Fixtures - June 18, 2022
Kashima Antlers
1:0
Kyoto Sanga
Shonan Bellmare
2:0
Tokyo
Shimizu S-Pulse
3:1
Avispa Fukuoka
Jubilo Iwata
3:1
Sagan Tosu
Urawa Reds
3:0
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
3:1
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
5:2
Consadole Sapporo
Gamba Osaka
1:2
Yokohama F. Marinos
Sanfrecce Hiroshima
2:1
Cerezo Osaka
Pachuca
0:3
Miami United
Cracovia
3:2
Stal Rzeszow
Viktoria Plzeň
6:0
SK Klatovy 1898
Levski Sofia
1:1
FK Septemvri Sofia
Fortuna Düsseldorf II
1:3
Fortuna Köln
FK Slavoj Trebisov
3:2
Humenné
Collina d'Oro
0:10
Lugano
FK Kosice
0:0
MFK Zemplin Michalovce
FC Spartak Trnava
5:1
Petržalka
Katowice
0:0
SKRA Częstochowa
Odra Opole
2:0
Ślęza Wrocław
Korona
1:1
Bruk-Bet Termalica
Stal
2:3
Puszcza
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
5:0
FK Zeleziarne Podbrezova
Osijek
1:0
NK Slaven
FK Fotbal Trinec
1:2
FK Dubnica Nad Vahom
Rks Garbarnia Krakow
1:3
Wisla Krakow
Arka
0:0
Radunia Stezyca
Kuźnia Ustroń
0:7
Piast
Dunajska Streda
3:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Lech
1:2
Widzew
Grünwald
1:3
Heimstetten
Slask
3:1
Tychy
Gornik Leczna
1:0
Radomiak
Aalborg BK
1:0
Skovde AIK
KS Wisla Pulawy
2:1
Resovia
Westerlo
11:0
KSC City Pirates
Bad Bentheim
0:8
Preußen Münster
Viktoria Aschaffenburg
0:2
Nürnberg
Ingolstadt
1:0
VfB Eichstatt
Schwaben Augsburg
4:2
Pipinsried
SV 1920 Rülzheim
0:9
Kaiserslautern
Schalke II
VfB Stuttgart II
SV Sandhausen
10:0
TuS Mingolsheim
Quierschied
0:3
Saarbrucken
Dundalk
2:1
Larne
Ramlingen-Ehlershausen
0:3
Hannover 96
Clachnacuddin FC
0:5
Elgin City
SV Bühlertal
0:5
Karlsruher
Hilden
0:5
Fortuna Düsseldorf
Aubstadt
8:0
Geesdorf
CSKA Sofia
1:4
Greuther Furth
Bayern Hof
1:2
Nürnberg II
Cliftonville
0:1
Shamrock Rovers
FC Pirin Blagoevgrad
0:3
CSKA 1948
Basel
3:0
Neuchâtel Xamax
FC Tekstilshchik Ivanovo
3:3
FC Volgar Astrakhan
Partizani Tirana
2:1
NS Mura
Dornbirn
2:3
Austria Lustenau
Sturm Graz
2:0
Kapfenberger SV
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Slovan Liberec II
SV Leobendorf
0:1
St. Polten
First Vienna
5:2
TWL Elektra
FK Lokomotiv Sofia 1929
4:2
Litex Lovech
Hartberg
2:2
Lafnitz
Maribor
0:1
Shkendija 79 Tetovo
PFK Sportist Svoge
1:1
PFC Montana 1921
Jonkopings Sodra
0:0
Hammarby IF
SB Chiemgau Traunstein
0:3
Buchbach
Enns
0:14
LASK
FC Dunav 2010
0:1
PFC Dobrudzha Dobrich
KSV Oudenaarde
0:5
Zulte-Waregem
Ried
0:3
Slovan Bratislava
FC Koper
0:2
CFR Cluj
FK Arda Kurdzhali
3:0
Sozopol
KVK Tienen
3:1
Sint-Truiden
Amstetten
0:0
MFK Ruzomberok
VSNK Varazdin
0:3
Hsk Zrinjski Mostar
Zürich
3:2
FC Wil
Rostov
5:1
Kuban Kholding
