Fixtures - December 03, 2022
Real Zaragoza
2:1
UD Ibiza Eivissa
Sporting Gijón
0:1
Las Palmas
CD Mirandes
4:2
Albacete Balompie
CF Villarreal B
0:0
Leganés
Derby County
0:0
Sheffield Wednesday
Milton Keynes Dons
1:1
Burton Albion
Shrewsbury Town
2:0
Lincoln City
Forest Green Rovers
2:1
Cambridge Utd.
Accrington Stanley
1:1
Oxford United
AFC Wimbledon
1:0
Grimsby Town
Gillingham
0:3
Salford City
Leyton Orient
3:0
Bradford City
Carlisle United
1:1
Sutton United FC
Crawley Town
2:0
Swindon Town
Hartlepool United
0:5
Stockport County
Mansfield Town
2:1
Colchester United
Northampton Town
0:0
Tranmere Rovers
Rochdale
1:4
Harrogate Town FC
Rekord Bielsko-Biała
1:2
GKS Jastrzebie Zdroj
Motorlet
2:3
Jablonec II
Rapid Vienna II
St. Polten
Ajax
0:2
Blackburn
Korona
4:0
Gornik Leczna
PEC Zwolle
0:1
KV Oostende
Cracovia
4:1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Dundee United
0:2
Swansea City
Almere City FC
1:1
Twente
Crystal Palace
0:0
Botafogo RJ
Lamia
0:0
Levadiakos
Trabzonspor
1:1
Hull City
Utrecht
Sérésien
Galatasaray
0:1
Rayo Vallecano
FC Slavia Mozyr
2:0
FC Baranovichi
Lausanne
0:1
Basel
Udinese
1:1
NK Tabor Sezana
Sturm Graz
1:0
Almería
Fenerbahce
2:1
Villarreal
OFI Crete FC
1:1
Anderlecht
FC Dinamo Batumi
2:2
FC Torpedo 2008 Kutaisi
Sioni Bolnisi
5:2
FC Lokomotivi Tbilisi
FC Dinamo Tbilisi
2:1
FC Gagra
Saburtalo Tbilisi
0:1
FC Telavi
FC Dila Gori
3:0
FC Samgurali Tskaltubo
Bodrumspor
2:0
Gençlerbirliği
Bandirmaspor
1:0
Altinordu FK
Samsunspor
5:0
Denizlispor
Sakaryaspor
2:0
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
FK Pelister Bitola
2:2
Vardar Skopje
Kozuv Gevgelija
4:1
FK Teteks Tetovo
KF Aresimi 1973
2:0
FK Belasica Strumica
FK Ohrid
2:0
Sloga Vinica
FK Detonit Plachkovica
1:1
Voska Sport
FK Borec
0:2
KF Gostivar
FK Karaorman Struga
0:0
Besa Dobërdoll
Pehchevo
2:1
Sasa
Bursaspor
0:2
Sanliurfaspor
Serik Belediyespor
4:1
Diyarbekirspor
Bucaspor 1928
0:1
Akhisar Belediyespor
Ankara Demirspor
0:1
Kastamonuspor
AS Sariyer
2:1
Erzin Belediyespor
Kocaelispor
4:0
Etimesgut Belediyespor
Iraklis Yerolakkou
0:0
Kouris Erimi
ASPIS
2:1
Ethnikos Ashias FC
APEA Akrotiríou
0:2
Halkanoras
AEP Polemidion
0:1
Ormideia
Elia Lythrodonta
1:3
Ethnikos Latsion
APONA Anagias
4:4
Apep Pitsilias
ENAD
0:3
Digenis Akritas
Sile Yildizspor
1:0
Derince Belediyespor
Karsiyaka
0:0
Icel Idmanyurdu Spor
Yomraspor
2:2
Catalcaspor
Turgutluspor
1:1
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Efeler 09 Spor
5:1
Nigde Belediyespor
US Souf
2:1
USM EL Harrach
E Sour El-Ghozlane
0:0
JS Bordj Ménaïel
CA Batna
0:1
MO Constantine
IB Khémis El Khechna
3:0
JSM Skikda
AS Khroub
1:0
RB Ouargla
US Chaouia
1:1
MC El Eulma
Hamra Annaba
0:3
Teleghma
Shijiazhuang Gongfu
4:3
Shaanxi Chang'an
Nantong Zhiyun
0:2
Heilongjiang Ice City
Guangxi Pingguo Haliao
0:0
