Fixtures - September 24, 2022
Armenia
0:5
Ukraine
Iceland
Russia
Northern Ireland
2:1
Kosovo
Slovenia
2:1
Norway
Scotland
2:1
Republic of Ireland
Israel
2:1
Albania
Cyprus
1:0
Greece
Czech Republic
0:4
Portugal
Spain
1:2
Switzerland
Serbia
4:1
Sweden
Zvyahel
0:1
Kudrivka-Nyva
Real Pharma Odessa
2:1
Metalurh Zaporizhya II
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
3:0
Rubikon
Argentina
3:0
Honduras
Honduras
El Salvador
Laos
1:3
Maldives
India
1:1
Singapore
Hong Kong
0:0
Myanmar
South Africa
4:0
Sierra Leone
Indonesia
3:2
Curacao
Kyrgyzstan
1:2
Russia
Ivory Coast
2:1
Togo
Tanzania
1:0
Uganda
Bolivia
0:2
Senegal
Grenada
1:3
Saint Vincent and the Grenadines
Huracan
3:1
Banfield
Godoy Cruz
0:1
Boca Juniors
Defensa y Justicia
2:1
Patronato
Sarmiento
2:0
Arsenal de Sarandi
Lanus
2:0
San Lorenzo
River Plate
0:1
Talleres
Changchun Yatai
2:0
Wuhan Zall
Wuhan Three Towns
3:4
Cangzhou Mighty Lions
Dalian Pro
2:2
Beijing Guoan
Shenzhen
0:4
Shandong Taishan
Forest Green Rovers
0:4
Exeter City
Barnsley
3:1
Charlton Athletic
Bristol Rovers
0:1
Accrington Stanley
Morecambe FC
1:2
Cambridge Utd.
Peterborough
3:0
Port Vale
Sheffield Wednesday
3:1
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
2:1
Burton Albion
Northampton Town
2:1
Stockport County
Barrow AFC
0:2
Leyton Orient
Bradford City
2:2
AFC Wimbledon
Colchester United
0:1
Rochdale
Crewe Alexandra
1:2
Mansfield Town
Doncaster Rovers
4:1
Crawley Town
Grimsby Town
1:2
Swindon Town
Hartlepool United
0:0
Gillingham
Newport County
1:1
Carlisle United
Stevenage
1:0
Harrogate Town FC
Sutton United FC
1:2
Salford City
Walsall
0:1
Tranmere Rovers
FC Isloch
2:1
Astravets
Dinamo Minsk
0:0
Arsenal Dzerzhinsk
Lokomotiv Gomel
2:3
FC Slavia Mozyr
FK Cukaricki
3:0
Arsenal Tivat
Odra Opole
0:2
Podbeskidzie
FC Smorgon
0:1
Energetik Bgu
Pogon
3:1
Warta
Korona
1:1
SKRA Częstochowa
Slask
Odra Opole
Vasas
0:0
Kozarmisleny
Hebar Pazardzhik
1:1
PFC Slavia Sofia
Osijek
2:3
NK Siroki Brijeg
Bochum
Fortuna Düsseldorf
FK Lokomotiv Sofia 1929
6:0
Slivnishki geroy
Saarbrucken
3:1
Düren
Gazisehir Gaziantep FK
1:1
Malatyaspor
FC Pirin Blagoevgrad
0:1
FK Bregalnica Stip
KF Gostivar
0:1
Shkendija 79 Tetovo
Lokomotiv Plovdiv
1:0
FK Arda Kurdzhali
Gjorce Petrov
1:0
Vardar Skopje
Rijeka
4:0
NK Celje
Botev Plovdiv
7:0
Maritsa Plovdiv
Kayserispor
0:0
Giresunspor
NK Vukovar 91
2:3
NK Slaven
Honved
1:2
FK Tsc Backa Topola
CSKA 1948
1:1
OFC Botev Vratsa
Larissa
1:0
Volos Nps
Radomiak
2:0
Donetsk
Kramsach / Brandenberg
0:16
WSG Tirol
Galatasaray
2:1
İstanbulspor
Philadelphia Union
1:0
Pachuca
Norden
5:1
Erpeldange
Feulen
6:3
Young Boys
Jeunesse Useldange
0:4
Lorentzweiler
Kehlen
6:0
Pratzerthal-Redange
Alliance Aischdall
6:1
Colmarberg
Minerva Lintgen
3:2
Hosingen
Bastendorf
0:3
Avenir Beggen
Berdorf Consdorf
0:2
Sporting Mertzig
Sandweiler
2:0
Syra Mensdorf
US Esch
1:2
Schengen
Red Black Egalité
3:0
The Belval Belvaux
Koeppchen
2:0
Red Star Merl-Belair
Sporting Bertrange
3:1
Union Mertert
Sanem
3:1
Blo-Wäiss Izeg
CeBra 01
1:3
Résidence Walferdange
Union 05 Kayl-Tetange
1:3
URB
FC Black Stars
2:1
Thun II
Winterthur II
1:0
FC Kosova Zurich
FC Tuggen
0:2
FC Wettswil-Bonstetten
Grasshopper II
0:1
FC Lugano II
FC Kreuzlingen
0:4
FC Paradiso
FC Uzwil
2:3
FC Gossau
Dornach
0:2
SR Delemont
FC Solothurn
2:1
FC Munsingen
FC Schotz
2:1
Neuchâtel Xamax II
FC Rotkreuz
2:3
FC Langenthal
FC La Chaux De Fonds
2:1
FC Sion II
AC Taverne
2:2
FC Linth 04
Concordia Basel
4:1
FC Wohlen
FC Bassecourt
2:0
FC Koniz
FC Naters
2:3
Coffrane
FC Echallens Region
3:1
Concordia Lausanne
Weesen
2:1
FC Freienbach
CS Chenois
2:2
US Terre Sainte
Martigny Sports
3:3
FC La Sarraz-Eclepens
Vevey Sports
2:2
FC Meyrin
Portalban / Gletterens
1:4
FC Grand-Saconnex
Emmenbrücke
5:1
FC Muri
NK Travnik
0:3
Rudar Kakanj
Radnik Hadžići
0:1
Vis Kosova
FK Mladost Doboj Kakanj
0:0
FK Buducnost Banovici
Radnički Lukavac
0:2
NK Gosk Gabela
NK Zvijezda Gradacac
3:1
Bratstvo Gračanica
NK Jedinstvo Bihac
1:2
