Fixtures - August 27, 2022
Southampton
0:1
Man United
Brentford
1:1
Everton
Brighton
1:0
Leeds United
Chelsea
2:1
Leicester City
Liverpool
9:0
Bournemouth
Man City
4:2
Crystal Palace
Arsenal
2:1
Fulham
RB Leipzig
2:0
Wolfsburg
Mainz
0:3
Leverkusen
Hoffenheim
1:0
Augsburg
Hertha
0:1
Dortmund
Schalke
1:6
Union Berlin
Bayern
1:1
Mönchengladbach
Go Ahead Eagles
0:1
Sparta Rotterdam
Vitesse
2:2
RKC Waalwijk
Feyenoord Rotterdam
4:0
FC Emmen
Heerenveen
2:1
Fortuna Sittard
Chernihiv
1:1
Skoruk Tomakivka
LNZ Cherkasy
0:0
Obolon-Brovar Kiev
Bukovina Chernovtsy
1:2
Epitsentr Dunayivtsi
MFC Metalurh Zaporizhya
3:3
FC Kremin Kreminchuh
Karpaty
3:0
Yarud
Prykarpattya
0:3
Polissya Zhytomyr
Dinaz Vyshgorod
1:1
Nyva Ternopil
Sunderland
0:1
Norwich City
Blackburn
0:1
Stoke City
Blackpool
3:3
Bristol City
Cardiff City
0:0
Preston North End
Huddersfield Town
2:2
West Brom
Hull City
3:2
Coventry City
Middlesbrough
2:1
Swansea City
Millwall
0:1
Reading
Rotherham United
2:0
Birmingham City
Watford
2:3
Queens Park Rangers
Wigan Athletic
1:5
Burnley
Sérésien
0:4
Genk
Cercle Brugge
1:1
Zulte-Waregem
Oud-Heverlee
2:1
KV Oostende
Sint-Truiden
3:1
Yellow-Red KV Mechelen
FK Jablonec
1:1
FC Banik Ostrava
FK Teplice
0:0
Zlín
Pardubice
0:3
FK Mlada Boleslav
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:1
Viktoria Plzeň
Sparta Prague
1:1
Bohemians Prague 1905
Central Cordoba
2:2
Lanus
Arsenal de Sarandi
1:1
Huracan
San Lorenzo
1:1
Rosario Central
Newell's Old Boys
1:2
Godoy Cruz
Banfield
1:2
Defensa y Justicia
Talleres
1:1
Racing Avellaneda
Argentinos Juniors
0:2
Platense
Shanghai Port
1:0
Tianjin Jinmen Tiger
Wuhan Zall
1:2
Shandong Taishan
Guangzhou R&F FC
1:2
Chengdu Rongcheng
Shimizu S-Pulse
1:0
Kyoto Sanga
Nagoya Grampus
0:2
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
3:6
Tokyo
Cerezo Osaka
0:3
Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
2:1
Kashima Antlers
Bordeaux
0:1
Guingamp
Metz
1:2
Dijon
US Quevillaise-Rouen Metropole
2:1
Pau
Annecy FC
0:0
Grenoble
Sochaux
3:0
Niort
Paris
1:1
Caen
Valenciennes
2:2
Saint-Etienne
Bastia
0:2
Rodez Aveyron
Nimes
1:0
Stade Lavallois Mayenne FC
Le Havre
1:1
Amiens SC
Gornik Leczna
4:1
Odra Opole
Stal Rzeszow
5:0
Podbeskidzie
Ruch Chorzow
2:1
Bruk-Bet Termalica
Chojnice
1:0
LKS
Accrington Stanley
0:0
Exeter City
Bristol Rovers
1:1
Shrewsbury Town
Cambridge Utd.
4:3
Burton Albion
Cheltenham Town
1:2
Oxford United
Derby County
2:1
Peterborough
Ipswich Town
2:2
Barnsley
Lincoln City
2:2
Fleetwood Town
Morecambe FC
0:4
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
2:0
Bolton Wanderers
Port Vale
0:1
Portsmouth
Sheffield Wednesday
5:0
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
1:1
Charlton Athletic
AFC Wimbledon
0:1
Barrow AFC
Bradford City
0:0
Crewe Alexandra
Carlisle United
1:0
Gillingham
Harrogate Town FC
0:4
Newport County
Leyton Orient
4:2
Hartlepool United
Northampton Town
0:1
Doncaster Rovers
Rochdale
1:1
Crawley Town
Salford City
1:0
Stevenage
Stockport County
1:1
Swindon Town
Sutton United FC
2:1
Mansfield Town
Tranmere Rovers
2:0
Colchester United
Walsall
1:2
Grimsby Town
Cartagena II
2:0
Atlético Pulpileño
CD Ebro
0:0
Alfaro CD
Gimnastica Segoviana
2:0
Zamora CF
Vigor Senigallia
0:2
Fermana FC
US Arezzo
2:0
AS Lucchese Libertas 1905
Pro Vercelli
1:0
Pro Patria
FC Coruxo
5:1
Arosa SC
ASD Villafranca
2:2
Mantova 1911
Montevarchi Calcio
4:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
Piacenza
0:0
Virtus Entella
Atletico Astorga FC
1:0
Real Oviedo B
CDA Aguilas FC
2:2
CD El Ejido 2012
Real Valladolid B
4:1
CD Coria
CD Cristo Atletico
1:3
Sestao River Club
CD Don Benito
0:0
Alcobendas Sport
Mouloudia Oujda
0:0
Racing de Casablanca
Wydad Casablanca
0:2
Berkane
FC Samgurali Tskaltubo
2:2
FC Gagra
FC Lokomotivi Tbilisi
1:1
FC Dinamo Batumi
FC Telavi
1:1
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Minsk
1:0
Slutsksakhar Slutsk
Energetik Bgu
0:0
FC Brest
FC Belshina Bobruisk
0:0
Dinamo Minsk
FC Neman Grodno
1:0
FC Isloch
Manisa Futbol Kulubu
3:2
Denizlispor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2:2
Samsunspor
Boluspor
1:1
Altinordu FK
Concordia Lausanne
0:1
Coffrane
FC Tuggen
2:1
FC Uzwil
Usv Eschen-Mauren
3:2
FC Wettswil-Bonstetten
Winterthur II
3:3
FC Freienbach
