Fixtures - July 09, 2022
Philadelphia Union
7:0
DC United
LAFC
3:2
LA Galaxy
Vancouver Whitecaps
1:3
Minnesota United FC
New York City
4:2
New England Revolution
Seattle Sounders
0:3
Portland Timbers
Rosario Central
1:0
Sarmiento
Patronato
0:1
Arsenal de Sarandi
San Lorenzo
2:1
Boca Juniors
Banfield
2:3
Union Santa Fe
Mas Taborsko
1 FK Pribram
Katowice
Rks Garbarnia Krakow
NK Radomlje
ND Gorica
FC Fredericia
Skive IK
FC Tyumen
2:2
FC Chelyabinsk
Petrolul
1:1
Chindia
FC Fakel Voronezh
2:1
Torpedo Moskva
Nice
1:1
Cercle Brugge
Hallwang
1:3
SV Grodig
Universitatea Cluj
4:1
Minaur Baia Mare
Mezokovesdi
2:3
Diosgyor
FK Mlada Boleslav
4:1
FC Vysocina Jihlava
MTE
0:1
Gyori ETO
UTA Arad
2:1
Ripensia Timisoara
MTK
Vasas
Vasas
1:0
Debrecen
Urozhay Krasnodar
2:1
Druzhba Maikop
Pecs
2:2
Szentlorinc SE
1.SK Prostejov
1:0
SK Lisen
MSK Zilina B
0:0
FK Slavoj Trebisov
Sokol Hostoun
0:5
Mas Taborsko
SV Woergl
Ebbs
1 FC Slovacko
2:0
MFk Vyskov
Pardubice
2:2
SK Sigma Olomouc B
FC Hradec Kralove
2:1
Sparta Praha II
Gornik Zabrze
0:1
Warta
SCC Berlin
1:4
Blau-Weiß 90 Berlin
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
1:2
Dukla Banská Bystrica
SK Dynamo Ceske Budejovice
6:3
FC Sellier & Bellot Vlasim
Yellow-Red KV Mechelen
Helmond Sport
Zlín
2:1
AS Trencin
GKS Jastrzebie Zdroj
2:1
SKRA Częstochowa
Odra Opole
1:1
SFC Opava
Lorient
1:0
Concarneau
Afk Chrudim
0:4
FK Dukla Prague
Vaduz
3:1
Dornbirn
Zaglebie II Lubin
2:3
Polkowice
NK Radomlje
0:1
HNK Gorica
FK Zeleziarne Podbrezova
3:0
Rakytovce
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:0
Wisłoka Dębica
Paksi
3:1
III Ker Tue Upe
FC Oss
PAOK
1 FK Pribram
4:2
České Budějovice II
NK Rudar Velenje
0:0
Kecskemet
FK Jablonec
1:2
FK Varnsdorf
Hutnik Kraków
1:2
Rks Garbarnia Krakow
LKS
1:1
Znicz
Khimki
4:2
FK Yenisey Krasnoyarsk
FK Puchov
AFC Nove Mesto Nad Vahom
FC Banik Ostrava
1:3
MSK Zilina
Zaglebie
3:1
Aalborg BK
RB Salzburg
1:2
Antwerp
RB Salzburg
Antwerp
Podbeskidzie
3:2
Wisla Krakow
TSG Tübingen
0:7
Freiberg
Atlas Delmenhorst
2:0
BSV Rehden
Newcastle
5:1
Gateshead FC
Sokol Ostroda
1:5
Zawisza Bydgoszcz
Jagiellonia
1:2
Rukh Vinnyky
Porto
3:0
Bristol Rovers
Tychy
0:0
Katowice
Slovan Liberec
3:0
Miedz
Hillerød
0:0
FC Helsingoer
Club Brugge
2:4
FC Copenhagen
Holyport
0:7
Maidenhead United FC
Saturn Ramenskoye
Torpedo Moskva
Altglienicke
6:0
Optik Rathenow
Odense Boldklub
2:3
Vejle BK
Randers FC
1:1
FC Fredericia
Hobro IK
2:2
Vendsyssel FF
BFC Dynamo
6:1
1. FC Frankfurt
Raith Rovers
4:0
Alloa Athletic
Preußen Münster
1:2
Heracles
Oberneuland
1:4
Hannover 96 II
Backnang
1:4
Hoffenheim II
Paderborn
2:0
VfL Osnabrück
