Fixtures - May 14, 2022
Mariupol
FC Minaj
Rukh Vinnyky
Chernomorets
FC Metalist 1925
Oleksandria
Dnipro-1
FC Ingulets
SFC Desna Chernihiv
Lviv
Veres Rivne
FC Zorya Lugansk
Donetsk
Kolos Kovalivka
FC Vorskla Poltava
Dynamo Kyiv
Dortmund
2:1
Hertha
Wolfsburg
2:2
Bayern
Leverkusen
2:1
Freiburg
Union Berlin
3:2
Bochum
Mönchengladbach
5:1
Hoffenheim
Stuttgart
2:1
Köln
Mainz
2:2
Eintracht Frankfurt
Augsburg
2:1
Greuther Furth
Arminia
1:1
RB Leipzig
Bordeaux
0:0
Lorient
Lyon
3:2
Nantes
Metz
1:0
Angers
Monaco
4:2
Brest
Montpellier
0:4
PSG
Nice
1:3
LOSC
Rennes
2:0
Marseille
Saint-Etienne
1:2
Reims
Strasbourg
1:0
Clermont
Troyes
1:3
Lens
FC Kremin Kreminchuh
Obolon-Brovar Kiev
FC Uzhgorod
Alliance Lypova Dolyna
Prykarpattya
FC Podillya Khmelnytskyi
Metal Kharkiv
Agrobiznes Volochisk
Volyn Lutsk
Girnik-Sport
VPK Agro Magdalinovka
Nyva Ternopil
FC Avangard Kramatorsk
Kryvbas
Polissya Zhytomyr
Olimpik Donetsk
Arouca
0:0
Belenenses
Tondela
2:2
Boavista
Moreirense
4:1
FC Vizela
CS Maritimo Madeira
0:1
Portimonense
Porto
2:0
GD Estoril Praia
Sporting CP
4:0
CD Santa Clara
Dnipro Cherkasy
Rubikon
Dinaz Vyshgorod
Munkács
Karpaty
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Chernihiv
Lyubomyr Stavyshche
Bukovina Chernovtsy
Epitsentr Dunayivtsi
Karpaty Halych
Livyi Bereh
FC Nyva-V Vinnytsia
LNZ Cherkasy
FC Nikopol
FC Vovchyansk
FC Balkany Zorya
FK Mykolaiv
MFC Metalurh Zaporizhya
Enerhiya Nova Kakhovka
Trostianets
Krystal Kherson
Real Pharma Odessa
Yarud
Tavriya Simferopol
SK Poltava
Viktoriya Sumy
Peremoha
FC Sumy
Skoruk Tomakivka
Jubilo Iwata
2:1
Tokyo
Nagoya Grampus
1:0
Cerezo Osaka
Kyoto Sanga
0:0
Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers
4:1
Consadole Sapporo
Vissel Kobe
4:0
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
2:0
Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
1:4
Yokohama F. Marinos
Kashiwa Reysol
0:1
Gamba Osaka
SD Amorebieta
1:0
Huesca
Burgos CF
1:1
FC Cartagena
CD Lugo
1:3
Fuenlabrada
Real Valladolid
2:0
SD Ponferradina
Leganés
2:3
Eibar
Ajaccio
1:0
Toulouse
Auxerre
2:1
Amiens SC
Guingamp
2:1
Le Havre
Nancy
2:3
Pau
Nimes
0:2
Bastia
Niort
1:2
Valenciennes
Paris
2:0
Grenoble
US Quevillaise-Rouen Metropole
3:1
Dunkerque
Rodez Aveyron
2:0
Caen
Sochaux
2:2
Dijon
Shakhter Karagandy
1:0
FC Ordabasy
FK Atyrau
3:3
Kyzyl-Zhar
Astana
6:0
FC Kairat Almaty
FK Aksu
2:0
Turan
FC Aktobe
2:1
Tobol Kostanay
MKE Ankaragucu
1:2
Boluspor
Samsunspor
0:0
İstanbulspor
Manisa Futbol Kulubu
4:1
Tuzlaspor
Eyupspor
2:1
Kocaelispor
Bandirmaspor
4:2
Bursaspor
Altinordu FK
2:1
Balıkesirspor
Menemen Belediyespor
1:3
Gençlerbirliği
Umraniyespor
0:0
Denizlispor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2:2
Keciorengucu
FC Lugano II
1:3
Baden
FC La Sarraz-Eclepens
5:2
FC Monthey
FC Linth 04
4:3
St. Gallen II
FC La Chaux De Fonds
3:2
Lancy
Grasshopper II
1:0
SV Hongg
FC Wohlen
3:2
Luzern II
FC Koniz
4:2
SR Delemont
FC Solothurn
5:1
FC Kosova Zurich
FC Gossau
0:4
FC Wettswil-Bonstetten
FC Thalwil
1:3
FC Paradiso
Usv Eschen-Mauren
2:1
FC Freienbach
FC Tuggen
2:4
Winterthur II
Balzers
7:3
FC Uzwil
Martigny Sports
2:1
FC Echallens Region
FC Meyrin
3:2
FC Naters
FC Langenthal
2:1
FC Schotz
SC Buochs
1:4
Zug 94
CS Chenois
1:2
Vevey Sports
FC Bulle
1:2
US Terre Sainte
Thun II
1:1
Lausanne Sport II
FK Drina Zvornik
4:0
FK Modrica Maxima
Borac Kozarska Dubica
2:0
Budućnost Pilica
Željezničar Banja Luka
0:2
FK Slavija Sarajevo
Podrinje Janja
3:1
FK Kozara Gradiska
Ljubić Prnjavor
2:4
FK Krupa
Sutjeska Foča
2:0
Tekstilac Derventa
Sloga Doboj
2:1
Sloboda Novi Grad
Omarska
1:1
FK Zvijezda 09
NK Zvijezda Gradacac
5:0
NK Jedinstvo Bihac
HNK Orasje
4:1