Grasshopper II
0:0
FC Gossau
SV Hongg
1:2
FC Linth 04
Neuchâtel Xamax II
0:0
FC Koniz
Dornach
2:2
FC Muri
FC Schotz
4:0
FC Langenthal
FC Rotkreuz
2:1
FC Wohlen
FC Bassecourt
3:2
Emmenbrücke
FC Naters
1:5
FC La Sarraz-Eclepens
FC Echallens Region
4:1
US Terre Sainte
Weesen
2:6
FC Kreuzlingen
Martigny Sports
2:2
FC La Chaux De Fonds
Portalban / Gletterens
3:4
CS Chenois
Vevey Sports
2:3
FC Monthey
Riga FC II
6:2
JDFS Alberts
Progress / AFA Olaine
2:1
Skanste
Rēzekne / BJSS
0:6
SC Grobina
Saldus SS / Leevon
0:3
FK Rīgas Futbola skola II
NK Jedinstvo Bihac
0:1
Radnik Hadžići
Radnički Lukavac
1:0
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Zvijezda Gradacac
0:2
NK Gosk Gabela
OFK Gradina Srebrenik
3:1
HNK Tomislav Tomislavgrad
Bratstvo Gračanica
2:1
TOŠK Tešanj
Rudar Kakanj
1:0
Goražde
FK Kozara Gradiska
3:0
FK Modrica Maxima
FK Krupa
0:1
Sloboda Novi Grad
FK Laktasi
3:1
Podrinje Janja
Tekstilac Derventa
0:2
FK Zvijezda 09
FK Famos Vojkovići
0:2
FK Rudar Prijedor
Ljubić Prnjavor
3:2
FK Drina Zvornik
Sutjeska Foča
3:2
Sloboda Mrkonjić Grad
FK Radnik Bijeljina
4:1
Željezničar Banja Luka
Fylkir Reykjavik
5:1
Grotta
UMF Grindavik
2:2
IF Vestri
Fjolnir Reykjavik
4:1
UMF Selfoss
Kordrengir
1:3
HK Kopavogs
Thróttur Vogar
1:2
KV Vesturbaer
Thor Akureyri
0:0
Afturelding
Volsungur
0:1
Höttur / Huginn
Reynir Sandgerdi
2:0
Magni
KFA
1:3
Throttur Reykjavik
Vikingur Olafsvik
3:3
KF Fjallabyggd
Oeygarden FK
Arendal FK
Sotra
0:3
Kvik Halden FK
Moss FK
3:0
Flekkeroy
Strommen IF
1:1
Orn-Horten
Vard Haugesund
3:1
Staal Jorpeland
FK Gjovik-Lyn
1:0
Kjelsaas
Ullern
2:0
Notodden FK
Zug 94
1:1
Collina d'Oro
Tavannes / Tramelan
0:2
Düdingen
Lausanne Sport II
Fribourg
FC Spiez
1:3
FC Prishtina Bern
Chur 97
3:2
FC Thalwil
Rorschach
2:4
FC Frauenfeld
Adliswil
1:3
Lachen / Altendorf
FC Red Star Zh
3:0
Schöftland
FC Dietikon
3:1
BSC Old Boys
Dardania St. Gallen
5:0
FC Uster
FC Amriswil
0:3
SV Schaffhausen
SC Buochs
0:1
Kickers Luzern
Perlen-Buchrain
0:0
FC Ibach
FC La Tour-Le Paquier
0:2
Ajoie-Monterri
CS Romontois
1:2
Châtel-St-Denis
Lancy
2:1
FC Signal
SV Muttenz
5:1
SC Binningen
SC Zofingen
2:1
FC Grenchen
FC Mutschellen
1:4
FC Windisch
FC Veyrier Sports
FC Thierrens
FC Regensdorf
2:4
Unterstrass
Emmen
1:4
Mendrisio
FC Brunnen
0:0
FC Hergiswil
FC Matran
0:4
Farvagny / Ogoz
Yverdon Sport II
0:0
Collex-Bossy
Olympique de Geneve FC
5:0
FC Ugs
Printse-Nendaz
2:7
Italien
Ascona
0:1
FC Gambarogno-Contone
Besa Biel/Bienne
5:1
FC Muri-Gümligen
Stade Payerne
1:2
FC Echichens
FC Plan-Les-Quates
0:1
Pully Football
FK Pelister Bitola
0:0
Besa Dobërdoll
KF Gostivar
1:0
Sasa
Voska Sport
3:0
Pehchevo
Sloga Vinica
0:0
FK Karaorman Struga
FK Belasica Strumica
5:0
FK Borec
FK Teteks Tetovo
1:3
FK Detonit Plachkovica
Vardar Skopje
2:0
FK Ohrid
Kozuv Gevgelija
1:2
KF Aresimi 1973
Považská Bystrica
2:1
FK Dubnica Nad Vahom
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
2:2
MSK Zilina B
KFC Komarno
1:0
Petržalka
1. FC Tatran Presov
1:0
FK Slavoj Trebisov
FK Kosice
5:1
FC STK 1914 Samorin
NK Bilje
0:4
Jadran Dekani
NK Roltek Dob
0:4
NK Rudar Velenje
Primorje
1:2
ND Beltinci
NK Krsko
1:0
NK Fuzinar Ravne
VfL Osnabrück
2:2
Saarbrucken
Ingolstadt
2:3
Wehen Wiesbaden
Elversberg
1:0
Waldhof
Viktoria Koln
1:1
1860 Munich
Verl
3:0
FSV Zwickau
Bayreuth
1:1
RWE
NK Dren Vrhnika
2:1
Vipava
NŠ Drava
2:2
NK Sampion Celje
Dravinja
4:0
NK Dravograd
NK Rače
1:1
Posavje Krško
Podvinci
1:0
Šmartno
NK Avto Rajh Ljutomer
3:1
NK Brezice 1919
Adria
3:1
NK Brda
Tolmin
3:1
Šencur
Svoboda
2:1
ND Slovan Ljubljana
Šobec Lesce
2:2
Škofja Loka
Izola
4:1
Sava Kranj
Visoko
0:2
Žiri
Tj Valasske Mezirici
6:1
Břidličná
SK Steti
2:0
FC Chomutov
N. Byskovice
0:0
Ceska Lipa
Újezd Praha 4
0:0
Kosmonosy
FK Novy Jicin
0:0
Opava II
Vysočina Jihlava II
3:0
Breclav
Brandys Nad Labem
1:1
Chrudim II
Horní Bříza
0:3
Jiskra Domažlice II
FK Komarov
2:4
ZCE Plzen
Tochovice
4:2
FK Slavoj Cesky Krumlov
AFC Humpolec
2:0
FC Slovan Havlickuv Brod
Rymarov
1:5
Bílovec
Bystřice nad Pernštejnem
1:3
Tatran Brno Bohunice
Tj Slovan Bzenec
1:3
FC Tvd Slavicin
Skastice
3:1
FK San Jv Sumperk
FK Šternberk
1:1
Sfk Elko Holesov
FC Vsetin
1:1
Tatran Vsechovice
1 HFK Olomouc
0:2
1.fc Viktorie Prerov
FK Spartak Sobeslav
3:0
Otava Katovice