Bolton Wanderers
0:1
Wigan Athletic
Oranienburger FC
3:5
Lichtenberg
Wingate & Finchley
4:0
New Salamis
Schalke
1:3
Meppen
Fortuna Düsseldorf
Twente
Ludwigsfelder
1:2
Viktoria Berlin
West Didsbury & Chorlton
2:0
Altrincham FC
Viborg FF
5:4
AC Horsens
North Leigh FC
1:3
Oxford United
Holstein Kiel
Silkeborg
Wolverhampton
3:0
Burnley
St. Johnstone
3:2
Cove Rangers
Ajax
3:0
NK Lokomotiva Zagreb
Karlsruher
Saarbrucken
Magdeburg
4:2
Cambuur
Werder Bremen II
3:2
Bocholt
Hansa
3:1
Brøndby
Finnentrop / Bamenohl
0:0
SVL
Young Boys
7:0
Schaffhausen
Würzburger Kickers
1:1
FSV Frankfurt
FC Ural Yekaterinburg
Krylya Sovetov
Waldhof
0:1
Elversberg
Luckenwalde
10:0
MSV 1919 Neuruppin
FV Illertissen
3:1
SSV Ehingen-Süd
Cardiff City
3:2
Cambridge Utd.
Eintracht Norderstedt
7:0
Hansa Rostock II
Walsall
0:4
Aston Villa
Hessen Kassel
1:5
Wiedenbruck
Dachau
1:4
Türkgücü München
Liefering
1:3
Bayern II
Swansea City
3:2
Forest Green Rovers
Leicester City
1:2
Notts County
Lehnerz
3:1
FC Gießen
VfR Aalen
1:1
Neuhof
Wehen Wiesbaden
1:0
TSV Steinbach
Puszcza
0:1
Ruch Chorzow
Slough Town FC
1:2
Wealdstone FC
Nuremberg
2:1
Schweinfurt
Erzgebirge Aue
2:2
Greuther Fürth II
Hanau
0:2
Offenbach
SSV Vorsfelde
1:2
Halberstadt
Hallescher
1:2
FK Teplice
Ingolstadt
2:2
Rain/Lech
Anker Wismar
0:6
Lok Leipzig
Hannover 96
3:0
Groningen
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0:0
MFK Karvina
Dover Athletic FC
2:0
Gillingham
Heimstetten
0:2
1860 Munich II
Crystal Palace
5:4
Millwall
SV Wacker
4:1
FC Unterfohring 1927
Jahn Regensburg
2:2
Norwich City
NEC Nijmegen
3:1
RKC Waalwijk
VV Katwijk
0:5
AZ Alkmaar
Willem II Tilburg
2:0
SC Telstar
De Graafschap
1:3
RW Oberhausen
RB Salzburg
1:2
Feyenoord Rotterdam
Volendam
3:2
Genk
LASK
0:0
Eintracht Frankfurt
Kottern
FC Homburg
Kaiserslautern
4:1
AS Eupen
Oldenburg
1:1
Go Ahead Eagles
FC Nottingen
VfR Mannheim
Bevern
2:4
Sportfreunde Lotte
FC Nizhny Novgorod
1:0
Akron Tolyatti
VVV Venlo
0:3
Mönchengladbach II
Jeddeloh
2:1
VfL Oldenburg
Göppinger
0:6
Augsburg II
Roda JC Kerkrade
5:2
Alemannia Aachen
Köln
1:1
Grasshopper
Sasel
4:4
Altona
SV 19 Straelen
3:1
MSV Düsseldorf
Carl Zeiss Jena
3:0
Aubstadt
Newport County
Hungerford Town FC
Knockbreda FC
1:2
Linfield
Gornik Leczna
1:1
Motor
Yellow-Red KV Mechelen
1:0
Maccabi Haifa
KV Oostende
3:1
Zulte-Waregem
Eintracht Frankfurt II
5:0
Bad Vilbel
St. Gallen
3:4
Freiburg
Cleethorpes Town FC
0:2
Grimsby Town
Energie Cottbus
8:2
Lechia Zielona Góra
Chemie
Nordia Jerusalem
WAC
1:0
Sparta Prague
Hoffenheim
2:0
Heidenheim
Union Berlin
2:1
Bohemians Dublin FC
Leverkusen
6:1
MSV Duisburg
Binfield
1:4
Maidenhead United FC