Beijing Institute of Technology FC
Qingdao Hainiu
2:0
Liaoning Shenyang Urban
Kunshan
2:0
Sichuan Jiuniu
OFK Petrovac
1:0
FK Iskra Danilovgrad
FK Mornar Bar
1:2
FK Buducnost
FK Jezero Plav
0:0
FK Decic Tuzi
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:0
FK Rudar Pljevlja
Arsenal Tivat
2:2
FK Sutjeska
Arbroath
1:1
Greenock Morton
Ayr United
2:0
Raith Rovers
Cove Rangers
1:1
Partick Thistle
Inverness CT
0:1
Dundee
Queen's Park
4:0
Hamilton
VV Sint Bavo
5:2
JOS Watergraafsmeer
Vvog
0:2
Harkemase Boys
Excelsior '31
2:1
FC Rijnvogels
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
0:3
ACV Assen
Gvvv
2:5
BVV Barendrecht
Stedoco
3:1
Urk
Ter Leede
0:0
Dovo Veenendaal
Hoek
3:1
Dvs 33 Ermelo
Sparta Nijkerk
2:1
Staphorst
Good Luck de Fort-de-France
0:4
Golden Star de Fort-De-France
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
1:2
Club Franciscain
Golden Lion
1:2
Club Péléen
Case-Pilote
1:0
US Diamantinoise
Assaut
1:2
RC Saint Joseph
Samaritaine
2:0
US Robert
AC Vert-Pré
0:2
Club Colonial
FK Kom
0:0
FK Bokelj Kotor
Otrant-Olympic
1:2
FK Mladost Ljeskopolje
Mladost DG
0:4
FK Zeta Golubovci
Igalo
Nikšić
Argon Mijdrecht
3:1
NSC
Den Hoorn
0:0
DSO
Drentse Zuid Oost Hoek
0:0
KHC
Achilles '12
2:0
DOS Kampen
Nootdorp
3:1
VELO
SVL
1:0
Achilles '29
Oranje Wit
0:1
DTS Ede
DUNO
0:1
Bennekom
VV Hulzense Boys
2:1
Noordscheschut
VV Groningen
PKC '83
Honselersdijk
3:1
Forum Sport
Voorschoten '97
1:0
UVS
DHC Delft
0:6
Valken '68
Wippolder
1:2
Die Haghe
RVVH
2:0
SHO
SVOD '22
2:2
Terneuzense Boys
Nieuw Lekkerland
0:2
FC Xerxes
Brielle
0:2
Heerjansdam
DZC '68
2:1
LRC
Sliedrecht
0:1
Almkerk
Go Ahead
4:2
SVI
Quick '20
6:2
SV Epe
HBOK
1:2
Montfoort
BOL
2:1
FC Olympia
Nunspeet
2:1
De Bilt
Hoogezand
2:1
VV Gorecht
Drachtster Boys
0:1
Oranje Nassau
Leeuwarder Zwaluwen
5:0
't Fean '58
Pelikaan-S
3:1
ONS Sneek
Winsum
1:3
Blauw Wit '34
FVC
1:4
Broekster Boys
HVV Den Haag
1:1
VUC
DCV
2:2
Rijsoord
BVCB
4:4
Zwervers
Nivo Sparta
3:2
SVW Gorinchem
SDC Putten
0:1
Monnickendam
Zuidvogels
1:2
Roda '46
ASV Dronten
0:1
Whc
vv De Meern (Zat)
1:2
ZOB
Spartaan'20
6:3
De Zwerver
VV Heerenveen
2:1
SVZW
De Bataven
1:1
Bemmel
AGF Women
1:2
Nordsjælland Women
Thy ThistedQ Women
1:2
Brøndby Women
KoldingQ Women
1:2
Køge Women
Fortuna Hjørring Women
1:0
Sundby BK Women
Barnet FC
2:0
Wealdstone FC
Dag & Red
0:1
Torquay United
Eastleigh FC
1:0
Boreham Wood FC
Halifax Town
1:0
Chesterfield
Gateshead FC
0:2
Aldershot Town FC
Maidenhead United FC
1:1
Dorking Wanderers
Scunthorpe United
1:4
Notts County
Solihull Moors FC
2:1
Oldham Athletic
Southend United
2:2
Altrincham FC
Woking FC
3:1
Maidstone United FC
York City FC
1:1
Wrexham
AFC Telford United
2:1
Banbury United
Boston United FC
3:0
Leamington FC
Brackley Town FC
2:1
Spennymoor Town
Buxton FC
2:3
Bradford Park Avenue AFC
Gloucester City
1:2