HNK Tomislav Tomislavgrad
Igman Konjic
3:0
Radnik Hadžići
Rudar Kakanj
3:1
TOŠK Tešanj
Vis Kosova
0:1
OFK Gradina Srebrenik
FK Buducnost Banovici
2:1
FK Mladost Doboj Kakanj
Bratstvo Gračanica
3:1
Goražde
Volsungur
3:1
Reynir Sandgerdi
Höttur / Huginn
0:2
Throttur Reykjavik
Haukar Hafnarfjordur
1:0
KFA
UMF Njardvik
5:0
Magni
KF Fjallabyggd
0:0
IR Reykjavik
Alta IF
3:1
Brattvag
Ullensaker/Kisa
2:2
Tromsdalen
Frigg
0:1
FK Gjovik-Lyn
Hodd
1:1
Traeff
Kvik Halden FK
1:2
Strommen IF
Oeygarden FK
Odds BK 2
Eidsvold
2:0
Valerenga IF 2
Ullern
1:1
Flekkeroy
Vard Haugesund
1:2
Egersund IK
Asker
0:2
Baerum SK
Notodden FK
2:0
Arendal FK
Sotra
4:1
Staal Jorpeland
FC Dietikon
1:2
FC Rotkreuz
Neuchâtel Xamax II
3:0
Stade Payerne
FC La Tour-Le Paquier
1:4
FC Prishtina Bern
FC Kreuzlingen
5:0
Wil II
Rorschach
1:1
FC Red Star Zh
Blue Stars Zürich
1:2
FC Widnau
Dornach
4:0
FC Moutier
Lerchenfeld
3:0
SV Muttenz
Tavannes / Tramelan
0:2
FC Bubendorf
FC Spiez
1:2
Ajoie-Monterri
Düdingen
1:2
Portalban / Gletterens
FC Amriswil
1:2
SV Schaffhausen
Goldau
1:2
AC Taverne
Perlen-Buchrain
0:3
FC Hergiswil
Wangen
3:4
Schöftland
FC Grenchen
2:0
FC Klingnau
SC Zofingen
5:1
Adliswil
Collex-Bossy
1:0
Yverdon Sport II
FC Echichens
4:4
Concordia Lausanne
FC Signal
2:1
Italien
FC Ugs
0:3
Servette II
CS Romontois
3:3
FC Saviese
Kickers Luzern
1:2
Emmenbrücke
FC Veyrier Sports
2:1
Olympique de Geneve FC
FC Bazenheid
2:2
Weesen
Ascona
0:3
FC Ibach
FC Gambarogno-Contone
1:0
Mendrisio
Einsiedeln
0:6
Lachen / Altendorf
FC Muri
1:2
FC Sursee
Farvagny / Ogoz
2:3
Fribourg
Saint-Maurice
2:1
FC Sierre
Amical Saint-Prex
3:0
FC Azzuri 90 LS
FC Genolier-Begnins
2:4
FC Grand-Saconnex
Concordia Basel
9:2
FC Konolfingen
Pehchevo
3:0
Tim Lokomotiva
Bratstvo Zhitoshe
2:4
GFK Osogovo Kocani
FK Detonit Junior
2:1
Sasa
Kozuv Gevgelija
1:3
FK Belasica Strumica
Sloga Vinica
1:2
Pobeda
Besa Dobërdoll
7:2
Kadino
Veleshta
1:2
KF Gostivar
FK Ohrid
2:0
FK Teteks Tetovo
Korab Debar
1:2
Vardar Skopje
FK Sileks Kratovo
1:1
Voska Sport
Kaiserslautern
00:00
Türkgücü München
SC Freiburg II
1:1
Saarbrucken
Verl
1:1
MSV Duisburg
FSV Zwickau
7:0
Würzburger Kickers
Hallescher
1:1
Wehen Wiesbaden
Waldhof
7:0
TSV Havelse
1860 Munich
6:3
Borussia Dortmund II
Eintracht Braunschweig
0:1
Viktoria Koln
Viktoria Berlin
3:4
Meppen
VfL Osnabrück
1:5
Magdeburg
NK Dravograd
1:3
Korotan Prevalje
Podvinci
0:1
Dravinja
Bistrica
12:1
Šmarje pri Jelšah
NK Zavrc
1:3
NK Sampion Celje
Posavje Krško
5:3
Dobrovce
Šmartno
5:3
Videm
Škofja Loka
1:1
NK Brda
ND Slovan Ljubljana
20:4
Postojna
Tolmin
5:5
Sava Kranj
Brinje Grosuplje
2:0
Izola
Šencur
1:0
Svoboda
Žiri
0:0
Šobec Lesce
FK Olympie Brezova
0:1
FC Chomutov
Tochovice
3:0
FK Caslav
FC Hvezda Cheb
3:0
Slavoj Mýto
SK Hranice
2:1
1 HFK Olomouc
Sfk Elko Holesov
2:2
1.fc Viktorie Prerov
Tj Slovan Bzenec
1:1
Tatran Vsechovice
Skastice
7:2
FC Vsetin
FC Strani
1:3
FK San Jv Sumperk
Tj Valasske Mezirici
0:0
FC Tvd Slavicin
Rymarov
0:2
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
FC Hermanice Slezska
2:5
Karviná II
Cesky Brod
0:2
SK Kladno
SK Slany
1:0
SK Aritma Prague
FK Ostrov
2:0
MFK Dobris
FK Horovicko
3:1
FC Rokycany
SK Senco Doubravka
4:2
SK Klatovy 1898
FK Spartak Sobeslav
3:0
Otava Katovice
Vysoke Myto
5:0
FC Hlinsko
MFk Trutnov
0:5
FC Kolin
FK Nachod
0:1
SK Benatky Nad Jizerou
FC Horky Nad Jizerou
4:1
Letohrad
USM EL Harrach
1:0
WA Boufarik
SKAF Khémis Mélina
2:0
USMM Hadjout
Témouchent
1:0
ASM Oran
Ben Aknoun
0:1
El Bayadh
CRB Ain Ouessara
3:0
SC Aïn Defla
Tiaret
3:1
RC Kouba
MC Saida
3:0
MCB Oued Sly
GC Mascara
3:1
USM Bel Abbes
USM Annaba
1:2
JS Bordj Ménaïel
JSM Bejaia
4:0
US Chaouia
CA Bordj Bou Arreridj