SK Klatovy 1898
0:2
FC Rokycany
Vilémov
1:2
SK Kladno
SK Slany
2:1
Meteor Prague
Letohrad
1:1
Velke Hamry
MFk Trutnov
2:3
Slovan Liberec II
FK Dobrovice
2:1
Vysoke Myto
FC Hvezda Cheb
5:1
TJ Sokol Libis
LASK Juniors
2:0
SAK Celovec/Klagenfurt
Silz / Mötz
2:1
Fügen
Wac
0:2
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Lauterach
2:2
Göfis
Austria Salzburg
2:1
SAK 1914 Salzburg
SC Rheindorf Altach II
2:0
Rotenberg
Donaufeld
2:1
SC Neusiedl
Wiener Viktoria
2:1
FC Mannsdorf
Stripfing
5:0
ASV Drassburg
SV Leobendorf
1:1
SC Wiener Neustadt
Imst
5:0
FC Kufstein
SW Bregenz
0:2
VfB Hohenems
SV Grodig
0:0
Golling
Mes Shahr-e Babak
0:0
Shahrdari Astara
Kheybar Khorramabad
0:0
Pars Jonoubi
Chooka Talesh
3:0
Omid Vahdat
Shams Azar
4:0
Khooshe Talaee
DYuSSh Stolin
3:0
Atlant Kobrin
Dyush-3 Stenles Pinsk
3:0
Ivatsevichi
Vetka DYuSSh
0:10
Bumprom
Falko
3:2
Viliya
Smena Volkovysk
2:4
Svisloch
Fakel Novogrudok
1:1
Chayka
Krasnapolle
0:2
FC Gorki
Gorodok lions
2:0
Miory
Kletsk
2:1
Respect
Mozyr NPZ
18:2
Dnepr Rogachev
FSK Grodnenskiy
6:1
Neman Belkard
Lepel
5:0
Niva Tolochin
Spartak Slutsk
3:3
Starye Dorogi
Senno
2:3
DYuSSh Orsha
Krechet
1:2
Иваново
FC Torpedo-MAZ Minsk
3:1
FC Krumkachi
Kirovsk
0:3
Servolyuks Mogilev Region
Iput DYuSSh
1:2
FC Zhlobin
Vertikal Kalinkovichi
3:1
DYuSSh-2 Rechitsa
FC Spartak Shklov
7:0
FC Zarya Krugloe
Niva Chausy
2:0
SOZh Krichev
Kronon
4:1
FC Beliata-Viteks
Luninets
6:0
Euroexport
Nadezhda Baranovichi
4:1
Drogichin
FK Zhodino Yuzhnoe
11:0
Berezino
Serebryanka Volat
1:7
Urozhaynaya
Brusque SC
0:1
Londrina PR
Gremio FB Porto Alegrense
0:1
Ituano FC SP
Cruzeiro MG
4:0
Nautico PE
Guarani FC SP
2:1
Tombense MG
CRB AL
0:0
Criciuma SC
Angkor Tiger
1:4
Phnom Penh Crown
Svay Rieng
2:2
Boeung Ket
Visakha
6:1
Kirivong
National Defense
1:1
Nagaworld
Belconnen United
1:1
Canberra
Cooma Tigers
2:2
Canberra Olympic
O'Connor Knights FC
1:4
Gungahlin United
Monaro Panthers
0:1
Woden Weston
Hamilton
1:0
Arbroath
Inverness CT
0:1
Greenock Morton
Partick Thistle
2:1
Raith Rovers
Queen's Park
2:1
Cove Rangers
FK Banik Sokolov
2:3
Povltava FA
FC Kolin
3:2
SK Sokol Brozany
SK Hranice
2:1
Fotbal Frydek Mistek
SFK Vrchovina
2:0
Unex Unicov
FC Slovan Rosice
3:0
1 SC Znojmo FK
Mladá Boleslav II
4:0
FK Chlumec Nc
Tj Jiskra Domazlice
3:1
FK Zbuzany 1953
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3:1
FK Hodonin
FK Usti Nad Labem
3:0
SK Benesov
Tj Sokol Zivanice
2:3
FK Prepere
GVI
5:2
B 1908
Slagelse B&I
1:2
LSF
Otterup
1:5
Hedensted
Aalborg BK II
3:1
Djursland
ASA Aarhus
4:1
Kjellerup IF
KFUM Roskilde
0:2
Greve
Nørresundby
1:5
Viby
Herlev
1:1
KFUM
Boldklubben 1909
0:2
B 1913
Tarup-Paarup IF
2:1
Ringkobing IF
Varde IF
0:2
Marienlyst
Skjold
1:1
Næstved IF
Brabrand IF II
3:1
OKS
Vvog
2:0
Staphorst
Dovo Veenendaal
3:1
Harkemase Boys
Hoek
1:5
BVV Barendrecht
Stedoco
4:1
FC Rijnvogels
Excelsior '31
2:1
Gvvv
Sparta Nijkerk
2:1
Dvs 33 Ermelo
Sportlust '46
1:2
Urk
Ter Leede
2:2
ACV Assen
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
2:2
Rkav Volendam
Onsala
0:2
Husqvarna FF
Höganäs BK
1:3
Astrio
Stenungsunds IF
3:1
Mjölby
Sund
2:2
Kiruna FF
Enskede IK
3:1
Nykoping BIS
Eslov
0:2
FC Rosengaard 1917
Berga
4:0
Asarum
Torslanda
3:3
Sävedalen
Angered BK
2:1
Grebbestads IF
Skiljebo SK
Akropolis IF
Bodens BK
2:1
Skelleftea FF
Friska Viljor FC
0:0
IFK Luleaa
IF Älgarna
2:3
Ytterhogdal
Karlbergs BK
1:3
Syrianska FC
Huddinge IF
5:0
Värmbols
Lidköping
1:1
IK Gauthiod
Järfälla
3:0
FC Gute
Sandviks
1:5
Storfors
Bergnäsets AIK
2:0
Gottne
Högsby
1:2
Österlen
Vänersborgs FK
3:0
Nordvärmland
Kvarnsvedens IK
0:4
Hudiksvalls Forenade FF
IFK Östersund
4:0
Umeå FC Akademi
Arameiska-Syrianska
1:1
Trosa-Vagnhärad SK
Santa Tecla FC
CD Dragon
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Chalatenango
Atlético Marte
AD Isidro Metapan
Once Deportivo
Jocoro
CD Luis Angel Firpo
CD Aguila
Alianza FC (Slv)
CD FAS
Boreham Wood FC
1:1
Altrincham FC
Bromley FC
1:0
Scunthorpe United
Eastleigh FC
2:1
Southend United
Halifax Town
1:4
Notts County
Gateshead FC
0:1
Wealdstone FC
Maidenhead United FC
0:1
York City FC
Maidstone United FC
1:0
Torquay United
Solihull Moors FC
3:0
Dorking Wanderers
Yeovil Town
1:0
Dag & Red
Woking FC
2:3
Wrexham
Spennymoor Town
1:1
Darlington 1883
