Fixtures - January 21, 2023
Liverpool
0:0
Chelsea
Bournemouth
1:1
Nottingham
Leicester City
2:2
Brighton
Southampton
0:1
Aston Villa
West Ham
2:0
Everton
Crystal Palace
0:0
Newcastle
Union Berlin
3:1
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
3:0
Schalke
Wolfsburg
6:0
Freiburg
Bochum
3:1
Hertha
Stuttgart
1:1
Mainz
Köln
7:1
Werder Bremen
Chambery St O
0:3
Lyon
Plabennec
0:1
Grenoble
FC Chamalieres
0:4
Paris
Bastia
1:1
Lorient
Les Herbiers
0:3
Reims
Toulouse
2:0
Ajaccio
RC Grasse
0:0
Rodez Aveyron
Strasbourg Koenigshoffen
0:1
Angers
Coventry City
2:4
Norwich City
Birmingham City
1:2
Preston North End
Bristol City
1:1
Blackburn
Cardiff City
0:1
Millwall
Queens Park Rangers
1:1
Swansea City
Stoke City
4:0
Reading
Watford
1:1
Rotherham United
Wigan Athletic
0:2
Luton Town
Zulte-Waregem
1:1
Westerlo
Yellow-Red KV Mechelen
3:2
Kortrijk
KV Oostende
1:2
Cercle Brugge
Union Saint-Gilloise
1:0
Oud-Heverlee
Benevento
1:2
Genoa
Como 1907
2:2
Pisa
Modena
2:0
Cosenza Calcio
Parma
2:0
Perugia
Urbs Sportiva Reggina 1914
2:1
Ternana Calcio
Spal 2013
1:1
Ascoli
Venezia
0:1
Sudtirol
AS Cittadella
0:0
Cagliari
Barnsley
3:1
Accrington Stanley
Derby County
2:1
Bolton Wanderers
Forest Green Rovers
1:2
Milton Keynes Dons
Oxford United
2:1
Ipswich Town
Plymouth Argyle
4:2
Cheltenham Town
Portsmouth
2:0
Exeter City
Sheffield Wednesday
1:0
Fleetwood Town
Shrewsbury Town
5:1
Cambridge Utd.
Olimpia
2:1
Guaraní
Olimpia
1:1
Guaraní
Bellinzona
FC Chiasso
St. Louis City SC
Charlotte
Peñarol
0:0
Union Santa Fe
Rochedale Rovers
2:2
Moreton Bay United
Wisla Plock
0:2
MFK Zemplin Michalovce
Beroe Stara Zagora
0:2
FC Rubin Kazan
Dubrava Zagreb
1:1
Kustosija
Sepsi II
1:2
Brașov Steagul Renaște
Unex Unicov
2:4
SK Sigma Olomouc B
Motorlet
2:0
Meteor Prague
Fotbal Frydek Mistek
2:2
Górnik Zabrze II
Energetik Bgu
2:0
Slutsksakhar Slutsk
Dnipro-1
3:1
Pyunik Yerevan FC
Pardubice II
3:0
Letohrad
SK Lisen
0:2
1.SK Prostejov
SV Schattendorf
ASK Kottingbrunn
FC Pisek
1:5
FK Dukla Prague
Slovácko II
1 SC Znojmo FK
FK Slavoj Trebisov
4:0
Partizan Bardejov
Uhersky Brod
0:4
MFk Vyskov
Seinäjoen
1:2
Paide Linnameeskond
Hutnik Kraków
3:2
Stal Rzeszow
FC Vysocina Jihlava
4:0
Tj Sokol Zivanice
Vanløse
1:3
Hillerød
FC Isloch
0:1
BATE Borisov
MFK Skalica
4:2
Spartak Myjava
Rekord Bielsko-Biała
2:0
GKS Jastrzebie Zdroj
FC Vitebsk
2:1
FC Dnepr Mogilev
Pardubice
Dukla Banská Bystrica
Middelfart
2:2
FC Fredericia
TuS Heiligenkreuz
4:2
Asco Atsv Wolfsberg
Altglienicke
6:1