SKV Rot-Weiss Darmstadt
0:7
Darmstadt
R CS Verlaine
1:2
Sérésien
FK Zeleziarne Podbrezova
4:3
MSK Zilina
NK Lokomotiva Zagreb
2:0
HNK Gorica
NK Domzale
8:0
FK Rudar Pljevlja
Bad Sauerbrunn
0:4
Admira
KSC Dikkelvenne
0:6
Gent
Jadran Dekani
0:0
NK Olimpija
Ægir
5:3
KF Fjallabyggd
KFA
4:3
IR Reykjavik
Haukar Hafnarfjordur
1:0
Höttur / Huginn
Vikingur Olafsvik
5:1
Magni
Brattvag
3:1
FK Gjovik-Lyn
Kvik Halden FK
2:0
Vard Haugesund
Flekkeroy
2:0
Orn-Horten
Staal Jorpeland
Oeygarden FK
Eidsvold
1:2
Ullensaker/Kisa
Arendal FK
2:0
Strommen IF
Notodden FK
1:1
Ullern
Hodd
6:1
Frigg
TJ Tatran Rakovnik
0:7
FK Seko Louny
Ceska Lipa
2:5
N. Byskovice
Cesky Brod
2:2
Meteor Prague
Brandys Nad Labem
2:2
SK Aritma Prague
SK Kladno
5:0
SK Steti
FC Viktoria Marianske Lazne
2:4
Sokol Lom
TJ Sokol Libis
2:0
MFk Trutnov
MFK Dobris
1:1
FK Olympie Brezova
České Budějovice II
4:1
ZCE Plzen
Velke Hamry
3:0
Kutna Hora
Kosmonosy
4:4
FK Caslav
Tj Valasske Mezirici
1:4
Tj Slovan Bzenec
FC Hlinsko
1:3
Letohrad
SK Benatky Nad Jizerou
5:1
FC Horky Nad Jizerou
1.fc Viktorie Prerov
2:1
FK San Jv Sumperk
FC Tvd Slavicin
4:1
1 HFK Olomouc
Clu Beroun
0:4
FK Spartak Sobeslav
FC Rokycany
2:0
FK Jindrichuv Hradec 1910
FC Vsetin
3:0
FC Strani
Skastice
2:1
Kozlovice FC
SK Hranice
2:1
Sfk Elko Holesov
Banik Sous
7:1
SK Slany
FK Horovicko
0:0
FC Hvezda Cheb
TJ Tatran Sedlcany
1:5
SK Senco Doubravka
FC Kolin
5:1
SK Poricany
FK Nachod
1:7
Vysoke Myto
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:1
Tochovice
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
1:1
Polanka
Tj Sokol Lanzhot
4:0
Zdar Nad Sazavou
Atletico Camioneros
1:0
Sol de Mayo
Ciudad de Bolivar
2:1
Juventud Unida Universitario
Sansinena
2:0
Ferro Carril Oeste GP
Huracan Las Heras
0:0
Sportivo Penarol
Gimnasia y Esgrima Concepcion
4:1
Defensores de Pronunciamiento
Desamparados San Juan
0:1
Argentino Monte Maiz
Sportivo Belgrano
0:1
Central Norte
Crucero del Norte
0:2
Sportivo Las Parejas
Estudiantes San Luis
1:0
Independiente Chivilcoy
Cipolletti
4:2
Circulo Deportivo
FC Polotsk
5:2
Senno
Nadezhda Baranovichi
2:0
Luninets
FK Niva Dolbizno
9:1
Euroexport
Kronon
0:4
Bobovnya
Bumprom
13:0
Vetka DYuSSh
FC Zhlobin
6:1
Iput DYuSSh
DYuSSh Orsha
0:2
Gazovik
FC Krumkachi
4:1
Uni Minsk
SOZh Krichev
0:6
FC Gorki
Smena Volkovysk
3:0
Fakel Novogrudok
FC Zarya Krugloe
0:0
Krasnapolle
FSK Grodnenskiy
2:0
Schuchin
FC Beliata-Viteks
3:2
Respect
Spartak Slutsk
0:1
Kletsk
DYuSSh-2 Rechitsa
1:3
Vertikal Kalinkovichi
Edinstvo Dzerzhinsk
2:1
Viliya
Urozhaynaya
0:0
Energetik-Bgatu
Иваново
3:2
FC Granit Mikashevichi
Krechet
0:3
Ivatsevichi
FK Zhodino Yuzhnoe
