Fixtures - May 19, 2023
Wuhan Three Towns
3:3
Chengdu Rongcheng
Shanghai Shenhua
1:1
Beijing Guoan
Cangzhou Mighty Lions
2:4
Changchun Yatai
Qingdao Hainiu
2:2
Zhejiang Greentown
Nantong Zhiyun
1:1
Shenzhen
AS Cittadella
0:0
Como 1907
Cosenza Calcio
0:1
Cagliari
Genoa
4:3
Bari 1908
Modena
2:1
Sudtirol
Palermo
2:2
Brescia
Parma
2:1
Venezia
Perugia
3:2
Benevento
Pisa
1:2
Spal 2013
Urbs Sportiva Reggina 1914
1:0
Ascoli
Ternana Calcio
2:3
Frosinone
Almere City FC
1:0
MVV Maastricht
AZ Alkmaar
0:2
ADO Den Haag
Dordrecht
2:2
FC Oss
De Graafschap
3:0
Den Bosch
Helmond Sport
2:3
PEC Zwolle
Heracles
2:0
Ajax Amsterdam
PSV II
1:1
FC Eindhoven
Roda JC Kerkrade
2:2
Willem II Tilburg
SC Telstar
2:1
NAC Breda
FC Utrecht
1:1
VVV Venlo
Liefering
3:1
Lafnitz
Amstetten
2:2
Young Violets FK Austria Wien
Blau-Weiss Linz
0:1
Horn
Dornbirn
0:0
FAC
Admira
0:1
First Vienna
Považská Bystrica
1:0
KFC Komarno
FK Puchov
2:2
Petržalka
Rača
0:3
FK Kosice
1. FC Tatran Presov
3:0
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
FK Slavoj Trebisov
2:3
Dolný Kubín
FK Dubnica Nad Vahom
4:8
MSK Zilina B
Slovan Bratislava II
2:0
FC STK 1914 Samorin
Spartak Myjava
1:0
Humenné
NK Krsko
0:2
NK Rogaska
NK Krka
2:2
NK Aluminij Kidricevo
Primorje
1:1
Brinje Grosuplje
NK Roltek Dob
2:3
NK Triglav Kranj
Göfis
3:0
Röthis
SC Schwaz
4:0
Silz / Mötz
Bruck/Leitha
0:3
TWL Elektra
SC Holz Pfeifer Kundl
1:1
SV Hall
SAK 1914 Salzburg
1:0
UFC Hallein
SC Weiz
1:2
WSC Hertha
Deutschlandsberger SC
2:1
Leoben
SC Kalsdorf
0:4
LASK Juniors
Union Vocklamarkt
2:0
TUS Bad Gleichenberg
SAK Celovec/Klagenfurt
2:8
SV Allerheiligen
Krems
3:0
Scheiblingkirchen
Wiener
1:1
SC Neusiedl
FC Mannsdorf
5:3
Traiskirchen FCM
FC Mauerwerk
1:4
Stripfing
Châteauroux
0:1
Red Star
Dunkerque
3:1
Orleans
FC Villefranche-Beaujolais
1:0
Le Mans
Nancy
1:2
Le Puy
FC Bastia Borgo
3:0
Martigues
Cholet
1:0
Paris 13 Atletico
Saint Brieuc
2:1
Sedan
Concarneau
3:2
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
FC Versailles 78
0:3
Avranches
FC Velke Mezirici
3:1
Zlín II
FC Viktoria Otrokovice
2:0
Slovácko II
1 SC Znojmo FK
0:0
Fotbal Frydek Mistek
FC Pisek
0:1
FK Banik Sokolov
Shirak II
1:0
Pyunik II
Alashkert II
3:0
Lernayin Artsakh II
BKMA II
1:1
West Armenia
FC Gandzasar Kapan
5:0
SC Mika Yerevan
Urartu II
2:2
Ararat-Armenia II
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Chrobry Głogów II
SKS Baltyk Gdynia
1:2
Świt Skolwin
Pogoń Grod. Mazowiecki
3:2
Lechia T. Mazowiecki
Cobh Ramblers
2:2
Athlone Town AFC
Kerry FC
0:2
Bray Wanderers AFC
Treaty United
0:3
Galway United FC
Wexford
0:3
Longford Town FC
Finn Harps FC
0:4
Waterford United FC
Akademia Ontustyk
5:4
Jas Qyran
Ekibastuz
3:0
FK Aktobe Zhas
Khan Tengri
0:0
FK Yassy Turkistan
Kyran Shymkent
2:0
FC Taraz
Gerasdorf Stammersdorf
1:1
Simmeringer SC
SV Schwechat
0:0
Donau
Grün Weiß Micheldorf
0:1
Wohnbau Dietach
FC Wels
1:3
Bad Ischl
Liezen
0:3
ASK Köflach
Bruck an der Mur