AFC Fylde
Kings Lynn FC
2:1
Hereford FC
Peterborough Sports FC
1:0
Farsley Celtic
Southport FC
1:1
Scarborough Athletic
Chelmsford City
1:0
Dartford FC
Concord Rangers
2:1
Hemel Hempstead
Dover Athletic FC
1:1
St Albans City
Eastbourne Borough
2:1
Chippenham Town
Farnborough
2:2
Hampton & Richmond
Havant & Waterlooville FC
1:5
Worthing FC
Oxford City
2:2
Dulwich Hamlet
Taunton Town
0:0
Braintree Town FC
Chorley FC
3:0
Curzon Ashton FC
Ebbsfleet United FC
2:0
Slough Town FC
Hungerford Town FC
0:1
Tonbridge Angels
Weymouth FC
0:0
Cheshunt FC
Leek Town
0:2
Runcorn Linnets
Burgess Hill Town
2:1
Sittingbourne FC
Evesham United
1:0
Frome Town
Bristol Manor Farm
0:3
Bashley FC
Cinderford Town
1:2
Wimborne Town
Exmouth
2:0
Melksham Town
Lymington Town
0:1
Paulton Rovers
Westbury United
1:0
Willand Rovers
AFC Dunstable
4:0
Barton Rovers FC
Aylesbury Utd
Harlow Town
Biggleswade
2:2
Berkhamsted
Walthamstow
0:0
Welwyn Garden City
Ware FC
1:1
Thame Utd
Uxbridge FC
0:1
Marlow
Chasetown FC
0:1
Boldmere St. Michaels
Halesowen Town FC
2:1
Cambridge City
Cray Valley Paper Mills
3:1
Chatham Town
Hythe Town
0:0
VCD Athletic FC
Littlehampton Town
1:0
Three Bridges
Brighouse Town
2:2
Lincoln Utd
Worksop Town
3:2
Pontefract Collieries
Maldon & Tiptree
0:0
Gorleston
Bootle
2:0
1874 Northwich FC
Colne
1:1
Macclesfield FC
Ramsbottom United
1:2
City Of Liverpool
Witton Albion
1:1
Clitheroe
Didcot Town
2:1
Hertford Town
Daventry Town
3:0
Yaxley
Basingstoke Town
8:0
Guernsey
Grays Athletic
1:0
Bury Town FC
Great Wakering Rovers
0:3
Hashtag United
Coleshill Town
3:1
Stamford
Corby Town
0:4
Harborough Town
Leicester Road
4:0
Gresley FC
Shepshed Dynamo
3:1
St Neots Town
Sporting Khalsa
1:0
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield
0:1
Spalding United
Ashford United
1:1
Chichester City FC
East Grinstead Town
0:2
Beckenham Town
Faversham Town
1:1
Corinthian
Lancing FC
1:2
Sheppey United
Sevenoaks Town
3:1
Haywards Heath Town
Whitehawk
1:3
Ramsgate
Bridlington Town
1:2
Hebburn Town
Dunston Uts
3:2
Cleethorpes Town FC
Grantham Town
2:3
Sheffield FC
Grimsby Borough
2:2
Consett
Stocksbridge Park Steels
1:1
North Shields
Stockton Town
1:2
Long Eaton United
Bishop's Cleeve
1:2
AFC Totton
Hamworthy United FC
5:1
Bideford FC
Sholing FC
1:0
Slimbridge
Tavistock FC
0:1
Larkhall Athletic
Cirencester Town
0:1
Biggleswade Town
FC Romania
0:1
Kidlington
Hadley
5:3
Highworth Town
AFC Kempston Rovers
0:2
Waltham Abbey
Bedfont Sports
0:0
Hanworth Villa
Chipstead FC
1:1
Binfield
Leatherhead FC
1:1
Tooting & Mitcham United
Merstham
1:1
Chertsey Town
Northwood FC
0:2
South Park
Southall
3:2
Walton & Hersham
Mole Valley SCR
0:2
Westfield (Surrey)
Thatcham Town
1:0
Ashford Town Middlesex
Basildon United
1:1
East Thurrock United
Brentwood Town
1:2
AFC Sudbury
Felixstowe & Walton Utd.