3:1
Falko
FSK Dyatlovo
1:1
Chayka
Gorodok lions
13:1
Lepel
FC Spartak Shklov
9:1
Kirovsk
Berezino
5:3
Krupki
Svetlogorsk
0:5
Leskhoz
Criciuma SC
0:1
Brusque SC
CRB AL
1:1
Ituano FC SP
Gremio FB Porto Alegrense
2:0
Sampaio Correa MA
Gremio Novorizontino
1:3
Tombense MG
Londrina PR
0:1
Vasco Da Gama RJ
Pacajus
0:1
Juventude MA
Nova Iguacu RJ
0:2
Portuguesa RJ
Tuna Luso Brasileira
0:3
Castanhal EC PA
Crato
1:1
Sao Paulo Crystal
Lagarto SE
2:1
Sergipe SE
EC Santo Andre
2:0
Oeste SP
GE Juventus SC
1:0
Marcilio Dias SC
Caxias RS
0:0
Cascavel PR
Ceilândia
0:1
Brasiliense DF
Sao Luiz RS
0:1
Clube Esportivo Aimore RS
4 de Julho PI
1:2
Fluminense PI
Gremio Anapolis GO
0:0
Ipora GO
AA Internacional
0:1
Ferroviaria
Bahia de Feira BA
2:0
Pouso Alegre
Urt MG
3:2
Caldense MG
Parana Clube PR
2:0
Academia de Futebol Pérolas Negras
Porto Velho EC
1:4
Trem AP
América RN
1:0
Globo RN
Sao Raimundo RR
5:0
Humaitá
Newmarket SC
2:2
Univ. Queensland
Bayside United
4:1
Acacia Ridge
Pine Hills FC
0:0
Toowong
The Gap
1:3
The Lakes FC
Curico Unido
1:1
Santiago Wanderers
Deportes Magallanes
1:1
Everton de Vina Del Mar
Cobresal
2:1
CSD Barnechea
Santiago Morning
1:2
Union La Calera
Union San Felipe
1:3
Universidad Católica
Nublense
1:2
Independiente
Holstebro
0:0
ASA Aarhus
Kjellerup IF
3:0
Ringkobing IF
VRI
0:0
Fuglebakken KFUM Århus
Vejgaard BK
2:2
Odder IGF
Nørresundby
0:3
Aalborg BK II
GVI
2:5
KFUM
LSF
4:0
Køge Nord
Skovshoved
2:0
Ringsted
Holbæk B&I
2:3
AB Tårnby
B 1908
2:2
Tårnby FF
Hedensted
0:0
Aarhus Fremad II
OKS
2:2
Tarup-Paarup IF
SfB-Oure
2:1
Varde IF Elite
Marienlyst
3:1
FC Sydvest 05
Boldklubben 1909
0:0
B 1913
Allerød
6:0
Boldklubben 1903
Avarta
4:0
BK Union
Frederikssund
7:0
Solrød
Brønshøj
2:1
Ishøj
Greve
0:2
Herstedøster IC
IFK Uppsala
Akropolis IF
Hittarps IK
3:1
Ullared
Storfors
5:2
Ytterhogdal
Höganäs BK
2:1
Assyriska BK
FC Gute
0:2
Hudiksvalls Forenade FF
Kiruna FF
3:2
IF Älgarna
Högsby
2:2
IFK Hässleholm
Berga
0:2
Ariana
IK Gauthiod
6:2
Herrestads AIF
Grebbestads IF
0:2
Mjölby
Umeå FC Akademi
0:2
Skelleftea FF
Sund
2:4
Friska Viljor FC
IK Sleipner
3:3
Assyriska FF
Asarum
0:3
FK Karlskrona
Eslov
2:3
Räppe
Astrio
1:4
Husqvarna FF
Varbergs GIF
1:3
Onsala
Yxhult
3:0
Säffle SK
Vänersborgs FK
3:1
Angered BK
IFK Stocksund
3:2
Forsbacka
IFK Österåker
3:1
Järfälla
Kungsängen
0:4
Skiljebo SK
IFK Östersund
2:0
Sandviks
Gottne
0:5
IFK Luleaa
Karlbergs BK
5:1
Arameiska-Syrianska
IFK Eskilstuna
0:4
Nykoping BIS
Syrianska FC
4:1
Smedby
Club Colonial
0:1
Club Franciscain
RC Lorrain
4:3
New Star
US Riveraine
2:3
Olympique
Golden Lion
0:0
Aiglon Lament
K-Järve JK Järve
0:3