MSV 1919 Neuruppin
MSK Zilina B
2:1
Baník Ostrava II
Kecskemet
1:3
Aqvital
FK Javor Ivanjica
0:0
Budafok
Arsenal Dzerzhinsk
2:0
FC Smorgon
Bayern II
1:2
VfB Eichstatt
FK Kosice
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Dunajska Streda
2:1
FK Kosice
FC Gomel
2:0
FC Belshina Bobruisk
Skf Sered
1:4
FK Puchov
Ruch Chorzow
0:0
SKRA Częstochowa
Paksi
0:3
Pecs
HIK Hellerup
1:3
Nykoebing FC
Korona
2:1
Bruk-Bet Termalica
Odra Opole
Śląsk Wrocław II
AB Gladsaxe
3:0
Avarta
Paderborn II
3:1
Wiedenbruck
Polkowice
1:1
Pogoń Szczecin II
Schaffhausen
2:0
SC Bruhl St Gallen
Donau
FC Mauerwerk
Shamrock Rovers
4:0
Bray Wanderers AFC
Inter Turku
3:1
EIF
Chojnice
5:0
Radunia Stezyca
FK Mladost Lucani
Racing FC Union Luxembourg
Ślęza Wrocław
3:2
ŁKS Łódź II
FK Mlada Boleslav
4:3
Dukla Banská Bystrica
SVL
Hilden
MKS Sandecja Nowy Sacz
4:0
1. FC Tatran Presov
Łagów
MKS Pilica Białobrzegi
SK POLABAN NYMBURK
3:3
Velim
BK Frem
2:4
FC Helsingoer
Lech
4:0
Hansa
Pogon Siedlce
0:1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Naestved BK
1:2
FC Roskilde
Shelbourne FC
1:3
Bohemians Dublin FC
Lehnerz
Hanau
MKS Mławianka Mława
0:4
Oks Stomil Olsztyn
Afk Chrudim
2:2
FC Sellier & Bellot Vlasim
FC Hegelmann Litauen Kaunas
3:2
Futbolo Akademija Siauliai
JAPS
3:1
PEPO Lappeenranta
FC Shakhter Soligorsk
5:0
FC Baranovichi
Schalke II
Wattenscheid
Chrobry
KKS 1925 Kalisz
ASK Bravo
1:2
1 FC Slovacko
AFC Eskilstuna
1:0
Nordic United
Tj Slovan Velvary
1 FK Pribram
AC Oulu
8:1
KPV Kokkola
FC Pirin Blagoevgrad
2:1
OFC Botev Vratsa
Slavia Praha II
FK Viktoria Zizkov
Vysočina Jihlava II
1:2
SFK Vrchovina
Dinamo Minsk
6:0
FC Neman Grodno
HJK Helsinki
4:0
Haka
Gyori ETO
1:2
MSK Zilina
Oedt
2:1
Amstetten
Silkeborg
1:2
Vendsyssel FF
Haladas
2:2
MFK Ruzomberok
Pardubice
3:1
FK Viktoria Zizkov
Yantra 2019
2:2
Ludogorets Razgrad B
Darmstadt
1:0
FC Wil
FC Minsk
0:1
FC Volna Pinsk
Gyirmot
Vasas
Nomme Kalju FC
0:3
Rigas Futbola Skola
Kecskemet
1:0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Sanfrecce Hiroshima
1:2
LASK
Torpedo Belaz Zhodino
FC Slavia Mozyr
Trelleborg FF
1:1
Landskrona BoIS
Halmstads BK
0:4
Osters IF
AB Gladsaxe
AB Tårnby
Hannover 96
2:1
Holstein Kiel
Jahn Regensburg
4:0
SK Vorwarts Steyr
Frauental
0:1
SC Kalsdorf
Nordsjælland
Odense Boldklub
Angelholms FF
2:1
Helsingborg
Paksi
3:0
Kozarmisleny
Dunajska Streda
MTK
AIK
2:1
Sollentuna FF
Sturm Graz
1:1
Wisla Plock
St. Pauli
0:0
Midtjylland
Lokomotiv Plovdiv
1:0
FC Zorya Lugansk
Arminia