4:1
Witham Town
Lowestoft Town
1:1
Heybridge Swifts
Stowmarket Town
2:2
New Salamis
Tilbury FC
1:1
Wroxham FC
Hanley Town
1:1
Mossley AFC
Newcastle Town
0:1
Workington AFC
Skelmersdale United
1:2
Kidsgrove Athletic FC
Trafford FC
1:2
Prescot Cables
Widnes
3:2
Glossop North End FC
Guiseley FC
1:0
Morpeth Town
Lancaster City
1:3
Marine FC
Enfield Town
0:1
Bishop's Stortford
Gosport Borough
2:1
Tiverton Town
Merthyr Town
3:2
Beaconsfield Town
Weston Super Mare FC
4:0
Hartley Wintney
AFC Rushden & Diamonds
0:2
Alvechurch
Barwell
3:1
Nuneaton Town FC
Basford United
0:2
Hitchin Town
Bromsgrove Sporting FC
0:1
Rushall Olympic
Hednesford Town
2:0
Stratford Town FC
Kings Langley
0:1
St Ives Town
Mickleover Sports
2:2
Leiston FC
Redditch United
1:4
Ilkeston Town
Royston Town
1:1
Coalville Town
Tamworth FC
2:2
Bedford Town Football Club
Liversedge
0:3
Whitby Town
Marske United FC
1:2
Bamber Bridge
South Shields
3:3
Ashton United FC
Rylands
0:1
Nantwich Town
Horsham FC
2:2
Aveley FC
Kingstonian FC
0:1
Cray Wanderers
Salisbury
3:3
Hendon FC
Hanwell Town
1:0
Plymouth Parkway
Hyde United FC
1:0
Gainsborough Trinity
Bowers & Pitsea
0:2
AFC Hornchurch
FC United of Manchester
2:0
Belper Town
Matlock Town
2:2
Radcliffe
Stafford Rangers
1:2
Atherton Collieries
Warrington Town
1:1
Stalybridge Celtic
Bognor Regis Town
0:0
Hastings United
Canvey Island
3:0
Folkestone Invicta
Carshalton Athletic
5:2
Potters Bar Town FC
Corinthian Casuals
2:1
Brightlingsea Regent
Haringey Borough
1:2
Lewes FC
Herne Bay
1:1
Wingate & Finchley
Dorchester Town
1:3
Chesham Utd
Hayes & Yeading United F.C.
4:0
Winchester City FC
Metropolitan Police
0:1
Yate Town
North Leigh FC
0:4
Poole Town
Truro City FC
2:1
Harrow Borough
Stourbridge FC
0:0
Needham Market FC
VV Eemdijk
2:1
HZVV
Azsv
5:0
Apeldoorn CSV
SDV Barneveld
0:1
DHSC
Spijkenisse
4:0
Nieuwenhoorn
VV Capelle
2:2
Poortugaal
FC S-Gravenzande
3:2
Odin 59
Sportclub Feyenoord
1:1
ASV de Dijk
VV Buitenpost
0:1
DETO Twenterand
Genemuiden
2:1
Huizen
Jodan Boys
0:2
VV Goes
VV Smitshoek
1:2
VV Zwaluwen Vlaardingen
Achilles Veen
2:1
WNC
VV Kloetinge
3:2
SV Alphense Racing Club
WV-HEDW
2:2
Flevo Boys
Berkum
0:1
Swift
Olde Veste '54
1:0
Ajax Amateurs
Knockbreda FC
1:1
Ballyclare Comrades FC
Newington Youth
0:1
Warrenpoint Town FC
Ards FC
1:1
Institute
Dergview FC
2:3
Harland and Wolff Welders FC
Loughgall
1:1
Ballinamallard United FC
Kenya Police
0:1
Homeboyz
Nzoia Sugar
1:0
Sofapaka
Ulinzi Stars
1:0
Posta Rangers
Leopards
13:00
Posta Rangers