Tallinna FC Flora
Viimsi
2:2
Harju Jalgpallikool
FC Nomme United
0:6
FCI Levadia Tallinn
Sollentuna FF
1:2
Örebro Syrianska
Lunds BK
1:3
Falkenbergs FF
Tvaakers IF
2:0
IFK Malmo
BK Forward
0:5
Sandvikens IF
Stockholm Internazionale
1:1
IF Karlstad
Vasalunds IF
0:1
Gefle IF
FC Trollhattan
1:3
BK Olympic
GAIS
2:0
Vänersborgs IF
IK Oddevold
2:0
Torns IF
Angelholms FF
1:0
Oskarshamns AIK
Aatvidaberg FF
1:1
Lindome GIF
FC Suduroy
10:0
07 Vestur III
KÍ III
0:3
B68 II
Hoyvík
2:3
AB II
NSÍ III
4:4
ÍF Fuglafjørdur
EB / Streymur II
2:2
Skála II
Legia Warszawa II
2:6
Mlks Znicz Biala Piska
Wisłoka Dębica
1:2
Avia Świdnik
Wólczanka W. Pełkińska
3:2
Podlasie Biała Podlaska
MLKS Wissa Szczuczyn
1:3
Polonia
KS Legionovia Legionowo
2:1
Błonianka Błonie
Wikielec
0:3
Jagiellonia II
ŁKS Łódź II
6:1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Pelikan Łowicz
0:2
Ursus Warszawa
Broń Radom
6:1
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Mamry Giżycko
6:3
Kutno
MKS Pilica Białobrzegi
5:2
Lechia T. Mazowiecki
Unia Janikowo
1:1
Zawisza Bydgoszcz
SKS Baltyk Gdynia
1:2
Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard
2:1
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
1:0
Olimpia Grudziadz
Stolem Gniewino
3:4
MKP Kotwica Kolobrzeg
Kp Starogard Gdansk
4:2
Przodkowo
Bałtyk Koszalin
3:2
Blekitni Stargard S.
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Elana Torun
Korona Rzeszow
0:6
ZKS Stal Stalowa Wola
ZKS Unia Tarnów
2:1
Wisla Sandomierz
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:1
Podhale Nowy Targ
MKS Czarni Połaniec
0:3
Chełmianka Chełm
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
Łagów
Sokół Sieniawa
2:1
Cracovia Kraków II
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
JEF United
1:1
Omiya Ardija
Grulla Morioka
1:0
Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
2:3
Yokohama
Tochigi
1:1
Oita Trinita
Tokyo Verdy
3:0
Renofa Yamaguchi
Roasso Kumamoto
0:0
Mito Hollyhock
Montedio Yamagata
0:1
Ventforet Kofu
Fagiano Okayama
1:0
FC Ryukyu
V-Varen Nagasaki
2:0
ThespaKusatsu
Pocheon
1:0
Dangjin Citizen
Yangju Citizen
1:0
Siheung Citizen
Paju Citizen
2:1
Gimhae City
Ulsan Citizen
0:0
Daejeon Korail
Gangneung City
2:3
Cheonan City
Pyeongchang United
0:3
Daegu II
Seoul United
1:2
Chuncheon
Yangpyeong
4:1
Geoje Citizen
Jeonbuk Motors II
2:1
Chungju Citizen
Goyang KH
4:1
Yeoju Citizen
Grankulla IFK
0:1
SalPa
KaaPo Kaarina
1:2
HJS Akatemia
Pkku
1:0
JIPPO
OTP
1:2
FC Vaajakoski
Nurmijarven Jalkapalloseura
3:4
Kapa
Vantaan Jalkapalloseura
3:2
Musa Pori
Lahden Reipas
4:1
Atlantis FC
FC Jazz
3:3
Klubi 04
Union Mauer
2:2