Erlensee
1:5
Viktoria Aschaffenburg
Arminia
4:0
PSV
RWE
Eintracht Braunschweig
FC Sokol Saratov
0:1
Zenit Penza
Barnsley
0:0
Crewe Alexandra
Gosport Borough
1:6
Eastleigh FC
Accrington Stanley
14:00
Blackburn
Macclesfield FC
2:2
Morecambe FC
Chester FC
0:1
Rochdale
Bamber Bridge
0:0
Oldham Athletic
Billingham Synthonia
0:6
Hartlepool United
Boreham Wood FC
0:2
Brentford
Newcastle Town
0:2
Stafford Rangers
Haladas
1:2
Rapid Vienna II
Bradford City
0:2
Derby County
Haringey Borough
2:1
Chelmsford City
ASKO Donau Linz
0:7
Blau-Weiss Linz
Sheppey United
1:5
Maidstone United FC
Dartford FC
1:6
Charlton Athletic
Besiktas JK
2:1
Werder Bremen
Rylands
2:7
Salford City
Ashton United FC
2:0
Curzon Ashton FC
Workington AFC
0:3
Carlisle United
Zaglebie Sosnowiec
2:2
FK Fotbal Trinec
Bath City FC
0:0
Cheltenham Town
Canvey Island
0:1
Concord Rangers
Sturm Graz
0:0
Zbrojovka Brno
Nuneaton Town FC
0:2
Doncaster Rovers
Dorking Wanderers
5:2
Farnborough
Newmarket Town
1:4
Braintree Town FC
Needham Market FC
4:0
St Neots Town
Tamworth FC
1:0
Kettering Town
Guiseley FC
3:1
Bury
Swindon Supermarine
2:0
Swindon Town
Havant & Waterlooville FC
1:2
Sutton United FC
Bonnyrigg Rose
0:5
Hearts
FC Eindhoven
1:0
PSV II
Kings Langley
0:4
Southend United
Ballymena United
4:1
Portstewart FC
Warrington Town
0:1
Tranmere Rovers
Wuppertaler SV
7:0
Ratingen SV Germania 04/19
Stevenage
2:0
West Brom
Hemel Hempstead
0:2
Barnet FC
Eastbourne Borough
1:0
AFC Wimbledon
FC Bavois
1:9
Yverdon
Portsmouth
2:0
Qatar SC
Crawley Town
3:3
Queens Park Rangers
FC Krasnodar-2
2:0
FC Chernomorets Novorossiysk
Limavady United FC
0:5
Coleraine
Wythenshawe Town
2:2
Altrincham FC
Burton Albion
Burnley
Thun
0:1
Lausanne
Eintracht Trier
5:3
CS Fola Esch
FK Zeleziarne Podbrezova
2:1
FK Kosice
Stade Lausanne Ouchy
7:0
Etoile Carouge FC
Reims
1:2
Paris 13 Atletico
Nürnberg II
SG Sonnenhof Grossaspach
Ingolstadt II
4:2
VfB Eichstatt
Piast
1:2
SK Sigma Olomouc
LKS
15:00
Tychy
Oud-Heverlee
1:1
Fortuna Sittard
Zimbru
0:3
Chernomorets
Kortrijk
0:0
Royal Excelsior Virton
Maccabi Netanya
1:0
Vasas
Dynamo Dresden
0:2
Dortmund
Dijon
6:0
FC Villefranche-Beaujolais
Banbury United
1:2
Oxford United
Reading
0:2
Benfica
Annecy FC
2:0
Nimes
Stade Lavallois Mayenne FC
1:2
Guingamp
Ludogorets Razgrad B
0:4
PFC Dobrudzha Dobrich
Grenoble
1:0
Clermont
Rovereto
0:7
Lecce
SK Sigma Olomouc B
3:1
Zlín II
Gornik Zabrze
2:1
Aalborg BK
St. Polten
1:3
Bohemians Prague 1905
WSG Tirol
1:7
Wolfsburg
Young Boys
1:1
Greuther Furth
Strasbourg
2:1
Sion
US Quevillaise-Rouen Metropole
1:2
Le Havre
Auxerre
2:3
Amiens SC
Stuttgart
3:2
Zürich
Honved
0:1
VSNK Varazdin