HNK Tomislav Tomislavgrad
OFK Gradina Srebrenik
2:1
Goražde
FK Krupa
3:1
FK Slavija Sarajevo
FK Laktasi
2:0
FK Kozara Gradiska
Tekstilac Derventa
3:1
Omarska
FK Famos Vojkovići
0:1
Sloboda Novi Grad
Ljubić Prnjavor
0:3
FK Zvijezda 09
FK Drina Zvornik
4:1
Sloboda Mrkonjić Grad
Željezničar Banja Luka
1:0
FK Rudar Prijedor
Sutjeska Foča
3:0
FK Modrica Maxima
Oeygarden FK
Notodden FK
Egersund IK
0:0
Orn-Horten
Vard Haugesund
0:1
Flekkeroy
Hodd
1:0
Kjelsaas
Levanger
4:4
Frigg
Tromsdalen
0:2
FK Gjovik-Lyn
Sotra
1:2
Arendal FK
Staal Jorpeland
0:4
Kvik Halden FK
Strommen IF
1:3
Moss FK
Zug 94
3:0
Kickers Luzern
Tavannes / Tramelan
4:1
Farvagny / Ogoz
Lausanne Sport II
0:2
Châtel-St-Denis
FC Spiez
1:2
Muri-Gümligen
Rorschach
1:4
FC Thalwil
FC Frauenfeld
2:2
SV Schaffhausen
Adliswil
4:1
Wil II
FC Mutschellen
1:3
FC Dietikon
FC Red Star Zh
1:1
Pratteln
SC Binningen
2:0
Schöftland
Liestal
2:1
FC Grenchen
Düdingen
1:0
FC Saint-Imier
FC Amriswil
1:1
FC Widnau
FC Hergiswil
1:2
Collina d'Oro
Italien
0:1
Collex-Bossy
Lancy
4:0
FC Echichens
SV Muttenz
0:5
FC Windisch
SC Zofingen
2:3
BSC Old Boys
FC Bubendorf
4:1
Unterstrass
SC Emmen
4:1
FC Sursee
FC Gambarogno-Contone
0:0
Mendrisio
FC Brunnen
1:2
FC Ibach
FC Matran
0:4
FC Besa Biel/Bienne
Lachen / Altendorf
2:3
FC Uster
Printse-Nendaz
0:3
FC Ugs
Ascona
3:2
FC Eschenbach
Fribourg
Prishtina Bern
Yverdon Sport II
0:0
Amical Saint-Prex
FC Plan-Les-Quates
FC Thierrens
Osmanlıspor
0:3
Somaspor
Kasimpasa Erokspor
3:2
Nazilli Bld Spor
Inegolspor
2:0
Isparta 32 Spor
Genclik Spor
0:3
Kocaelispor
Balıkesirspor
0:2
Ankara Demirspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:0
Edirnespor
Agrispor
1:0
Elazığspor
1954 Kelkit Belediyespor
3:1
Konya Anadolu Selcukspor
Yomraspor
0:1
Derince Belediyespor
Kahramanmarasspor AS
0:1
Karaman Belediyespor
Eynesil Belediyespor
0:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Elaziz Belediyespor
1:3
Ofspor
Erbaaspor
1:2
Arguvanspor
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
0:0
Yeni Aksarayspor
Osmaniyespor
1:0
Buyuk. Tepecikspor
Amasyaspor
0:0
Nevsehir Belediye Spor
Kestelspor
2:0
Bayrampasa
Adliyespor
3:0
Nigde Belediyespor
Catalcaspor
0:0
Kütahyaspor
Ergene Velimese Spor
0:2
Turk Metal Kirikkale
Bulvarspor
1:1
Gumushanespor
Turgutluspor
3:0
Orduspor 1967
Darica Genclerbirligi
0:1
Iğdır FK
Efeler 09 Spor
3:3
Akhisar Belediyespor
Bursa Yildirim Spor
0:0
Mus Menderesspor
Bergama
0:0
Fatsa Belediyespor
Halide Edip Adivarspor
1:0
Artvin Hopaspor
Sapanca Spor Kulübü
1:0
Kepez Belediyespor
Karsiyaka
0:0
Sile Yildizspor
Eskişehirspor
3:4
Hacettepe 1945
Yeni Orduspor Kulubu
1:2
Icel Idmanyurdu Spor
NK Dren Vrhnika
1:2
Adria
Visoko
1:1
ND Slovan Ljubljana
Dobrovce
4:1
Šmartno
NK Rače
2:2
NK Sampion Celje
Podvinci
2:0
Dravinja
NK Zavrc
1:1
NŠ Drava
NK Avto Rajh Ljutomer
5:0
NK Dravograd
Svoboda
1:0
NK Brda
Šobec Lesce
0:1
Tolmin
Izola
0:1
Šencur
Žiri
1:1
Škofja Loka
Sava Kranj
0:1
Vipava
Tochovice
0:1
FK Horovicko
SK Aritma Prague
3:1
Otava Katovice
SK Steti
4:5
SK Slany
N. Byskovice
0:0
Cesky Brod
FK Olympie Brezova
0:0
Ceska Lipa
Újezd Praha 4
2:2
Meteor Prague
SK Kladno
1:0
Kosmonosy
FK Novy Jicin
1:0
TJ Unie Hlubina
Karviná II
6:1
FC Slavoj Olympia Bruntal
FK Slavoj Cesky Krumlov
2:0
Jiskra Domažlice II
SK Klatovy 1898
0:1
ZCE Plzen
Rymarov
2:1
FK Bospor Bohumin
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
2:2
Sokol Tasovice
Bystřice nad Pernštejnem
2:0
AFC Humpolec
FC Spartak Velka Bites
3:0
FC Slovan Havlickuv Brod
Start Brno
3:1
Tj Sokol Lanzhot
Sfk Elko Holesov
3:0
Tatran Vsechovice
FK Šternberk
2:0
FC Tvd Slavicin
Skastice
1:2
FK Nove Sady
FC Vsetin
0:1
1.fc Viktorie Prerov
1 HFK Olomouc
1:2
Zbrojovka Brno II
FC Rokycany
2:0
FC Viktoria Marianske Lazne
Horní Bříza
0:0
SK Senco Doubravka
Vilémov
6:4
TJ Sokol Libis
Letohrad
1:3
Vysoke Myto
FK Dobrovice
0:1
MFk Trutnov
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1:1
Velke Hamry
Témouchent
2:1
Ben Aknoun
MCB Oued Sly
2:1
WA Tlemcen