Gerasdorf Stammersdorf
Donau
6:2
SV Post Vienna
Austria XIII
4:2
Young Style SC Wienerberg
SC Ostbahn XI
1:1
SV Schwechat
WAF Brigittenau
1:2
ASV 13
Slovan HAC
4:4
FC Stadlau
Mannswörth
1:1
SV Dinamo Helfort
Silz / Mötz
4:1
Volders
Natters
2:3
Mils
Kirchbichl
0:6
Kematen
Zirl
Union Innsbruck
Ebbs
3:1
SC Münster
St. Johann in Tirol
2:3
SPG Prutz / Serfaus
Innsbrucker AC
2:3
SC Holz Pfeifer Kundl
Santamarina
0:4
Instituto
All Boys
3:0
Nueva Chicago
Estudiantes BA
1:1
Sacachispas
Almirante Brown
1:1
Deportivo Moron
Villa Dalmine
3:3
Deportivo Madryn
Deportivo Riestra
3:0
Alvarado
Gimnasia y Esgrima Mendoza
1:1
Deportivo Maipu
Atletico de Rafaela
2:2
Agropecuario
Heartland
1:0
Katsina United
Abia Warriors
3:2
Kano Pillars
Enugu Rangers
0:0
Rivers United
Niger Tornadoes
1:0
Nasarawa United
Carl Zeiss Jena II
2:6
Krieschow
Bischofswerdaer
1. FC Merseburg
Einheit Rudolstadt
4:3
VfL Halle
Budissa Bautzen
2:2
FSV Wacker 90 Nordhausen
VFC Plauen
4:0
Einheit Wernigerode
Rot-Weiss Erfurt
11:0
FC International Leipzig
Union Sandersdorf
2:0
Arnstadt
Martinroda
4:4
FC Oberlausitz Neugersdorf
Blau-Weiß Zorbau
2:3
An der Fahner Höhe
An der Fahner Höhe
1. FC Merseburg
FC Oberlausitz Neugersdorf
VfL Halle
Arnstadt
FSV Wacker 90 Nordhausen
FC International Leipzig
Bischofswerdaer
Einheit Wernigerode
Blau-Weiß Zorbau
Carl Zeiss Jena II
Martinroda
Krieschow
Union Sandersdorf
VFC Plauen
Grimma
Budissa Bautzen
Rot-Weiss Erfurt
Staaken
6:0
Greifswalder FC
Mecklenburg Schwerin
1:2
BSC Süd 05
Torgelower SV Greif
1:3
Hertha 06
MSV 1919 Neuruppin
0:0
Pampow
Stern
2:0
Blau-Weiß 90 Berlin
Eintracht Mahlsdorf
6:0
1. FC Lok Stendal
RSV Eintracht
1:5
Hansa Rostock II
Ludwigsfelder
0:1
Rostocker FC
Hertha Zehlendorf
1:2
TSG Neustrelitz
TSG Neustrelitz
Greifswalder FC
Rostocker FC
Hertha 06
Hansa Rostock II
Mecklenburg Schwerin
1. FC Lok Stendal
Staaken
Blau-Weiß 90 Berlin
Hertha Zehlendorf
Pampow
Victoria Seelow
MSV 1919 Neuruppin
Ludwigsfelder
Stern
RSV Eintracht
Torgelower SV Greif
Eintracht Mahlsdorf
Rubio Nu
2:0
Sportivo Iteno
Sp. San Lorenzo
1:1
Martin Ledesma
Club Guarani de Trinidad
2:1
Atyra FC
CA Colegiales (Paraguay)
1:0
Sportivo Luqueño
UAI Urquiza
0:0
Los Andes
Deportivo Armenio
1:0
Fenix
Villa San Carlos
1:1
Comunicaciones
Deportivo Merlo
1:2
Argentino Quilmes
Colegiales
0:1
Acassuso
General Lamadrid
0:0
Deportivo Laferrere
Real Pilar
1:1
Luján
El Porvenir
0:2
Claypole
Central Córdoba
1:1
Liniers
Deportivo Espanol
1:0
Ferrocarril Midland
Centro Español
3:1
Central Ballester
Mercedes
2:2
Argentino Rosario
Deportivo Paraguayo
1:1
Lugano
Deportivo Muñiz
1:1
Defensores de Cambaceres
