Fixtures - September 02, 2022
Stourbridge FC
2:2
Hanley Town
Aylesbury Utd
0:1
Margate FC
Baffins Milton Rovers
1:5
Winchester City FC
Three Bridges
2:1
Erith Town
US Quevillaise-Rouen Metropole
3:3
Niort
Metz
0:0
Annecy FC
Sochaux
4:1
Stade Lavallois Mayenne FC
Valenciennes
3:2
Nimes
Amiens SC
1:0
Grenoble
Bastia
1:0
Dijon
Le Havre
2:1
Caen
Den Bosch
1:2
PEC Zwolle
Helmond Sport
3:0
Almere City FC
NAC Breda
1:1
FC Eindhoven
VVV Venlo
2:1
FC Utrecht
Willem II Tilburg
1:0
ADO Den Haag
Rotenberg
3:2
Rot-Weiß Rankweil
FC Kufstein
3:0
SC Holz Pfeifer Kundl
SV Hall
1:8
SC Schwaz
Union Vocklamarkt
0:3
SC Weiz
SAK Celovec/Klagenfurt
0:2
FC Gleisdorf 09
SC Kalsdorf
0:4
Union Gurten
SK Treibach
1:4
TUS Bad Gleichenberg
Bischofshofen
3:2
SV Grodig
SAK 1914 Salzburg
2:2
Kuchl
ASV Drassburg
4:3
FC Mannsdorf
Fügen
1:3
SVG Reichenau
SV Seekirchen
4:0
TSV St. Johann
Wiener
1:0
Bruck/Leitha
TWL Elektra
2:1
SC Wiener Neustadt
SC Neusiedl
2:1
SV Leobendorf
Scheiblingkirchen
3:2
Donaufeld
Arman Gohar
2:1
Chooka Talesh
Omid Vahdat
Khalij Fars
Fajr Sepasi
1:1
Kheybar Khorramabad
Darya Babol
1:2
Shams Azar
Shahrdari Hamedan
1:0
Van Pars Isfahan
Khooshe Talaee
1:1
Chadormalu
Shahrdari Astara
0:1
Saipa
Pars Jonoubi
2:1
Mes Shahr-e Babak
Esteghlal Mollasani
3:3
Esteghlal Khuzestan
RWD Molenbeek 47
2:2
RSCA Futures (RSC Anderlecht II)
SL16 FC (Royal Standard de Liège II)
2:2
Jong KRC Genk (KRC Genk II)
Dunkerque
2:0
FC Bastia Borgo
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
1:1
Cholet
Martigues
3:1
Saint Brieuc
Le Puy
1:2
Châteauroux
Avranches
2:1
FC Villefranche-Beaujolais
Concarneau
1:2
Nancy
Orleans
1:1
FC Versailles 78
Cayman Islands U17
0:6
Dominican Republic U17
Anguilla U17
0:8
Puerto Rico U17
US Virgin Islands U17
0:3
Aruba U17
LSF
3:2
Skjold
Avarta
1:2
Herlev
Greve
2:0
Gørslev
Karlslunde
6:0
GVI
Næstved IF
3:1
VB 1968
Marienlyst
4:3
Brabrand IF II
Holbæk B&I
1:0
Tårnby FF
Olimpia Grudziadz
5:1
Jarota Jarocin
MKS Kluczbork
1:2
Goczałkowice Zdrój
Świt Skolwin
3:1
KS Unia Solec Kujawski
Broń Radom
2:2
Legia Warszawa II
Podlasie Biała Podlaska
2:2
MKS Czarni Połaniec
Bray Wanderers AFC
2:0
Athlone Town AFC
Cork City
2:2
Longford Town FC
Treaty United
1:0
Cobh Ramblers
Wexford
2:2
Waterford United FC
MS Tzeirey Tamra
0:3
Hapoel Ironi Karmiel
Beitar Ramat Gan
0:1
Hapoel Lod FC
Tzeirey Tira
1:2
Hapoel Azor
Ihud Bnei Shfaram
2:1
Hapoel Migdal HaEmek
MS Pardes Hanna-Karkur Lior Boker
Hapoel Beit Shean
Maccabi K. Ata Bialik
3:3
Hapoel Qalansawe
Dimona
5:1
Ironi Kuseife
MS Shikun HaMizrah
2:1
Maccabi Be'er Sheva FC
Nordia Jerusalem
4:1
Maccabi Ironi Sderot FC
Maccabi Kiryat Malachi
3:0
FC Jerusalem
Maccabi Neve Sha'anan
2:1
Maccabi Achva Fureidis
Maccabi Ahi Iksal
0:3
Ihud Bnei Kfar Kara FC
Hapoel Ironi Safed
0:1
Bnei HaGolan VeHaGalil
Maccabi Sha'arayim
3:2
Maccabi Ashdod
Hapoel Bu'eine
3:1
Hapoel Ironi Baqa al-Gharbiyye FC
Hapoel Marmorek
2:0
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Maccabi Yavne
2:0
Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva Eli
3:0
Hapoel Ramat Yisrael FC
Tira
2:1
Hapoel Kfar Kana
Maccabi Ironi Tamra
0:1
Maccabi Nujeidat Ahmed
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
4:3
Tampere United
HJS Akatemia
5:1
KaaPo Kaarina
Musa Pori
0:0
Vantaan Jalkapalloseura
Friedburg / Pöndorf
2:3
SV Wallern
SV Schwechat
3:1
WAF Brigittenau
FC Wels
ATSV Stadl-Paura
St. Martin i.M.