SKAF Khémis Mélina
0:1
CR Méchria
GC Mascara
1:0
NA Hussein Dey
Ol. Medea
0:0
ASM Oran
WA Boufarik
4:0
MC Saida
IB Khémis El Khechna
1:4
CA Batna
SVG Reichenau
3:0
SC Holz Pfeifer Kundl
Göfis
5:3
SC Rheindorf Altach II
Kuchl
0:2
Austria Salzburg
SV Wals-Grunau
1:0
Bischofshofen
FC Anif
0:1
Golling
LASK Juniors
5:1
SC Weiz
Wac
4:0
SC Kalsdorf
Union Gurten
1:0
SV Neuhofen/Ried II
Admira Dornbirn
1:1
Rot-Weiß Rankweil
Donaufeld
0:1
ASV Drassburg
SV Leobendorf
1:0
Traiskirchen FCM
Wiener Viktoria
2:0
SC Wiener Neustadt
FC Mauerwerk
5:0
Krems
Silz / Mötz
1:3
SC Schwaz
VfB Hohenems
2:1
Rotenberg
FC Wolfurt
1:1
SW Bregenz
Lauterach
2:1
Röthis
Fügen
2:0
FC Kitzbuhel
Dender
2:0
KSC Dikkelvenne
RWD Molenbeek 47
3:0
KSV Oudenaarde
Lommel United
2:0
RAAL La Louvière
Lierse Kempenzonen
5:1
KRC Mechelen
FSK Grodnenskiy
3:0
Fakel Novogrudok
Smena Volkovysk
4:2
Schuchin
Bumprom
3:0
Svetlogorsk
Ivatsevichi
2:0
Luninets
Miory
5:0
Niva Tolochin
Vetka DYuSSh
3:0
Dnepr Rogachev
FC Polotsk
3:0
Lepel
Vertikal Kalinkovichi
1:1
Leskhoz
Dyush-3 Stenles Pinsk
3:1
FK Niva Dolbizno
Partizan Salihorsk
2:2
Bobovnya
Svisloch
6:2
Chayka
DYuSSh-2 Rechitsa
3:1
FC Zhlobin
Gorodok lions
4:3
Senno
Guangxi Pingguo Haliao
2:1
Heilongjiang Ice City
Qingdao Hainiu
1:1
Nantong Zhiyun
Beijing Institute of Technology FC
1:1
Beijing BSU
Xinjiang Tianshan
1:0
Suzhou Dongwu
Angra dos Reis
1:6
São Gonçalo EC RJ
Academia de Futebol Pérolas Negras
1:0
Nova Cidade
Serra Macaense
2:1
Centro de Integração Geracional 7 de Abril
Campo Grande AC
0:0
Rio São Paulo
Duque de Caxias RJ
2:1
Paduano Esporte Clube
Serrano RJ
0:1
Centro Esportivo Arraial do Cabo / Araruama FC
Cucuta Deportivo
0:0
Real Santander
Boyaca Chico FC
0:0
Fortaleza FC
Valledupar FC
0:3
Leones FC
Llaneros FC
2:0
Tigres FC
Inverness CT
3:3
Brechin City FC
Montrose
4:2
Kilmarnock II
Arbroath
2:1
East Fife
Buckie Thistle FC
1:2
Linfield
Clyde
1:0
Caernarfon Town FC
Peterhead
0:4
Elgin City
Cove Rangers
0:1
Raith Rovers
FK Banik Sokolov
3:1
1. FC Karlovy Vary
Loko Vltavin
3:1
FK Zbuzany 1953
Jablonec II
4:0
SK Benesov
Pardubice II
2:0
Banik Sous
SK Hranice
0:1
Baník Ostrava II
FK Prepere
0:2
Hradec Králové II
FC Kolin
1:0
Mladá Boleslav II
České Budějovice II
3:3
Povltava FA
Fotbal Frydek Mistek
1:0
FK Apos Blansko
SFK Vrchovina
3:1
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
Tj Sokol Zivanice
0:3
FK Chlumec Nc
Tj Jiskra Domazlice
2:2
Motorlet
FK Usti Nad Labem
0:2
SK Sokol Brozany
KFUM
0:2
Avarta
GVI
1:1
Greve
B 1908
2:3
Brønshøj
Frederikssund
3:1
LSF
Allerød
1:3
Næstved IF
Otterup
1:1
Varde IF
Aalborg BK II
1:1
Vejgaard BK
Karlslunde
2:2
Holbæk B&I
Viby
3:2
Aarhus Fremad II
VRI
4:1
ASA Aarhus
Gørslev
0:5
Tårnby FF
Hedensted
1:1
OKS
Herstedøster IC
2:5
KFUM Roskilde
Nørresundby
0:1
Kjellerup IF
Herlev
0:2
Skjold
B 1913
0:3
Tarup-Paarup IF
Djursland
0:2
Odder IGF
Brabrand IF II
0:3
Boldklubben 1909
ACV Assen
1:1
FC Rijnvogels
Vvog
2:2
Excelsior '31
Harkemase Boys
0:0
Dvs 33 Ermelo
Dovo Veenendaal
3:1
BVV Barendrecht
Rkav Volendam
4:1
Urk
Sparta Nijkerk
1:1
Stedoco
Sportlust '46
5:1
Hoek
Ter Leede
2:1
Staphorst
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
0:4
Gvvv
VV Sint Bavo
3:0
TOGB
Storfors
6:1
Sund
Balkan
0:2
IFK Hässleholm
Landvetter IS
4:0
Höganäs BK
IFK Luleaa
2:3
IFK Östersund
Umeå FC Akademi
1:2
Kiruna FF
Sävedalen
2:5
Astrio
Nosaby
1:3
Berga
Västra Frölunda
1:0
Eskilsminne IF
Angered BK
1:5
Ahlafors
Grebbestads IF
3:6
Lidköping
Säffle SK
1:0
Mjölby
Skiljebo SK
1:2
Sandvikens AIK
Akropolis IF
Korsnäs IF FK
Hudiksvalls Forenade FF
1:3
Kungsängen
Friska Viljor FC
2:1
Bodens BK
IF Älgarna
3:1
Sandviks
Skelleftea FF
3:0
Bergnäsets AIK
Enskede IK
0:2
Assyriska FF
Huddinge IF
1:0
Arameiska-Syrianska
Syrianska FC
3:3
Lidingö
Räppe
2:4
Ariana
Herrestads AIF
2:2
Stenungsunds IF
Forsbacka
1:2
Rågsved
Ytterhogdal
0:2
Gottne
Tölö
1:1
Varbergs GIF
Nykoping BIS
3:0
Karlbergs BK
Sportivo Ameliano
2:0
Guaireña
General Caballero JLM
3:0
Guaraní
12 de Octubre de Itaugua