Bandari
13:00
Nzoia Sugar
Bidco United
13:00
Wazito
KCB
13:00
APS Bomet
Sulut United
Deltras
Gresik United
PSCS
Persikab
Nusantara United
Putra Sinar Giri
Persijap
Persipa
Persela
Putra Delta Sidoarjo
Persewar
PSMS
PSPS
Persiraja
Sriwijaya
Unirea Constanța
1:2
Poli Iasi
Selimbar
0:3
Dumbravita
Acs Asu Politehnica Timisoara
2:1
Csikszereda
Progresul Spartac
1:1
Slatina
Otelul
3:0
Metaloglobus
Viitorul Pandurii
3:1
Ripensia Timisoara
Unirea Dej
1:1
Minaur Baia Mare
Brașov Steagul Renaște
0:2
Dinamo Bucharest
ACS Voința Limpeziș
2:4
Focşani
Sporting Lieşti
8:0
Viitorul Ianca
Acs Dacia Unirea Braila
0:4
Metalul Buzău
Olimpic Cetate
2:0
Păuleşti
Blejoi
2:1
Plopeni
Sepsi II
2:3
Kids Tâmpa Braşov
Ceahlaul
2:1
AS Stiinta Miroslava
CSM Bacău
1:1
Acs Foresta Suceava
Şomuz Fălticeni
1:3
Bucovina Rădăuţi
Viitorul Darabani
5:1
AS FC Rapid Brodoc
Dante Botoşani
0:3
Csikszereda II
CSM Satu Mare
4:0
Sighetu Marmaţiei
FC CFR 1907 Cluj II
1:1
SCM Zalău
Sportul Şimleu
0:2
Sânmartin
Unirea Ungheni
0:3
Corvinul
CS Sanatate Cluj
7:3
Ocna Mureș
Amara
1:2
Înainte Modelu
AFC Dunarea 2005 Calarasi
5:1
Agricola Borcea
Gloria Albeşti
1:1
Recolta Gheorghe Doja
CS Afumati
5:0
CS Gloria Băneasa
Flacăra Horezu
3:3
Cozia Călimăneşti
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
3:1
Alexandria
Petrolul Potcoava
2:0
CS U Craiova II
Flacăra Moreni
1:1
Pucioasa
Unirea Bascov
AFC Astra Giurgiu
Tunari
6:2
FCSB II
CS Dinamo București
2:2
CS Real Bradu
CS Jiul Petrosani
2:1
Voinţa Lupac
Progresul Ezeriș
0:7
CSM Deva
Viitorul Şimian
4:2
FC Retezatul Haţeg
Belouizdad
0:0
MC Alger
Union Sportive Médina d'Alger
1:1
ES Sétif
JS Saoura
3:1
CS Constantine
JS Kabylie
2:1
Paradou AC
Attard
1:3
Naxxar Lions
San Gwann FC
1:1
Melita
Saint Andrews
3:2
Fgura United
Mqabba FC
1:2
Lija Athletic
Vittoriosa Stars
3:0
Mtarfa
Luqa St. Andrew's
0:0
Rabat Ajax
Mdina Knights
1:3
Ghaxaq
Siggiewi
0:2
Msida Saint Joseph
Dingli Swallows
0:3
Kirkop United
Blau-Weiß 90 Berlin
3:3
Pampow
Mecklenburg Schwerin
2:0
Tasmania Berlin
SC Freital
1:1
Blau-Weiß Zorbau
VFC Plauen
2:2
Krieschow
Auerbach
4:1
SV 1890 Westerhausen
Weiche Flensburg II
2:0
Oldenburger
Blumenthaler SV
3:3
Geestemünde
Cham
3:1
SpVgg Weiden
FC Gießen
6:1
Neuhof
Rot-Weiß Hadamar
0:4
Fernwald
Auersmacher
1:1
Kaiserslautern II
Husumer SV
0:1
SV Todesfelde
Flensburg
3:1
Union Neumünster
Kilia Kiel
7:0
SV Frisia 03
Inter Turkspor Kiel
2:5
SV Eichede
Brinkumer SV
2:0
BTS Neustadt
Komet Arsten
3:4
OSC Bremerhaven
Woltmershausen
1:1