0:0
Mondsee
St. Andrä
0:4
KAC
Feldkirchen
0:3
St. Jakob Rosental
Kraig
2:0
VST Voelkermarkt
FC Lendorf
2:2
ATUS Ferlach
Union Gamlitz
2:0
Bruck an der Mur
Fehring 1947
1:3
Gnas
ASK Köflach
3:2
ASK Voitsberg
Liezen
1:5
Lafnitz II
Frauental
0:4
Wildon
TuS Heiligenkreuz
3:1
SC Furstenfeld
Lebring
1:2
Mettersdorf
Straßwalchen
1:4
Eugendorf
Bergheim
3:2
Siezenheim
Hallwang
3:1
ASV Salzburg
Puch
1:1
SV Schwarzach
Kirchbichl
2:3
Mils
Bizau
5:1
Hörbranz
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
1:1
Union Weißkirchen
Ortmann
2:1
Spratzern
SC Zwettl
2:1
Langenrohr
USC Rohrbach
1:1
SC Retz
Waidhofen / Thaya
1:2
SCU Ardagger
ASK Kottingbrunn
2:0
Mannersdorf
Neumarkt
2:1
Adnet
SC Parndorf
4:1
SV Gussing
Leithaprodersdorf
4:0
FC Andau
SC Pinkafeld
1:0
Deutschkreutz
Union Perg
1:1
St. Valentin
Schrems
0:2
SV Gloggnitz
St. Johann in Tirol
3:0
SC Münster
ACS Gloria Bistriţa
5:0
Sportul Şimleu
ACS Târgu Mureș 1898
2:2
Metalurgistul Cugir
Înainte Modelu
2:2
CS Gloria Băneasa
Șoimii Lipova
4:1
Ghiroda şi Giarmata Vii
Crişul Chişineu Criş
1:4
Ineu
Minerul Costeşti
0:0
Petrolul Potcoava
Alexandria
3:0
Viitorul Dăești
Pucioasa
0:2
Tunari
Unirea Bascov
3:4
CS Dinamo București
FCSB II
7:0
CS Real Bradu
CSM Deva
1:1
FC Retezatul Haţeg
Gilortul
4:3
CS Armata Aurul Brad
Abtswind
2:4
Gebenbach
Leher TS
2:2
Geestemünde
Feucht
1:1
Bayern Hof
Kornburg
1:0
Geesdorf
SpVgg Weiden
2:2
Eintracht Bamberg
Ammerthal
1:0
Erlangen
SG Sonnenhof Grossaspach
0:0
FV Ravensburg
SSV Reutlingen
1:2
Mutschelbach
FC Nottingen
2:4
Bissingen
Memmingen
1:1
Garching
Ingolstadt II
3:0
Erlbach
Eddersheim
3:0
Rot-Weiß Hadamar
Kaiserslautern II
3:0
Mechtersheim
WTSV Concordia
1:1
Victoria Hamburg
Ratingen SV Germania 04/19
4:2
Kleve
VfB Hallbergmoos-Goldach
1:4
Kirchanschöring
Eintracht Frankfurt II
5:2
Türk Gücü Friedberg
Bonner SC
5:1
Hennef 05
Hamburger SV III
4:0
SV Curslack-Neuengamme 1919
Papenburg
0:0
Heeslinger SC
Eimsbutteler TV
5:0
Rugenbergen
Bohemians Dublin FC
1:0
Shamrock Rovers
Derry City FC
3:0
University College Dublin
Dundalk
0:0
Shelbourne FC
Saint Patrick's Athletic FC
2:1
Finn Harps FC
Unterhaching
1:2
Hankofen-Hailing
Viktoria Aschaffenburg
1:0
Nürnberg II
Heimstetten
1:2
SV Wacker
FV Illertissen
3:2
Greuther Fürth II
Buchbach
2:4
Aubstadt
Schweinfurt
2:5
Würzburger Kickers
FSV Frankfurt
6:2
FC-Astoria Walldorf
Wormatia
1:2
TSV Steinbach
Balingen
0:3
FC Homburg
VfR Aalen
3:0
Hessen Kassel
Fortuna Köln
3:0
Kaan-Marienborn