Tribuna/Fixtures/February 18, 2023

Fixtures - February 18, 2023

FC Ural Yekaterinburg
FC Ural Yekaterinburg
Cancelled
FC Ararat-Armenia
FC Ararat-Armenia
FC Metalist 1925
FC Metalist 1925
Cancelled
Levadia Tallinn
Levadia Tallinn
Rostov
Rostov
3:0
FC Ararat-Armenia
FC Ararat-Armenia
Valmiera FK/BJSS
Valmiera FK/BJSS
1:1
Shakhter Karagandy
Shakhter Karagandy
Veles
Veles
0:1
FK Yenisey Krasnoyarsk
FK Yenisey Krasnoyarsk
SFC Opava
SFC Opava
4:1
FC Hlucin
FC Hlucin
Slatina
Slatina
0:0
Selimbar
Selimbar
SFC Opava
SFC Opava
Cancelled
FK Fotbal Trinec
FK Fotbal Trinec
Zlín II
Zlín II
0:1
Baník Ostrava II
Baník Ostrava II
1.SK Prostejov
1.SK Prostejov
2:2
Unex Unicov
Unex Unicov
Energetik Bgu
Energetik Bgu
2:0
FC Smorgon
FC Smorgon
MSK Zilina B
MSK Zilina B
3:1
SK Sigma Olomouc B
SK Sigma Olomouc B
MSK Zilina
MSK Zilina
Cancelled
SK Sigma Olomouc B
SK Sigma Olomouc B
Honka Akatemia
Honka Akatemia
2:1
Harju Jalgpallikool
Harju Jalgpallikool
FK Kosice
FK Kosice
6:0
Spisska Nova Ves
Spisska Nova Ves
Motorlet
Motorlet
1:3
FK Prepere
FK Prepere
Spartak Myjava
Spartak Myjava
4:1
Skf Sered
Skf Sered
Greuther Fürth II
Greuther Fürth II
2:0
VfB Eichstatt
VfB Eichstatt
Vanløse
Vanløse
0:0
Avarta
Avarta
SK Zapy
SK Zapy
1:0
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
Sandnes Ulf
Sandnes Ulf
1:0
Arendal FK
Arendal FK
CSA Steaua
CSA Steaua
0:0
Concordia
Concordia
Slovan Bratislava II
Slovan Bratislava II
Cancelled
SK Lisen
SK Lisen
FC Minsk
FC Minsk
0:1
FC Isloch
FC Isloch
FC Vysocina Jihlava
FC Vysocina Jihlava
1:4
FK Dukla Prague
FK Dukla Prague
FK Zalgiris Kaunas
FK Zalgiris Kaunas
2:0
Be1 NFA
Be1 NFA
Minaur Baia Mare
Minaur Baia Mare
3:0
ACS Gloria Bistriţa
ACS Gloria Bistriţa
Gloria Buzau
Gloria Buzau
1:0
Metaloglobus
Metaloglobus
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
3:1
Slutsksakhar Slutsk
Slutsksakhar Slutsk
Holstebro
Holstebro
2:2
Varde IF
Varde IF
Slavia Praha II
Slavia Praha II
2:1
1 FK Pribram
1 FK Pribram
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
0:1
KFC Komarno
KFC Komarno
FK Dubnica Nad Vahom
FK Dubnica Nad Vahom
0:2
MFK Karvina
MFK Karvina
KS Polonia Bytom SA
KS Polonia Bytom SA
Cancelled
GKS Jastrzebie Zdroj
GKS Jastrzebie Zdroj
Levanger
Levanger
3:0
Aalesunds FK II
Aalesunds FK II
Landsberg
Landsberg
Cancelled
Rain/Lech
Rain/Lech
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
2:1
Sokół Kleczew
Sokół Kleczew
Afk Chrudim
Afk Chrudim
4:1
Viktoria Plzeň II
Viktoria Plzeň II
Radunia Stezyca
Radunia Stezyca
7:0
Chojniczanka Chojnice II
Deisenhofen
Deisenhofen
1:3
Pipinsried
Pipinsried
Ullern
Ullern
2:2
Frigg
Frigg
PKS Olimpia Elblag
PKS Olimpia Elblag
Cancelled
Gedania Gdańsk
Gedania Gdańsk
Levanger
Levanger
Cancelled
Aalesunds FK
Aalesunds FK
FC Baranovichi
FC Baranovichi
1:1
FC Belshina Bobruisk
FC Belshina Bobruisk
Ishøj
Ishøj
1:1
KFUM Roskilde
KFUM Roskilde
FC Vitebsk
FC Vitebsk
5:1
Arsenal Dzerzhinsk
Arsenal Dzerzhinsk
Primorje
Primorje
0:2
NK Krka
NK Krka
Backnang
Backnang
1:1
VfB Stuttgart II
VfB Stuttgart II
Pforzheim
Pforzheim
1:0
VfR Aalen
VfR Aalen
Resita
Resita
1:1
Viitorul Pandurii
Viitorul Pandurii
Odder IGF
Odder IGF
2:4
Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM
Flekkeroy
Flekkeroy
1:3
Mjondalen
Mjondalen
Častkovce
Častkovce
3:6
FK Puchov
FK Puchov
Start Brno
Start Brno
0:5