Vatan Sport
Holzhausen
0:2
FC 08 Villingen
Göppinger
2:0
Oberachern
SSV Reutlingen
0:4
Pforzheim
Stuttgarter Kickers
3:0
Bissingen
Neckarsulm
1:0
Hollenbach
Offenburger FV
1:2
Mutschelbach
SV Curslack-Neuengamme 1919
0:3
FC Türkiye
Lupo-Martini
1:1
Gifhorn
HSC Hannover
1:4
Ramlingen-Ehlershausen
Schott Mainz
1:0
Karbach
SV Gonsenheim
1:2
TuS Koblenz
Hanau
3:3
Weidenhausen
Türk Gücü Friedberg
3:2
Waldgirmes
Bergisch Gladbach
3:0
Blau-Weiß Friesdorf
Bövinghausen
3:1
Eintracht Rheine
SV Morlautern
1:4
Dudenhofen
FSV Jaegersburg
3:1
Hertha Wiesbach
Mechtersheim
3:0
Elversberg II
Diefflen
4:1
Arminia Ludwigshafen
Altona
3:0
Hamm United
Alemannia Waldalgesheim
0:0
TSG Pfeddersheim
TuSpo Surheide
0:0
SAV
Freiburger FC
3:2
FC Nottingen
Sportfreunde Baumberg
1:1
SV Sonsbeck
TVD Velbert
0:2
SpVg Schonnebeck 1910
Unter-Flockenbach
3:1
Viktoria Griesheim
Meerbusch
3:2
FC Kray
Uerdingen
1:0
Ratingen SV Germania 04/19
Ahrweiler BC
6:0
TuS Kirchberg
Portstewart FC
2:2
Armagh City FC
Ballymacash Rangers
3:0
Limavady United FC
Lisburn Distillery FC
0:3
Banbridge Town
Moyola Park FC
3:0
Dollingstown
Queens University
1:2
Bangor FC
Tobermore United
4:0
Psni FC
Ballymena United
4:1
Cliftonville
Coleraine
2:0
Dungannon Swifts
Crusaders
3:2
Glentoran
Linfield
3:1
Carrick Rangers
RC Lauwe
1:3
Jabbeke
Meulebeke
3:1
KVC Deerlijk Sport
Herkol
2:0
FC Helson Helchteren
Hechtel FC
2:3
Herk
K Kontich FC
4:0
Sporting Tisselt
Vorselaar
0:2
Ternesse
De Kempen
0:1
SK 's Gravenwezel-Schilde
Loenhout
2:3
Antonia
Berlaar-Heikant
5:0
Herselt
Varsenare
0:1
Diksmuide
Veurne
2:2
Sparta Heestert
Svelta Melsele
3:1
DT Borsbeke
SK Berlare
2:2
SK Denderhoutem
Ardennen
5:1
Sportkring Sint-Niklaas
Sartoise
2:2
Chaumont
Oppagne-Wéris
3:2
Vaux-Noville
Bastogne
4:2
La Roche
Messancy
3:2
Jeunesse Freylangeoise
RESC Houffaloise
1:2
Ethe Belmont
Alken
0:2
KFC Eksel
Juve Hasselt
0:1
Groen Star Beek
Meeuwen
2:3
Weerstand Koersel
Stade Everois
3:2
AFC Evere
Bertem-Leefdaal
5:1
Elewijt
Fernelmont-Hemptinne
7:2
US Saint-Hadelin-Haversin
Sottegem
1:0
Munkzwalm
Haasdonk
Excelsior Mariakerke
Beveren
3:0
Eendracht Zele
Hamburger SV II
2:1
TSV Havelse
Hannover 96 II
3:1
BSV Rehden
BFC Dynamo
2:1
Altglienicke
Bahlinger SC
0:0
Ulm
Eintracht Trier
0:5
VfB Stuttgart II
Wormatia
0:1
FC-Astoria Walldorf
Hoffenheim II
3:1
Offenbach
TUS Rot-Weiss Koblenz
2:1
Hessen Kassel
FSV Frankfurt
1:1
FC Homburg
Freiberg
1:3
Balingen
Lehnerz
5:0
VfR Aalen
Mainz II
1:1
TSV Steinbach
FV Illertissen
3:2
Rain/Lech
Türkgücü München