1:2
Teleghma
RB Ouargla
3:2
CA Batna
Khenchela
6:0
MO Bejaia
AS Ain Mlila
0:1
Hamra Annaba
Lakhdaria
0:5
MC El Eulma
JSM Skikda
0:0
MO Constantine
Wac
3:3
WSC Hertha
Bischofshofen
2:2
Kuchl
SW Bregenz
5:0
Austria Lustenau II
SVG Reichenau
3:0
SV Woergl
Fügen
2:2
Swarovski Tirol II
SV Hall
2:1
SV Innsbruck
Telfs
1:3
VfB Hohenems
TSV St. Johann
3:0
Admira Dornbirn
Lauterach
3:0
Dornbirner SV
Imst
3:2
FC Kufstein
FC Anif
1:1
SV Seekirchen
FC Pinzgau Saalfelden
2:5
SV Grodig
SAK 1914 Salzburg
4:1
SV Wals-Grunau
USV Weindorf St. Anna am Aigen
3:2
TUS Bad Gleichenberg
Ponte Preta SP
0:1
Gremio Novorizontino
Chapecoense SC
0:1
Sport Recife PE
Criciuma SC
3:0
CRB AL
Londrina PR
2:1
Brusque SC
Tombense MG
1:1
Guarani FC SP
Sao Paulo Crystal
2:0
Crato
Clube Esportivo Aimore RS
2:1
Sao Luiz RS
Castanhal EC PA
0:0
Tuna Luso Brasileira
Juventude MA
0:1
Pacajus
Tocantinópolis
2:0
Moto Clube MA
Real Noroeste ES
1:0
Nova Venécia
Sao Bernardo FC
1:0
Cianorte PR
Marcilio Dias SC
2:1
GE Juventus SC
Cascavel PR
2:0
Caxias RS
Pouso Alegre
0:0
Bahia de Feira BA
Ferroviaria
1:1
AA Internacional
Nautico RR
1:4
Rio Branco AC
FK Buducnost
4:2
FK Sutjeska
FK Decic Tuzi
2:1
OFK Petrovac
FK Iskra Danilovgrad
1:0
FK Mornar Bar
FK Rudar Pljevlja
1:1
FK Mladost Ljeskopolje
FK Jezero Plav
0:0
FK Zeta Golubovci
Schaffhausen
0:1
Aarau
Vaduz
2:2
Stade Lausanne Ouchy
FC Wil
1:2
Thun
Winterthur
3:1
Neuchâtel Xamax
Yverdon
3:2
SC Kriens
Fotbal Frydek Mistek
4:2
FK Apos Blansko
Uhersky Brod
3:0
SFK Vrchovina
FC Slovan Rosice
3:1
1 SC Znojmo FK
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
0:3
FK Prepere
Tj Slovan Velvary
4:0
Pardubice II
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1:1
Unex Unicov
B 1908
3:2
Holbæk B&I
VRI
2:2
Kjellerup IF
Ringsted
1:3
Køge Nord
SfB-Oure
2:2
Hedensted
Holstebro
4:3
Odder IGF
Boldklubben 1909
2:2
Marienlyst
Solrød
1:0
BK Union
Varde IF Elite
0:2
Tarup-Paarup IF
Aalborg BK II
3:1
Ringkobing IF
Vvog
2:3
Harkemase Boys
Ajax Amateurs
3:0
Hoek
Staphorst
1:3
ACV Assen
Excelsior '31
0:4
Sparta Nijkerk
VV Goes
1:0
Odin 59
BVV Barendrecht
3:1
Dovo Veenendaal
Dvs 33 Ermelo
1:1
Ter Leede
Sportlust '46
0:2
FC Lisse
VV Sint Bavo
2:0
Stedoco
Onsala
3:0
Torslanda
Assyriska BK
0:4
Husqvarna FF
Stenungsunds IF
0:4
IK Gauthiod
Ahlafors
4:1
Grebbestads IF
Kiruna FF
1:1
Ytterhogdal
IFK Östersund
0:0
Storfors
Ullared
2:1
Landvetter IS
Eskilsminne IF
2:0
Sävedalen
Sund
1:4
Gottne
Enskede IK
1:1
Huddinge IF
Karlbergs BK
5:0
Trosa-Vagnhärad SK
IFK Österåker
3:0
FC Gute
Sandviks
3:4
Skelleftea FF
Eslov
4:1
Asarum
FC Rosengaard 1917
2:2
Kristianstad FC
Räppe
2:0
Balkan
Högsby
1:5
Hassleholms IF
Nordvärmland
0:1
Säffle SK
Kungsängen
1:1
IFK Uppsala
Sandvikens AIK
Akropolis IF
Bergnäsets AIK
0:5
Umeå FC Akademi
Arameiska-Syrianska
1:2
Smedby
Lidingö
2:0
Värmbols
La Gauloise
2:1
Phare du Canal
Etoile de Morne-à-l'Eau
1:0
Jeunesse Evolution FC
Amical Club
1:3
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Arsenal
0:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Sporting Baie-Mahault
1:1
Stade Lamentinois
Trénelle
2:1
RC Lorrain
Golden Lion
4:2
Olympique
Assaut
3:4
Club Franciscain
US Robert
1:0
Samaritaine
Aiglon Lament
4:1
Golden Star de Fort-De-France
Eclair
0:4
RC Saint Joseph
Club Colonial
7:1
Essor-Préchotain
Rivière-Pilote
1:3
US Diamantinoise
New Star
1:1
US Riveraine
De Bilt
3:0
Breukelen
Argon Mijdrecht
0:4
Zwaluwen '30
Monnickendam
1:0
AFC II
Valken '68
3:5
BOL
ZOB
1:3
Honselersdijk
VELO
3:0
WV-HEDW
Voorschoten '97
4:0
Die Haghe
Heinenoord
3:5
RVVH
Heerjansdam
3:0
Oranje Wit
Terneuzense Boys
3:3
BVCB
VV Papendrecht
1:1
Nieuwenhoorn
Brielle
1:1