0:2
Sol de América
FK Berane
1:0
FK Bokelj Kotor
Igalo
0:0
Mladost DG
Nikšić
Otrant-Olympic
OFK Grbalj
1:0
FK Kom
FK Zeta Golubovci
2:3
FK Mladost Ljeskopolje
Blauw Wit '34
2:1
Hoogezand
Drachtster Boys
1:3
FVC
Die Haghe
4:2
Voorschoten '97
HVV Den Haag
1:4
Honselersdijk
UVS
1:3
Valken '68
VELO
3:0
VUC
DHC Delft
1:3
Den Hoorn
De Zwerver
1:5
Brielle
BVCB
2:2
DCV
RVVH
1:1
FC Xerxes
Heerjansdam
3:1
Terneuzense Boys
SVOD '22
0:3
Nieuw Lekkerland
Scherpenzeel
1:0
Achilles '29
SVL
0:5
DUNO
Noordscheschut
0:2
Whc
VV Hulzense Boys
1:3
KHC
Achilles '12
1:2
Drentse Zuid Oost Hoek
ASV Dronten
2:0
VV Heerenveen
NSC
0:1
De Bilt
SDC Putten
1:0
Montfoort
Zuidvogels
3:2
HBOK
Monnickendam
1:4
Argon Mijdrecht
VV Groningen
Leeuwarder Zwaluwen
Nunspeet
1:2
vv De Meern (Zat)
VV Gorecht
0:4
Oranje Nassau
ONS Sneek
5:3
PKC '83
Pelikaan-S
3:2
Broekster Boys
Winsum
3:1
't Fean '58
Nootdorp
3:2
DSO
SHO
2:1
Zwervers
Nivo Sparta
0:1
Sliedrecht
Oranje Wit
3:3
Bennekom
DZC '68
1:1
Almkerk
DTS Ede
6:0
SVW Gorinchem
SV Epe
1:1
DOS Kampen
Go Ahead
3:3
SVZW
SVI
2:3
Quick '20
Spartaan'20
2:1
Rijsoord
Wippolder
2:0
Forum Sport
FC Olympia
0:0
Roda '46
Atlético Marte
Once Deportivo
CD Platense Municipal Zacatecoluca
CD Luis Angel Firpo
Santa Tecla FC
Alianza FC (Slv)
CD Dragon
CD Aguila
Chalatenango
Jocoro
AD Isidro Metapan
CD FAS
Atlético Marte
3:2
Santa Tecla FC
Altrincham FC
1:0
Aldershot Town FC
Bromley FC
3:0
Oldham Athletic
Dag & Red
5:4
Barnet FC
Eastleigh FC
1:0
Halifax Town
Maidenhead United FC
0:1
Gateshead FC
Maidstone United FC
1:2
Chesterfield
Scunthorpe United
3:2
Dorking Wanderers
Wealdstone FC
0:1
Southend United
Woking FC
2:0
Solihull Moors FC
Wrexham
6:0
Torquay United
Yeovil Town
1:1
Boreham Wood FC
York City FC
1:3
Notts County
AFC Fylde
3:1
Bradford Park Avenue AFC
AFC Telford United
1:2
Boston United FC
Alfreton Town FC
1:0
Brackley Town FC
Banbury United
2:1
Scarborough Athletic
Buxton FC
0:0
Chester FC
Chorley FC
3:0
Gloucester City
Curzon Ashton FC
1:1
Kings Lynn FC
Darlington 1883
2:0
Peterborough Sports FC
Farsley Celtic
2:2
Spennymoor Town
Hereford FC
3:0
Blyth Spartans AFC
Kettering Town
0:3
Kidderminster Harriers FC
Southport FC
1:0
Leamington FC
Braintree Town FC
1:1
Slough Town FC
Cheshunt FC
3:4
Tonbridge Angels
Chippenham Town
2:1
Dulwich Hamlet
Concord Rangers
2:4
Eastbourne Borough
Dartford FC
2:1
Hampton & Richmond
Farnborough
1:2
St Albans City
Hemel Hempstead
1:1
Worthing FC
Hungerford Town FC
0:1
Ebbsfleet United FC
Oxford City
3:3
Bath City FC
Taunton Town
0:0
Chelmsford City
Welling United
2:2
Havant & Waterlooville FC
Weymouth FC
0:2
Dover Athletic FC
Brighouse Town
3:0
Shildon FC
Cleethorpes Town FC
1:0
Bridlington Town
Tadcaster Albion
0:2
Grimsby Borough
Wimborne Town
0:4
Sholing FC
Exmouth
0:0
Westbury United
Willand Rovers
0:2
Slimbridge
Waltham Abbey
1:1
Welwyn Garden City
Biggleswade Town
4:1
Highworth Town
Northwood FC
2:1
Mole Valley SCR
Hullbridge Sports
1:0
Great Wakering Rovers
Brentwood Town
3:1
Maldon & Tiptree
Workington AFC
2:1
Skelmersdale United
Hanley Town
2:3
City Of Liverpool
Ashton United FC
1:1
Marine FC
Bamber Bridge
5:1
Belper Town
Gainsborough Trinity
4:0
Stalybridge Celtic
Hyde United FC
2:1
Guiseley FC
Liversedge
2:5
Rylands
Marske United FC
3:2
Stafford Rangers
Matlock Town
1:0
Lancaster City
Nantwich Town
0:2
Whitby Town
Radcliffe
3:1
Morpeth Town
South Shields
0:0
Atherton Collieries
Warrington Town
0:1
FC United of Manchester
Aveley FC
1:1
Herne Bay
Billericay Town
2:1
Lewes FC
Bognor Regis Town
3:0
Wingate & Finchley
Bowers & Pitsea
2:2
Kingstonian FC
Brightlingsea Regent
1:1
Haringey Borough
Canvey Island
2:1
Corinthian Casuals
Folkestone Invicta
2:3
Potters Bar Town FC
Hastings United
1:0
Carshalton Athletic
AFC Hornchurch
2:1
Cray Wanderers
Horsham FC
0:2
Bishop's Stortford
Margate FC
2:5
Enfield Town
Hanwell Town
2:1
Dorchester Town
Harrow Borough
1:0
North Leigh FC
Hartley Wintney
4:4
Plymouth Parkway
Hayes & Yeading United F.C.
