Fixtures - April 12, 2023
Argentinos Juniors
5:1
Union Santa Fe
Central Cordoba
1:1
Lanus
Instituto
1:0
Velez Sarsfield
Banfield
0:3
Defensa y Justicia
San Lorenzo
1:0
Boca Juniors
Manisa Futbol Kulubu
0:1
Bandirmaspor
Malatyaspor
0:3
Boluspor
Adanaspor
0:3
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Eyupspor
0:2
Gençlerbirliği
Catalcaspor
1:1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Fatsa Belediyespor
0:2
Buyuk. Tepecikspor
Nigde Belediyespor
1:2
Akhisar Belediyespor
Halide Edip Adivarspor
1:1
Efeler 09 Spor
Artvin Hopaspor
0:0
Mus Menderesspor
Bergama
1:2
Bursa Yildirim Spor
Adliyespor
3:0
Arguvanspor
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
2:1
Erbaaspor
Sapanca Spor Kulübü
3:0
Osmaniyespor
Yeni Aksarayspor
2:2
Kepez Belediyespor
Agrispor
1:0
Eskişehirspor
Yomraspor
2:1
1954 Kelkit Belediyespor
Icel Idmanyurdu Spor
4:0
Sile Yildizspor
Nevsehir Belediye Spor
3:2
Edirnespor
Yeni Orduspor Kulubu
2:1
Hacettepe 1945
Amasyaspor
2:0
Karsiyaka
Kütahyaspor
3:2
Konya Anadolu Selcukspor
Elazığspor
0:1
Derince Belediyespor
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:3
Karaman Belediyespor
Gumushanespor
0:0
Bayrampasa
Eynesil Belediyespor
1:1
Turgutluspor
Kestelspor
4:1
Elaziz Belediyespor
Ayvalıkgücü
2:1
Iğdır FK
Ergene Velimese Spor
2:2
Orduspor 1967
Turk Metal Kirikkale
1:2
Ofspor
Bulvarspor
0:1
Darica Genclerbirligi
Botafogo SP
0:2
Santos
Internacional RS
2:1
CSA AL
Sao Paulo SP
0:0
Ituano FC SP
Fortaleza CE
6:1
Aguia de Maraba PA
Nova Iguacu RJ
1:2
America Mineiro MG
SS San Giovanni
1:1
SP La Fiorita
SP Tre Fiori
4:1
AC Juvenes/Dogana
SS Cosmos
5:1
SP Cailungo
SS Folgore Falciano Calcio
0:4
Tre Penne
SC Faetano
2:2
SS Virtus
La Equidad
4:1
Once Caldas
Atletico Huila
1:1
Millonarios
America de Cali
1:3
Rionegro Águilas
U. M. Santa Marta
0:3
Deportes Pereira
Union Titus Petange
2:3
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
4:1
US Hostert
FC Rm Hamm Benfica
0:6
Marisca Mersch
US Mondorf-Les-Bains
2:1
FC Una Strassen
Berdenia Berbourg
0:4
Racing FC Union Luxembourg
FC Victoria Rosport
2:0
CS Fola Esch
Differdange FC 03
1:0
Swift Hesperange
US Rumelange
1:3
FC Progres Niederkorn
Igalo
2:1
FK Bokelj Kotor
OFK Grbalj
0:1
Mladost DG
FK Zeta Golubovci
1:1
Otrant-Olympic
FK Mladost Ljeskopolje
1:1
FK Kom
Nikšić
FK Berane
FC Romania
1:2
Cirencester Town
FC Romania
Harlow Town
Hanworth Villa
2:1
Northwood FC
Lowestoft Town
2:2
Bury Town FC
City Of Liverpool
1:1
Runcorn Linnets
AE Mykonos
1:1
Panargiakos
Panelefsiniakos Elefsinas
3:2
APS Zakynthos
Diavolitsi
0:1
Ialysos
Digenis Neochori
0:1
AO Asteras Petriti
Foinikas N. Epidavrou
3:2
Ermionidas
Pyliou
0:1
Eolikos Mytilinis
Rhodos FC
3:0
Paniliakos
APS Patrai
0:3
Panionios
AS Aris Petroupolis 1926
3:1
Moschato
APO Keratsini
1:0
Thyella Rafinas Apo
AO Agia Paraskevi
2:1
AO Tympakiou
Giouchtas
3:0
Agios Ierotheos
Marko
1:0
Fostiras FC
Poros
1:1
Agios Nikolaos
Almyros Gaziou
2:1
Ethnikos Piraeus
Fikis
0:1
Ypatou
Lefkimmi
3:1
Apollon Parga
Panagriniakos
5:0
AO Chalkis
Nafpaktiakos
0:3
AON Tilikratis Lefkadas 2014
AGS Vyzas Megaron
4:0
Trikala
Apollon Paralimniou FC
1:1
Panthrakikos
Poseidon Nea Michaniona
3:1
Pandramaikos
Thermaikos Thermis
1:0
M. Alexandros Orfaniou
Kavala
3:1
Orfeas Xanthis
Kampaniakos Chalastras FC
2:1
Nestos Chrisoupolis
Aris Avatou
1:0
Vironas Kavala