Paderborn
Zaglebie Sosnowiec
1:2
Stal Rzeszow
FA 2000
0:2
Holbæk B&I
Tampereen Ilves
1:2
Vaasa PS
Lech
0:0
Hansa
Greuther Furth
Blau-Weiss Linz
FS Jelgava
2:0
SK Super Nova
Eintracht Braunschweig
Lubeck
IF Brommapojkarna
1:1
Djurgardens IF
Raufoss IL
5:1
Brumunddal Fotball
RW Oberhausen
SV 19 Straelen
VfB Hohenems
0:3
Dornbirn
Carl Zeiss Jena
Schweinfurt
Meerbusch
1:6
Bocholt
Neuchâtel Xamax
4:2
FC Biel-Bienne
Traiskirchen FCM
2:4
Rapid Vienna II
FK Admira Prague
1:1
FK Caslav
Mjallby AIF
1:0
BK Olympic
Wuppertaler SV
FSV Frankfurt
Chernomorets
1:1
PFC Spartak Varna
Fortuna Düsseldorf II
0:2
Fortuna Köln
Motor
1:1
Jagiellonia
Aubstadt
7:0
Ehrenberg
Sportfreunde Baumberg
4:0
Eintracht Hohkeppel
ND Gorica
1:0
Brinje Grosuplje
SV Drochtersen/Assel
1:1
Werder Bremen II
Jeddeloh
1:4
Preußen Münster
Bonner SC
1:3
Köln II
Brabrand IF
Thisted
BW Lohne
6:3
Preußen Münster II
Kilia Kiel
1:2
Phönix Lübeck
FK Liepaja
2:0
FK Zalgiris Kaunas
Bremer SV
6:3
Komet Arsten
Hennef 05
Kaan-Marienborn
Offenbach
Rot-Weiss Erfurt
Greuther Fürth II
Chemnitzer FC
FSV Frankfurt
Erlensee
Concordia Elbląg
Gedania Gdańsk
FC Gleisdorf 09
2:1
Sturm Graz II
Sparta Prague
3:1
Nuremberg
Raufoss IL
Ullern
Mönchengladbach II
4:1
Hamburger SV II
Austria Lustenau
0:3
Aarau
Altach
1:0
VfB Stuttgart II
Papenburg
3:3
Kickers Emden
Radnički Novi Beograd
0:3
NK Tabor Sezana
Ujpest
1:1
FK Zeleziarne Podbrezova
Engers
Cosmos Koblenz
Rostov
4:0
Bunyodkor
Jahn Regensburg
5:1
Vilzing
Red Star Belgrade
1:0
FC Koper
CSKA 1948
0:0
FC Torpedo 2008 Kutaisi
Lausanne
Thun
Cork City
3:0
Treaty United
TUS Rot-Weiss Koblenz
Eisbachtal
FC Progres Niederkorn
US Mondorf-Les-Bains
Sturm Graz
Wisla Krakow
BK Fremad Amager
1:3
Nordsjælland
Sogndal IL
9:0
Floro
SC Furstenfeld
0:4
Grazer AK
Kosmonosy
2:1
FC Horky Nad Jizerou
Vancouver Whitecaps
1:2
WAC
Augsburg II
2:2
FV Ravensburg
Ślęza Wrocław
2:2
Lechia Dzierzoniow
VMFD Zalgiris
2:0
FS Metta Lu
Skeid Fotball
6:4
Frigg
Shamrock Rovers
1:0
Cobh Ramblers
Philadelphia Union
3:2
Austin United FC
Kapa
4:2
FC KTP
BFA
1:1
Dfk Dainava Alytus
Sturm Graz
2:0
FK Vozdovac
Riteriai
2:0
FK Banga Gargzdai
Athlone Town AFC
1:3
Shelbourne FC
Nashville
0:1
NY Red Bulls
LAFC
0:2
Real Salt Lake
Portland Timbers
Sporting Kansas City
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
0:1
Göztepe
Bandirmaspor
4:1
Tuzlaspor
Gençlerbirliği
5:1
Boluspor
Altay Izmir
1:4
Pendikspor
Baroka
3:1
Polokwane City
Black Leopards FC
1:2
Uthongathi
Hungry Lions
0:0