6:0
Lebring
SC Furstenfeld
0:0
Gnas
ASK Voitsberg
5:1
Ilz
Wildon
2:4
Fehring 1947
TuS Heiligenkreuz
3:1
Frauental
Lafnitz II
1:4
Mettersdorf
SV Spittal/Drau
2:1
St. Jakob Rosental
Union Weißkirchen
2:1
Mondsee
Eugendorf
0:2
Bürmoos
Bad Sauerbrunn
3:2
FC Andau
SV Schattendorf
1:3
SC Parndorf
Oberwart / Rotenturm
2:1
St. Margarethen / Bur
Shabaab al Jabal
1:2
Al Ta'awon
Asswehly SC
2:1
Olympic Azzaweya SC
Almahalla SC
0:1
Al Ahli Tripoli
AL Nasr SC Benghazi
1:1
Al Sadaqa
Popești-Leordeni
3:1
CS Real Bradu
Avântul Periam
3:4
Progresul Pecica
Vediţa Coloneşti
3:0
Minerul Costeşti
CS U Craiova II
2:0
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Sepsi II
8:0
Păuleşti
Flacăra Moreni
1:2
Tunari
Filiaşi
2:1
Viitorul Şimian
Gilortul
4:1
CSM Deva
Universitatea Alba Iulia
0:0
ACS Târgu Mureș 1898
Dinamo Bacău
0:2
Focşani
Pucioasa
4:1
CS Dinamo București
FCSB II
1:3
Unirea Bascov
FCV Farul Constanţa II
1:2
Gloria Albeşti
Înainte Modelu
0:2
CS Afumati
Sighetu Marmaţiei
1:0
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
AS FC Rapid Brodoc
5:0
AS Stiinta Miroslava
Ineu
3:1
Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Phoenix Buziaș
1:1
Pobeda Stár Bišnov
Viitorul Târgu Jiu II
4:2
Progresul Ezeriș
ACS Gloria Bistriţa
3:1
Bihor Oradea
Unirea Ungheni
1:2
FC Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
1:1
Corvinul
Șoimii Lipova
2:1
Crişul Chişineu Criş
Ghiroda şi Giarmata Vii
0:2
Resita
FC Merani Martvili
1:0
FC Wit Georgia Tbilisi
Kolkheti Khobi
2:1
FC Lokomotivi Tbilisi
Sioni Bolnisi
0:0
FC Norchi Dinamo Tbilisi
Spaeri
2:3
Gareji
Dinamo Tbilisi II
3:0
Kolkheti 1913 Poti
Ismaning
2:1
Landsberg
Erlbach
1:1
Schwaben Augsburg
VfB Hallbergmoos-Goldach
1:4
Gundelfingen
TSG Pfeddersheim
2:2
Dudenhofen
Alemannia Waldalgesheim
1:0
Arminia Ludwigshafen
Sohar
1:1
Oman Club
Al Oruba
0:2
Dhofar
Al Bashair
0:2
Al Rustaq
Al Nahda
3:0
Al Musannah SC
Al Ittihad Club
1:3
Sur
Bahla
4:4
Al Suwaiq
Al Seeb
3:0
Al Nasr Salalah
Cork City
1:0
Sligo Rovers FC
Derry City FC
4:1
University College Dublin
Dundalk
2:2
Bohemians Dublin FC
Shelbourne FC
0:1
Saint Patrick's Athletic FC
Shamrock Rovers
1:2
Drogheda United FC
Werder Bremen II
0:0
Holstein Kiel II
Atlas Delmenhorst
1:3
Bremer SV
BW Lohne
0:1
Hannover 96 II
BSV Rehden
0:0
Hamburger SV II
Offenbach
2:1
Bahlinger SC
Orenburg U19
3:3
Sochi U19
Torpedo Moskva U19
0:3
Fakel U19
Master Saturn U19
4:1
Akhmat Grozny U19
Krylya Sovetov U19
3:1
Khimki U19
Nizhny Novgorod U19
0:1
Kuban U19
Spartak Moskva U19
2:3
Lokomotiv Moskva U19
Strogino U19
2:3
Krasnodar U19
CSKA Moskva U19
1:0
Chertanovo U19
Ural U19
2:1
Dinamo Moscow
Zenit U-19
2:1
Rostov U19
Deportivo Coopsol
1:2
Comerciantes Unidos
Santos FC Ica
1:0
Alianza Universidad de Huanuco
Deportivo Llacuabamba
1:0
Los Chankas
Al Jaish Damascus
1:1
Jabala
Al Ittihad Aleppo
1:0
Hottin
Tishreen
1:0
Al Majd
Al Karama
0:0
Al Wathba
Al Wahda Damascus
1:1
Al Taliya