FC Xerxes
De Merino's
1:4
SVI
Zuidvogels
3:0
Woudenberg
Sliedrecht
5:2
SVL
WNC
1:4
Huizen
GRC 14
1:1
LRC
Drachtster Boys
2:2
Leeuwarder Zwaluwen
VV Groningen
0:1
Blauw Wit '34
SVZW
2:1
Hierden
Nunspeet
1:1
DZC '68
Balk
0:2
Pelikaan-S
Nootdorp
2:1
Forum Sport
Nieuw Lekkerland
1:1
Neptunus-Schiebroek
SHO
0:3
VV Kloetinge
SDV Barneveld
4:0
DOS '37
Apeldoorn CSV
2:3
DTS Ede
Bennekom
2:4
KHC
Roda '46
6:2
Montfoort
Nivo Sparta
1:2
Almkerk
Burgum
0:1
Broekster Boys
Oranje Nassau
2:4
Olde Veste '54
Zeerobben
3:3
PKC '83
Winsum
2:6
Whc
DOS Kampen
4:2
Go Ahead
Wilhelmina
2:1
Veritas
Gefle IF
3:0
Team TG FF
Umea FC
2:3
Örebro Syrianska
Tvaakers IF
0:1
FC Trollhattan
IFK Malmo
0:1
Lindome GIF
Hammarby Talang
4:1
Motala AIF
IF Sylvia
1:0
IF Karlstad
Falkenbergs FF
1:0
Oskarshamns AIK
GAIS
1:1
Lunds BK
Qviding FIF
0:1
Aatvidaberg FF
Angelholms FF
0:0
Vänersborgs IF
FK Usti Nad Labem
3:2
FK Fotbal Trinec
MFk Vyskov
1:1
FK Dukla Prague
Sparta Praha II
2:2
Afk Chrudim
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:1
SFC Opava
FK Varnsdorf
0:0
FC Vysocina Jihlava
FK Viktoria Zizkov
3:1
SK Lisen
Zbrojovka Brno
1:1
Mas Taborsko
1 FK Pribram
2:4
1.SK Prostejov
NSÍ III
2:9
FC Suduroy
ÍF Fuglafjørdur
2:0
Hoyvík
Skála II
6:0
KÍ III
07 Vestur III
1:0
AB II
B68 II
2:2
EB / Streymur II
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
1:3
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Senica
0:3
AS Trencin
MSK Zilina
1:2
FC Spartak Trnava
Skf Sered
0:3
Slovan Bratislava
DHSC
3:0
Poortugaal
VV Buitenpost
3:2
ONS Sneek
SDC Putten
0:2
Genemuiden
Noordscheschut
1:3
HZVV
Azsv
1:5
Swift
VV Zwaluwen Vlaardingen
2:2
DUNO
Achilles Veen
7:0
Achilles '29
VV Capelle
0:1
FC Rijnvogels
Rijsoord
0:12
SV Alphense Racing Club
Spijkenisse
1:1
FC S-Gravenzande
VV Smitshoek
1:4
Scherpenzeel
Berkum
1:2
Rkav Volendam
DETO Twenterand
3:1
NSC
Urk
0:3
VV Eemdijk
ASV de Dijk
1:1
Flevo Boys
Sportclub Feyenoord
3:0
Jodan Boys
Alphense Boys
0:9
Be Quick 1887
GKS Belchatow
Stal Rzeszow
Motor
2:2
Radunia Stezyca
Pogon Siedlce
3:3
KS Wisla Pulawy
Hutnik Kraków
1:0
Znicz
Śląsk Wrocław II
1:1
Ruch Chorzow
Pogoń Grod. Mazowiecki
0:2
KKS 1925 Kalisz
Nõmme United II
0:2
Vaprus II
Rakvere JK Tarvas
2:1
Maardu Linnameeskond
JK Sillamae Kalev
2:3
Viimsi II
FC Elva II
7:0
K-Järve JK Järve II
Noorus-96
0:4
FCI Tallinn
Helios
3:0
Phoenix
Trans II
2:0
FC Tallinn II
MKP Kotwica Kolobrzeg
Elana Torun
SKS Baltyk Gdynia
00:00
Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard
00:00
Świt Skolwin
ZKS Unia Tarnów
00:00
Wólczanka W. Pełkińska
Ślęza Wrocław
0:0
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
4:0
Warta Gorzów
Mamry Giżycko
0:2
Polonia
Avia Świdnik
1:0
MKS Czarni Połaniec
Mlks Znicz Biala Piska
3:0
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
MKS Kluczbork
5:0
Gać Oława
Pawłowice Śląskie
0:5
KS Polonia Bytom SA
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
Odra Wodzisław Śląski
MKS Karkonosze Jelenia Góra
1:0
Górnik Zabrze II
Sokół Kleczew
1:0
Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
1:2
Polonia Sroda Wielkopolska
Chełmianka Chełm
2:1
Cracovia Kraków II
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Siarka Tarnobrzeg
ZKS Stal Stalowa Wola
3:1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Korona Rzeszow
2:2
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Lechia Zielona Góra
3:1
Miedź Legnica II
Ventforet Kofu
1:1
Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki
0:0
Omiya Ardija
Oita Trinita
1:2
Roasso Kumamoto
Tokyo Verdy
0:2
Mito Hollyhock
FC Ryukyu
1:0
Tochigi
Pocheon
2:0
Mokpo City
Cheonan City
0:0
Paju Citizen
Dangjin Citizen
0:0