Doxa Dramas
3:0
Antheias-Aristinou
Pierikos FC
2:1
Makedonikos Foufas
AO Chaniotis
1:2
Olympiakos Volos
Kozani FC
1:2
Thyella Sarakinoi
FC Kastoria
0:0
PAO Kristonis FC
Ethnikos Neou Keramidiou
2:1
Elassona
AO Dotieas Agias
0:6
AEP Kozani
Edessaikos
1:2
GAS Svoronou
Unia Skierniewice
1:1
Concordia Elbląg
Lechia Zielona Góra
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
ZKS Unia Tarnów
2:1
Wiązownica
Carina Gubin
2:0
MKS Kluczbork
Tochigi
2:1
Montedio Yamagata
Omiya Ardija
0:1
ThespaKusatsu
Tokyo Verdy
2:1
Blaublitz Akita
Zweigen Kanazawa
3:0
Iwaki
Shimizu S-Pulse
1:1
Vegalta Sendai
Jubilo Iwata
1:1
Machida Zelvia
Fujieda MYFC
3:1
JEF United
Fagiano Okayama
0:0
Roasso Kumamoto
Tokushima Vortis
0:2
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
2:1
Ventforet Kofu
Oita Trinita
3:1
Renofa Yamaguchi
Kariobangi Sharks
1:3
Homeboyz
Posta Rangers
1:0
Bidco United
Wazito
0:3
Nzoia Sugar
Bandari
1:2
Gor Mahia
Kenya Police
4:2
Nairobi City Stars
Mathare United
0:2
Tusker
Gyeongnam
2:0
Siheung Citizen
Gimcheon Sangmu
1:1
Seongnam
Ansan Greeners
1:3
Suwon Samsung Bluewings
Daegu
2:1
Cheonan City
Daejeon Hana Citizen
4:1
Geoje Citizen
Gwangju
2:1
Busan IPark
Changwon City
1:2
Jeju United
Gimpo
1:1
Seoul
Chungnam Asan
2:3
Jeonnam Dragons
Paju Citizen
2:1
Dangjin Citizen
Seoul E-Land
2:1
Suwon
Kazincbarcika
1:3
Soroksar
Gyirmot
1:2
Siofok
Dorogi FC
1:1
Nyiregyhaza Spartacus
Bekescsaba 1912 Elore
1:2
Aqvital
MTE
0:1
Kozarmisleny
Szeged
0:0
Ajka
Pecs
0:1
Tiszakecske
Makó
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
BSE
Paksi SE II
Újpest II
1:4
BSS Monor
Diósgyőr II
5:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Győri ETO II
0:4
Kaposvari Rakoczi FC
Budapesti Vasas SC II
3:0
Füzesgyarmati
Putnok VSE
2:2
Debrecen II
Tiszafuredi VSE
2:3
FC Hatvan
Senyo Carnifex FC
2:2
Kisvárda II
Karcag SE
0:2
Tiszaujvaros
BKV Elore
1:0
Penzugyor SE
Jászberényi
1:4
Egri FC
Körösladány
1:1
Hajdúszoboszlói SE
DEAC
0:1
BVSC-Zuglo
Zalaegerszegi TE II
3:0
Balatonfüredi
Budaorsi SC
1:2
FC Tatabanya
Csornai SE
2:2
Komárom
III Ker Tue Upe
5:1
Fehérvár II
Puskás II
1:0
Bicskei
Kelen SC
0:0
Móri SE
Nagykanizsa
3:1
Érdi VSE
Veszprem FC
3:0
Teskánd
Szolnoki MAV FC
0:0
Hódmezővásárhely
Dabas
2:3
Kecskeméti TE II
Szekszardi UFC
1:0
Majosi
Esmtk Budapest
1:0
Honvéd II
Bánk SE
0:4
Ferencváros II
Ivancsa KSE
2:0
MTK Hungária FC II
Cegledi VSE
1:3
PTE-PEAC
Gareji
4:1
Kolkheti Khobi
FC Norchi Dinamo Tbilisi
1:1
FC Merani Martvili
FC Wit Georgia Tbilisi
4:1
FC Lokomotivi Tbilisi
Kolkheti 1913 Poti
0:1
Spaeri
SE Matonense
2:2
Capivariano SP
EC São Bernardo
0:0
Marilia SP
União Suzano AC
3:1
Grêmio Esportivo Prudente
Desportivo Brasil
1:0
São José EC
TB
0:0
HB Torshavn
AB Argir
0:2
KI Klaksvik
IF Fuglafjordur
3:0
Eb/Streymur
Tofta Itrottarfelag B68
3:3
Vikingur Gota
B36 Torshavn
3:2
07 Vestur Sorvagur
Nueva Concepción
1:0
Quiché
Comunicaciones II
2:1
Deportivo Barberena FC
San Benito
5:0
Juventud Pinulteca
Aurora
2:2
Sanarate
San Pedro
2:0
Deportivo Coatepecano IB
Suchitepéquez
3:2
Catarina
Marquense
3:0
San Juan
Chimaltenango
1:1
Mictlán
Radnički Novi Beograd
2:1
OFK Vršac
Grafičar
2:0
FK Metalac GM
Novi Sad
0:2
Loznica
Zlatibor Čajetina
0:1
FK Rad
Zeleznicar Pancevo
2:0
IMT Novi Beograd
Jedinstvo Ub
2:0
Radnički Sr. Mitrovica
FK Sloboda Uzice
2:2
FK Indija
FK Trajal Krusevac
0:1
Macva Sabac