Fixtures - August 31, 2022
Bournemouth
0:0
Wolverhampton
Arsenal
2:1
Aston Villa
Man City
6:0
Nottingham
West Ham
1:1
Tottenham
Liverpool
2:1
Newcastle
Monaco
2:4
Troyes
Angers
2:4
Reims
Montpellier
2:0
Ajaccio
Lyon
2:1
Auxerre
Strasbourg
1:1
Nantes
LOSC
1:2
Nice
Marseille
1:0
Clermont
Lens
5:2
Lorient
Rennes
3:1
Brest
Toulouse
0:3
PSG
Bristol City
2:0
Huddersfield Town
Coventry City
0:1
Preston North End
Stoke City
1:1
Swansea City
Sunderland
3:0
Rotherham United
Blackpool
0:1
Blackburn
FK Mlada Boleslav
1:2
FC Hradec Kralove
FC Banik Ostrava
1:2
Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
3:0
1 FC Slovacko
SK Sigma Olomouc
1:1
Slovan Liberec
Slavia Praha
6:0
FK Teplice
FC Wettswil-Bonstetten
2:1
FC Kosova Zurich
FC Koniz
4:1
FC Munsingen
FC Wohlen
3:2
FC Solothurn
FC Meyrin
5:1
FC Grand-Saconnex
CS Chenois
1:1
FC Echallens Region
Turan-T IK II
3:1
Kapaz II
Keşlə II
3:2
FK Qəbələ II
Mil-Muğan FK
0:3
Araz Nakhchivan PFK
Sumqayıt II
1:0
Zira II
Londrina PR
1:0
CRB AL
Sampaio Correa MA
1:1
Cruzeiro MG
Sport Recife PE
1:0
Gremio Novorizontino
Ituano FC SP
0:0
Operario PR
CSA AL
2:0
Nautico PE
Criciuma SC
2:0
Gremio FB Porto Alegrense
Tombense MG
1:0
Brusque SC
Gigant Saedinenie
2:0
Sokol Markovo
Spartak Peshtera
0:6
Chavdar Etropole
Metalurg Pernik
1:3
Marek
Botev Novi Pazar
1:1
Septemvri Tervel
Union San Felipe
1:0
Univ. Concepción
CD Cobreloa Calama
2:1
Deportes Iquique
Melipilla
1:2
San Luis de Quillota
Dominican Republic U17
8:0
Dominica U17
Aruba U17
2:1
Martinique U17
Puerto Rico U17
16:0
US Virgin Islands U17
Sava Strmec
4:6
Bednja
NK Moslavina
3:2
NK Medimurje Cakovec
Solin
6:1
NK Funtana
Nehaj
0:4
Primorac Biograd
Neretva Metković
0:2
Grobničan Čavle
Bijelo Brdo
5:1
Marsonia Brod
Radnik Križevci
1:3
Dubrava Zagreb
Nedelišće
3:3
Varteks Varaždin
Virovitica
0:6
Mladost Ždralovi
Tehničar 1974
4:0
Mladost Petrinja
Belišće
3:0
BSK Buk
Bjelovar
1:0
Gaj
Slavonac Bukovlje
0:2
Borinci Jarmina
Papuk
0:0
Karlovac 1919
Vuteks-Sloga
1:2
Jadran Poreč
Bistra
2:1
Vodice
FK Hodonin
1:2
Slovácko II
Zlín II
3:0
SK Hranice
1 SC Znojmo FK
0:2
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
FC Slovan Rosice
3:0
FK Apos Blansko
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3:2
Uhersky Brod
FC Viktoria Otrokovice
2:0
Fotbal Frydek Mistek
FC Velke Mezirici
2:1
Unex Unicov
FC Hlucin
3:2
SFK Vrchovina
FK Fotbal Trinec
4:0
FC Sellier & Bellot Vlasim
Sparta Praha II
1:3
FC Vysocina Jihlava
SFC Opava
1:1
Slavia Praha II
FK Varnsdorf
1:2
1 FK Pribram
SK Lisen
4:0
SK Sigma Olomouc B
FK Dukla Prague
2:0
MFk Vyskov
1.SK Prostejov
1:1
Afk Chrudim
MFK Karvina
0:1
Mas Taborsko
FK Akademija Pandev
3:0
FK Skopje
FC Struga Trim Lum
2:1
FK Sileks Kratovo
GFK Tikvesh 1930
1:3
Shkendija 79 Tetovo
Gjorce Petrov
1:1
FK Rabotnicki Skopje
FK Renova
FK Bregalnica Stip
FK Shkupi
1:1
Pobeda
MFK Zemplin Michalovce