0:1
Weston Super Mare FC
Poole Town
5:0
Yate Town
Salisbury
2:1
Bracknell Town
Swindon Supermarine
1:1
Beaconsfield Town
Tiverton Town
3:2
Metropolitan Police
Truro City FC
1:0
Gosport Borough
Winchester City FC
1:1
Hendon FC
Alvechurch
3:3
Leiston FC
Barwell
1:2
AFC Rushden & Diamonds
Bedford Town Football Club
2:2
Ilkeston Town
Bromsgrove Sporting FC
1:1
Basford United
Coalville Town
3:2
Hednesford Town
Needham Market FC
2:0
Mickleover Sports
Rushall Olympic
2:3
Royston Town
St Ives Town
1:2
Redditch United
Stourbridge FC
3:0
Hitchin Town
Stratford Town FC
1:1
Nuneaton Town FC
Tamworth FC
3:0
Kings Langley
IF Sylvia
4:3
Hammarby Talang
Torns IF
0:1
Tvaakers IF
BK Forward
1:3
Taby FK
Sandvikens IF
7:0
Haninge
BK Olympic
1:2
FC Trollhattan
IFK Malmo
2:0
Vänersborgs IF
IK Oddevold
3:0
Aatvidaberg FF
Oskarshamns AIK
0:3
Angelholms FF
Qviding FIF
2:0
Lunds BK
Uxbridge FC
2:0
Bedfont Sports
Sittingbourne FC
1:1
Burgess Hill Town
Wroxham FC
5:1
Lowestoft Town
Corinthian
2:4
Whitehawk
Sevenoaks Town
2:2
Hertford Town
Ashford United
2:0
Three Bridges
Heybridge Swifts
2:1
Chipstead FC
Harlow Town
4:1
Ashford Town Middlesex
Walton & Hersham
4:0
Southall
New Salamis
3:0
Coggeshall Town
Witham Town
2:1
Ware FC
Tavistock FC
1:0
Didcot Town
Cirencester Town
3:2
Paulton Rovers
AFC Totton
2:1
Berkhamsted
Bristol Manor Farm
2:2
Bideford FC
Thatcham Town
0:3
AFC Dunstable
Evesham United
1:0
Lymington Town
Thame Utd
1:2
Binfield
Bashley FC
2:2
Melksham Town
Prescot Cables
1:3
Worksop Town
Bootle
0:3
Dunston Uts
Colne
1:0
Consett
Ramsbottom United
1:4
Clitheroe
Macclesfield FC
5:1
Widnes
North Shields
1:2
Runcorn Linnets
Sheffield FC
1:1
Ossett United
Leicester Road
0:0
Cambridge City
Coleshill Town
4:4
Leek Town
Long Eaton United
0:0
Loughborough Dynamo
Dereham Town FC
0:1
Spalding United
Harborough Town
2:1
Shepshed Dynamo
Lincoln Utd
1:1
Carlton Town
Sutton Coldfield
2:0
Halesowen Town FC
Boldmere St. Michaels
1:1
Chasetown FC
Cray Valley Paper Mills
5:3
East Thurrock United
Chatham Town
0:1
Stowmarket Town
Hanworth Villa
3:2
Littlehampton Town
Guilsfield
0:1
Cefn Druids
Llanidloes Town
0:2
Conwy Borough
Gresford Athletic
1:2
Holywell
Penrhyncoch
0:2
Llandudno FC
Mold Alexandra
1:2
Ruthin Town
Chirk AAA
2:1
Prestatyn Town
Llantwit Major
2:1
Abergavenny Town
Swansea University
0:2
Llanelli Town
Barry Town United FC
5:0
Goytre United
Ynyshir Albions
1:5
Carmarthen Town AFC
Trefelin
5:0
Pontardawe Town
Cwmbran Celtic
2:2
Briton Ferry
Dragão
0:1
Recreativo do Libolo
Sagrada Esperança
1:2
Wiliete
Académica do Lobito
0:0
Interclube
Sporting de Cabinda
1:0
Desportivo Lunda-Sul
DHSC
6:5
Huizen
Genemuiden
4:0
VV Buitenpost
VV Eemdijk
1:0
Azsv
WV-HEDW
1:2
Swift
Jodan Boys
5:3
SV Alphense Racing Club
VV Smitshoek
2:2
VV Kloetinge
VV Zwaluwen Vlaardingen
0:1
Odin 59
Nieuwenhoorn
0:1
WNC
FC S-Gravenzande
4:2
Sportclub Feyenoord
Spijkenisse
7:1
VV Capelle
Achilles Veen
0:0
Poortugaal
VV Goes
3:0
ASV de Dijk
SDV Barneveld
3:1
Berkum
Flevo Boys
2:2
DETO Twenterand
HZVV
0:0
Ajax Amateurs
Olde Veste '54
1:0
Apeldoorn CSV
SJC Noordwijk
3:0
WVV Alcides
LONGA '30
0:2
Kampong
Be Quick 1887
4:1
Alphense Boys
VOC
1:3
HVV Hollandia Hoorn
Heino
0:2
ROHDA Raalte
Znicz
0:2
Oks Stomil Olsztyn
Zaglebie II Lubin
1:2
Polonia
GKS Jastrzebie Zdroj
1:0
Śląsk Wrocław II
KS Wisla Pulawy
3:1
KKS 1925 Kalisz
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Polkowice
Phoenix
0:0
Helios
Vaprus II
2:3
Nõmme United II
K-Järve JK Järve II
2:1
FC Elva II
Viimsi II
0:3
JK Sillamae Kalev
Wieczysta Kraków
7:0
ZKS Unia Tarnów
Legia Warszawa II
6:2
Błonianka Błonie
Miedź Legnica II
6:1
Stal Brzeg
Jagiellonia II
1:2
Pogoń Grod. Mazowiecki
LKS Vineta Wolin
0:1
KS Unia Solec Kujawski
Olimpia Zambrow
0:0
Broń Radom
Unia Swarzędz
1:3
Gedania Gdańsk
Goczałkowice Zdrój
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Czarni Połaniec
0:3
ZKS Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź II
2:1
Sokol Ostroda
Unia Skierniewice
0:0
Lechia T. Mazowiecki
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:2
Stolem Gniewino
Warta Gorzów
0:5
Rekord Bielsko-Biała
Korona Kielce II
0:0
Cracovia Kraków II
Zawisza Bydgoszcz
5:1
Unia Janikowo
Polonia Nysa
0:1
KS Raków Częstochowa II
Pogoń Szczecin II
1:0
Cartusia Kartuzy
Wisłoka Dębica
4:3
Wiązownica
Avia Świdnik
1:1
KS Lublinianka Lubin
Podhale Nowy Targ
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:1
Podlasie Biała Podlaska
KS Warta Sieradz
2:2
MKS Mławianka Mława
Concordia Elbląg
1:1
Ursus Warszawa
KS Legionovia Legionowo
4:1
Pelikan Łowicz
Sokół Kleczew
2:2
Blekitni Stargard S.