Banbury United
3:1
Hereford FC
Buxton FC
1:2
Blyth Spartans AFC
Chester FC
0:1
AFC Fylde
Chorley FC
0:0
Bradford Park Avenue AFC
Farsley Celtic
1:1
Curzon Ashton FC
Gloucester City
0:1
Brackley Town FC
Kettering Town
1:3
Alfreton Town FC
Kidderminster Harriers FC
2:0
Peterborough Sports FC
Kings Lynn FC
1:1
Leamington FC
Scarborough Athletic
1:1
Boston United FC
Southport FC
0:0
AFC Telford United
Braintree Town FC
2:0
Tonbridge Angels
Chippenham Town
1:0
Hungerford Town FC
Concord Rangers
1:2
Ebbsfleet United FC
Dartford FC
1:2
Worthing FC
Dover Athletic FC
4:0
Hemel Hempstead
Eastbourne Borough
2:1
Dulwich Hamlet
Farnborough
0:1
Bath City FC
Hampton & Richmond
2:3
Havant & Waterlooville FC
Slough Town FC
3:1
Cheshunt FC
St Albans City
0:0
Taunton Town
Welling United
1:2
Chelmsford City
Weymouth FC
0:2
Oxford City
Southall
3:0
Guernsey
Boldmere St. Michaels
2:1
Bedworth United
Cambridge City
0:1
Sutton Coldfield
Chasetown FC
1:1
Corby Town
Coleshill Town
1:1
Spalding United
Daventry Town
2:0
Dereham Town FC
Halesowen Town FC
3:0
St Neots Town
Leicester Road
1:2
Sporting Khalsa
Shepshed Dynamo
1:2
Harborough Town
Stamford
1:1
Gresley FC
Yaxley
0:3
Loughborough Dynamo
Ashford United
2:2
East Grinstead Town
Beckenham Town
2:1
Sheppey United
Chatham Town
2:1
Burgess Hill Town
Chichester City FC
1:1
Corinthian
Cray Valley Paper Mills
2:2
Whitehawk
Haywards Heath Town
1:2
Ramsgate
Hythe Town
0:0
Sevenoaks Town
Sittingbourne FC
2:1
Faversham Town
Three Bridges
3:0
Lancing FC
Consett
5:0
Carlton Town
Grimsby Borough
3:5
Brighouse Town
Hebburn Town
2:1
Sheffield FC
Lincoln Utd
2:2
Pontefract Collieries
Long Eaton United
3:1
North Shields
Ossett United
1:2
Cleethorpes Town FC
Shildon FC
6:0
Bridlington Town
Stocksbridge Park Steels
1:2
Stockton Town
Tadcaster Albion
0:0
Grantham Town
Worksop Town
3:1
Dunston Uts
Bishop's Cleeve
1:0
Bashley FC
Bristol Manor Farm
1:1
Larkhall Athletic
Cinderford Town
1:1
Bideford FC
Exmouth
2:0
Paulton Rovers
Frome Town
0:1
AFC Totton
Hamworthy United FC
1:1
Slimbridge
Tavistock FC
0:1
Melksham Town
Westbury United
2:1
Wimborne Town
VCD Athletic FC
0:0
Littlehampton Town
Evesham United
0:2
Sholing FC
Aylesbury Utd
2:1
Barton Rovers FC
Biggleswade
Harlow Town
Cirencester Town
1:2
Welwyn Garden City
Didcot Town
1:0
Biggleswade Town
FC Romania
2:1
Berkhamsted
Hadley
1:2
Kidlington
AFC Kempston Rovers
1:1
Highworth Town
Walthamstow
0:2
Thame Utd
Ware FC
0:3
Waltham Abbey
Bedfont Sports
0:0
Chipstead FC
Binfield
4:0
Merstham
Hanworth Villa
0:4
Basingstoke Town
Mole Valley SCR
0:5
Chertsey Town
Thatcham Town
1:2
Leatherhead FC
Tooting & Mitcham United
0:1
Marlow
Walton & Hersham
3:1
Uxbridge FC
Westfield (Surrey)
1:3
Northwood FC
AFC Sudbury
5:2
Gorleston
Felixstowe & Walton Utd.
2:0
Basildon United
Grays Athletic
3:0
Brentwood Town
Hashtag United
1:1
Stowmarket Town
Heybridge Swifts
2:0
East Thurrock United
Hullbridge Sports
1:3
Witham Town
Lowestoft Town
2:1
Maldon & Tiptree
New Salamis
1:1
Bury Town FC
Tilbury FC
0:0
Coggeshall Town
Wroxham FC
3:3
Great Wakering Rovers
City Of Liverpool
0:1
Macclesfield FC
Clitheroe
1:3
1874 Northwich FC
Hanley Town
2:4
Skelmersdale United
Kidsgrove Athletic FC
1:0
Glossop North End FC
Leek Town
1:1
Ramsbottom United
Mossley AFC
1:1
Newcastle Town
Prescot Cables
1:0
Runcorn Linnets
Trafford FC
2:3
Bootle
Widnes
1:1
Colne
Witton Albion
3:2
Workington AFC
Ashton United FC
2:1
Warrington Town
Atherton Collieries
0:1
Matlock Town
Bamber Bridge
2:1
FC United of Manchester
Belper Town
0:5
Rylands
Gainsborough Trinity
0:2
Lancaster City
Marine FC
1:0
Marske United FC
Morpeth Town
3:0
Hyde United FC
Nantwich Town
0:1
South Shields
Radcliffe
2:0
Liversedge
Stalybridge Celtic
0:0
Guiseley FC
Whitby Town
0:1
Stafford Rangers
Billericay Town
2:3
Folkestone Invicta
Bognor Regis Town
1:2
Potters Bar Town FC
Canvey Island
2:1
AFC Hornchurch
Carshalton Athletic
0:1
Haringey Borough
Corinthian Casuals
1:1
Lewes FC
Enfield Town
2:0
Bowers & Pitsea
Hastings United
4:1
Brightlingsea Regent
Herne Bay
1:1
Kingstonian FC
Wingate & Finchley
1:2
Aveley FC
Bracknell Town
0:3
Chesham Utd
Dorchester Town
4:2
Hartley Wintney
Gosport Borough
5:1
Plymouth Parkway
Hanwell Town
1:0
Tiverton Town
Hayes & Yeading United F.C.