MFK Skalica
0:1
Považská Bystrica
Hartberg
1:2
Zalaegerszeg
Caen
1:0
Ajaccio
Metz
2:0
Racing FC Union Luxembourg
Luzern
1:2
Dynamo Kyiv
Saint-Etienne
3:0
Thonon Évian
Rapid Wien
3:3
Celtic
Aarau
Neuchâtel Xamax
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
6:0
Petržalka
FC Krasnodar-2
1:1
Urozhay Krasnodar
Cork City
0:2
Stoke City
Toulouse
6:1
Troyes
NK Aluminij Kidricevo
1:2
NK Domzale
Brest
1:0
Avranches
MFK Skalica
Spartak Myjava
SV Meerssen
0:0
MVV Maastricht
Portimonense
0:2
Monaco
NK Celje
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Zaglebie Sosnowiec
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Montpellier
0:1
Rodez Aveyron
NAC Breda
Excelsior
NK Krka
2:2
ND Gorica
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
2:4
Lyon
Leoben
3:1
Grazer AK
Orijent 1919
0:3
Fleetwood Town
Otelul
0:1
FC FCSB
Brighton
0:0
Union Saint-Gilloise
FC Seefelder Plateau
2:4
FC Kitzbuhel
Gent
2:1
Midtjylland
Olympiakos
1:0
AZ Alkmaar
Sturm Graz
2:1
Galatasaray
Rijeka
1:2
FC Koper
Sunderland
Rangers
FA Šiauliai II
0:3
Garliava Kaunas
FK Ekranas
1:0
Kedainiai Nevezis
Šilas
2:0
BFA
Minija Kretinga
2:1
Panevėžys II
UMF Grindavik
3:1
Grotta
Kordrengir
1:0
Thróttur Vogar
Fjolnir Reykjavik
2:1
Afturelding
KV Vesturbaer
1:2
UMF Selfoss
IF Vestri
3:3
HK Kopavogs
Fylkir Reykjavik
4:0
Thor Akureyri
Strommen IF
2:2
Kvik Halden FK
Orn-Horten
1:5
Flekkeroy
Oeygarden FK
Staal Jorpeland
Arendal FK
2:0
Notodden FK
Ferro Carril Oeste GP
3:1
Desamparados San Juan
Sportivo Las Parejas
1:3
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Crucero del Norte
0:0
Juventud Unida Gualeguaychu
Argentino Monte Maiz
1:2
Independiente Chivilcoy
Ivatsevichi
Malorita
Falko
0:3
Victoria Maryina Gorka
Senno
0:1
Gorodok lions
Vertikal Kalinkovichi
2:2
Svetlogorsk
Fakel Novogrudok
1:1
FSK Grodnenskiy
Vetka DYuSSh
1:1
Iput DYuSSh
Mozyr NPZ
1:0
Leskhoz
Niva Tolochin
0:3
Miory
Kletsk
0:1
Bobovnya
DYuSSh-2 Rechitsa
10:0
Dnepr Rogachev
Chayka
1:3
Svisloch
Respect
3:2
Starye Dorogi
Krechet
0:9
FK Niva Dolbizno
Lepel
3:5
FC Polotsk
Spartak Slutsk
0:2
FC Beliata-Viteks
FK Zhodino Yuzhnoe
2:1
Edinstvo Dzerzhinsk
Schuchin
0:0
Smena Volkovysk
Vila Nova GO
1:1
EC Bahia BA
Gremio FB Porto Alegrense
2:0
Nautico PE
Guarani FC SP
1:0
Cruzeiro MG
Sport Recife PE
2:0
Londrina PR
Criciuma SC
0:1
Vasco Da Gama RJ
Tombense MG
2:1
Chapecoense SC
Nova Iguacu RJ
2:1
EC Santo Andre
Sao Paulo Crystal
2:3
Globo RN
GE Juventus SC
0:3
Caxias RS
Juventude MA
2:2
Tuna Luso Brasileira
Ceilândia
1:0
Gremio Anapolis GO
4 de Julho PI
2:1
Moto Clube MA
Tocantinópolis
2:1
Fluminense PI
Retro FC Brasil
1:0
Sousa