Busan Transportation
Gyeongju HNP
4:0
Cheongju
Goyang Citizen
Daegu II
Chungju Citizen
0:3
Seoul United
Daejeon Hana Citizen II
3:1
Chuncheon
Gangwon II
3:0
Namdong
Nurmijarven Jalkapalloseura
0:2
Lahden Reipas
OTP
3:2
GBK Kokkola
EPS
1:0
HJS Akatemia
Pkku
2:0
KuPS Akatemia
SalPa
3:0
KaaPo Kaarina
FC Vaajakoski
0:0
KajHa
VIFK
1:0
JS Hercules
Jakobstads Bollklubb
1:2
JJK Jyvaskyla
Rovaniemi Palloseura
3:0
FC Komeetat
Kapa
2:3
Futura
PeKa
3:0
Lappeenrannan Pallo
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
3:1
Ilves 2
Skënderbeu Korçë
1:2
KF Laci
KS Kastrioti Kruje
0:1
KS Teuta Durres
Egnatia Rrogozhine
0:1
Partizani Tirana
KF Tirana
3:1
KF Vllaznia
KS Kukesi
2:1
Dinamo Tirana
Sofapaka
2:1
Bidco United
Ulinzi Stars
0:0
Posta Rangers
Leopards
2:0
Kariobangi Sharks
Bandari
4:1
Vihiga Bullets
Union Mauer
2:1
Favoritner AC
Oedt
4:0
SV Grieskirchen
Admira Villach
5:1
Maria Saal
Kilb
2:4
Krems
Blau-Weiß Feldkirch
3:1
Ludesch
Austria XIII
2:4
Donaufeld
SV Post Vienna
1:1
SV Schwechat
FC Stadlau
1:1
Young Style SC Wienerberg
Donau
1:0
Gerasdorf Stammersdorf
Hitthaller St. Michael
0:1
Wildon
Lafnitz II
2:0
SC Furstenfeld
Bürmoos
4:1
Bergheim
FC Sohm Alberschwende
1:1
Göfis
FC Hard
2:1
Nenzing
Kirchbichl
4:2
SC Münster
SC Retz
1:0
Schrems
Horitschon
1:4
Siegendorf
SV Gussing
1:5
Klingenbach
Gmünd
4:2
St. Andrä
St. Jakob Rosental
1:3
VST Voelkermarkt
Frauental
1:1
TuS Heiligenkreuz
Golling
3:1
Neumarkt
Straßwalchen
4:1
Bramberg
Bezau
0:3
Andelsbuch
Fussach
2:2
Bizau
Schruns
2:0
SK CHT Austria Meiningen
Lochau
3:0
Hörbranz
Höchst
2:3
FC Lustenau
Völs
4:1
Mils
Mondsee
4:2
ASKO Donau Linz
Friedburg / Pöndorf
1:3
Union Weißkirchen
St. Martin i.M.
6:1
Bad Schallerbach
Volders
0:1
Ebbs
Innsbrucker AC
4:1
SPG Prutz / Serfaus
Oberpetersdorf
1:1
St. Margarethen / Bur
Kohfidisch
0:2
SC Ritzing
St. Johann in Tirol
3:1
Union Innsbruck
Sânmartin
2:0
Someşul Dej
Minaur Baia Mare
0:2
1910 Oradea
CS Luceafarul Oradea
1:1
Sportul Şimleu
SCM Zalău
2:2
FC CFR 1907 Cluj II
Progresul Şomcuţa Mare
0:2
CSM Satu Mare
Progresul Pecica
0:1
Pobeda Stár Bišnov
Avântul Periam
3:3
CS Frontiera 2004 Curtici
Sporting Roşiori
4:0
Petrolul Potcoava
Flacăra Horezu
2:2
CS U Craiova II
Municipal Braşov
1:0
Târgu Secuiesc
Blejoi
3:1
Hermannstadt II
Kids Tâmpa Braşov
1:0
Plopeni
Otelul
3:0
Focşani
Sportul Chiscani
1:2
Viitorul Ianca
Sporting Lieşti
0:1
Râmnicu Sărat
Făurei
1:3
Dinamo Bacău
Agricola Borcea
0:2
FCV Farul Constanţa II
CS Afumati
7:1
Popești-Leordeni
Resita
4:0
CSM Deva
Viitorul Şimian
1:0
Progresul Ezeriș
Hunedoara
3:0
Metalurgistul Cugir
FC Unirea Alba Iulia
1:0
Ocna Mureș
ACS Gloria Bistriţa
2:4
CS Sanatate Cluj
Olteniţa
1:3
Voluntari II
Gloria Albeşti
1:3
Înainte Modelu
CSM Fetești
1:0
Recolta Gheorghe Doja
Progresul Spartac
3:0
Tunari
Hușana Huși
2:1
Bucovina Rădăuţi
Dante Botoşani
1:1
Acs Foresta Suceava
CSM Bacău
1:1
AS Stiinta Miroslava
CS Constantine
0:0
US Biskra
Ol. Medea
4:3
RC Arbaa
Belouizdad
3:1
ASO Chlef
RC Relizane
0:2
MC Oran
WA Tlemcen
1:4
HB Chelghoum Laïd
Béziers
Nantes II
Le Puy
FC Chamalieres
Trelissac FC
Angouleme Charente FC
Les Herbiers
Bergerac Perigord FC
Angers SCO II
Montpellier II
Yzeure
Canet Roussillon
Bourges Foot 18
Andrezieux Boutheon
Stade Montois FC
Colomiers
AS Saint Priest
GOAL FC
Etoile Frejus Saint-Raphael
Sporting de Toulon
Martigues
Jura Sud-Lavans
Rumilly-Vallières
Aubagne FC
Hyères
Olympique Lyonnais II
Louhans-Cuiseaux
RC Grasse
Monaco II
Olympique Marseille II
Lyon-Duchère
Marignane Gignac FC
Belfort
Beauvais
L'Entente SSG
Reims II
FC Fleury 91
Bobigny AC
Épinal
Sainte Genevieve Sports
SC Schiltigheim
Auxerre II
Lusitanos Saint-Maur