1:0
Aubstadt
Viktoria Aschaffenburg
3:2
Bayern II
Schweinfurt
2:0
Heimstetten
Buchbach
1:4
Augsburg II
SV Babelsberg
0:1
Carl Zeiss Jena
Kaan-Marienborn
2:1
SV 19 Straelen
RW Oberhausen
1:0
Mönchengladbach II
Düren
1:1
Alemannia Aachen
Fortuna Düsseldorf II
0:0
Bocholt
Preußen Münster
2:0
Wiedenbruck
Wuppertaler SV
4:2
Wattenscheid
Rodinghausen
1:2
SVL
Al Safa
2:0
Al Nairyah FC
Al Zulfi
1:1
Al-Kawkab
Sajer
0:2
Weg
Al-Rayyan
1:2
Al Sharq
Bisha
3:0
Al-Washm
Al-Saqer
1:1
Qilwah
Al Suqoor
2:5
Al Najma
Al Taraji
1:0
Hottain
Al Jeel
2:2
Al Rawdhah
Ansar Medina
1:0
Al Shuaib
Clyde
0:2
Edinburgh City
Dunfermline
1:1
Queen of The South
Falkirk
1:1
Airdrieonians
Kelty Hearts
3:0
Peterhead
Montrose
0:0
Alloa Athletic
Bonnyrigg Rose
1:1
Dumbarton
East Fife
1:3
Annan Athletic
Elgin City
2:1
Stenhousemuir
Forfar Athletic
1:0
Albion Rovers FC
Stranraer
3:1
Stirling Albion
Stockay-Warfusée
2:1
Seraing II
Sporting West Harelbeke
2:0
K Olsa Brakel
Hades
1:0
Berchem Sport
Oostkamp
3:1
FC Gullegem
KSC City Pirates
4:2
Spouwen-Mopertingen
Lyra-Lierse Berlaar
1:0
FC Lebbeke
KRC Gent
0:0
Torhout 1992 Km
Lokeren-Temse
1:3
KVV Zelzate
RUS Rebecquoise
3:2
Waremme
Union Namur
1:2
Stade Disonais
RFC Meux
2:2
FC Tubize
R CS Verlaine
3:0
Union Royale La Louviere Centre
Krasava
1:3
PAEEK
Anagennisi Derynia FC
0:0
Ermis
Alki Oroklini
0:0
Peyia
MEAP Nisou
1:3
Othellos
Ayia Napa FC
1:2
POX
Ancona 1905
3:0
US Alessandria Calcio 1912
Montevarchi Calcio Aquila 1902
1:2
Pontedera
Carrarese Calcio 1908
0:1
Sef Torres Calcio
US Fiorenzuola 1922
2:1
Rimini
Gubbio
2:0
Siena
Imolese Calcio
0:0
Vis Pesaro
Cesena
3:2
San Donato Tavarnelle
Fermana FC
0:3
Reggina
Olbia
1:1
Recanatese
Virtus Entella
1:1
AS Lucchese Libertas 1905
Breno
0:2
Franciacorta
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:2
FC Aprilia
SCD Ligorna 1922
1:1
Bra
Dolomiti Bellunesi
2:1
Union Clodiense
Mestre
2:1
Montebelluna
United Riccione
1:2
Prato
Club Deportivo Eldense
2:1
UD Logrones
CD Calahorra
1:3
CF La Nucia
CF Intercity
0:0
Barcelona B
SD Logrones
2:1
CD Castellon
Real Sociedad B
0:0
CA Osasuna B
Alcorcon AD
1:1
Fuenlabrada
Merida UD
1:2
CF Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla
1:1
Cultural Leonesa
Unionistas CF
0:0
CD Badajoz
Deportivo La Coruna
0:0
Córdoba
Estrella CF
0:1
CD Tenerife B
RC Deportivo Fabril
3:1
Choco
Arucas
1:0
La Cuadra
Panadería Pulido
2:1
CD Mensajero
Ibarra
1:4
Lanzarote
Cultural Guarnizo
2:0
Gama
Cartes
2:2
Castro
CD Alesves
0:1
Valle de Egues
