Fixtures - April 15, 2022
Wanderers
1:1
Metropolitanos FC
Union La Calera
1:0
Banfield
Sao Paulo SP
2:0
Everton de Vina Del Mar
Lanus
3:1
Barcelona SC
Independiente Medellin
2:1
9 de Octubre FC
Internacional RS
1:1
Guaireña
Minai U19
Metalist Kharkiv U19
Rukh Vynnyky U19
Mariupol U19
Oleksandria U19
Veres U-19
Dnipro-1 U-19
Lviv U19
Inhulets' U19
Vorskla U19
Chornomorets U-19
Kolos Kovalivka U19
Desna U19
Zorya Luhansk U19
Shakhtar U-19
Dynamo Kyiv U19
Luton Town
1:0
Nottingham
Bournemouth
0:0
Middlesbrough
Birmingham City
2:4
Coventry City
Hull City
2:1
Cardiff City
Peterborough
2:1
Blackburn
Preston North End
1:1
Millwall
Sheffield United
1:2
Reading
Stoke City
0:1
Bristol City
Swansea City
1:1
Barnsley
West Brom
2:1
Blackpool
Huddersfield Town
2:2
Queens Park Rangers
Derby County
2:1
Fulham
Dordrecht
0:1
FC Emmen
FC Eindhoven
1:3
PSV II
De Graafschap
1:2
FC Oss
MVV Maastricht
1:1
Excelsior
Roda JC Kerkrade
5:3
Helmond Sport
VVV Venlo
3:2
SC Telstar
AZ Alkmaar
0:1
ADO Den Haag
Accrington Stanley
0:0
Burton Albion
Charlton Athletic
2:3
Morecambe FC
Cheltenham Town
2:2
Gillingham
Crewe Alexandra
3:1
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
1:2
Bolton Wanderers
Fleetwood Town
2:3
Oxford United
Portsmouth
3:2
Lincoln City
Sunderland
3:2
Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers
2:0
Plymouth Argyle
Exeter City
2:0
Colchester United
Barrow AFC
4:0
Forest Green Rovers
Bradford City
1:1
Tranmere Rovers
Bristol Rovers
1:0
Salford City
Harrogate Town FC
1:4
Swindon Town
Hartlepool United
0:1
Port Vale
Leyton Orient
3:0
Scunthorpe United
Mansfield Town
2:3
Sutton United FC
Newport County
1:2
Crawley Town
Oldham Athletic
0:2
Northampton Town
Stevenage
1:0
Rochdale
Walsall
1:0
Carlisle United
Amstetten
2:1
St. Polten
Wacker Innsbruck
1:1
Grazer AK
SK Vorwarts Steyr
3:1
Kapfenberger SV
Lafnitz
1:0
Young Violets FK Austria Wien
FC Juniors OO
0:1
Austria Lustenau
Dornbirn
1:4
Liefering
Horn
2:1
Blau-Weiss Linz
Rapid Vienna II
0:4
FAC
Meteor Prague
1:1
FK Olympie Brezova
Cesky Brod
2:1
SK Aritma Prague
SK Slany
1:4
FC Chomutov
SK Benatky Nad Jizerou
5:0
TJ Sokol Libis
FC Slovan Havlickuv Brod
1:0
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
SK Poricany
2:1
Letohrad
SK Senco Doubravka
2:0
FK Jindrichuv Hradec 1910
FK Seko Louny
0:0
SK Steti
Tochovice
3:4
FC Kolin
ZCE Plzen
1:4
TJ Prestice
Skastice
2:2
FK Nove Sady
FC Vsetin
2:0
Tatran Vsechovice
TJ Tatran Rakovnik
2:5
Brandys Nad Labem
AFC Humpolec
0:3
FK Hodonin
Zdar Nad Sazavou
0:1
FC Spartak Velka Bites
FK Ostrov
0:1
N. Byskovice
Banik Sous
5:0
Ceska Lipa
FK Horovicko
0:3
Otava Katovice
FC Rokycany
8:2
FC Viktoria Marianske Lazne
Tj Dvur Kralove Nad Labem
3:3
FC Hlinsko
Kawasaki Frontale
1:1
Ulsan Hyundai
Shandong Taishan
0:7
Daegu
BG Pathum United
1:1
Melbourne City
Lion City Sailors
1:4
Urawa Reds
United City
0:1
Jeonnam Dragons
JDT
5:0
Guangzhou
Al Sharjah
1:1
Al Rayyan
Al Sadd
5:2
Al Wihdat
Nasaf
0:1
Al Faisaly KSA
Al-Hilal
1:0
Istiqlol
First Vienna
4:1
Admira Wacker II
SC Neusiedl
1:1
SC Wiener Neustadt
ASV Drassburg
0:3
TWL Elektra
Traiskirchen FCM
0:1
SV Leobendorf
Wiener Viktoria
0:1
Wiener
Annecy FC
1:0
Créteil
FC Bastia Borgo
1:2