SK Hanacka Slavia Kromeriz
SK Hanacka Slavia Kromeriz
BATE Borisov
BATE Borisov
Cancelled
FC Gomel
FC Gomel
VSK Århus
VSK Århus
0:1
Marienlyst
Marienlyst
Skive IK
Skive IK
1:1
Esbjerg FB
Esbjerg FB
FK Kolubara Lazarevac
FK Kolubara Lazarevac
0:2
FK Rad
FK Rad
Orn-Horten
Orn-Horten
3:1
Strommen IF
Strommen IF
FC Shakhter Soligorsk
FC Shakhter Soligorsk
1:0
FC Slavia Mozyr
FC Slavia Mozyr
FK Panevezys
FK Panevezys
4:1
Kedainiai Nevezis
Kedainiai Nevezis
Balingen
Balingen
3:2
FC 08 Villingen
FC 08 Villingen
FA 2000
FA 2000
2:2
FC Roskilde
FC Roskilde
Anagennisi Karditsas 1904
Anagennisi Karditsas 1904
0:0
Iraklis Larissa
Iraklis Larissa
Notodden FK
Notodden FK
2:1
Baerum SK
Baerum SK
Lehnerz
Lehnerz
3:1
KSV Baunatal
KSV Baunatal
Eintracht Trier
Eintracht Trier
1:0
Pirmasens
Pirmasens
Donaufeld
Donaufeld
4:0
SC Zwettl
SC Zwettl
TUS Rot-Weiss Koblenz
TUS Rot-Weiss Koblenz
Cancelled
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde Siegen
Vard Haugesund
Vard Haugesund
1:3
Brann II
Brann II
Heimstetten
Heimstetten
1:2
Ismaning
Ismaning
Wormatia
Wormatia
4:1
VfR Mannheim
VfR Mannheim
Abtswind
Abtswind
1:3
Würzburger Kickers
Würzburger Kickers
Gefle IF
Gefle IF
1:2
AFC Eskilstuna
AFC Eskilstuna
Bahlinger SC
Bahlinger SC
2:3
Ulm
Ulm
Nürnberg II
Nürnberg II
4:1
Aubstadt
Aubstadt
VfB Hallbergmoos-Goldach
VfB Hallbergmoos-Goldach
0:2
Türkgücü München
Türkgücü München
Ranheim IL
Ranheim IL
3:1
Nardo
Nardo
Pendikspor
Pendikspor
1:2
Freiberg
Freiberg
Ansbach
Ansbach
1:2
Hollenbach
Hollenbach
Raufoss IL
Raufoss IL
6:0
Ullensaker/Kisa
Ullensaker/Kisa
Imst
Imst
1:3
Dornbirn
Dornbirn
IFK Varnamo
IFK Varnamo
3:1
Orgryte Goteborg
Orgryte Goteborg
FC Kuressaare
FC Kuressaare
3:1
FS Jelgava
FS Jelgava
SV Wacker
SV Wacker
1:0
Erlbach
Erlbach
Schalding-Heining
Schalding-Heining
1:1
Hankofen-Hailing
Hankofen-Hailing
FC Ural Yekaterinburg
FC Ural Yekaterinburg
2:0
FC Ararat-Armenia
FC Ararat-Armenia
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
2:1
Viktoria Aschaffenburg
Viktoria Aschaffenburg
Kongsvinger IL
Kongsvinger IL
2:2
Stromsgodset IF
Stromsgodset IF
Sotra
Sotra
5:0
Bjarg
Bjarg
Kristiansund BK
Kristiansund BK
2:1
Hodd
Hodd
FK Banga Gargzdai
FK Banga Gargzdai
0:1
FK Tukums 2000/TSS
FK Tukums 2000/TSS
Mainz II
Mainz II
Cancelled
TSV Steinbach
TSV Steinbach
TUS Rot-Weiss Koblenz
TUS Rot-Weiss Koblenz
5:0
Blau-Weiß Friesdorf
Blau-Weiß Friesdorf
Freiberg
Freiberg
Cancelled
Holzhausen
Holzhausen
Kolos Kovalivka
Kolos Kovalivka
2:1
FK Atyrau
FK Atyrau
FC Hegelmann Litauen Kaunas
FC Hegelmann Litauen Kaunas
1:1
BFC Daugavpils
BFC Daugavpils
Fenerbahce
Fenerbahce
4:2
Karagümrük
Karagümrük
RW Walldorf
RW Walldorf
0:2
Erlensee
Erlensee
Arsenal Tula
Arsenal Tula
3:1
FC Krasnodar-2
FC Krasnodar-2
Urozhay Krasnodar
Urozhay Krasnodar
0:1
Maktaaral
Maktaaral
St. Polten
St. Polten
1:1
SV Leobendorf
SV Leobendorf
Valmiera FK/BJSS
Valmiera FK/BJSS
3:2
Veres Rivne
Veres Rivne
Neckarsulm
Neckarsulm
2:0
FC-Astoria Walldorf
FC-Astoria Walldorf
FC Volga Ulyanovsk
FC Volga Ulyanovsk
3:1
FK Yenisey Krasnoyarsk
FK Yenisey Krasnoyarsk
Metal Kharkiv
Metal Kharkiv
3:1
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
FC Fakel Voronezh
FC Fakel Voronezh
2:4
PFC Sochi
PFC Sochi
WAF Brigittenau
WAF Brigittenau
1:2
First Vienna
First Vienna
Riga FC
Riga FC
0:2
FK Sarajevo
FK Sarajevo
Honefoss BK