CD Avance Ezcabarte
3:3
CD Azkoyen
CD Constancia
1:1
UD Poblense
SD Ponferradina II
2:2
Numancia II
Unami
2:1
CD Becerril
UD SANTA MARTA
1:2
Jupiter Leones
Roda
2:0
UD Rayo Ibense
San Ignacio
3:0
Pasaia KE
Beti Onak
1:0
CD Oberena
Illescas
1:0
Torrijos
PE Sant Jordi
1:1
CD Binisalem
CE Mercadal
6:1
Portmany
CD Llosetense
1:2
Inter Manacor
Luarca CF
1:1
Colunga
Atletico Astorga FC
0:1
Mirandés II
Sámano
2:2
Atlético Albericia
Touring
1:1
Aurrerá Ondarroa
Alondras CF
1:1
Racing Club Villalbes
Manchego
5:0
La Solana
CD Manacor
1:2
CD Santanyi
Solares
1:2
Textil Escudo
Atlético Espeleño
0:0
Lucena CF
CD Pozoblanco
4:2
AD Cartaya
CD Lagun Onak
2:0
Anaitasuna
Basconia
2:1
SD Leioa
Arzúa
1:0
Gran Peña FC
Txantrea
1:2
Pamplona
SD Lagunak
1:0
Cortes
Tarancón
1:1
Calvo Sotelo
Villarrubia CF
1:1
CD AZUQUECA
Acero
0:0
CF Gandia
Jove Español
2:3
Patacona
Collerense
1:1
Sóller
Santa Úrsula
2:1
UD Villa Santa Brigida
Deusto
2:0
CD Aurrerá de Vitoria
CE Lhospitalet
0:1
Europa
UE Sant Andreu
3:4
Girona II
Coria CF
2:0
Ceuta II
Estradense
3:1
Silva SD
Huétor Tájar
2:1
Málaga City
Urduliz
3:3
Padura
Salerm Puente Genil FC
2:2
Conil
Atletico Porcuna CF
3:0
CD Huetor Vega
CD Unión Sur Yaiza
0:1
UD San Fernando
Real Jaen
7:0
Huracán Melilla
Rapido de Bouzas
1:1
Viveiro
Grand Andaman Ranong United FC
1:1
Samut Prakan City
Ayutthaya United
0:3
Customs United
Trat
0:1
Nakhon Pathom United
Raj Pracha Thailand FC
3:0
Krabi
Chainat Hornbill
2:3
Uthai Thani
K Eendracht Wervik
2:2
Drongen
Rumbeke
0:5
Tempo Overijse
KFC Zwarte Leeuw
2:1
Witgoor Sport
KFC Sint Lenaarts
1:0
Diest
RFC Union La Calamine
5:2
US Givry
Rapid Symphorinois
1:0
SG-Tertre-Hautrage
Aische
3:3
Couvin-Mariembourg
Crossing Schaerbeek
1:2
CS Onhaye
Eendracht Aalter
0:4
HO Kalken
Wellen
1:1
Eendracht Termien
Beringen
3:0
Nijlen
ASV Geel
0:0
Schoonbeek-Beverst
K Esperanza Pelt
0:0
Houtvenne
Betekom
3:0
Sporting Kampenhout
Rochefort
3:2
Meix-Devant-Virton
RFC Huy
4:2
Sprimont-Comblain
Maksimir Zagreb
2:1
Segesta Sisak
NK Samobor
0:0
NK Lucko
Ponikve
3:1
NK Vrbovec
Trešnjevka
3:0
Sava Strmec
Mladost Petrinja
4:1
NK Udarnik Kurilovec
HAŠK
3:1
NK Lukavec
Granit Vladaya
0:6
Kyustendil
PFC Rilski Sportist Samokov
9:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Septemvri Simitli
0:0
OFK Kostinbrod
DSS Women
2:1
ACV Assen Women
DSE Women
1:1
Eldenia Women
Rijnvogels Women
0:1
Saestum Women
Be Quick '28 Women
3:1
Eindhoven Women
CVV Oranje Nassau Women
3:0
Wartburgia Women
DTS Ede Women
2:0
Ter Leede Women