Casric Stars
NB La Masia
1:2
All Stars
Pretoria University
0:3
Pretoria Callies
Kouris Erimi
4:1
Elia Lythrodonta
EN Thoi Lakatamias FC
2:1
APONA Anagias
Ormideia
1:0
Halkanoras
Ethnikos Latsion
0:1
Apep Pitsilias
Digenis Akritas
3:0
Ethnikos Ashias FC
ASIL
0:0
Iraklis Yerolakkou
ENAD
3:1
APEA Akrotiríou
AEP Polemidion
0:1
ASPIS
Derince Belediyespor
1:1
Karsiyaka
Yeni Orduspor Kulubu
1:0
Catalcaspor
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:2
Kestelspor
Bayrampasa
0:2
Elaziz Belediyespor
Buyuk. Tepecikspor
1:2
Erbaaspor
Akhisar Belediyespor
0:1
Bursa Yildirim Spor
Erzgebirge Aue
4:0
Bayreuth
1860 Munich
3:1
FSV Zwickau
Elversberg
4:3
Ingolstadt
Meppen
1:2
SC Freiburg II
Verl
1:1
RWE
EC Agua Santa
1:1
EC Sao Bento
Associacao Portuguesa de Desportos
3:0
Bragantino
Guarani FC SP
0:0
Ituano FC SP
Staphorst
0:0
Vvog
FC Rijnvogels
0:2
Stedoco
ACV Assen
2:2
Ter Leede
BVV Barendrecht
5:4
Hoek
Rkav Volendam
3:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Gvvv
3:1
Excelsior '31
Harkemase Boys
4:0
Dovo Veenendaal
Dvs 33 Ermelo
0:2
Sparta Nijkerk
Urk
3:0
Sportlust '46
CERFA
1:2
Jeunesse Evolution FC
Vieux-Habitants
2:0
Gosier
ASG Juventus de Sainte-Anne
0:4
USBM
CS Capesterre Bell
1:3
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Good Luck de Fort-de-France
1:1
Trénelle
Golden Star de Fort-De-France
2:5
US Diamantinoise
Club Péléen
2:2
Aiglon Lament
Golden Lion
1:0
Case-Pilote
New Club Petit Bourg Rivière-Salée
0:2
Assaut
Blauw Wit '34
1:2
ONS Sneek
Leeuwarder Zwaluwen
2:4
Drachtster Boys
't Fean '58
VV Groningen
PKC '83
3:1
VV Gorecht
Hoogezand
6:0
FVC
Broekster Boys
4:3
Winsum
Die Haghe
3:0
VELO
Honselersdijk
10:0
DHC Delft
DSO
3:1
Wippolder
Forum Sport
3:2
HVV Den Haag
VUC
3:2
UVS
Voorschoten '97
0:0
Den Hoorn
Valken '68
2:0
Nootdorp
Rijsoord
1:2
BVCB
Brielle
5:3
Nieuw Lekkerland
Whc
2:0
SV Epe
Argon Mijdrecht
1:2
vv De Meern (Zat)
HBOK
2:2
Nunspeet
Monnickendam
4:2
FC Olympia
ZOB
3:2
SDC Putten
SVZW
1:0
ASV Dronten
Oranje Nassau
1:1
Pelikaan-S
Bennekom
2:0
DZC '68
Quick '20
3:0
Drentse Zuid Oost Hoek
SVI
2:1
Noordscheschut
DOS Kampen
3:1
VV Hulzense Boys
VV Heerenveen
1:3
Achilles '12
Achilles '29
1:5
Oranje Wit
KHC
1:1
Go Ahead
Buxton FC
0:1
Hereford FC
Gloucester City
2:2
Blyth Spartans AFC
Kidderminster Harriers FC
1:1
Bradford Park Avenue AFC
Scarborough Athletic
1:2
AFC Fylde
Braintree Town FC
2:1
Bath City FC
Concord Rangers
1:2
Oxford City
Eastbourne Borough
3:1
Hungerford Town FC
Slough Town FC