Caldense MG
0:1
Real Noroeste ES
Sao Bernardo FC
1:1
Parana Clube PR
Cascavel PR
3:0
Marcilio Dias SC
Icasa CE
2:5
Afogados Ingazeira PE
Lagarto SE
4:1
Alagoinhas AC BA
Ferroviaria
0:2
Bahia de Feira BA
Nautico RR
0:6
Amazonas
Juazeirense
1:0
Sergipe SE
Qingdao Hainiu
1:2
Kunshan
Beijing Institute of Technology FC
0:4
Shaanxi Chang'an
Liaoning Shenyang Urban
0:1
Beijing BSU
Shanghai Jiading Huilong
1:0
Xinjiang Tianshan
Boeung Ket
0:1
Svay Rieng
Kirivong
1:2
Visakha
Nagaworld
1:1
National Defense
Phnom Penh Crown
3:2
Angkor Tiger
Union San Felipe
3:1
Deportes Copiapo
CD Santa Cruz
1:0
Santiago Morning
Deportes Magallanes
3:0
San Luis de Quillota
CSD Barnechea
2:1
Puerto Montt
Vastseliina
0:14
Tallinna JK Legion
K-Järve JK Järve
1:6
JK Tallinna Kalev
Mulgi
0:0
FC Tallinn
Jalgpallikool Tammeka
8:0
Kose
FC Nomme United
3:0
Läänemaa Haapsalu
Harju Jalgpallikool
29:0
EstHam United
Valga FC Warrior
0:6
FC Elva
Siheung Citizen
4:0
Hwaseong
Ulsan Citizen
0:2
Paju Citizen
Cheongju
1:0
Daejeon Korail
Busan Transportation
0:0
Gimhae City
Cheonan City
1:1
Gyeongju HNP
Yeoju Citizen
0:2
Seoul United
Gangwon II
0:1
Pyeongtaek Citizen
Daejeon Hana Citizen II
1:2
Namdong
Geoje Citizen
2:4
Chuncheon
Pyeongchang United
3:0
Goyang Citizen
FC Komeetat
0:3
OTP
SalPa
1:4
Musa Pori
EPS
1:1
Tampere United
KajHa
2:3
Narpes Kraft
Lahden Reipas
3:1
KuPS Akatemia
Nurmijarven Jalkapalloseura
5:0
Lappeenrannan Pallo
Pkku
1:1
Kiffen
OLS Oulu
1:0
JS Hercules
Kapa
0:0
JIPPO
Vantaan Jalkapalloseura
1:2
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
PeKa
0:0
Atlantis FC
FC Vaajakoski
1:1
Rovaniemi Palloseura
FK Zhenys
3:2
FK Yassy Turkistan
Taraz II
2:4
FC Okzhetpes
Ekibastuz
2:2
FK Bulat-Amt Temirtau
Kyran Shymkent
7:2
Igilik
Nueva Chicago
0:1
Belgrano
Ferro Carril Oeste
0:0
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Brown de Adrogue
2:0
Guillermo Brown
Tristan Suarez
2:0
Estudiantes BA
Almagro
1:0
Villa Dalmine
Deportivo Maipu
2:2
Deportivo Riestra
Agropecuario
1:0
Atlanta
Manly United
1:6
Blacktown City
Sydney Olympic
0:3
Sydney II
APIA Leichhardt Tigers
0:2
North Shore Mariners
Rubio Nu
0:1
Martin Ledesma
CA 3 de Febrero
0:2
Atyra FC
Club Guarani de Trinidad
1:2
Sportivo Trinidense
Club Fernando de La Mora
0:1
Deportivo Santani
Herentals
3:0
Ngezi Platinum
Bulawayo City FC
3:1
Wha Wha FC
Cranborne Bullets
1:0
Dynamos
FC Platinum
1:0
Bulawayo Chiefs
Justo Jose de Urquiza
1:0
Acassuso
Canuelas
0:1
Colegiales
Comunicaciones
3:2
Deportivo Merlo
San Miguel
0:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
2:0
Dock Sud
Excursionistas
1:0
Ferrocarril Midland
CA Atlas
0:1