2:2
Beaconsfield Town
Merthyr Town
1:2
Poole Town
North Leigh FC
3:3
Yate Town
Salisbury
2:1
Swindon Supermarine
Truro City FC
4:1
Hendon FC
Weston Super Mare FC
7:0
Harrow Borough
Winchester City FC
1:1
Metropolitan Police
AFC Rushden & Diamonds
1:1
Ilkeston Town
Barwell
1:1
Alvechurch
Basford United
2:0
Leiston FC
Bromsgrove Sporting FC
2:1
Hitchin Town
Hednesford Town
1:2
Bedford Town Football Club
Kings Langley
1:1
Stratford Town FC
Mickleover Sports
3:2
St Ives Town
Needham Market FC
0:2
Rushall Olympic
Redditch United
1:2
Nuneaton Town FC
Royston Town
3:3
Stourbridge FC
Tamworth FC
1:4
Coalville Town
Paide Linnameeskond II
2:0
FC Elva
K-Järve JK Järve
2:2
Tallinna FC Flora
FCI Levadia Tallinn
7:1
Parnu Jalgpalliklubi
FC Nomme United
1:1
Viimsi
BK Forward
1:3
Gefle IF
Motala AIF
2:1
Hammarby Talang
Stockholm Internazionale
2:4
Vasalunds IF
GAIS
1:1
FC Trollhattan
IFK Malmo
2:2
Tvaakers IF
Lindome GIF
3:1
Torns IF
Qviding FIF
3:1
Angelholms FF
Team TG FF
0:2
Sandvikens IF
Haninge
1:4
Sollentuna FF
BK Olympic
0:0
Oskarshamns AIK
Falkenbergs FF
3:0
Aatvidaberg FF
Ljungskille SK
1:2
IK Oddevold
Lunds BK
2:0
Vänersborgs IF
07 Vestur III
0:3
B68 II
AB II
1:1
ÍF Fuglafjørdur
EB / Streymur II
7:2
NSÍ III
FC Suduroy
5:5
Skála II
Hoyvík
3:3
KÍ III
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2:5
FK Zeleziarne Podbrezova
Dukla Banská Bystrica
4:2
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Dunajska Streda
1:2
AS Trencin
MFK Skalica
1:1
FC Spartak Trnava
VV Buitenpost
0:3
Swift
Genemuiden
4:1
Apeldoorn CSV
Azsv
2:0
Berkum
VV Eemdijk
2:1
DETO Twenterand
WV-HEDW
2:1
HZVV
Jodan Boys
0:3
Nieuwenhoorn
VV Smitshoek
2:4
Odin 59
VV Capelle
1:1
VV Kloetinge
FC S-Gravenzande
3:2
Poortugaal
Spijkenisse
2:0
ASV de Dijk
VV Goes
3:3
WNC
Achilles Veen
2:1
VV Zwaluwen Vlaardingen
SJC Noordwijk
4:1
Alphense Boys
SDV Barneveld
0:2
Huizen
Olde Veste '54
1:3
DHSC
Flevo Boys
0:1
Ajax Amateurs
Sportclub Feyenoord
2:2
SV Alphense Racing Club
Be Quick 1887
1:3
VOC
WVV Alcides
1:0
ROHDA Raalte
Silvolde
0:0
RKZVC
Moerse Boys
1:1
Halsteren
Annagh United FC
1:1
Loughgall
Dergview FC
0:3
Warrenpoint Town FC
Dundela FC
3:0
Harland and Wolff Welders FC
Institute
1:1
Ballinamallard United FC
Knockbreda FC
1:0
Newington Youth
Wieczysta Kraków
1:1
ZKS Stal Stalowa Wola
Legia Warszawa II
2:2
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź II
2:2
Jagiellonia II
KS Unia Solec Kujawski
1:1
Stolem Gniewino
Polonia Nysa
1:2
Rekord Bielsko-Biała
MKS Mławianka Mława
4:2
Broń Radom
Sokół Kleczew
1:2
Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
Cartusia Kartuzy
Wiązownica
0:1
Wisla Sandomierz
ZKS Unia Tarnów
0:4
Cracovia Kraków II
Korona Kielce II
1:2
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
0:3
Łagów
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
3:0
Błonianka Błonie
KS Warta Sieradz
0:0
Sokol Ostroda
MKS Pilica Białobrzegi
0:2
Lechia T. Mazowiecki
Olimpia Zambrow
1:1
Pelikan Łowicz
KS Legionovia Legionowo
2:0
Unia Skierniewice
LKS Vineta Wolin
0:5
Olimpia Grudziadz
Jarota Jarocin
1:2
Polonia Sroda Wielkopolska
Kp Starogard Gdansk
0:2
Pogoń Szczecin II
Stal Brzeg
0:4
MKS Kluczbork
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Ślęza Wrocław
KS Polonia Bytom SA
3:1
Górnik Zabrze II
Odra Wodzisław Śląski
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin
3:0
Warta Gorzów
Pawłowice Śląskie
1:2
Goczałkowice Zdrój
Grulla Morioka
0:2
Albirex Niigata
Mito Hollyhock
0:0
FC Ryukyu
Ventforet Kofu
2:2
Zweigen Kanazawa
Vegalta Sendai
0:2
JEF United
Machida Zelvia
0:1
Yokohama
Tokushima Vortis
2:1
Renofa Yamaguchi
Chungju Citizen
4:1
Goyang KH
Gangwon II
1:1
Jinju Citizen
Chuncheon
3:0
Jeonju
Pyeongtaek Citizen
1:1
Daegu II
JS Hercules
1:0
FC Vaajakoski
Pkku
0:3
Kapa
Lahden Reipas
1:0
JIPPO
Nurmijarven Jalkapalloseura
1:2
PeKa
Lappeenrannan Pallo
1:2
Futura
VIFK
1:0
Rovaniemi Palloseura
Igilik
1:1
FK Bulat-Amt Temirtau
FK Zhenys
0:1
Kairat-Zhastar
Akademia Ontustyk
2:3
Kyran Shymkent
FC Zhetysu
3:2
Taraz II
FK Baikonur
2:2
Ekibastuz
ATUS Ferlach
4:1
Kraig
Austria XIII
0:2
Donau
Favoritner AC
2:0
SV Schwechat
ASV 13
3:2
Slovan HAC
Austria Klagenfurt II
4:2
St. Andrä
Hörbranz
3:2
FC Koblach
SV Mayrhofen
4:2
SV Oberperfuss
Kirchbichl
0:2
Union Innsbruck
Simmeringer SC
0:2
SV Post Vienna
FC Hard
3:1
Andelsbuch
Union Mauer
1:1
FC Stadlau
Mondsee
1:1
Edelweiss Linz
Brederis / Meiningen
1:1
Ludesch
Fussach
1:6
Lochau
Hittisau
2:3
Bizau
Spratzern
1:3
ASK Kottingbrunn
SV Gloggnitz
2:1
SV Haitzendorf
Bürmoos
5:0
Thalgau
Siezenheim
2:0
Puch
SC Münster
1:4
Völs
Mils
0:3
Kematen
SPG Prutz / Serfaus
4:0
SV Innsbruck
St. Margarethen / Bur
1:1
Bad Sauerbrunn
SV Gussing
1:0
Kohfidisch
Oberwart / Rotenturm
2:0