4:3
Dulwich Hamlet
Weymouth FC
1:2
Chelmsford City
Sutton Coldfield
2:2
Loughborough Dynamo
Sporting Khalsa
0:0
Bedworth United
Chatham Town
3:0
Beckenham Town
Cray Valley Paper Mills
2:0
Hythe Town
Lancing FC
3:1
Sevenoaks Town
Ramsgate
4:1
Burgess Hill Town
Sheppey United
7:3
Littlehampton Town
Stockton Town
2:3
Pontefract Collieries
Worksop Town
7:1
Long Eaton United
Bideford FC
1:1
AFC Totton
Evesham United
2:0
Exmouth
Sholing FC
4:1
Bishop's Cleeve
Tavistock FC
1:2
Westbury United
Cirencester Town
4:1
Biggleswade
Harlow Town
Barton Rovers FC
Hertford Town
1:2
AFC Kempston Rovers
South Park
2:4
Thatcham Town
Mole Valley SCR
0:5
Basingstoke Town
AFC Sudbury
2:1
Wroxham FC
Hashtag United
4:0
Hullbridge Sports
Heybridge Swifts
0:1
Grays Athletic
New Salamis
1:1
Tilbury FC
Tamworth FC
9:1
Hednesford Town
Hyde United FC
1:0
Stafford Rangers
Nantwich Town
0:4
Stalybridge Celtic
Aveley FC
0:1
Cray Wanderers
Billericay Town
5:1
Kingstonian FC
Carshalton Athletic
1:0
Bowers & Pitsea
Folkestone Invicta
2:1
Haringey Borough
Herne Bay
3:1
Corinthian Casuals
Hanwell Town
5:1
North Leigh FC
Truro City FC
0:0
Merthyr Town
Barwell
2:2
Basford United
Rushall Olympic
2:1
Kings Langley
St Ives Town
2:2
Ilkeston Town
Manzini Sea Birds
1:2
Madlenya FC
Denver
1:2
Moneni Pirates
Nsingizini Hotspurs
0:1
Green Mamba FC
Tambankulu Callies FC
0:1
Royal Leopards
Tambuti
1:0
Mbabane Swallows
Manzini Wanderers
2:1
Seven Dreams
Highlanders
0:0
Young Buffaloes
DHSC
3:0
Olde Veste '54
Huizen
2:0
SDV Barneveld
Swift
5:0
VV Buitenpost
Ajax Amateurs
1:1
Flevo Boys
Poortugaal
3:1
FC S-Gravenzande
Nieuwenhoorn
4:2
Jodan Boys
SV Alphense Racing Club
4:2
Sportclub Feyenoord
Odin 59
2:3
VV Smitshoek
DETO Twenterand
2:2
VV Eemdijk
Berkum
1:1
Azsv
HZVV
1:1
WV-HEDW
ASV de Dijk
1:8
Spijkenisse
VV Kloetinge
4:0
VV Capelle
RKZVC
1:1
Silvolde
Annagh United FC
0:0
Knockbreda FC
Ards FC
3:5
Warrenpoint Town FC
Dergview FC
3:0
Newington Youth
Harland and Wolff Welders FC
5:1
Ballyclare Comrades FC
Loughgall
0:1
Dundela FC
Leopards
13:00
Bidco United
Bandari
13:00
Tusker
Fortune Sacco
13:00
KCB
Kariobangi Sharks
13:00
Wazito
Nairobi City Stars
13:00
Talanta
Shabab Al Sahel
2:1
Shabab Al Ghazieh
Salam Zgharta
0:1
Al Safa
Al Akhaa Al Ahli
0:1
Sagesse
Al Bourj
1:5
Al Ahed
Escazuceña
0:0
Aserrí
Carmelita
2:0
Municipal Liberia
Quepos Cambute FC
2:0
Puma Generaleña
Cariari Pococí
0:1
Santa Ana
San Gwann FC
0:1
Vittoriosa Stars
Marsa
0:2
Saint Andrews
Swieqi United
2:2