Deportivo Espanol
Victoriano Arenas
2:1
Sportivo Italiano
Deportivo Laferrere
2:1
El Porvenir
Juventud Unida
2:3
Deportivo Paraguayo
Defensores de Cambaceres
1:1
Centro Español
Lugano
0:1
Yupanqui
Argentino Rosario
0:0
Central Ballester
Monagas SC
2:2
Dep. La Guaira
Carabobo FC
0:1
Academia Puerto Cabello
Metropolitanos FC
2:1
Inter de Barinas
Inter Stars
1:6
ACS Târgu Mureș 1898
Sparta Râmnicu Vâlcea
0:1
Oltul Curtişoara
Victoria Gugeşti
10:2
Victoria Traian
CS Rapid Jibou
1:4
Someşul Feldru
Unirea Bacău
Victoria Leţcani
Universitatea Alba Iulia
2:0
Gheorgheni
CS Dunarea Calafat
1:3
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
AS Pescăruşul Sarichioi
1:8
Unirea Braniştea
Atletic United Ploiesti
2:2
Dunărea 2020 Giurgiu
Gloria al Oraşului Geoag
13:0
Nera Bogodinţi
CS Crişul Sântandrei
Supporter
CSM Lugoj
5:3
Victoria Felnac
Viitorul Liteni
1:2
Viitorul Darabani
CS Dinamo București
8:0
Iazu
Albion Rovers FC
2:3
Livingston
Kelty Hearts
0:1
Inverness CT
Fraserburgh
1:3
Kilmarnock
Stenhousemuir
1:2
Partick Thistle
Hibernian
5:0
Clyde
Greenock Morton
0:0
Falkirk
Ayr United
Elgin City
Queen of The South
2:3
Annan Athletic
Dundee
3:0
Hamilton
Stranraer
2:5
Queen's Park
Dumbarton
1:2
Stirling Albion
Buckie Thistle FC
1:1
Ross County
East Fife
0:2
Dunfermline
Cowdenbeath FC
0:3
Airdrieonians
St. Mirren
0:1
Arbroath
Titanes
2:1
ULA
Urena SC
1:0
Trujillanos FC
Academia Anzoátegui
3:0
Fundación AIFI
Libertador
0:2
Yaracuyanos FC
Bolívar
1:0
Deportivo Petare
Croydon Kings
2:1
Sturt Lions
Cumberland United
2:0
West Torrens Birkalla SC
Campbelltown City
2:0
South Adelaide Panthers
Adelaide City
3:3
Adelaide United II
MetroStars
1:2
White City Woodville FC
Adelaide Olympic
0:2
Adelaide Comets
Tiga Sport
7:0
Baco
Kunié
2:0
AS Lossi
AS Mont-Dore
2:2
Horizon Patho
Ne Drehu
1:2
Hienghene Sport
A S Magenta
2:1
AS Qanono
FK Mladost Lucani
1:1
FK Spartak Subotica
FK Cukaricki
1:4
FK Tsc Backa Topola
FK Javor Ivanjica
0:4
FK Partizan
Devonport City
5:0
Riverside
Glenorchy Knights
2:1
Olympia Warriors
Kingborough Lions
1:2
Launceston City
Clarence Zebras
0:2
South Hobart
Tri-Cities Otters FC
1:0
Dalton Red Wolves SC
Flint City Bucks
2:0
AFC Ann Arbor
Kalamazoo FC
2:1
Midwest United
Tobacco Road FC
1:4
North Carolina II
Lansing City
1:2
Oakland County FC
Tormenta II
SC United Bantams
FC Wichita
3:0
Chicago Dutch Lions
Colorado ISA
0:2
New Mexico United II
Ogden City
2:1
Flatirons
San Francisco City FC
0:5
Ventura County Fusion
Marin
6:1
Central Valley Fuego II
AC Connecticut Soccer
1:4
Western Mass Pioneers
FC Florida II
1:1
Tampa Bay United
New Jersey Copa FC
3:2
Westchester Flames FC