Kp Starogard Gdansk
2:1
Polonia Sroda Wielkopolska
Lechia Zielona Góra
0:0
MKS Kluczbork
KS Polonia Bytom SA
3:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin
0:5
Górnik Zabrze II
Pawłowice Śląskie
1:3
Chrobry Głogów II
Odra Wodzisław Śląski
3:2
Ślęza Wrocław
ThespaKusatsu
1:6
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
1:0
Montedio Yamagata
V-Varen Nagasaki
0:2
Yokohama
Oita Trinita
2:1
Ventforet Kofu
Seoul Jungnang
2:0
Geoje Citizen
Jeonju
3:2
Yeoju Citizen
Jeonbuk Motors II
0:1
Pyeongtaek Citizen
Daegu II
Goyang Citizen
Seoul United
1:2
Chungju Citizen
SalPa
4:1
HJS Akatemia
Jakobstads Bollklubb
2:0
GBK Kokkola
EPS
3:1
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Nurmijarven Jalkapalloseura
3:0
Futura
PeKa
2:3
JIPPO
Pkku
4:0
Lappeenrannan Pallo
Lahden Reipas
3:0
Kiffen
PPJ
3:4
Atlantis FC
Vantaan Jalkapalloseura
1:0
Grankulla IFK
FC Jazz
2:1
KaaPo Kaarina
Honka Akatemia
4:1
Tampere United
VIFK
1:0
JJK Jyvaskyla
Rovaniemi Palloseura
1:0
FC Vaajakoski
Bergheim
2:3
Bramberg
FC Judenburg
1:0
Bruck an der Mur
Favoritner AC
2:1
Donau
Union Mauer
4:0
Austria XIII
ATUS Ferlach
1:1
Feldkirchen
SV Dinamo Helfort
3:1
Young Style SC Wienerberg
1980 Wien
1:2
SV Schwechat
ASV 13
1:0
Simmeringer SC
St. Valentin
2:0
Pregarten
Bad Ischl
1:5
Edelweiss Linz
Bizau
1:4
Andelsbuch
FC Hard
1:2
FC Lustenau
SC Retz
4:0
SV Haitzendorf
SV Gloggnitz
0:3
SCU Ardagger
Innsbrucker AC
4:2
Kirchbichl
SV Gussing
1:2
SV Schattendorf
Maria Saal
4:2
Bleiburg
ATSV Stadl-Paura
Friedburg / Pöndorf
Brederis / Meiningen
4:2
Bezau
Fussach
2:2
Austria Lustenau II
Hörbranz
1:1
Lochau
Hittisau
1:4
Alberschwende
Höchst
2:0
Ludesch
Bürmoos
1:0
Puch
Siezenheim
1:2
Eugendorf
Natters
2:1
St. Johann in Tirol
Volders
5:2
SV Innsbruck
St. Margarethen / Bur
1:0
Markt Allhau
Kohfidisch
3:4
SC Pinkafeld
Usvs Rudersdorf
0:2
Bad Sauerbrunn
SPG Prutz / Serfaus
1:0
Kematen
Acs Dacia Unirea Braila
0:2
Viitorul Ianca
Sporting Lieşti
2:2
ACS Voința Limpeziș
Kids Tâmpa Braşov
2:1
Olimpic Zărneşti
Sepsi II
0:1
Plopeni
Blejoi
2:2
Târgu Secuiesc
Olimpic Cetate
1:2
Municipal Braşov
Dante Botoşani
4:2
AS FC Rapid Brodoc
Viitorul Darabani
3:2
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
0:0
Acs Foresta Suceava
CSM Bacău
1:1
Ceahlaul
CSM Victoria Carei
2:1
Sighetu Marmaţiei
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
0:1
Sânmartin
Sportul Şimleu
0:2
SCM Zalău
FC CFR 1907 Cluj II
2:3
Bihor Oradea
CS Sanatate Cluj
1:3
Universitatea Alba Iulia
FC Unirea Alba Iulia
0:3
Corvinul
CS Gloria Băneasa
5:1
Voluntari II
CS Afumati
1:2
Recolta Gheorghe Doja
Gloria Albeşti
6:0
Agricola Borcea
AFC Dunarea 2005 Calarasi
0:0
Înainte Modelu
Amara
0:3
FCV Farul Constanţa II
Progresul Pecica
2:0
Șoimii Lipova
Petrolul Potcoava
1:0
Viitorul Dăești
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
4:0
Cozia Călimăneşti
Flacăra Horezu
1:0
Minerul Costeşti
Popești-Leordeni
2:0
Pucioasa
CS Dinamo București
1:3
FCSB II
Tunari
AFC Astra Giurgiu
FC Retezatul Haţeg
1:3
Voinţa Lupac
Progresul Ezeriș
1:2
CS Jiul Petrosani
RC Arbaa
2:0
US Biskra
CS Constantine
0:0
MC Oran
ASO Chlef
4:0
ES Sétif
MC Magra
1:0
JS Saoura
El Bayadh
0:0
JS Kabylie
Khenchela
2:0
HB Chelghoum Laïd
Quilmes
1:1
Almagro
Estudiantes BA
2:0
San Telmo
Chacarita Juniors
1:1
Deportivo Riestra
Agropecuario
0:0
Flandria
San Martin Tucuman
2:0
Almirante Brown
Feucht
2:1
TSV Grossbardorf
Werder Bremen III
1:2
BTS Neustadt
Blumenthaler SV
2:3
Hemelingen
Dassendorf
4:1
TuS Osdorf
Weiche Flensburg II
0:1
Inter Turkspor Kiel
Bordesholm
3:1
Pansdorf
Eintracht Bamberg
2:0
Eltersdorf
Dachau
4:1
Nördlingen
Ismaning
2:5
Memmingen
Deisenhofen
0:0
Schwaben Augsburg
FC Gießen
4:0
Viktoria Griesheim
Eintracht Stadtallendorf
3:1
Bayern Alzenau
Flensburg
1:2
Kilia Kiel
Heider
9:0
SV Frisia 03
Husumer SV
0:2
SV Eichede
Dornbreite Lübeck
2:4
Lübeck II
Vatan Sport
2:1
Leher TS
Komet Arsten
3:4
Brinkumer SV
Stuttgarter Kickers
5:1
Neckarsulm
Göppinger
1:0
FC 08 Villingen
Backnang
1:1
Pforzheim
Schott Mainz
7:0
TuS Kirchberg
Mechtersheim
3:0
Hertha Wiesbach
Freiburger FC
0:2
Hollenbach
Neumarkt
1:2
Geesdorf
Bayern Hof
2:1
SpVgg Weiden
Kirchanschöring
1:0
Kottern
Rot-Weiß Hadamar
1:2
SV Steinbach
Fernwald
2:1
Neuhof
Waldgirmes
5:2
Dietkirchen
OSC Bremerhaven
3:2
Union Bremen
Oberneuland
10:0
Woltmershausen
Holzhausen
3:3
Mutschelbach
Diefflen
8:0
Elversberg II
FSV Jaegersburg
1:1
Dudenhofen
SSV Reutlingen
3:1
1. FC Rielasingen-Arlen
Bissingen
0:2
Oberachern
FC Nottingen
4:0
FV Ravensburg
Alemannia Waldalgesheim
3:3
Engers
Abtswind
1:1
Ammerthal
Wurzburger FV
0:1
Kornburg
Erlensee
6:0
Weidenhausen
Auersmacher
0:1
Arminia Ludwigshafen
Schöningen
6:1
Papenburg
FT Braunschweig
2:3
Eintracht Celle
Eisbachtal
0:2
Karbach