Avranches
Red Star
Sete 34 FC
Cholet
0:3
Saint Brieuc
Orleans
1:2
Châteauroux
Chambly
2:1
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
FC Villefranche-Beaujolais
1:0
Le Mans
US Boulogne
1:1
Sedan
SK Benesov
3:1
SK Rakovnik
1 SC Znojmo FK
5:0
Biocel Vratimov
FK Kraluv Dvur
1:1
Viktoria Plzeň II
FC Viktoria Otrokovice
1:2
Unex Unicov
Tj Jiskra Domazlice
1:0
Loko Vltavin
FC Slovan Rosice
3:0
SFK Vrchovina
FC Hlucin
0:2
Fotbal Frydek Mistek
1. FC Karlovy Vary
2:2
FC Pisek
Bergnäsets AIK
1:3
Ytterhogdal
FK Karlskrona
1:0
Nosaby
Höganäs BK
1:3
Sävedalen
Torslanda
1:1
Tölö
Onsala
3:2
Västra Frölunda
Hittarps IK
3:2
Varbergs GIF
Stenungsunds IF
0:4
Säffle SK
Ahlafors
2:1
Mjölby
Räppe
0:0
Österlen
IFK Hässleholm
4:3
FC Rosengaard 1917
Husqvarna FF
6:0
Landvetter IS
Assyriska BK
1:3
Astrio
Grebbestads IF
4:1
Herrestads AIF
Karlslunds IF
2:3
Yxhult
Angered BK
0:1
IK Gauthiod
Akropolis IF
Forsbacka
Högsby
0:1
Eslov
Lidköping
2:2
Vänersborgs FK
Rågsved
2:1
FC Gute
Nykoping BIS
1:0
Smedby
Sandvikens AIK
1:1
IFK Uppsala
Nordsjælland Women
2:0
Thy ThistedQ Women
Fortuna Hjørring Women
4:1
Brøndby Women
Køge Women
3:1
KoldingQ Women
Wrexham
1:1
Solihull Moors FC
Altrincham FC
1:1
Halifax Town
Boreham Wood FC
1:2
Dover Athletic FC
Dag & Red
7:3
Barnet FC
Eastleigh FC
0:2
Bromley FC
Grimsby Town
2:1
Stockport County
Maidenhead United FC
2:0
Weymouth FC
Notts County
4:1
Kings Lynn FC
Southend United
0:1
Wealdstone FC
Woking FC
0:1
Torquay United
Yeovil Town
0:2
Aldershot Town FC
Blyth Spartans AFC
2:1
Farsley Celtic
Boston United FC
2:1
Bradford Park Avenue AFC
Chester FC
2:2
Kidderminster Harriers FC
Chorley FC
1:2
Alfreton Town FC
Darlington 1883
0:2
Curzon Ashton FC
Guiseley FC
0:6
Gateshead FC
Hereford FC
1:0
AFC Telford United
Kettering Town
1:0
Gloucester City
Leamington FC
0:0
Brackley Town FC
Southport FC
0:0
AFC Fylde
York City FC
1:0
Spennymoor Town
Bath City FC
0:0
Havant & Waterlooville FC
Billericay Town
0:2
Dartford FC
Braintree Town FC
0:1
Concord Rangers
Dorking Wanderers
3:0
Chippenham Town
Eastbourne Borough
3:3
Welling United
Ebbsfleet United FC
2:1
Dulwich Hamlet
Hemel Hempstead
1:0
Hampton & Richmond
Oxford City
1:0
Hungerford Town FC
St Albans City
0:3
Chelmsford City
Tonbridge Angels
0:1
Slough Town FC
Staines Town
0:3
Bracknell Town
Westfield (Surrey)
0:2
Basingstoke Town
Sittingbourne FC
0:2
Herne Bay
Hashtag United
1:2
Barking
Romford
1:4
Aveley FC
Trafford FC
1:2
Bootle
Three Bridges
2:1
Whitehawk
Binfield
1:1
Marlow
Hullbridge Sports
3:2
Maldon & Tiptree
Chichester City FC
1:1
East Grinstead Town
Vovovo FC
0:1
Malanti Chiefs
Milling Hotspurs
1:2
Green Mamba FC
Denver
2:0
Tinyosi
Manzini Sea Birds
2:3
Manzini Wanderers
Tambankulu Callies FC
0:1
Tambuti
BK Olympic
3:2
Lindome GIF
Sandvikens IF
3:0
Team TG FF
Torns IF
0:5
Ljungskille SK
Aatvidaberg FF
2:2
Lunds BK
Briton Ferry
0:1
Llanelli Town
Goytre United
1:2
Trefelin
Cambrian & Clydach
1:2
Pontypridd Town
Swansea University
1:2
Taffs Well
Llantwit Major
2:0
Undy Athletic
Risca United Football Club
1:1
Cwmbran Celtic
Llangefni Town
0:5
Holyhead Hotspur
Penrhyncoch
2:0
Llanidloes Town
Guilsfield
4:0
Llanrhaeadr
Conwy Borough
1:1
Colwyn Bay
Llandudno FC