Paris 13 Atletico
Metz II
FCSR Haguenau
Lens II
Saint-Quentin
Chateaubriant
Chartres FC
Rouen
Blois Foot
US Granville
Guingamp II
Romorantin
Lorient II
US Saint-Malo
Caen II
FC Versailles 78
Plabennec
Vannes
AS Poissy
AS Vitre
St Pryve St Hilaire FC
Deportivo Madryn
2:0
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Agropecuario
1:1
San Martin Tucuman
Sacachispas
1:2
Brown de Adrogue
Deportivo Maipu
0:1
Estudiantes BA
Almagro
1:0
San Martin San Juan
Quilmes
2:0
Santamarina
FC International Leipzig
0:4
Budissa Bautzen
An der Fahner Höhe
3:2
VFC Plauen
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:5
Krieschow
Arnstadt
4:1
Carl Zeiss Jena II
Bischofswerdaer
0:1
Blau-Weiß Zorbau
Einheit Rudolstadt
0:3
Martinroda
Rostocker FC
1:2
Pampow
Hansa Rostock II
4:1
Blau-Weiß 90 Berlin
Staaken
1:2
Hertha Zehlendorf
BSC Süd 05
0:2
RSV Eintracht
Eintracht Bamberg
1:3
Feucht
Ansbach
5:0
Cham
Gebenbach
5:3
Wurzburger FV
Erlangen
0:2
Abtswind
Vatan Spor
2:1
SV Seligenporten
Karlburg
2:1
Sand
Neumarkt
1:3
DJK Bamberg
Vilzing
3:0
Bayern Hof
Buchholz
1:2
Sasel
Garching
2:0
Landsberg
Kirchanschöring
3:0
1860 Munich II
Jahn Regensburg II
4:2
SV Pullach
Schwaben Augsburg
1:1
Gundelfingen
Ismaning
0:2
Kottern
Ingolstadt II
2:3
Hankofen-Hailing
Deisenhofen
7:1
Dachau
TSV Schwabmunchen
0:3
VfB Hallbergmoos-Goldach
Donaustauf
5:1
1880 Wasserburg
Union Neumünster
3:3
SV Frisia 03
SV Eutin 08
1:1
Weiche Flensburg II
SF Dorfmerkingen
2:1
1. FC Rielasingen-Arlen
Stuttgarter Kickers
3:0
Lörrach-Brombach
Freiberg
0:0
Bissingen
Backnang
4:1
Ilshofen
FV Ravensburg
0:4
Freiburger FC
Waldgirmes
4:0
Neuhof
Hessen Dreieich
4:3
Fernwald
Dornbreite Lübeck
8:0
Altenholz
Türk Gücü Friedberg
2:1
Hünfelder SV
Alemannia Waldalgesheim
0:2
Hertha Wiesbach
Dudenhofen
2:1
SV Gonsenheim
Ammerthal
3:4
TSV Grossbardorf
Paloma
3:0
HEBC
SV Linx
1:2
Neckarsulm
Oberachern
2:4
FC Nottingen
SSV Reutlingen
6:0
Bruchsal
FC 08 Villingen
2:0
Pforzheim
FSV Jaegersburg
4:1
Hassia Bingen
TSG Pfeddersheim
0:5
Kaiserslautern II
FSV Salmrohr 1921
Rochling Volklingen
FV Eppelborn
1:3
Mülheim-Kärlich
Engers
1:3
Wormatia
Dietkirchen
1:3
Lehnerz
Sportfreunde Baumberg
3:2
1.FC Monheim
TVD Velbert
4:2
Hilden
Eisbachtal
5:1
Speyer
Eintracht Northeim
5:3
TB Uphusen
BW Schwalbe Tündern
2:1
Eintracht Celle
Karbach
3:3
Arminia Ludwigshafen
Astoria Walldorf II
2:0
Göppinger
Emmelshausen
3:4
Elversberg II
Bahla
4:1
Nizwa
Al Suwaiq
0:1
Al Nahda
Al Seeb
1:1
Dhofar
Al Rustaq
0:1
Sohar
Al Nasr Salalah
1:1
Muscat
Al Musannah SC
2:2
Saham
Al Ittihad Club
1:0
Oman Club
Sportivo Luqueño
2:2
Deportivo Santani
Pastoreo
1:0
Club River Plate Asuncion
CA Colegiales (Paraguay)
1:3
Club Fernando de La Mora
Padideh Khorasan FC
1:1
Paykan
Havadar
1:0
Fajr Sepasi
Mes Rafsanjan
1:2
Gol Gohar
Aluminium Arak
2:1
Sanat Naft
Foolad
1:2
Esteghlal
Naft MIS
1:1
Nassaji
Zob Ahan
0:0
Tractor
Persepolis
1:2
Sepahan
Baroka
3:1
Supersport United
Cape Town City
0:0
AmaZulu
Golden Arrows
2:2
Royal AM
Mamelodi Sundowns
0:3
Stellenbosch
Sekhukhune United
0:1
Kaizer Chiefs
Moroka Swallows
0:0
Chippa United
TS Galaxy
0:0
Marumo Gallants
Beitar Jerusalem
3:3
Ironi Kiryat Shmona
Ashdod
0:1
Hapoel Katamon
Hapoel Nof HaGalil
1:0
Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva
4:3
Hapoel Hadera
Defensores Unidos
0:1
Deportivo Merlo
Villa San Carlos
3:1
Colegiales
Deportivo Armenio
0:0
Justo Jose de Urquiza
San Miguel
1:1
Canuelas
Argentino Rosario
2:1
Defensores de Cambaceres
Central Ballester
1:0
Sportivo Barracas Bolivar
Yupanqui
1:1
Juventud Unida
Mercedes
1:1
Deportivo Paraguayo
Universidad Católica
3:0
Union La Calera
Unión Española
2:0
Antofagasta
Deportes La Serena
