Fixtures - July 23, 2023
EC Bahia BA
0:0
Corinthians
Cuiaba Esporte Clube MT
2:1
Sao Paulo SP
Gremio FB Porto Alegrense
1:0
Atletico Mineiro MG
Santos
2:2
Botafogo RJ
Bragantino
0:0
Internacional RS
Cruzeiro MG
0:1
Goias GO
FK Mlada Boleslav
3:1
FK Jablonec
Slovan Liberec
3:1
FC Banik Ostrava
1 FC Slovacko
4:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
Sparta Prague
2:0
SK Sigma Olomouc
Ham-Kam
3:2
Stabaek Fotball
Haugesund FK
1:0
Lillestrom SK
Odds BK
2:1
Valerenga IF
Sandefjord Fotball
2:5
Bodo/Glimt
Tromsø
3:1
SK Brann
Stromsgodset IF
0:1
Rosenborg
Arsenal
0:2
Man United
Yokohama F. Marinos
00:00
Man City
APOEL
00:00
Volos Nps
Kryvbas
00:00
Veres Rivne
Barcelona
Juventus
LA Galaxy II
0:4
Wrexham
Skf Sered
2:0
OFK Malzenice
Red Star
2:1
Sérésien
Cracovia
1:0
Hapoel Katamon
Tottenham
Leicester City
Tasmania Berlin
1:3
Stern
Berliner AK
0:3
Hertha Zehlendorf
Ulm
0:0
Eintracht Frankfurt II
FSV Frankfurt
1:2
Carl Zeiss Jena
Erlensee
4:1
SC Dortelweil
Anker Wismar
SV Eichede
FC Progres Niederkorn
12:30
US Mondorf-Les-Bains
VfB Homberg
1:1
Wattenscheid
Go Ahead Eagles
0:1
Mamelodi Sundowns
Meerbusch
2:3
Wegberg-Beeck
Magdeburg
3:1
Sevilla
Ratingen SV Germania 04/19
1:1
Rot-Weiß Deuten
BW Lohne
2:1
Sportfreunde Lotte
Köln II
13:30
Cronenberger SC
Balingen
0:2
SC Freiburg II
Sampdoria
3:1
Pro Patria
Monza
3:0
Vis Pesaro
Hellas Verona
3:0
Virtus Verona
Modena
1:1
US Fiorenzuola 1922
Oleksandria
5:1
LNZ Cherkasy
Modena
AS Lucchese Libertas 1905
Lazio
4:0
Triestina Calcio
Basaksehir FK
3:1
Al Markhiya
Balingen
0:0
Holzhausen
Nantes
1:0
Angers
Sassuolo
Spezia Calcio
Bari 1908
5:0
Il Delfino
Pisa
4:0
Ssd Pro Sesto
RWD Molenbeek 47
1:0
Lyon
Como 1907
1:0
Sef Torres Calcio
FC Rodange 91
0:4
FC Una Strassen
Salernitana
1:0
AZ Picerno
Almería
0:0
Las Palmas
Varzim SC
2:2
Vitoria Guimaraes
Smederevo 1924
0:1
Vardar Skopje
Fiorentina
3:0
US Catanzaro 1929
CD San Fernando
0:0
Ceuta
Ajaccio
2:0
Furiani Agliani
Espanyol
0:1
Cadiz
Volos Nps
0:3
AEK
Benfica Lisbon B
3:0
Tondela
Sansinena
3:0
Sol de Mayo
Circulo Deportivo
2:2
Olimpo
Juventud Unida Universitario
1:1
Argentino Monte Maiz
Gimnasia y Tiro
1:0
Sol de America
San Martin Formosa
2:1
9 de Julio
Huracan Las Heras
2:1
Ferro Carril Oeste GP
Independiente Chivilcoy
1:0
Sportivo Belgrano
San Martin Mendoza
3:1
Estudiantes San Luis
Ptich
Olsa Klichev
DYuSSh 4 Molodechno
1:2
Kolos Cherven
Euroexport
2:2
Tsentr Futbola
Lida II
1:5
Fakel Novogrudok
Mikashevichi
3:0
Volna Pinsk II
Krasnapolle
0:2
Servolyuks Mogilev Region
Drut Belynichi
2:1
Dnepr Mogilev II
Partizan Salihorsk
6:0
Spartak Slutsk
FSK Grodnenskiy
0:2
Mosty
Chayka
0:2
Neman Belkard
Ivatsevichi
0:5
Agro-Pelishche
Lokomotiv Gomel
2:2
Arsenal Dzerzhinsk
FC Osipovichi
1:0
FC Gomel
FC Dnepr Mogilev
3:1
FC Belshina Bobruisk
Dnepr Rohachev
1:4
FC Isloch
Ituano FC SP
0:1