Türk Gücü Friedberg
3:0
Hanau
Uerdingen
3:1
Velbert
Ahrweiler BC
1:3
TSG Pfeddersheim
Independiente FBC
2:0
CA 3 de Febrero
Sportivo Iteno
1:5
Rubio Nu
Deportivo Santani
3:0
Club River Plate Asuncion
Atyra FC
0:0
Club Guarani de Trinidad
Ballymacash Rangers
1:1
Bangor FC
Dollingstown
6:0
Psni FC
Limavady United FC
1:1
Banbridge Town
Lisburn Distillery FC
1:2
Tobermore United
Moyola Park FC
3:0
Armagh City FC
Queens University
3:4
Portstewart FC
Bala Town FC
2:0
Cardiff Metropolitan University FC
Connahʼs Quay
1:0
Pontypridd Town
Haverfordwest County
1:1
Flint Town United
Kariba
1:1
Black Rhinos
Cranborne Bullets
1:1
Highlanders
FC Platinum
1:0
Bulawayo City FC
Yadah
1:0
CAPS United
Chicken Inn
1:0
Wha Wha FC
Tenax
1:0
Harare City
Colegiales
2:2
Talleres Remedios
Comunicaciones
0:1
Deportivo Armenio
Acassuso
2:1
Defensores Unidos
Canuelas
2:0
Dock Sud
Ituzaingo
2:0
Fenix
Deportivo Paraguayo
0:1
Juventud Unida
Mercedes
2:1
Sportivo Barracas Bolivar
Central Ballester
1:1
Argentino Rosario
Jeunesse Schieren
0:1
Jeunesse Junglinster
Bettembourg
4:1
FC Rm Hamm Benfica
US Rumelange
1:0
FC Rodange 91
Berdenia Berbourg
1:1
Marisca Mersch
Atert Bissen
1:9
CS Grevenmacher
FC Mamer 32
1:0
Blô-Weiss Medernach
Schifflange
0:1
Alisontia Steinsel
Yellow Boys Weiler
3:1
FC Jeunesse Canach
RC Lauwe
1:4
Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge
0:1
Diksmuide
Wevelgem City
5:1
Sparta Heestert
Herkol
1:3
Zepperen-Brustem
KFC Eksel
3:3
Hechtel FC
Achel
3:2
Bregel Sport
Weerstand Koersel
2:2
Torpedo Hasselt
Alken
0:1
Juve Hasselt
Melsbroek
1:3
Fenixx BeigHum
K Kontich FC
2:4
Berg en Dal
Vorselaar
4:1
Loenhout
Antonia
1:0
Herselt
Ternesse
3:1
Berlaar-Heikant
Condruzien
1:6
Chevetogne
Veurne
3:2
Meulebeke
Svelta Melsele
4:2
Eendracht Zele
Ardennen
3:1
Sint-Denijs Sport
DT Borsbeke
6:1
Grembergen
SK Denderhoutem
2:0
Beveren
Herent
1:1
Bodegem Kapelle United
Groen Star Beek
3:1
Meeuwen
FC Helson Helchteren
0:1
Zonhoven United
RFC Perwez
4:1
AFC Evere
Wanze / Bas-Oha
4:1
ET.Elsautoise
Bertem-Leefdaal
4:1
Eendracht Mazenzele Opwijk
Stade Bierbeek
3:0
Linden
Huldenberg
0:3
KSC Grimbergen
Loyers
1:0
Beauraing
Haasdonk
2:1
Munkzwalm
Gilly
2:2
Ransart
Bastogne
0:1
Gouvy
Oppagne-Wéris
4:3
Messancy
RESC Houffaloise
4:0
RUS Assenois
Sartoise
3:1
Jeunesse Freylangeoise
Longlier
2:0
La Roche
Ixelles
2:1
Stockel
Radnički Novi Beograd
0:0
FK Trajal Krusevac
FK Indija
2:3
Novi Sad
Radnički Sr. Mitrovica
0:0
Zeleznicar Pancevo
Loznica
2:5
FK Rad
FK Metalac GM
0:0
Zlatibor Čajetina
Macva Sabac
0:0
IMT Novi Beograd
Bijelo Brdo
2:1
Solin
HNK Cibalia-Vinkovci
1:0
Jarun
NK Dugopolje
1:1
Dubrava Zagreb
NK Hrvatski Dragovoljac
0:3
NK Rudes
Rain/Lech
0:3
Bayern II
Aubstadt
4:1
Heimstetten
Greuther Fürth II
2:2
SV Wacker
Türkgücü München
3:0
Vilzing
Ansbach
2:1
Viktoria Aschaffenburg
VfB Eichstatt
0:3
Unterhaching
Nürnberg II
4:0
Buchbach
Hankofen-Hailing
3:0
FV Illertissen
Würzburger Kickers
6:3
Augsburg II
Lehnerz
4:1
Wormatia
TUS Rot-Weiss Koblenz
0:1
Bahlinger SC
Hessen Kassel
0:1
Offenbach
VfR Aalen
1:1
Ulm
Freiberg
0:2
TSV Steinbach
Alemannia Aachen
4:2
Preußen Münster
Atlas Delmenhorst
2:2
Weiche Flensburg
St. Pauli II
0:2
TSV Havelse
Erpe-Mere United
1:1
FC Gullegem
Sporting West Harelbeke
1:1
Zulte Waregem II
Hades
4:0
Beerschot VA II
Torhout 1992 Km
0:1
Cercle Brugge II
Oostkamp
2:1
KFC Merelbeke
Berchem Sport
0:1
SK Kermt-Hasselt
Lyra-Lierse Berlaar
2:1
KSC City Pirates
K Sportclub Tongeren
1:4
Mechelen II
RFC Meux
3:3
RUS Rebecquoise
Monterosi FC
2:1
Virtus Francavilla
Cesena
1:1
Pontedera
Recanatese
0:2
Sef Torres Calcio
Calcio Lecco
3:0
Mantova 1911
Pergolettese
1:1
ASD Arzignano Valchiampo
Piacenza
2:2
UC Albinoleffe
Pordenone Calcio
0:1
Padova
Pro Patria
1:1
AC Renate
Ssd Pro Sesto
1:2
Sangiuliano City
Trento
1:1
Triestina Calcio
Virtus Verona
0:1
AC Feralpi Salo
Ssd Fidelis Andria 2018
1:1
AZ Picerno
Pro Vercelli
1:2
Novara Calcio
Alessandria
2:1
Carrarese Calcio 1908
Montevarchi Calcio Aquila 1902
2:2
Fermana FC
Gubbio
0:0
Virtus Entella
Imolese Calcio
0:2
US Fiorenzuola 1922
AS Lucchese Libertas 1905
2:1
Rimini
Olbia
0:0
Siena
Reggina
2:0
San Donato Tavarnelle
Vis Pesaro
0:3
Ancona 1905
US Catanzaro 1929
3:0
Messina
Foggia Calcio
0:4
Pescara
Gelbison Vallo D L
3:0
SS Taranto 1927
SSC Giugliano
4:1
Asd Turris Calcio
Juve Stabia
0:0
Viterbo Calcio
Latina
1:0
US Avellino 1912
SS Monopoli 1966
2:1
Audace Cerignola
Potenza Calcio
1:1
Crotone
Ostia Mare
1:1
Ghivizzano Borgo Mozzano
Nola 1925
1:1
Portici
Real Monterotondo Scalo
2:2
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Usd Adriese 1906
1:1
Cjarlins Muzane
Portogruaro Summaga
3:0
US Levico Terme
ASD Torviscosa
1:1
Caldiero Terme
Livorno
2:0
Seravezza
CynthiAlbalonga
0:2