0:0
Palestino
Everton de Vina Del Mar
2:1
Universidad Chile
OFK Backa Palanka
0:1
Macva Sabac
Grafičar
3:1
Zlatibor Čajetina
Kabel Novi Sad
1:1
FK Buducnost Dobanovci
FK Rad
3:0
Timok Zaječar
HNK Cibalia-Vinkovci
5:2
Gnk Dinamo Zagreb II
Orijent 1919
1:4
Solin
Dubrava Zagreb
0:1
Croatia Zmijavci
NK Dugopolje
3:2
Opatija
Hannover 96 II
1:1
Hamburger SV II
Weiche Flensburg
4:2
VfV Hildesheim
Werder Bremen II
2:0
Holstein Kiel II
Elversberg
2:0
FC Homburg
Offenbach
4:0
FSV Frankfurt
Ulm
3:2
VfB Stuttgart II
TUS Rot-Weiss Koblenz
0:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Hoffenheim II
0:2
TSV Steinbach
Hessen Kassel
3:0
FC Gießen
FC-Astoria Walldorf
0:2
VfR Aalen
Schott Mainz
3:0
Bahlinger SC
RWE
2:0
Rot Weiss Ahlen
SV 19 Straelen
1:4
Rodinghausen
Wuppertaler SV
4:1
Wegberg-Beeck
Fortuna Köln
2:1
Sportfreunde Lotte
Fortuna Düsseldorf II
0:0
Mönchengladbach II
VfB Homberg
0:0
Alemannia Aachen
Preußen Münster
2:1
Köln II
SVL
3:4
Uerdingen
Bonner SC
1:5
RW Oberhausen
Heimstetten
1:2
Eltersdorf
Unterhaching
2:0
Rain/Lech
Memmingen
1:0
Nürnberg II
Schweinfurt
1:2
FV Illertissen
VfB Eichstatt
1:0
Augsburg II
Bayreuth
2:1
Viktoria Aschaffenburg
Aubstadt
9:1
Schalding-Heining
Oberneuland
3:1
Heider
BSV Rehden
1:1
SV Drochtersen/Assel
Jeddeloh
2:0
Altona
FC Chita
00:00
FC Torpedo Vladimir
Khimik Dzerzhinsk
1:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Zenit Penza
0:0
Kvant
FK Kaluga
3:1
Vidnoe
Zvezda-2005 Women
1:1
Zenit Women
Yenisey
2:1
CSKA Women
Krasnodar Women
0:2
Chertanovo Moscow Women
FK VDV Ryazan Women
1:1
Rostov
Omonia Aradippou
2:1
Olympiada Lympion
Alki Oroklini
0:6
Karmiotissa
Anagennisi Derynia FC
5:1
Ermis
Enosis
2:3
ASIL
POX
3:2
Othellos
Akritas
3:0
Onisilos Sotira FC
Ahironas
0:3
Ayia Napa FC
Omonia 29M
2:3
Nea Salamina
Levski Lom
Yantra 2019
Strumska Slava
Neftochimik 1962 Bourgas
PFC Dobrudzha Dobrich
3:2
Minyor Pernik
Hebar Pazardzhik
3:0
Marek
Maritsa Plovdiv
3:2
Sozopol
PFC Spartak Varna
1:1
PFK Sportist Svoge
FK Septemvri Sofia
1:1
PFC Montana 1921
Urena SC
2:1
ULA
Titanes
0:0
Atlético El Vigía
Academia Anzoátegui
2:0
Deportivo Petare
Héroes de Falcón
1:2
Trujillanos FC
Bolívar
0:0
Nueva Esparta
Libertador
2:4
Fundación AIFI
Sudtirol
0:2
Modena
Trento
1:0
AS Giana Erminio
Ssd Pro Sesto
1:1
Seregno
Viterbo Calcio
2:0
Fermana FC
Ssd Fidelis Andria 2018
1:0
Paganese Calcio 1926
Atletico Uri
0:0
CynthiAlbalonga
Latte Dolce
2:3
Asd Cassino Calcio 1924
Afragolese
5:0
Ostia Mare
Sangiuliano City
8:3
Arconatese
Dolomiti Bellunesi
3:0
Mestre
Santa Maria Cilento
4:2
Portici
AFC Nove Mesto Nad Vahom
2:1
Galanta
Častkovce
3:2
Kalná nad Hronom
Slovan Duslo Šaľa
1:2
Lednické Rovne
Považská Bystrica
5:2
Veľké Ludince
FK TEMPO Partizánske
1:3
Marcelová
FK Poprad
1:1
SK Odeva Lipany
Spisska Nova Ves
2:2
1. FC Tatran Presov
Slovan Giraltovce
2:0
Pokrok Krompachy
Novohrad Lučenec
1:2
MSK Rimavska Sobota
Liptovský Hrádok
3:0
Čadca
Dolný Kubín
0:0
Oravské Veselé
Vrakuňa
1:3
FK Inter Bratislava
Cumberland United
3:2
Adelaide Olympic
White City Woodville FC
3:2
West Torrens Birkalla SC
Adelaide United II
4:2
Adelaide Comets
MetroStars
3:1
Sturt Lions
CD Castellon
3:3
CF Villarreal B
Deportivo La Coruna
4:3
CD Tudelano
Cultural Leonesa
1:1
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
CD Calahorra
0:1
CF Rayo Majadahonda
CE Sabadell
2:1
UD Cornella
CD Alcoyano
2:2
FC Andorra
Atletico Sanluqueno
1:0
Real Betis B. B
Real Union de Irun
3:1
CF Talavera de La Reina
SD Logrones
3:2
UD Logrones
Brodarac
0:0
Borac Lazarevac
Radnički Obrenovac
3:2
OFK Belgrade
BSK Borca
3:1
FK Zemun
Real Podunavci
2:2
Sloga Požega
Sloga Kraljevo
1:0
