Fixtures - September 09, 2022
Independiente
3:0
Aldosivi
Union Santa Fe
1:0
Sarmiento
Argentinos Juniors
2:1
Rosario Central
Barracas Central
2:0
Lanus
Patronato
1:0
Platense
ADO Den Haag
2:2
AZ Alkmaar
Almere City FC
0:1
SC Telstar
Dordrecht
2:1
Den Bosch
FC Eindhoven
5:0
MVV Maastricht
De Graafschap
1:1
NAC Breda
Heracles
5:3
VVV Venlo
FC Oss
1:1
Ajax Amsterdam
PEC Zwolle
2:2
Willem II Tilburg
Roda JC Kerkrade
1:1
PSV II
FC Utrecht
2:0
Helmond Sport
Young Violets FK Austria Wien
3:0
SK Vorwarts Steyr
Blau-Weiss Linz
1:0
Lafnitz
Dornbirn
2:1
Kapfenberger SV
Admira
1:2
Sturm Graz II
FAC
4:1
Rapid Vienna II
NK Bilje
4:3
NK Rudar Velenje
Brinje Grosuplje
1:3
NK Nafta Lendava
NK Aluminij Kidricevo
0:1
NK Triglav Kranj
NK Krka
1:0
Jadran Dekani
FC Kitzbuhel
0:2
FC Kufstein
Swarovski Tirol II
5:1
SC Holz Pfeifer Kundl
SC Schwaz
4:0
SV Woergl
Union Gurten
2:1
SV Allerheiligen
SC Weiz
3:1
SC Kalsdorf
TUS Bad Gleichenberg
3:2
SV Neuhofen/Ried II
FC Gleisdorf 09
2:3
USV Weindorf St. Anna am Aigen
WSC Hertha
3:2
SAK Celovec/Klagenfurt
SV Wals-Grunau
3:1
SV Seekirchen
TSV St. Johann
2:1
SAK 1914 Salzburg
FC Mannsdorf
1:2
FC Mauerwerk
Bruck/Leitha
2:3
SC Wiener Neustadt
Telfs
2:1
Fügen
Siegendorf
3:0
Wiener
Traiskirchen FCM
1:0
ASV Drassburg
Security Systems FC
FC Saint Eloi Lupopo
Fasil Kenema
3:0
Bumamuru FC
St Michel United
Inter Litoral
Milo FC
2:1
Kara
Buffles de Borgou
0:1
Kallon FC
Châteauroux
0:2
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
Sedan
0:1
Avranches
FC Villefranche-Beaujolais
1:1
Martigues
Nancy
2:0
Le Mans
FC Bastia Borgo
2:4
Concarneau
Cholet
1:1
Orleans
Saint Brieuc
0:1
Le Puy
FC Versailles 78
2:0
Dunkerque
FC Viktoria Otrokovice
1:0
FK Hodonin
FC Velke Mezirici
3:3
1 SC Znojmo FK
Tj Jiskra Domazlice
2:2
1. FC Karlovy Vary
Herstedøster IC
1:6
Greve
VB 1968
2:3
LSF
Tårnby FF
1:1
Brønshøj
Tarup-Paarup IF
3:3
OKS
Ringkobing IF
2:3
Hedensted
Eslov
0:0
Österlen
Assyriska BK
0:4
Torslanda
Vänersborgs FK
0:1
IK Gauthiod
IK Sleipner
5:0
Trosa-Vagnhärad SK
Athlone Town AFC
2:0
Wexford
Cobh Ramblers
1:1
Galway United FC
Treaty United
2:1
Bray Wanderers AFC
Waterford United FC
1:2
Cork City
Gerasdorf Stammersdorf
1:3
SV Schwechat
Mannswörth
2:3
SV Post Vienna
FC Hard
1:3
Lochau
Grün Weiß Micheldorf
0:2
Friedburg / Pöndorf
St. Jakob Rosental
3:3
Landskron
ATSV Stadl-Paura
Pregarten
Wolfsberg
1:4
Bleiburg
SV Spittal/Drau
6:0
Kraig
ASK Voitsberg
4:0
FC Judenburg
SC Furstenfeld
1:0
ASK Köflach
Bruck an der Mur
0:2
Liezen
Mettersdorf
1:1
Frauental
Gnas
2:4
Lebring
Ilz
1:2
Fehring 1947
Wildon
0:0
Union Gamlitz
Lafnitz II
2:1
TuS Heiligenkreuz
ASV Salzburg
1:2
Straßwalchen