Avai SC
Guarani FC SP
1:0
Atletico Goianiense
Juventude RS
1:0
Ceara CE
Sampaio Correa MA
1:2
Sport Recife PE
Maringa FC
3:2
Xv de Piracicaba
Crac GO
1:2
Cascavel PR
Operario FC MS
0:1
Ferroviaria
AA Internacional
1:0
CA Patrocinense MG
Hercilio Luz SC
2:0
Clube Esportivo Aimore RS
Caxias RS
2:1
Independiente FSJ
Camboriu
1:0
Novo Hamburgo RS
Brasil de Pelotas RS
1:0
Concordia SC
Athletic Club MG
3:1
Nova Iguacu RJ
EC Santo Andre
1:1
EC Democrata MG
Real Noroeste ES
0:0
Portuguesa RJ
Resende RJ
1:2
Vitoria ES
Ipora GO
1:1
Ceilândia
Real Desportivo Ariquemes RO
0:8
Anapolis GO
Uniao Rondonopolis
3:0
Interporto TO
Brasiliense DF
4:1
CEOV Operário
Potiguar RN
0:0
Nacional de Patos
Sousa
4:0
Globo RN
Iguatu CE
1:0
Santa Cruz PE
Campinense PB
3:2
Pacajus
Sergipe SE
1:0
Bahia de Feira BA
Retro FC Brasil
1:2
Falcon
ASA AL
3:2
Jacuipense BA
Alagoinhas AC BA
1:2
Cruzeiro Arapiraca
Mount Gravatt Hawks SC
1:4
Centenary Stormers
Pine Hills FC
0:0
North Brisbane
Acacia Ridge
0:4
Univ. Queensland
Redcliffe PCYC
5:0
Western Spirit FC
Nanjing City
4:0
Liaoning Shenyang Urban
Heilongjiang Ice City
1:2
Sichuan Jiuniu
Dandong Tengyue
3:1
Wuxi Wugou
Santiago Morning
1:2
Antofagasta
CD Cobreloa Calama
1:0
Puerto Montt
Rangers de Talca
0:2
Deportes La Serena
Nová Ves NMM
1:3
AFC Humpolec
Kuřim
2:0
FC Velke Mezirici
Sokol Čechovice
3:0
1.fc Viktorie Prerov
Kostelec na Hané
4:1
1 HFK Olomouc
Petřvald na Moravě
2:4
Bílovec
Lucan United
2:3
St Patrick's Catholic Young FC
Portlaoise
0:3
Skerries Town FC
Dundalk
1:0
Shamrock Rovers
Derry City FC
3:0
Athlone Town AFC
Longford Town FC
1:2
Saint Patrick's Athletic FC
EC Pelotas RS
1:0
Monsoon
Passo Fundo
1:0
FC Santa Cruz do Sul
Clube Esportivo Lajeadense RS
1:0
Brasil Farroupilha
União RS
1:1
Guarany de Bagé
Gareji
4:1
FC Norchi Dinamo Tbilisi
Sioni Bolnisi
4:1
FC Samtredia
FC Guria Lanchkhuti
0:4
Saburtalo Tbilisi
Betlemi
1:0
Gonio
FC Shukura Kobuleti II
1:2
Meshakhte
WIT Georgia II
0:4
Kolkheti Khobi
Reinmeer Aomori
1:0
Kochi United
Suzuka Point Getters
1:2
Briobecca Urayasu SC
Criacao Shinjuku
1:0
Okinawa SV
Klubi 04
3:3
PK-35
Kiffen
2:1
Pkku
Jakobstads Bollklubb
1:2
GBK Kokkola
Tampere United
3:0
Ilves 2
OLS Oulu
4:0
Kuopion Elo FC
Grankulla IFK
2:5
EPS
Baía de Pemba
1:1
Ferroviário de Lichinga
Ferroviário Nacala
1:0
União Desportiva Do Songo
Costa do Sol
2:1
Clube Ferroviário de Quelimane
Alvarado
0:2
Deportivo Moron
Independiente Rivadavia
1:1
Atlanta
Flandria
0:2
Almirante Brown
Gimnasia y Esgrima Mendoza
0:1
Guemes
Villa Dalmine
1:2
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
2:1
Racing Cordoba
Mitre
1:2
Chacarita Juniors
Atletico de Rafaela
1:0
Gimnasia Jujuy
Chaco For Ever
1:1
Tristan Suarez
Almagro
0:0
San Martin Tucuman
Blacktown City
3:1
Sydney United
Rockdale City Suns
2:0
Bulls Academy
Central Coast Mariners FC Under 21