Avezzano Calcio A.S.D
Varesina
1:2
Arconatese
Sarrabus Ogliastra
1:2
Atletico Uri
Slovan Giraltovce
1:0
MSK Namestovo
Novohrad Lučenec
1:1
MSK Tesla Stropkov
SK Odeva Lipany
5:1
FK Poprad
AFC Nove Mesto Nad Vahom
1:1
Galanta
Vrakuňa
0:0
Veľké Ludince
FK Inter Bratislava
3:1
Jednota Bánová
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
2:1
Fomat Martin
Kalná nad Hronom
Nové Zámky
Častkovce
2:4
Beluša
Skf Sered
2:3
Slovan Duslo Šaľa
CA Osasuna B
0:2
Club Deportivo Eldense
Merida UD
1:1
Unionistas CF
Celta de Vigo B
1:1
Deportivo La Coruna
Barcelona B
2:0
Real Murcia
Athletic Bilbao B
1:1
Real Sociedad B
CF Algeciras
1:1
Racing de Ferrol
CD San Fernando
1:1
San Sebastian Reyes
Sloga Požega
0:0
Radjevac Krupanj
Omladinac NB
1:0
FK Podunavac Belegiš
Jedinstvo Stara Pazova
4:0
Stanišić
OFK Backa Palanka
1:3
Tisa Adorjan
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:2
Kabel Novi Sad
FK Naftagas Elemir
1:0
Borac Šajkaš
FK Tekstilac Odžaci
1:0
Hajduk 1912 Kula
Radnički Sombor
FK Becej 1918
1. Maj Ruma
1:0
Radnički Zrenjanin
Jedinstvo Paraćin
0:1
Radnicki Pirot
Dunav Prahovo
1:2
Vlasina
Pčinja Trgovište
1:2
FK Jagodina
Timočanin
4:2
Toplicanin Prokuplje
Meševo
3:0
Budućnost Popovac
CD Pozoblanco
0:0
Cordoba CF B
Atletico Porcuna CF
3:0
Huracán Melilla
CD Vitoria
4:0
Touring
SD Lagunak
5:1
CD Avance Ezcabarte
Jupiter Leones
3:1
Numancia II
Patacona
1:0
CF Gandia
Pasaia KE
0:1
Scd Durango
Cortes
1:3
Ardoi
CE Mercadal
1:1
Collerense
Comillas CF
3:2
Racing Rioja II
UD SANTA MARTA
1:1
Salamanca CF Uds
Naval
1:0
Textil Escudo
Cartes
0:1
Torina
Atlético Albericia
2:1
Solares
Jove Español
2:1
Athletic Torrellano
Atletico Levante UD
0:0
Silla CF
San Ignacio
0:1
CD Aurrerá de Vitoria
Basconia
1:1
Deusto
CD Lagun Onak
0:1
Barakaldo CF
Tarancón
1:1
Manchego
CD Llosetense
0:0
Penya Independent
CE Andratx
5:2
PE Sant Jordi
Revilla
0:1
Cultural Guarnizo
CD Castellón II
1:2
Atzeneta
Aurrerá Ondarroa
0:0
Urduliz
Alondras CF
2:0
Arteixo
CD Constancia
2:2
CD Manacor
Casalarreina
0:0
Peña Balsamaiso CF
AD Llerenense
0:0
Trujillo
Ceuta II
0:1
CA Antoniano
Gerena
3:2
Salerm Puente Genil FC
Club Portugalete
1:1
Padura
Villacañas
1:0
La Solana
Muleno CF
2:1
Bullense
Lorca Deportiva
1:0
Atlético Pulpileño
Castro
2:2
Gama
FC Vilafranca
0:2
Europa
CA Pueblonuevo
1:1
Miajadas
Maracena
0:0
Huétor Tájar
Yagüe
1:5
La Calzada
Coria CF
2:2
Atlético Espeleño
Villarrubia CF
2:1
CD Toledo Sad
Acero
1:0
Torrent
Wezel
3:1
Sporting Kampenhout
Roeselare Daisel
0:0
Wolvertem Merchtem
Rumbeke
0:2
HO Kalken
SG-Tertre-Hautrage
2:2
RAS Monceau
RFC Tournai
1:2
Entité Manageoise
Witgoor Sport
0:0
K Esperanza Pelt
Schoonbeek-Beverst
1:0
Diest
CS Onhaye
3:0
Jeunesse Tamines
Genly-Quévy
1:0
RCS Brainois
Aische
0:1
Ostiches
Couvin-Mariembourg
0:0
Jodoigne
Wellen
2:1
KFC Zwarte Leeuw
Beringen
1:3
ASV Geel
Houtvenne
1:1
Betekom
Nijlen
1:1
KFC Sint Lenaarts
Libramont
1:2
RFC Huy
Rochefort
2:2
RFC Union La Calamine
Pomorac
3:3
Cres
Junak
3:1
RNK Split
Neretva Metković
0:1
Zadar
Kamen Ivanbegovina
2:6
NK GOŠK Kaštel Gomilica
Uskok Klis
3:1
Vodice
Ponikve
1:0
Maksimir Zagreb
Mladost Petrinja
1:1
Karlovac 1919
HAŠK
1:5
Segesta Sisak
NK Lukavec
0:2
NK Lucko
NK Udarnik Kurilovec
0:3
NK Vrbovec
Radnik Križevci
3:1
Koprivnica
NK Dinamo Domašinec
4:0
Rudar Mursko Središće
Podravac Virje
1:3
Varteks Varaždin
Polet
3:0
Papuk
Podravina Ludbreg
0:2
Virovitica
Naprijed Hreljin
1:1
Crikvenica
NK Kraljevica
1:1
Uljanik
Đakovo-Croatia
1:2
Slavonija Požega
Kutjevo
1:0
Valpovka
Darda
1:1
NAŠK Našice
Čepin
1:0
Oriolik Oriovac
Vuteks-Sloga
2:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Sloga Nova Gradiška
1:0
Graničar Županja
Slavija Pleternica
2:2
Bedem Ivankovo
NK Novigrad
Buje
Krk
3:2
Nehaj
Vinodol
1:1
Rudar Labin
Pazinka
1:2
NK Medulin
Chernomorets Balchik
6:1
Sportist G.Toshevo
Septemvri Tervel
1:0
Chernolomets 1919
FK Lokomotiv Ruse
0:0
Dunav ot Ruse II
Bansko
3:0
Septemvri Sofia II
PFC Pirin Gotse Delchev
1:4
Balkan Botevgrad
PFC Rilski Sportist Samokov
0:0
OFK Kostinbrod
Granit Vladaya
2:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Oborishte Panagyurishte
0:0
Kyustendil
Drenovets
1:3
Pavlikeni
Akademik Svishtov
2:0
Boruna Tsareva livada
Botev Vratsa II
2:1
FK Juventus Malchika
Lokomotiv Dryanovo
0:6
Vihar Slavyanovo
Etar VT II
1:4
Bdin
Sokol Markovo
0:1
Zagorets
PFC Nesebar
5:1
Karnobat
Chernomorets Burgas
7:0
FC Vereya
Dimitrovgrad
0:0
Lokomotiv Plovdiv II
Beroe II
0:0
Borislav 2009
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:0
Spartak Plovdiv
Saestum Women
1:1
ACV Assen Women
DSS Women
1:1
Eldenia Women
Rijnvogels Women
0:2
Wartburgia Women
DSE Women
0:1
Eindhoven Women
Be Quick '28 Women
0:7
DTS Ede Women
CVV Oranje Nassau Women
1:3
Ter Leede Women