Juventud Unida
2:1
Sportivo Barracas Bolivar
Deportivo Petare
1:1
Nueva Esparta
Titanes
1:0
Fundación Lara Deportiva
Urena SC
0:0
Atlético El Vigía
Trujillanos FC
3:1
ULA
Academia Anzoátegui
3:0
Libertador
La Luz
0:0
CA Atenas de San Carlos
CA Progreso
0:0
Cerro
Rampla Juniors
0:0
Sud America
Juventud
1:1
Miramar Misiones
Beluša
2:0
Slovan Duslo Šaľa
Marcelová
2:2
FC Nitra
Slovan Giraltovce
2:2
Slávia TU Košice
Spišské Podhradie
0:0
Vranov nad Topľou
Mladosť Kalša
3:2
Snina
SK Odeva Lipany
5:0
Pokrok Krompachy
Raslavice
1:3
Svidník
Rudňany
1:1
Spisska Nova Ves
Rakytovce
2:1
Dolný Kubín
Baník Kalinovo
3:2
Fiľakovo
Jednota Bánová
2:0
Liptovský Hrádok
Kováčová
0:1
Novohrad Lučenec
Podkonice
2:0
Tatran Krásno
Fomat Martin
3:1
Liptovská Štiavnica
Čadca
3:1
MSK Rimavska Sobota
Rusovce
3:2
Vrakuňa
Pezinok
3:0
Rača
Bernolákovo
2:1
Kalinkovo
Nová Dedinka
2:1
Lokomotíva DNV
FC Malacky
1:0
Tomasov
Slovan Ivanka
4:0
Slovan Most
West Torrens Birkalla SC
0:0
Adelaide Olympic
White City Woodville FC
1:0
Croydon Kings
Sturt Lions
1:3
South Adelaide Panthers
Adelaide Comets
0:3
Adelaide City
MetroStars
1:1
Cumberland United
Horizon Patho
2:2
Wetr
Baco
0:4
AS Lossi
Kunié
0:2
AS Qanono
Hienghene Sport
2:1
Tiga Sport
Dumbéa
2:3
A S Magenta
South Hobart
3:0
Glenorchy Knights
Devonport City
10:1
Olympia Warriors
Clarence Zebras
0:4
Kingborough Lions
Deportes Quillón
2:1
Linares Unido
Municipal Santiago
1:1
Quintero Unido
Provincial Osorno
1:1
Colchagua
Municipal Mejillones
0:0
Unión Compañías
Deportes Rengo
1:1
Rancagua Sur
Boston City
3:1
AC Connecticut Soccer
Kings Hammer
2:1
South Bend Lions FC
Tobacco Road FC
1:2
West Virginia Alliance FC
Midwest United
0:2
Oakland County FC
Kalamazoo FC
1:2
Lansing City
Reading United
0:1
Ocean City Nor'easters
Thunder Bay Chill
3:1
Minneapolis City
Real Central New Jersey
5:4
Lone Star II
Western Mass Pioneers
2:1
Black Rock FC
AFC Ann Arbor
1:1
Flint City Bucks
LA Parish
2:2
Little Rock Rangers
Colorado ISA
1:1
Flatirons
Brazos Valley FC
2:2
Houston FC
Tennessee
0:3
Asheville City
Lane United FC
2:2
Ballard
Southern California Seahorses
2:1
Marin
Davis Legacy
1:1
Golden State Force
Capital
1:0
OVF Alliance
Weston FC
0:4
FC Miami City
FC Florida II
1:1
Florida Elite SA
Manhattan SC
3:1
New Jersey Copa FC
Tampa Bay United
1:0
Miami AC
Vermont Green
2:0
FC Boston Bolts
Haka
3:2
IFK Mariehamn
FC Honka
2:0
Kuopio PS
HJK Helsinki
0:1
AC Oulu
Tampereen Ilves
3:2
Lahti
Seinäjoen
1:1
Inter Turku
HIFK
1:5
Vaasa PS
Eastern Lions
0:2
Dandenong City
Hume City
1:3
South Melbourne
Dandenong Thunder
0:2
Port Melbourne
Oakleigh Cannons
3:0
Altona Magic