0:2
St George City FA
Wollongong Wolves
6:2
Sydney II
Klagenfurt
2:4
Admira
SCU Ardagger
0:6
RB Salzburg
ATUS Ferlach
0:1
Leoben
SV Haitzendorf
1:3
FAC
Donaufeld
0:7
Rapid Wien
AFA
4:3
Okanagan
Mid Isle Mariners
3:0
Tigers Vancouver
Kamloops Rivers II
0:2
Khalsa
Fusion
5:2
Port Moody Rangers
Tigers Vancouver
0:3
Victoria United
Costa del Este
0:3
Plaza Amador
Azuero FC
1:1
Independiente
UMECIT FC
0:1
San Francisco
Árabe Unido
0:1
Alianza
FC Kuressaare
0:4
Paide Linnameeskond
Jalgpallikool Tammeka
0:0
Levadia Tallinn
FC Flora Tallinn
1:4
Narva JK Trans
Victoriano Arenas
2:1
CA Atlas
Deportivo Laferrere
0:0
Yupanqui
Excursionistas
2:1
Puerto Nuevo
General Lamadrid
2:0
Claypole
Justo Jose de Urquiza
0:1
Deportivo Espanol
Liniers
1:2
Berazategui
Real Pilar
1:0
Luján
Alianza Lima
0:0
Universitario de Deportes
Academia Cantolao
2:0
UTC
Carlos Mannucci
0:0
Sport Boys
ADT
1:0
Atletico Grau
FBC Melgar
1:1
Sporting Cristal
Ural-D Yekaterinburg
0:0
FC Nosta Novotroitsk
Khimik-Avgust
2:1
FC Dynamo Barnaul
Dinamo St. Petersburg
1:0
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Akron II
1:3
Torpedo Miass
Orenburg 2
1:1
Uralets NT
SKA Rostov
1:0
Biolog Novokubansk
Dinamo Makhachkala
1:2
FK Pobeda
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
3:2
FK Astrakhan
Legion-Dynamo
1:1
Spartak Nalchik
FK Kosmos Dolgoprudny
1:1
Zenit Penza
Dinamo Stavropol
0:2
Sevastopol
Kuban Kholding
0:1
Rubin Yalta
SKA Khabarovsk
2:0
FC Tyumen
FK Yenisey Krasnoyarsk
0:1
Leningradets
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:0
Urozhay Krasnodar
FC Volgar Astrakhan
1:4
Akron Tolyatti
FC Sokol Saratov
3:2
FC Shinnik Yaroslavl
Arsenal Tula
0:0
Makhachkala
FC Chernomorets Novorossiysk
0:0
Rodina Moskva
Nueva Esparta
0:1
Fundación AIFI
Deportivo Petare
2:3
Dinamo Puerto La Cruz
Real Frontera
0:0
Trujillanos FC
Fundación Lara Deportiva
2:3
Yaracuyanos FC
Titanes
1:2
Urena SC
Academia Anzoátegui
2:0
Atlético La Cruz
Héroes de Falcón
1:3
Atlético El Vigía
Veľký Cetín
5:3
Slovan Nitra-Chrenová
Družstevník Siladice
5:0
Veľké Zálužie
Spartak Lysá pod Makytou
3:0
Priehrada Udiča
Semerovo
2:1
Veľké Lovce
Družstevník Opatová
7:0
Melčice-Lieskové
TJ Horné Saliby
3:1
Družstevník Topoľníky
Nemšová
0:4
Trenčianske Stankovce
MFK Stará Turá
3:1
Spartak Horná Streda
Kopčany
2:1
Mokrý Háj
Tatran Uhrovec
1:0
Zemianske Kostoľany
Sokol Borský Mikuláš
1:2
Slovan Šaštín-Stráže
Slovan Dubovce
1:0
Holíč
TJ Družstevník Odorín
4:0
Štart Hrabušice
Široké
2:2
Jamník
Kamenica
2:5
Sokol Brezovička
Busov Gaboltov
6:4
TJ Družstevník Čirč
Kuzmice
2:5
Vojčice
Sečovská Polianka
2:4
Jasenov
Zalužice
1:1
ŠK Nacina Ves
Dolné Krškany
4:0
Černík
Mokrance
1:3
Bidovce
Slovan Poproč
2:2
Maratón Seňa
Spišský Štiavnik
6:3
Veľká Lomnica
Vikartovce
4:1
Spišský Štvrtok
Považská Sokoľ
4:1
Kysak
Pribiš
2:1
Olympia Bobrov