Bangor City
Airbus UK Broughton
4:2
Gresford Athletic
Holywell
4:1
Prestatyn Town
Afan Lido
2:0
Port Talbot Town
Ammanford
1:3
Carmarthen Town AFC
BFC Daugavpils
2:0
Spartaks Jurmala
Valmiera FK/BJSS
3:0
FK Tukums 2000/TSS
Rigas Futbola Skola
2:0
SK Super Nova
Odra Wodzisław Śląski
1:1
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Lechia T. Mazowiecki
1:0
MLKS Wissa Szczuczyn
Pogoń Szczecin II
1:0
Jarota Jarocin
Athlone Town AFC
1:1
Treaty United
Cork City
0:0
Bray Wanderers AFC
Waterford United FC
0:1
Galway United FC
Wexford
4:2
Cobh Ramblers
SK CHT Austria Meiningen
3:2
Höchst
Liezen
0:2
Lafnitz II
Ilz
0:4
TuS Heiligenkreuz
Leoben
4:0
Frauental
Union Gamlitz
1:1
Bruck an der Mur
Gnas
2:0
Mettersdorf
ASK Voitsberg
2:0
Rottenmann
SC Holz Pfeifer Kundl
2:0
SC Münster
Oberpetersdorf
1:7
Horitschon
Kohfidisch
0:2
SC Parndorf
Deutschkreutz
3:2
SC Pinkafeld
Bad Sauerbrunn
1:2
Siegendorf
Scheiblingkirchen
2:1
Langenrohr
Waidhofen / Thaya
1:0
Mannersdorf
ASK Kottingbrunn
0:0
Ortmann
SKN St. Polten II
0:0
Spratzern
Kilb
1:1
Schrems
Krems
1:1
SCU Ardagger
SC Zwettl
2:2
USC Rohrbach
SC Rheindorf Altach II
2:1
FC Hard
Kematen
1:0
SPG Prutz / Serfaus
FC CFR 1907 Cluj II
3:2
SCM Zalău
Dumbravita
2:0
Șoimii Lipova
Viitorul Dăești
2:1
Vediţa Coloneşti
Alexandria
0:0
Slatina
CS U Craiova II
1:0
Flacăra Horezu
Hermannstadt II
0:4
Blejoi
Metalul Buzău
0:3
Otelul
Râmnicu Sărat
2:2
Sporting Lieşti
Popești-Leordeni
7:0
Agricola Borcea
FCV Farul Constanţa II
2:1
CS Afumati
Voluntari II
6:0
Olteniţa
Înainte Modelu
1:6
Gloria Albeşti
CSM Deva
2:1
CS Pandurii Targu Jiu
Arieşul Turda
0:2
Avântul Reghin
Rapid II
2:1
Progresul Spartac
Flacăra Moreni
2:0
Argeş Pitești II
Dinamo Bucureşti II
1:4
FCSB II
Bohemians Dublin FC
2:2
Finn Harps FC
Derry City FC
1:2
Shelbourne FC
Dundalk
2:1
Sligo Rovers FC
University College Dublin
0:2
Drogheda United FC
Shamrock Rovers
1:0
Saint Patrick's Athletic FC
Caernarfon Town FC
1:0
Penybont
The New Saints FC
7:0
Flint Town United
Aberystwyth Town FC
6:0
Cefn Druids
Connahʼs Quay
2:0
Cardiff Metropolitan University FC
Haverfordwest County
2:0
Barry Town United FC
Bala Town FC
1:0
Newtown AFC
ES de la Molignée
1:0
Meux II
Nismes
1:3
Condruzien
Flavion-Morialmé
2:0
Andennais
Zepperen-Brustem
0:0
FC Helson Helchteren
Sparta Heestert
1:1
RC Lauwe
Loyers
0:1
Malonne
La Roche
1:3
Vaux-Noville
Florenville
0:5
Longlier
Orijent 1919
1:1
NK Inter Zapresic
NK Osijek II
2:1
HNK Cibalia-Vinkovci
NK Dugopolje
3:1
Bijelo Brdo
Sesvete
4:0
Gnk Dinamo Zagreb II
Rostov U19
1:1
CSKA Moskva U19
Chertanovo U19
4:1
Spartak Moskva U19
Khimki U19
4:3
Akademiya Konopleva U19
Arsenal Tula U19
1:3
Ufa U19
Zenit U19
2:0
Krylya Sovetov U19
Krasnodar U19
4:0
Nizhny Novgorod U19
Sochi U19
1:0
Rubin Kazan U19
Akhmat Grozny U19
0:1
Strogino U19
Master Saturn U19
3:3
Ural U19
Lokomotiv Moskva U19
2:1
Dinamo Moscow
Al Wathba
0:1
Al Jaish Damascus
Hottin
2:3
Al Fotuwa
Al Wahda Damascus
13:00
Tishreen
Jabala
1:1
Al Taliya
Al Nawaeir SC
0:1
Al Ittihad Aleppo
Efrin
2:6
Al Karama
Berceo
2:3
CD Varea
Sants
2:3
Olot
UD SANTA MARTA
1:2
Almazán
Racing Murcia
3:0
Los Garres
Numancia II
3:1
Arandina CF
Unión Viera
0:3
UD Villa Santa Brigida