Fgura United
Melita
0:0
Tarxien Rainbows
Einheit Rudolstadt
1:2
Einheit Wernigerode
VfL Halle
1:2
An der Fahner Höhe
Union Sandersdorf
2:0
Ludwigsfelder
Auerbach
1:1
Blau-Weiß Zorbau
Pampow
2:2
Hertha Zehlendorf
SV Curslack-Neuengamme 1919
0:1
Paloma
Altona
2:1
Sasel
Bandeirante EC
2:0
Marilia SP
Barretos
0:0
União Suzano AC
Desportivo Brasil
0:0
Capivariano SP
Rio Preto
0:4
EC São Bernardo
Grêmio Esportivo Prudente
3:0
CA Votuporanguense
Sertãozinho
1:2
Red Bull Brasil
Royal AM
1:1
Chippa United
Golden Arrows
0:1
Maritzburg United
AmaZulu
1:1
Marumo Gallants
Kaizer Chiefs
0:1
Mamelodi Sundowns
Hapoel Katamon
0:0
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa
1:0
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
0:2
Ashdod
Sektzia Nes Tziona
0:0
Bnei Sakhnin
Maccabi Bnei Raina
0:2
Beitar Jerusalem
Aberystwyth Town FC
2:1
Caernarfon Town FC
Cardiff Metropolitan University FC
3:1
Airbus UK Broughton
Flint Town United
4:1
Pontypridd Town
Cliftonville
2:2
Coleraine
Dungannon Swifts
2:1
Glenavon
Larne
0:0
Crusaders
Linfield
3:0
Ballymena United
Newry City
1:3
Glentoran
RC Lauwe
3:3
Diksmuide
Sparta Heestert
0:2
Wevelgem City
Meulebeke
0:2
Excelsior Zedelgem
K Kontich FC
2:0
Berlaar-Heikant
Varsenare
8:0
Veurne
Blankenberge
4:0
Jabbeke
Ardennen
1:1
Eendracht Zele
SK Berlare
1:3
Sint-Denijs Sport
Svelta Melsele
Excelsior Mariakerke
Sottegem
7:2
Sportkring Sint-Niklaas
Herent
3:1
Huldenberg
Stade Everois
3:0
Saint-Josse
Bertem-Leefdaal
1:0
Stade Bierbeek
Beveren
5:1
Kleit Maldegem
Haasdonk
2:0
SK Denderhoutem
Tuwaiq
2:3
Al Taraji
Al-Sadd
1:1
Al Qous
Sajer
2:0
Al Sharq
Al-Saqer
3:1
Al Bukiryah
Al-Lewaa
2:2
Al Draih
Jerash FC
1:0
Arar
Hottain
1:1
AL Nahdha
Qilwah
2:4
Al Jandal
Al Entesar
0:0
Al Taqdom
Celtic
5:0
Greenock Morton
Alloa Athletic
1:2
Falkirk
Arbroath
0:2
Motherwell
Dundee United
3:0
Stirling University FC
Hamilton
0:0
Ross County
Kilmarnock
1:0
Dumbarton
Partick Thistle
1:1
Dunfermline
St. Mirren
0:0
Dundee
Stenhousemuir
1:3
Livingston
St. Johnstone
0:1
Rangers
Sporting West Harelbeke
1:2
Erpe-Mere United
K Londerzeel SK
1:1
KFC Turnhout
Zulte Waregem II
0:3
FC Gullegem
KSC Dikkelvenne
3:0
K Olsa Brakel
FC Lebbeke
2:4
KFC Lille
KRC Gent
0:0
Vk Ieper
Lokeren-Temse
1:0
Cercle Brugge II
RUS Rebecquoise
1:0
Ganshoren
Union Royale La Louviere Centre
2:1
Seraing II
Union Namur
3:2
RUS Binche
Alki Oroklini
Krasava
PAEEK
2:1
Ermis
Anagennisi Derynia FC
1:0
POX
Omonia Aradippou
0:0
Ethnikos Achna
MEAP Nisou
0:1