Union Weißkirchen
4:1
FC Wels
Langenrohr
0:1
SCU Ardagger
SC Zwettl
5:0
USC Rohrbach
Mannersdorf
0:2
Ortmann
Kilb
0:0
Waidhofen / Thaya
Eugendorf
1:2
Puch
Bergheim
1:6
Neumarkt
SV Gussing
0:1
Leithaprodersdorf
Deutschkreutz
2:1
SV Schattendorf
Oberwart / Rotenturm
1:1
Klingenbach
Aerostar Bacau
2:3
Metalul Buzău
Râmnicu Sărat
1:0
ACS Voința Limpeziș
Acs Dacia Unirea Braila
1:4
Sporting Lieşti
Csikszereda II
0:0
Bucovina Rădăuţi
Sânmartin
2:1
Sighetu Marmaţiei
Avântul Reghin
3:0
Universitatea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
0:1
Corvinul
Progresul Pecica
3:2
Gloria Lunca Teuz Cermei
Ineu
1:2
CS Phoenix Buziaș
Pobeda Stár Bišnov
3:2
Crişul Chişineu Criş
Ghiroda şi Giarmata Vii
4:0
Avântul Periam
Viitorul Dăești
2:1
Sporting Roşiori
CS U Craiova II
0:1
Alexandria
Vediţa Coloneşti
0:2
Minerul Costeşti
CS Real Bradu
1:1
Pucioasa
ACS Muscelul Câmpulung Elite
AFC Astra Giurgiu
Filiaşi
1:0
CS Jiul Petrosani
Viitorul Târgu Jiu II
3:0
Progresul Ezeriș
Erlangen
4:1
SpVgg Weiden
Eltersdorf
3:1
Neumarkt
TSV 1860 Rosenheim
0:3
Türkspor Augsburg
Bövinghausen
1:1
Paderborn II
Pforzheim
2:5
Holzhausen
Süderelbe
1:2
Eimsbutteler TV
Union Sandersdorf
0:0
VfL Halle
FC Kray
0:3
Hamborn 07
Erlbach
4:1
VfB Hallbergmoos-Goldach
Delbrucker SC
2:3
Sportfreunde Lotte
Oberneuland
5:0
BTS Neustadt
TuRa Harksheide
0:0
Dassendorf
Victoria Hamburg
1:0
Union Tornesch
Hamm United
0:1
Paloma
TuS Osdorf
1:2
Niendorfer
Velbert
2:0
Sportfreunde Baumberg
SW Essen
1:0
SpVg Schonnebeck 1910
Meerbusch
1:1
TVD Velbert
Turu Dusseldorf
2:1
Cronenberger SC
Spelle-Venhaus
5:1
Papenburg
Derry City FC
1:0
Bohemians Dublin FC
Drogheda United FC
0:2
Saint Patrick's Athletic FC
Shelbourne FC
0:2
Sligo Rovers FC
University College Dublin
3:2
Dundalk
Metropolitanos FC
2:0
Zulia FC
Carabobo FC
0:0
Estudiantes de Merida FC
Aragua FC
0:1
Academia Puerto Cabello
Pipinsried
2:4
Viktoria Aschaffenburg
Lok Leipzig
0:0
BFC Dynamo
Rot Weiss Ahlen
2:0
SV 19 Straelen
SV Babelsberg
1:1
Luckenwalde
Carl Zeiss Jena
2:0
Halberstadt
FC-Astoria Walldorf
3:1
Freiberg
TSV Steinbach
0:3
Hoffenheim II
FC Homburg
1:3
Lehnerz
Lubeck
2:1
Werder Bremen II
FC Dynamo Barnaul
1:1
FC Tyumen
FK Peresvet Podolsk
1:0
Akademiya Tambov
Essentuki
2:2
SKA Rostov
FC Irtysh Omsk
0:0
Torpedo Miass
Elektron VN
0:7
Zvezda St. Petersburg
Ural U19
1:3
Zenit U-19
Master Saturn U19
0:2
CSKA Moskva U19
Khimki U19
2:4
Dinamo Moscow
Chertanovo U19
2:2
Krasnodar U19
Orenburg U19
1:1
Torpedo Moskva U19
Spartak Moskva U19
1:0
Nizhny Novgorod U19
Strogino U19
2:1
Krylya Sovetov U19
Fakel U19
2:3
Lokomotiv Moskva U19
Kuban U19
1:0
Sochi U19
Akhmat Grozny U19
1:4
Rostov U19