SV Schattendorf
Brașov Steagul Renaște
1:0
Ripensia Timisoara
Metaloglobus
0:1
Minaur Baia Mare
Slatina
1:1
Unirea Slobozia
Poli Iasi
2:1
Concordia
Acs Asu Politehnica Timisoara
0:1
Progresul Spartac
Dinamo Bucharest
2:3
Unirea Dej
Unirea Constanța
2:1
Viitorul Pandurii
Metalul Buzău
1:0
Focşani
Dinamo Bacău
4:1
Viitorul Ianca
Unirea Braniştea
0:0
Sporting Lieşti
Târgu Secuiesc
0:3
Olimpic Zărneşti
Plopeni
3:1
Păuleşti
Kids Tâmpa Braşov
3:1
Municipal Braşov
Sepsi II
1:1
Olimpic Cetate
Blejoi
2:0
Odorheiu Secuiesc
Bucovina Rădăuţi
3:0
AS Stiinta Miroslava
AS FC Rapid Brodoc
0:2
Acs Foresta Suceava
Dante Botoşani
0:0
CSM Bacău
Viitorul Darabani
1:4
Şomuz Fălticeni
SCM Zalău
4:0
Sighetu Marmaţiei
CSM Victoria Carei
1:3
CSM Satu Mare
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
0:1
ACS Gloria Bistriţa
Sportul Şimleu
0:0
FC CFR 1907 Cluj II
Universitatea Alba Iulia
2:1
Viitorul Cluj
Ocna Mureș
0:4
Corvinul
CS Sanatate Cluj
3:0
FC Unirea Alba Iulia
Agricola Borcea
2:3
Voluntari II
Recolta Gheorghe Doja
1:2
Înainte Modelu
CS Gloria Băneasa
2:2
FCV Farul Constanţa II
CS Afumati
4:1
Amara
Gloria Albeşti
1:2
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Gloria Lunca Teuz Cermei
0:1
Șoimii Lipova
Resita
3:1
CS Phoenix Buziaș
Petrolul Potcoava
1:2
Flacăra Horezu
Popești-Leordeni
3:0
Flacăra Moreni
ACS Muscelul Câmpulung Elite
0:0
Unirea Bascov
CS Dinamo București
2:1
Tunari
FC Retezatul Haţeg
0:2
CS Jiul Petrosani
Viitorul Şimian
3:2
Progresul Ezeriș
MC Magra
1:2
Paradou AC
Union Sportive Médina d'Alger
1:0
El Bayadh
US Biskra
2:2
ES Sétif
JS Saoura
2:0
MC Alger
DEAC
2:0
Egri FC
Mátraderecske
1:7
Putnok VSE
Monostorpályi
3:1
Tiszaujvaros
Karancslapujtő KSE
0:5
FC Hatvan
Mátészalka FC
2:0
Hidasnémeti VSC
Szegedi VSE
5:1
Bugyi
Füzesgyarmati
1:0
Hódmezővásárhely
Székkutas
0:7
BSS Monor
FC Tatabanya
0:1
Balatonfüredi
Balatonszepezd
0:2
Komárom
Mezőörs
4:2
Söpte
Lajosmizse
0:5
Dabas
Nyergesújfalu
2:0
Tatai AC
Zsámbéki SK
0:3
Bicskei
Dunaharaszti MTK
1:3
Bölcskei SE
Szekszardi UFC
2:0
Budaorsi SC
Kadarkút
0:7
Ivancsa KSE
Építők
0:3
Nagykanizsa
Pecsvarad Spartacus
3:1
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Ócsárd SE
0:6
Nagyatádi
Király SZE
0:3
BVSC-Zuglo
Rakospalotai EAC
0:2
Esmtk Budapest
Senglea Athletic
1:0
Mgarr United
Pembroke Athleta FC
0:4
Zabbar Saint Patrick
Kalkara
2:0
Birzebbuga
Xghajra Tornados
2:0
Mellieha
Instituto
0:0
Villa Dalmine
San Martin Tucuman
4:0
Guemes
Ferro Carril Oeste
1:2
Flandria
Brown de Adrogue
1:2
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Tristan Suarez
1:1
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
2:2
Deportivo Madryn
Mitre
2:0
Gimnasia Jujuy
Chacarita Juniors
4:1
San Telmo
Maitland
3:1
Edgeworth Eagles
Cooks Hill United FC
0:1
Broadmeadow Magic
Lambton Jaffas
0:0
Charlestown Azzurri
Lübeck II
1:6
Kilia Kiel
Werder Bremen III
2:5
TuSpo Surheide
BTS Neustadt
2:2
Woltmershausen
Weiche Flensburg II
1:0
SV Frisia 03
RSV Eintracht
0:2
MSV 1919 Neuruppin
Dynamo Schwerin
1:1
Makkabi
DJK Bamberg
1:2
Feucht
TSV 1860 Rosenheim
3:5
Nördlingen
Deisenhofen
0:0
Memmingen
FC Gießen
1:0
Eddersheim
Flensburg
2:2
SV Eichede
Heider
1:0
Bordesholm
Vatan Sport
5:0
Blumenthaler SV
Komet Arsten
2:2
TuS Schwachhausen
Oberneuland
4:1
Leher TS
FC 08 Villingen
2:4
FC Nottingen
FV Ravensburg
0:4
SSV Reutlingen
Backnang
4:2
Freiburger FC
Einheit Rudolstadt
1:1
SV 1890 Westerhausen
VfL Halle
2:1
Blau-Weiß Zorbau
An der Fahner Höhe
2:0
Grimma
FC Oberlausitz Neugersdorf
2:2
Eilenburg
TuS Koblenz
1:0
TuS Kirchberg
Neumarkt
2:2
Cham
Bayern Hof
0:2
Abtswind
Kirchanschöring
0:3
Ingolstadt II
Rot-Weiß Hadamar
2:7
Eintracht Frankfurt II
Hanau
5:1
Viktoria Griesheim
Paderborn II
2:1
Sportfreunde Lotte
OSC Bremerhaven
3:2
Hemelingen
SV Curslack-Neuengamme 1919
2:2
Niendorfer
SV Morlautern
3:5
Arminia Ludwigshafen
Oberachern
0:2
SG Sonnenhof Grossaspach
Bissingen
2:4
Holzhausen
Hollenbach
4:0
1. FC Rielasingen-Arlen
Mutschelbach
1:3
Göppinger
Altona
0:0
Paloma
Gebenbach
3:1
Kornburg
Jahn Regensburg II
0:2
Donaustauf
Wurzburger FV
2:1
SpVgg Weiden
Erlensee
2:3
Waldgirmes
Husumer SV
3:3
Oldenburger
Pforzheim
0:5
Stuttgarter Kickers
Arminia Hannover
3:0
Eintracht Celle
VfL Oldenburg
2:1
Bersenbrück
Schalding-Heining
3:0
Kottern
Dachau
2:3
Gundelfingen
Türk Gücü Friedberg
2:1
Bayern Alzenau
Unter-Flockenbach
5:1
Neuhof
Bövinghausen
3:1
Ennepetal
Ahrweiler BC
0:3
Schott Mainz
Uerdingen
1:4
TVD Velbert
Frechen
0:2
Wegberg-Beeck
Bonner SC
5:0
Pesch
Hennef 05
2:0
Hürth
Ballymacash Rangers
6:1
Banbridge Town
Dollingstown
4:0
Armagh City FC
Limavady United FC
0:1
Bangor FC
Lisburn Distillery FC
0:0
Portstewart FC
Psni FC
2:6
Moyola Park FC
Tobermore United
1:1
Queens University
