosu
5:0
Consadole Sapporo
Urawa Reds
1:1
Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus
2:1
Shonan Bellmare
FC Telavi
0:0
FC Samgurali Tskaltubo
FC Dinamo Tbilisi
2:1
FC Dila Gori
FC Torpedo 2008 Kutaisi
4:2
FC Lokomotivi Tbilisi
Gumushanespor
1:1
Turk Metal Kirikkale
Buyuk. Tepecikspor
1:1
Fethiyespor
Orduspor 1967
2:1
Kasimpasa Erokspor
Erbaaspor
6:0
P. Bugsasspor
Hendek Spor Sakarya
1:1
Kahta 02 Spor
Arnavutköy Belediyespor
3:1
1954 Kelkit Belediyespor
FK Mladost Ljeskopolje
0:1
FK Sutjeska
FK Buducnost
2:0
FK Rudar Pljevlja
FK Jezero Plav
3:1
FK Iskra Danilovgrad
FK Zeta Golubovci
1:2
FK Decic Tuzi
FK Mornar Bar
1:1
OFK Petrovac
Tre Penne
7:1
AC Juvenes/Dogana
SS San Giovanni
1:1
SS Pennarossa
SS Cosmos
0:2
SS Virtus
SP La Fiorita
1:0
SS Murata
FC Una Strassen
0:1
Union Titus Petange
US Mondorf-Les-Bains
0:4
F91 Dudelange
US Esch
3:9
FC Progres Niederkorn
Bettembourg
2:4
FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union Luxembourg
1:0
Differdange FC 03
Schifflange
1:1
FC Jeunesse Canach
Un Kaerjeng 97
2:0
Yellow Boys Weiler
FC Mondercange
0:4
CS Fola Esch
Quick
5:0
EVV Echt
Blauw Geel 38
2:5
VV Gemert
HSC 21
1:1
OFC Oostzaan
Groene Ster
2:1
VV Una
Oss 20
3:2
GVV Unitas
Hoogland
0:4
HVV Hollandia Hoorn
DEM
2:1
Dongen
RKVV Westlandia
0:2
Ado '20
USV Hercules
3:0
JOS Watergraafsmeer
FK Dukla Prague
1:2
FC Vysocina Jihlava
1 FK Pribram
2:0
FK Usti Nad Labem
FK Varnsdorf
0:2
Zbrojovka Brno
FK Viktoria Zizkov
1:2
FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Skopje
0:0
FK Shkupi
FK Bregalnica Stip
0:3
FK Rabotnicki Skopje
FK Renova
0:1
Gjorce Petrov
FK Pelister Bitola
0:2
Shkendija 79 Tetovo
FK Borec
1:1
FK Akademija Pandev
GFK Tikvesh 1930
2:0
FC Struga Trim Lum
Megas Alexandros Trikala
2:0
Edessaikos
Lefkimmi
0:3
Makedonikos FC
Thyella Sarakinoi
0:2
Kozani FC
AEP Kozani
0:0
Poseidon Nea Michaniona
Anagennisi Giannitsa FC
3:2
Iraklis Ampelokipon
Igilik
1:2
FK Zhenys
Kyran Shymkent
0:3
Akademia Ontustyk
Aqtobe City
2:1
Arys
FC Kaisar Kyzylorda
2:0
FC Okzhetpes
FK Yassy Turkistan
0:0
Khan Tengri
FC Zhetysu
4:0
FC Altay
SD Family
1:1
Jas Qyran
Rejiche
0:0
Olympique Béja
Soliman
2:1
ES Zarzis
Africain
2:0
Monastir
Etoile du Sahel
1:0
Chebba
Hammam-Lif
2:1
Esperance
Sfaxien
1:1
Hammam-Sousse
Ben Guerdane
0:0
Tataouine
Métlaoui
2:1
Bizertin
Gyori ETO
4:1
Szolnoki MAV FC
III Ker Tue Upe
0:3
Vasas
Dorogi FC
0:1
Diosgyor
Szentlorinc SE
1:1
Budaorsi SC
Budafok
2:0
Pecs
Bekescsaba 1912 Elore
4:1
Siofok
Szeged
1:0
Aqvital
Tiszakecske
4:1
Ajka
Haladas
0:1
Soroksar
Nyiregyhaza Spartacus
2:2
Kecskemet
Shooting Stars
0:0
Gombe United
Kano Pillars
0:0
Akwa United
Enugu Rangers
1:0
Katsina United
Abia Warriors
2:1
Enyimba
Dakkada
2:0
Kwara United
Remo Stars
1:0
MFM FC
Nasarawa United
2:0
Heartland
FC Oberlausitz Neugersdorf
6:2
Budissa Bautzen
Blau-Weiß Zorbau
0:7
VFC Plauen
FSV Wacker 90 Nordhausen
2:2
Einheit Wernigerode
An der Fahner Höhe
2:1
Arnstadt
SV Pullach
1:2
Gundelfingen
Hankofen-Hailing
0:0
Dachau
Bischofswerdaer
1:1
Krieschow
Martinroda
0:5
Rot-Weiss Erfurt
Bayern Hof
0:1
Eintracht Bamberg
Sand
1:2
Feucht
Neumarkt
0:0
TSV Grossbardorf
Ansbach
1:0
Vatan Spor
Vilzing
2:3
Cham
Neuhof
0:0
Rot-Weiß Hadamar
BSC Hastedt
5:2
Borgfeld
Lörrach-Brombach
0:2
Neckarsulm
Bayern Alzenau
3:1
Ginsheim
KSV Baunatal
1:1
SV Zeilsheim
Mechtersheim
0:0