Peyia
Ssd Pro Sesto
1:1
Calcio Lecco
Pro Patria
0:3
Padova
Pordenone Calcio
2:1
Sangiuliano City
Pro Vercelli
2:1
Triestina Calcio
Gelbison Vallo D L
2:0
Virtus Francavilla
Piacenza
1:2
ASD Arzignano Valchiampo
Pergolettese
0:1
AC Feralpi Salo
Trento
1:0
Mantova 1911
Virtus Verona
0:1
Novara Calcio
Borgosesia
0:0
Chieri
Castellanzese
2:0
SCD Ligorna 1922
Chisola
1:1
AC Gozzano
PDHAE
0:0
Vado
Aglianese
0:0
Lentigione
Correggese
2:0
Corticella
Mezzolara
1:1
AS Giana Erminio
Salsomaggiore
1:3
Ravenna FC 1913
Sammaurese
0:2
Bagnolese
FC Pinerolo
1:1
Sestri Levante
US Arezzo
1:1
Asd Sangiovannese 1927
CD Calahorra
0:1
Barcelona B
Real Madrid Castilla
0:0
Racing de Ferrol
Real Union de Irun
0:1
Club Deportivo Eldense
Real Murcia
3:1
Athletic Bilbao B
Deportivo La Coruna
1:0
CF Rayo Majadahonda
CD Badajoz
2:0
Alcorcon AD
San Sebastian Reyes
0:0
Córdoba
AS Venus
5:1
AS Pueu
AS Tefana
2:3
AS Dragon
Pirae
17:0
Olympic Mahina
AS Jeunes Tahitiens
0:13
AS Tamarii Punaruu
Estrella CF
1:2
UD Las Palmas B
UD Tamaraceite
2:0
Arucas
Ibarra
0:2
Santa Úrsula
Ucam Murcia II
1:1
CAP Ciudad de Murcia
Panadería Pulido
1:1
UD Gran Tarajal
Cartes
1:0
Gama
CD Vitoria
2:1
CD Aurrerá de Vitoria
Beti Onak
1:2
Cantolagua
CD Avance Ezcabarte
2:0
SD Lagunak
Jupiter Leones
0:2
CD Becerril
Ardoi
1:0
Cortes
Burladés
2:0
CD Azkoyen
Huarte
1:1
Valle de Egues
CE Andratx
0:0
Portmany
CD Llosetense
0:1
Sóller
CE Mercadal
0:1
Penya Independent
SD Oyonesa
2:0
Racing Rioja II
CA Antoniano
1:0
Ceuta II
Marbella FC
0:0
Torre del Mar
Solares
2:3
Cultural Guarnizo
UD Rayo Ibense
0:4
Atzeneta
Pasaia KE
0:1
Padura
CD Oberena
2:1
Pamplona
Villacañas
1:0
Torrijos
Talavera II
1:2
La Solana
Villarrubia CF
3:1
Ub Conquense
Illescas
0:0
Manchego
Platges de Calvia
1:2
CD Binisalem
PE Sant Jordi
0:1
CD Manacor
Unami
0:1
SD Ponferradina II
Atlético Albericia
1:1
Tropezon
Vimenor
2:2
Sámano
Revilla
1:1
Siete Villas
Atletico Levante UD
1:0
Patacona
Jove Español
0:0
Orihuela CF
San Ignacio
2:1
Scd Durango
Basconia
1:1
Touring
Txantrea
0:0
Subiza
Alcantarilla
0:0
La Unión Atlético
Urduliz
1:1
Barakaldo CF
AD Cartaya
2:0
Rota
Elche B
0:0
Hércules II
CD Unión Sur Yaiza
1:1
UD Villa Santa Brigida
Comillas CF
0:1
Anguiano
Yagüe
2:1
Berceo
Lampang
1:5
Muang Thong United
Bangkok United
3:1
Nongbua Pitchaya
Nakhon Ratchasima
1:2
Prachuap
Ratchaburi
0:2
Khon Kaen United
Trat
1:0
Ayutthaya United
Chiangmai
3:2
Nakhon Si United
Nakhon Pathom United
0:3
Uthai Thani
Samut Prakan City
1:2
Krabi