Ironi Kiryat Shmona
1:1
Hapoel Katamon
Hapoel Tel Aviv
0:2
Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
4:1
Maccabi Netanya
Ashdod
1:0
Sektzia Nes Tziona
Caernarfon Town FC
5:1
Cardiff Metropolitan University FC
Haverfordwest County
3:0
Airbus UK Broughton
Penybont
2:1
Flint Town United
Pontypridd Town
2:1
Aberystwyth Town FC
Kariba
0:0
Dynamos
Black Rhinos
2:1
Chicken Inn
Ngezi Platinum
0:0
FC Platinum
Harare City
0:0
Bulawayo Chiefs
Bulawayo City FC
2:0
Yadah
Wha Wha FC
0:0
Triangle United
Colegiales
0:0
Dock Sud
Deportivo Merlo
1:2
UAI Urquiza
Acassuso
0:1
Deportivo Armenio
Argentino Quilmes
1:1
San Miguel
Canuelas
3:2
Ituzaingo
Comunicaciones
1:1
Los Andes
Juventud Unida
1:3
Defensores de Cambaceres
Deportivo Paraguayo
1:0
Argentino Rosario
Mercedes
3:0
Central Ballester
Centro Español
1:1
Yupanqui
FBC Melgar
2:1
Universidad San Martin
Carlos Mannucci
1:1
CC Deportivo Municipal
Sport Huancayo
1:1
Academia Cantolao
Deportivo Lara
2:2
Estudiantes de Merida FC
Academia Puerto Cabello
1:2
Inter de Barinas
Metropolitanos FC
0:0
Monagas SC
Everton de Vina Del Mar
4:0
Deportes La Serena
Palestino
2:1
Curico Unido
Universidad Chile
0:3
Universidad Católica
RFC Perwez
1:0
Stockel
Stade Everois
2:2
Kosova Schaerbeek
Evelette-Jallet
3:4
Arquet
RESC Houffaloise
2:2
Jeunesse Freylangeoise
Messancy
3:1
Gouvy
Sartoise
3:0
La Roche
Oppagne-Wéris
2:2
Chaumont
Bastogne
1:1
Longlier
RUS Assenois
0:4
Vaux-Noville
Radnički Sr. Mitrovica
0:0
OFK Vršac
FK Rad
2:0
Radnički Novi Beograd
Zeleznicar Pancevo
1:3
Grafičar
Novi Sad
2:1
FK Trajal Krusevac
Macva Sabac
1:0
FK Metalac GM
HNK Cibalia-Vinkovci
1:0
NK Rudes
Dubrava Zagreb
4:1
Solin
Bijelo Brdo
1:1
NK Vukovar 91
NK Dugopolje
1:0
NK Hrvatski Dragovoljac
Gold Coast United
0:0
SC Wanderers
Logan Lightning FC
1:4
Brisbane City
Eastern Suburbs
2:1
Gold Coast Knights
Energie Cottbus
4:0
Meuselwitz
Greuther Fürth II
0:2
Buchbach
SV Wacker
1:1
Augsburg II
TSV Havelse
0:1
VfV Hildesheim
SV 19 Straelen
0:2
Preußen Münster
Mönchengladbach II
0:0
Wuppertaler SV
Bocholt
3:2
Wattenscheid
Wiedenbruck
0:1
Fortuna Köln
Rodinghausen
5:1
RW Oberhausen
SVL
3:0
Düren
VfB Stuttgart II
3:3
Hoffenheim II
Balingen
0:0
Lehnerz
TSV Steinbach
4:1
Eintracht Trier
Teutonia 05
2:1
Werder Bremen II
Rain/Lech
1:0
Heimstetten
Hankofen-Hailing
0:2
Viktoria Aschaffenburg
FK Torpedo Moskva II
0:5
FC Tekstilshchik Ivanovo
Ural-D Yekaterinburg
0:1
Amkar
FC Dynamo Barnaul
0:0
Novosibirsk
Arsenal Tula II
1:0
Sakhalin Sakhalinsk
Rodina Moskva II
1:1
FC Strogino Moscow
FC Chelyabinsk
3:2
Delin-Zenit Izhevsk
FC Nosta Novotroitsk
0:2
Torpedo Miass
Yadro St. Petersburg
2:1
FC Zorkij Krasnogorsk
Khimik Dzerzhinsk
1:2
FC Murom
Dinamo Vologda
1:0
Znamya Truda
Khimik-Avgust
0:1
FC Irtysh Omsk
Zenit Penza
0:1
FK Kolomna
Biolog Novokubansk
2:1
Kuban Kholding
FK Kosmos Dolgoprudny
2:2
FK SKA-Khabarovsk II
Salyut Belgorod
1:0
Znamya Noginsk
FC Sokol Saratov
2:0
Saturn Ramenskoye
Spartak Nalchik
1:1
Druzhba Maikop
Forte
1:0
Legion-Dynamo
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:0
SKA Rostov
FC Tyumen
1:0
Orenburg 2
Khimki II
2:1
FK Dinamo Vladivostok
Leningradets
2:1
FK Yenisey Krasnoyarsk II
FC Dynamo Bryansk
3:1
Akademiya Tambov
FK Ryazan
1:1
FC Avangard Kursk
FC Zenit-2 St Petersburg
1:1
Zvezda St. Petersburg
FC Torpedo Vladimir
1:0
FC Tver
Sakhalinets
0:1
FC Metallurg Lipetsk
FK Rotor Volgograd
0:1
FK Alaniya Vladikavkaz II
Chayka Peschanokopskoye
2:0
Dinamo Stavropol
Veles
3:1
Urozhay Krasnodar
Akron Tolyatti
1:3
FC Baltika Kaliningrad
SKA Khabarovsk
2:1
Rodina Moskva
FC Volgar Astrakhan
0:1
Neftek. Nizhnekamsk
FC Shinnik Yaroslavl
3:0
Ufa
Alania-D
1:2
FC Volga Ulyanovsk
FC Krasnodar-2
0:1
Makhachkala
Clydebank FC
4:1
Bonnyton Thistle FC
Rutherglen Glencairn
2:2
Kilwinning Rangers
Tower Hearts
Cumnock Juniors
Drumchapel United
3:0
Easthouses Lily
Penicuik Athletic FC
0:1
Musselburgh Athletic FC
Whitehill Welfare
1:4
Camelon Juniors
Auchinleck Talbot
7:0
Coldstream FC
Broxburn Athletic
3:0
Blackburn United
Burntisland Shipyard
1:5
Lothian Thistle
Carnoustie Panmure
1:1
Royal Albert FC
Dalkeith Thistle FC
1:3
Lochee Utd
Dundonald Bluebell
3:1
Tayport
Fort William FC
0:4
Benburb
Haddington Athletic FC
1:3
Darvel
Invergordon
1:5
Newtongrange Star FC
Irvine Meadow
1:1
Hill of Beath Hawthorn FC
Linlithgow Rose FC
9:0
St. Cuthbert Wanderers
Pollok
6:0
Girvan FC
Preston Athletic
0:1
Newton Stewart
Sauchie Juniors FC
4:2
St Andrews United FC
Vale of Leithen FC
0:2
Dunbar United FC
Wigtown & Bladnoch
0:12
Dunipace FC
Glasgow University
2:0
Golspie Sutherland
Alloa Athletic
5:0
Peterhead
Dunfermline
1:1
Airdrieonians
Edinburgh City
2:0
Clyde
Falkirk
3:1
Queen of The South
Montrose
3:0
Kelty Hearts