FK Mladi Radnik
Smederevo 1924
4:1
FK Borac Cacak
Jedinstvo Ub
4:0
Sušica
Sloga Leskovac
0:2
FK Trajal Krusevac
Jedinstvo Paraćin
1:1
Dubočica
FK Dinamo 1945 Pancevo
5:3
FK Becej 1918
Radnički Zrenjanin
1:0
Borac Šajkaš
OFK Vršac
7:0
Jedinstvo Stara Pazova
Feniks
2:0
Borac Sakule
FK Tekstilac Odžaci
5:1
FK Kikinda
Radnički Sombor
2:1
Hajduk 1912 Kula
1. Maj Ruma
1:2
Omladinac NB
AS Mont-Dore
2:2
Wetr
AS Lossi
0:5
Horizon Patho
Baco
0:4
Kunié
AS Qanono
2:5
Tiga Sport
Hienghene Sport
1:3
A S Magenta
Dumbéa
1:1
Ne Drehu
Örebro
2:1
Osters IF
Trelleborg FF
3:0
Vasteraas SK
Jonkopings Sodra
5:2
Utsiktens BK
Halmstads BK
2:1
AFC Eskilstuna
Norrby IF
1:1
Orgryte Goteborg
FK Kolubara Lazarevac
1:0
FK Proleter Novi Sad
FK Metalac GM
0:3
FK Mladost Lucani
FK Spartak Subotica
2:1
Radnicki Kragujevac
Devonport City
2:0
Clarence Zebras
Riverside
0:6
South Hobart
Launceston City
4:2
Olympia Warriors
Kingborough Lions
1:3
Glenorchy Knights
Municipal Santiago
1:2
Unión Compañías
Colina
2:0
Municipal Mejillones
Linares Unido
2:1
Lota Schwager
Deportes Rengo
0:2
Deportes Quillón
CD Tenerife B
4:0
UD Villa Santa Brigida
Subiza
1:2
Txantrea
Mirandés II
1:2
Atletico Tordesillas
Vimenor
1:3
UM Escobedo
Quintanar del Rey
1:0
CP Villarrobledo
Trešnjevka
5:3
Gaj
Dugo Selo
2:0
NK Vrbovec
Ponikve
1:0
NK Udarnik Kurilovec
Mladost Petrinja
1:1
Segesta Sisak
NK Lucko
3:1
Tekstilac Ravnice
NK Lukavec
1:1
NK Vrapce
Zagorec Krapina
2:1
Bistra
HAŠK
1:3
Trnje
Crikvenica
2:0
Jadran Poreč
Uljanik
3:3
Vinodol
Neretva Metković
1:0
Zadar
Jadran LP
2:1
Junak
Otok
3:4
Urania Baška Voda
Primorac Biograd
2:1
Neretvanac Opuzen
Hrvace
1:0
Hrvatski vitez
Radnik Križevci
4:0
NK Medimurje Cakovec
Polet
5:1
Podravina Ludbreg
Mladost Ždralovi
1:0
Bjelovar
Slavonac Bukovlje
5:3
Sloga Nova Gradiška
Zrinski Jurjevac
1:3
Marsonia Brod
Graničar Županja
3:1
Oriolik Oriovac
NAŠK Našice
0:3
NK Vukovar 91
Čepin
1:4
Slavonija Požega
Slavija Pleternica
0:0
Đakovo-Croatia
Virovitica
2:0
Podravac Virje
Papuk
0:3
Rudar Mursko Središće
Varteks Varaždin
2:3
Koprivnica
Botev Novi Pazar
0:1
FC Dunav 2010
Svetkavitsa Tg
3:1
Riltsi
Septemvri Tervel
3:0
FK Lokomotiv Ruse
Sportist G.Toshevo
0:6
Chernomorets Balchik
Pirin Blagoevgrad II
0:3
FC Vitosha Bistrica
Balkan Botevgrad
1:1
Pirin Razlog
Belasitsa
5:0
Septemvri Sofia II
Granit Vladaya
2:1
PFC Pirin Gotse Delchev
Chavdar Etropole
1:0
PFC Vihren Sandanski
Levski Chepintsi
0:1
Botev Ihtiman
Oborishte Panagyurishte
3:1
PFC Rilski Sportist Samokov
Slivnishki geroy
0:0
Bansko
OFK Kostinbrod
4:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Botev Vratsa II
1:5
Gorna Oryahovitsa
Bdin
3:0
Etar VT II
Spartak Pleven
5:0
FK Juventus Malchika
Lokomotiv Mezdra
3:1
Lokomotiv Dryanovo
Vihar Slavyanovo
0:1
Sevlievo
Yantra Polski Trambesh
2:0
Drenovets
Peshtera Galata
Partizan
Akademik Svishtov
2:0
Pavlikeni
Yambol 1915
0:3
Beroe II
FK Krumovgrad
8:0
Borislav 2009
FK Atletik Kuklen
1:1
Gigant Saedinenie
Zagorets
2:0
Sayana Haskovo
Dimitrovgrad
1:0
PFC Rodopa Smolyan
Lokomotiv Plovdiv II
1:0
PFC Nesebar
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
2:1
Karnobat
Sokol Markovo
2:2
Chernomorets Burgas
Levski Karlovo
1:0
Rozova Dolina
SSS Women
10:00
Rijnvogels Women
Wartburgia Women
11:15
Eldenia Women
DSS Women
3:1
RVVH Women
DTS Ede Women
1:3
Saestum Women
Woezik Women
2:8
Be Quick '28 Women
Eindhoven Women
4:1
Ter Leede Women
FC Miami City
1:2
Nona
Lansing City
2:3
AFC Ann Arbor
Kalamazoo FC
1:0
Oakland County FC
Tormenta II
1:1
Tennessee
San Francisco Glens SC
2:0
Golden State Force
Southern California Seahorses
2:0
Central Valley Fuego II
Dayton Dutch Lions
0:5
South Bend Lions FC