1:1
MFK Ruzomberok
FC Spartak Trnava
1:0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Slovan Bratislava
1:1
Dunajska Streda
AO Katastari
0:4
Nafpaktiakos
Panelefsiniakos Elefsinas
1:0
Apollon Agios Ioannis
APO Panargiakos
0:4
Apollon Paralimniou FC
AE Kalampakiou
0:4
Ionikos Ionia
Panthrakikos
1:0
Antheias-Aristinou
Aetos Varvaras
3:3
PAO Kristonis FC
Vironas Kavala
2:0
Anagennisi Giannitsa FC
Asteras Tripotamos
4:1
Aris Petinos
Elassona
3:1
Atromitos Palamas
Vataniakos FC
0:0
Ypatou
Fikis
3:0
Pyrasos Nea Anchialos FC
AEP Kozani
6:1
Anagennisi Artas
PAO Koutselio
1:2
AO Asteras Petriti
Nea Selefkia
0:2
Asteras Stavros
Ermis Meligous
5:0
Pankamariakos
Panthouriakos
0:1
Diagoras Vrachneikon
Apollon Efpaliou
1:0
Foinikas N. Epidavrou
AON Tilikratis Lefkadas 2014
3:0
Molaikos
Aris Voula
3:0
Nea Artaki
Poseidon Kardamyla
0:7
AER Afantou
FC Taraz
1:1
Shakhter Karagandy
FC Kairat Almaty
1:2
Akzhayik
Astana
1:0
Maktaaral
FC Kaisar Kyzylorda
1:1
FC Ordabasy
Honvéd II
2:1
Szolnoki MAV FC
Ferencváros II
1:2
Kecskeméti TE II
Paksi SE II
1:1
Dabas
Egri FC
1:1
Budapesti Vasas SC II
DEAC
3:0
Senyo Carnifex FC
FC Hatvan
1:3
Putnok VSE
Penzugyor SE
2:0
Debrecen II
Hajdúszoboszlói SE
3:0
Diósgyőr II
Körösladány
5:2
Karcag SE
Jászberényi
0:1
BKV Elore
Kisvárda II
4:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Tiszaujvaros
1:1
Füzesgyarmati
BVSC-Zuglo
2:0
Tiszafuredi VSE
Komárom
2:2
Győri ETO II
Fehérvár II
0:0
FC Tatabanya
Móri SE
1:3
Kaposvari Rakoczi FC
Gyirmót SE II
3:0
Zalaegerszegi TE II
Érdi VSE
1:2
Budaorsi SC
Veszprem FC
1:0
III Ker Tue Upe
Nagykanizsa
2:2
Puskás II
Zsámbéki SK
1:2
Kelen SC
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
4:0
Majosi
MTK Hungária FC II
3:1
Hódmezővásárhely
BSS Monor
1:2
Szekszardi UFC
PTE-PEAC
3:4
Esmtk Budapest
Cegledi VSE
Makó
Újpest II
2:1
Bánk SE
BSE
Ivancsa KSE
Bicskei
0:0
Balatonfüredi
Imst
1:4
LASK
Sturm Graz
3:1
Austria Salzburg
Deutschlandsberger SC
1:5
WAC
SW Bregenz
0:5
Austria Klagenfurt
Amstetten
0:3
Blau-Weiss Linz
Dornbirn
3:2
Hartberg
Traiskirchen FCM
0:5
WSG Tirol
WSC Hertha
2:4
Ried
Siegendorf
0:5
Austria Wien
FK Borac Banja Luka
1:0
Hsk Zrinjski Mostar
FK Tuzla City
4:1
NK Siroki Brijeg
Igman Konjic
0:0
FK Sloboda Tuzla
NK Posusje
1:2
FK Zeljeznicar
Grafičar
5:1
Zlatibor Čajetina
OFK Vršac
2:1
FK Trajal Krusevac
Radnički Novi Beograd
0:2
IMT Novi Beograd
FK Indija
0:0
FK Rad
Radnički Sr. Mitrovica
1:0
Macva Sabac
Jedinstvo Ub
1:1
Novi Sad
FK Sloboda Uzice
2:2
Zeleznicar Pancevo
FK Metalac GM
0:1
Loznica
Wieczysta Kraków
0:2
Radunia Stezyca
Pogoń Szczecin II
0:2
Katowice
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:4
Slask
Polonia Sroda Wielkopolska
0:2
Motor
Pogon Siedlce
3:1
Chojnice
Łagów
1:3
Cracovia
SKRA Częstochowa
1:3
Wisla Plock
Polkowice
1:3
MKS Sandecja Nowy Sacz
GKS Jastrzebie Zdroj
0:2
Warta