Alemannia Waldalgesheim
Baroka
0:1
AmaZulu
Royal AM
2:0
Marumo Gallants
Golden Arrows
0:2
Stellenbosch
Sekhukhune United
0:1
Orlando Pirates
Maritzburg United
0:1
Cape Town City
Moroka Swallows
2:4
Mamelodi Sundowns
Deportivo Coatepecano IB
2:0
Puerto San José
San Pedro
4:0
Deportivo Amatitlán
Plataneros
1:0
Siquinalá
Juventud Pinulteca
2:0
Comunicaciones II
Agua Blanca
2:1
Sanarate
Aurora
0:0
Chimaltenango
Pipinsried
2:2
TSV 1860 Rosenheim
Hoffenheim II
1:2
Schott Mainz
Hessen Kassel
2:1
Mainz II
VfB Stuttgart II
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Elversberg
3:1
VfR Aalen
Eilenburg
1:2
Chemnitzer FC
Lok Leipzig
2:0
Meuselwitz
Energie Cottbus
3:1
Halberstadt
Carl Zeiss Jena
2:0
Luckenwalde
Auerbach
1:3
Chemie
Tennis Borussia
0:4
Hertha BSC II
Sportfreunde Lotte
0:1
Uerdingen
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:2
FC Orenburg
FC Krasnodar-2
2:0
Neftek. Nizhnekamsk
Spartak-2 Moscow
2:0
FC Fakel Voronezh
FK Dolgoprudny
2:1
FC Volgar Astrakhan
Alania-D
0:3
FC Baltika Kaliningrad
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:2
FC Metallurg Lipetsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:2
FK Rotor Volgograd
Urozhay Krasnodar
2:2
Tom Tomsk
Torpedo Moskva
0:0
Akron Tolyatti
Veles
1:2
SKA Khabarovsk
Minyor Pernik
Neftochimik 1962 Bourgas
Marek
1:0
Botev Plovdiv II
Sozopol
2:2
PFK Sportist Svoge
Yantra 2019
2:1
Strumska Slava
Septemvri Simitli
1:2
FK Septemvri Sofia
Hebar Pazardzhik
2:1
PFC Spartak Varna
Ludogorets Razgrad B
3:3
CSKA 1948 Sofia II
Levski Lom
Maritsa Plovdiv
PFC Dobrudzha Dobrich
1:0
Litex Lovech
Etar 1924 Veliko Tarnovo
0:2
PFC Montana 1921
FK Novi Pazar
1:0
FK Metalac GM
FK Partizan
2:0
Loznica
FK Rad
0:4
FK Vojvodina
Red Star Belgrade
4:0
FK Tsc Backa Topola
Derthona
0:0
Casale
Muravera
2:1
Asd Cassino Calcio 1924
Ghivizzano Borgo Mozzano
1:2
Lentigione
Montegiorgio
1:0
Nereto
Porto D' Ascoli
3:1
Aurora Alto Casertano
Virtus Casarano
1:2
AC Nardo
Bisceglie
1:2
Virtus Matino
Rotonda
1:4
Team Altamura
Cavese 1919
3:0
Trapani 1905
San Luca
0:0
Portici
Arzachena Costa Smeralda Calcio
0:0
Sef Torres Calcio
Radnički Novi Beograd
0:0
FK Zemun
Studentski Grad
1:0
Radnički Obrenovac
Stepojevac Vaga
1:1
Zvezdara
FK Tekstilac Odžaci
3:0
OFK Vršac
Jedinstvo Stara Pazova
2:0
FK Kikinda
Tisa Adorjan
2:0
Radnički Sombor
BASK
2:1
TEK Sloga
FK Teleoptik
1:1
OFK Belgrade
FK Prva Iskra
1:0
Borac Lazarevac
Jedinstvo Surčin
1:0
BSK Borca
Leštane
2:2
Brodarac
Ustrem Donchevo
1:1
Ludogorets III
Bansko
2:2
Balkan Botevgrad
Pirin Razlog
1:1
PFC Rilski Sportist Samokov
Granit Vladaya
1:1
Slivnishki geroy
PFC Nesebar
Yambol 1915
PFC Rodopa Smolyan
3:0
Karnobat
Sayana Haskovo
0:0
Chernomorets Burgas
Gigant Saedinenie
1:2
Rozova Dolina
Borislav 2009
0:3
Levski Karlovo
Beroe II
5:2
Sokol Markovo
FK Krumovgrad
6:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
FK Atletik Kuklen
0:0
Lokomotiv Plovdiv II
Zagorets
4:0
Dimitrovgrad
Pittsburgh Riverhounds
2:0
Maryland Bobcats
Charlotte Independence
2:4
North Carolina Fusion
Detroit City
3:0
Michigan Stars
FC Tampa Bay Rowdies
6:0
The Villages
Indy Eleven
0:2
St. Louis City II
Union Omaha
2:1
Des Moines Menace
FC Tulsa
2:1
Tulsa Athletic
San Antonio
3:1
D'Feeters Kicks
New Mexico United
5:0
Las Vegas Legends FC
Central Valley Fuego
4:1
El Paso Locomotive
Orange County SC
5:2
LA Force