Albion Rovers FC
2:2
Annan Athletic
Bonnyrigg Rose
1:0
Stirling Albion
Dumbarton
2:1
Elgin City
Forfar Athletic
1:2
Stenhousemuir
Stranraer
2:2
East Fife
Union Namur
1:2
Union Saint-Gilloise II
FC Tubize
0:1
RUS Binche
Union Royale La Louviere Centre
1:3
Solières Sport
RUS Rebecquoise
3:2
Stade Disonais
Waremme
1:1
Ganshoren
R CS Verlaine
3:0
Stockay-Warfusée
Minyor Pernik
1:2
PFK Sportist Svoge
Maritsa Plovdiv
2:0
Ludogorets Razgrad B
Sozopol
1:1
Yantra 2019
FC Dunav 2010
1:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Partizan Bardejov
1:1
Baník Kalinovo
SK Odeva Lipany
3:0
Novohrad Lučenec
Spisska Nova Ves
1:1
Snina
Vranov nad Topľou
4:0
Svidník
MSK Tesla Stropkov
3:0
Slovan Giraltovce
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
1:0
Skf Sered
Kalná nad Hronom
Galanta
FK Inter Bratislava
0:2
Fomat Martin
Vrakuňa
0:1
Slovan Duslo Šaľa
Častkovce
0:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
CA Osasuna B
0:0
CD Atletico Baleares
Barcelona B
3:2
CD Castellon
Real Madrid Castilla
2:2
Real Balompedica Linense
CD San Fernando
1:0
Ceuta
Córdoba
4:1
Unionistas CF
CF Rayo Majadahonda
0:1
Racing de Ferrol
Real Murcia
0:0
CD Calahorra
CE Sabadell
1:1
SD Amorebieta
FK Sindelic Beograd
1:0
OFK Belgrade
FK Teleoptik
1:1
Jedinstvo Surčin
FK Prva Iskra
2:0
Radnički Obrenovac
FK FAP Priboj
2:1
Mačva 1929
Budučnost Krušik
3:0
FK Mladi Radnik
Sloga Kraljevo
1:1
Budućnost Arilje
Tutin
3:0
Radjevac Krupanj
Real Podunavci
1:1
FK Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
1:0
Takovo
FK Sloga Bajina Bašta
2:0
Sloga Požega
Omladinac NB
1:1
Borac Šajkaš
Jedinstvo Stara Pazova
2:1
Hajduk 1912 Kula
FK Dinamo 1945 Pancevo
0:2
Radnički Zrenjanin
FK Naftagas Elemir
3:2
1. Maj Ruma
FK Tekstilac Odžaci
Radnički Sombor
Radnički Svilajnac
0:1
Radnicki Pirot
Jedinstvo Paraćin
1:1
Toplicanin Prokuplje
Dunav Prahovo
0:2
Budućnost Popovac
Pčinja Trgovište
0:0
Dubočica
Timočanin
2:3
SFS Borac
Meševo
3:1
Brzi Brod
Stepojevac Vaga
0:1
FK Zemun
OFK Backa Palanka
1:0
FK Becej 1918
FK Borac Cacak
3:1
FK Polet Ljubić
Landskrona BoIS
2:1
Trelleborg FF
IF Brommapojkarna
2:1
Halmstads BK
Vasteraas SK
1:1
Orgryte Goteborg
Osters IF
2:1
Ostersunds FK
FK Mladost Lucani
1:2
FK Vozdovac
FK Kolubara Lazarevac
3:2
FK Cukaricki
Red Star Belgrade
4:1
FK Javor Ivanjica
Chainat Hornbill
1:2
Phrae United
Grand Andaman Ranong United FC
1:3
Customs United
Raj Pracha Thailand FC
0:0
Kasetsart
Nakhon Pathom United
1:1
Krabi
RFC Tournai
1:1
RAS Monceau
SG-Tertre-Hautrage
1:1
Ostiches
Genly-Quévy
5:0
Gosselies Sports
CS Onhaye
3:1
Rapid Symphorinois
Marloie Sport
3:1
Sprimont-Comblain
Libramont
0:0
Raeren
RUW Ciney
1:1
RFC Union La Calamine
NK Lukavec
2:1
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Udarnik Kurilovec
1:0
HAŠK
NK Vrapce
2:1
Trešnjevka
NK Vrbovec
5:2
Gaj
NK Lucko
2:1
Ponikve
Segesta Sisak
1:3
NK Samobor
Uskok Klis
3:1
Kamen Ivanbegovina
GOŠK Dubrovnik
1:1
Zmaj Makarska
Vodice
2:0
Junak
Zagora
3:0
Hrvatski vitez
NK GOŠK Kaštel Gomilica
1:0
RNK Split
Zadar
5:1
Neretvanac Opuzen
Urania Baška Voda
2:2
Neretva Metković
Buje
4:0
Crikvenica
Radnik Križevci
1:0
Varteks Varaždin
Rudar Mursko Središće
1:0
Papuk
Koprivnica
0:2
Virovitica
NK Dinamo Domašinec
3:2
Podravina Ludbreg
Podravac Virje
0:5
Polet
Cres
0:1
Nehaj
Pomorac
1:2
Pazinka
Krk
2:1
Uljanik
Vinodol
6:0
NK Medulin
Naprijed Hreljin
2:0
Rudar Labin
NK Novigrad
0:3
NK Kraljevica
Đakovo-Croatia
1:0
NAŠK Našice
Valpovka
1:1
Oriolik Oriovac
Slavonija Požega
2:2
NK Svačić Stari Slatinik
Darda
1:4
Graničar Županja
Vuteks-Sloga
4:3
Sloga Nova Gradiška
Karlovac 1919
3:0
Maksimir Zagreb
Čepin
1:2
Bedem Ivankovo
Dimitrovgrad
3:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Slivnishki geroy
3:1
Levski Rakovski
CSKA 1948 Sofia III
0:0
Septemvri Sofia II
Slavia Sofia II
4:2
Balkan Botevgrad
Marek
2:0
PFC Pirin Gotse Delchev
Chavdar Etropole
2:0
Bansko
Pirin Razlog
0:1
OFK Kostinbrod
PFC CSKA Sofia II
1:0
Kyustendil
Septemvri Simitli
0:1
Oborishte Panagyurishte
PFC Rilski Sportist Samokov
2:0
Granit Vladaya
Sportist G.Toshevo
1:8
Chernolomets 1919
Riltsi
1:0
FC Volov Shumen
Chernomorets Balchik
6:1
Botev Novi Pazar
Septemvri Tervel
5:0
Dorostol
Svetkavitsa Tg
2:0
FK Lokomotiv Ruse
Ludogorets III
6:2
Ustrem Donchevo
Lokomotiv Mezdra
5:1
Boruna Tsareva livada
Pavlikeni
2:1
FK Juventus Malchika
Yantra Polski Trambesh
1:2
Partizan
Drenovets
4:1
Vihar Slavyanovo
Akademik Svishtov
2:1
Sevlievo
Botev Vratsa II
2:3
Bdin
OFK Levski
3:2
Etar VT II
Lokomotiv Dryanovo
0:2
Gorna Oryahovitsa
Yambol 1915
1:1
Karnobat
Zagorets
0:2
Rozova Dolina
Sokol Markovo
3:2
FK Atletik Kuklen
Lokomotiv Plovdiv II
1:2
PFC Nesebar
Gigant Saedinenie
1:1
Spartak Plovdiv
Beroe II
2:4
Levski Karlovo