KKS 1925 Kalisz
5:5
Widzew
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Tychy
Resovia
1:0
Miedz
LKS
2:2
Stal
Holstein Kiel II
3:1
TSV Havelse
VfV Hildesheim
2:3
Jeddeloh
Bremer SV
0:1
Hamburger SV II
Werder Bremen II
0:3
BSV Rehden
Altglienicke
2:2
Luckenwalde
Phönix Lübeck
0:4
Lubeck
Hannover 96 II
0:0
Eintracht Norderstedt
BW Lohne
3:2
Atlas Delmenhorst
SV Drochtersen/Assel
2:0
Kickers Emden
Sânmartin
2:0
Bihor Oradea
Avântul Periam
3:1
Progresul Pecica
Viitorul Cluj
3:3
Unirea Ungheni
Voinţa Lupac
0:6
Resita
Recolta Gheorghe Doja
0:4
CS Afumati
Blejoi
0:0
Metalul Buzău
Axiopolis
3:1
Agricola Borcea
Viitorul Ianca
5:0
Acs Dacia Unirea Braila
Municipal Braşov
3:2
Odorheiu Secuiesc
Târgu Secuiesc
3:2
Focşani
Popești-Leordeni
6:0
AFC Astra Giurgiu
Dinamo Bacău
3:3
Aerostar Bacau
AS Stiinta Miroslava
5:0
SJ Vaslui
Şomuz Fălticeni
1:2
Acs Foresta Suceava
Viitorul Darabani
0:3
Dante Botoşani
FC Tver
0:1
Amkal
FC Strogino Moscow
3:2
FK Kaluga
FK Dinamo Vladivostok
1:1
Novosibirsk
Zvezda St. Petersburg
2:1
Yadro St. Petersburg
Leningradets
3:0
Elektron VN
Zhasmin Mikhaylovsk
0:4
FC Chelyabinsk
FC Ural Yekaterinburg
2:0
PFC Sochi
Khimik-Avgust
2:0
Torpedo Miass
Zenit Penza
2:2
FC Sokol Saratov
Biolog Novokubansk
2:3
Dinamo Stavropol
FC Irtysh Omsk
4:0
Temp Barnaul
Khimki
0:2
Krasnodar
Amkar
0:1
Delin-Zenit Izhevsk
Forte
1:2
SKA Rostov
Khimik Dzerzhinsk
1:2
FC Murom
FK Kosmos Dolgoprudny
3:0
Sakhalin Sakhalinsk
Kvant
0:3
FC Dynamo Bryansk
StavAgrosoyuz
4:3
Legion-Dynamo
Torpedo Moskva
0:2
CSKA Moskva
FC Tyumen
3:1
FC Nosta Novotroitsk
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
1:1
Dinamo St. Petersburg
FC Torpedo Vladimir
2:0
Znamya Truda
Akademiya Tambov
3:1
Salyut Belgorod
FC Chernomorets Novorossiysk
2:0
Druzhba Maikop
Chayka Peschanokopskoye
1:1
Kuban Kholding
Spartak Kostroma
3:1
Dinamo Vologda
FK Ryazan
4:0
FK Kolomna
FC Nizhny Novgorod
2:0
Lokomotiv Moskva
FC Avangard Kursk
2:0
Sakhalinets
Zenit
2:0
FC Fakel Voronezh
Akhmat
3:1
FC Orenburg
Rostov
2:0
Dinamo Moskva
FK Vozdovac
4:1
FK Radnik Surdulica
FK Javor Ivanjica
0:1
FK Kolubara Lazarevac
FK Tsc Backa Topola
2:0
Radnicki Kragujevac
FK Partizan
1:1
Red Star Belgrade
Onsala
3:1
Orgryte Goteborg
IK Gauthiod
0:2
Trelleborg FF
Österlen
0:3
Landskrona BoIS
Tvaakers IF
0:2
Kalmar FF
Ljungskille SK
0:4
Varbergs BoIS
Tord
0:6
Helsingborg
Hassleholms IF
0:2
Mjallby AIF
Torns IF
0:3
IFK Goteborg
Hudiksvalls Forenade FF
2:4
AIK
IFK Luleaa
1:0
AFC Eskilstuna
IFK Stocksund
0:3
GIF Sundsvall
IF Karlstad
1:3
Vasteraas SK
Brålanda
0:9
Malmö FF
FC Trollhattan
1:0
Osters IF
Lunds BK
0:1
Norrby IF
Husqvarna FF
0:3
Halmstads BK
IK Sleipner
0:2
IK Brage
IFK Östersund
0:1
Ostersunds FK
Stockholm Internazionale
0:2
Skovde AIK
Vasalunds IF
0:1
Örebro
Enkoping SK
1:4
Dalkurd FF
Haninge
1:3
IF Brommapojkarna
IFK Österåker
0:3
Jonkopings Sodra